Miziaforum's Blog

Policyjny nalot na wąsate baby – feministki od Sorosa :-)

Posted by miziaforum w dniu Październik 7, 2017


Witam kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym :

Ubiegłoroczny „Czarny protest” zorganizowany przez polskie środowiska feministyczne otrzymał niezwykle hojne wsparcie z zagranicy. Z dostępnych informacji wynika, że ogółem podmioty zarejestrowane głównie w Stanach Zjednoczonych przekazały milion złotych na działalność feministek, co zdaniem ich przeciwników znacząco wpłynęło na polski dyskurs publiczny i doprowadziło do zablokowania zakazu aborcji w naszym kraju.

Przed rokiem przez Polskę przetoczyły się protesty organizacji feministycznych, które tym razem przybrały nazwę inicjatywy „Ratujmy Kobiety”. W ramach „Czarnego protestu” na ulice polskich miast wyszło kilkanaście tysięcy zwolenników liberalno-lewicowej opozycji, a demonstracje przybrały groteskową formę, ponieważ w ich trakcie manifestowano chociażby sprzeciw wobec zakazu badań prenatalnych, choć inicjatorzy obywatelskiej ustawy przeciwko aborcji w ogóle nie postulowali podobnych rozwiązań.

Teraz instytut „Ordo Iuris”, odpowiedzialny za przygotowanie ustawy antyaborcyjnej, opublikował informacje na temat finansowania zeszłorocznych protestów przeciwko inicjatywie ze strony zagranicznych podmiotów. Po podliczeniu wszystkich kwot przekazanych na rzecz ruchu „Ratujmy Kobiety” przez organizacje działające poza Polską okazuje się, że feministki otrzymały ogółem milion złotych, a ich głównymi sponsorami okazały się ruchy feministyczne zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych.

Dane dotyczące wsparcia dla polskich feministek nie są tajne, bo chwalą się nimi na swoich stronach internetowych właśnie zagraniczne instytucje i fundacje. Z podawanych przez nich informacji wynika chociażby, że dzięki finansowemu wsparciu udało się w Polsce zablokować projekt ustawy zakazujący aborcji, co zdaniem „Ordo Iuris” jasno wskazuje na wpływanie przez obcokrajowców na polski dyskurs publiczny w tej sprawie.

Na podstawie: rp.pl, money.pl.

Minęło znowu kilka dni i dowiadujemy sie o tym :

Policja na polecenie prokuratury weszła wczoraj do siedzib feministycznych organizacji Centrum Praw Kobiet i stowarzyszenia BABA, w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w finansach obu stowarzyszeń. Środowiska liberalnej opozycji uważają jednak, że jest to zemsta rządzących za przedwczorajsze demonstrację w rocznicę „Czarnego protestu” wymierzonego w ówczesny projekt ustawy antyaborcyjnej.

Śledztwo w sprawie nieprawidłowości finansowych w Centrum Praw Kobiet i stowarzyszeniu BABA prowadzi Prokuratura Regionalna w Poznaniu, a policjanci weszli do siedzib pierwszej z tych organizacji znajdujących się w Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Oficjalnie poinformowano, iż wyżej wspomniane stowarzyszenia zostały poproszone o wydanie dokumentacji dotyczącej projektów sfinansowanych w latach 2012-2015 przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Sprawa dotyczy przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez urzędników resortu sprawiedliwości w latach 2012-2015, kiedy przyznawano środki w ramach Funduszu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Śledztwo prowadzone jest nie tylko samego przyznawania funduszy, ale także ich kontroli oraz wydatkowania i właśnie dlatego wczoraj miała miejsce skoordynowana akcja zabezpieczenia dokumentów w organizacjach feministycznych.

Środowiska liberalnej opozycji doszukują się oczywiście w całej sprawie motywacji politycznych, ponieważ wejście do siedzib feministek nastąpiło dzień po manifestacjach w rocznicę „Czarnego protestu”, który w zeszłym roku był skierowany przeciwko obywatelskiemu projektowi ustawy w sprawie zakazu aborcji. Na pomoc wspomnianym organizacjom poza liberalno-lewicowymi mediami przyszedł także Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar.

Na podstawie: wpolityce.pl, wp.pl.

źródło

http://www.autonom.pl/?p=19742

NO ZACZYNAM WIERZYĆ ZE PUBLIKOWANIE PEWNYCH SPRAW I DARCIE RYJA W CELU WYMUSZENIA DZIAŁAŃ MA SENS …

 

 

Komentarze 24 to “Policyjny nalot na wąsate baby – feministki od Sorosa :-)”

 1. llubię said

  Gdyby te baby wiedziały , jak są głupie ??? Widać, że rządzi nimi jakiś zwyrodniały chłop , który nimi szczerze pogardza i pewnie sam ma sadystyczną uciechę , gdy po nim powtarzają te brednie , którym im pierze mózgi ( sooory , nie mózgi , tylko te gluty, co mają pod czerepami ) 😉 😛 Logika tych wariatek : „Polacy gwałcą !!! ” , a za chwilę, gdy się mówi, że ciapate gwałcą to krzyczą ” Moja macica i jak mnie ciapaty będzie gwałcił, to mi nie pomagajcie ( ! ) !!! ” … To nie są kobiety , to jakieś gendery – jakaś III płeć 😉 😛

  Polubienie

 2. miziaforum said

  BARDZO CIEKAWA INFORMACJA DLA NAS POLAKÓW

  Noworosja: Pułkownik SBU przeszedł na stronę DRL
  6 października 2017 14:49
  Podpułkownik Roman Labusov zbiegł z Służby Bezpieczeństwa Ukrainy na teren Donieckiej Republiki Ludowej, co zostało potwierdzone w materiale wideo opublikowanym przez Ministerstwo Informacji DRL. Labusov był w SBU szefem biura szyfrów.

  Na konferencji prasowej Labusov przyznał, że powodem jego dezercji jest wojskowa przysięga, która nakazuje żołnierzowi służyć i chronić obywateli Ukrainy. Dodał również, że zdezerterował, aby ujawnić zbrodnie wielu wysoko postawionych oficerów ukraińskiej armii.

  Labusov twierdzi, że posiada dokumenty, które są w stanie pogrążyć SBU i zamierza je opublikować, jak donosi Doniecka Agencja Prasowa.

  (na podstawie Southfront.org opracował T.Sz)

  73
  https://i1.wp.com/xportal.pl/wp-content/uploads/2017/10/Screenshot_1-12.jpg?resize=1024%2C578

  Polubienie

  • Tomasz said

   Nareszcie nie którym funkcjonariuszom SBU otwierają się oczy.,Należy te hałackie państwo podzielić na Federacje wtedy nie będzie stanowiło zagrożenia dla Polski.Roman Dmowski „Ukraina to wrzód Europy który należy wyciąć „Polecam posłuchać piosenki zespołu Nordica „system już klęka'”

   Polubienie

  • llubię said

   kaczor i tak powie, że to od początku był „ruski agent” … a to stwierdzenie każdego cymbała zwalnia z myślenia i weryfikacji takich wiadomości 😦 😦 😦
   Wrzucam tu staroć … ale jakże wymowny … już od dawna wiadomo, co się tam wyprawia …zrobiły coś z tym władze na świecie , czy w tej „durnej polszy” ??? 😦 😦 😦

   Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

 3. miziaforum said

  Polubienie

 4. imć said

  Polubienie

 5. Witamicz said

  Stefan bandera i ja Po Polsku
  https://polskazagranicza.wordpress.com/2017/10/06/145/

  Polubienie

 6. llubię said

  ~Dag, może tego też spróbuj 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 7. llubię said

  Musimy zrobić wszystko, by pisiorom odebrać władzę !!! Mizia , gadałeś z Kresowianami ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

 8. Tomasz said

  A co w zamian powrót do władzy neo-marksistów PO Nowoczesna Razem ?PO PSL prowadziło taką samą politykę wschodnią jak PIS oprócz Ukraińców sprowadzili by nam Syryjczyków,Murzynów,Irakijczyków wprowadzili by ideologię gender czyli neo-marksizm. .Już jest w Polsce 5 mln Ukraińców .

  Polubienie

  • Tomasz said

   PIS jaki jest każdy widzi a czy PO PSL było dobrymi Rządami ?

   Polubienie

   • Elsa said

    Nie ma innej alternatywy. Po wyczynach pisdzielcow, a przedtem popaprancow wielu ludziom oczka się otwarły. I bardzo dobrze. Ale co dalej? U Kukiza jest paru ogarniętych posłów. Ale kto ich dopuści?

    Polubienie

    • Tomasz said

     Nie ma wyboru na razie ponieważ dojdą do władzy neo-marksiści mamy pozamiatane m i n obok Ukraińców Pakistańczyków ,Murzynów,Irakijczyków .Polskie Przysłowia „Mądry Polak Po szkodzie” „zamienił Stryjek siekierę na kijek” Kilku polityków nie wystarczy by dokonać zmian to jest nierealne „z motyką na słońce”.A co było po wyczynach neo-marksistów PO oraz PSL ??? podniesienie wieku emerytalnego do 67 ,ograbienie Polaków z OFE ,podniesienie VAT z 22 na 23 % wprowadzenie VAT na książki,afera Amber Gold Afera w CBA Afera gazowa niekorzystna umowa na dostawę gazu z rosyjskim Gazpromem itd.

     Polubienie

 9. Tomasz said

  Od 1989 niszczony był Polski przemysł .w interesie Rosji i Niemiec.

  Polubienie

 10. imć said

  trochę relaksu nie zawadzi

  Polubienie

 11. Tomasz said

  Od 1989 r jemy gó…no a nie żarcie oczywiście z Supr-marketów zachodnich bo rolnik Polski sprzedaje zdrową żywność .To nie PIS jest winny że mamy głównie niemieckie Markety Fabryki Samochodów Brytyjski koncern „farmaceutyczny” idt to winna jest żydokomuna Kuroń Modzelewski Michnik B.Geremek T.Mazowiecki itd skok na Polski Majątek Narodowy rozpoczęto w 1989 r.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: