Miziaforum's Blog

zaproszenie ! Noc Wolnosci – to jest dla mnie ALE KAŻDY MOŻESZ WZIĄŚĆ UDZIAŁ A NAWET POWINIEN !!


CZĘSTO PYTACIE CZY JA OPRÓCZ PISANIA BLOGA COŚ ROBIĘ , OWSZEM ROBIĘ WSPIERAM I BIORĘ CZYNNY UDZIAŁ W TAKICH SENSOWNYCH INICJATYWACH .

przypomnę o co chodzi !
https://miziaforum.wordpress.com/uwaga-tusk-chce-sciagnac-do-polski-azjatow-my-sciagnijmy-polakow-zeslancow/

Panie Jacku, nie muszę Panu przypominać, że w listopadzie czeka nas wielkie polskie święto. Maciej Gnyszka dobry przyjaciel Fundacji Dla Polonii oraz Fundacja Dobroczynnosc.com, organizują już po raz czwarty bal z tej okazji. Pomyślałem, że skoro sprawy Polski i Polaków są Panu bardzo bliskie, to zainteresuje Pana to przedsięwzięcie o dumnej nazwie Noc Wolności. Jeśli chciałby Pan zobaczyć na czym polega ta inicjatywa to zapraszam na oficjalną stronę wydarzenia 

http://nocwolnosci.pl/?utm_source=getresponse&utm_medium=email&utm_campaign=powrotdopolskipl&utm_content=Panie+%7B%7BCONTACT+%22ucfw%28vocative%28subscriber_first_name%29%29%22%7D%7D%2C+zapraszam+na+bal+prawdziwej+elity+narodu

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Co roku podczas imprezy kulminacyjnym punktem wieczoru jest Gala Dobroczynna. Maciej zgodził się, aby w tym roku ponownie wspierać młodzież polskiego pochodzenia z Kresów i ze Wschodu. Na aukcję dobroczynną chcemy przeznaczyć 2 przedmioty – medal i książkę, którą podarowała nam elitarna jednostka GROM. Całkowity dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na kształcenie i utrzymanie uczniów Liceum Polonijnego Kolegium Św. Stanisława Kostki w ramach akcji http://www.WitajcieWdomu.pl To wspaniała wiadomość dla naszej Fundacji. Wracamy do najlepszych tradycji II Rzeczpospolitej, kiedy to w dobrym guście było wspieranie szlachetnych inicjatyw.

Obiecałem Maciejowi, że zaproszę wszystkich uczestników naszej kampanii Powrót do Polski na to wydarzenie. Dlatego gorąco zachęcam Pana do wzięcia udziału w balu Polaków dumnych ze swojego pochodzenia. Pokażemy, że patriotyzm można promować również w sposób piękny, elegancki i radosny. Obalimy mit, który krąży w niektórych środowiskach, że patrioci to hołota i chuliganeria. To wydarzenie pokaże wszystkim, że patrioci to prawdziwa elita narodu zatroskana o jej pomyślność, a jednocześnie umiejąca świętować najważniejsze rocznice naszej historii. To doskonała okazja do poznania nowych ciekawych osób i spędzenia miłego wieczoru na eleganckiej imprezie. Bal odbędzie się wieczorem 10 listopada.

Zarezerwować miejsce dla siebie i osoby towarzyszącej można za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia: http://www.NocWolnosci.pl lub kontaktując się ze mną. Bal odbywa się równolegle w Warszawie (Hotel Intercontinental) i w Krakowie (Hotel Galaxy).

Gorąco Pana pozdrawiam i zapraszam

============

Program balu

10 listopada to dzień, w którym spotykają się po raz kolejny ci, którzy dumni są z tego, że są Polakami. Tak jak nasi przodkowie wspólnie świętowali wielkie zwycięstwa i kluczowe wydarzenia w dziejach naszego narodu, tak i my dziś chcemy wspólnie zjednoczyć się w jednym miejscu, aby uczcić naszą niepodległość! Ten bal to noc, w której styka się na nowo środowisko patriotyczne, niepodległościowe i konserwatywne. Przedsiębiorcy, lekarze, profesorowie, prawnicy, publicyści i artyści – jednym słowem prawdziwa elita narodu. To jedyny dzień w roku, w którym jest niepowtarzalna okazja, aby wymienić się pomysłami, doświadczeniami i poznać bliżej osoby, dla których tak bliska sercu jest Polska. A wszystko przeplatane najpiękniejszą i najlepszą zarówno do tańca jak i do śpiewu muzyką! Wspaniali ludzie i rewelacyjna oprawa. To wszystko czeka naszych gości już 10 listopada! Do zobaczenia!

Komentarzy 8 to “zaproszenie ! Noc Wolnosci – to jest dla mnie ALE KAŻDY MOŻESZ WZIĄŚĆ UDZIAŁ A NAWET POWINIEN !!”

 1. miziaforum said

  A 11 LISTOPADA 2014 R. NAZAJUTRZ PO BALU !!

  GLANY NA NOGI I MARSZ NA MARSZ !!!

  Polubienie

  • Majki said

   Witam. Prosze o kontakt na adres mailowy podany w formularzu. Gwarantuje iz Pana zainteresuje.

   Polubienie

 2. aleksander said

  „Bracia i Siostry, krew z krwi,kość z kości, Sławscy świadomi patrioci, wyznawcy Świętej Rodzimej Wiary, nie dajmy się judejskiej, kłamliwej propagandzie, nie dajmy się na siebie napuszczać, jako wściekłe psy, niech brat bratu nie wbija noża! Razem, zjednoczeni, ku chwale Sławii i Lechii, z mocą prężnych ciał i siłą hardych Ario-słowiańskich dusz, walczmy o lepsze jutro, walczmy z wrogami naszej Rasy! Sława heroicznemu braterstwu, Sława Bogom!”

  Polubienie

  • Eryka said

   Slawa Bogom?Ktorym?

   Polubienie

 3. kornelia said

  Pierwszy raz w sumie o czymś takim słysze, bardzo pozytywnie!

  Polubienie

 4. wszyscy von said

  Jak unieważnić wybory?

  Polubienie

 5. heniu said

  rosjanie sieja poploch w isis 🙂 🙂

  Polubienie

 6. Mariusz said

  Drogi Jacku. Super blog. Jedna uwaga techniczna; po polsku pisze się wziąć. Twoje wziąść bardzo razi; mógłbyś to poprawić 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: