Miziaforum's Blog

OGÓLNOPOLSKI ZRYW NARODOWY MARZEC 2014


https://www.facebook.com/events/1427589017464186/declines/

DOSYĆ PARTYJNIACTWA !!!!!!

WARSZAWA
Kiedy? 21, 22, 23, 24 MARCA 2014

 Spotykamy się WSZYSCY 21 MARCA 2014 o 17:00 w Warszawie przy …

WEŹ UDZIAŁ

https://www.facebook.com/events/382236131875147/permalink/526043310827761/

stop acta stop tusk

Odezwa do Narodu Polskiego

RZECZYPOSPOLITO POLSKA – Matko Narodu Polskiego

PROWADŹ NAS!

Wezwanie wolnych obywateli Polski do polityków wszystkich opcji!

W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie, którą przygotowaliście sobie grunt pod coś, o czym nawet nam się nie śniło.
Byliśmy naiwni, bo zawierzyliśmy przywódcom, którzy okazali się zdrajcami idei i donosicielami.
Stopniowo, przez 24 lata: rozkradliście i sprzedaliście wszystko to, co pokolenia mozolnie budowały, wierząc, że Polska stanie się silna i niezależna a dobrobyt stanie się udziałem każdego obywatela.
Oszukaliście nas przy tzw. procentowej prywatyzacji ukrywając przed Narodem ustawę korzystną dla pokoleń Polaków.
Obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę demokracji:
Zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.
Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców skutecznie, stopniowo niszczyliście i dalej niszczycie.
Stworzyliście prawa głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju, aby mieć pewność, że się wam nic nie stanie.
Całkowicie opanowaliście sądownictwo, prokuraturę i policję.
Nie przeprowadziliście tak bardzo oczekiwanej dekomunizacji, a to, co nazywacie weryfikacją jest farsą rzetelności i ochroną starych struktur partyjnych z ich przedstawicielami i rodzinnymi klanami.
Pozwoliliście, aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność – odpady, których ludzie w „rozwiniętych” krajach, w ogóle nie kupiliby,
Z emerytów zrobiliście żebraków a chorych skazujecie na powolną śmierć utrudniając im dostęp do służby zdrowia.
Staliście się nosicielami planu eugeniki Narodu Polskiego pod pozorami liberalizacji w dostępie do medykamentów i specjalistów.
Niszczycie dalej ludzi, którzy wam zaufali w chwili demokracji, jaką są wybory.
Tylko wtedy płaszczycie się, żebrzecie a potem dalej swój plan niszczenia wypełniacie!
Zniszczyliście nasze rolnictwo i staliśmy się krajem zależnym od importu żywności. Rozłożyliście opiekę zdrowotną – z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele.
Sprzedaliście 95 % majątku narodowego, jakie wypracowały pokolenia Polaków pozbawiając ich potomnych miejsc pracy a starszym każecie pracować do śmierci.
Za nasze ciężko wypracowywane pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą.
Edukację, z której wszyscy byliśmy dumni, doprowadziliście do takiego stanu, że ze szkół nie wychodzą wysoko wykształceni ludzie, ale rzesze ludzi z wyższym wykształceniem, którzy nie umieją zastosować tej wiedzy w życiu.
Nie potraficie kierować krajem!
Potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość.
Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki programowe związane z tzw. „ochroną praw dziecka”, która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu – rodziny.

My obywatele Polski, wzywamy was, którzy rozkradliście i sprzedaliście nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników –
ODEJDŹCIE I ODDAJCIE NAM NASZ KRAJ!
Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech.
Spokojnie się uśmiechajcie.
My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was.
Potraktujcie to, jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji, jeśli nie popełniliście przestępstw.
POWTARZAMY, ODEJDŹCIE I ODDAJCIE NAM NASZ KRAJ!
Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.
Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami.
Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i naturalnym prawem sprawiedliwości społecznej!
Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami.
Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.
Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom, Jesteście bezduszni i skorumpowani.
My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy!
ZACZYNAMY „REWOLUCJĘ PRZECIWKO TYRANII”.
Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może się stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.
Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość.
Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą biało-czerwoną, prostą, krótką wstążkę.
Ta wstążka nas stopniowo zjednoczy! • Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.
Nie będą to tylko dorośli, będą to przede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość.
Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki.
Ogłosimy rewolucje pokojową i wyjdziemy na ulice.
Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam! • Będziemy was sądzić jak największych przestępców, jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia.
Obywatele Polski wam pokażą, że polski naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić! • To wy doprowadziliście do tej sytuacji!
Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy.
Ale my mamy tego już dosyć! • Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości.
Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość:
OBUDŹCIE SIĘ!
UKRADLI WAM WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
DLA WAS NIE ZOSTANIE NIC OPRÓCZ BEZNADZIEI, DŁUGÓW I NIEWOLNICTWA WE WŁASNYM KRAJU. POMYŚLCIE O TYM!
Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać.
Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom? • Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi! • W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji polskiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną.
Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów, żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.
Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość. Wy też zdajecie sobie z tego sprawę! • Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.
Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu.
Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tym apelem, aby na znak tego przypięli biało-czerwone wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę.

Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem:
wynoście się!
Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju! • Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej! • Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was!”

Odpowiedzi: 13 to “OGÓLNOPOLSKI ZRYW NARODOWY MARZEC 2014”

 1. nn said

  https://www.facebook.com/events/1427589017464186/declines/

 2. inkaa77 said

  Takie „zrywy” nic nie dadzą prócz krwawej rzeźni :(( w przyszłości – co do obecnego „zrywu” nim się Polacy zbiorą to siły zewnętrzna załatwią młodych napalonych,którzy mogliby swoja frustrację wykorzystać działając oddolnie. Taka prawda – smutna zresztą – co do pejsbuka to już tam „fachowcy” robią sztuczny tłum licytując co jest alternatywą po obaleniu ha ha rządu Tuska – teatr dla ubogich i odmóżdżonych rodaków :(((

  • miziaforum said

   A CO LEPSZE STAGNACJA ????

   CO CI SZKODZI KLIKNIJ ZE PRZYJEDZIESZ
   ==========
   OJ SA TEMATY NA ROZMOWY W 4 OCZY CHYBA MUSIAŁ BYM ZORGANIZOWAĆ ZLOT – 3 -7 DNI W JAKIMS ZAKATKU KRAJU – WTEDY BYŚCIE ZROZUMIELI !!!!!!!!

   • inkaa77 said

    Raz,że nie mam pejsbuka :))) a dwa, gdybym nawet miała to nie dałabym się nikomu namówić / zwłaszcza tym co namawiają :)) / na kliknięcie ujawniając swoje dane – co robi masa moich odmóżdżonych rodaków :(((

    • miziaforum said

     MÓJ FEJS JEST ZAŁOZONY NA LIPIE OD A DO Z

     MIZIAFORUM MIZIA – BU CHACHA – A POCZTA 13254@ONET.PL

     🙂 – KTO DURNY TO GADA PRAWDĘ PRZY REJESTRACJI

     WORDPRES TEŻ – LIPNE DANE MIZIA 🙂 FORUM

  • miziaforum said

   SĄ ZECZY WAŻNE O KTÓRYCH TU NAPISAĆ NIE MOGĘ – NIE ŻE SIĘ BOJĘ TYLKO INSTRUKCJE – I OBJAŚNIENIA …………… NIE MOGĘ BO .. TO TAK SAMO JAK BYM WYSKOCZYŁ Z GOLĄ D.. NA RYNEK POD KAMERY MONITORINGU STRAŻY MIEJSKIEJ

 3. Raynold said

  „Wezwanie wolnych obywateli Polski do polityków wszystkich opcji!”
  Ktoś tu raczy sobie jednak żartować … a może jeszcze apel do urzedników brukseli i władz eskimoskich 🙂

  • miziaforum said

   PRZECZYTAJ DO KOŃCA

 4. Andrzej said

  Odezwa do Narodu Polskiego

  RZECZYPOSPOLITO POLSKA – Matko Narodu Polskiego

  PROWADŹ NAS!

  Trochę górnolotnie, jak dla mnie. Lecz z jednym zgadzam się bez wahania – Partie z plakatu powinny zniknąć czym prędzej z Polski. A już w szczególności PSL. Przez przyzwoitość nie będę pisać co o tym tworze myślę.

 5. […] https://miziaforum.wordpress.com/ogolnopolski-zryw-narodowy-marzec-2014/ […]

 6. […] OGÓLNOPOLSKI ZRYW NARODOWY MARZEC 2014 […]

  • liukas said

   A ustawa 1066 ( dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP- ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych) i to większością głosów posłów osłów koalicji rządowej przegłosowana…na jej mocy Donaldzio zapewni sobie bezpieczeństwo a nam skopie dupska przy pomocy niemieckich, czeskich lub białoruskich służb specjalnych..gdzie byliśmy jak nasi posłowie ją przyklepali ..Kolejny etap rozbioru Polski..Eh….

 7. Liukas said

  Kolejne fakty przemawiają za odwołaniem tego rządu !!!

  „Tajna instrukcja premiera
  Zdaniem publicysty Stanisława Michalkiewicza, kwestia zwrotu mienia żydowskiego nabierze w najbliższym czasie tempa. – Otrzymałem informację, że premier Donald Tusk wydał wojewodom tajne zarządzenie, by w trybie administracyjnym pozytywnie załatwiali prośby o przekazanie własności żydowskim spadkobiercom, którzy nie legitymują się żadnymi dokumentami – zapewnia publicysta. – Oficjalnego potwierdzenia takiego stanu rzeczy nie mam – skoro okólnik do wojewodów jest tajny – służby prasowe zaprzeczają jego istnieniu – ale zwróciłem uwagę, że to może być wiadomość prawdopodobna. Wystarczy prześledzić przebieg zdarzeń.
  Mienie ma być odzyskiwane nie tylko w Polsce, ale właśnie w Polsce ma być ono największe. Szewach Weiss szacuje, że w przypadku Polski warte jest ono od 60 do 65 miliardów dolarów.”
  http://www.zyciekalisza.pl/?str=116&id=131921

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: