Miziaforum's Blog

BESTIE Z RIMINI TO 40 LETNI 17 LATKOWIE + BANDERYZM I ROSYJSKA INTERWENCJA W EUROPIE ZACHODNIEJ.

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 2, 2017


 

pilne aktualizacja 03.09.2017 

OTO WIZERUNEK JEDNEGO Z ZATRZYMANYCH 17 LETNICH GWAŁCICIELI 

ŁYSIEJĄCY 40 A NAWET 50 LATEK !! MA BYĆ 17 LETNIM SZCZAWIEM ???

 

OTO TEN SKURWIEL ……...

 

A Congolese man who was seeking asylum after being rescued at sea and taken to Italy in 2015 was arrested on a train early on Sunday as the last of four young males suspected of raping a Polish tourist on a beach, beating her companion unconscious and raping a Peruvian woman barely an hour later in the resort town of Rimini, authorities said.

The man, identified as Guerlin Butungu, 20, was one four suspects under arrest in the brutal case that triggered calls from Poland for the death penalty for the culprits and fuelled already growing anti-immigrant sentiment in Italy, where hundreds of thousands of asylum seekers have been given shelter over the last few years after being rescued at sea from smugglers’ boats.

Rimini police Chief Maurizio Improta described Butungu’s arrest on a train passing through Rimini station. “The arrest this morning was doubly satisfying because putting the handcuffs on the fourth man were two women [police officers]. This symbolic gesture rendered justice to the victims of the violence.”

Corriere della Sera daily reported that Butungu had a knife with him when captured. A few hours earlier, he had been spotted in a nearby Adriatic Sea resort town, Pesaro, riding a bicycle then fleeing into a park.

It said his mobile phone use helped investigators to track him down on the train. Investigators were quoted as saying Butungu hoped to travel through Milan and then on to France to escape capture.

http://www.scmp.com/news/world/europe/article/2109572/italian-police-nab-asylum-seeker-after-tourist-gang-raped-beach

Komentarzy 101 to “BESTIE Z RIMINI TO 40 LETNI 17 LATKOWIE + BANDERYZM I ROSYJSKA INTERWENCJA W EUROPIE ZACHODNIEJ.”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Krzyknął „Allahu Akbar”, bo chciał rozbawić towarzystwo. Obsługa samolotu jednego z największych przewoźników niskokosztowych nie wybuchnęła jednak śmiechem. Pilot Ryanaira bez zastanowienia wezwał policję i poprosił funkcjonariuszy o wyrzucenie z maszyny autora głupiego dowcipu i jego towarzyszy – podaje „Daily Mail”. Na lotnisku Zaventem w stolicy Belgii wyprowadzono z maszyny w sumie dziewięciu mężczyzn.

  Dowódca samolotu odmówił przyjęcia na pokład tych osób. Jeden z nich był sprawcą idiotycznego żartu – potwierdził Peter De Waele z belgijskiej policji.

  Wątpliwy dowcipniś będzie miał kłopoty z prawem. Trwa już dochodzenie, a autor okrzyku usłyszy najprawdopodobniej zarzut wywołania fałszywego alarmu bombowego.

  Nie będziemy tolerować nieodpowiedniego lub zakłócającego porządek zachowania, a bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, załogi i samolotów jest naszym priorytetem – skomentowały linie lotnicze Ryanair.

  https://wiadomosci.wp.pl/wyrzucili-9-pasazerow-z-samolotu-ryanaira-za-jeden-okrzyk-6161856594142849a

  A JAK TO TŁUMACZYĆ SKORO WEDŁUG EUROPEJCZYKÓW ZACHODNICH ISLAM TO RELIGIA POKOJU …. LINIE POWINNY MIEC PROCES ZA ISLAMOFOBIE … NO ! TKA!

  Polubienie

 3. marek said

  http://polskaracja.com/kapitalny-spot-tvp-slowa-donalda-trumpa-polaczone-z-pieknym-patriotycznym-materialem-to-powinien-zobaczyc-kazdy-polak-wideo/?utm_medium=onesignal

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. McKenzie said

  Siemka! Jack,masz tu artykuł z moim opisem.Możesz coś nakręcić na temat zakłamywania danych w mediach.Do artykułu.
  Artykuł przedruk za „Der Spieglem” dane zawarte to ŚCIEMA, ale warto przytoczyć.Podają,że wg.”raportów” niemieckich służb 60 bydlaków z isis,ale takich najgorszych-biorących udział w masowych mordach cywili,obcinaniu głów,masowym gwałceniu i mordowaniu dzieci-dostało się do Niemiec udając”uchodźców.” Teraz-dlaczego to ściema.Ano dlatego,ze znając Niemców, ich zakłamanie i brednie podawane na ten temat ZAWSZE-moim zdaniem,TYLE CZYLI TE 60-to oni się spodziewają pewnych na 100% zamachów w najbliższym okresie-rok,nie więcej.Skąd cyfra-ano stąd, że policzyły te szuje unijne, mając jakieś średnie dane,że np. na 100 najgorszych bydlaków którzy dostali się do Europy-to powiedzmy ze 2-3 się zdecyduje i wybierze zamiast wygodnego życia za darmo, mieszkania i kupy szmalu do kieszeni-ze 2 na 100 będzie wolało się wysadzić w powietrze. Czyli lekko tą cyfrę rzekomych 60-ciu squrwysynów ale już najgorszych,którzy mordowali, gwałcili masowo,zakopywali masowe groby-trzeba pomnożyć minimum razy 30. I tylu mogą realnie w Niemczech tych najgorszych squrwysynów-ok.3 tys. Analogiczne dane trzeba zawsze przełożyć na zakłamaną Szwecję, Danię czy Belgię.

  https://newspunch.com/60-isis-fighters-enter-germany/

  Polubienie

 6. marek said

  przypomnienie

  Polubienie

  • llubię said

   Może i to będzie grzech , ale chyba zacznę się modlić , żeby ten Dzień X nastąpił jak najszybciej , bo to, co te szwaby wyprawiają woła już o pomstę do Nieba … kłamcy zajadłe … przeklęte 😦 😦 😦

   Polubienie

 7. Lech X said

  Mizia , nie moge sie z Tobą zgodzić co do sytuacji w Rosji odnośnie muzułmanów.Europejska część Rosji jest zalewana przez te ludy, a to że karze się każdego tak samo nic nie znaczy bo muzułamanie zajmują federacje w sposób pokojowy.
  Putin powiedział,że Islam jest bliższy Prawosławiu niż Katolicyzm więc o czym my rozmawiamy ?
  Że to część kultury rosyjskiej…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/muzulmanskie-swieto-uniemozliwia-rozpoczecie-roku-szkolnego-moskwie-islam-rosji-rosnie-sile-2017-09

  Polubienie

  • llubię said

   Dziwne … w Polsce 1 września się zaczynał rok szkolny , a w tym roku 4 ??? 1 był w piątek, więc nic nie stało na przeszkodzie , żeby się rozpoczął ??? … Może też się zlękli ??? 😦

   Polubienie

 8. Tomasz said

  Dlatego władze Polski nie pokazują twarzy zwyrodnialców islamskich boją się obywateli że znajdą ich i ukarzą .Polacy muszą liczyć sami na siebie bo Prokuratura oraz służby specjalne mogą nam nie udzielić pomocy.

  Polubienie

 9. llubię said

  Mizia wieszczem 😉 😛

  Polubienie

 10. marek said

  https://popularne.net/connie-serbu/

  Matka zgwałconej 6-latki wymierza sprawiedliwość na własną rękę. Sześciokrotnie strzela do sprawcy

  Polubienie

 11. marek said

  http://polskaracja.com/szwecja-skazano-go-za-jedzenie-bekonu-przy-muzulmankach-nie-pomogly-zadne-tlumaczenia/?utm_medium=onesignal

  Polubienie

 12. Lech X said

  Dobre…

  Polubienie

 13. Lech X said

  Przydałoby się oprócz bŻYDoty usunąć z Polski kryminalnych ,,Hindusów”.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kulturowe-wzbogacenie-europy-czesc-iii-cyganie-2017-09

  Polubienie

 14. krab said

  Taka świeżutka wypowiedź pełniącego obowiązek lizidupca do timmermansa ….. kto tą kanalię tam wybrał ???

  Polubienie

 15. Lech X said

  Ciekawe 🙂

  http://pikio.pl/merkel-w-furii-taka-niespodzianke-dostala-od-polaka/

  Polubienie

  • Tomasz said

   Te protesty były sterowane z zewnątrz to był sztuczny tłum większość to ludzie zmanipulowani przez PO Nowoczesną zdrajców oraz wsparcie lewackich fundacji za judaszowe srebniki .Zobaczcie wszyscy uczestnicy tych burd ulicznych mieli jednakowe znicze plakaty i wpinki ..Większość z uczestników tych burd nie wiedziała o co chodzi .

   Polubienie

 16. llubię said

  Polubienie

 17. krab said

  Sojusznicy ????? przeprowadzali testy ????

  Polubienie

 18. miziaforum said

  WITAM ART. GŁOWNY UZUPEŁNIONY O FOTOGRAFIĘ GWAŁCICIELA Z RIMINI

  Polubienie

  • llubię said

   17 lat … nie więcej 😉 😛

   Polubienie

  • krab said

   🙂 Biedne małolaty, za kilka dni oskarżą tą zgwałconą Polkę o seks z nieletnimi !!!
   Ale ubawiła mnie informacja, że en „dwudziestolatek” został aresztowany przez 2 policjantki…. szwarne dziołchy !!! a on jakiś taki niemrawy. Ciekawe ile im zapłacono lub obiecano zapłacić za odegranie tego cyrku z wielką skutecznością policji włoskiej. Czytałam gdzieś wypowiedź ojca tych dwóch marokańskich braci (15 i 16 lat) jak jednoznacznie skłonił swoje dzieci do oddania się w ręce sprawiedliwości i poniesienia „surowej” kary ! Pewno książeczkę z obrazkami na temat relacji damsko-męskich w Europie dostaną do analizowania, oczywiście jako karę.

   Polubienie

  • Lech X said

   Skurwysyn potem jeszcze jakiegoś Peruwiańczyka/ke złapał też

   Polubienie

 19. krab said

  I donieśli na chłopaka !!! ciekawe dlaczego tylko na tubylców donoszą 🙂

  Polubienie

 20. Tomasx said

  Donosiciele są pełniący obowiązki Polaków,Zwyrodnialcy z Maroka islamiści podali nie prawdziwe dane mają po 50 40 Lat

  Polubienie

 21. marek said

  Polubienie

 22. kukula said

  tez kurwa widzialem w telewizji lysego dziada z maroka ktory mial 17 lat a w rzeczywistosci skurwiele maja okolo 30

  Polubienie

 23. llubię said

  Oberwało się od stoczniowców osłance ” gasić- petowicz ” 😉 😛

  Polubienie

 24. marek said

  Polubienie

 25. Tomasz said

  Wojciech Jabłonowski dobra wypowiedź nie możemy się dać wdeptać w ziemię Polacy są narodem walecznym wielokrotnie to udowodniliśmy..Nie zawsze za honor należy się bić przykład wojna obronna wrzesień 1939 r

  Polubienie

 26. KnUR1 said

  Polubienie

  • Żuraw said

   Jak się żonie podoba u Nas?

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Pierwsze zderzenie było dość dramatyczne 🙂 ale szybko z dnia na dni się polepszało 🙂 Jedzenie jej podchodzi. Coś tam nawet już gada po naszemu. Wczoraj udało mi się znaleźć i skontaktować z jedną Tajką co mieszkała w Bydgoszczy kilka lat a teraz żyje w Ciechocinku razem z mężem i czwórką dzieci prowadząc salon masażu. Także wnioskuje, że da się tu żyć :^^ Następna wycieczka kierunek Ciechocinek. Pozdr.

    Polubienie

 27. llubię said

  Polubienie

  • llubię said

   Wnerwiłam się 😦 😦 😦 I co z takimi gnojami zrobić ??? 😦 Gdyby tak Merkelowej ktoś tak chciał obalać rząd … to nie zdążyłby nawet o tym pomyśleć , bo już by gnił w pierdlu 😦 … Ale co ma zrobić PiS , gdyby nawet się udało skierować akt oskarżenia do sądu … a mając takie sądy , jakie mamy , to by ich i tak uniewinnili ???
   Powinni Narodowcy pójść na to bydło z jajami i pomidorami … tych debili trzeba ośmieszać 😦 😦 😦

   Polubienie

  • Tomasz said

   Co za skurwiele ,To oni są faszystami .,

   Polubienie

   • Tomasz said

    Należy wyłapać te zdradzieckie szczury .Ciekawe czy ABW się zainteresuje jak oni zostaną ujawnieni ? Rząd śpi jak na razie służby nie dobierają się im do dupy

    Polubienie

    • Tomasz said

     A co stanie się arsenałem broni jądrowej we Francji i Wlk Brytanii ? Tego lewackie debile nie rozumieją .Wpadnie w ręce ISIS

     Polubienie

     • Tomasz said

      W większych miastach w Polsce paradują całe rodziny nachodźców nie widziałem aby Policja ich legitymowała granica z Niemcami brak kontroli Straży Granicznej.

      Polubienie

      • Tomasz said

       Tylko na granicy z Ukrainą Straż Graniczna zatrzymuje przemytników nachodźców .Przemytnicy Ukraińcy idą do pierdla a nachodźcy deportowani do Ukrainy tak samo powinna Straż Graniczna na granicy z Niemcami zatrzymywać i zawracać nachodźców

       Polubienie

 28. Anna said

  Duńska policja skatowała naszych rodaków, kibiców, Na nagraniach i zdjęciach widać jak tłuką pałkami nawet leżącego, jak furiaci. Jeden z kibiców walczy o życie, ma rozbitą głowę. Czy na zachodzie jest cywilizacja czy to też bestie jak ci z Afryki.
  O co tu biega? zwyrodnialcom pozwalają rabować, gwałcić, mordować a znęcają się nad zwykłymi obywatelami; przyjechali na mecz i dostali łomot od policji. Czy szukają pretekstu do wojny, chcą nas rozwścieczyć?

  Polubienie

 29. Anna said

  Michał Szczerba [po] na antenie Polskiego Radia powiedział – „1 września ŚWIĘTUJEMY napad Niemiec na Polskę”.
  Osobiście nie słyszałam bo nie słucham radia ale wierzę osobie, która to opublikowała.

  Polubienie

 30. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8206/skandal-na-westerplatte-prezydent-adamowicz-mial-w/

  Według relacji „Niezaleznej.pl” w czasie uroczystości z okazji wybuchu II wojny światowej na Westerplatte ludzie Pawła Adamowicza mieli wyłączyć nagłośnienie podczas apelu poległych!

  Polubienie

 31. marek said

  http://prawy.pl/56890-polska-straz-graniczna-zatrzymala-przemycanych-przez-ukrainca-nielegalnych-imigrantow-z-iraku/

  Polubienie

 32. Ktoś said

  AD
  „Pilne !! LEWAKI SZYKUJĄ WIEC POPARCIA DLA GWAŁCICIELI Z RIMINI !.mp4”

  ta PROWOKACJA w wykonaniu światowych i sąsiedzkich SynówSyjonu ma za cel DOPROWADZENIE do wkroczenia wojska ZAPADU do polin w celu WYMUSZENIA PRZESTRZEGANIA PRAWA w nim

  czyli te hitlelackie bojówki mają ZA ZADANIE WYMUSIĆ (dać powód) do WYKONANIA ROZKAZU 1066 …. jakiego domaga się od lat ich brytyjska centrala

  Innymi słowy dowolna rozpierducha jaka wybuchnie po tej prowokacji ma się (wedle planów światowego hitleryzmu) przerodzić w WOJNĘ DOMOWĄ…. pomiędzy Polakami a wszelkimi sąsiadami….

  i zapewne też na jej okoliczność TA HOŁOTA spod znaku adolfa stalina PRZYSZYKOWAŁA TEŻ SNAJPERÓW jak na majdanie….. byle tylko się gdziekolwiek POLAŁA KREW z TRUPAMI WŁĄCZNIE….

  co jest CELEM TEJ PEJSATEJ ZADYMY… rozpętanie Majdanu w polin…

  PS.
  Niedawno coś mon grzebał przy definicji PEŁZAJĄCEJ (zielonej) WOJNY… Grzebał właśnie na okoliczność WSPOMOŻENIA tej chucpy

  Polubienie

 33. marek said

  http://polskaracja.com/w-szwajcarii-zatrzymano-pol-tony-zlota-janukowycza-ukraina-to-nasze/?utm_medium=onesignal

  Polubienie

 34. marek said

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201709016205604-sputnik-niemcy-spadajcie-na-szczaw-z-reparacjami-polska/

  Polubienie

 35. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03972-To-Niemcy-a-nie-Polska-truja-najmocniej-w-UE.htm

  Europejska Agencja Środowiska (European Environment Agency – EEA) jest oficjalnym organem Unii Europejskiej zajmującym się monitorowaniem stanu środowiska naturalnego w Europie. Agencja ta co roku publikuje raport na temat zatruwania powietrza przez poszczególne państwa UE. Zgodnie z najnowszym wydaniem tego raportu, krajem który emituje do atmosfery najwięcej skumulowanej ilości Amoniaku, tlenków azotu, pyłów zawieszonych, NMVOCs oraz dwutlenku siarki są Niemcy.

  Polubienie

 36. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/8222/gwiazda-w-68-roku-stanalem-oko-w-oko-z-walesa-byl-/

  – W 1968 spotkałem się z Wałęsą oko w oko. On wtedy był w szeregach grupy około 100 osobowej ZOMO-wców, którzy mieli bić studentów. Studenci przyszli do mnie i tak na placu zebrało się okokoło 2 tysiące studentów, a ich była setka, no więc oni uciekli – takie słowa Andrzeja Gwiazdy przytacza portal wpolityce.pl

  Polubienie

 37. llubię said

  Dziadek stuhra był ubeckim prokuratorem ??? To to, co teraz wyprawia , to chyba pamięć genowa 😉 😛

  Polubienie

 38. marek said

  Polubienie

 39. marek said

  Polubienie

 40. marek said

  http://polskaracja.com/przez-miesiac-to-ukrywano-tajemniczy-wypadek-z-udzialem-poslow-kukiz15-chcieli-ich-zabic/?utm_medium=onesignal

  Polubienie

 41. marek said

  przypomnienie

  Oni żyją / They Live (1988) (Lektor PL)

  https://www.cda.pl/video/7017041b

  Polubienie

 42. llubię said

  Piotr Rybak nie pójdzie siedzieć 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 43. KnUR1 said

  Ja sobie chodze po spelunach i nikt (prawie) nie żebrze. Wpadam na blog Intelgentów:

  i żebrzą psy;

  ….. tutaj zdaje sie kłania się Pan K.Karoń.

  ……….
  nie wydaje mnie sie zeby pierdolenie Roli itepe miało jakieś znaczenie w ogóle. 😛

  ….

  tak na pijacki rozum – kto ma dziś większe pierdolniecie,

  30 mln obejrzenia https://youtu.be/Tb1NY0IByTw

  czy jakieś pierdolenie Dudy i innych 😀

  Polubienie

 44. marek said

  MOCNE I PRAWDZIWE!

  Polubienie

  • Tomasz said

   Większość to lemingi mentalni marksiści uważający „że Polskość to nienormalność” Patriotów Polskich i Nacjonalistów Polskich nazywają kłamliwie faszystami tak jak im powiedzieli TVN i napisali gówno prawdzie polityce krytyce politycznej onet itp.Nie wiem jak do tych tępaków dotrzeć z prawdą że niszczona jest Polska i że Polacy mogą być obywatelami drugiej kategorii .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: