Miziaforum's Blog

WEZWANIE DO ZAPŁATY DO: RZĄD UKRAIŃSKI – MUSICIE ZA TO ZAPŁACIĆ I ZAPŁACICIE !!!!


 

OD JAKIEGOŚ CZASU CHODZI MI PO GŁOWIE TAKA MYŚL – JEŚLI RZĄD W KIJOWIE WYSTAWIA POMNIKI OUNOWCOM UPOWCOM I LEGITYMIZUJE DZIAŁANIA I UPA I OUN JAKO BOHATERSKIE

TO DLACZEGO BY NIE POLICZYĆ ROZKRADZIONYCH DÓBR , SPALONYCH DOMÓW

PODCZAS RZEZI I NIE WYSTOSOWAĆ DO KIJOWA ROSZCZEŃ ODSZKODOWAWCZYCH

OCZYWIŚCIE ZA ŻYCIE 200 000 LUDZI NIE ŻĄDAĆ NIC BO NIEMA TAKICH PIENIĘDZY

ALE WSZYSTKO CO STANOWIŁO MAJĄTEK POLSKICH OBYWATELI JAK NAJBARDZIEJ

I TO JEST I SŁUSZNE I ZGODNE Z PRAWEM

ps. w tej sprawie gotów bym był nawet zjednoczyć siły z obywatelami Izraela którzy tam też ponieśli straty

POMYŚLMY CZY WARTO – MOŻNA SPRÓBOWAĆ ZAINICJOWAĆ W INTERNECIE TAKĄ AKCJE

JA SAM MÓGŁBYM W NIEMCZECH ZAINTERESOWAĆ JAKĄŚ KANCELARIE PRAWNĄ TĄ SPRAWĄ

TEMAT ZOSTANIE UMIESZCZONY JAKO STAŁA ZAKŁADKA UZUPEŁNIANA O POSTĘPY W SPRAWIE 

NA DZIEŃ DZISIEJSZY ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO WYSZUKANIA W NIEMCZECH PRAWNIKA KTÓRY PODJĄŁ BY SIĘ TEJ SPRAWY

ALE RÓWNOCZEŚNIE ZAPRASZAM OSOBY ZAINTERESOWANE OTRZYMANIEM ODSZKODOWAŃ ZA MIENIE ZATRACONE PODCZAS RZEZI WOŁYŃSKIEJ W ROKU 1943 I INNYCH MNIEJ ZNANYCH MIEJSC MORDÓW I RABUNKÓW POLSKICH OBYWATELI 

MOŻE JACYŚ NIEZALEŻNI POLSCY PRAWNICY ZDECYDOWALI BY SIĘ WESPRZEĆ SŁUSZNE ŻĄDANIA SPADKOBIERCÓW OFIAR LUDOBÓJSTWA

================

DODAJE INFORMACJE CZYM BYŁA RZEŹ WOŁYŃSKA PONIEWAŻ RZĄD POLSKI I MEDIA MU PODLEGŁE SPRAWĘ WYCISZAJĄ BAGATELIZUJĄ I MARGINALIZUJĄ

UWAGA DRASTYCZNE TREŚCI I FOTOGRAFIE + 18 

https://miziaforum.wordpress.com/2013/07/11/70-rocznica-ludobojstwa-na-wolyniu/

Komentarzy 45 to “WEZWANIE DO ZAPŁATY DO: RZĄD UKRAIŃSKI – MUSICIE ZA TO ZAPŁACIĆ I ZAPŁACICIE !!!!”

 1. niebuszewiak said

  „ps. w tej sprawie gotów bym był nawet zjednoczyć siły z obywatelami Izraela którzy tam też ponieśli straty”
  Sory człowieku , ale ty na powaznie chcesz się UKŁADAĆ z tym RUDYM bezpaństwowym ludem ??? Weż mi nie psuj humoru z Rana !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   TEN LUD JAK GO NAZWAŁEŚ JEST NADZWYCZAJ SKUTECZNY W TAKICH SPRAWACH

   A O JAKIM TY MI TU PISZESZ UKŁADANIU SIĘ ??

   CHYBA DORAŹNY SOJUSZ W WSPÓLNEJ SPRAWIE – UCZCIE SIĘ POLACY POLITYKI !!!!

   A NIE UPRAWIANIA DRZYJMORDYZMU W DZIURAWYCH GACIACH Z SZCZERBATĄ JAPĄ – BO TO KOMICZNE JEST

   Polubienie

   • RON said

    https://spectralarmy.wordpress.com

    Polubienie

   • Józka said

    Ten lud sam sobie weżmie ukraińców za ułamek ceny. A niemcy do tej pory nie rozliczyli się z Polakami.

    Polubienie

  • marek said

   zapominacie, ze za takim a nie innym stanowiskiem polskojezycznego rzadu staja wlasnie eskimosi a obywatelami Ukrainy sa tak naprawde tez eskimosi, dlatego ida leb w leb albo dokladniej parchaty ryj w ryj…

   Polubienie

  • jamek said

   Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach

   JW: To bardzo ciekawe. Rozumiem. Ale także wiem o spuszczaniu krwi. Wiem że w waszą Paschę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem że wielu policjantów i agencji o tym wie. Ale dzisiaj jesteś bardzo szczery. Jestem zaskoczony tym, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo [chleb], i jecie je jako ofiarę w Paschę.
   AF: Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ach,ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog,spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.
   A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, ioddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.
   JW: Wiesz, mam pytanie. Tak, to jest problem. Ale widzisz, zawsze zastanawiałem się jak wy, Żydzi, mogliście przejąć kontrolę nad tzn. chrześcijańskimi kościołami w tym kraju. Rabinie Finkelstein, zawsze mnie to w różnym stopniu ciekawiło. Wiesz, twoja synagoga w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu. Ale zastanawiam się w jaki sposób zdobyliście kontrolę tych chrześcijańskich kościołów, które wcześniej kazały swoim wiernym trzymać się od was, Żydów, z daleka? Jak to się stało?

   Najpierw je infiltrujemy, potem atakujemy

   AF: Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?
   Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnienapisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni. Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.
   A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

   Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie
   Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.
   To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.
   I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

   Etiopscy żydzi to nic innego niż schwartzes – zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem
   JW: Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud’], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?
   AF: Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.
   Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy. Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy [jakieś wyrażenie w jidysz, brzmi jak ‚gezi gezel gevelt ga haya”], co moge powiedzieć?

   Elizabeth Taylor – dobra gojowska siksa przekazująca duże pieniądze na synagogę

   JW: Inaczej mówiąc to jest tak jak teraz z Elizabeth Taylor. Była białą kobietą, i jeszcze przejęła sposób życia żydostwa. Jak ona do tego pasuje?
   AF: Poślubiła miłego żydowskiego chłopca o nazwisku Eddie Fisher i mieli córkę Kathy Fisher, i dlatego przekazuje duże pieniądze synagodze. Jest dobrą gojowską schiksą i uważa, że jest Żydówką. Może myśleć co jej się podoba. Miejmy nadzieję, że da duże pieniądze naszej synagodze kiedy umrze, co powinno nastąpić wkrótce, bo nie wygląda na bardzo zdrową.
   JW: Rabinie, zbliżamy się do końca programu. Ale chciałem powiedzieć jeszcze coś, bo, jak wiesz, TY i ja jesteśmy na wojnie.Wojna faktycznie toczy się między dziećmi białej rasy, dziećmi Seta, i dziećmi Kaina, wy nimi jesteście, i wiemy, żetak napisane jest w aramejskim, i we wszystkich starożytnych tekstach, wiesz o tym tak jak ja, że tylko jedna rasa przetrwa na tej ziemi, i WIESZ, że jest nią biała rasa.
   AF: Tak mówi twoja księga. Nasza, Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

   Kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy

   JW: To będzie najbardziej interesujące, ale do tego czasu masy budzą się na wiele aspektów w tym kraju i w białej Europie. Wiesz o tym, że wszystkie banki Rotszylda kontrolują białe kraje i zepsuli naród, ale zdumiewa mnie jak dostaliście się do agencji federalnych takich jak FBI i NSA, i jak zdobyliście w nich wszystkich tych blokerów i protektorów.
   AF: Bardzo łatwo jest przejąć rząd jeśli jesteś bankiem. Ponieważ rząd musi pożyczać pieniądze od banku. I kiedy już je pożyczysz, o czym nawet mówią wasze księgi, i jak również nasze, ten kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy, i dlatego ten tutaj rząd, w Ameryce, jest niewolnikiem Federalnej Rezerwy, należącej do Rotszylda. Ale niewielu z nas, innych Żydów robi na tym szekle. A umieszczeni przez nas politycy – wszyscy biorą łapówki. To banda zboczeńców. Oni lubią się napić i lubią brać narkotyki i lubią robić fagalo [homo] z fagalos. Eh, to robią i dlatego łatwo jest kontrolować rząd. Najtrudniejsze jest przedostanie się do kościołów, bo było w nich kilku dobrych kaznodziei, ale, z czasem, my Żydzi – jesteśmy tak sprytni, jesteśmy wybranym narodem, zawsze infiltrujemy i przejmujemy wszystko, i wszystko co obecnie istnieje, należy do nas i jest pod naszą kontrolą.

   Czy komunizm jest żydowski?

   JW: Chciałbym jeszcze zapytać cię coś przed zakończeniem programu. Mamy około dwie minuty. Ważne pytanie: czy komunizm jest żydowski?
   AF: Oczywiście! Karol Marks, Moses Mordechaj Levi, który miał kilku żydowskich dziadków, on był jego twórcą, razem z Engelsem. On był kolejnym miłym żydowskim chłopcem. I my wprowadziliśmy go i rozpoczęliśmy w Rosji. Była to wielka [niezrozumiałe, jak „zamówienie” czy „rachunek”] towarów żeby sprzedać je masom. My im mówimy: hej, jesteście tu na dnie. Nie chcielibyście być równi, wszyscy równi? Oni myśleli, że się podniosą, ale my bogatych sprowadziliśmy w dół do ich poziomu i zabraliśmy wszystkie pieniądze, i rządzimy, a oni są bandą schleppers. I to my zarabiamy szekle, i my jesteśmy panami świata, a wszyscy Goje są tylko ludzkim bydłem.
   JW: Wiem, rabinie, wiem, że wy wszyscy, Żydzi, wymrzecie. Jest to napisane przez Jahwe. Cieszę się, że byłeś w tym programie i powiedziałeś słuchaczom prawdę. Był to program Jan 8:44 pastora Boba. Ja go zastępuję.
   Tłumaczenie: Ola Gordon

   Polubienie

 2. Kaśka said

  Moja rodzina od strony ojca została wymordowana w Wołyniu. Wątpię, żebyśmy kiedykolwiek odzyskali ich majątek, ziemię..w sumie to nie wiem czy na tym nam zależy najbardziej. Wolałabym, aby za te pieniądze wybudowali prawdziwe cmentarze dla wymordowanych, a nie te zbiorowe groby z jednym drewnianym, przewróconym krzyżem.

  Polubienie

  • odszkodawanie dostanie pan natychmiast !! ale trzeba sie obrzezac i …sprawa potoczy sie tak szybko jak …..potoczyla sie juz w stosunku do goja niemieckiego ,polskiego ,francuskiego itp Te wymienione kolonie goi nadal placa nam odszkodaownia za straty „moralne”

   Polubienie

   • Jagoda said

    Zgadza się

    Polubienie

   • Trak said

    Zdarzają się bolesne ropne zakażenia. Ale cóż, jest ryzyko, jest nadzieja.

    Polubienie

 3. Marek said

  Kasia, mam bardzo podobne odczucia. Tak powinni zrobić 😉

  Polubienie

 4. Kaśka said

  Dzięki za miłe słowa Panie Marku:)

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Szef Instytutu Pamięci Narodowej przyznaje, że trudno mówić o przypadkowej zbieżności wizyty polskiego prezydenta w ukraińskim parlamencie i następującej po niej uchwale, oddającej honory UPA. Ukraiński parlament w dniu, gdy przemawiał tam Bronisław Komorowski, przyjął ustawę, w której uznał za „bojowników o wolność i niezależność Ukrainy” między innymi członków Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii, odpowiedzialnej za mordy na Polakach.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-ipn-o-ukrainskich-honorach-dla-upa-w-trakcie-wizyty-komorowskiego-w-kijowie/49fjsq

  Polubienie

  • Józka said

   Nie ma przypaddków-są znaki. Dobrze, że dziada nie wybrali.

   Polubienie

 6. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02195-Komorowski-nie-zawetowal-ani-jednej-ustawy-podatkowej.htm
  ci co na niego głosują to po prostu odmóżdżone ciemniactwo

  Polubienie

  • re1truth2 said

   Bo nie umie czytać ze zrozumieniem, tak samo jak mówić. Dlatego podpisuje wszystko hurtem jak leci…

   Polubienie

 7. Miauczyński said

  Polubienie

  • Miauczyński said

   Polubienie

   • Miauczyński said

    Polubienie

    • Miauczyński said

     Polubienie

     • miziaforum said

      co to za wstawianie ukraińca japy na blogu ?

      Polubienie

      • Kaśka said

       Właśnie..o co chodzi?

       Polubienie

      • Miauczyński said

       Mizia, ten knur banderowski ich popiera. Nie hcodźcie na jego koncerty. Zdjęcia wstawiłem, żebyście ten żydo-banderowski ryj zapamiętali dobrze.

       Polubienie

       • Miauczyński said

        To Mirosław Maciej Maleńczuk.

        Polubienie

       • miziaforum said

        wiem w Opolu już jakiś czas temu na koncercie go obrzucono pomidorami i puszką otwartego browara – wsciekł sie i 3000 ludzi naubliżał od folksdoiczy …. a on sam ss galizjen potomek

        Polubienie

       • Morfeusz said

        Urodę ma pewnie po dziadku:P

        Polubienie

 8. Miauczyński said

  To zdeklarowany banderowiec!

  Polubienie

  • Bacha said

   Jak nic!

   Polubienie

 9. Polszczyzna said

  Szanowni Państwo, przeczytałam nieco tego, co tu jest zamieszczone- mam na myśli ogólnie blog – i włos się jeży na głowie- totalny brak zasad pisowni nie mówiąc o ortografii. I to pisze ktoś, kto chce Polskę i Polaków chronić przed czymś, właśnie przed czym lub kim? Z całym szacunkiem, jeśli już pluć czy też nie pluć a prawdę pisać to trzeba być wiarygodnym tzn „nie walić takich byków”! Proszę zlituj się autorze tego bloga nad ludem uciśnionym twoją pisownią…

  Polubienie

  • Obserwator said

   Rozumiem, że korektor poprawił ortografię Twojego wpisu, ale niestety nie potrafił poprawić Twoich braków w interpunkcji. Wielki obrońco polszczyzny, w tym języku obowiązują zasady interpunkcji. Są one ściśle określone. Zanim zaczniesz dogryzać innym, może byś tak trochę na sobą popracował???

   Polubienie

   • greg said

    haha niech popracuje nad swoim fallusem

    Polubienie

  • KrisT said

   gdybys poczytał ten blog, wiedziałbyś iz tu nie ma zasad, poprawnej pisowni ma się rozumieć! a dlaczego niekiedy pisze się z bez „,””.””ą”, „ę”,”ó”, „ż” itp było juz wyjasniane nie raz… żaden translator tego nie przetłumaczy.
   a bul przez u piszemy z pełną premedytacją i z szacónku dla bylego prezydenta… tak samo słowo płemieł…..

   Polubienie

 10. Ja said

  Ha, ha.. a tego znacie

  http://wirtualnapolonia.com/2015/02/17/andrzej-duda-potomkiem-banderowca/

  Polubienie

 11. seryjnysamobojca said

  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

  Plany Żydów:
  – wyniszczyć kraj finansowo;
  – pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  – zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało ;za chlebem;;
  ;oczyścić; kraj z inteligencji patriotycznej;
  – wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  – zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów. zwiń

  Polubienie

  • kpi said

   coś jest na rzeczy:
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3402

   Polubienie

 12. mironik said

  Prawie cała niedzielę (do 18 pm) w tv nie było żadnego programu, bo się ponoć bili w Poznaniu na stadionie i co to ma do rzeczy i na co się szykują? już była taka niedziela 13 grudnia 1981.

  Polubienie

 13. mironik said

  http://histmag.org/Polskie-obozy-smierci.-Internauci-maja-dosyc-falszowania-historii-11307

  Polubienie

  • KrisT said

   i bardzo dobrze popieram! i zadne tam tłumaczenie ze to nazistowskie,hitlertowskie, faszystowskie obozy! bo to tylko i wyłacznie NIEMIECKIE obozy!

   Polubienie

  • KrisT said

   Ty tez wyskoczyłeś jak filip z konopii, art rok stary! akcja miała miec miejsce w wrzesniu 2015r. niestety nigdzie takowych bilbordow i plakató wnie widziałem a politycy się do dziś z nich nie wytłumaczyli…

   Polubienie

 14. M.E. said

  Ograniczenia w dostawach prądu. Zebrał się sztab kryzysowy
  Premier Ewa Kopacz uspokaja – indywidualni odbiorcy nie są zagrożeni brakiem prądu. Rząd ogranicza natomiast dostawy energii elektrycznej dla przedsiębiorstw.( narazie 😉 )

  http://fakty.interia.pl/polska/news-ograniczenia-w-dostawach-pradu-zebral-sie-sztab-kryzysowy,nId,1866146

  Polubienie

  • KrisT said

   nie siej paniki prowokatorze! art rok stary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dotyczy sytuacji z zeszłego roku!

   Polubienie

 15. belmont said

  zobaczcie co te k…..wy wyprawiaja http://pikio.pl/hanba-chory-bal-ukraincow-danie-miesne-rzez-wolynska-tort-z-porabanym-noworodkiem/

  Polubienie

 16. radzio said

  Ostanio mniej wpisow, chyba ostatnie miesiace zmienily nastroje w kraju i wiekszosc wyluzowala. Mam nadzieje, ze patrioci pamietajac slowa Marszalka nie spoczna na laurach, albo co gorsze nie uznaja, ze byt okresla swiadomosc, jak to stoi w ‚dzielach’ zjebanych tego syfilityka z krypty na pl.Czerwonym. Na pewno zaszly zmiany w kraju, ale nadal powinnismy zadac pelnej prawdy i rozliczac z niej rzadzacych. Inaczej zostanie nam co najwyzej wazny dla swiadomosci, ale tylko pomnik. Jak ten krola Jana III, co teraz stoi w Gdansku.

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=PnT7YBLH7Ao

  Polubienie

 17. radzio said

  …Dla tych co nie kojarza pomnika 🙂 On jest ze Lwowa

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: