Miziaforum's Blog

WSZYSTKIE BANDEROWSKIE POMNIKI W POLSCE DO ROZBIÓRKI !!Społeczny Komitet Usuwania Banderowskich Upamiętnień w Polsce. JUŻ DZIAŁA LEGALNIE !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 30, 2017


Polska: Wkrótce kolejne demontaże pomników UPA

 

Patrioci z grupy „Cichociemni” zniszczyli kolejny nielegalny pomnik chwalący morderców z Ukraińskiej Powstańczej Armii.

Dwa miesiące temu 3 maja zaczął działać Społeczny Komitet Usuwania Banderowskich Upamiętnień w Polsce. Powstał na bazie osób uczestniczących w rozbiórce nielegalnego upamiętnienia UPA w Hruszowicach. Obecnie Komitet liczy blisko 25 osób. Oprócz tego członkami honorowymi są poseł na Sejm RP Robert Winnicki, Wójt Gminy Stubno Janusz Słabicki, weteran walk z sowietami, nazistami niemieckimi i ukraińskimi żołnierz NSZ kpt. Konstanty Kopf, Stanisław Żółkiewicz. Organem wykonawczym komitetu jest ośmioosobowa Rada Komitetu, która kieruje pracami komitetu i reprezentuje go na zewnątrz. Na czele rady stoi Przewodniczący Rady Marek Kulpa, osoba która, od 2014r. przygotowywała rozbiórkę obiektu w Hruszowicach gromadząc, analizując, opracowując i przygotowując odpowiednie dokumenty które, stały się podstawą do złożenia na ręce Wójta Gminy Stubno wniosku o rozbiórkę nielegalnego obiektu. Rozbiórka obiektu w Hruszowicach spotkała się z szerokim poparciem społecznym, i ma jak się okazało ogromny wpływ na relacje polsko-ukraińskie. Sprawa rozbiórki szeroko komentowana była przez media we wschodniej części Europy a przede wszystkim w Polsce. Stała się przedmiotem rozmów na najwyższych szczeblach władzy państw Polski i Ukrainy. Jak podkreśla organizator rozbiórki, Marek Kulpa: akcja miała na celu próbę przywrócenia normalności w relacjach polsko-ukraińskich. Jego zdaniem nie muszą być poprawne lub niepoprawne. Powinny być normalne. Społeczne działanie było konieczne z uwagi na to że obie strony nie były szczególnie zainteresowane dążeniem do stanu normalności. Tymczasem wiele różnych środowisk ukraińskich a szczególnie jedno, w wyniku działań nieznanych osób zmierzających do oszpecenia tego obiektu, prowadziło często kampanie oszczercze i szkalujące dobre imię Polski i Polaków. Taka sytuacja była niedopuszczalna. Wyjście z tej sytuacji było tylko jedno. Zlikwidować obiekt. Stało się to 26 kwietnia przy udziale społeczeństwa polskiego. Nie brakło wśród uczestników rozbiórki patriotów z organizacji narodowych, osób które od wielu lat zwalczały gloryfikację UPA w Polsce, a także mieszkańcy gminy Stubno.

              Komitet w swej działalności stawia sobie tylko cztery cele po zrealizowaniu których, samoczynnie się rozwiąże, mówi przewodniczący Marek Kulpa. Pierwszym i najważniejszym celem jest usunięcie z przestrzeni publicznej wszystkich nielegalnych upamiętnień UPA w Polsce. W krótkim czasie, Komitet zwrócił się jak na razie z wnioskami do trzech gmin na Podkarpaciu o dostęp do informacji publicznej o pięciu obiektach poświęconych UPA. W jednym przypadku zakończyło się zbieranie informacji. Obecnie przygotowywany jest wniosek o likwidację obiektu. W dwóch przypadkach trwa zbieranie informacji od właścicieli terenów na których stoją nielegalne obiekty. W czwartym przypadku Komitet próbuje rozwikłać zawiłości prawne gdyż obiekt został częściowo zaopiniowany pozytywnie przez gminę. W piątym przypadku nie uzyskano od włodarzy gminy żadnej odpowiedzi. Ponadto przygotowanych jest obecnie 28 wniosków do gmin o dostęp do informacji publicznej. Przy realizacji tego celu Komitet współpracuje z Patriotycznym Związkiem Organizacji Kresowych i Kombatanckich.

Kolejny cel który zostanie zrealizowany to instalacja odnowionego krzyża w Hruszowicach. Krzyż był częścią nielegalnego obiektu który został rozebrany. W momencie gdy najważniejszy symbol chrześcijaństwa jest używany do legitymizacji zbrodniarzy z UPA w nielegalnym upamiętnieniu to trzeba powiedzieć że jest to sytuacja haniebna – zwraca uwagę Marek Kulpa. Zamierzamy przywrócić krzyżowi Chrystusowemu należny wizerunek i właściwą rolę. Krzyż który w wyniku rozbiórki uległ uszkodzeniu został odnowiony, zostanie poświęcony Ukraińcom którzy, nie bali się w latach 1943 – 1945 ratować Polaków od zagłady z rąk UPA – dodaje.  W tym celu do Wójta Gminy Stubno złożyliśmy odpowiedni wniosek o realizację tej inicjatywy. Mamy nadzieję że zostanie rozpatrzony pozytywnie. Poświęcenie krzyża odbędzie się 8 lipca i będzie miało raczej skromny charakter.

Współautorem inskrypcji umieszczonej na krzyżu jest pani Ewa Siemaszko. Inicjatywa zostanie sfinansowana ze skromnych środków pochodzących od członków komitetu, przy współpracy ze środowiskami kresowymi.    

Trzecia inicjatywa jaka jest w planach to akcja STOP GLORYFIKACJI UPA W POLSCE. Akcja zostanie przeprowadzana w lipcu głównie na Podkarpaciu. Mimo skromnych środków finansowych jakimi może dysponować Komitet i we współpracy z sympatykami z Małopolski udało się wyprodukować dwa banery o wymiarach 2,5m na 5m które przyczepione do samochodu będą wożone na specjalnej platformie po Podkarpaciu. Treści banerów informują o sprzeciwie społeczeństwa polskiego przeciwko gloryfikowaniu UPA w Polsce w postaci nielegalnych pomników i próbom ich zalegalizowania. Drugi baner informował będzie o tym kto jest sprawcą ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.

Ostatnią inicjatywą jak jest przygotowywana przez komitet to obywatelska inicjatywa ustawodawcza. Start tej inicjatywy planowany jest jeszcze w wakacje. Inicjatywa obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Komitet nie informuje na razie o szczegółach. Jak na razie wiadomo będzie to inicjatywa ściśle związana z celami Komitetu zmierzającymi do potępienia UPA oraz zatrzymaniem prób gloryfikacji tej zbrodniczej formacji w Polsce. Członkowie komitetu liczą, że poprzez tę inicjatywę uzyskają osobowość prawną.

Działacze komitetu z uwagi na społeczny charakter nie dysponują praktycznie żadnymi środkami prócz tych, które pochodzą od nich samych. Pozwala to na skromne zaspokojenie potrzeb polegających na wysyłaniu korespondencji do podkarpackich samorządów. Sami wyszukują ustawy, rozporządzenia i umowy, którymi mogą się posłużyć przy swoich inicjatywach. O zawodowych prawnikach i grafikach komputerowych nawet nie myślą. Zakładają  jednak że, przy wsparciu społeczeństwa polskiego uda im się kontynuować wszystkie podjęte inicjatywy. Jak sami zauważają zainteresowanie jest spore, a wielu Polaków odnosi się do działań komitetu życzliwie. Przewodniczący komitetu Marek Kulpa podsumowuje że coraz więcej organizacji patriotycznych i kresowych chce współpracować. Rozmawiamy o tym jak nasza współpraca mogłaby wyglądać. Dodać warto że Komitet nie walczy z Ukraińcami, a gloryfikacją UPA w Polsce którą dostrzec można mniej lub bardziej jawnie. Po 26 kwietnia rzeczywistość w tej dziedzinie zmieniła się jednak wyraźnie. Mam nadzieję że z pomocą Bożą i uzyskaniem osobowości prawnej uda nam się nasze cele zrealizować – dodaje.

Marek Kulpa
Przemyśl, 28 czerwca 2017 r.

http://xportal.pl/?p=29703

Komentarze 163 to “WSZYSTKIE BANDEROWSKIE POMNIKI W POLSCE DO ROZBIÓRKI !!Społeczny Komitet Usuwania Banderowskich Upamiętnień w Polsce. JUŻ DZIAŁA LEGALNIE !!”

 1. w said

  czyli teraz banderowcy nas rozpierdola… bo my zamiast sie wpierw dozbroic by sie potem zczac bawic w rozbiorki ,rozbieramy nie bedac uzbrojonymi… slon w skladzie porcelany// poniszczyc bez myslenia i wykonac durny rozkaz jak z wrzesnia 1939 r o obronie Poczty Polskiej… a odsiecz bedzie taka sama jak pod Westerplatte od armii polskiej tudziez policji…
  I nie dziwilbym sie jakby banderowcy zrobili nam drugi Wolyn… Polak madry po szkodzie.. nigdy niestety przed
  Tylko lac tych co chca rozbrajac teraz te pomniki… co za brak wyobrazni… nie ma sie z czego cieszyc bo mozemy przez to gorzko zaplakac
  durnie w Polsce przy wladzy to oznacza ze jest juz dyktatura…

  Polubienie

  • Aras said

   My mamy bać się ukraińców. Ruchole zabrali im Krym jak 20 latek lizaka dziecku. Zrozumiał bym jak byś banderowcu straszył Rosją, ale Ukrainą. To piz.. co nie potrafią się bić. Co to za walka bijąc kobiety i dzieci. Chonorowy człowiek walczy z równym. Ukaraińcy groźni hehehhehehehehe. Niedługo dzieci będziecie się baliu albo własnego cienia.

   Polubienie

   • Lech X said

    Ukropy to takie twarde ,żę jak są sami to ci będa dupe lizach i buty czyścić dosłownie i w pzenośni,a jak już są w grupie między swoimi to tylko patrzą się jeden na drugiego co zrobi. Stadny, tępy i gówniany pseudonaród.Zrównać z ziemią te kartoflisko, gniazdo chazarskiej krwii.

    Polubienie

   • w said

    pokaz mi jakas organizacje polska ktora jest uzbrojona w czolgi lub ciezka bron typu zydONR czy cos takiego wiec jak nie rozumiesz jak to sie robi to sie zastanow zanim sie odezwiesz bo Ajdar ma wlasne czolgi… a jesli chodzi o Prawy Sektor to Ci wystrzela tysiace amunicji ze sie zesrasz od samego huku a gdzie efekty… zaden polski rzad Ci nie pomoze… ani policja bedziesz sie bronil tym co masz pod reka…czyli ziemniakami.. bo gowno masz i gowno zalatwisz.. jesli chcesz bron to wlasnie z Ukrainy mozesz kupic..
    Poczytaj sobie jak to panstwo kontroluje Ukrainskie transporty m in czolgow na szczescie na lawetach… podobnie zachowuje sie Szwecja…
    Tak pojebanego rzadu jak obecnie jest w Polsce to nie bylo od 1939 r… oni nic nie kontroluja i nic ich nie interesuje.. co widac jak dziurawa jest obrona przeciwlotnicza w Polsce.. Dzis moglaby Bialorus wjechac zabic i nikt by sie nie dowiedzial do poniedzialku jak mowil Kukiz…

    Polubienie

   • w said

    Ukraincy juz potrafia sie bic , o to sie nie martw .Patrz czy Polacy to potrafia … rowniez zabic. Bo to wcale rzemioslo do latwych nie nalezy… Po takiej przerwie 70 lat bez wojny Polacy moga miec naprawde wielkaaa trudnosc… w pobiciu , a co dopiero w zabiciu
    Slyszalem ze w obecnie w naszej antyterrorystycznej sa tez tacy co boja sie jednak zabic… Sumienie to nie jest miejsce w tym fachu…
    Chcialbym doczekac tez czasow gdziie jakas polska sila sie odezwie i ukrzyzuje kogos i potem go podpali jak to robi AZOV…
    Trenujcie chlopcy bo predzej czy pozniej zajrzycie wrogowi w oczy..

    Polubienie

    • Lech X said

     Zabicie kogos w obronie własnej nie jest grzechem.
     Nie miałbym problemów zastrzelić kogoś lub pchnąć nożem wiedząc ,że bronie siebie i swoich bliskich,co nie znaczy,że w głebi duszy nie byłoby mi żal ,że to musze robić.Wojna sprawia ,że uczucia wyższe odchodzą na bok.Pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
     A żeby przezwycieżyć strach przed walką ,musisz wiedzieć za co walczysz i co walka przyniesie twojej grupie.Jeśli grupa ma zdefiniowany cel, to współdziała jako jeden duchowy organizm,tracąc po drodze elementy swojego duchowego ciała.Każdy członek grupy musi walczyć tak,aby myślał,że przed walką idzie na pewną smierć.Na tym polega duchowa przewaga nad przeciwnikiem.

     Polubienie

     • w said

      Dobrze to brzmi , ale to tak nie bedzie wygladac , bedziesz osamotniony , zaszczuty i otoczony przez „wroga” ktory bedzie negowal Twoje poglady , akcje itd … To nie jest jeden za wszustkich wszyscy za jednego.. Nie te czasy…Odetna Cie od finansow , chip itd
      Ponadto beda lapanki z ulicy jesli mamy na mysli wojne , NWO i ludzie beda podpierdalac wojownikow…
      Jesli ludzie nie potrafia wplynac na wladze z Magda Zuk gdzie ukrywa sie sekcje zwlok itd to o czym marzysz?
      Polacy sa niezgrani i wrogo do siebie nastawieni… Oczywiscie wiekszosc POLAKOW przystapi do silniejszych
      Skoro Pis ma USA za soba to chcesz walczyc z Ukraincami ? To Ci powiem bedzie Nas garstka…a ich bedzie okolo 1mln …
      Nie wierzysz ? To zobacz to na polskich ulicach ilu ludzi przychodzi z Wawy na marsz Niepodleglosci… ok 150tys?
      To ilu bedzie sie bilo z Ukraincami?
      Niestety zyjemy w glupich czasach…gdzie ludzie beda tworzyc nie legiony po tysiace , ale kilkunasto osobowe
      Cos jak Hubal. reszta Cie sprzeda tak jak tutaj na tym forum

      Polubienie

     • Anna said

      Stop Lech-u! mówisz jak islamista, który zabijając w imię Boga też nie widzi w tym grzechu. Bóg w dziesięciu przykazaniach wyraźnie powiedział – Nie Zabijaj, ja to rozumiem tak -walcz w obronie ale nie chciej zabić. Do pokonania strachu przed walką mamy adrenalinę, strach przed własną śmiercią pobudza do walki a nienawiść do zabijania.

      Polubienie

    • Nick said

     My się szybko uczymy… Jak będzie trzeba zorganizujemy się szybko. Wchodzi w życie obrona terytorialna, mamy różne grupy paramilitarne, myśliwych itp. Mamy też armię, która w przeciwieństwie do ukraińskiej jakoś działa i w razie „W” Ukraińców w terenach przygranicznych może utemperować. Nie ma co się bać ukraińskich odwetów, oni już nasze pomniki i groby zniszczyli u siebie… Czemu my nie możemy zlikwidować tych, które upamiętniają naszych morderców ?

     Polubienie

     • w said

      My? Masz armie? Chyba roztoczy na ciele…Jesli zniszczymy ich pomniki oni zniszcza nasze Cmentarz Orlat Lwowskich ..Tego chcesz?
      OK…Oko za oko , zab za zab…Ale pamietaj . policja i polska armia Ci nie pomoze… Nie licz ,ze sie zjednoczymy…
      Ci co pisza i prowokuja to sa chazarskie kundle bo oni wiedza ,ze im pomoga swoi z jewish defence league cwiczacy Kravmage i majacy swoja bron no i mozliwosc Izraelskiej pomocy z TA czy do TA…
      A my bez broni bedziemy osamotnieni..Jankesi nie kiwna palcem o czym mowi Lawrow …w cz2 Anakonda Sanyaya ..
      Nie wiem czy to prawdziwy cytat ale daje do myslenia…ze zrobia z Nas poligon atomowy…JANKES nie zaryzykuje pojscia na wojne z Rosja a nie bedzie sie mieszal w wyniszczenie polsko ukrainskie…

      Polubienie

      • Anna said

       Stale myślisz o pomnikach? to tylko głazy bez uczuć. Ważne, żeby bohaterowie byli w naszych myślach, o Nich trzeba nauczać kolejne pokolenia, słowem, obrazami.
       Przede wszystkim Nie walcz z nami i nie załamuj rąk przed czasem bo nie wiesz co się w Polsce wydarzy i do czego Bóg przeznaczył Polaków. Popatrz co inne kraje doznają. Polacy nie są aż tacy głupi jak chce się to przedstawić. Polacy są mądrym i rozsądnym Narodem.
       Powiem Ci na ucho – Bóg nas chroni. Jego nikt nie pokona! Wierz w Boga a nie w ludzi.

       Polubienie

    • kukula said

     http://playithub.com/watch/sGAjOzjgaDQ/szejk-wyjania-sprawy-ukrainy.html

     szejk wyjaśnia sprawy Ukrainy – playithub.com

     http://viyoutube.com/video/sGAjOzjgaDQ/szejk%20wyja%C5%9Bnia%20sprawy%20ukrainy

     Polubienie

  • Lech X said

   W said,
   Pobiegaj troche bo za dużo wymyślasz.Nie mogą zrobić drugiego Wołynia bo oznaczałoby to interwencje pańtwa,po prostu wojne,a jeżeli Ukropy chca wojny to ją dostaną.Dovry pretekst do odzyskania nazych ziemi.Akcja stabilizacyjna jest tam potrzebna w końcu i tak.

   Polubienie

  • Konrad said

   Ty siedź cicho gnoju, czuć od ciebie banderowskim gownem, wracaj na ukre!

   Polubienie

  • Jarosław Wieczorek said

   Oto wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA. Na tej liście pojawiło się sześć miejsc skalanych obecnością monumentów poświęconych banderowcom:

   Hruszowice – gmina Stubno, powiat Lubaczowski, województwo Podkarpackie (rozebrany 26.04.2017)

   Monasterz – gmina Horyniec – Zdrój, powiat Lubaczowski, województwo Podkarpackie,

   Białystok – gmina Dołchobyczów, powiat Hrubieszowski, województwo Lubelskie,

   Wierzbica – gmina Lubycza Królewska, powiat Tomaszowski, województwo Lubelskie,

   Wola Zaleska – gmina Radymno, województwo Podkarpackie,

   Radruż – gmina Horyniec, województwo Podkarpackie
   Białystok-gmina Dołchobyczów,powiat Hrubieszowski jak ustalę kiedy rozbiórka to tam podjadę i nakręcę filmik i udostępnię 🙂 o ile nie został już rozebrany

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. llubię said

  ~W , Mizia dziś dał dobre wiadomości – jutro kupię szampana , a Ty masz tu coś … i się ciesz 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 4. ExEmeee said

  wyjebać w pizdu morderców !

  Polubienie

 5. marek said

  https://reporters.pl/8374/uczcie-sie-salonowi-madrale-genialna-wypowiedz-prostej-kobiety-o-przyjmowaniu-przez-polske-imigrantow-wideo/

  Polubienie

 6. marek said

  https://reporters.pl/8395/wymierajacy-narod-niemcy-sa-juz-mniejszoscia-we-frankfurcie/

  Polubienie

 7. Anna said

  https://reporters.pl/8081/czesi-chca-opuscic-ue-to-jedyna-dobra-droga-by-ocalic-nasz-kraj-wideo/
  Na co ogląda się Polska? czas jednoczyć kraje środkowoeuropejskie. FUCK UE!

  Polubienie

 8. kukula said

  Historyczny moment. Niemcy mniejszością w jednym z największych miast!

  ja pierdole masoni z islamizowali realnie miasto

  http://newsweb.pl/2017/06/30/historyczny-moment-niemcy-mniejszoscia-w-jednym-z-najwiekszych-miast/

  a potem niemcy beda placic haracz na muzulmanskich darmozjadow i nierobow albo straca glowy

  Polubienie

 9. tambor wiesław said

  popieram całkowicie

  Polubienie

 10. pkosd said

  wlasnie idea aby te nielegalne pomniki przeksztalcic – poswiecic na „Ukroincom ktorzy ratowali Polakow w okresie mordow zbrodniczej UPA – UPA tak samo mordowali ukraincow ktorzy nie chcieli przylozyc reki do mordow Polakow. a co wiecej czesto rodziny byly mieszane.
  To najlepszy pomysl

  Polubienie

  • Anna said

   Nielegalne pomniki należy zburzyć!
   Jeśli są tacy, którzy coś zawdzięczają (życie) jakimś Ukraińcom to niech wybudują im pomniki na swojej posiadłości i utrzymują, z własnej kieszeni. Mnie osobiście nie interesują Ukraińcy mordowani przez Ukraińców, Żydzi mordowani przez Żydów, Niemcy mordowani przez Niemców… mogę tylko ubolewać nad takimi faktami. Interesują mnie Polacy mordowani przez „Polaków” i obcych.

   Polubienie

   • Anna said

    Chcąc uczcić swoich obrońców każdy może we własnym domu zrobić kapliczkę na modłę jaką wyznaje, no problem.

    Polubienie

   • w said

    wpierw pokaz mi gdzie jest pomnik poswiecony ofiarom Wolynia postawiony przez Polakow
    burzyc latwo … Slon w skladzie porcelany …a potem placz i zgrzytanie zebow..

    Polubienie

    • Anna said

     Był w Warszawie pomnik Żołnierzy Radzieckich, którzy wyzwolili Warszawę ale władza go usunęła. To nie ludność stawia pomniki, ludzie pamiętają a pomniki jedni stawiają a inni burzą… pomniki nie mają sensu.

     Polubienie

     • w said

      mamy klopoty z pamiecia Wolynia my Polacy ? nie ma pomnika a drzemy sie o zdjecie banderowskich wersji tych pomnikow
      no cos nie tak … co za brak szacunku dla zmarlych ..hieny tak robia.. a ci co nie upamietniaja swoich przodkow nie sa warci istnienia ..
      dlatego na Polakow przyszla pora…. ze dwora

      Polubienie

  • Anna said

   Co do rodzin mieszanych, owszem były. Opowiadała mi, starsza już kobieta jak jej mama będąc młoda uciekała i dołączyła do armii wyzwoleńczej, tam zajął się nią Ukrainiec a ona ufna jak dziecko potem wyszła za niego za mąż. Do dziś ta kobieta pamięta jak ojciec tłukł głową jej matki o ścianę. Wątpię aby chciała mu wystawić pomnik.
   Może jestem w błędzie ale pozytywnych opowiadań nie znam.

   Polubienie

 11. llubię said

  Mizia nadaje , ale zapomniał wrzucić 😉 😛

  Polubienie

  • llubię said

   cd. …

   Polubienie

  • llubię said

   ~W, posłuchaj 😉 😛

   Tu też banderowcy przyłażą i jaki im sygnał wysyłasz ??? Że się boisz ??? To właśnie na takich, jak Ty oni już piły ostrzą 😦 Robią zadymę , to może się Polacy przy okazji dowiedzą , dlaczego te pomniki są niszczone ??? Bo wiedza na temat Wołynia jest u Nas mizerna 😦 … Ja bym jeszcze proponowała w każdym większym mieście w centrum postawić pomniki tym Ofiarom 😦 Są straszne zdjęcia 😦 I na takim pomniku umieścić te dzieci obwiązane drutem dookoła drzewa , te z przybitymi języczkami do stołu , te które nawleczono na drut przez główki przebite na wylot „jak pranie” … czy kobiety przerżniętej piłą 😦 😦
   Coraz więcej turystów tu przyjeżdża – niech się świat dowie 😦 😦 😦

   Polubienie

   • Lech X said

    Wixowi sie dostało bezpośrednio.

    Polubienie

    • llubię said

     Widziałam, że dostał oremus , ale chciałam mu po matczynemu wytłumaczyć , żeby przemyślał swoją postawę 🙂 Ale go też rozumiem , bo te bestie tu są i szmuglują tu broń … i wręcz należy się bać 😦 I tu mam pretensje do władz , bo wątpię by byli w stanie inwigilować to „towarzystwo” i zapewnić Nam należyte bezpieczeństwo 😦 Ale już pisiorom chyba rozum zaczyna wracać i może w końcu ich powywalają ??? Może to pierwsza jaskółka … ale oby tak dalej :

     Polubienie

     • w said

      wiesz dlaczaego bo kasy nie maja .. wydali na Ukraine i jaskolka to nasra od nich Polakowi na glowe…
      Jak mowilem kilka lat temu Polacy zbrojcie sie bo Finlandia wyprzedaje bron to sie smiali
      ten sie smieje to sie smieje ostatni

      Polubienie

   • Anna said

    Świat nie uwierzy, tak jak nie wierzyli co się działo w obozach koncentracyjnych, w niemieckich obozach zagłady Słowian i Żydów.
    Była w Muzeum Narodowym wystawa (zdjęcia) z masakry na Wołyniu, orzekli że zbyt drastyczna i trzeba usunąć.
    Ukrywając prawdę poprzez poprawność polityczną usypiają czujność narodu a musimy być czujni bo czasy są mocno niepewne i musimy wiedzieć kto jest naszym wrogiem – tych jest wielu a czy mamy jakiś sprzymierzeńców? obawiam się, że nie. Jacyś europarlamentarzyści nagle przypomnieli sobie o Sobieskim i niby Polacy maja znów bronić Europy? Oby sił nam nie zabrakło do obrony własnej Ojczyzny, może nam się uda… z pomocą Sił nadprzyrodzonych. Tak nam dopomóż Bóg!

    Polubienie

    • llubię said

     Taaaa … ale palenie Żydów w piecach nie jest już drastyczne ??? Myślę , że są zazdrośni o „swoją ofiarę” i celowo nie dopuszczają do szerzenia wiedzy o Wołyniu 😦 ALE TU JEST NASZA POLSKA !!! I tu możemy mówić, o czym chcemy i co Nam na sercu leży !!! A milczenie w sprawie Wołynia jest przyzwoleniem !!! I na to już nie powinno być Naszej zgody !!! europa też musi wiedzieć , jakiego potwora karmi … I DOTĄD DOKĄD NIE STANĄ W PRAWDZIE I SIĘ NIE ZDEBANDERYZUJĄ WOOOOOONNNN !!! 😦 😦 😦

     Polubienie

     • Anna said

      haha, nie ma zdjęć palących się Żydów w piecach, są zdjęcia stosów trupów do spalenia i nie wiadomo kim byli i dlaczego umarli, pewnie zagłodzeni podczas pobytu w obozie ale czy to byli Żydzi czy Polacy, Niemcy, Czesi, Rumuni?

      Polubienie

      • Anna said

       Głupi Niemcy! Z całej Europy zwozili niechcianych do odrutowanych obozów, transport za transportem ale sami się udupili bo ludziom trza dać jeść, żeby pracowali ale jak umrą z głodu to zwłoki trzeba spalić a ludzkie zwłoki -1 szt spala się przez kilka godzin, nie nadążali. Ktoś to nawet przeliczył, 3 piece, 1 ciało 3 godziny, na dobę.xx… Niemożliwością było spalić 6 milionów Żydów.

       Polubienie

      • w said

       jak maja byc palone w piecach jak musi byc zamkniety a WOLYN nie przeszedl bo Polacy nie potrafia sie ” sprzedac” by go zaprezentowac jak zydzi.. jesli ktos pierdoli o przywiazaych dzieciach drutem do drzewa a jest to Cyganka lub o liscie mordow to wiadomo ze nie przejdzie Ja tego tez nie trawie
       I jeszcze jednej rzzeczy nie trawie swiadkow ktorzy opowiadaja co inni widzieli i wymyslaja sciemy
       no i takich co ukrywali sie ze strachu co jest uzasadnione a potem opowiadali co nie widzieli..
       Nie wierze w Wolyn taki jaki opisuja..na 90 proc relacji ktore slyszalem to wymyslone opowiesci . lod w sierpniu przy studni..
       i to samo w holokaust siedzacy w baraku mezczyzna widzial ludzi ze ida do gazu w Oswiecimiu gdzie wiadomo ze z okna baraku 63 nie widac nic..poza drzwiami sasiedniego baraku..
       takich opowiesci z Kanionu zoltej rzeki jest pelno… od helikopterow na marszu smierci do Upa mordujacych wioske po wiosce
       Przypominam ze na calej ukrainie wtedy bylo kilkanascie organizacji bojowych poza OUN UPA i kilkanascie bandyckich ugrupowan cos a wzor wolnych band NSZ i oni rowniez napadali Polakow na drodze i mordowali okradali.. a z UPa nie mieli nic wspolnego wykorzystali wichry wojny..

       Polubienie

       • llubię said

        ~W … teraz to już zaczynasz mnie przerażać 😦 Negujesz zbrodnie upa ??? To kto to zrobił ???

        https://www.google.pl/search?q=wo%C5%82y%C5%84+rze%C5%BA+zdj%C4%99cia&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjYq4ybwOjUAhXFJZoKHf8jD8wQ_AUICigB&biw=1280&bih=893

        Polubienie

       • w said

        kilkanascie organizacji bojowych poza OUN UPA i kilkanascie bandyckich ugrupowan to sa zbrodniarze Wolynia… zatem oni sa winni a i sa wsrod nich potomkowie Polakow i sami Polacy zeby nie bylo ze wybielamy znow Polakow ..

        Polubienie

       • w said


        zyd Kormann zamiescil to zdjecie w slynnej ksiazce wyssanej z palca o 300 sposobach mordowania
        Panie Kormann ze zdjec sa to dzieci Cyganki zamordowane przez nia sama wczesniej niz byl Wolyn..
        A pojedyncze przeciecia pila czy innych okrucienstwa dokonane przez blizej niezdentyfikowane bandy nacjonalistyczne utrudniaja zwalenie wszystkiego tylko na UPA …Nikt nie jest w stanie udowodnic tylu sposobow mordowania ..Nieliczne zdjecia nie wykazuja tak wielkiego okrucienstwa i pastwienia sie nad ofiarami… Kormann to samo chcieli zaladowac zydzi z Sonderkomando.. nie udalo sie
        Nie cwiartowali zwlok Niemcy to moze teraz Ukraincy ? Nie Panie Kormann Ukraincy nie mieli gwozdzi ani zyletek ( reglamentacja)
        nie udalo sie klamac tu i tam.. W starozytnym Rzymie mieli gwozdzie ale tez nie mieli zyletek
        Szukaj PAN czasow kiedy Rzymianie podobno spalil wiecej zydow niz cala ziemia wtedy nosila..
        i daj Pan spokoj tym ofiarom Wolynia bo one nie chca tego by ktos na ich cierpieniach sial zamet..

        Polubienie

   • w said

    tak wlasnie , zbudujmy pomniki ofiarom Wolynia (jakos tutaj nie ma zadnego … popraw jesli gdzies jest) , wlasnie burzenie pokazuje banie sie zywych … burzysz ” dom” trupom nie historii i zywym.. Chcesz wojny z nimi ? Rozbrojona?
    burzyc to my potrafimy ale pomocy znikad potem nie otrzymamy.. Tak bylo z Poczta Polska ,Westerplatte i 1944…
    Chcesz te same bledy powielac? Narazac bezbronnych ludzi w imie kilkunastu pizdzielcow co zywych sie boja..a trupami gardza?
    Zapraszam na front ukrainski tych bohaterow… maja okazja postrzelac do prawdziwych banderowcow dobrze uzbrojonych
    P.S Ostatnio spiewalem we Lwowie na dworcu Szczepcia i Toncia 🙂

    Polacy to sa madrzy po szkodzie… Znowu przez takich bohatyrowiczow zaplaci caly narod a PIS bedzie sie smiac.. z idiotow
    Widac jak wladza ma w powazaniu narod … Magda Zuk jest tego przykladem.. a gdzie udzielenie pomocy Polakom w walce z Ukrami
    Przypomnij (cie) sobie jak to sie zaczelo na Ukrainie i kto interweniowal wojsko , policja ? Traktuja to jak wczasy….
    Tego chcecie by sie tlukli ludzie na ulicach z zielonymi ludzikami kiedy jedni pojda pracowac a drudzy beda przebiegac ulicami i strzelac?
    OK ale pod warunkiem ze ludnosc polska bedzie wyposazaona w bron i nie jakas czarnoprochowa…
    Ktos to wam gwarantuje? Glupcy chyba nie znacie Polakow , czy nie widzicie ze w momencie wojny znowu uciekna i zostaniecie sami ..?.
    TO nie jest tchorzostwo ale bezpieczenstwo … Trzeba byc idiota by isc na czolgi z kijem … a taka zrobili z nas zydzi teraz wersje..
    Oni sa uzbrojeni Jewish Defence League ..(cwicza , strzelaja) oni maja agenture ktora podjudza na muzulman ( Polish Defence League) a my mamy krzykaczy i pieniaczy a jak przyjdzie do walki to beda wiac gdzie pieprz rosnie a ludnosc cywilna zaplaci za to najwieksza cene…
    Jesli to jest patriotyzm wpierdolic w konflikt ludnosc cywilna nie dajac jej szans na ratowanie sie ( 1944) 250 tys ludnosci ktora nie dostala cienia szansy opuszczenia miasta podczas pierwszych dni … to patriotyzm zakonczy sie napewno kleska
    Braun mowi i mowi a strzelnic nie ma i nie bedzie… tak zwodza NAS dzien w dzien…
    Polowa jak nie wiecej Polakow nie umie odbezpieczyc broni .. a co dopiero strzelac w ruchomy cel..
    O dziwo mistrzowie gier maja dobre wyniki na strzelnicy.. 🙂 Ale z biodra z AK47 juz nie potrafia:)

    Co do banderowcow to przypominam ze BANDERA byl zydem od Polki i tego nie wymazacie Polacy 🙂 .. zwalajac wine na samych Ukraincow…
    Na Ukrainie urodzil sie takze Sobieski 🙂 .. .cos mowi Wam teraz Ukraina?
    Banderowcy to szczegolni potomkowie.I NIemcow i zydow oraz Polakow ,ktorzy stali sie Ukraincami i na zlosc Rzeczypospolitej okaleczyli jezyk.. np miesiac maj po ukrainsku pochodzi ze staropolszczyzny i oznacza trawe – trawen:)
    Wstyd za taka historie, zwalac ze Ukraincy to chazarzy.. CHazar to nie jest UKRAINIEC , ten ostatni ma polska haplogrupe
    UKRAINIEC TO byly POLAK i… i dodatkowo Slawianin…
    CHazaria nie jest Ukraina to plemie zupelnie z innej beczki…Mieszkajace kolo Odessy i oni maja tyle wspolnego z Lwowem co Wegrzy( nie zartuje Wegry mialy ale my nie mamy nic z Wegrami haplopgrupa)
    Jesli chcecie sie mordowac to mordujcie wlasciwych .. bo Ukraincy z Charkowa maja w dupie banderowcow i chetnie Nam pomoga jako Slawianie 🙂
    Gdzie powstal banderyzm ano tam gdzie rzadzili Polacy to potomkowie zniemczeni , spolszczeni mordowali swoich..
    dlaczego powstal banderyzm chyba wiadomo… po to by odzyskac wlasne ziemie… zajete przez zydow i Polakow .
    dlaczego tak sie stalo – wnioski proste bo Polacy nie wierzyli tak jak dzis ze to sie stanie
    Ukraincy ostrzegali rok wczesniej ze maja sie wyniesc bo bedzie pogrom.. teraz tez jestescie ostrzegani ,ze bedzie pogrom i nic
    nic sie nie dzieje , czekamy ze spuszcczona glowa NATO co nadejdzie… Nie wierzy Polak ze to bedzie ale morde drze…
    Skutek darcia mordy skonczy sie darciem skory na zywym czlowieku i nie lamentuj POlaku ze kurwa nie wiedziales wczaesniej ze to bedzie..
    We wrzesniu jeszcze w sierpniu glupi Polak sie smial na plazy mowiac pokonamy Niemcow w 3 dni… Taaak taczankami przeciw PZKF II .. niemieckim czolgu klasy sredniej na tamte czasy nowoczesnym..
    Dzis tez pokonamy CALY SWIAT kilkunastoma mysliwcami F16 podlatuje taki do Su35 i pokazuje co to nie on…
    Ah Rosjo czemu takiego gowniarza nie pogonilas tak by caly swiat to widzial…

    Ah i na zakonczenie skoro chcecie rewizjonizmu rowniez banderyzmu bo holohaust z komorami mam nadzieje ze jest juz wyjasniony
    to prosze o podanie mi gdzie byli polscy mezczyzni z Wolynia w wieku poborowym ( tylko nie mowcie mi ze w AK czy wcieleni do ZSRR) ,,, Duda Wam cos mowi ?

    Llubie : ) dziecko z jezyczkiem przybite do stolu … wybacz ale wiekszej propagandy nie slyszalem niezgodne z prawami fizyki utrzymac sie ( slyszalem wersje wieszania z klamka na drzwiach 🙂 te sposoby wymyslaja ludzie ktorzy nie maja honoru , chca podjudzic zjawisko pasujace im do ich trolowania…

    a dzieci owiniete drutem kolczastym na drzewie Cyganek – wymyslone przez zyda Kormanna i jego listy 300 okrucienstw

    to jaka jest lista Rzymian czy innych starozytnych ludow i ich tortur 🙂 Ukrzyzowanie na kilkansascie sposobow ..
    a to co robili SS w obozach to lista bylaby tortur 1000 🙂

    Jesli chcecie kogos osadzac to osadzcie wpierw swoj narod… bo Polacy gwalcac i mordujac przez rok w Moskwie w XVII w chluby tym nie przyniesli a imc Strus kazal odrabywac rece i nogi toporem ( skad my to znamy Wolyn) gwalcicielom Gosiewskiemu i kilkunastu jego ludziom… a glowy tym co mordu sie dopuscili szabla jesli slachic..
    Przepilismy Bialorus magnacka , pozwolilismy Polakom na Ukrainie urosc w Ukraincow MAZEPA , pozwolislimy zydowi Banderze uczyc sie jako z Polki w polskiej szkole to nie ma co sie dziwic ze urosli do miana mordercow
    Spalilismy cerkwie a potem mielismy byc ich czyt. dawnych zukrainzowanych lub spolszczonych jak Bandera Polakow bracmi..
    zyda chcielismy spolonizowac .. Polaka uciekiniera na Ukraine przed wojskiem , dezertera , zbrodniarza spolszczyc..
    Tak sie nie da…Wolnosci nie odbierze sie sila..

    KAZDY NAROD wybiera tych co najwiecej zamordowali , kogo mieli wybrac Ukraincy na swojego przywodce jak nie Bandere a Rosja Stalina… a my kogo wybralismy AK wymordowalo ilu , nie pomoglo Wolynowi rozkazem z Anglii..Nie wydali bydlaki broni…Wolyniakom
    tlumaczac sie ze bron jest na powstanie na Wilenszczyzne… Tak postepuja Polacy ? Teraz tez liczycie ze Wam wydadza bron ?

    NSZ druga chluba – nie ma to jak palic kobiete ciezarna w ognisku Panie Kuras.. Nawet ten Jablonowski udajacy polskiego patriote przyznal sie do tego ze popiera NSZ Tome – ktorzy wspolpraacowali jak BS z niemieckim okupantem ( tym Jablonowski jest u mnie juz przekreslony i wiem ze to przebieraniec bo nawet nie zapoznal sie przed tym co palnal) Toma moze i istnialo ale to byli kolaboranci tak jak slynna SS Odessa… jablonowski nie wie co zrobic bo oszukal ludzi i teraz szuka wytlumaczenia nie ma takowej polskiej organizacji NSZ zreszta to byla zydowska organizacja masa zydow w niej byla i strzelala wlasnie do Polakow… Nie do Niemcow zbrodniarzy …

    I dla zwollennikow NSZ – ktorymi juz rzygam ale to moze z braku niewiedzy i sugerowaniem sie ze byli partyzantka
    Rozkaz z 1944 roku brzmial ” w pierwszej kolejnosci NSZ powinna zajac sie nie okupantem , on moze poczekac!!! a czerwona zaraza ktora stanowia Polacy sluzacy dla ACz – takich bydlakow to tylko pod sad polowy !!!
    Okupant nie jest wazny ale Polacy sluzacy dla ACZ… juz tak… Niestety podzialy POlakow nie moga utworzyc normalnego zdrowego narodu

    Nie jestem banderowcem ale tez nie jestem NSZ towecem – po prostu nie uznaje falszu i klamstwa , Znam Polakow jakie to kurwy z historii i teraz sa jeszcze gorsi… zginie nas miliony przez takich ktorzy popieraja to co jest wg nich „polskie”

    Ale coz historia lubi sie powtarzac…Ja juz wybralem jak przyjdzie ten czas miedzynarodowe bataliony… 🙂

    Polubienie

    • llubię said

     Naprawdę mnie szokujesz 😦

     A ja chcę tylko ,żeby władza powywalała ukrów , bo nie chcę , by się to wszystko powtórzyło 😦

     Polubienie

     • w said

      a Ja wierze w przepowiednie Lodovica ze bedziemy jeszcze krajem do Morza Czarnego to pokazuje ,ze jest szansa ze Ci Polacy po wojnie nuklearnej czy innym tsunami opamietaja sie i odnajda w Slawianach swoich braci… I utworza Polske katolicko slowianska..
      A USA dostanie ludzkie serce.
      Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
      i to jeden zamysł wykonali –
      i dali Bestii królewską swą władzę,
      aż Boże słowa się spełnią1

      Polubienie

      • krab said

       Człowieku, wierz sobie w co tylko chcesz… Twój cyrk i Twoje małpy !!! ale oprócz przepowiedni popatrz co się dzieje na świecie . A czarny lud z kogutem na czele, to chyba przyjdzie skrócić Cię o głowę, żebyś się nie męczył !
       A i jeszcze jedno… brygada złożona z Litwinów, Ukraińców i Polaków już istnieje !!! czarny lud też w drodze i może właśnie z Francji ??? czemu nie ..

       Polubienie

       • w said

        Krab to jeszcze nie ci … czarny lud przyjdzie kiedy Polacy nie beda sobie radzic ( moze bedzie ich za malo , moze stchorza a moze obstawia nie te karty co trzeba i ich sojusznicy opuszcza) potem przyjdzie czarny lud.. pomoze:)

        Polubienie

       • krab said

        Polacy już sobie nie radzą z „potopem” np. eskimoskim . A te hordy wojowników też póki co ciągną w innym kierunku niż wskazany przez wizjonera, ale … to są pokojowe hordy, prawda ? Ale jak popatrzeć na te przyszłe mapy, to ma się wrażenie , że jakby się je już widziało…..

        Polubienie

       • w said

        Krab zaczynasz mowic ciekawie … otoz czarny lud to Mauretani 🙂 znasz ich napewno z historii krzyzowych?
        a te mapy to gdzie widzialas wczesniej i co ukazuja?

        Polubienie

     • w said

      Llubie wojna jest okrutna – ludzie chca przezyc… znam przypadek zolnierza w SS POlaka z Opola ochotnika potem sluzyl w AKrajowej a potem w LWP by na koncu po wojnie wyjechac do Niemiec i ciagnac emeryture SSmanska…

      Polubienie

     • w said

      podziekuj Polakom co uciekli na Zachod ze tutaj sa i beda teraz Ukraincy …Na szczescie to Slowianie i Polacy wiec szansa jest ze sie zaasymiluja i uderza z Nami przeciw banderowcom potomkom Niemcow zydow i Polakow oraz Ukraincow spolszczonych..
      Na koniec jeszcze Nam pomoga imigranci – czarny lud przyjdzie z pomoca z kogutem( Francja) i Wiewiorka? (Kanada?)
      To naprawde jest szok by imigranci Nam pomagali… Niestety ale przyszle losy Polski nie sa zalezne od Polakow..Jak widac te gnidy pokrzycza i uciekna.. tak zawsze robia.. a historie o patriotyzmie Polski to mozna dzis sobie w doope wsadzic
      to co zrobili Polacy po 2004 roku konkretnie 2006 do teraz – na szczescie islamisci ich juz gonia ale kara ich za ta zdrade tych Polakow kiedys dosiegnie niszczac nasz kraj i wszystko co wypracowaly pokolenia…
      Ukraincy musza zasiedlic Polske bo nie ma kto jej wyprawcowywac .. to jest wlasnie ta nieodpowiedzialnosc i zdrada pokolenia ktore Polske opuscilo…
      Teraz jak mleko rozlane juz jest za pozno
      Nastaw sie Llubie ze Ukrainiec bedzie Twoim sasiadem i piwko wypijesz 🙂
      Imigrant tez stanie sie kumplem:)
      Polacy nie uczyliscie sie Nalkowskiej w szkole..? Swoi swoim zgotowali ten los..

      Polubienie

      • krab said

       Nie „SWOI SWOIM” a „LUDZIE LUDZIOM” … a to różnica !!

       Polubienie

       • w said

        Ludzie ludziom to w 2 ws w 3 ws swoi swoim … Biblia ich okresla brat brata..

        Polubienie

       • krab said

        Ale Ty mącisz… wywołujesz do tablicy Nałkowską (Polacy nie czytali?) czy Biblię ???

        Polubienie

       • w said

        Nalkowska mowi o ludziach czyli rozne narody a Biblia mowi o swoich czyli brat Polak zabije brata Polaka….stad jestes przygotiowywaa na Wolyn… bys poznawala jak okrutne jest ludobojstwo i jak straszne jest jak Polak zabija swojego..
        dzis np okazem takiego dzialania z niedawnej historii jest bandyta z NSZ
        Poreba tez mowil o wojnie bolszewickiej jak 200tys naszych bilo sie pod sztandarem czerwonym… mozna tez wspomniec Monte Cassino jak Poloki bily sie z Polakami.. no coz to jest wlasnie wojna swoj swojego a brat brata..
        Tylko teraz ludzie beda sie zabijac gorzej niz na Wolyniu … i to wlasnie jest ten dramat apokaliptyczny…
        NIe na darmo ktos maci Wolyniem Polakom – wskazuje jak mordowali sie we wlasnej rodzinie… kto tak maci.. odsylam do Protokolow Syjonu…

        Polubienie

       • krab said

        W- czy jak komuś mówisz jaka jest aktualnie temperatura na dworze to zaczynasz od teorii wielkiego wybuchu ? Ja tylko skorygowałam podany przez Ciebie cytat. 🙂

        Polubienie

       • Anna said

        ~W, napisałeś: ” Biblia ich okresla brat brata..” no to przyjmij do swojej wiadomości, że braćmi nazywają siebie islamiści. Między sobą mówią do siebie bracie, siostro. To o nich napisane jest w Biblii i że ich mowa jest pokrętna. Spróbuj zrozumieć tłumaczenie z arabskiego. jest nie nadające się do tłumaczenia bo ich mowa jest pokrętna.

        Polubienie

      • llubię said

       ~W … zaraz Cię przez kolano przełożę 😛 Polacy wrócą – zobaczysz 🙂

       Polubienie

       • w said

        wiem 🙂 ale tylko Ci co sa Polakami bo poczuja ze sa winni temu co sie stalo… Chazaria to 52 proc Polski obecnie … Ci beda walczyc o nie swoje ziemie .. i dziwic sie jak to jest ze Polacy wroca…. Lodovic wspomina ze wielu wrogow zostanie wypedzonych… ale to po tym najwiekszym juz wojenn= katastroficznym konflikcie
        Szkoda ze Lodovic przepowiedzial Jaruzelskiego jako pierwszego krola Polski 🙂 a tych szumowin POPISu – nawet wskazowki nie zostawil 😦 dopiero o drugim krolu Salomonowym wspomina:)

        Polubienie

       • Anna said

        noo W, teraz pieprzysz trzy po czy, nawet jak zmienisz nik to zostaniesz rozpoznany po bzdetach jakie tu piszesz

        Polubienie

    • Lech X said

     Wixie , jebie ci się w głowie.
     Zrób obie post na kilka dni.

     Polubienie

    • krab said

     W— kim ty naprawdę jesteś ? Czytając Twoje wpisy, czasami odnosi się wrażenie, że są „twórczością” paranoika, ale nie… Ty nie jesteś paranoikiem, Ty starasz się u czytającego posiać zamęt w oglądzie świata. Myślałam ,że to kwestia „dojrzałości”, ale też nie … bo wybierasz się do międzynarodowych batalionów …., więc co ?? Zrobiłeś przegląd przez karty polskiej historii na wschodzie i z niektórymi niechlubnymi kartami trzeba się zgodzić, bo takie są fakty, ale dlaczego umiejętnie wplatasz negację innych faktów ?? Pomordowani tam Polacy są faktem, czy Ci się to podoba czy nie! Pomordowani w sposób okrutny! W lipcu śnieg przy studni … zapomniałeś, że zwiastuny nadchodzącej hekatomby zaczęły się końcu stycznia czy lutym (dokładnie nie pamiętam) więc śnieg miał prawo być! Owszem wśród narodowości mieszkającej na tamtych terenach byli Polacy, ale to oni byli ofiarami !! Dlaczego Szuchewycz nakazał swoim sotniom mordowanie właśnie Polaków ….- Szuchewycz to też Polak ? i mordował swoich ? Nie okadzaj toksycznym dymem tych ofiar, bo Ci własna karma tego nie wybaczy !

     Polubienie

     • w said

      jestem rewizjonista polskim ,, jak to powiedziala ofiara Kurasia bandyty z NSZ … Polacy powinni sie wstydzic uzywajac Bog Honor Ojczyzna w momencie stosowania bandyckich symboli NSZ gdy mordowano mu siostre przestrzeliwujac jej udo…
      Mowil tez ze Polacy to taki narod co widzi tyllko jasne strony a o ciemnych zapomina…
      Wiec Ja naleze do tych co nie zapominaja o tym jak Polacy sluzyli w SS i byli pod Stalingradem jako ochotnicy…
      nie zapominam o tym jak palili cerkwie Ukraincom i nie zapominam o tym jak planowali uderzyc na Hitlera a potem szykowali sie na Stalina.. i jako rewizjonista polski nie zapomne nigdy jak Polacy nie pomogli Pocztowcom Gdanskim ,,..Westerplattczykom i wysadzili wiezowiec z zywymi osobami w Gdansku w latach 90tych…
      Nie zapomne tez udzialu w zbrodniach moskiewskich , San Domingo no i Katynia ( ucieczka Zyda Andersa)
      Mysle ,ze to wystarczy … Holokaustu nie ruszam bo jest juz obtrzaskany…. teraz Wolyn jest kolejny …po 70 latach bo wczesniej Polacy mieli gdzies Wolyn… Zapomniec 70 lat.. mlodziez nie znala co to Wolyn.. hanba.. a teraz jakas pierdolona nagonka nagle…
      bo beda w Sejmie – juz byli ..Onyszkiewicz wnuk UPAinca …. Kukiz , Kowal , i jeszcze pewnie teraz z Pislamu BODNAR i inni…
      Po co ta szopka … Polaku gdie byles kiedy naprawde byles potrzebny 8 lat PO zero reakcji pasowalo tak spierdalac za granice …teraz islam to sie Polak wystraszyl .. .jak syn marnotrawny … jak trwoga to do Boga..
      Mlodym patriotom powiem… nie sluchajcie starszych bo klamia… ratowali sie bo sami nic nie zrobili zwalali na przyszle pokolenia ze WAM wypracuja wolnosc.. Nawet nie chca sie przyznac gdzie byli i co robili
      Jablonowski nie byles w solidarnosci gdzie bylo 10 mln ludzi to pytam sie gdzie byles wczorajszy tulaczu a dzisiejszy zolnierzu
      jaki numer miales tej czerwonej legitymacji
      Mowmy prawde /// wtedy mozemy miec dialog//// byles ok ale sie przyznaj…
      Grozny z SS przystapil do NSZ zyda Flammego czy sie przyznal ,ze byl ? Skadze… Polacy dojrzeliscie juz do tego ze Polak to tez morderca? ze sa najemnikami na zoldzie Usraela slynna Grupa Eufratu i strzelaja do swoich , Baszara ludzi za pieniadze Usraela?

      Jak to widzicie walczyc przy Polaku ktory wyciagnie choragiewka machajac do niemieckiego Leoparda a drugi rzuci obok koktajlem Molotowa? Dlatego brygady miedzynarodowe pozwola walczyc przeciw jednemu wrogowi religijnemu …
      Walczyc w wojsku polskim przeciw komu? Ktos umie odpowiedziec NATO pytanie? Powidz buduja a Polacy proznuja..
      Wiec co ma robic Polak bedacy miedzy mlotem a kowadlem ? Umrzec za Jankesow? Pierdole … Tylko Slowianie to nasi bracia
      Slowianie z brygad miedzynarodowych czy prawoslawny czy katolik czy chrzescianin
      jesli chcesz sluzyc w wojsku polskim i atakowac f16 rosyjski mysliwiec to powodzenia.. Mowie otwarcie wielka Polska Slawianska..
      USA tak ale pod polskim powiernictwem tylko dlatego ze chca walczyc to moga jak w latach 20tych
      Okupant Usraelski – studnie beda zatrute byscie sie wody nie mogli napic…

      Mysle ,ze forum ciekawe 🙂 duzo mozna sie dowiedziec ale ile jeszcze prawdy ukrywaja i jak pieknie manipuluja owieczkami LLUBIE za bardzo Cie wciagneli … szukaj wody u innego zrodla:) czystej slowianskiej:)
      Slawianie to narod ktory nie potrafi sie zjednoczyc gdyby umial podbil by caly swiat Ibrahim ibn Jakob X w.

      Polubienie

      • krab said

       W— jeżeli pieprzysz , to i posól- wtedy smak będzie pełniejszy !! Robisz z nas narcystycznych idiotów ? Odkrywaj zakłamane karty, ale nie tylko w odniesieniu do Polaków ! Nieważne jakie są Twoje osobiste sympatie czy antypatie ! Teraz nie jest potrzeba potęgowania poczucia winy (już to zrobili życzliwi przyjaciele) , ale wyzwalanie poczucia godności ludzkiej i narodowej !! Słowianami za dużo nie szastaj, bo oni mieli w zwyczaju izolację i wypędzanie z kraju wszelkich nierobów i oszustów i to dosyć daleko, bo nawet do Kaszmiru, więc idąc tropem Twojego rozumowania tam też mamy braci Słowian !

       Polubienie

       • w said

        narod nie tworzy sie tylko na przeszlosci ale i przyszlosci… Polacy to nacja ktora zyje przeszloscia..
        Tarzan z AK z PW 44 zapytany czy dzisiejsza mlodziez bylaby taka sama jak wtedy i walczyla by o idee , byla patriotyczna odpowiedzial mlodziez jest patriotyczna dzisiaj ale to nie jest to samo co bylo wtedy my mielismy inne wartosci i idee niz obecna i nie jestem pewnien czy mogli by zrobic to co my zrobilismy bo naszym celem bylo cos innego to byla okupacja

        Wiec mlodziez dzisiejsza czy dorowna Tarzanowi ?
        Smiem watpic Tytus de ZOO

        Polubienie

       • w said

        szuchewycz mordowal Polakow bo gdzies musieli miec Ukraincy swoje panstwo… Niemcy im ziem by nie oddali a byl nawet plan ze ich wymorduja po zydach i Polakach
        szuchewycz chyba byl zydem mimo ze sie tego syn dzisiaj wypiera..
        naprawde trudno o obiektywizm… moze dlatego ze Ty i Ja nie wiemy jak wyglada wojna… Wiemy ,ze to straszna rzecz
        i co innego oceniac nastolatka co zabil na ulicy nozem a ludzi ktorzy morduja bo sa tak spodleni…
        Osadzac Ukraincow niech osadzaja Ukraincy w pierwszej kolejnosci , Niemcow Niemcy … jeszcze w 1945 r Niemka na filmie jankeskim przy odgruzowaniu pokazuje Jankesowi takiego wala …
        Ile czasu minelo by zlosc , gniew i wyprane mozgi pokolenia mordercow ukrainskich , polskich i niemieckich odszukaly sie
        wychodzi ze taki reset powstaje po 70 latach
        Bog wyprowadzal Izraelitow 40lat przez pustynie ktora mogli przejsc w max 2 lata. ..jak to mowil Moczulski Leszek – potrsebowal po to aby oczyscic ich z gniewu zlosci i myslenia niewola egipska…
        na pytanie ile lat potrzebuje Polska by sie oczyscic nie umial odpowiedziec
        Jak widze po tych wpisach jeszcze pewnie 30 lat 🙂

        Polubienie

       • krab said

        Jest oczywistą sprawą, że każde pokolenie ma swoich bohaterów i idoli, tak jak każda wieś swojego sołtysa ! Teraz pluje się na wszystkich minionych , po to żeby ich zohydzić młodzieży, więc na kim mają się opierać na Rambo? Harrym Potterze? Jedi ???

        Polubienie

       • krab said

        Szuchewycz potrzebował przestrzeni życiowej dla Ukraińców.. więc wymordował tysiące Polaków, Hitler potrzebował przestrzeni życiowej dla swoich.. też wymordował miliony, koczownicy potrzebują przestrzeni życiowej też mordują miliony !!! i jest ok… ci zamordowani byli widać w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze !!
        My nie oczekujemy podkładania łba pod topór przez kogokolwiek z upadliny, chcemy tylko, żeby nie odwracali znaczenia relacji- kat:ofiara.

        Polubienie

       • w said

        na wzorcach historii gdzie Polak Polaka nie mordowal… a tam gdzie doszlo do tego to niech zastanowia sie 10x dlaczego to zrobil…i ocenia czy zrobil dobrze … np Targowica czy to byla zdrada jadac po pomoc do Katarzyny ktora byla krolowa RP a Sejm zrobil bunt ucinajac szlachcie tej najbiedniejszej glosu wyborczego i przywilejow szlacheckich…a moze odwrotnie..
        a co widac to ktos domyslam sie ze media obcojezyczne skloca tych Polakow ze sami nie wiedza komu sluza i kim byli ich idole
        Jablonowski mowi o Sobieskim precz z Ukraina … juz nawet nie z banderowcami a Sobieski byl jako tako Ukraincem:) bo urodzil sie na ziemi ukrainskiej a jego zona nie byla Polka… no to jak to jest ? Zdrajca przechodzi do Szwedow , ma zone nie POlke bije Turkow jest krolem Polski..
        No takie sa losy wlasnie w czasie wojny … i tego nie rozumie ta mlodziez … oni juz i ich idole politycy skacza bez wojny jak choragiewki
        rodzina Giertychow jest z tego znana z historii… czy Marianetka
        To co by bylo gdyby…. zaczela sie godzina W dzis godzina M.
        Wojna to miejsce gdzie czlowiek zmienia sie o 180 stopni W na M

        Polubienie

       • w said

        Jesli chcesz relacji by oni nie zamieniali : kat -ofiara to powinnas usunac nasz rzad ktory zostal wybrany przez Polakow ktorzy podobno sa patriotami … Wiec to nie jest tylko wina Ukrainy ale i polskiego rzadu ktory NATO pozwala by sie plaszczyc przed Jankesami
        Popatrz na Czechy maly kraj i sie nie boi postawic… A my co mamy ustawe 1066 ktorej sie szczur polski boi , pies bezdomny tez
        bo tylko myslimy ze wjada … MIzia mowil no kto wjedzie? No to jak wjedzie to niech ten lud tez zawola kogos i w Polsce zrobi sie teren do porachunkow… Jak wjada Niemcy w ramach bratniej pomocy udzielenia kacykom to na nich niech wjedzie ktos kto nie lubi Niemcow np jakas kolonia afrykanska ktorej Niemcy maja odszkodowanie zaplacic
        Wiesz jak to sie skonczy.. Ze POlak nie zrobi nic tak jak nie zrobil z Magda Zuk oddajac sledztwo w „idealne rece” i jak ze Smolenskiem gdzie w Poznaniu byl wywiad na ulicy Maciejczuka na yt to ludzie mowili ze to nie jest zamach a reszta uciekala od wypowiedzi..
        Z kim chcesz tworzyc te przyszle bezpieczne wojsko? Tylko legiony miedzynarodowe maja wspolny jakis cel
        GRUPA EUFRATU zabija ludzi Assada po to szukaja wsrod Polakow frajerow … , to tez taki legion miedzynarodowy moze rowniez strzelac do najemnikow polskich na zoldzie Usraeala..
        I tak przyszle konflikty beda sie sklaniac do religijnych czy ktos jest wierzacy czy ateista.
        Islam jest religia i ruchem i nie pozwoli ateiscie wybierac …Allah jest wielki a to co ateista sobie mysli to kogo to z nich interesuje…
        Islamisci beda ginac za religie a polski ateista moze wybierac samobojstwo albo walke przeciw … religiii …bedac w tym momencie traktowany przez islamistow jako niewierny religii czyli katolik 🙂 Ateista stanie sie katolikiem – biedak co on zrobi 😛

        Polubienie

       • krab said

        Na wzorcach historii powiadasz … już wszystkich opluto, bo każda opcja polityczna preferowała kogoś a kogoś opluwała. W ostatnich latach nawet z „Zośki” zrobili pedałów ! O byłych władcach nie wspomnę, bo co zajrzę na onet to któryś jest odsądzany od czci. Zresztą „światła oświata i kultura” pozbawiła autorytetu nawet rodziców !

        Polubienie

       • krab said

        W 🙂 nareszcie mówisz jak człowiek 🙂 Ten rząd nie jest nasz, nie jest rzecznikiem ani Polski , ani polskiego narodu ! Kogo reprezentuje ? wszyscy wiemy… pisać nie będę.

        Polubienie

      • Anna said

       ~W, Nie mąć ludziom w głowach! Ibrahim ibn Jakob, kupiec i podróżnik, który przybywał na tereny obecnej Polski napisał w swoich kronikach, że Słowianie gdyby się zjednoczyli to podbili by cały świat a nie, że nie potrafią. To co on zaobserwował jest dla nas chlubą a nie poniżeniem, tak jak ty (gnoju) nam wciskasz.

       Polubienie

  • w said

   no wlasnie boja sie jak Mizia piszesz ustawy 1066 a potem masz jak masz … Republika bananowa rzadzi… A zobaczysz co bedzie jak Powidz wybuduje baze Usraelska…co wtedy bedzie robil rzad i jak urosnie w piorka… Oddychac nie bedziecie mieli czym Polacy…

   Polubienie

 12. Cecylia Rebisz-Daroch said

  Bardzo chcę wspomóc finansowo /bom juz babcia i osobiscie nie mam siły utrzymać młota pneumatycznego w ręku/ ten komitet do rozwalania pomników dla zbrodniarzy upainskich, jak to zrobić?

  Polubienie

 13. Jarosław Wieczorek said

  https://www.youtube.com/watch?v=r0cvrTtvTDk&feature=push-u-sub&attr_tag=AtIEzwd4SXABjSPy-6 5:49 mizia jest

  Polubienie

 14. Konrad said

  Świetna inicjatywa, to świadczy ze są jeszcze aktywni Polacy w naszym kraju którzy nie pozwalają sobie płuc w twarz, jestem zagranica ale chętnie wesprę finansowo a i jak trzeba będzie to i przy rozbiórce pomogę.

  Polubienie

 15. Konrad said

  Widać ze i banderowskie gnoje się tu pojawiły ze swoimi nikczemnym komentarzami ale olać ich i robić swoje bo na polskiej ziemi nie ma miejsca na to dziadostwo!

  Polubienie

 16. Anna said

  W nocy do lokalu w śródmieściu Gdańska weszło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, a także prokurator… zatrzymano 20 kobiet z personelu. Klienci lokalu faszerowani byli środkami psychotropowymi w drinkach. Gdańsk coraz sławniejszy, zła sława go nie opuszcza.
  Cieszy każda jaskółka, zwiastun dobrej nowiny 🙂
  http://telewizjarepublika.pl/nocna-akcja-policji-w-znanym-klubie-w-gdansku-narkotyki-w-drinkach-klientow,50694.html

  Polubienie

 17. Anna said

  Sami zobaczcie jakie szujostwo rządzi w Europie. Wprowadzili na paczkach papierosów drastyczne zdjęcia i okazuje się, że wykorzystali zdjęcie zmarłego ojca bez wiedzy rodziny!!!
  http://wolnosc24.pl/2017/04/25/brytyjka-w-szoku-znalazla-na-paczce-papierosow-zdjecie-swojego-zmarlego-ojca-komisja-europejska-zapewnia-ze-nie-on/

  Polubienie

 18. Anna said

  na krzywe dziury są krzywe kołki, innej obrony nie mamy tylko gaz do dechy
  https://www.facebook.com/Made-in-Poland-798191840284649/?pnref=story

  Polubienie

 19. Lech X said

  MAM NADZIEJE,ŻE POPRAWE HUMOR:

  Polubienie

 20. marek said

  http://pikio.pl/gejowski-skandal-w-watykanie-kokaina-i-orgie/

  Polubienie

 21. llubię said

  Zawsze twierdziłam, że ukry to mentalni islamiści ( pewnie niedługo zaczną też na islam masowo przechodzić ) … kłamie , udając Polaka ( bo kartę Polaka pewnie sobie kupił ) , a nosi koszulkę ukraińską – pewnie, żeby się szybciej rozpoznawali na ulicy … i jak pięęęęknie gada, jak te Nasze lewaczki „co ??? zamykać granice, bo może kilku złych wejść” … klnę 😦

  Polubienie

  • w said

   przeciez mowi ze jest Polakiem i ma korzenie polskie…wiec sie nie dziwie ze jest banderowcem 🙂
   Co do Ukraincow to 51 proc nie chce wyjezdzac z Ukrainy i chwala im za to Panie nie zdradza jak Polacy swojej Ojczyzny uciekajac na Zachod…
   Luck robili prawdopodobnie najemnicy polscy jak „zamach” w Paryzu i Majdan w Kijowie..

   Polubienie

  • w said

   Ukraincy sa prawoslawni i nie przejda na ISLAM ale obawiam sie ze polskie kurwy Polki i wielu Polakow to zrobi pod wplywem strachu i przymusu.. jak dojda te czasy znamienia bestii..

   Polubienie

   • llubię said

    Ja nie przejdę 😉 😛 I właśnie żyjemy w czasach bestii 😦

    Polubienie

    • w said

     moim zdaniem sa czasy wielkiego ucisku i w tym roku bedzie Antychryst w sierpniu … jedni mowia ze to Trup i objawi sie w Polsce podczas wizyty ,,, Jackowski cos mowi o zalobie jesienia w Sejmie.. moze jakas katastrofa naturalna?

     Polubienie

     • llubię said

      Jak już to katastrofa naturalnie zrobiona przez banderowców 😦 Po co tu broń zwożą ??? 😦 Może nawet będą chcieli Trumpa zabić, żeby Nam ostatecznie zepsuć opinię na świecie ??? 😦

      Polubienie

      • w said

       ci banderowcy to beda tylko tak dla poznaki … a prawdziwi to beda polscy najemnicy na usraelaskim zoldzie
       zanim ktos sie polapie… w Paryzu tez CHarlie Hebdo zrobili Polacy… Teraz bezrobotnych polskich najemnikow jest duzo..
       Po zlikwidowaniu WSI moga sie udzielic wszedzie… Polacy nie rozumieja nic..wiekszosc nawet nie wie jaki ma rzad i do czego dazy
       Lehi orgsanizacja zydowska terrorysci z Bajtaru ( Piotr ich dobrze opisuje) to przeciez byla szkolona w Polsce w lataach 30tych na potrzeby bycia terrorystami w Palestynie..
       Dzis bejtarowcy sa gotowi w Polsce,,,, wystarczy tylko sklocic Polakow z banderowcami
       Przypominam o magicznej dacie 2020 ktora krazy u Dudy .. Izrael tez mowi.. O wysalniu 3,5 mln zydow do Polski
       Jak oni sobie wypbrazaja tutaj przyjazd po wojnie ? w czasie konfliktu z banderowcami?
       A moze banderowcy zostana przez nich stlumieni dopiero po polskim konflikcie?

       Polubienie

 22. krab said

  Płonie dach Katedry w Gorzowie Wielkopolskim
  http://lubuskie.onet.pl/gorzow-wlkp-strazacy-walcza-z-pozarem-dachu-katedry/l2heyg1

  Polubienie

 23. marek said

  Polubienie

 24. marek said

  Polubienie

 25. marek said

  PODPISZ PETYCJE…

  „Dwunastu nawiedzonych prezydentów polskich miast uważają, że migracje to procesy dynamiczne, powszechne i nieuniknione, a na dodatek są one korzystne”. „Polska w 2030r. stanie się krajem imigranckim” – mówił prezydent Adamowicz.
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?fMtngmb&pv=41&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-433299-Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast&utm_term=Mtngmb%2Bpl

  Polubienie

 26. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/prokuratura-oskarzyla-20-osob-o-zaklocanie-marszu-ukraincow/d4ygx46

  Polubienie

 27. KnUR1 said


  ( alt: https://www.airvuz.com/video/Drone-Grill-etc?id=59585178be0a2a3dc380a8ba )

  Polubienie

 28. mironik said

  Jak umnie w dolnośląskim na zach od Legnicy:
  Pomnikiem, który będzie MUSIAŁ być usunięty, jest pomnik
  „w hołdzie bohaterom Ludowego Wojska Polskiego”
  ————
  co znaczy MUSIAŁ, jakieś rozkazy przyszły? skąd? i co potem pomnik świętej krowy? opozycyjnej?

  Polubienie

  • Anna said

   A kto jak nie LWP i AR uwolnili Polskę od niemieckiej okupacji? Dzięki nim nad Berlinem polska flaga zawisła. Czy nie należą się IM pomniki? Może intencje ZSRR nie były czyste ale krew za naszą ojczyznę przelali Rosjanie i Polacy i dla nich są pomniki żołnierzy polskich i żołnierzy radzieckich, dla Żołnierzy!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: