Miziaforum's Blog

30.06.17 r . Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY , szef policji Dan Eliasson przemawiając w szwedzkiej TV „Pomóżcie nam, pomóżcie!”

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 4, 2017


PILNE AKTUALIZACJA 21.30 

AUSTRIA WYSYŁA WOJSKO I TRANSPORTERY OPANCERZONE NA GRANICĘ Z WŁOCHAMI CEL ZATRZYMANIE NAPŁYWU ISLAMSKICH IMIGRANTÓW 

WIADOMOŚCI AGENCYJNE LINK DO ZBIORU INFORMACJI AGENCYJNYCH WIELU AGENCJI I PORTALI

https://www.google.de/search?q=AUSTRIA+WYSYŁA+WOJSKO+NA+GRANICĘ&gws_rd=cr&ei=le5bWdOTBcazaZKuksgB

 

Szwecja rozszarpywana jest na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uchodźców. Policja błaga o pomoc i niedługo kraj będzie potrzebował zbrojnej interwencji z zewnątrz, żeby uniknąć humanitarnej katastrofy.

Z raportu, który wyciekł do mediów wynika, że liczba stref bezprawia (zwanych „strefami no-go”) w Szwecji zwiększyła się do 61. To o 6 więcej niż zaledwie rok temu. Wzrost dotyczy nie tylko liczby, ale także powierzchni owych stref.

Kilka dni temu szef policji Dan Eliasson przemawiając w szwedzkiej telewizji prosił (organizacje społeczne – przyp. red.): „Pomóżcie nam, pomóżcie!”, ostrzegając jednocześnie, że policja nie może już utrzymać spokoju i porządku i dlatego musi prosić wszystkie „pozytywne siły” w kraju o wsparcie.

Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów i sytuacji kryzysowych, kawaler Orderu Serafinów (najwyższe odznaczenie w Szwecji) Johan Patrik Engellau, ostrzega:

„Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanej, porządnej i egalitarnej Szwecji, jaką znaliśmy dotychczas. Osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby wybuchła w niej wojna domowa w takiej czy innej formie. W niektórych miejscach prawdopodobnie już się ona zaczęła”.

Państwo szwedzkie utraciło w wielu obszarach kontrolę na rzecz uzbrojonych, religijnych ugrupowań, które można określić mianem islamskich bojówek.

Komisarz policji Lars Alversjø twierdzi: „W niektórych dzielnicach Sztokholmu panuje teraz bezprawie. (…) System prawny, podstawa każdego demokratycznego społeczeństwa, załamuje się”.

„Nie byłbym zaskoczony, gdyby wybuchła w Szwecji wojna domowa w takiej czy innej formie. W niektórych miejscach prawdopodobnie już się ona zaczęła”
Per Magnus Ranstorp, ekspert ds. terroryzmu i radykalizacji ze szwedzkiej akademii wojskowej, pisze: „W najbardziej dotkniętych dzielnicach ekstremiści przejęli kontrolę. Poczucie praworządności, bezpieczeństwa i spokoju zagrożone jest faktem, że siły policyjne przestają sobie radzić, a sytuacja stale się pogarsza. Szwecja jest w katastrofalnej sytuacji”.

Policyjne siły bezpieczeństwa Säpo ostrzegły niedawno, że w kraju są “tysiące islamistów”, wyznających ideologię ISIS. W wielu miejscach służby takie, jak pogotowie czy straż pożarna muszą w czasie swoich interwencji mieć ochronę policyjną.

Słowo, którego media i władze w Szwecji używają na określenie „stref no-go” to utenforskap, co można przetłumaczyć jako “obszar wykluczony”. W takich dzielnicach prawo szwedzkie zostało zastąpione mieszaniną prawa dżungli oraz islamskiego kodeksu prawnego – szariatu. Uzbrojeni muzułmanie i islamscy radykałowie po prostu wyszarpują duże kawałki Szwecji dla siebie. Jedynym powodem, dla którego nie rozwinął się jeszcze zbrojny konflikt na dużą skalę – w tym niegdyś tak spokojnym i bezpiecznym kraju – jest prawdopodobnie to, że feministyczno-liberalny rząd szwedzki nie stawia islamistom żadnego realnego oporu.

Ale nawet gdyby rząd Szwecji już jutro zdecydował się na rozpoczęcie zbrojnej walki, kraj ten nie ma odpowiedniego paramilitarnego potencjału, potrzebnego do odwrócenia sytuacji. To, że około 80 procent policjantów myśli o rezygnacji z pracy, jest wyraźną oznaką kompletnej utraty morale przez szwedzką policję. Siły zbrojne tego tradycyjnie pacyfistycznego kraju są zredukowane niemal do zera, i nie ma pieniędzy na ich odbudowanie.

image003
Na ulicach Malmö

Jak twierdzi wspomniany już Johan Patrik Engellau:

„Rząd wydaje się nie rozumieć, że utracił kontrolę. Jest taki punkt, kiedy już nie można zatrzymać rozwoju wypadków. Nie wiem, czy Szwecja osiągnęła taki punkt jeśli chodzi o konsekwencje imigracji, ale jeśli nawet nie, obawiam się, że jesteśmy bardzo blisko. Jeśli tu i teraz podejmiemy jasne i zdecydowane działanie – w tym wstrzymanie imigracji i zaprzestanie politycznego promowania multikulturalizmu – być może uda się nam, z trudem, uratować Szwecję”.

Pozostaje jeszcze dodać, że polityczna elita Szwecji jest bardzo daleka od podjęcia takich stanowczych kroków, a nawet nie zaczęła jeszcze otwarcie mówić o owych problemach.

Dlatego Szwecja już wkrótce będzie potrzebowała pomocy z zagranicy. Błaganie szefa policji Dana Eliassona było skierowane jedynie do potencjalnych partnerów w Szwecji, ale już wkrótce społeczność międzynarodowa będzie musiała tam interweniować w celu uniknięcia katastrofy humanitarnej.

Rol, na podst. https://www.10news.one/

Rol, na podst. https://www.10news.one/

Komentarze 163 to “30.06.17 r . Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY , szef policji Dan Eliasson przemawiając w szwedzkiej TV „Pomóżcie nam, pomóżcie!””

 1. Jarosław Wieczorek said

  więc wojsko załagodzi spory

  Polubienie

 2. miziaforum said

  DODATEK A.V DO ARTA

  Polubienie

 3. ssssaaa said

  kraje jakie odeszly od chrystusa za to placa bo gdyby naprawde wierzyly to zaden muzelmanin nie mial by polotu tutaj oni wierza w swojego mohameta i chrzescijanin nie ma nic do gadania u nas odeszli od wiary i takie sa tego skutki

  Polubienie

 4. llubię said

  I co ??? Może durne poloki- cebuloki pójdą to bronić ??? Co bronić – tooo ???

  Ani mi się ważcie !!! A lewakom szwedzkim powiem : gińcie, przepadnijcie mary przebrzydłe !!! 😦 😦 😦

  Polubienie

 5. Jarosław Wieczorek said

  ciekawe czy zablokują konto na y tube

  Polubienie

 6. Jarosław Wieczorek said

  a jest jakaś kamera online na szwecje ????

  Polubienie

 7. marek said

  madry filmik…kopac studnie glebinowe, bo bedzie brakowac czystej wody przez chemtraile a pejsate wykupily polskie wodociagi…

  Polubienie

 8. jON said

  Hrabia Ryszard Mikołaj Coudenhove Kalergi

  Praktyczny idealism

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Taki hrabia, jak z koziej dupy trąba i takim to „szlachcicom” z pejsami zawdzięczamy multi-kulti i kto wie może kolejną rozpierduchę światową !

   Polubienie

 9. Lech X said

  LUDZIE , MAM DO WAS OGROMNĄ PROŚBE.MUSZE ZLIKWIDOWAĆ Z WASZĄ POMOCĄ 2 KANAŁY NA YOUTUBE ,KTÓRE SĄ SIEDLISKIEM NIEMIECKICH MIŁOŚNIKÓW HITLERA,BARDZO ANTYPOLSKO NASTAWIONYCH I ZINDOKTRYNOWANYCH. MOGLIBYŚCIE ZGŁOSIĆ TYCH MAŁYCH SKURWIELI ?
  ALBO MOŻE KTOŚ ZNA SZYBSZY SPOSÓB NA ZLIKWIDOWANIE KANAŁU ?

  Polubienie

 10. andzia said

  Mizia masz ładny głos. Jakieś szanujące się radio powinno Cie zaangażować-:))

  Polubienie

 11. miziaforum said

  Polubienie

 12. llubię said

  Nie dawała mi spokoju jedna myśl … po co tu wpuszczają ludzi, którzy mają niskie IQ i praktycznie do niczego się nie nadają …

  … obejrzyjcie ten filmik i zastanówcie się , co będzie jak tym „lekarzom i inżynierom” pokażą w ten sposób Allaha, czy córkę Mahometa- Fatimę ??? Nawet w Naszej Apokalipsie jest mowa o „Pani z księżycem u stóp” ??? I usłyszą „z nieba” rozkaz „Zabijajcie niewiernych ” ??? 😦 😦

  Polubienie

 13. llubię said

  Mizia przepuść mój koment 😦

  Polubienie

  • Jarosław Wieczorek said

   tez jestem za wolnością słowa dawaj Panie Mizja przepuszczaj wszystkie komentarze zobaczymy kto kim i jaki jest naprawdę po prostu i pomożemy jak możemy o ile będzie taka potrzeba oczywiście to tylko prośba

   Polubienie

 14. […] 30.06.17 r . Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY , szef policji Dan … […]

  Polubienie

 15. llubię said

  I jeszcze coś Wam dorzucę 😉 😛

  Kiedyś słyszałam , że jak się jakaś rasowa, hodowlana suka puści z jakimś innym kundlem, to dla hodowcy już była nic nie warta 😦

  A może to jest odpowiedź na to, że zachęcają na plakatach ciapatych do gwałtów na białych kobietach ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

 16. Jarosław Wieczorek said

  no nie wyrobię tutaj wojna a tu artykuł z dupy o dna ale spoko wolność wypowiedzi wolność słowa

  Polubienie

 17. Jarosław Wieczorek said

  mizia pa na to popatrz kto chyba Cię/nas obserwuje ja prld https://www.youtube.com/watch?v=a12dBZxV1v0

  Polubienie

 18. tesa said

  http://vod.gazetapolska.pl/16095-tylko-dla-doroslych-18-francja-juz-nie-jest-francja#.WVp5PWmK0lt.facebook

  Polubienie

  • Jarosław Wieczorek said

   Czy kończą się jakieś czasy?

   Polubienie

   • Anna said

    Zgubiłam linka ale ktoś się wypowiadał na yt, że według teorii 3+1 (?) w lipcu, po 20-tym, z dużym prawdopodobieństwem nastaną „3 Dni Ciemności”. Należy wówczas odciąć się od świata zewnętrznego, uszczelnić okna, nie otwierać drzwi i nie patrzeć co się dzieje na zewnątrz. W związku z tym należy przygotować wodę do picia na te 3 dni i przeczekać. Nie wiadomo co się wydarzy.

    Polubienie

 19. KnUR1 said


  ( alt: https://www.airvuz.com/video/Bydgoszcz—Kapy?id=595c17667f497a505dd5af37 )

  Polubienie

 20. Jarosław Wieczorek said

  Proszę bardzo, co chcesz wiedzieć? może o tym fejku że w Szwecji jest tak dużo gwałtów? bardzo proszę… w Szwecji gwałt jest zaliczany już kiedy ktoś obmacuję a niekoniecznie jeśli kogoś rzeczywiście zgwałci i dlatego ich statystyki sa tak wyjebane w kosmos… ludzie w Szwecji chcą żeby gwałty były klasyfikowane tak samo jak w reszcie krajów bo bardzo często Russia Today wykorzystuję ten argument żeby gadać o tym że w Szwecji jest źle. Tak naprawdę gdyby policzyć te gwałty tak jak to się liczy w Poslce to się okazuje że w Szwecji jest ich minimalnie więcej niż u nas, ale nie dużo. Kolejna sprawa.. hymm? może getta Islamskie? bardzo proszę… powiem tak, na wielu byłem bo na wielu są sklepy, restauracje itp. i przypominają mi je Polskie osiedla z lat 90 i na przełomie wieku np. Nowa Huta to co ten koleś tutaj pieprzy to jakiś kurwa absurd… woja domowa? haha ONZ zakwalifikowało Szwecja jako kraj w wojnie? pokaż mi takie info bo nigdzie nie mogę znaleźć oprócz paru mocno ideologicznych i niszowych portali… zacznijcie do chuja jeździć do Skandynawii i sami się przekonacie a nie wierzyć w te głupoty serwowane w największych ilościach przez Kremlowskie media a potem powtarzane przez oszołomów, np. przez „Sputnik.pl” czy „kresy.pl” albo Russia Today, w Szwecji jest o tym wielka debata jeśli chodzi o te fejk niusy i filmiki gdzie niby imigranci palą samochody albo kogoś biją w „Szweckim getcie dla imigrantów” a potem Szweccy internauci odkrywają że jakiś filmik został nagrany w Egipcie, inny w Czeczeni a jeszcze inny w USA…

  Polubienie

 21. hyhy said

  Polubienie

 22. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 23. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 24. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 25. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 26. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

 27. z sieci said

  http://www.expressen.se/gt/rikspolischefens-vadjan-hjalp-oss/

  Nie wszyscy znają Szwecki 😆?
  – „Larmet från polisen: 5000 gängkriminella” – Policja alarmuj, [na terenie Szwecji] działa już 5 tyś groźnych przestępców.
  – „Antalet bostadsområden som polisen klassar som särskilt utsatta i Sverige har ökat från 15 till 23…
  Rikspolischef Dan Eliasson vädjar nu till samhället om hjälp för att vända på utvecklingen…” – Liczba obszarów mieszkalnych jak policja klasyfikuje jako szczególnie narażone w Szwecji wzrosła z 15 do 23… Krajowy komisarz policji Dan Eliasson teraz odwołując się do społeczności o pomoc w celu odwrócenia tej tendencji…
  Dalej Eliasson wspomina:
  – W Szwecji istnieje 61 obszarów sklasyfikowanych jako wrażliwe, z czego 23 szczególnie niebezpieczne.
  – W Szwecji działa ok 5000 tyś kryminalistów zorganizowanych w ok 200 gangach i organizacjach przestępczych.
  – Komisarz policji Dan Eliasson prosi społeczeństwo o pomoc.
  – Przestępczość zorganizowana rośnie.
  – Główne narażone obszary to Uppsala, Örebro, Växjö, Borås, Linköping i Landskronie.

  W artykule nie ma ani słowa o islamizacji

  Demografia Szwecji: 10 012 614 mieszk. (2017) z czego:
  Szwedzi 87,9%
  Finowie 1,3%
  Irakijczycy: 1,0%
  Hindusi: 0,64%
  Polacy: 0,59%
  Duńczycy: 0,48%
  Somalijczycy: 0,47%
  Irańczycy: 0,45%
  Niemcy: 0,4%
  pozostali: 6,8% (głównie: Norwegowie, Turcy, Bośniacy, Brytyjczycy, Syryjczycy, Romowie, Afgańczycy, Libańczycy i Chińczycy)

  Religie:
  Kościół Szwecji (luteranie): 63,2%
  Islam: 1,4%
  Prawosławni: 1,3%
  Katolicy: 1,1%
  Bez wyznania: 29%

  Dane według spisu powszechnego z 2017 roku i Statistik 2015 – „Nämnden för statligt stöd till trossamfund”

  Szwecja nie jest najbardziej zislamizowanym krajem w Europie, ani nawet nie jednym z najbardziej zislamizowanych, ani nawet nie jest w środku stawki. Z danych demograficznych nie wynika by w ciągu dekady muzułmanie zdominowali Szwecję (1,4% do 90% to nie jest tendencja do wyrównania w dekadę, ani nawet w 100 lat, bez względu na dzietność i przyrost naturalny tej mniejszej grupy).

  Najbardziej zislamizowane kraje w Europie: Kosowo, Albania, Bośnia i Hercegownia, Macedonia (od 30% populacji) oraz Rosja, Czarnogóra, Cypr i Bułgaria (od 15% populacji).

  Dan Eliasson podczas konferencji

  Na jakiej konkretnie konferencji Eliasson tak powiedział? Jakieś źródła? A no tak, toż to Reporters.pl a źródłami byli anonimowi eksperci z anonimowej konferencji Rolling Eyes

  Polubienie

 28. marek said

  Do słów Lecha Wałęsy odniósł się Janusz Korwin-Mikke na jednym z portali społecznościowych. We wpisie skomentował także dotychczasowe poczynania byłego prezydenta.Eurodeputowany również stwierdza, że nie przywiązuje jakiekolwiek znaczenia do słów Wałęsy:

  ,,Nieszczęście polega na tym, że Lech Wałęsa zaprzeczał, że ukradł swoje papiery z teczki, którą jako prezydent wyjął i oddał pustą, dokonywał różnych dziwnych rzeczy – być może szantażowany, że to ujawnią, nie wiemy. Po zgłoszeniu uchwały lustracyjnej Wałęsa wydał oświadczenie, że ‚kilka rzeczy podpisał’, a po dwóch godzinach wycofał to oświadczenie, pod naciskiem Mieczysława Wachowskiego najprawdopodobniej, jego oficera prowadzącego, który służył też jako jego szofer.”

  ,,Pan Wałęsa mówi po to, żeby mówić. Po prostu bredzi bez ładu i składu. Taka jest jego uroda. Ludzie co większe jego nonsensy, typu ‚jestem za, a nawet przeciw’ lub ‚tu są plusy dodatnie i ujemne’, traktują jako znakomite bon moty, nie zdając sobie sprawy, że ten człowiek mówi tak, jak myśli.”

  ,,Nikodem Dyzma przy nim to jest po pierwsze tytan intelektu, a po drugie: Nikodem Dyzma w książce Tadeusza Dołęgi-Mostowicza jednak nie przyjął posady premiera; uznał, że jest zbyt ograniczony. A Wałęsa przyjął posadę prezydenta, bo nie miał żadnych ograniczeń, żadnych hamulców.”

  „Wałęsa to zero kompletne”

  „Lech Wałęsa to jest zero kompletne! On donosił na tych co kradli akumulatory z wózków!” – mówił Janusz Korwin-Mikke na jednym ze spotkań.

  http://polskaracja.com/korwin-o-walesie-nikodem-dyzma-to-przy-nim-tytan-intelektu-zero-kompletne-wideo/

  Polubienie

 29. kukula said

  godzina x nadeszla islam wchodzi do europy

  Polubienie

 30. Żuraw said

  Podpisujcie Ludziska 🙂
  http://petitiongo.org/pl/petition/delegalizacja-islamu-w-polsce?mp=admin.message.success

  Polubienie

 31. llubię said

  Żałujcie dalej Szwedów, a oni chcą Nas zmusić do przyjecia tej dziczy 😦 Lewacka logika … mam syfa , to Cię zarażę i będzie mi lepiej 😦

  Polubienie

 32. Jarosław Wieczorek said

  jestem już w województwie pomorskim w polsce jest 2,5 mln islamistów ale nie chcą tu być bo socjału nie ma jeden jechał z Jordanu i się najebałem ale w miarę 1,5 l winka 11% 🙂 i on nie chce być w polsce bo brak jest socjału dałem mu kanapki i wodę 1,5 litra 🙂 jedzie do szwecji ale jak zapytałem czym to nie odpowiedział kanar go nie sprawdził czy ma bilet choć pytałem co zrobisz panie kanar jak bym był z Jordanu czy dostanę mandat odpowiedział,że tak jaja jak huj ok wysiadłem Jordańczyk pojechał dalej jordańczyk miał perfymy kenzo za jakieś 500zł spodnie nike i buty nike razem jakieś 1000zł 🙂 ale pieniędzy nie miał bo mi powiedział

  Polubienie

 33. Jarosław Wieczorek said

  oczywiście miał telefon:) i huj ze zaszczany kurwy jada na wojne rozpierdola szwecje i niemcy w huj

  Polubienie

 34. Jarosław Wieczorek said

  jutro albo w sobote bede hel sopot gdansk i te okolice i powiem jak jest o ile zaaobserwuje cos niepokojacego

  Polubienie

 35. marek said

  https://reporters.pl/8499/ukrainski-pulk-azow-wznosi-modly-do-poganskiego-boga-peruna-foto/

  Polubienie

 36. Rex said

  Wprowadzić stan wyjątkowy, wojsko na ulicę, godzina policyjna między 18.00a 6 rano. Wszyscy pojmani na ulicy imigranci…, Na statku i deport do Afryki i tam skąd przybyli…, Druga opcja: nieoficjalnie przyzwolić policji na użycie broni ostrej…, Wobec tego bydła tylko bat jest skuteczny…

  Polubienie

 37. […] Tekst  wzięty  z  https://miziaforum.wordpress.com/2017/07/04/30-06-17-r-ekspert-onz-ds-zdestabilizowanych-obszarow-sz… […]

  Polubienie

 38. Ale o co chodzi? Polacy mieszkający w Szwecji mówią, że ciapaci się obnoszą, ale o takich akcjach nie słyszeli.

  Polubienie

 39. tteis77 said

  a tak traktować „imigrantów gwałcicieli”

  Polubienie

 40. […] 193416 | Likes: 2845 | Dislikes: 269 | 2017-07-04 18:07:27 | LINK 30.06.17 r . Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY , szef policji Dan … […]

  Polubienie

 41. Jarosław Wieczorek said

  wydaje mi się,że jak zgwałcą jakąś dziewczynkę w Polsce tak jak gdzieś tam nie pamiętam w rosji czy gdzieś nieważne to była zgwałcona dziewczynka rosyjska to panowie z rosji wzięli się skrzyknęli i na 100 samochodów 400 ludzi pojechali z maczetami z bejsbolami do tego ośrodka dla uchodźców i zrobili im odwet już nie pamiętam z jakiego to źródła chyba mizia coś o tym nawijał

  Polubienie

 42. Jarosław Wieczorek said

  https://www.youtube.com/watch?v=MjK5slcaz7w rusek stanął w obronie dziadka chyba w rosji uchodźca leży na ziemi a rusek na niego krzyczy i nie pozwala my wstać usunął wredny ytube

  Polubienie

 43. mentronik said

  Polubienie

 44. mentronik said

  Polubienie

 45. Lech X said

  Info z Kresy.pl , ale podaje linki:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szuchewycz-chcialbym-polakom-napluc-twarz-2017-07

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-pojdzie-bandera-2017-07

  Szuchewicz sku(wysyn może sobie dalej gadać woje głupotki.Widać ,że ciśnienie wzrosło u małpiotwarzowego.

  Polubienie

 46. marek said

  czymsie rozni PO od PIS…rozmiarem jarmulki…

  Polubienie

 47. […] LINK 30.06.17 r . Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY , szef policji Dan … […]

  Polubienie

 48. marek said

  https://newsbook.pl/2017/07/03/putin-wysle-imigrantow-na-sybir/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: