Miziaforum's Blog

SCHETYNA , PETRU I KIJOWSKI jak magnes ściągają na ulicę debili idiotów i imbecyli donosi Wirtualna Polska

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 27, 2017


Witam w dniu wczorajszym podsumowałem wydarzenia w Polsce i stan umysłu protestujących przeciw rozmontowaniu mafijnych układów w sądach prokuraturach

nazwałem wszystkich zagorzałych „bojowników” DURNYMI CHUJAMI ..

Ale jak widać nastały wspaniałe czasy dla blogerów , vlogerów , w sukurs i z pomocą nagle dziś ruszyła W.P przeprowadzając sondaż wśród PROTESTUJĄCYCH pt co wiesz o reformie sądownictwa autorstwa PiS przeciwko której protestujesz

WYNIK NIESAMOWITY ZALEDWIE 20 % PROTESTUJĄCYCH MA JAKIEKOLWIEK POJĘCIE PRZECIWKO KOMU I CZEMU TAM PROTESTUJE OD KILKU DNI 🙂

ZATEM MOJE TWIERDZENIE IŻ PROTESTUJĄ GŁUPIE CHUJE JEST ŁAGODNE

BO Z SONDAŻU W.P WYNIKA W PROST ZE SĄ TO PO PROSTU DEBILE , IDIOCI I IMBECYLE

BO CO MOZNA POWIEDZIEĆ O KIMŚ KTO PROTESTUJE NIE WIEDZĄC PRZECIW CZEMU ???????? a deklarują iz robią to za darmo …. więc innego sensownego i logicznego tłumaczenia nie ma … jak to iż są to osoby z lekkim , średnim i ciężkim upośledzeniem umysłowym

po niżej definicje fachowe określające w/w” PROTESTANTÓW „:(

debil — był to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 12-latka, o IQ w przedziale 55—69 (średnia w dorosłej części populacji wynosi 100);
imbecyl — był to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu średnim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 9-latka, o IQ w przedziale 35—54;
— idiota — był to człowiek upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, który będąc dorosłym, reprezentował poziom umysłowy zbliżony do poziomu 6-latka, o IQ poniżej 35.

A TU ART W.P Z SONDAŻEM …..

https://opinie.wp.pl/wyszli-na-ulice-ale-nie-wiedza-dlaczego-zaskakujacy-sondaz-6148034107065985a

Polacy ogólnie źle oceniają nasz wymiar sprawiedliwości. Sądy krytykuje prawie co drugi obywatel kraju. Pozytywnie wypowiada się o nich tylko 22 proc. badanych. Prawie co trzeci Polak nie wie co o nich myśleć.

Najbardziej krytyczni w stosunku do wymiaru sprawiedliwości są zwolennicy Pawła Kukiza. Aż 92 proc. deklarujących chęć oddania głosu na ugrupowanie bardzo źle postrzega polskie sądownictwo

W przypadku zwolenników partii rządzącej krytycznych wobec sądów jest 63 proc. pytanych. Wyborcy Nowoczesnej i Platformy są wyraźnie podzieleni w kwestii wymiaru sprawiedliwości.

OPB

Podziel się

Polacy jednak są gotowi do reformy sądów. Zmiany popiera 67 proc. pytanych w ankiecie. 13 proc. respondentów chce, żeby polskie sądownictwo pozostało takie, jakie jest. Co piąty Polak nie ma zdania.

Jak można się domyśleć, najchętniejsi zmianom w sądach są wyborcy PiS (88 proc. pytanych) i Kukiz’15 (59 proc.). Co ciekawe reformy w wymiarze sprawiedliwości chcą też wyborcy PO (55 proc. badanych za, a 32 proc. przeciw zreformowaniu sądów). Podobne podziały w szeregach wyborców partii Ryszarda Petru (47 proc. za, a 31 proc. przeciw).

wp

OPB

Podziel się

Słyszeli, ale nie wiedzą o co chodzi

73 proc. ankietowanych słyszało o propozycjach zmian w sądach powszechnych i polskim wymiarze sądownictwa. Co czwarty z naszych obywateli nie słyszał o sprawie. Gdy spojrzymy na deklaracje polityczne ankietowanych okazuje się, że słyszała o tym zdecydowana większość wyborców PiS, PO i Nowoczesnej. W przypadku tej ostatniej, wszyscy ankietowani, którzy w badaniu zadeklarowali chęć poparcia Petru, słyszeli o tej sprawie.

Zaskakujące może wydawać się z kolei, że o planach PiS nie słyszało aż 86 proc. osób, które chciałby zagłosować na Kukiz’15. Ale to niejedyna ciekawostka.

wp

– Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że tylko 29 proc. ankietowanych deklaruje, że orientuje się w aktualnych reformach, co oznacza, że mamy do czynienia z klasycznym następstwem polaryzacji postaw, gdy opinie stają się pochodną z góry przyjętych stanowisk, a nie wynikają z analizy merytorycznej zagadnienia – komentuje wyniki badania dr Tomasz Baran z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

OPB

Podziel się

– Podsumowując, wśród Polaków zdaje się przeważać opinia, że sądy wymagają reform pod warunkiem, że nie będzie ich przeprowadzał PiS – ocenił dr Baran.
Wśród najmniej zainteresowanych zmianami są wyborcy Kukiz’15. 95 proc. chcących głosować na tę partię nie wie o co chodzi w tej reformie. 67 proc. wyborców Prawa i Sprawiedliwości też nie jest świadome, jakie dokładnie zmiany miałyby zostać wprowadzone w życie. Zna je tylko co trzeci wyborca partii Jarosława Kaczyńskiego. Zwolennicy PO podzieleni niemal po równo. W Nowoczesnej delikatna przewaga osób, które deklarują, że znają propozycje partii rządzącej.

Co o reformach sądzą Polacy?

wp

W badaniu dla Wirtualnej Polski zapytano też jak ogólnie oceniane są zmiany w wymiarze sprawiedliwości, które wprowadza PiS. 42 proc. pytanych widzi je negatywnie, a 32 proc. pozytywnie. Wśród przeciwników zmian zdecydowanie przodują wyborcy Platformy i Nowoczesnej. Krytyczne jest też Kukiz’15. W szeregach popierających partię rządzącą 68 proc. jest za zmianami, a krytycznie podchodzi do nich 7 proc. respondentów.

OPB

Podziel się

Co dalej z Sądem Najwyższym?

W sondażu padło także pytanie o ustawę o zmianach w Sądzie Najwyższym, którą w poniedziałek zawetował Andrzej Duda. O planowanych zmianach w tej instytucji słyszało 64 proc. badanych, a 36 proc. nie znało tej sprawy.

wp

Jeszcze nim prezydent zdecydował się ją zawetować zapytaliśmy Polaków, co sądzą o planach reformy SN wprowadzanych przez PiS. 38 proc. respondentów oceniało ją negatywnie, a 32 proc. pozytywnie. Zdania nie miało w tej sprawie 30 proc. pytanych.

Przed poniedziałkowym wetem ustawa o SN budziła szerokie podziały w społeczeństwie. 38 proc. pytanych uważało, że prezydent nie powinien jej podpisywać, a 29 proc. było za. Co trzeci Polak nie potrafił powiedzieć, jaką decyzję powinien podjąć Andrzej Duda. Wśród przeciwników prezydenckiego podpisu dominowali wyborcyGrzegorza Schetyny i Ryszarda Petru. 64 proc. zwolenników PiS chciało przyjęcia ustawy przez prezydenta.

OPB

Podziel się

Według Polaków, gdyby ustawa o Sądzie Najwyższym weszła w życie negatywnie wpłynęłoby to na poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Co czwarty sądził, że partia rządząca zyska w sondażach. 9 proc. uważało, że nie będzie miało to wpływu na badania opinii publicznej.

Pod lupę wzięliśmy też działania opozycji w sprawie Sądu Najwyższego. Starania Platformy o powstrzymanie zmian budziły pozytywne odczucia w 26 proc. pytanych. 35 proc. krytycznie było nastawionych do partii Grzegorza Schetyny. Gorzej wypadła Nowoczesna – jej działania ws. SN pozytywnie widział tylko nieco co piąty badany. 27 proc. oceniło je negatywnie. Prawie identycznie respondenci ocenili zaangażowanie Kukiz’15.

Badanie dla WP

Badanie zostało przeprowadzone dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna w dniach 21-24 lipca 2017 roku. Próba ogólnopolska osób od 18 lat wzwyż (N=1048). Kwoty dobrane wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku, wykształcenia i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI.

Komentarze 42 to “SCHETYNA , PETRU I KIJOWSKI jak magnes ściągają na ulicę debili idiotów i imbecyli donosi Wirtualna Polska”

 1. Lech X said

  https://medianarodowe.com/ukrainka-obraza-narodowcow-protestujacych-przeciw-obcym-wplywom-polsce/

  Polubienie

 2. Obywatelstwa said

  szefie, z tymi banderowcami to lepiej wprowadzić 3-stopniowe obywatelstwa dla tych chujów 1-Polak; 2-obcy co płaci podatki i 3-skurwEsyny (niewolnicy) czy ktoś taki, żeby im cos odebrać. Te chuje banderowskie z pewnością nie odpuściliby i misimy się jakoś zabezpieczać.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 3. Lech X said

  Prezydent zaproponuje radykalne zmiany. Wbrew PiS

  Złośliwi mówią, że Andrzej Duda wybija się na niezależność. Wygląda na to, że w swojej „emancypacji” nie traci impetu. Proponuje wprowadzenie radykalnych zmian w zawetowanej ustawie o Sądzie Najwyższym.

  Takiego wewnętrznego kryzysu PiS jeszcze nie doświadczył. Po tym jak prezydent zawetował dwie z trzech ustaw, które znalazły się na jego biurku, w partii doszło do wstrząsu. Po ostatnich rewelacjach, dobiegających z kancelarii prezydenta możemy być pewni, że podziały w PiS się pogłębią.

  Prezydent zamierza doprowadzić do umocnienia instytucji, którą w opinii opozycji, PiS chciał osłabić. Sędziowie SN będą mieli znacznie szersze pole decyzyjne.

  – Prezydent Andrzej Duda planuje wprowadzenie do zawetowanej ustawy o Sądzie Najwyższym zmian, które w znaczący sposób poszerzają kompetencje tej instytucji – poinformowało RMF FM, opierając się o słowa zastępcy szefa kancelarii prezydenta RP, Pawła Muchy.

  Projekt reformy ma zostać sporządzony przez zespół ekspertów z kancelarii prezydenta. W myśl planowanych zmian utworzona zostanie Izba Dyscyplinarna a sprawy będą rozpatrywane merytorycznie na poziomie Sądu Najwyższego.

  Informacje o propozycji Andrzeja Dudy potwierdził jego rzecznik. Przewiduje, że nad projektem zawiąże się szczegółowa i merytoryczna dyskusja.

  – Chcę podkreślić jasno, że to będzie projekt prezydencki, więc to prezydent nada pewne kierunki, to prezydent wskaże, co chce, żeby było w tym projekcie. Natomiast chcemy też, żeby potem była jakaś szersza dyskusja na ten temat, żeby nie było, że ktoś jest zaskoczony, że posłowie mówią, że nie widzieli projektu (…), więc nie chcemy popełnić pewnych błędów, które popełnione zostały w ostatnich tygodniach – powiedział Krzysztof Łapiński.

  źródło: Onet Wiadomości

  Polubienie

  • krab said

   … i w związku z zaplanowanymi projektami reform, pan Duda zatrudni ekspertów, takich, żeby projekty napewno były zaakceptowane i żeby na ulice znowu nie wyleźli gniewni, żądni praworządności i demokracji obywatele …. czyli musi to być Soros i stary kiejkut Dukaczewski ! bo inaczej klapa.

   Polubienie

 4. Elsa said

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/225840,1,jak-uwodzi-jaroslaw-kaczynski.read

  Polubienie

 5. llubię said

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. Michał said

  Witaj!
  W swoim ostatnim filmiku nawiązującym do tego artykułu piszesz że gdybyśmy wcielili zachodnią Ukrainę to można by przemieścić banderowskich Ukraińców do zachodniej Europy(czy też sami by się tam przenieśli). Weź jednak pod uwagę, że na zachodzie Europy, stopniowo, po malutku zyskuje na popularności tzw. skrajna prawica. Pamiętajmy z jaką to ideologią i jakim krajem sympatyzował Bandera i kogo chciał uznać za swojego zwierzchnika gdy już Ukraina uzyska stan który uznawał za niepodległość, i kogo uznawał za gwaranta tej niepodległości. I teraz pomyśl co się stanie gdy miliony banderowców zmiesza się z np. Niemcami.
  W jakim duchu wychowa swoje dzieci?
  Te dzieci będą wychowywane przez dajmy na to 20 lat a po 20 latach za zachodnią granicą możemy mieć już państwo nawiązujące do polityki lat 30-tych XX wieku. „Mit” nazistowski może być bez problemu powiązany z „mitem banderowskim”. Dzieci z małżeństwa niemiecko-ukraińsko-banderowskiego będą miały podwójną motywację do działania na szkodę Polaków i Polski, do kolonizacji Lachów, do parcia na wschód by wyzwolić ziemie przodków itp. według nacjonalistycznych mitów.
  I teraz uwaga. Mimo pozornie sprzeczności islamu z szowinizmem Niemieckim dzisiaj, za 15-20 lat może to wyglądać zupełnie inaczej. Niemcy nie są tacy sentymentalni, niektórzy niemieccy politycy z Merkel na czele mówią że islam to część Niemiec. Za 15-20 lat ta część Niemiec zrobi się większa a ta nieislamska część Niemiec zrobi się mniejsza, to żadna filozofia, czyste dane i prognozy demograficzne. Niemcy nie będą mieli sentymentów by nieskorzystać z takiej możliwości jak pojednanie się niemieckich nacjonalistów z niemieckimi muzułmanami w imie wspólnych interesów. Nie miejmy złudzeń, to nie sentymentalni Polacy, co to będą dla obrony chrześcijaństwa poświęcać się. Niektórzy z takich ruchów jak ruch tożsamościowy wcale nie mają problemu do islamu. Przecież islam jest ideologią która wypełni pustkę po narodowym szowiniźmie niemieckim. Niemcom brakuje właśnie czegoś takiego mocnego w mentalności(moc mentalną jaką była ideologia aryjsko-rasistowska stracili po 1945), co by dało im moralną i mentalną przewagę nad innymi, ale nie ekonomiczną tylko ideologiczną, czegoś mocnego co by zastąpiło tę pustkę pozostałą po wybiciu im z głów hitlerowskiego rasizmu. I teraz zauważmy. Islam też głosi że są lepsi i gorsi ludzie. A na paradygmacie lepszych Niemców i gorszych pozostałych ludzi Niemcy jechały jak na paliwie przez wieki. Tym mentalnym paliwem był w dawnych czasach katolicyzm, kiedy inni byli poganami. Później był to luteranizm(przejeli koncepcje narodu wybranego ze starego testamentu) kiedy inni byli katolikami czy prawosławnymi, później zmienili paliwo mentalne na ideologię rasistowsko-aryjską. Obecnie mają wszystko do pełni szczęścia… Brakuje tylko jednego, właśnie takiego mentalnego paliwa które zawsze w historii dawało im usprawiedliwienie i motywacje do wykorzystywania całego swojego potencjału do zagarniania tego co należy do innych, ewentualnie eksterminacji innych i w ogóle do osiągania jak największego sukcesu w jak największej ilości dziedzin. Co prawda jest Unia Europejska, ale choć daje im ona wiele możliwości i władzy, to do nie daje pełni możliwości ruchów, bo promuje prawa człowieka, czego nie robi islam(a właściwie to ogranicza prawa człowieka dla samych muzułmanów i to też dość skromnie).
  Niemcy jeśli są pragmatykami(a SĄ), i jeśli są poważnym państwem(a SĄ), to nie przejdą obojętnie wobec takiej możliwości jaką daje niemiecki islam.
  Nie miejmy złudzeń.
  Jak to wszystko będzie dodatkowo polane banderowskim sosem to lepiej byśmy mieli silną armię i uzbrojone społeczeństwo.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. kukula said

  ludzie pol exit unia to siedlisko diabla

  Polubienie

 9. marek said

  https://reporters.pl/8975/saudyjski-milioner-potknal-sie-i-padajac-zgwalcil-nastolatke/

  Polubienie

 10. marek said

  https://reporters.pl/8981/anglia-wali-sie-z-powodu-brexitu-tylko-czemu-firmy-z-ue-do-niej-uciekaja/

  Polubienie

 11. marek said

  https://reporters.pl/8970/allahu-akbar-allahu-akbar-a-bezbledny-cios-w-leb-na-dzien-dobry-wideo/

  Polubienie

 12. Michał said

  W pierwszym akapicie zamiast „piszesz” miało być „mówisz” ocywiście. 🙂

  Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

 14. mironik said

  http://www.npwmag.pl/archiwum/ARCHIWUM_NPW/2001_01_02/PIS-Sulek_Upadek-Krzaklewskiego.html
  wyjątkowo popierniczone rządy, i tak raczej rządziła UW, Geremek straszył co chwilę wyjściem z koalicji, aż wyszedł.

  Polubienie

 15. mironik said

  http://forsal.pl/artykuly/667148,czy-reformy-rzadu-jerzego-buzka-wyhamowaly-rozwoj-polski.html
  ofe znika z kasą, gimnazja nieudane, zdublowana biurokracja, ze służbą zdrowia coraz gorzej

  Polubienie

 16. mironik said

  http://www.uop12lat.republika.pl/aktualnosci/media_o_sluzbach/media/pazdziernik/1030_RP.htm
  Zmierzch ery Millera

  Polubienie

 17. mironik said

  https://seafarer.salon24.pl/601592,czy-platforma-skonczy-jak-unia-demokratyczna-i-unia-wolnosci

  Polubienie

 18. mironik said

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1054452,andrzej-duda-zagral-bardzo-ostro-referendum-ws-konstytucji-moze-pograzyc-pis.html
  Syndrom drugiego roku: Czy PiS podzieli los SLD, AWS i PO?

  Polubienie

 19. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sedziowie-trybunalu-konstytucyjnego-pracowali-tylko-13-dni/nhdg783

  Polubienie

 20. Anna said

  Biała rasa odchodzi do lamusa. Chińczycy mają rację!
  Molestowanie, a tym bardziej poważniejsze przestępstwa seksualne są w Kraju Środka surowo karane. Szczególnie jeżeli ofiarami są nieletni, zwykle na przestępcy wykonuje się karę śmierci. To jest prawo a nie oczekiwanie, że współwięźniowie wyręczą wymiar sprawiedliwości, wieszając w celi zboczeńca.
  Panie mogą także wyposażyć się w kastety, metalowe pałki, spray pieprzowy i alarmy a także hit – miotacz ognia.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/7607/chinskie-kobiety-maja-nowa-bron-na-zboczencow-pod/

  Polubienie

  • Anna said

   My, Polki też chcemy miotacze. same musimy się bronić.
   Wg islamu jeśli muzułmanie znajdują się na terenie dar el harb, ziemia wojny ( a wg szariatu jest to ziemia na której nie rządzi prawo szariatu i muzułmanie nie maja podpisanego pokoju z nimi) każda kobieta która nie nosi islamskiego stroju wg koranu może być brana w niewolę, można z nią robić co się chce i taka branka musi robić to co każe jej muzułmanin.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: