Miziaforum's Blog

REPARACJE NIEMIECKIE DLA POLSKI I OPÓR „POLSKICH Volksdeutschy „

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 11, 2017


reparacje wojenne czyli odszkodowania za ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA I ZBRODNIE WOJENNE DOKONANE PRZEZ NIEMCÓW W POLSCE W LATACH 1939 DO 1945

CZY SIE NALEZĄ ?? MOJA OPINIA W OPARCIU O PRAWO MIĘDZYNARODOWE : TAK !! ZBRODNIE WOJENNE I ZBRODNIE PRZECIW LUDZKOŚCI NIE PRZEDAWNIAJĄ SIĘ NIGDY …. A SKUTKI ZWIĄZANE Z PRZYMUSEM NAPRAWY I ZADOŚĆUCZYNIENIA RÓWNIEŻ OBOWIĄZUJĄ DO CZASU NAPRAWY SZKODY OFIARĄ … 

A tu pełna treść ekspertyzy prawnej + wstępne wyliczenie szkód dokonanych przez Niemców w czasie II Wojny Światowej w Polsce

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/komunikat.xsp?documentId=CBB89BA533005828C1258198002C838E

MÓJ KOMENTARZ POD TEKSTEM ODNIOSĘ SIE DO REAKCJI POLSKICH FOLKSDOICZY W POLSCE W A.V …… A TERAZ – REAKCJA NIEMCÓW NA POLSKIE ROSZCZENIA W BUNDESTAGU !!

Niemcy grożą Polsce.

Gregor Schöllgen, bo o tym historyku mowa, stwierdził, że temat reparacji wojennych dla Polski był już wałkowany wielokrotnie od momentu zakończenia wojny. Jak mówi Niemiec, Polska i tak dostała od Niemców wiele po wojnie. Schöllgen zwrócił uwagę na zagarnięte Ziemie Odzyskane, które były swoistego rodzaju zadośćuczynieniem dla Polaków za II WŚ.

Jak przekonuje niemiecki uczony, kiedy więc Polska podnosi temat reparacji od Niemiec, musi być gotowa na rozmowy o oddaniu swoich zachodnich ziem. Jeśli Niemcy mają płacić, chcą zmiany granic i odzyskania należących do niej jeszcze niecałe 100 lat temu terytoriów. Co więcej, jak twierdzi Schöllgen, jeśli mowa o zachodniej granicy Polski, otwiera się także temat Kresów Wschodnich. Te są natomiast obecnie na terytoriach Ukrainy, Białorusi i Litwy. Historyk ostrzega więc, że konfliktowanie się z Niemcami o reparacje to prosta droga do wojny ze wschodnimi sąsiadami Polski.

– Kto porusza temat reparacji, ten podnosi też nieuchronnie temat polskiej granicy zachodniej; kto porusza temat polskiej granicy zachodniej, otwiera nieuchronnie temat polskiej granicy wschodniej, a to prowadzi nieuchronnie do dyskusji o stosunku Polski do Ukrainy, Białorusi i Litwy, ponieważ do tych dwóch państw należą od czasu rozwiązania Związku Radzieckiego dawne polskie obszary na wschód od Bug – mówi Niemiec.

Co może jednak najbardziej martwić, stanowisko Schöllgena zebrało mnóstwo zwolenników wśród obywateli niemieckich. Liczba jego zwolenników ciągle rośnie.

źródło: dziennik.pl

A TERAZ A.V FILM ABY ZROZUMIEĆ CAŁOŚĆ SYTUACJI !

 

 

Komentarzy 31 to “REPARACJE NIEMIECKIE DLA POLSKI I OPÓR „POLSKICH Volksdeutschy „”

 1. ttteis77 said

  „to jak oni mogą o 100 lat to my o 1000. Będzie się działo”

  Polubienie

 2. llubię said

  To prawda , że ziemie zachodnie dostaliśmy w ramach rekompensaty za utracone wschodnie … to w takim razie, jak się Niemcom marzą korekty granic, to proszę bardzo – niech się sami zgłoszą po te wschodnie do Litwy, czy Ukrainy , bo My ich nie chcemy , a te zachodnie są już Nasze … nawet zdążyliśmy się na nich „zasiedzieć” . 😉 Kohl uznał granicę na Odrze i Nysie i nic takiego nie podpisaliśmy, że On to uznaje, a My się w ramach tego porozumienia zrzekamy reparacji !!! Jak liczyć 1 mln euro za każdego zabitego i za całkowite zniszczenie Warszawy , to już się przez stulecia nie wypłacą !!!

  I mała uwaga … nie trzeba sobie wyobrażać , co by z Polski zostało, gdyby wojna potrwała 5 lat ??? Tyle to za dużo , bo hitler miał na ukończeniu atomicę !!! Amerykanie te prace przejęli i już 3 miesiące później użyli przeciwko Japonii !!! hitler wcale nie zwariował, jak wierzył, że jeszcze się losy wojny obrócą na jego korzyść – dooobrze wiedział, co mają w zanadrzu – na wyciągnięcie ręki !!! Trzepnął by tym w Polskę , to reszta świata by już wywiesiła białe flagi !!! … Cieszmy się mimo wszystko z tego , że ten horror się skończył , nawet mimo tego , że „wyzwalał ” kolejny okupant 😦 😦 😦

  Polubienie

  • ZORRO said

   Polubienie

   • llubię said

    Angażowanie Żydów do tej sprawy uważam za śmiertelnie niebezpieczne . Jak Nam się te reparacje należą , to wystarczy uznanie tego przez odpowiednie Trybunały , a reszta to już tylko dogadanie się z Niemcami co do wysokości rat . Pod żadnym pozorem nie wolno Nam uznać żydowskich „uroszczeń” , bo nie mają do nich najmniejszych praw !!! Nie ma takiego prawa na świecie, które by ich żądania uznawały … problem polega na tym, że to My sami byśmy musieli stworzyć prawo , które by uznało ich roszczenia !!! Gdybyśmy na jakimkolwiek papierku je uznali , że „dobrze , damy Wam” , to już po Nas !!! Mogłoby się to tak skończyć, że Niemcy by się wywinęli , a My byśmy musieli regulować to „zobowiązanie” 😦 Żydzi prędzej będą przyjaciółmi Niemców, niż Naszymi … prędzej bym się spodziewała noża w plecach 😦
    A i taki wariant możliwy : zażądaliby 30 % prowizji , 100 mld $ na swoje roszczenia , Niemcy by się zgodzili na 400 mld, to jeszcze byśmy z długiem skończyli 😦 😦 😦 A przecież Niemiec za parę lat już nie będzie 😦 😦 😦

    Polubienie

  • petrygon said

   Nie strasz atomicami bo coś takiego nie istnieje. To jest amerykańsko ruski straszak, by ludzie się bali i nie podskakiwali. Uczono wszystkich w szkołach, że jak pręty plutonowe się stopią w reaktorach atomowych to nastąpi reakcja łańcuchowa, czyli reakcja termojądrowa. Był Czernobyl, była Fukuszima i nic takiego nie miało miejsca. Hiroszima to bomby napalmowe z dodatkiem pierwiastków promieniotwórczych dla ściemy i nic poza tym. Wystarczy pooglądać zdjęci z Hiroszimy by zobaczyć, że nie było skutków wybuchu bomy jądrowej.

   Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

 4. Tomasz said

  Jedynie co mogą zrobić Niemcy to wywołać konflikt Polski z Ukrainą Białorusią Litwą u siebie mają bałgan.Niemcy są winni Polsce odszkodowanie za straty materialne oraz za morderstwa obywateli II Rzeczypospolitej .

  Polubienie

 5. marek said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/557950,antonio-tajani-niemcy-uchodzcy-swiadczenia.html

  Szef PE poparł niemiecki plan: Uchodźcy w każdym kraju Unii powinni dostawać takie same świadczenia

  Polubienie

  • marek said

   Internauci wytknęli absurdalność takich rozwiązań.

   Obserwuj
   antyKOD @antyKOD
   Niemcy chcą, żeby uchodźcy mieli równe zasiłki we wszystkich krajach UE.

   Ale jakoś nikt nie mówi o wyrównaniu pensji na obszarze całej UE.
   17:43 – 9.09.2017
   52 52 odpowiedzi 214 214 podanych dalej 578 578 polubień
   Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
   Obserwuj
   Tomasz Bąkowski @TBkowski
   Niemcy chcą by uchodźcy dostawali we wszystkich krajach EU taki sam wysoki socjal… a nie mogą im Niemcy od razu płacić w Afryce?
   21:29 – 10.09.2017
   6 6 odpowiedzi 39 39 podanych dalej 113 113 polubień

   Polubienie

  • Tomasz said

   Każdego bubla prawnego pi*do* Związku Socjalistycznych Republik Europejskich nie musimy wprowadzić w życie niech tupią nogami i grożą pięściami zgrzytają zębami.

   Polubienie

 6. marek said

  Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary
  wpis z dnia 11/09/2017

  Niemiecki „Die Welt” wyliczył, że Polska za odmowę przyjęcia 6 tys. migrantów z Włoch i Grecji może otrzymać karę nawet do 1,5 mld euro (ok. 6,3 mld zł). Mało kto jednak zauważa, że od 2014 roku nasz kraj jest wiceliderem spośród wszystkich państw UE pod względem liczby przyjętych imigrantów. W 2014 roku przyjęliśmy 355,4 tys. osób spoza UE, w 2015 – 541,5 tys., a szacunkowe dane za 2016 mówią kolejnych ok. 600 tys. osób. W zdecydowanej większości to migracja obywateli Ukrainy w związku z kryzysem gospodarczym wywołanym rosyjską agresją. Eurokraci powinni to uwzględnić.

  http://niewygodne.info.pl/index.htm

  Polubienie

 7. marek said

  http://prawy.pl/57292-iran-chrzescijanskie-dzieci-beda-wyrzucane-ze-szkol-jezeli-nie-beda-sie-uczyly-koranu/

  Polubienie

 8. Tomasz said

  Kryzys na Ukrainie wywołali oligarchowie oraz banderowcy przy pomocy Usraela .,Żadnej Kary nie będziemy płacić Niemcom za burdel który stworzyli u siebie te lewackie zjeby niech się od*pier*d od Polski .

  Polubienie

 9. Tomasz said

  Dobry pomysł na roszczenia Polski za II wojnę światową od Niemiec czyli taki jak w handlu a Żydzi mają żyłkę do prowadzenia interesów

  Polubienie

 10. Tomasz said

  Minister A. Macierewicz w niedziele powiedział „że jesteśmy osamotnieni” czytaj wujek sam nie przyjdzie z pomocą .

  Polubienie

 11. Tomasz said

  Jedyna rada do Rządu dać możliwość obywatelom dostęp do broni palnej do obrony miru domowego ale nie dewiatom kryminalistom oraz chorym psychicznie ale nie na zaburzenia nastroju czyli chandrę bo lewacy to uważają za chorobę psychiczną .Jak dorośli obywatele Polski będą mieli broń palną to nieprzyjacielowi trudniej przyjdzie zdobywanie terytorium Polski.

  Polubienie

 12. kukula said

  to moze pocalujmy w doope antycheysta haha i brukseklka sie ucieszy haha

  Polubienie

 13. Anna said

  Irma zabrała wodę z oceanu, pozostało suche dno (wideo)
  http://www.tygodniknarodowy.pl/8761/irma-ukradla-ocean-i-poniosla-go-dalej-juz-30-ofiar-smiertelnych-wideo/

  Polubienie

 14. marek said

  ciekawe

  Polubienie

 15. Elsa said

  http://polskaracja.com/wloski-polityk-wsciekly-skad-gwalciciel-z-rimini-ma-na-dwoch-adwokatow-i-kto-ich-finansuje/
  Już wiadomo jak się skończy sprawa gwałtu z Rimini….

  Polubienie

 16. kukula said

  poker face irmy

  Polubienie

 17. Ktoś said

  Reparacje i PIS.DA+ o co biega w tej chucpie….

  Jak wiadomo nie od dziś biblijne nazi umyśliło sobie wielką wędrówkę pasożyda z terenów okupowanej dziś Palestyny na żyzne tereny znane jako JUDEOPOLONIA vel TRÓJMORDZIE (od 3 głów biblijnej bestii walczącej z Chrystusem) vel polinoukria….

  Dla realizacji tego celu wszelkie gadzinówki wprost pieją z zachwytu nad „KORZYŚCIAMI” z dołączenia banderowstanów (czyli okupowanej przez syjonizm ukraiński tj. banderyzm części ukrainy) do polin….. i zarazem z CAŁKOWITĄ PREMEDYTACJĄ DRWIĄ z ofiar Rzezi Wołyńskiej czyli ZADRY na realizacji tego planu

  Obecnie reżim znany jako PIS.DA+ podnosi coraz głośniej sprawę tzw REPARACJI WOJENNYCH….. jakich się domaga od swoich ideologicznych braci czyli syjonistów niemieckich znanych z historii jako hitlerowcy. Wbrew pozorom w tej całej zadymie nie chodzi o KASĘ jaką można wyrwać od frau hitler o estradowej ksywie merkel ale związaną z tą chucpą

  PRZESUWANIEM GRANIC….

  bo pamiętajmy iż podstawowym celem tej zadymy jest PRZESUNIĘCIE WSCHODNIEJ GRANICY polin by BANDEROSTANY były nią obejmowane a co za tym idzie JUDEOPOLONIA mogła być OBWIESZCZONA jako PROJEKT ZAKOŃCZONY… a biblijny pasożyd miał nowe KAANAAN do WYRZYNANIA z tubylców

  I o to tak naprawdę z tej zadymie w wykonaniu reżimu PIS.DA+ chodzi…
  –o WYNAGRODZENIE hitlerowcom w postaci OBIECANYCH im terenów zachodniej Polski ich udziału w EKSTERMINACJI NARODU POLSKIEGO w XX wieku
  –o WYNAGRODZENIE ryskim syjonistom ich udziału w EKSTERMINACJI NARODU POLSKIEGO (porozumienie NKWD Gestapo z 1940 roku o tym) w XX wieku w postaci „ODWIECZNIE ROSYJSKICH” SUWALSKICH ZŁÓŻ TYTANU… i innych minerałów wartych na dziś BILIONY dolarów

  i co najważniejsze DOŁĄCZENIE UKRAINY DO POLIN by projekt 4 rzesza hitlerowska znana jako JUDEOPOLONIA MOGŁA podnieść swoją flagę….

  a polactwo już dzielące „wpływy z reparacji” jak było tak i będzie krzyżem wydy….ne… co już widać w postaci „apelu judaszy” w biskupich piuskach już „ŻYWO ZAINTERESOWANYCH” realizacją tego ANTYPOLSKIEGO GESZEFTU… ”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/psl-proponuje-aby-polska-zrezygnowala-z-przestawiania-zegarkow-i-zostala-przy-czasie#comment-373646 )

  Polubienie

 18. Tomasz said

  Domaganie się od Niemiec reparacji wojennych Polski za zbrodnie i zniszczenia dokonane przez nazistowskie hitlerowskie Niemcy spowoduje że kłamstwa mówiące o „Polskich „obozach legną w gruzach .Polska powinna się domagać odszkodowań od Ukrainy za zbrodnie na dokonane na Polakach przez szowinistów banderowskich

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: