Miziaforum's Blog

Jak zwalczać oszczerstwa antypolskie w mediach , Jak walczyć z niemieckim kłamstwem „POLSKIE OBOZY ŚMIERCI” 2 x A.V .

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 27, 2017


WITAM PIERWSZA METODA NA WALKĘ Z OSZCZERSTWAMI PUBLIKOWANYMI W MEDIACH INTERNETOWYCH KTÓRYCH WŁAŚCICIELE TO PRZEWAŻNIE KAPITAŁ NIEMIECKI ..

A.V

 

JAK ZWALCZAĆ KŁAMSTWO NIEMIECKIE POWTARZANE W MEDIACH WSZELKIEGO TYPU DOTYCZĄCE WPŁYWANIA NA ŚWIADOMOŚĆ SPOŁECZEŃSTW KŁAMSTWO ” POLSKIE OBOZY ZAGŁADY, ŚMIERCI ”

A.V

zapraszam do realizacji pomysłu Polaków którym zależy na prawdzie i uswiadamianiu Niemców , szczególnie tych ze Zgorzelca Gubina 🙂

Komentarzy 21 to “Jak zwalczać oszczerstwa antypolskie w mediach , Jak walczyć z niemieckim kłamstwem „POLSKIE OBOZY ŚMIERCI” 2 x A.V .”

 1. miziaforum said

  Jak widać pan Arab opanował do perfekcji lewacką ideologię i od razu oskarża Polaka o „rasizm”. Do tego prowadzi lewacka propaganda – teraz każdy cham o innym kolorze skóry będzie tak się bronił.

  A w ogóle to obaj panowie wyglądają na zdrowych, więc po co przyszli do ośrodka pomocy społecznej? Jeżeli otrzymują jakąś pomoc to jest oczywiście skandal.

  więcej tu

  http://wolnosc24.pl/2017/06/27/arabskie-chamstwo-w-polsce-polak-zwrocil-mu-uwage-ze-zachowuje-sie-niekulturalnie-takiej-riposty-sie-nie-spodziewal-video/

  Polubienie

  • Anna said

   Jeśli zwrócił słusznie uwagę arabowi (czego na nagraniu nie ma) to dlaczego potem przyjmuje postawę „na kolanach”? Słychać jak mówi – przepraszam, niby za co? To był błąd bo dał mu przewagę.
   Nie raz beżowy zastąpił mi drogę, nigdy nie ustąpiłam, Moje motto – u siebie jestem! Nie bójcie się ich, jakby co to można liczyć na Polaków, nie odmówią pomocy.

   Polubienie

 2. Jarosław Wieczorek said

  nie wchodżcie w jakiekolwiek konflikty z arabami i nie jedzcie kebabów i nie chodzi tu o ”kupując kebaba osiedlasz araba”

  Polubienie

 3. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 4. miziaforum said

  W TEMACIE POWYŻSZYM A.V

  Polubienie

 5. marek said

  Polubienie

 6. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 7. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 8. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 9. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 10. marek said

  Polubienie

 11. marek said

  udostepniaj…

  Polubienie

 12. Jarosław Wieczorek said

  nie ma bata żeby policjant wyśmiał poszkodowanego i te opluwanie to wątpię w takie rzeczy chociaż nie wykluczam,ale policjant by zareagował na 100% od razu kajdanki i na glebę

  Polubienie

 13. mironik said

  http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/prezydent-potencja%C5%82-gospodarczy-polski-i-azerbejd%C5%BCanu-jest-bardzo-du%C5%BCy/ar-BBDkJZC?li=AA5a4a&ocid=spartanntp
  I co akurat teraz wyjeżdza z tym w większości islamskim Azerbejdzanem…

  Polubienie

 14. Jarosław Wieczorek said

  wirtualna polonia + plus na końcu musi być żeby wyszukiwało prawidłowo (pozycjonowanie) o ile dobrze zrozumiałem

  Polubienie

 15. Jarosław Wieczorek said

  oni są w kraju w którym istnieje prawo więc normalnie można go podać na policję ale będzie te prawo szariatu ciekawe czy ono pozwala na oszczerstwa hmm?

  Polubienie

 16. Anna said

  W Warszawie jest dużo miejsc ku pamięci zamordowanych Polaków po PW. Są to tablice pamiątkowe, kawałki murów, gdzie Niemcy rozstrzeliwali ludność cywilną. Wyciągali ludzi pochowanych w piwnicach, w domach i rozstrzeliwali pod murem. Na tablicach jest, że zrobili to jacyś „hitlerowcy” ale ktoś stale przypina kartkę – „to zrobili Niemcy”. Nie ma nacji Hitlerowcy, zrobili to Niemcy. Otwórzmy oczy na prawdę.
  Czy w Zgorzelcu mieszkają Polacy? a może karma tam wróciła bo te tereny były podbite przez króla polskiego. Są w naszym kraju tacy, którym niemiecki ordnung bardziej się podoba niż słowiańska wolność.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: