Miziaforum's Blog

Niemcy ! powstaje film dokumentalny o RZEZI WOŁYŃSKIEJ , pt. ” 1943 RYCERSKI WEHRMACHT RATUJE POLSKICH CYWILI”

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 10, 2017


Komentarzy 25 to “Niemcy ! powstaje film dokumentalny o RZEZI WOŁYŃSKIEJ , pt. ” 1943 RYCERSKI WEHRMACHT RATUJE POLSKICH CYWILI””

 1. Lech X said

  Nie wierze własnym oczom.

  Polubienie

 2. tteis77 said

  NO TO, O CO TA „CAŁA WOJNA BYŁA, JEDNA I DRUGA”?!!!! ODPOWIEDZCIE MI NA MOJE PYTANIE, PO CO BYŁY TE WOJNY? niemcy pomagały polakom? taki był cel tych wojen ?

  Polubienie

  • tteis77 said

   po co burzyli mur skoro „niemcy” były tak WSPANIAŁOMYŚLNE!? DLACZEGO „HITLER NIE PRZEJĄŁ CAŁEGO ŚWIATA „JAK BYŁ TAKI WSPANIAŁOMYŚLNY BY POMAGAĆ”!? „NIECH MI TU NIE P*******OLĄ! PRZEGRAŁY BO NIKT NIE CHCIAŁ ŻYĆ W TAKIM CZYMŚ!

   Polubienie

   • tteis77 said

    może i faktycznie „ktoś się wyłamał z pod władzy hitlera, ale to tylko namiastka dobroci ludzkiej ze strony żołnierzy niemieckich” W taki sposób mogę się zgodzić, ALE NIE CAŁOŚĆ!

    Polubienie

 3. w said

  Jablonowski chce usunac Bonapartego z hymnu , bo byl masonem , a dlaczego nie chce usunac Dabrowskiego ,ktory tez nim byl ?

  Jan Henryk Dąbrowski był wolnomularzem polskim, włoskim i niemieckim. Ślady wolnomularstwa odnajdujemy na sztandarach legionowych. Np. na chorągwi I batalionu fizylierów z 1797 r. obok cyrkla i węgielnicy umieszczono masońskie hasło: „Wszyscy ludzie wolni są braćmi”

  Jak wszyscy to wszyscy Panie Chazarze Olszanski…

  Polubienie

 4. w said

  Przeciez o to chodzi by zlikwidowac PIS i PO.POPiS jest przejsciem do kolejnego applebaum ustrojstwa…

  Polubienie

 5. Lech X said

  I bardzo dobrze MIZIA.

  JA ZAUWAŻYŁEM JAK UKROPOM SIĘ NIE PODOBA TO ,ŻE PARADOKSALNIE NIEMCY W PEWNYCH PRZYPADKACH POMAGALI POLAKOM PRZETRWAĆ TĄ RZEŹ. MOŻNA PODAĆ PRZYKŁAD Z TYMI STARYMI AUSTRIACKIMI KARABINAMI PRZECIEŻ.

  POWIEM TAK:

  DOBRZE JEST ZROBIĆ JEDEN KROK W TYŁ , A POTEM DWA DO PRZODU.

  JAK SIĘ ZAŁATWI SPRAWE Z UKROPAMI , TO POTEM MOŻNA ZACZĄĆ DYSKUTOWAĆ Z NIEMCAMI O ICH WPŁYWIE.

  I TO SIĘ NAZYWA STARTEGICZNE MYŚLENIE.

  Polubienie

 6. nieustraszona said

  W końcu wychodzi prawda na jaw o drugiej i pierwszej rzezi światowej i przygotujcie się na rewelacje, bo ja swoje już wiem, ale nie chcę uprzedzać faktów, żeby w zgodzie z czerwoną propagandą nie atakowały mnie trolle czy pożyteczni idioci grający na odwiecznej nienawiści do Niemców wszczepionej przez jezuitów w typie bajek o Wandzie, co to nie chciała Niemca.

  Moja matka z Wołynia pamięta, że Niemcy pomagali ludności polskiej w transporcie do Polski .

  Gdzieś wyczytałam, że Niemcy w paru wioskach zaopatrzyli ludność w broń do samoobrony przeciwko banderowcom – ruchu, który stworzył Rotschild i watykaniarze przyobiecując w większości głupim Ukraińcom własne państwo, a na co te durnie się załapali i poszli mordować Lachów „poświęconymi” narządziami zbrodni przez prawosławnych watykaniarzy.

  Teraz całymi masami ukropy emigrują do Polski za pracą i jest to zemsta Historii za to, że ukraińscy Słowianie w tak bestialski sposób mordowali swoich słowiańskich braci i siostry.

  Polubienie

 7. w said

  Polacy mogli sie przeprowadzic do GG stad ta „pomoc” Niemcow ..

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Po co te drwiny, skoro Niemcy wiedzieli, że GG w której durni Polacy ryzykując życiem ratowali żydów przestała istnieć i pomimo tego umożliwiali Polakom wydostanie się z nadchodzącego bolszewickiego „raju” poprzez ochronę miejsc kwaterunkowych przed wyjazdem oraz zapewnianie im miejsc do spania przy stacjach kolejowych.

   Gdyby nie ta niemiecka pomoc w ewakuacji mojej wołyńskiej rodziny z moją osieroconą przez banderowców matką, na tym zwariowanym przez syjonistycznych żydów świecie nie byłoby mnie.

   Te żydowskie diabły wcielone od swojej wierchuszki od wieków prowokowały wojny i rewolucje ! Najpierw przylazły z biblią, żeby z kolei wołać swoją prywatną żydowską policję i wywoływać wojny.

   Kto nie wierzy, to temu prześlę geszefciarską rejestrację „polskiej” prywatnej POLICJI w Waszyngtonie DC, w której pracują głupie pachołki na terenie Polski nie wiedząc o tym, że nikt za nimi nie stoi i odpowiadają prywatnie do trzeciego pokolenia za zbrodnie popełniane na narodzie polskim !

   Polubienie

 8. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 9. Lech X said

  GŁUPOTY WIELKIEJ TRÓJKI Z LUBLINA CIĄG DALSZY 😀

  Tak jak Mizia mówiłeś, wysoko cenią inteligencje swoich widzów xD

  Polubienie

 10. w said


  2:50 ABW ….


  2:40 akcja ,ktorej NFP w zyciu nie zrobi poza Nabilem

  Polubienie

 11. w said


  2:50 ABW

  Polubienie

 12. marek said

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12278-zaczyna-sie-druga-fala-do-niemiec-przybywaja-rodziny-imigrantow-z-bliskiego-wschodu

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Nie żal mi Niemców, którzy śpią, bo mają oni stracha w dupie.

   ” Przed górą się schylają, a na dole depczą.” Polecą znowu na wybory we wrześniu, dadzą sobie nadal ściągać podatki byle by tylko nie myśleć o „rządzie”.

   Podobnie jest w polskim obozie pracy, gdzie automatycznie ludzie są rabowani dla ich „dobra” oczywiście.

   Polubienie

 13. marek said

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12273-kobieta-z-dzieckiem-na-rekach-dokonala-zamachu-terrorystycznego-zobaczcie-gdzie-miala-ladunek

  Polubienie

 14. marek said

  BRAK SLOW…MORDERCY: LUDOBOJCY!!!

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/naczelna-rada-lekarska-apeluje-do-ministra-zdrowia/cjrnlpf

  Polubienie

 15. nieustraszona said

  Piszę tu w kółko o handlowym „prawie morskim” i nic, a tu właśnie jest ono stosowane w postaci przymusu szczepień przez prywatne ludobójcze firmy, bo tak samo dzieci jak i dorośli niewolnicy uważane są w nim za prywatną własność, z którą ich „właściciele” mogą robić, co chcą czyli zaszczepić pod przymusem „kary”, dzieci odebrać rodzicom, sprzedać pedofilom albo na organy, wysłać na wojnę, obrabować podatkami czy haraczami ubezpieczeniowymi, itd.,itp.

  Piękne mamy lato, więc szczury korporacyjne mają jak żołnierze urlop, a starsi łażą po różnych lekarzach i po aptekach tej satanistycznej „służby chorób i śmierci”. W międzyczasie łażą po kościołach albo gapią się w telawizor reklamujący „leki”.

  No i mamy Amerykę na całego, bo i tam już przed laty widziałam w telawizji ciągłe reklamy „leków” i prohibicja antypapierosowa też tam zaczęła szaleć, żeby ludzi podzielić i odciągnąć uwagę od rzeczywistych zagrożeń dla naszego zdrowia, życia i dobytku.

  Te wszelkie plagi, które na nas spadają ze strony aktorskiego nie-rządu byłyby do zatrzymania, gdyby ludzie zrozumieli, że to całe ich „prawo” jes tylko złudzeniem dla „bydła roboczego” tym bezprawiem molestowanym i okradanym !

  To całe niewolnictwo zaczyna się całkiem „niewinnie”, bo w momencie rejestracji nowo urodzonego jako „martwą rzecz” w URZEDZIE STANU CYWILNEGO , bo od tego momentu noworodek należy do tzw. państwa czyli podlega pirackiemu „prawu morskiemu”, które pozbawia go wszelkich praw ludzkich i dziedzicznych !

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/19/sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diablem/#comments

  Włożyłam w to tłumaczenie olbrzymią ilość pracy, a jeśli będzie się ono wydawać komuś za długie, zbyt skomplikowane czy też niewarte uwagi, no to niech schodzi z tego świata jako tępy niewolnik niewarty prawdy i wolności.

  Polubienie

 16. eeee said

  noście ulotki / gazetki ludziom do ręki na różne tematy – na bilbordach to właściciele za cienkie bolki są, żeby się tym zająć

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: