Miziaforum's Blog

Włoski kierowca rozjeżdża na autostradzie blokujących ruch bojowników ISIS !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 7, 2017


Komentarzy 15 to “Włoski kierowca rozjeżdża na autostradzie blokujących ruch bojowników ISIS !”

 1. Konrad said

  Miło popatrzeć tylko kierowcy szkoda bo to jedyny normalny człowiek. Polityków trzeba jebac razem z tymi brudasami!!!

  Polubienie

 2. llubię said

  Jedyne co powoduje, że PiS może sobie w miarę spokojnie rządzić, to właśnie to, że tej dziczy tu nie sprowadza . I gdyby ulegli , to już nie byłoby , że sobie strzelili w kolano – TYLKO W ŁEB !!!
  Z tymi zdradzieckimi prezydentami , to sprawa krótka – to zbrodnia konstytucyjna, bo … „kto naraża na niebezpieczeństwo Polskę i Polaków … ” !!! Na razie to tylko „papierek intencyjny” … ALE JAK TYLKO PODPISZĄ KONKRETNE KWITY , TO WEJDZIE PROKURATOR Z URZĘDU I ICH POZAMYKA !!! Kwity unieważnione , bo podpisane w przestępczy sposób, a jak gminy poniosą już jakieś szkody , to cywilnie ich oskarżyć .I w tych gminach nowe wybory, bo już taki burmistrz z ciupy nie wyjdzie, bo to jedno z cięższych przestępstw !!!
  Nie ma żadnej podstawy prawnej,by tu kogokolwiek sprowadzać i łunija wie, że tak jest , dlatego tak naprawdę gówno mogą Nam zrobić i dlatego tylnymi drzwiami próbują !!! Nawet Syryjczycy tu nie mogą przybyć, bo są bezpieczni w Turcji ( zresztą wcale nie chcą ) !!! Ci wszyscy nachodźcy tak naprawdę powinni siedzieć w więzieniach za nielegalne przekroczenie granicy !!! Więc , jeśli to są przestępcy , to jak ich legalnie można gdziekolwiek rozlokowywać ??? O żadnym azylu nie może być mowy !!! Merkel jest w prawnej matni i może Nam naskakać !!! I tego się trzymajmy !!! 😦 😦 😦

  Polubienie

 3. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 4. Lech X said

  ZGŁASZAJCIE TEN KANAŁ.TRZEBA GO ZNISZCZYĆ.

  Polubienie

  • llubię said

   A co on mówi… bo ja nie rozumiem ??? 😦

   Polubienie

   • Lech X said

    Ogólnie chodzi mi o kanał.Wniknąłem nieco w środowisko niemieckich sympatyków Hitlera ,ich sentymentów do tamtych czasów itp.
    Są wysoce antypolscy.Zasadniczo jesteśmy ich wrogiem nr.1 za to ,że słusznie ich wypieprzyliśmy ze słowiańskich ziemii.Pomimo tych wszystkich bestialstw popełnionych na nas od czasów Krzyżaków,potem Prusaków,za Hitlera ,oni bezczelnie przekłamują historie i twierdzą ,że to my byliśmy zawsze agresywni do nich. W dupie mam tych skurwysynów niemieckich i ich ocalenie od Islamistów.Niemcy jeżeli się odrodzą to tylko w duchu Adolfa i dlatego muszą ,ale to po prostu musza zostać zniszczeni.Ich pruska mentalność musi zniknąć raz na zawsze.

    Polubienie

    • Lech X said

     Niemcy to tak naprawde zbiór różnych plemion,także słowiańskich na wschodzie(zaaborbowanych w późniejszym etapie podijania i germanizacji).
     ,,Niemcy” to byli dzicy barbarzyńcy ,którzy po wejściu w kontakt z Cesarstwem Rzymskim osiągneli skok cywilziacyjnych ,ale ich obrzydliwe ,,habity” pozostały do dzisiaj.
     Niemcy nigdy już nie będą Chrześcijańskie.Młodzi niemieccy naziści są antychrześcijańscy i wierzą w takie bezwartościowe, inspirowane działanie złych duchów bożki jak np: Wotan(Szatan innymisłowy).

     Mamy 2 drogi do wyboru.Albo będziemy przekonywać Niemców żeby wrócili do swoich korzeni chrześcijańskich i przestali wyniszczać inne narodu ,albo niech giną doszczętnie.

     Polubienie

     • llubię said

      Oni się nie nawrócą 😦 Ks. Guz im próbuje coś wytłumaczyć , ale to dociera do nielicznych 😦 … I zauważam przedziwną skłonność … na islamistów ćwierci złego słowa nie powiedzą , a Nas nienawidzą … to dlaczego mam ich żałować, jak ich Merkel wykańcza ??? Ma ich się ostać tyle , co pod gruszą …amen 😦 😦 😦

      Polubienie

      • Lech X said

       Ja mam ich w dupie. Większość to po prostu debile , a nie atakują brudasów tak jak nas bo wiedzą ,że nie jesteśmy mściwi aż do tego stopnia,ale coś mi się ku*wa wydaje ,że najwyższy czas jest się przejechać do Wilczego Szańca na Mazury podyskutować z tymi tępakami bo zakładam ,że tam jest pełno.

       Kolega mi opowiadał, że w czasie wycieczki miał na sobie koszulke z kotwicą ,,Polska Walcząca” to aż na sam ten widok mordy wykrzywiali.

       Polubienie

 5. marek said

  Polubienie

 6. Danek Z. said

  Byleby tego nie było w Polsce i w zaprzyjaźnionych z nami krajach, przede wszystkim na Węgrzech, to niech sobie będzie we Włoszech i gdzie indziej. Nie żałuję ich. Za antypolski rasizm, za Polaków dyskryminowanych czy zabijanych np. w Brytanii, gdzie policja wydaje się mieć nakaz zwalania winy na innych Polaków, zamiast np. na murzynów itp. Za Polaków, w których okna wali się cegłami, jak w Irlandii Północnej, a tamtejsza policja nie znajduje sprawców. A jak traktują Polaków Niemcy, Austriacy, Holendrzy, Belgowie? Będziecie ostatnimi głupcami, Rodacy, jeśli znów – jak Sobieski pod Wiedniem – pomożecie „zachodniakom” wyleżć z kłopotów z muzułmanami. Bo skoro tylko „zachodniacy” się umocnią, wtedy znów obrócą się przeciwko Polsce. Zatem obserwujmy, ale z daleka, nie śpieszmy się z pomocą, a zarazem w sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi – które jak my nie chcą sojuszu Niemiec z Rosją – wzmacniajmy Polskę i naszych przyjaciół, przede wszystkim Węgry.

  Polubienie

 7. Rok said

  Oprócz agresywnych muzułmanów, Polska absolutnie nie powinna przyjmować innych rzesz z Trzeciego Świata, z Afryki i Azji, np. Chińczyków. Wydają się równie terytorialni i agresywni co muzułmanie, choć nie tak widocznie. Kanada, Australia, Nowa Zelandia, już są przez nich w dużej mierze opanowane i ekonomicznie, i politycznie. Okazują chwilowy szacunek „zachodniakom” (dopóki się na dobre nie zagnieżdżą i nie umocnią), a dla ludzi z „Europy Wschodniej”, pracujących na „zachodzie”, pogardę, w tym dla nas, Polaków. Traktują nas jako konkurencję do pracy na „Zachodzie” i w ogóle do łask „zachodniaków”. A „zachodniacy” daja im przywileje i „prawa ludzkie” jakich my, Polacy, nie mamy. I trzecioświatowcy, w tym Chińczycy, korzystają z tych praw, i przedstawiają się jako bidne ofiary, a zarazem sami nieraz okazują dyskryminację i rasizm. Jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem, żeby byli za swój rasizm i dyskryminację, np. wobec Polaków, ukarani. Trzecioświatowcy z różnych krajów wydają się też trzymać ze sobą sztamę przeciwko Europejczykom. A więc uwaga, Polacy, domagajcie się, żeby ich też nie przyjmować do Polski. Z jakiej niby racji takie tłumy miałyby być wpuszczane do Polski i kolonizować ją? Nie dajcie w siebie wmówić, i się okłamać, że tylko agresywni muzułmanie są nie w porządku.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: