Miziaforum's Blog

pytania do Miziaforum / Jack Caleib ODPOWIADAM 15 RAZY !

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 16, 2017


Komentarze 134 to “pytania do Miziaforum / Jack Caleib ODPOWIADAM 15 RAZY !”

 1. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rodzice-musieli-porwac-ze-szpitala-wlasne-dziecko-chroniac-je-przed-polskim-panstwem-trwa

  Rodzice musieli porwać ze szpitala własne dziecko chroniąc je przed polskim państwem! Trwa policyjna obława na małżeństwo!

  Do niewiarygodnego skandalu doszło w jednej z placówek medycznych w Białogardzie, w zachodniopomorskim. Młodemu małżeństwu urodziło się tam 14 lipca dziecko. Ze względu na to, że jest to wcześniak, urodzony w 37 tygodniu, rodzice odmówili zaszczepienia noworodka. Następnego dnia zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Skończyło się na tym, że porwali swoje własne dziecko i obecnie są ścigani przez policję.

  Polubienie

  • Dag. said

   dzisiaj na onecie
   https://szczecin.onet.pl/sprawa-porwania-noworodka-w-bialogardzie-ojciec-dziecka-publikuje-nagranie-wideo/4e69h6b

   Polubienie

   • Dag. said

    Najlepsze są komentarze pod artem….

    Polubienie

    • Elsa said

     W zasadzie te komenty wyjaśniają wszystko. A wniosek nasuwa się prosty, że żyjemy w państwie rządzonym przez wiadomo jakie podmioty. I tyle moich przemyśleń. Niestety smutnych.

     Polubienie

     • Dag. said

      No popatrz Elsa,co się wyrabia….coś o czym marzyliśmy z mężem,żeby po śmierci rozsypać nasze prochy nad morzem ,lub w górach,ma szanse być udostepnione.Szkoda,że 12 lat za póżno.Człowiek władował sporo kasy w grobowiec rodzinny,zupełnie wbrew swoim poglądom,a teraz trzeba dbać o to „mauzoleum”i ponosić spore opłaty,a mogło być tak pięknie i zgodnie z własnym sumieniem…
      http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-ogrod-zamiast-grobu/692bez3?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

      Polubienie

      • Anna said

       Też mi się to podoba ale… każdy medal ma dwie strony więc pytanie – po co oni chcą tak zrobić? czy szykują się na „masówkę”?

       Polubienie

       • Dag. said

        Brakuje im terenów pod zabudowę miejską…na wsiach napewno zostanie po staremu,bo jakoś nie wierzę,żeby ludzie mieli odwagę sprzeciwić się proboszczowi….

        Polubienie

      • Elsa said

       Nie inwestowałam w grobowiec, bo chce być spalona. A co z urna zrobią moje dzieci to ich inwencja twórcza. Pewnie będzie mi wszystko jedno 😃. W grobowcu rodzinnym też nie chcę 😃.

       Polubienie

       • Dag. said

        My z mężem też nie chcieliśmy….nie podobało nam się epatowanie „bogactwem” i marmurami,co niektórzy czynią,aby wkurzyć sąsiadów lub dalszą rodzinę….a potem na 1 listopada,pokazywać sie w nowych futrach na cmentarzu ,aby innych szlag trafil…ale nie było wtedy innych możliwości załatwienia sprawy….zawsze byliśmy skromnymi ludżmi…..niestety moja mama,kobieta bardzo elegancka /nie to ,co ja/ nie dałaby się spalić /chociaż to nie boli po śmierci /miała inne poglądy i wrecz zatruwała nam życie w tym temacie.I jest ,jak jest….

        Polubienie

       • Elsa said

        Moja mama, l.90, też chce być spalona ale chce spocząć w rodzinnym grobowcu. Poza tym nie lubię tych obrządków 1 listopada i rzadko tam się udaję, co b.wkurza moją matkę. Mam do niej ok 100 km.

        Polubienie

       • Dag. said

        Ja też nie chodzę na 1 listopada,a generalnie nie chodzę już na cmentarz,bo od parkingu ,trzeba spory kawałek podejść na nogach,a mam z tym problemy.Wszystkie sprawy cmentarne załatwia moje dziecko.Ponieważ od czasu powstania grobowca rodzina sie znacznie powiekszyła,postanowiliśmy ,że wszyscy bedą spaleni,aby można było skupić wszystkich razem.Urny zajmuja mało miejsca.Nawet teściowa córki chce „leżeć” w naszym towarzystwie,chociaż mąż jej leży w 2 osobowym grobie i jest tam miejsce dla niej.W naszym mieście zbudowano wreszcie spalarnię i palenie bedzie coraz powszechniejsze……szkoda kasy na coraz to nowe cmentarze i jeszcze droższe pochówki….a ludzie coraz biedniejsi….

        Polubienie

    • Dag. said

     Z netu,komentarz odnośnie „porwania” niemowlęcia….
     ~olka : Podawanie noworodkowi w zastrzyku witaminy K profilaktycznie (!), która zagęszcza krew noworodka kilkanaście tysięcy razy) jest eksperymentem i barbarzyństwem, wprowadzone w Polsce procedury powodują, ze w pierwszym dniu zdrowy noworodek staje się pacjentem. Po podaniu witaminy K w dawce dla konia, która zgęszcza krew noworodka kilkanaście tysięcy razy, bez wyraźnych wskazań medycznych, noworodek bardzo często ma żółtaczkę ponieważ następuje rozpad czerwonych krwinek, może nastąpić uszkodzenie mózgu. Kto imiennie odpowiada za takie procedury ? zwiń

     Polubienie

     • Dag. said

      cd
      Strzyga : Kiedy w Polsce skończymy z dyktatem międzynarodowych koncernów farmaceutycznych czyli największej mafii na świecie..?
      Może zamiast gnębić biednych rodziców należy zająć się lekarzami korumpowanymi przez koncerny farmaceutyczne?
      Prezenty, kursokonferencje, wczasy zagraniczne?
      Można choćby ustalić gdzie donosiciel był ostatnio na wczasach i kto za nie płacił i dlaczego szczepimy dzieci szczepionkami których nie używa już cała Europa..?

      Polubienie

     • Anna said

      Jeśli to prawda to jest to zbrodnia. Zbrodniarze w białych kitlach, jak za nazizmu. Nie dość, że przyjście na świat to dla maleństwa szok to go maltretują od urodzenia i rozrywają z matką. Aborcja jest straszna ale urodzenie się niewiele mniej.
      Żółtaczka pourodzeniowa to już norma w polskich szpitalach, może właśnie jest to wynik złych praktyk lekarskich.

      Polubienie

 2. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8409/tymczasem-na-warszawskim-muranowie-wideo/

  Grupa muzułmanów wyległa na zewnątrz i odprawia tam swoje modły.

  Polubienie

 3. marek said

  http://polskaracja.com/na-polsko-niemieckiej-granicy-zatrzymano-40-muzulmanskich-uchodzcow-blagali-policjantow-aby-nie-odsylali-ich-do-polski/

  Polubienie

 4. mironik said

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zus-oskladkowanie-skladki,146,0,2364050.html

  Pomysł jest więc taki, żeby zrównać oskładkowanie wszystkich umów. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale w skrócie chodzi o to, by niezależnie jaką formę zatrudnienia wybierzemy, płacilibyśmy tyle samo. A to oznacza tylko jedno – obniżkę pensji wypłacanej do ręki dla każdego zatrudnionego na śmieciówce.

  Z naszych wyliczeń wynika, że najgorzej mają osoby pracujące na umowie o dzieło z 50 proc. kosztami uzyskania przychodów – w skrócie twórcy. Jeśli dotąd na rękę dostawali 4,5 tys. zł, to po zmianach mogą otrzymać wynagrodzenie niższe nawet o 900 zł. Po kieszeni dostaną też studenci – oni korzystają z możliwości nieopłacania składek. Żak stojący za barem na umowie-zleceniu zamiast ok. 2,6 tys. zł otrzyma tylko 2,2 tys. zł.

  Polubienie

  • Tomasz said

   na umowie zlecenie składka rentowa i emerytalna jest dobrowolna oraz ubezpieczenie chorobowe obowiązkowa jest składka na NFZ .Umowy zlecenia są oskładkowne od 2016.Największym problem jest napływ Ukraińców których po zniesieniu wiz przez UE jest już w Polsce OK 1 mln to oni zaczynają zabierać pracę Polakom wszyscy oni nie wyjadą z naszego kraju i nasi rodacy np Wlk Brytanii nie mają po co wracać nie mówiąc już o Polonii ze wschodu .informację Ukraińcach podaje Telewizja Narodowa.

   Polubienie

   • Tomasz said

    od 2016 od umowy zlecenia pobierany jest podatek dochodowy.Składałem do Urzędu Skarbowego pit ..Ukraińcy zabierają Polakom pracę należy o tym pisać w sieci .Drugim zagrożeniem dla Polaków obok islamistów są Ukraińcy 25 % to banderowcy jest z Ukraińcami problem większość z nich nie chce się asymilować nie uczą się języka polskiego..

    Polubienie

 5. marek said

  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201709146276792-sputnik-polska-pracownicy-sezonowi/

  Polski rząd chce przyjąć do końca 2017 roku ustawę o opodatkowaniu pracowników sezonowych – poinformował szef Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk, który koordynuje prace nad projektem.

  Polubienie

 6. marek said

  http://polskaracja.com/australia-57-dziewczynek-sprzedano-muzulmanom-na-zony-czesc-z-nich-miala-tylko-9-lat/

  Polubienie

 7. marek said

  http://prawy.pl/57671-internauta-zaoral-sedziego-zurka-na-twitterze/

  Rzecznik KRS, sędzia Waldemar Żurek w rozmowie z RMF FM odniósł się do kwestii nagłaśniania przypadków popełniania przestępstw przez sędziów. – Sędzia, która ukradła spodnie, od 12 lat nie sądzi i jest ciężko chora. Atakowanie jej jest obrzydliwe — powiedział Żurek. – Tak samo obrzydliwe jak pozywanie własnej córki?… czy nie tak samo?… bo nie wiem — napisał na Twitterze Krzysztof Barański nawiązując do faktu, że sędzia domagał się zwrotu alimentów od swojej córki.

  Polubienie

 8. Lech X said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8409/tymczasem-na-warszawskim-muranowie-wideo/

  MIZIA, PRZYDAŁOBY SIĘ POINFORMOWAĆ SŁUCHACZY O TYM WYDARZENIU.

  TRZEBA SIĘ NA TEN MURANÓW WYBRAĆ O TEJ GODZINIE I USTAWIĆ TYCH BRUDASÓW.

  Polubienie

  • Anna said

   NIELEGALNE!!!

   Polubienie

   • Tomasz said

    Dlaczego nie wezwano Policji która powinna wylegitymować islamistów przypuszczam że są nie legalnie w Polsce .Należy wyśledzić dokładny adres gdzie mieszkają i zgłosić ABW bo mogą być problemy.Przecież islamiści planują zamachy w całej Europie wykolejanie pociągów zatruwanie żywności .Przecież al-kaida zamieściła instrukcje jak wykoleić pociąg zatruć żywność kierowana do samodzielnych zamachowców.Przecież w meczetach może być gromadzona broń .

    Polubienie

    • Tomasz said

     kupujcie broń dostępną bez zezwolenia policji do obrony koniecznej która jest prawem każdego człowieka do obrony życia które jest najwyższą wartością.Obrona konieczna jest godziwa zabicie napastnika w obronie koniecznej jest nie zamierzone ,

     Polubienie

   • Tomasz said

    komentarze na YTOBE pokazał flimik z islamistami z dzielnicy Muranów w Warszawie .

    Polubienie

 9. marek said

  Zanieczyszczenia w szczepionkach.

  Badacze Antonietta Gatti I Stefano Montanari z prestiżowego włoskiego Instytutu Nauki i Technologii opublikowali w 2016 r. wyniki analiz czystości 44 powszechnie stosowanych szczepionek dla dzieci i dorosłych i ujawnili, że wszystkie one zawierały znaczne ilości toksycznych, nieorganicznych – metalicznych i innych – zanieczyszczeń.

  Zanieczyszczenia te (włączające: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn) nie były wymienione w firmowych ulotkach szczepionek. Są one obce dla komórek, nie są biodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy z innymi organicznymi i nieorganicznymi składnikami szczepionek oraz komórek.

  https://translate.google.at/translate?hl=de&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fmedcraveonline.com%2FIJVV%2FIJVV-04-00072.php

  Polubienie

 10. marek said

  https://podpisz.to/petycja/deklaracja-warszawska-karta-wolnosci-wyboru-w-przyjmowaniu-tzw-szczepien-ochronnych,269

  Polubienie

 11. Tomasz said

  Alternatywa dla Niemiec jest na trzecim miejscu 12-13 % na pierwszym miejscu CDU na drugim SPD podaje Interia .Nie wiadomo czy wyniki wyborów w Niemczech nie zostaną sfałszowane .Projekt armii europejskiej tj nic innego jak wyprowadzenie z koszar Bundeswery na gruzach UE powstaje IV Rzesza niemiecka .

  Polubienie

 12. Tomasz said

  15 września Federacja Rosyjska skierowała na Białoruś kolejną kolumnę czołgów Łukaszenka zdębiał podaje Dziennik Narodowy

  Polubienie

 13. marek said

  https://reporters.pl/9369/europa-przechodzi-na-islam-juncker-zada-hidzabow-i-rytualnego-uboju/

  Polubienie

 14. llubię said

  Reklama Mizi 🙂 😛

  2:17

  Polubienie

 15. tesa said

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Burmistrz_Bialogardu_Krzysztof_Baginski_Zatrzymajmy_poscig_za_rodzicami_dziecka_ktorzy_odmowili_szczepienia/?auNGbib

  Polubienie

 16. Tomasz said

  Odważny Burmistrz takich nam potrzeba

  Polubienie

 17. kukula said

  Mieszkanka Warszawy publikuje na Twitterze nagranie z osiedla Muranów. Widać na nim, jak muzułmanie odprawiają swoje modły na środku chodnika, skierowani na Mekkę.

  https://ndie.pl/tymczasem-w-warszawie-na-osiedlu-muranow/

  Polubienie

 18. krab said

  Rodzica, który w szkole swojej córki zerwał plakat z ukraińską flagą i godłem oskarżono o nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych. Za czyn ten grozi mu kara do dwóch lat więzienia. Podczas składania wyjaśnień w sądzie Madej oświadczył, że na jednym z plakatów zauważył symbol zbrodniczej organizacji UON-UPA. To wzbudziło moje wzburzenie. Dlatego zapytałem nauczycielki w bibliotece, kto jest za to odpowiedzialny i czego jeszcze one uczą w tej szkole – tłumaczył. Podczas rozprawy, jako świadkowie zeznawały też nauczycielki oraz dyrektor szkoły. Oświadczyły, że na plakatach pojawił się symbol zbrodniczej organizacji. Sąd nie pozwolił także na zadawanie pytań świadkom przez oskarżonego i jego adwokata Stanisława Zapotocznego na temat ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich, stwierdzając, że nie są one związane ze sprawą. Pomimo to, dyrektor placówki dla klas I-III odpowiedziała na jedno z pytań i tłumaczyła, że nie zna sprawy tzw. rzezi wołyńskiej.
  http://kresy.pl/wydarzenia/wroclaw-postawiono-mezczyzne-sadem-zerwanie-ukrainskiej-flagi-szkole/

  Polubienie

 19. kukula said

  islamizacja europy

  https://reporters.pl/9369/europa-przechodzi-na-islam-juncker-zada-hidzabow-i-rytualnego-uboju/

  zaglada cywilizacji chrzescijanskiej na naszych oczach wyglada na to ze tylko polska sie broni przed tym

  Polubienie

 20. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rodzice-porwanego-dziecka-sa-juz-za-granica/lg8zz8f

  koment
  ~ghvdfb : A co to kogo obchodzi gdzie rodzice zabrali SWOJE dziecko! Jak w ogóle można pisać ,,porwane” ?? To dziecko jest ich! Zrobili aferę na cały kraj bo rodzice nie dali zarobić koncernom farmaceutycznym, oraz podpiąc dziecko pod niewolników Big Pharmy i tyle. Skoro dziecko jest zdrowe to co to kogo obchodzi ze nie dali rodzice dziecka zaszczepić? Ich sprawa, niech sami decydują o przyszłości dziecka, a nie już cała machina funkcjonariuszy rusza w pogoń za rodzicami co się systemowi urwali ze smyczy. Bardzo dobrze ze walczą o dziecko z systemem który chce za nich decydować

  Polubienie

 21. Tomasz said

  Niech Policja zajmie się islamistami i ukrami którzy są aroganccy a nie Rodzicami którzy nie chcą szczepić swojego dziecka Ukrom się w głowie poprzewracało niech nauczą języka polskiego żadnych miejsc w samorządach .

  Polubienie

 22. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8421/praca-juz-nie-tylko/

  Praca już nie tylko dla Ukraińców. Szybko przybywa etatów dla imigrantów z Nepalu, Indii i Bangladeszu
  Przez pierwsze półrocze b.r. w Polsce podjęło pracę tyle samo pracowników z Azji, ile w całym roku poprzednim. Ten trend zdaniem specjalistów będzie się utrzymywać.

  Polubienie

 23. marek said

  banderowcy juz robia nam drugi Wolyn…

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8440/ukrainiec-zamordowal-polskiego-pilk/

  Ukraiński pracownik podczas pobytu w jednym z lokalnych gospodarstw nie stwarzał żadnych problemów. Jednak w niedzielę, tuż przed wyjazdem z Polski, zaatakował Grzegorza K., 32-latka z Kurowa. Wyciągnął nóż i zadał mu około dziesięciu ciosów, a następnie zabrał pieniądze i kartę bankomatową. Mężczyzna wykrwawił się na śmierć. Jego ciało znaleziono jeszcze tego samego dnia w pobliżu jednego z budynków przy ul. Wojska Polskiego.
  W tym czasie sprawca jechał już autobusem w kierunku przejścia granicznego w Dorohusku. Próbował uciec na Ukrainę.
  Powiedział, że powodem zabójstwa była kłótnia.

  Polubienie

 24. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8422/niemcy-uchodzcy-zgwalcili-16-letnia-dziewczyne/

  Polubienie

 25. kukula said

  kurwa oni nas normalnie depopuluja szczpionkami zobaczcie jak kartel szczepionkowy zareagowal na odmowe przyjecia szczepionki scigaja rodzicow dziecka jako porywaczy wlasnego dziecka za to ze odmuwili kartelowi szczepionkowemu swojego dziecka

  https://codziennik24.pl/2017/09/18/grozne-nanoczastki-w-szczepionkach-prof-maria-dorota-majewska/

  Polubienie

 26. Ktoś said

  Pisałeś kiedyś Miziak iż na 23 września nazistowski front globalistyczny szykuje zadymy we Warszawie i Poznaniu. na 22 gronkowiec żydowski ogłosił DARMOWE DNI KOMUNIKACJI , Niby to nic podejrzanego ale jak była ta słynna zadyma z antifą z okazji 11 listopada to tez wtedy „przypadiem” była dla wszech-nazioli ogłoszona darmowa komunikacja. Ciekawe jak z innymi miastami to wygląda bo te „wolne” są podejrzane jako „ROZLEWOWE”.

  Polubienie

 27. Lech X said

  A wracając jeszcze do sprawy z tym ojcem ,który zerwał chachłacką flage w szkole we Wrocławiu.
  Okazuje się ,że sprawa jest grubsza. Tam faktycznie były symbole OUN-UOA ,a te nauczycielki tępa (lub skrycie świadoma) dyrektorka oświadczyła,że nic nie wie na temat ,,rzezi wołyńskiej”.

  CHYBA CZAS NAJWYŻSZY ZROBIĆ WYJĄTKI DLA COPONIEKTÓRYCH BAB I ZACZĄĆ JE LAĆ PO TYCH PUSTYCH ŁBACH.
  NAJLEPIEJ UBOGACIĆ KULTUROWO NACHODŹCAMI:
  ———————————————————————————————————————————————————————————————-

  Wrocław: postawiono mężczyznę przed sądem za zerwanie plakatu z ukraińską flagą w szkole

  Posted by Marucha w dniu 2017-09-18 (poniedziałek)

  Rodzica, który w szkole swojej córki zerwał plakat z ukraińską flagą i godłem oskarżono o nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.

  W środę Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej rozpoczął rozpatrywanie aktu oskarżenia wobec Krzysztofa Madeja, któremu zarzucono publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych.

  W listopadzie zeszłego roku jedna z wrocławskich szkół w ramach programu edukacyjnego pt. „Tolerancyjny Europejczyk” obchodziła dzień ukraiński. Oskarżony Krzysztof Madej, odbierając swoją córkę ze szkoły, zerwał zawieszonych w oknach i przed biblioteką plakaty, na których pojawiła się flaga i godło Ukrainy. Za czyn ten grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

  Mężczyzna, który zgodził się na publikację swoich danych, przyznał się, do zerwania plakatów, które zaniósł później do szkolnej biblioteki, gdzie rzucił je na stół. Krzysztof Madej twierdzi także, że nie nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych czy etnicznych.

  Podczas składania wyjaśnień w sądzie Madej oświadczył, że na jednym z plakatów zauważył symbol zbrodniczej organizacji UON-UPA. To wzbudziło moje wzburzenie. Dlatego zapytałem nauczycielki w bibliotece, kto jest za to odpowiedzialny i czego jeszcze one uczą w tej szkole – tłumaczył.

  Podczas rozprawy, jako świadkowie zeznawały też nauczycielki oraz dyrektor szkoły. Oświadczyły, że na plakatach pojawił się symbol zbrodniczej organizacji. Jedna z nauczycielek zeznała: Dzień ukraiński miał charakter kulturowo-edukacyjny. Nie chodziło o edukację na tematy historyczne, ale bardziej o promowanie tolerancji wobec wszystkich obcokrajowców. Robiliśmy też dzień niemiecki w ramach projektu ‚Tolerancyjny Europejczyk’.

  Sąd nie pozwolił także na zadawanie pytań świadkom przez oskarżonego i jego adwokata Stanisława Zapotocznego na temat ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich, stwierdzając, że nie są one związane ze sprawą. Pomimo to, dyrektor placówki dla klas I-III odpowiedziała na jedno z pytań i tłumaczyła, że nie zna sprawy tzw. rzezi wołyńskiej.

  kresy.pl / interia.pl

  Polubienie

 28. Marcin said

  Mam prośbę, szukam drugiego filmiku z tego artykułu, kiedy wiadome osoby zachwalały gmo: https://miziaforum.wordpress.com/2016/10/06/cetattip-za-przeciw-chojecki-vel-pastor-vs-olszanski-vel-jablonowski-av/ Bardzo bym prosił o przesłanie go, albo wszelkie wskazówki gdzie mógłbym go dorwać.

  Polubienie

 29. marek said

  Ania
  19 września 2017 at 10:20 · Odpowiedz
  Protest w obronie ściganej za ochronę dziecka rodziny, odbędzie 19.09. o godz. 13 pod Sądem Rejonowym w Białogardzie przy ul. Wileńskiej 2.

  Jak nigdy dotąd teraz prosimy Was o obecność i udostępnienia! To absurdalny precedens nie tylko na skalę Europy, ale i całego świata…

  Jednocześnie to „ogromny sukces” Konsultant krajowej do spraw pediatrii, Ministra Zdrowia, Prezesa Naczelnej Izby lekarskiej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Rzecznika Praw Dziecka.

  Dzięki licznym wystąpieniom publicznym wyżej wymienionych, dzięki ich szantażom i zastraszaniu, w Polsce władzę rodzicielską nad dziećmi przejmują funkcjonariusze medyczni !
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/13019-alarm-protest-w-obronie-rodziny-z-bialogardu-19-09-godz-13-00-pod-sadem-w-bialogardzie

  Polubienie

 30. marek said

  Polubienie

 31. marek said

  Polubienie

 32. marek said

  BRAWO JABLONOWSKI!, kto potrafi bardziej plomiennie przemawiac…?

  Polubienie

  • marek said

   w obronie Polski i Polakow…

   Polubienie

   • Tomasz said

    Agentura otwarty dialog i Ubywatele i inne lewackie organizacje połączyły się i knują przeciw Polsce i Polakom chcą wyłączyć Rząd 23 września planują prowokację w Poznaniu i Warszawie która ma spowodować krwawe zamieszki informacja na Miziaforum nowe fakty podaje Prawy Pl .Gdzie jest ABW ? Wiadomo że Rząd prowadzi błędną politykę międzynarodową i zdrowotną obowiązek szczepień GMO umowa o wolnym handlu z USA oraz wspieranie banderowskiej Ukrainy ale nie można dopuścić by polała się krew Polaków .

    Polubienie

 33. Anna said

  Czy też tak macie?: pisze się, pisze komentarz, wysyła i ni ma. Potem Mizia narzeka, że pisać nie chcemy.

  Polubienie

 34. marek said

  Polubienie

 35. llubię said

  Mizię YT ciągle szykanuje … a to jest promowane ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

  • Tomasz said

   to jest ideologia marksistowska walka klas w Komunizmie w Narodowym Socjalizmie walka -klas w neo-marksizmie walka płci czyli ideologia gender wspólny mianownik nienawiść do człowieka promocja cywilizacji śmierci..Uderzenie w rodzinę Narody Państwa Świętą Matkę Kościół czyli Cywilizację Chrześcijańską .Morderstwo jest przestępstwem powinno być piętnowane a filmik należy zgłosić ABW bo to jest podżeganie do zbrodni..To jest skandal na YOOTUBE .

   Polubienie

 36. marek said

  Polubienie

 37. Elsa said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/skandal-przymus-szczepien-ekspresowo-przepychany-sejm-2017-09
  Skorumpowane bydlaki utrzymywani z kasy podatnika takie rzeczy robią.

  Polubienie

 38. Elsa said

  http://wmeritum.pl/polska-straz-graniczna-zatrzymala-grupe-nielegalnych-imigrantow-byla-zorganizowana-akcja-foto/201162
  Tam jednak pilnują. Ale nie w Zgorzelcu .

  Polubienie

  • Tomasz said

   A chochoły banderowskie wpuszczają bez kontroli .W Zgorzelcu nie ma kontroli gdyż obowiązuje Ustawa 1066 na podstawie tej ustawy policja niemiecka może przekraczać granicę Polski z bronią palną ..Chochoły banderowskie przecieły brzuch małżeństwu w Krakowie a 17 września niedziela zabity został przez banderowca nożem piłkarz ..A gdzie ABW I Policja dlaczego nie obserwują przybyszy z Ukrainy ?Oni też jak islamiści też są w większości wrogo nastawieni do Polaków.

   Polubienie

   • Lech X said

    Skąd wiadomo ,że w Krakowie to Ukropy były bo nie moge znaleść żadnego info na ten temat.

    Polubienie

    • Tomasz said

     Banderowski sposób mordowania piłą cięcie brzucha polecam film Wołyń .Tak mordują banderowskie chochoły .widłami piłami nożami ręce i nogi drutem przywiązują do Krzyża i oblewają benzyną podpalają jest filmik jak złapali jeńca i zwyrodnialce bestialsko zabili .

     Polubienie

 39. kukula said

  jestem kibolem legii warszawa czy jacek magiera moze sie wypowiedziec dlaczego nie ma pucharow?

  Polubienie

 40. kukula said

  ludzie 23 wrzesien godzina x

  http://detektywprawdy.pl/2016/02/04/to-juz-jest-pewne-nowy-porzadek-swiata-od-2017-roku-tajne-miedzynarodowe-memorandum/

  Polubienie

 41. Lech X said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jaroslaw-kaczynski-holokaust-byl-arcyzbrodnia-wyrazem-najskrajniejszego-zla-ktore-pojawialo-sie-historii-2017-09

  JA CHYBA ŚNIE ,ALE ZDAJE SIĘ ,ŻE PRZECZYTAŁEM DOBRZE.CZY MOŻE MAM JAKIEŚ ZWIDY WYNIKAJĄCE Z MOJEJ ,,KSENOFOBII” DO KOCZOWNIKÓW ?

  Z artykułu o Mateuszu Morawieckim:

  ,,Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki podkreślił, że członkowie jego rodziny, dzięki pomocy polskich rodzin, byli w stanie przeżyć niemiecką okupację, lecz żadna z tych osób, które narażały swoje życie „nie została zaliczona w poczet tych najbardziej uhonorowanych, wielkich bohaterów – Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”.”

  ROZUMIECIE JUŻ ,ŻE PRZEJĘCIE JAWNE POLSKI PRZEZ KOCZOWNIKÓW TO RZECZYWISTOŚĆ ?

  Polubienie

 42. kukula said

  islamizacja paryza

  https://reporters.pl/9405/witajcie-w-europie-goscinne-slumsy-paryza-juz-na-was-czekaja-wideo/

  Polubienie

 43. kukula said

  niemiecki kalifat

  Polubienie

 44. panalfons said

  od 18 lat zobaczcie jak swiat zszedl na psy kobiety sie nie szanuja

  https://www.xvideos.com/video10355379/college_fucking_is_the_best

  Polubienie

 45. Tomasz said

  Jest dobra wiadomość sprawa młodych rodziców którzy zabrali swoje dziecko ze szpitala a umorzona z ostatniej chwili podaje Prawy Pl.

  Polubienie

 46. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8464/zaczyna-sie-najazd-straz-graniczna-zatrzymala-3-au/
  http://www.dzienniknarodowy.pl/8468/szwedzi-chca-emigrowac-do-polski-zaskakujace-wynik/

  Polubienie

 47. llubię said

  A tu znowu o Mizi 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 48. Tomasz said

  Na gruzach UE powstaje obecnie IV Rzesza niemiecka pod czerwonym sztandarem komunizmu informację podał Pan Rola .Jest manifest R Spinelego .

  Polubienie

 49. Tomasz said

  Polecam wykłady Pana Karonia na temat Komunizmu ,Właśnie przygotowują socjalistyczną rewolucję w Europie likwidacja państw narodowych jedno państwo komunistyczne Europejski Związek Radziecki pod przewodnictwem Niemiec czyli czerwona IV Rzesza niemiecka armia Europejska do utrzymania porządku w Państwach związkowych Landach .Polskę zniewolą nie dadzą dopłat i poparcie P I S spadnie do 20% I tym sposobem zniszczą Polskę i zniewolą Polaków wprowadza komunizm

  Polubienie

  • Ktoś said

   Nie Niemiec a Habsburgów…… czyli potomków biblijnych HAM’Itów (semici w popularnym nazewnictwie) tych samych co ich praprzodek ABEL napadł i zatopił RAJ z chciwości i ZAZDROŚCI iż nie jest jego.

   Polubienie

 50. marek said

  Polubienie

 51. llubię said

  Autor tego filmu wymienił korespondencję z Marianem Kowalskim … obejrzyjcie , przeczytał od niego odpowiedzi … i on miał zostać prezydentem ??? BÓG Nas przed tym chamem uchronił 😦 😦 😦

  Polubienie

 52. krab said

  I to jest prawdą …. my możemy jedynie udawać niezależność, rząd może udawać że podejmuje jakiekolwiek decyzje w jakiejś sprawie, decyzje podejmuje kto inny, a lokalne marionetki tylko je realizują, bo jak nie zrealizują to pan i władca wymieni je na inne !!!!
  Publicysta serwisu Bloomberg wskazuje w swoim artykule, że Polska, Czechy, Węgry i Słowacja są de facto własnością zachodniego kapitału.
  Zdaniem autora Bloomberga status zależnej od zachodu kolonii kraje Europy Środkowej i Wschodniej mogły by zmienić jedynie poprzez wyrzucenie lub przejęcie zagranicznego kapitału. Jednak uniemożliwia to obecna unijna rzeczywistość. Według publicysty jest już za późno, na odwrócenie kursu europejskiej integracji, gdzie Polska i inne kraje V4 są traktowane jako eksploatowane peryferie. Autor stwierdza, że zachodni kapitał posiada już zbyt duży wpływ na gospodarkę, aby poddał się kontroli jakiegokolwiek polityka regionu.Autor serwisu Bloomberg, Leonid Bershidsky zauważył, że chociaż w Europie Środkowej u władzy znaleźli się politycy eurosceptyczni o orientacji narodowej, tacy jak Jarosław Kaczyński czy Viktor Orban, to jednak jest za późno, na odwrócenie kursu, w którym szły do tej pory szły te państwa. Zdaniem autora serwisu Bloomberg gospodarki krajów Grupy Wyszehradzkiej są zbyt uzależnione od zachodniego kapitału.
  https://kresy.pl/wydarzenia/bloomberg-kraje-v4-kolonie-ktore-moga-jedynie-udawac-niezaleznosc/
  Kto tą Polskę wykupił ???

  Polubienie

 53. ZORRO said

  Polubienie

 54. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/minister-zdrowia-aktywnie-wspiera-przymus-szczepionkowy-w-polsce-i-popiera-zabieranie
  Widać gołym okiem kto jest na pasku koncernów. Czytajcie

  Polubienie

 55. Tomasz said

  NWO to już trup ma być Socjalistyczny Europejski Związek Radziecki pod przewodnictwem Niemiec czyli czerwona IV Rzesza Niemiecka brak Państw Narodowych i Narodów mają być Państwa Związkowe Landy Armia Europejska ma służ utrzymaniem porządku w Landach a nie bronić granic Państwa Totalitarnego ..Twórcy NWO zorientowali się że ludzie dzięki internetowi wzorosła świadomość lewica zaczęła tracić poparcie dlatego teraz wprowdzają założenia Manifestu R.Spinelego .Polecam przeczytanie tego Manifestu włos jeży się na głowie m i n odebranie broni palnej i t d .

  Polubienie

 56. Tomasz said

  Dnia 20 września w Opolu podpisano Obstrukcje Antyrządową czyli pierwszy etap włączenia Polski do Państwa Totalitarnego czyli Europejskiego Socjalistycznego Związku Radzieckiego który powstaje na gruzach UE .W Manifeście R Spinelego m i n jest mowa o eutanazji

  Polubienie

 57. Tomasz said

  Tą informację podaje Salon 24 m i n jest podany w skrócie Manifest R,Spinellego to Grupy im R.Spinelego [włoski komunista] należy Róża Thun von holsztein oraz D.Hubner .i spółka sami neo-marksiści ..W 1968 Rewolucja komunistyczna nie udała się tzn że neo-marksiści przestali realizować diabelski projekt Rewolucji Bolszewickiej przez instytucje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: