Miziaforum's Blog

Sport Walka Polak vs Czarny Padalec i Polak vs Ciemny Kołtun !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 18, 2017


 

Komentarzy 36 to “Sport Walka Polak vs Czarny Padalec i Polak vs Ciemny Kołtun !”

 1. marek said

  Polubienie

 2. nieustraszona said

  Polubienie

 3. tteis77 said

  „gdyby, ten cały islam byłby uzbrojony po zęby, nikt tam by nie ustał żywy. A oni pi**** słowami na razie, a później was wyrżną”.

  Polubienie

  • tteis77 said

   ” w pewnym sensie nie muszą, nie chcesz być Islam płać dżizje” xD

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Każdy diabeł jak wiadomo wchodzi od kuchni, dlatego pełno już islamskich bud z kebabami w Polsce, bo Polacy uwielbiają „egzotyczne” kuchnie.

    Tak samo zaczęło się „niewinnie” w Niemczech, jak wpuszczono z Turcji pod przewództwem partii chrześcijańskich „Gastarbeiter” i ich budy kebab.

    „Ludzie nie powinni wiedzieć, jak się robi politykę i kiełbasę” – powiedział Bismarck .

    Dlatego kanibale ponoszą karmiczną karę za bestialstwo mordowania zwierząt i jedzenia ich zwłok.

    Podobnie dzieje się w rytuale „komunii” w formie spożywania ” ciała Chrystusa” i picia jego „krwi” u katoli czy prawosławnych, którzy „wierząc” we wspólnego dla siebie „boga” nienawidzą i mordują się ku uciesze i dla olbrzymich zyskach tłustych watykaniarzy wszelkich opcji.

    Dlatego trupożercy mają przechlapane i tyle.

    Dlatego też zrozumiałam, dlaczego Hitler był wegetarianinem.

    Polubienie

 4. Lech X said

  Znowu o Ukropach:

  http://killuminati.pl/ukraincy-skladaja-juz-ofiary-ludzi-wideo18/

  Zobaczcie sobie drugi filmik jak zakopują jeńca.

  Polubienie

 5. Żuraw said

  😀 Dobro zwyciężyło zło 😀

  Polubienie

 6. Żuraw said

  Llubię, znowu zamknięty kanał TV Szok :/

  Polubienie

 7. Lech X said

  WKLEJAM ARTYKUŁ PANA PROFESORA JERZEGO NORBERTA NOWAKA ODNOŚNIE KWESTII UKRAIŃSKIEJ:

  Ubezwłasnowolnienie prezydenta A. Dudy wobec Żydów

  Spróbuję pokusić się o bardziej złożone wyjaśnienie tej sprawy, głównie związane z wyraźnym, ubezwłasnowolnieniem stanowiska prezydenta Dudy wobec Żydów, tym razem Żydów w pełni kontrolujących sytuację na Ukrainie. Dodajmy Żydów, mających pełne wsparcie od wpływowych żydowskich polityków i publicystów z USA i z Izraela. Po ludzku biorąc można współczuć prezydentowi Dudzie z powodu rozmiarów jego ubezwłasnowolnienia od Żydów, ale polskie obowiązki nakazują bardzo ostrą krytykę takiego jego zachowania.

  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.

  Najbardziej zastanawiające jest pytanie, dlaczego żydowscy politycy, i dziennikarze w USA tak mocno popierają Ukrainę Poroszenki, mimo tak silnych tam wpływów neobanderowców, ideowych spadkobierców okrutnych morderców Żydów w drugiej wojnie światowej? I dlaczego tak mocno naciskają także na Polskę na rzecz bezkrytycznego wspierania Ukrainy. Odpowiadając na powyższe pytania trzeba zdać sobie sprawę, jak bardzo dzisiejsza Ukraina została opanowana politycznie i gospodarczo przez Żydów, jest niemal ich lennem.. Faktem, jest jednak, że Żydami są zarówno obecny premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman (pisała o tym nawet „gazeta Wyborcza”) jak i prezydent Piotr Poroszenko (Walzman). Anna Wiejak pisała na portalu Prawy.pl, iż „Tajemnicę poliszynela stanowi wniosek, z jakim biuro prasowe Poroszenki zwróciło się w zeszłym roku do izraelskiej edycji magazynu „Forbes”, aby to usunęło ze stron internetowych informację o jego miejscu na liście najbogatszych Żydów świata. I chociaż sama informacja zniknęła z sieci, ślad po niej pozostał.”. Wspomina sie tez o częściowo żydowskim pochodzeniu b. premier Ukrainy, „gazowej księżniczki” Julii Tymoszenko. (Cilji Kapitelman), Urodziła się jako córka syna Żyda i Ormianki, Wołodymyra Abramowycza Hryhiana. Żydami z pochodzenia jest też przeważająca część najbogatszych oligarchów na Ukrainie na czele z Igorem Kołomyjskim, Ten słynny magnat medialny, o majątku 6,5 mld dolarów, od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju, a od marca 2014 r. do 24 marca 2015 r. był przewodniczącym Dniepropietrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej. Inny wielki oligarcha żydowskiego pochodzenia Wiktor Pinczuk, zięć b. prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy, bardzo mocno zaprzyjaźnionym z A. Kwaśniewskim, protektor jego fundacji Amicus Europae, ma majątek wyceniany na 3 miliardy dolarów. Z kolei Hennadij Bogomolow współzałożyciel Privat Banku, przewodniczący żydowskiej wspólnoty w Dniepropietrowsku ma majątek wyceniany na 3,9 miliarda dolarów. Na tym tle majątek prezydenta P. Poroszenki, „ króla czekolady” i właściciela ponad stu firm jest stosunkowo znacznie mniejszy – wycenia się go na 1,3 mld.dolarów. Faktem jest, że oligarchowie grabią Ukrainę w przyspieszonym tempie, a kraj ten uważany jest za najbardziej skorumpowane państwo w Europie. Wychwalana jako bohaterka Ukrainy w starciach z promoskiewskimi separatystami Nadieżda Sawczenko,pilot, porucznik, parę lat więziona przez Rosjan, pól roku temu wystąpiła przeciw dominacji żydowskiej na Ukrainie, Stwierdziła chyba z pewną przesadą, że Żydzi stanowią zaledwie dwa proc. mieszkańców Ukrainy, a zajmują aż 80 proc. stanowisk w rządzie.

  Bardzo zalecam wszystkim internautom lekturę świetnego tekstu b. ambasadora i znakomitego eksperta do spraw międzynarodowych Krzysztofa Balińskego: „Nasz premier, wasz spokój. Czyli dlaczego środowiska żydowskiego odpuściły Ukrainie masowe mordy” („Warszawska Gazeta” z 24 września 2016 r.). Baliński pisał: „„Z dnia na dzień w propagandzie zaczął dominować wątek, że Ukraina to najbardziej przyjazne Żydom miejsce na ziemi. Jakakolwiek wzmianka o zbrodniach UPA kontrowana jest argumentem, że Ukraina ma żydowskiego premiera, peanami o ukraińsko-żydowskiej miłości i oskarżeniami, że to Rosja jest kolebką antysemityzmu i rajem dla neonazistów. Nie trzeba dodawać, że takie stawianie sprawy jest darem niebios dla zwolenników Bandery – zarzuty o gloryfikowanie kolaborantów Hitlera odrzucają jako kłamstwa Moskwy, a podnoszących je uznają za marionetki Kremla. (..) Doszło do unikalnego w skali światowej fenomenu: Ukraiński Kongres Żydów poświadczył, że na Ukrainie „nie ma antysemityzmu”.(…). Jaki może być powód, że ukraińscy i amerykańscy rabini nie biją na alarm, a wprost przeciwnie – przebaczają, a nawet popierają tych, których jeszcze niedawno winili za nazistowskie okropieństwa? Może tłumaczy to mentalność handełsa z przedwojennej anegdoty: Mosze, karcony przez swego rabina za handel antysemickimi broszurami, odpowiada: Jakie one antysemickie, kiedy od każdego egzemplarza mam 20 groszy! Dziś kult Bandery i innych zbrodniarzy rozwija się w najlepsze, jest dotowany z państwowych pieniędzy, wspierany mocno i bezkrytycznie przez USA i światowe żydostwo”.

  Podporządkowany zdwojonym naciskom teścia – żydowskiego polakożercy Juliana Kornhausera i swej bardzo inteligentnej żony, mięczak prezydent Duda od dawna stracił poczucie polskich interesów narodowych i myśli tylko o jak najpełniejszym zaspokojeniu interesów światowego lobby żydowskiego. A te w sprawie Ukrainy są bardzo jednoznaczne. Wyraźnie widać, że tak mocno opanowana gospodarczo i politycznie przez Żydów Ukraina została wytypowana na przyszłą „zastępczą ojczyznę” przez Żydów z Izraela w przypadku, gdyby wciąż rosnąca wielokrotna przewaga liczebna Arabów nad Żydami doprowadziła do upadku Izraela. Poprzednio światowe lobby żydowskie typowało na tego typu „zastępcze ojczyzny” dwa kraje Europy Środkowej : Węgry i Polskę. Węgry pod rządami Orbana zdecydowanie wyrwały się spod żydowskiej dominacji, a tak mocno rozbudzony w ostatnich 10 latach węgierski patriotyzm nie wróży żadnych szans żydowskim zakusom wobec tego kraju. Polska nie wydaje się być jednak całkowicie wolna od tej groźby w sytuacji, gdy mamy takiego rzecznika JudeoPolonii jak A./Duda, takiego ministra spraw zagranicznych jak W. Waszczykowski i dużą część antynarodowych „elit”, tak silnych w różnych dziedzinach, choćby w mediach (vide „„Gazeta Wyborcza”, „TVN 24” „Polityka’, „Newsweek”„Tygodnik Powszechny”,etc.).

  Autor: Jerzy Robert Nowak o 11:07:00 Brak komentarzy:

  Całość tekstu oraz wiele innych na oficjalnym blogu pana profesora:

  http://jerzyrnowak.blogspot.co.uk/

  PS (jakby ktos miał wciąż jakiekolwiek wątpliwości)

  George Soros odznaczony Orderem Wolności za wybitny wkład w zmiany polityczne na Ukrainie

  Za: http://macgregor.neon24.pl/post/139346,ukraina-jako-przyszla-zastepcza-ojczyzna-zydow-z-izraela

  Polubienie

  • llubię said

   Nie ogarniam tego jego bloga 😛
   … A co będzie , jak się banderowcy wściekną i zaczną ich rezać ??? Może tu zechcą przyjechać ??? 😦 😦 😦 Mają swój Izrael, to niech go sobie pilnują , bo jak sami z siebie ojczyznę oddadzą , to utracą respekt w oczach świata , a historia zatoczy koło … i co wymyślą, że kto Ich „wypędził” ??? 😦

   Polubienie

   • Lech X said

    A niech ich ,,rezają”.Gdzie 2 się bije ,tam 3 korzysta. Mośki sprowadzą misje stabilizacyjną na Upanine i może jakimś przypadkiem zrobi się porządek z dziczą banderowską i do tego zyskamy ewnetualne poparcie w kwestii przyszłego konfliktu z bydłem.

    Polubienie

    • llubię said

     Raczej banderowców na Nas poślą 😦

     Polubienie

     • Lech X said

      Ewentualnie tak.To zależy,czy te żydostwo tam całkowicie podporząkuje się woli ludu w zamian za sprawowanie władzy i pozwolenia na osiedlanie sie koczowników na Upadlinie.

      Polubienie

      • llubię said

       Żydzi powrócili do starej koncepcji, że będą elitą Ukraińców … tylko dlaczego Nam każą ich kształcić ??? … Żeby znowu nie przekombinowali ??? 😉 😛

       Polubienie

       • Lech X said

        Ja myśle,że Mośki się nas boją i chcą się zemścić za rzekome wiekowe ,,prześladowania”.

        Michnik już raz wyśpiewał scenariusz. Ukropy sprzedadzą się mośkom w zamian za zniszczenie Polaków.
        Taki scenariusz też wchodzi w gre.

        Polubienie

       • llubię said

        Są naturalnymi sojusznikami , bo Nas nienawidzą za Naszą szlachetność 😦 😦 😦

        Polubienie

  • Jarosław Wieczorek said

   lechu ales sie rozpisał szacunek dla ciebie

   Polubienie

 8. marek said

  https://jarek-kefir.org/2014/12/10/wprowadzono-zakaz-podawania-witaminy-c-w-szpitalach-w-polsce/

  Polubienie

 9. marek said

  http://newsweb.pl/2017/07/17/zona-sikorskiego-do-milionow-amerykanow-islam-to-polacy-sa-najwiekszym-zagrozeniem-dla-europy/

  Prezydent USA sugerował jednoznacznie, że to radykalny islam jest dziś największym zagrożeniem dla Europy. Żona byłego ministra spraw zagranicznych RP się z tym nie zgadza. Według niej, zagładę kulturze zachodu niosą… Polacy

  Polubienie

 10. marek said

  http://newsweb.pl/2017/07/17/swietna-wiadomosc-dla-kierowcow-pis-zrezygnowalo-z-oplaty-paliwowej/

  Polubienie

 11. marek said

  http://newsweb.pl/2016/01/16/niemieckie-sluzby-straca-prawo-do-pacyfikacji-w-polsce-jest-projekt-uchylajacy-ustawe-1066/

  Polubienie

 12. marek said

  https://reporters.pl/8760/wlochy-zaleja-cala-europe-swoimi-imigrantami-damy-im-wszystkim-wloskie-wizy/

  Polubienie

 13. Jarosław Wieczorek said

  jestem anony mouse my nie zapomynamy

  Polubienie

 14. Jarosław Wieczorek said

  policja jest żeby nas bronić a nie osadzać w więzieniu

  Polubienie

 15. Jarosław Wieczorek said

  bo te skurwysyny są chore służą złym mocom ameryka kraj do którego uciekają ludzie bo tam jest wolność a w innych krajach rządzą rokefelerowie nie mówie o nich źle bo sa chyba żydami narodem wybranym przez BOGA

  Polubienie

  • @100 said

   Nie powielaj żydowskiej satanistycznej propagandy..
   Narodem Wybranym przez Boga są Izraelici a nie żydzi..
   Żydzi to edomici i hazarzy nie mający nic wspólnego z Izraelitami.
   Praktycznie całe Pismo jest o wyzwoleniu narodu wybranego z niewoli nasienia węża.
   Najprawdopodobniej starożytnymi izraelitami są plemiona słowiańskie ,szczególnie Polacy i dlatego są tak atakowani przez nasienie węża.
   W niewoli tej znaleźliśmy się za złamanie przymierza z Bogiem.
   Tu jest dobre opracowanie http://www.zbawienie.com/izrael.htm.
   Można znaleźć więcej bez wątków religijnych np na http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/
   Jest już dużo materiałów na ten temat, zapytaj bibliotekarza pana google.
   Jeszcze raz proszę: nie powielać syjonistycznej propagandy.

   Polubienie

 16. Jarosław Wieczorek said

  a z reszta ja nie mam do nikogo źadnych pretensji i powtarzam sos dla świata

  Polubienie

 17. Jarosław Wieczorek said

  jestem pacyyfista zero zła tylko i az dobro

  Polubienie

 18. Jarosław Wieczorek said

  TY JA SIE NIE PIERDOLE

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: