Miziaforum's Blog

ŻYDOWSKO ŻYDOWSKIE STOSUNKI W OKUPOWANEJ WARSZAWIE FILM ARCHIWALNY Z GETTA !! tylko tu pełna wersja.

Posted by miziaforum w dniu Luty 12, 2018


WITAM OTO FILM ROZWIKŁUJĄCY SPÓR AKTUALNIE NAJBARDZIEJ MEDIALNY W POLSCE FILM ARCHIWALNY UKAZUJĄCY PRAWDĘ KTO BYŁ KATEM ŻYDÓW TU KONKRETNIE W WARSZAWIE ……… 

ZAPRASZAM 

Komentarzy 77 to “ŻYDOWSKO ŻYDOWSKIE STOSUNKI W OKUPOWANEJ WARSZAWIE FILM ARCHIWALNY Z GETTA !! tylko tu pełna wersja.”

 1. miziaforum said

  PONAD 30 MINUT ZERO CENZURY !

  Polubienie

 2. Piotr said

  Pędzili ich jak świnie w oborze na rzeź, Bydlaki

  Polubienie

 3. endriu said

  widać jak propaganda żydów przez te lata od wojny mydli oczy całemu światu jak oni są najbardziej ze wszystkich narodów poszkodowani u nich działa zasada jak stać się ofiarą poświęcić biednych po to aby elita mogla żyć i roszcić kaske aby móć sobie żyć kosztem polaków którzy pomagali walczyli i jak bedzie trzeba to będą walczyć bo ci żydzi co rządzą polską nie są jeszcze świadomi tego co naród POLSKI może z nimi zrobić polak bedzie walczył do ostatniego za polskę ale pamiętajmy że my jesteśmy na całym świecie i nikt o nas nie zapomni i bedzie przypominał o tym narodzie

  Polubienie

 4. falkonidas said

  O kurwa, bomba !

  Polubienie

 5. Anna said

  Nawet gacie z trupów pościągali, nic dziwnego, że zaraza się szerzyła.

  Polubienie

 6. ttteis77 said

  „widzieliście tablicę?,,,, tak jak by nie dla polaków. Języka polskiego tam nie ma”

  Polubienie

  • Anna said

   To jest getto dla Żydów, wydzielony przez Niemców obszar na terenie Warszawy. Tam nie ma Polaków, tam mieszkali tylko Żydzi.

   Polubienie

   • ttteis77 said

    „w jakim okresie?”

    Polubienie

    • Anna said

     „getto dla ludności żydowskiej utworzone przez władze niemieckie w Warszawie 2 października 1940, a zamknięte i odizolowane od reszty miasta 16 listopada 1940. W kwietniu 1941 w obrębie murów „dzielnicy żydowskiej” znajdowało się ok. 450 tys. osób.
     Od 22 lipca do 21 września 1942 ok. 80% mieszkańców getta zostało wywiezionych i zamordowanych w obozie zagłady w Treblince.”

     Polubienie

 7. ttteis77 said

  „co tam pisze na tej drugiej. Komitet społeczny miejski. a co jest wyżej 1:08. żydowska S……. Społeczna”

  Polubienie

 8. miziaforum said

  A BYŁ BYM ZAPOMNIAŁ FILMIK Z OBJASNIENIEM DO FILMU Z RANA

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Polubienie

 10. krab said

  Nie byłam w stanie obejrzeć do końca.
  A ta szmatława qźwa Gross wygłasza złotą myśl, że Polacy w każdym mieście i miasteczku powinni stawiać Żydom pomniki, abyśmy pamiętali jak ich męczyliśmy !! Zgroza !!!

  Polubienie

 11. Llubię said

  Polubienie

 12. miziaforum said

  chyba koniec mojego konta na y.t właśnie wyłączają mi po kolei naliczanie subów z 450 000 wejść na dobę zostało już połowa wyświetlenia z 6000 000 został milion co 10 minut zmniejsza sie 🙂 i tak było dobrze 6 000 000 w około 100 dni

  Polubienie

 13. Vish said

  Co ten pan z brodą robi? Minuta 9:05

  Czy to nie jest hajlowanie? Z kim się Olszański zadaje…

  Polubienie

 14. miziaforum said

  Polubienie

  • Mirek said

   „Okupacja żydowska mogłaby być cięższa od sowieckiej” – S. Michalkiewicz: Mag. Polskie Sprawy #24

   Kaczyński pokazał kim jest, abdykując z kierowania Polską i oddając ją z jednej strony w sprytne łapki małego kombinatora Dudusia z UW a z drugiej na rzecz niezasłużonego niczym szczególnym, poza ucztowaniem u „|Sowy”, bankstera Morawieckiego. Następnie: głosując za rozpatrywaniem ustawy proaborcyjnej wraz z pięćdziesięcioma posłami prowadzonej przez siebie partii, którym potem kazał tłumaczyć się publicznie, że „pomylili guziki”. A na koniec, wczoraj, na „miesięcznicy smoleńskiej”, wyzywając Polaków od „chorych psychicznie antysemitów”. Żałośnie kończy swój polityczny wzlot ten bardziej miłośnik kotów, niż własnej ojczyzny. No, chyba, że jego ojczyzna jest zupełnie gdzie indziej, niż sądziliśmy.

   Polubienie

  • Mirek said

   Jack mnostwo durnych ciuli smialo sie z Ciebie, Grzesia Brauna i pana Michalkiewicza gdy mowili o eskimoskich roszczeniach i bardzo prawdopodobnej ewakuacji eskimosow do Polinu. Teraz te debile wreszcie powoli zaczynaja otwierac oczy, ale chyba juz to nic nie pomoze bo jest juz za pozno by cokolwiek zmienic. Jak mowiles, te umowy miedzyresortowe zawarl Tusek i jego folksdojcze, wiec pisdzielce w podskokach beda sie z nich wywiazywac bo inaczej eskimosi wymysla inny sposob by dostac to co chca… Powiedzcie mi czy jest jeszcze nadzieja dla nas Polakow i Polski. Czy jako narod przetrwamy ta „zmiane” , a moze calkowicie zostaniemy spacyfikowani w razie ogolno-narodowego powstania. Ustawa 1066 nie odwolana, wiec Makrela i niemieszki moga wywolac u nas Wolynke wykorzystujac dosc licznych ukropow w Polsce…

   Polubienie

 15. anna38 said

  Swietny material Mizia i jednoczesnie smutny. Wojna to najgorsza zecz jaka istnieje…. W dodatku mowia, ze my pomagalismy 😦
  Mam dosc mocne nerwy ale przyznam, ze sie zastanawialam czy ogladac….Niezle zes wygrzebal !!! :-^ Moj Szacunek 🙂 Jak zawsze!!!

  Polubienie

 16. krab said

  🙂 może się przydać

  Polubienie

 17. Llubię said

  Odnośnie tego strasznego filmu … tacy chudzieńcy, bo poumierali z głodu 😦 Pośród „swoich” , a wyglądają jak zdjęcia z Auschwitz !!! 😦
  Chyba dr Ewa Kurek to opowiadała (??? ) … siedzi bogaty żyd w restauracji – AAAA , TO WAŻNE – W GETTACH MIELI KNAJPY, TEATRY , KABARETY … A NAWET BURDELE !!! – … i podchodzi do niego wygłodniały pobratymiec i prosi o kromkę chleba … oczywiście nie dał , a do kelnera zwrócił się tymi słowy : ” Sam nie je i innym nie da ” (!)
  I teraz ci cyniczni oszczercy ośmielają się na Nas mówić złe słowo ???
  BOŻE , widzisz i nie grzmisz !!! 😦 😦 😦

  Polubienie

 18. Lawina A said

  Natura żyda jest straszna, teraz trochę rozumiem tych w rządzie, którzy nas sprzedają po kawałku. Żadnych sentymentów, miłości bliźniego czy wstydu. Aby ocalić swoją dupę i dostać kasę. Rzeczywiście dobrze piszą w Talmudzie, że gdybyśmy poznali czego oni nauczają o nas gojach to byśmy ich znienawidzili.
  Najgorsza była ta zjeżdżalnia i „pochówek” w dołach

  Polubienie

 19. provincjal said

  żydy od żydów żądają cenzury yt !!!
  https://businessinsider.com.pl/media/reklama/unilever-straszy-facebooka-i-google-wycofaniem-reklam/snc9p6j

  Polubienie

 20. Magda said

  Trafił mi się rarytas.
  Oto artykuł z Małego dziennika”nr 43-44 niedziela 12,poniedziałek 13 lutego 1939 r.:
  Antypolska solidarność żydowska
  Gdynia.Zamieszkały od kilku lat w Gdyni handlowiec p.W.S.od dłuższego czasu był bez pracy i postanowił wyemigrować do swych rodzinnych stron w poszukiwaniu chleba.Nie posiadając kapitału pragnął zarabiać jako agent jakiejś hurtowni.Niestety wszystkie tamtejsze hurtownie okazały się żydowskie i na prośbę jego o pracę żydzi odpowiedzieli dosłownie: na co nam potrzebny, my żydzi mamy swoich przedstawicieli żydków, a z fabryk także nam dostarczają żydkowie.
  Wskutek daremnych wysiłków p. S.zmuszony był sprzedać resztę sewgo wierzchniego okrycia, aby powrócić ze swych rodzinnych stron do Gdyni i z tym większym żalem,że sprzedać musiał naturalnie żydowi, za drobną część wartości.
  Wypadek powyższy jest dalszym przykładem solidarności żydowskiej,jeśli chodzi o niedopuszczenie do handlu sił chrześcijańskich.Jedyną odpowiedzią na to jest również solidarne wstrzymywanie się od popierania żydowskiego handlu.(wp)

  Przytoczyłam w całości tekst z 1939r z zachowaniem oryginalnej pisowni.

  Polubienie

 21. anna38 said

  Polubienie

 22. ed said

  Polecam książke Pani dr Ewa Kurek pt’ Poza granicami solidarności” ksiązka jest wstrząsająca tego nikt w szkole nie uczył. Pozdrawiam. CWP

  Polubienie

 23. ed said

  Dam linka do ksiązki w PDF.

  Polubienie

 24. mironik said

  http://wpolsce.biz/przypominamy-obowiazuje-wyrok-sadu-najwyzszego-usa-ktory-odrzucil-roszczenia-zydow/
  W związku z kolejna próba wyłudzenia od Polski i innych krajów Europy Wschodniej ( uprzednio pod zaborem ZSRR) ponad 140 miliardów dolarów , przypominam że w tej sprawie obowiązuje wyrok Sądu Najwyższego USA 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44 , który odrzucił roszczenia Żydów .
  Wyrok jest prawomocny.
  Mimo tego wyroku , przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbowała wyłudzić pieniądze od Polski.
  Przedstawiłem ich działalność do Sądu Najwyższego USA z prośbą o przywołanie ich do porządku prawa i w konsekwencji ludzie ci zostali usunięci z Światowego Kongresu Żydowskiego.
  Obecnie były ambasador Izraela w Polsce próbuje ponownie dokonać tego samego przestępstwa..

  Polubienie

 25. Baba said

  Film mnie rozwalił zwłaszcza makabryczna końcówka.

  Polubienie

 26. fajera said

  Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących treści drastycznych i zawierających przemoc.
  Już w 1919r. żydzi postulowali wydzielenie autonomicznych regionów w odradzającej się Polsce, no to w 1940 dostali co chcieli i podobno bardzo się z tego cieszyli bo wokół wydzelonych dzielnic Niemcy dokonywali rozstrzeliwań i łapanek na gojach a oni mieli własną policję i administrację – pełna swoboda. A gdzie ich potem Niemcy wywozili? są na to jakieś wiarygodne dowody? bo ci OSTATNI i JEDYNI, którzy przeżyli świadkowie to lipa, bo jak można dawać wiarę kłamcom?

  Polubienie

 27. Magnolia said said

  Jack to się dzieje! https://www.youtube.com/watch?v=1tGZmG5IeY4 ,https://www.youtube.com/watch?v=VGwW613s6Kg ; pajakowo.blogspot.ca/2018/01/mareka-majchera-zatrzymany-na-tajnym.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: