Miziaforum's Blog

NIE WIARYGODNE A JEDNAK !! KAŻDY POLSKI KSIĄDZ KATOLICKI BĘDZIE SUSPENDOWANY JEŚLI JEST PRZECIW ISLAMIZACJI POLSKI I EUROPY !!

Posted by miziaforum w dniu Październik 18, 2017


Prymas będzie suspendował księży krytykujących „uchodźców”

dodano dnia:

Prymas Polski Wojciech Polak zapowiedział, że będzie suspendował wszystkich księży występujących przeciwko przyjmowaniu do Polski „uchodźców”, ponieważ jego zdaniem „chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą”, bowiem to właśnie w nich „cierpi Chrystus”. Dodatkowo duchowny zapowiada intensyfikację propagandy na rzecz przyjęcia imigrantów spoza Europy, co w jego opinii powinno zmienić nastawienie społeczeństwa do tego problemu.

Najważniejsza osoba w polskim Kościele katolickim udzieliła wywiadu „Tygodnikowi Powszechnemu”, nazywanego najczęściej przez swoich krytyków katolickim tygodnikiem dla niewierzących, zbliżonym do środowisk lewicowo-liberalnych. Tytuł rozmowy ma sugerować, iż „Kościół nie miesza się do polityki”, ale najwyraźniej Prymas nie uważa kwestii przyjęcia przez Polskę „uchodźców” za sprawę polityczną i stara się usprawiedliwiać otwarcie granic motywami religijnymi.

Zdaniem Polaka „chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą”, stąd niepokoją go ostatnie sondaże wskazujące, iż blisko 60 proc. Polaków sprzeciwia się przyjmowaniu w Polsce imigrantów spoza europejskiego kręgu kulturowego, ale jednocześnie nie uważa ich za objaw „beznadziejnej sytuacji”. Z tego powodu duchowny stwierdza, że trzeba mówić cały czas o tym, iż „Chrystus cierpi w uchodźcach” i to właśnie przemawia za koniecznością otwarcia granic Polski dla osób uciekających z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki.

Prymas podkreśla co prawda, że nie chodzi o bezmyślne całkowite otwarcie owych granic, ale o „systemową pomoc” nie będącą dla Polaków żadnym zagrożeniem. Polak chce więc mówić coraz więcej o konieczności pomocy obcokrajowcom, bowiem „ponad racje dotyczące komfortu i bezpieczeństwa zawsze ważniejsze są racje człowieka, który ucieka”, a Kościół katolicki opowiadając się za „uchodźcami” powinien przełamać dotychczasowy zabetonowany dyskurs poświęcony tej kwestii.

Jednocześnie ma istnieć cała lista wysoko postawionych polskich duchownych, otwarcie sprzeciwiających się przyjęciu imigrantów do Polski. Dociśnięty przez „Tygodnik Powszechny” Prymas stwierdził więc, że każdy ksiądz popierający chociażby demonstracje przeciwko „uchodźcom” zostanie suspendowany z powodu opowiadania się po konkretnej stronie sporu politycznego.

Na podstawie: wprost.pl.

http://www.autonom.pl/?p=19871

Komentarze 53 to “NIE WIARYGODNE A JEDNAK !! KAŻDY POLSKI KSIĄDZ KATOLICKI BĘDZIE SUSPENDOWANY JEŚLI JEST PRZECIW ISLAMIZACJI POLSKI I EUROPY !!”

 1. Anna said

  Ha ha, nawet ja wiem, że watykan jest w łapskach człowieka grzechu. Prawdziwy kapłan, wierzący w nauki Pana Jezusa nie powinien stać się posłusznym szatanowi. Według mnie suspensę, w dzisiejszych czasach należy poczytywać za zaszczyt, że nie ulegli wpływom szatańskim. Przede wszystkim nie należy tracić zdrowego rozsądku w wierze.
  Niech Pan Jezus ma ich w opiece.

  Polubienie

 2. […] LINK DO INFORMACJI NIE WIARYGODNE A JEDNAK !! KAŻDY POLSKI KSIĄDZ KATOLICKI BĘDZIE SUSPENDOWANY JEŚLI JEST PRZECIW … […]

  Polubienie

 3. widz said

  mizia, obczaj to, odnosnie tych bunkrow w niemrach
  https://magdarian.wordpress.com/wojna-2017/
  moze z palca wyssane, ale warto wiedziec

  Polubienie

 4. esto said

  Kościół Katolicki jest proislamski i antychrześcijański! Katolicy powinni jak najszybciej zreflektować się i wyciągnąć wnioski z antypolskich, antyeuropejskich i antychrześcijańskich wypowiedzi hierarchów KK. Biskupi z Franciszkiem na czele, prowadzą Europejczyków do zbiorowego samobójstwa! Precz z nimi!

  Polubienie

  • KrisT said

   ja tam czekam z niecierpliwoscią kiedy islamisci zabiorą się za czarnosukienkowych !!!! zamiast atakować Bogu winnych białych chrzescijan powinni się wziąśc za pasterzy tych owieczek, a jak wejdą do Watykanu to nawet przyklaszcze….. i powiem jedno a nie mowiliśmy???!!!!!!!

   jak mozna być tak tepym i upartym do bulu?(pisowania poprawna za zgodą Prez.RP) udawać iz islam nie jest religią totalitarną i ofensywną mającą jeden cel: zniszczyć chrzescijanstwo i wszystkie inne religie!

   Polubienie

 5. krab said

  Wypowiedź Prymasa to nic innego jak pier..lenie o Szopenie, a fortepian stoi pusty !!! Ja również w podobnym tonie mogę uzasadnić swoje veto w sprawie przyjmowania „gości”….. jestem osobą wierzącą i nie wolno mi dopuścić abym swoim uczynkiem sprowokowała bliźniego do grzechu 🙂 np. przeciwko V przykazaniu, a przecież oni idą zabijać niewiernych dla Allaha. Nie mogę ich wpuścić i narazić na potępienie wieczne… zabijanie to grzech śmiertelny. Chyba że… papa biały z gangiem purpuratów wiedzą, że wg praw Bożych czeka ich piekło (za sprowadzanie owiec na manowce) i chcą sobie zaskarbić wdzięczność Allaha i raj z huryskami (obojga płci), to mogę ich zrozumieć, ale nie chcę mieć z nimi nic wspólnego !

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. llubię said

  Polubienie

 8. Witamicz said

  Marsz chwały bohaterów: zatrzymany człowiek, który „opuścił”

  Polubienie

 9. llubię said

  Polubienie

 10. llubię said

  Ooo … już pisiorom chyba rozum wraca w kwestii Ukrainy ??? Ichnia szycha kręci noskiem ??? 😉 😛

  Polubienie

 11. llubię said

  Znowu wykład o szczepieniach 😦 … I jak ja mam nie przeklinać tych pisiorskich satanistów ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

 12. imć said

  Polubienie

 13. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/george-soros-szykuje-wielka-ofensywe-przelal-az-18-miliardow-dolarow-na-dzialania-swoich
  czyżby wybierał się stanąc przed oblicze swego Boga Jahwe ?? iz postawił prawie wszystko na jedną kartę??

  niech zaprorokuje, przegra, umrze ale zanim to się stanie to napsuje nam krwi!

  Polubienie

 14. llubię said

  Wiecie co ??? Jestem w szoku !!! Ja nie wiem, jak ja to wczoraj wyliczyłam … ale dziś do tego wróciłam i mnie trafił szlag !!! Chodzi o fundowanie banderowcom emerytur ( wczoraj mi wyszły jakieś miliardy – a dobra z matmy jestem ) 😦 😦 😦
  Ma ich tu być 5 mln , a ufundowany wkład 200 000 … no to liczymy

  5.000.000
  x 200.000
  ——————–

  1.000.000.000.000 – BILION ZL !!!

  To już wiecie na co pójdą reparacje ??? TRZEBA POGONIĆ TYCH SATANISTÓW Z PIS !!! 😦 😦 😦

  Polubienie

  • Z said

   Mizia wraca chyba na blog od jutra !!! patrzcie co pisze na jego kanale

   WŁAŚNIE ZDJELI MI FILM I ZABLOKOWALI KONTO .. NIE MOGĘ WSTAWIAĆ FILMÓW DO 18 STYCZNIA 2018
   Film OSTRZEŻENIE 1 TRAGICZNA WIADOMOŚĆ DLA POLSKICH LEWAKÓW = ZWYROLI
   Powód: zostały naruszone zasady YouTube dotyczące wypowiedzi szerzących nienawiść. Więcej informacji
   Potwierdziłeś 4 wrz 2017
   Wygasa 3 gru 2017 Więcej informacji
   Odwołaj się od tej decyzji
   OSTRZEŻENIE 2 DIABEŁ POLSKIM PRYMASEM ! to nie żart !
   Powód: zostały naruszone zasady YouTube dotyczące nękania i dokuczania. Więcej informacji
   Potwierdziłeś 19 paź 2017
   Wygasa 17 sty 2018 Więcej informacji
   Odwołaj się od tej decyzji

   Polubienie

 15. imć said

  Polubienie

 16. llubię said

  Polubienie

 17. mironik said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-podpisal-ustawe-ws-ratyfikacji-umowy-miedzy-polska-a-izraelem/shzdqsz
  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę ws. ratyfikacji umowy o zabezpieczeniu społecznym między Polską a Izraelem – poinformowała Kancelaria Prezydenta. Zawarte w niej rozwiązania pozwolą m.in. na sumowanie okresów ubezpieczenia z obu państw, aby ustalić prawo do emerytury lub renty.

  Polubienie

 18. mironik said

  http://natemat.pl/219811,to-mu-sie-udalo-petru-przypomnial-morewieckiemu-pewien-fakt-z-jego-politycznej-kariery

  „Wicepremier Morawiecki to były doradca Donalda Tuska. Pamiętacie czy nie?” – zwrócił się Ryszard Petru w stronę posłów Prawa i Sprawiedliwości w trakcie sejmowej debaty budżetowej. Gdy z prawej strony sali rozległy się protesty, Petru wyjaśnił: „ja byłem doradcą Balcerowicza, pan był Tuska” i wskazał na wicepremiera Mateusza Morawieckiego.

  Polubienie

 19. llubię said

  Mizia … już Ci film z prymasem wywalili ??? Ciekawe ile ten powisi ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

  • miziaforum said

   wiem wiem i zablokowali konto y.t WRACAM NA BLOGA 🙂

   Polubienie

   • miziaforum said

    WIDOWNIA ZA DUŻA I ZA DÓŻO POWIEDZIAŁEM ….
    19 689 subskrypcji • 10 174 134 wyświetlenia
    Data dołączenia: 19 lut 2017

    POSZŁO O TO ZE ZAPOWIEDZIAŁEM FILM Z NAGRANYMI ISLAMISTAMI KTÓRYCH W POLSCE WYSADZAJĄ Z TIRA WPROST DO OŚRODKA CARITAS W NOCY !!

    Polubienie

    • llubię said

     Odwołuj się , a na razie nagrywaj np. na vimeo i tu wrzucaj … może to i dobrze, bo Ci blog ożywi , bo jestem pewna, że z YT tu poprzychodzą 🙂 🙂 🙂

     Polubienie

    • miziaforum said

     Jak w prosty sposób usunąć komuś kanał i cały dorobek na na YouTube?
     @TheDam wedkarska-tuba.pl #polska #technologia
     Jak widać wystarczy tylko parę fikcyjnych kont, zgłoszenie atakowanego kanału jako naruszającego treści i viola. 3 ostrzeżenia, kanał usunięty, wszystkie filmy i spora baza subskrybentów idą psu w d… Nie ważne, że kanał ma autorskie treści i wszystkie prawa do licencji. YT tego nawet nie sprawdza.

     Polubienie

     • llubię said

      Nieeee , to lewacki YT Cię nienawidzi , bo za dużo prawdy wywlekasz 😦 😦 😦 Jak donosy poszły z multikont , to powinni odblokować – już raz była taka akcja 😛 Ale podejrzewam, że Ty masz potężniejszych wrogów – klechów i probanderowski pis 😦 Poczytaj komentarze na WP – ludzie już są wsciekli na upadlińców , a to pisiorom baaardzo nie w smak 😦 😦 😦

      Polubienie

 20. miziaforum said

  Polubienie

 21. kukula said

  a dlaczego prymas nie nakaze ochrzcic i nawrocic uchodzcow?

  Polubienie

 22. Magda said

  A tego się nie czepiają:
  „Kolejny skandaliczny wpis suspendowanego księdza Wojciecha Lemańskiego. Tym razem powraca do mordów na Żydach, których mieli dokonać Polacy. Uważa, że osoby nie zgadzające się z tezą dot. choćby Jedwabnego, powinny zasiąść na ławie oskarżonych.”
  http://www.fronda.pl/a/ks-lemanski-pod-sad-tych-co-neguja-polskie-zbrodnie-na-zydach,101173.html

  Polubienie

 23. Magda said

  Zaskakujące oświadczenie – prezydent Polski Andrzej Duda popiera wejście Turcji do Unii Europejskiej!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zaskakujace-oswiadczenie-prezydent-polski-andrzej-duda-popiera-wejscie-turcji-do-unii

  Polubienie

 24. Grzegorz K. said

  Szanowny Panie @Miziaforum (Jack Caleib). Od dłuższego już czasu czytam Pana bloga i abonuję kanał na YT – w związku z ostatnią blokadą konta na YT chciałbym zapytać, czy byłaby możliwość aby Pan te filmy, które zostały ,,zdjęte/zablokowane” prrzez YouTube oraz pozostałe do czasu odblokowania konta na YT wstawiał na inny serwis wideo(choćby vimeo.com lub cda) – jest Pan jedną z niewielu osób w polskim internecie, która nie boi się mówić ,,jak jest” i szkoda byłoby aby Pana głos zamilkł.
  Z poważaniem
  Grzegorz K.

  Polubienie

 25. Magda said

  Sebastian Kurz, niedawny zwycięzca wyborów w Austrii, poinformował George Sorosa, że ​​ jego fundacja Otwartego Społeczeństwa ma 28 dni, aby zaprzestać i zakończyć wszelkie działania w Austrii lub będzie oskarżona o „próbę podważenia demokracji narodu”.
  https://newsbook.pl/2017/10/20/austria-kurz-zakazuje-dzialalnosci-fundacji-georgea-sorosa-i-daje-mu-krotki-termin-na-wyniesienie-sie-z-jego-kraju/

  Polubienie

 26. qwe said

  Szefie, ten serwis działa całkiem sprawnie VID.ME (co do cenzury) jakiś film: https://vid.me/eEzal
  (może to będzie podobne do jutubE – link z nowego kanału do komentarza na Ju*upie)

  Tu są inne rozwiązania dla wolności słowa https://www.corbettreport.com/solutions-stop-using-youtube/

  Dtube jest napisany w JavaScript i może bardzo mulić.. (przetwarzanie kodu)

  Kurde – przenieśmy ludzi do normalnych sieci a nie takich faszystowskich kontrolowanych przez lewaków/chujów jak Antifa, Die Linke czy Klinton..

  Zapraszam!

  Pozdro

  Polubienie

 27. mironik said

  https://wpolityce.pl/polityka/363272-sad-uniewinnil-dzialaczy-obywateli-rp-byli-oskarzeni-o-naruszenie-miru-domowego-sejmu

  No jasne bo to raczej sklep z tanią wyprzedażą

  Polubienie

 28. Mrs said

  Św. Paweł Apostoł napisał w swoich listach :…. choćby i sam anioł z nieba głosił inną ewsngelię- niech będzie przeklęty…. Mój komentarz? Wielki ucisk jest faktem!!!

  Polubienie

 29. llubię said

  Polubienie

 30. Pelagia said

  jestem praktykującą katoliczką i słucham kazań kościelnych. jakoś nijak sobie nie mogę przypomnieć kazania, w którym krk by potępiał eksmisje na bruk w Polsce, oddawanie w obce łapska naszego majątku za bezcen, oczernienia Polakow za zbrodnie popełnione przez Niemcy, nie pamiętam , by Prymas Polak głośno i stanowczo wstawił się za bezdomnymi lub bezrobotnymi Polakami, tak jak to robi w interesie islamistów. Polacy nie potrzebują pomocy Prymasie Polak ?? Niech Pan powyrzuca wszystkich księży krk, czekam na to. Będę wiedziała, że wyrzucony ksiądz, to prawdziwy polski patriota. A tych, kt. zostaną, pogonię z domu zero Kolendy, zero kasy.
  Nie przypominam sobie, aby Prymas pytał mnie o zgodę na wciskanie tu uchodźców. Prymas nie meszka sam w Polsce. Po tym co Prymas robi, nie dziwię się, że nawet Bóg ma was, wysokich hierarchów dość.

  Polubienie

 31. Mag Chaosu said

  https://ndie.pl/

  Polubienie

 32. Mag Chaosu said

  Rozpowszechniajcie link poniżej drodzy czytelnicy tego zacnego bloga, wielkie sumy pieniędzy zostały przeznaczone na wdrożenie sorosowskiego planu (18 mld USD):
  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  TA WOJNA DOPIERO SIĘ ROZPOCZYNA.
  STOP NIELEGALNEJ ISLAMSKIEJ IMIGRACJI!!!
  Pozdrawiam Wszystkich Prawdomównych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: