Miziaforum's Blog

PREMIER NETANIACHU WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ IRANOWI MAT. A.V ORĘDZIE + OŚWIADCZENIE DLA PRASY, USA PEŁNE WSPARCIE !

Posted by miziaforum w dniu Luty 11, 2018


WITAM MATERIAŁ A.V

 

 

 

„The Jerusalem Post”: rozpoczęła się otwarta wojna z Iranem

 • Wczoraj poinformowano, że izraelski myśliwiec został zestrzelony przez syryjski system przeciwlotniczy po tym, jak izraelskie wojsko wysłało nad Syrię eskadrę F16
 • Izraelska armia podała w oświadczeniu, że zbombardowała12 celów – trzy syryjskie baterie przeciwlotnicze i cztery cele związane z irańskim wojskiem
 • Syryjskie media twierdzą, że izraelski nalot był „aktem agresji”
 • Oba kraje są formalnie w stanie wojny od czasu powstania Izraela w 1948 roku
Więcej na stronie „The Jerusalem Post”.

W opublikowanym po godz. 23 nagraniu izraelski premier Benjamin Netanjahu stwierdził, że „Iran bezczelnie naruszył suwerenność Izraela” oraz że „Izrael uznaje odpowiedzialność Iranu i jego syryjskich gospodarzy za dzisiejszą agresję”.

Biały Dom, Pentagon, Departament Stanu popierają izraelskie ataki lotnicze

W niedzielę prezydenta Donalda Trumpa wezwano Iran do „zaprzestania prowokacyjnych działań” w regionie. Biały Dom wyraził poparcie dla „naszego zagorzałego sprzymierzeńca, Izraela” i jego prawa „do obrony przed popieranymi przez Iran siłami syryjskimi i milicyjnymi w południowej Syrii”. W sobotę Departament Stanu powiedział: „Obliczona przez Iran eskalacja zagrożenia, i jego ambicja, by projektować swoją potęgę i dominację, stwarza zagrożenie dla wszystkich mieszkańców regionu – od Jemenu po Liban. USA nadal odsuwają całą uwagę od irańskich działań przestępczych w regionie i wzywa do zakończenia irańskiego zachowania zagrażającego pokojowi i stabilności „.
„Departament Obrony USA nie brał udziału w tej operacji wojskowej”, powiedział rzecznik Pentagonu, Adrian Rankine-Galloway, po tym, jak Izrael wybił 12 syryjskich i irańskich celów w Syrii, w tym syryjskie systemy obrony powietrznej. „Izrael jest naszym najbliższym partnerem bezpieczeństwa w regionie i w pełni popieramy nieodłączne prawo Izraela do obrony przed zagrożeniami dla jego terytorium i jego mieszkańców.”

Iran: Otworzymy bramy piekła dla Izraela i zaatakujemy amerykańskie bazy

Gubernator oddziału gwardii rewolucyjnej ostrzegł, że Iran „otworzy bramy piekielne nad reżimem syjonistycznym” i będzie miał siłę militarną do zniszczenia wszystkich amerykańskich baz w regionie. Te zagrożenia z Brig. Gen. Hossein Salami był pierwszą odpowiedzią Teheranu na zestrzelenie przez Izrael irańskiego trutnia, który wtargnął w swoją przestrzeń powietrzną w sobotę rano. Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Teheranie orzekło, że Izrael skłamał na temat włamania i jego roszczenia były absurdalne. Zwracając się do Amerykanów, powiedział: „Lepiej dla nich opuścić region przed ich klęską”.

Komentarzy 35 to “PREMIER NETANIACHU WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ IRANOWI MAT. A.V ORĘDZIE + OŚWIADCZENIE DLA PRASY, USA PEŁNE WSPARCIE !”

 1. Anna said

  Izrael otworzył bramę do ataku usa na kraje arabskie, „od Jemenu po Liban”. Jeśli nie opanują się to będzie wielka wojna bo Ostatnia wojna rozpocznie się na Bliskim Wschodzie i właśnie na to się zapowiada.
  Hitler przed atakiem na Polskę też preparował akty agresji ze strony polskiej.

  Polubienie

 2. Elba said

  Prof. Finkelstein: Izrael jest państwem terrorystycznym, obłąkanym, satanistycznym…
  Gdy reszta świata chce pokoju, Europa chce pokoju, Arabowie chcą pokoju, w USA chcą pokoju, a tylko jedno jedyne państwo Izrael chce wojny, wojny i wojny, to czym ono qrwa jest…?!
  https://forumemjot.wordpress.com/2018/02/07/prof-finkelstein-izrael-jest-panstwem-terrorystycznym-oblakanym-satanistycznym/#more-62264

  Polubienie

 3. miziaforum said

  PREMIER O „WIELKIEJ KRZYWDZIE”, KTÓRA SPOTKAŁA POLSKĘ
  POLSKA 1 godz. 13 minut temu Aktualizacja: 44 minuty temu
  „Polska była najlepszym miejscem na świecie do życia dla społeczności żydowskich” – powiedział premier Mateusz Morawiecki, zwracając się do „drogich współbraci żydowskich”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-premier-o-wielkiej-krzywdzie-ktora-spotkala-polske,nId,2520984#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

  • miziaforum said

   ja pierdole JA PIERDOLE ALE WSTYD SKOMLI O LITOŚĆ ONI NA NAS SRAJA CHCĄ WIESZAĆ MORDOWAĆ OKRAŚĆ A ON DO NICH BRACIE CHYBA JEGO BRACIE TO SĄ ………………

   Polubienie

   • krab said

    Wziął przykład z Szechtera, który wystrugał otwarty list „Do Przyjaciół Żydów”, qurwa już raz było ” Do przyjaciół moskali ” . Zresztą gdzie zajrzeć to ktoś przyznaje się do mośkowych koligacji i wyje , i przeprasza za krzywdy jakich tutaj doznali !

    Polubienie

   • BALBINA LADNA said

    PEWNIE ZE NAJLEPSZY , ALE TEZ NAJBARDZIEJ SPRZYJAJACYM , ZEBY NAS DUDLIC Z KASY ,,PORYWAC MALE DZIECI I ROBIC Z ICH KRWI DODATEK DO MACY” O MOJ BOZE ZYGAC MI SIE CHCE JAK SLYSZE ”ZYD ” JEZELI TERAZ W STANACH GINIE OK. 800 TYS ROCZNIE MALYCH DZIECI BEZ SLADU !! MOWILA MI MOJA BABCIA DAWNO TEMU ZE DZIECI POLSKIE TEZ GINELY ,, ALE NIKT ICH NIE MOGL ZLAPAC ,, TAK TEZ JEST W AMERYCE ,, LUDZIE NIECH TE KORWY IZRAELSKIE ROZWALA !!! TE NASIENIE ZMIJOWSKIE ZAGRAZA CALEMU SWIATU !!!! ZNISZCZYC TEN IZRAEL , BO SIE NIE UWOLNIMY OD TYCH POMIOTOW FASZYSTOWSKICH !!! I LUCYFERSKICH !!!!

    Polubienie

  • Pelagia said

   premier nie pisnął, że nie przystoi antypolonizm. Polacy na własnej ziemi nie mogą decydować, kogo chcą mieć za sąsiadów. Do miłości nikogo nie można zmusić, bo przymus przynosi odwrotny skutek. Nikt nie lubi być zmuszany. Przypominamy, że to Polska ziemia, Polacy są tu od tysięcy, a nie od setek lat. Blokują swobodę wypowiedzi oskarżeniami o antysemityzm.
   Nijak sobie nie przypominam, aby w kampanii wyborczej którakolwiek partia podała wyraźnie, że wepcha nam do Polski obcych. Pora na przedterminowe wybory. Niech zapłacą stołkami za to, że na lekceważą na naszej własnej ziemi.

   Polacy – pobudka – konie żłopania piwska, gier komputerowych, brać różaniec do ręki, nawet niewierzący niech się modlą – Bóg ich prędzej wysłucha – dostaną promocję jako nowi klienci. Zaopatrzyć się w wodę i sól egzorcyzmowaną. Wystarczy pójść na Mszę o uzdrowienie (wyszukać w gogle ojciec Witko, lub inne) .
   Jezus Chrystus powiedział, że zło wypędza się jałmużną, postem imodlitwą

   Polubienie

  • Anna said

   Panie premierze była! ale już nie jest, znamy ich od podszewki i to nam wystarczy by zmienić poglądy.

   Polubienie

  • Llubię said

   A jakąż to historię z nimi morawicek zamierza odbudować ??? A dlaczego wspomina o „przywilejach” ??? Cooo … zwiezie ich tu i da przywileje ( bo przecież kiedyś też mieli ) ??? I skąd się wszystkim bierze 1000 lat tej wspólnej historii ??? Bo tyle w zaokrągleniu wynosi historia Polski ??? oni tu byli 800 lat, a nie 1000 !!! O WIEEEELE ZA DŁUGO I DOŚĆ !!! 😦 😦 😦

   Polubienie

  • anna38 said

   Co za…q…y Bracia!!!???….jacy bracia???…!!! Oni naprawde mysla, ze zostali sami debile w Polsce 😦 !!

   Polubienie

 4. Llubię said

  Jak tu przylezą, to znowu zmienimy słowa Naszego Hymnu : „… Dała przykład Palestyna jak zwyciężać mamy !!! ” 😦 😦 😦 WOOOON STĄD !!! 😦 😦 😦

  Polubienie

 5. maciej said

  z szacunkiem do autora, cenię Pańską działalność,
  ale na pewno używanie mniej wulgaryzmów podniosłoby znacznie wiarygodność Pana przekazu.

  Polubienie

 6. krab said

  Nie na temat, ale przy niedzieli Mizia wybaczy… 🙂 Oto „mądrość” naszego społeczeństwa !!! Tego qźwa jeszcze nie było !!! śmiać się czy płakać ???


  Wielu internautów wyrażało swoje poparcie dla „generała”. „Widząc takie zdjęcia jak to, wiem, że jeszcze jest szansa dla Polski. Dziękujemy Panie Generale!”, „Jestem poruszony troską Pana Generała o Polskę, powinien dostać polskie obywatelstwo!” – można było przeczytać pod postami na Facebooku. Postać amerykańskiego generała Kufa Drahrepusa od kilku miesięcy pojawiała się w mediach społecznościowych, by krytykować PiS, Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Miała być to osoba z otoczenia prezydenta USA Donalda Trumpa, która trzyma kciuki za Donalda Tuska i KOD. Cała akcja okazała się być zmyślną prowokacją, bowiem „amerykański generał” to… aktor porno, znany także jako „Łysy z Brazzers”.

  Polubienie

 7. Ktoś said

  I takim akcentem TEATRZYK dla goim zwany MEGIDO został zaczęty….

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Rosyjski prezydent Władimir Putin miał wczoraj rozmawiać telefonicznie z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu, a głównym tematem tego dialogu miała być sprawa izraelskiego nalotu na Syryjską Republikę Arabską. Putin przestrzegł więc Netanjahu przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków mogących doprowadzić do kolejnej konfrontacji i dalszej destabilizacji regionu Bliskiego Wschodu, choć syjoniści mówią o „obronie przeciwko agresji” i poparciu Stanów Zjednoczonych dla ich działań.

  Obaj przywódcy jeszcze niedawno, bo 30 stycznia spotkali się w Moskwie, dlatego ich wczorajsza rozmowa była spowodowana właśnie izraelską agresją na syryjskie pozycje. W jej trakcie Putin miał stwierdzić, że Izrael powinien „unikać jakichkolwiek kroków, które mogą doprowadzić do kolejnej konfrontacji groźnej dla wszystkich w regionie”, natomiast Netanjahu twierdził, że jego państwo „ma prawo i obowiązek obrony przed agresją z syryjskich terytoriów”, a kolejne operacje wojskowe izraelskiej armii mają być koordynowane ze stroną rosyjską.

  Ponadto syjonistyczny premier miał rozmawiać z amerykańskim sekretarzem stanu Rexem Tillersonem, zaś Departament Stanów Zjednoczonych potwierdził tę informację, „zdecydowanie popierając” prawo Izraela do obrony. Waszyngton uznaje bowiem oczywiście, że Syria jest jednym z elementów strategii Iranu, chcącego zapanować nad regionem „od Jemenu do Libanu”.

  Należy wspomnieć, że Netanjahu przebywał 30 stycznia z wizytą w Moskwie, zaś podczas rozmów z Putinem miał on przekonywać rosyjskiego prezydenta do negatywnej opinii Izraela na temat wpływów Iranu w Libanie i Syrii. Izraelskie media były jednak zawiedzione efektami kolejnego spotkania obu przywódców, ponieważ poprzednie negocjacje z Rosją nie dały efektów w postaci uwzględnienia syjonistycznych interesów.

  Na podstawie: sana.sy, rt.com, timesofisrael.com.

  Polubienie

 9. imć said

  z ostatniej chwili bez cenzury pierwsze walki uliczne w izraelu

  Polubienie

 10. Pelagia said

  skoro sprowadzają do na amerykańskie wojska, bo chcą na terenie Polski prowadzić swoje porachunki z Rosją, sprowadzają obcych, to może niech cały świat rozwiązuje swoje konflikty na terenie Polski. Sprowadźmy szybko miliony Palestyńczyków, obcy jako najważniejsi niech znajdą się w samym centrum, sprowadźmy Cypryjczyków, Kurdów, Turków, Indian i kowbojów, Argentyńczyków i Irlandczyków, żeby u nas mogli tłuc się z angolami, Chińczyków i Wietnamczyków, zwaśnione dzikie plemiona z dżungli, a nawet konflikty sąsiadek tu rozwiązujmy. Sąsiadki z odległej galaktyki Andromeda niech w Polsce sobie wydrapują oczy o to, że jedna ma ładniejszą fryzurę a druga paznokcie. Niech się wszyscy leją ze wszystkimi, ci co w centrum – uupppss, dostaną od wszystkich.

  Polubienie

 11. baria said

  A w Polsce wszędzie działają izraelskie firmy http://prawy.pl/65756-dopuszczenie-izraela-do-sektora-elektroenergetycznego-w-polsce-moze-zakonczyc-sie-katastrofa/ najlepsze i najskuteczniejsze co możemy zrobić to bojkot izraelskich firm lista u prof. Dakowskiego http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22197&Itemid=100

  Polubienie

 12. Pelagia said

  w Rosji katastrofa samolotu, nikt nie przeżył. Wyrazy współczucia, Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.
  Polacy składajmy kondolencje, bo nie ma żadnej gwarancji, że „nasze (he, he, nasze”) władze to zrobią.

  Po raz kolejny potępiają antysemityzm, ufff, na szczęście antypolonizmu nie potępiają (dla kretynów tłumaczę – to była kpina z mojej strony)

  Polubienie

 13. anna38 said

  Polubienie

 14. Bagsy said

  Takie nurtuje mnie pytanie: Czy w przypadku realizacji scenariusza wojennego i ewakuacji najważniejszych osobistości z Izraela do Polski szlachta jerozolimska w Polsce podzieli się swoimi wpływami z elitą z Izraela? Nie czują tego zagrożenia??

  Polubienie

 15. […] […]

  Polubienie

 16. rbb said

  Sytuacja świata – Fałszywy Izrael

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: