Miziaforum's Blog

TV pisowska propaguje banderyzm i reklamuje lokal banderowców z Kijowa a Polska prokuratura stawia 1 raz w Polsce Polakowi zarzuty za KRYTYKĘ BANDERYZMU !

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 28, 2017


UCZCIWOŚĆ PRZYZWOITOŚĆ I PRAWDA , W POLSCE UMARŁA….

Środowiska kresowe oburzone programem TVP. List do Kurskiego

Kresowe Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Orląt Lwowskich z Żar domaga się od Telewizji Polskiej przeprosin i dymisji szefa publicystyki w TVP Info, bo jego program miał „promować banderyzm”. Trwa zbiórka podpisów pod listem w tej sprawie do Jacka Kurskiego, prezesa telewizji publicznej.

Chodzi o program z cyklu „Studio Wschód” pod redakcją Dawida Wildsteina, który ukazał się na antenie TVP 24 czerwca po południu. Zaprezentowano w nim m.in. materiał zrealizowany przez Marię Przełomiec w Równem na Ukrainie, a gościem programu był również Jurji Żurawel, lider zespołu Ot Vinta.

Zdaniem części przedstawicieli środowisk kresowych w programie znalazły się sformułowania, które można uznać za gloryfikację ukraińskich ludobójców narodu polskiego.

„Twórcy tego ‚dzieła’ w sposób absolutnie niedopuszczalny i haniebny dokonali kryptoreklamy banderowskiej mordowni pod nazwą ‚Kryjówka’ (przepraszamy za to określenie, ale inne nie przychodzi nam do głowy w odniesieniu do lokalu obwieszonego upowskimi insygniami, gdzie na porządku dziennym są zawołania morderców z UPA: ‚Sława Ukraini-herojam sława i Sława Nacji-smert woroham”), która to knajpa znajduje się we Lwowie i słynie z gloryfikacji ludobójców narodu polskiego: OUN-UPA’ – czytamy w liście Kresowego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawcze im. Orląt Lwowskich.

Autorzy zarzucają też TVP promowanie zespołu Ot Vinta, którego lider wyraża się z uznaniem „o ukraińskim zbrodniarzu wojennym i ludobójcy narodu polskiego Stepanie Banderze”. Przypominają, że przeciwko wjazdowi do polski tej grupy skutecznie protestowali „patriotyczni kibice Polonii Przemyśl”

https://wiadomosci.wp.pl/srodowiska-kresowe-oburzone-programem-tvp-list-do-kurskiego-6138415383525505a

 

PIERWSZY PRZYPADEK OSKARŻENIA W POLSCE POLAKA Z KODEKSU KARNEGO ZA

KRYTYKĘ ZBRODNI U.P.A I BANDERYZMU … ŻĄDANIE 2 LAT BEZWZGLĘDNEGO WIĘZIENIA  W KRAJU OFIAR………..ŻĄDANIA WYSUWANEGO  PRZEZ SPADKOBIERCÓW KATÓW ………..

250 000 ZAMORDOWANYCH !! Z TYCH TRUPÓW MOŻNA USYPAĆ GÓRĘ WIĘKSZĄ NIŻ PAŁAC KULTURY W WAWIE………

 

Komentarzy 20 to “TV pisowska propaguje banderyzm i reklamuje lokal banderowców z Kijowa a Polska prokuratura stawia 1 raz w Polsce Polakowi zarzuty za KRYTYKĘ BANDERYZMU !”

 1. miziaforum said

  TU MACIE TEŻ O POPISIE …………..

  Polubienie

 2. ODYS said

  Masz kurwa talent potrafisz tym co mówisz poderwać nawet trupa do czynu.
  POZDRAWIAM
  idź do polityki nie marnuj się

  Polubienie

 3. krab said

  Czego żądają od nas upadlińcy? już nie tylko zalegalizowania pomników bandery, ale również ….. ( żądania Parubija)
  „1. – Zaproponowałem rozwiązanie, które postuluje ukraiński IPN, by zalegalizować wszystkie pomniki ukraińskie w Polsce i polskie na Ukrainie.
  2. Parubij zaapelował o pamięć „o światłych stronicach w naszej historii, takich jak wspólna obrona Warszawy przed czerwoną hordą”.
  http://kresy.pl/wydarzenia/parubij-powtorzyl-kuchcinskiemu-zadanie-uipn-ws-legalizacji-banderowskich-upamietnien-polsce/
  Zapomnieli tylko dodać w p.2 żądania o uczczenie pacyfikowania przez upadlińców powstania warszawskiego !!!!

  Polubienie

 4. w said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/helikopter-ostrzelal-sad-najwyzszy-wenezueli-prezydent-obawia-sie-zamachu-stanu

  Polubienie

 5. krab said

  „Miłość” do upadliny zapoczątkowała PO i p. Komorowski jako prezydent, pis ochoczo i z wielkim oddaniem dla spawy kontynuuje i dodaje nowe wątki ! Widać z tego, że oba ugrupowania służą interesowi „pana” nadrzędnego!!
  Dwie „kartki” z tamtych lat:

  I Miller, z którym w tym przypadku całkowicie się zgadzam

  Polubienie

 6. Lech X said

  SLUCHAJCIE CO SIĘ DZIAŁO W DONBASIE Z LUDNOŚCIĄ ROSYJSKOJĘZYCZNĄ I JAKI WPŁYW MA IDEOLOGIA BANDEROWSKA NA UMYSŁY UKRAIŃCÓW.

  Polubienie

 7. w said

  EU ma byc teraz bolszewia a Uklad Warszawski teraz ma byc faszystami – nowy plan Chazarii

  Polubienie

 8. Jarosław Wieczorek said

  uważajcie bo pis przy władzy i będzie ostrzejsze prawo

  Polubienie

 9. Anna said

  W jakim szeregu postawić Putina?
  „- Eid al-Fitr jest jednym z głównych świąt religijnych, które przez wiele wieków obchodzone było przez wyznawców islamu na całym świecie. Zakończenie świętego miesiąca Ramadanu ma głęboki sens moralny, uosabia radość odnowy oraz pragnienie samodoskonalenia, i gotowości do tworzenia dobra, pomagania potrzebującym – stwierdził Putin w telegramie gratulacyjnym, cytowanym przez służby prasowe Kremla.”
  On wierzy w to co stwierdził telegraficznie? Dobro islamu na zakończenie ramadanu objawia się rytualnym ubojem zwierzęcia zarzynanego w imię Allaha. Ubój halal zakazuje ogłuszania zwierzęcia, zwierzę do końca wszystko czuje i umiera w agonii. To ma głęboki sens moralny???
  http://www.dzienniknarodowy.pl/7126/setki-tysiecy-muzulmanow-wylegly-na-ulice-rosyjski/
  wesoło mają w Moskwie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: