Miziaforum's Blog

GRZEGORZ ŁAKOMSKI Z W.P napisał na kacu lub na haju HORROR LEWAKA :-)

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 26, 2017


🙂 pro Islamscy fagasi wychodzą ze skóry aby nas obrażać TAKIEGO STEKU DEBILNYCH QUAZI PRAWDZIWYCH RELACJI NIE SŁYSZAŁEM NIGDY … CZY ONI MAJĄ NAS ZA RÓWNYCH SOBIE POD WZGLĘDEM INTELEKTU ?? 

https://wiadomosci.wp.pl/emigranckie-dzieci-z-berlina-ponizane-i-opluwane-w-polskich-miastach-ujawnia-wirtualna-polska-policjanci-nas-wysmiali-6137542204237953a

GRZEGORZ ŁAKOMSKI

14h temu

Emigranckie dzieci z Berlina poniżane i opluwane w polskich miastach – ujawnia Wirtualna Polska. „Policjanci nas wyśmiali”

Mężczyzna na głównej ulicy Lublina napluł w twarz nastoletniej muzułmance, a stojący nieopodal policjanci na zgłoszenie zareagowali śmiechem. Dzieci z rodzin muzułmańskich emigrantów przyjechały z Berlina, by poznać historię prześladowania i zagłady Żydów. Przez kilka dni – w Łodzi, Warszawie i Lublinie – nastolatkowie byli obrażani, poniżani i opluwani. Nauczycielka powiedziała Wirtualnej Polsce, że chciała przerwać wyjazd. Uczniowie uznali jednak, że nie dadzą się pokonać rasizmowi w Polsce.

 

Uczniowie z Berlina zwiedzają obóz w Majdanku

Uczniowie z Berlina zwiedzają obóz w Majdanku (Archiwum prywatne, Fot: Magdalena Zagórski)

Przyjazd licealistów do Polski kończy trwający od 2015 roku projekt, który ma pogłębić ich wiedzę na temat Holokaustu i pomóc zrozumieć problematykę migracji. Uczniowie berlińskiej szkoły średniej im. Teodora Heussa w większości są urodzeni w Niemczech, ale pochodzą z ubogich rodzin emigrantów z Palestyny, Libanu i Turcji.

W ciągu dwóch lat z wyjazdami edukacyjnymi dotarli do Francji, Hiszpanii i Izraela, gdzie poznawali historię Żydów, którym udało się uciec przed Holokaustem. Wizyta w Polsce miała być dla licealistów najtrudniejsza, bo tematem przewodnim miała być okupacja (odwiedzili muzeum więzienia Pawiak) i zagłada Żydów (zwiedzili m.in. obozy w Majdanku i Treblince). Okazała się wyjątkowo trudna również z innego powodu.

Mężczyzna pluje, policjanci się śmieją

Lublin, 21 czerwca. Przy Krakowskim Przedmieściu w centrum miasta widać wzmocnione siły policji. Do piłkarskiego meczu Słowacja-Szwecja na młodzieżowych mistrzostwach Europy pozostał jeden dzień. Między kościołem św. Piotra i Pawła a hotelem Europa do nastoletniej uczennicy berlińskiej szkoły z chustą na głowie podchodzi mężczyzna i pluje muzułmance w twarz. Szkolni koledzy podbiegają do stojącego w pobliżu patrolu policji. Funkcjonariusze lekceważą nastolatków. Są zajęci swoimi telefonami komórkowymi. Sytuację obserwuje kilku mieszkańców Lublina. Prowadzą roztrzęsionych uczniów i zapłakaną dziewczynę do innego patrolu policji, który stoi pod Grand Hotelem. Opowiadają, co się stało. Pokazują, że mężczyzna, który opluł dziewczynę się oddala. Policjanci reagują śmiechem. Tak wydarzenia zrelacjonowali nam świadkowie, do których dotarliśmy.

Ataki terrorystyczne w Europie. Skąd pochodzili zamachowcy?

wp

 

Nauczycielka chce przerwać wyjazd

Sabeth Schmidthals, nauczycielka, która zorganizowała wyjazd jest zdruzgotana. – Początkowo byłam bliska decyzji o powrocie do Berlina. Bałam się o uczniów, bo jestem za nich odpowiedzialna – zaznacza w rozmowie z Wirtualną Polską.

– Z drugiej strony nie chciałam wyjeżdżać, bo to by była porażka. Wyszłoby na to, że jesteśmy ofiarami i musimy opuścić Polskę – dodaje.

wp

Magdalena Zagórski, urodzona w Niemczech studentka polskiego pochodzenia, która robiła zdjęcia i pomagała uczniom jako tłumaczka przyznaje, że najgorsza była bierność policji.

– Poczuliśmy się bezradni i pozostawieni sami sobie. Zapisałam numery radiowozu policjantów, którzy zareagowali śmiechem. Podeszłam do samochodu sama, bez uczniów. Miałam ochotę zapytać, jak mogli śmiać się w twarz oplutej i płaczącej dziewczynie. Ostatecznie się nie odważyłam. Do końca dnia chodziliśmy już razem jako grupa i się nie rozdzielaliśmy – mówi nam studentka.

Policja: partol czuwał nad bezpieczeństwem kibiców

Podkom. Andrzej Fijołek ze służb prasowych komendy wojewódzkiej policji w Lublinie pytany przez nas o sprawę tłumaczy, że do jednego z partoli, który „czuwał nad bezpieczeństwem kibiców” podeszło kilka osób, w tym mężczyzna mówiący po angielsku.

wp

Według policji funkcjonariusze z rozmowy prowadzonej po angielsku zrozumieli, że mężczyznę ktoś usiłował opluć, a sprawca miał się oddalić. – W związku z barierą językową i szumem informacyjnym wynikającym z przekazu kilku osób jednocześnie, policjanci zaproponowali wezwanie kolejnego patrolu. Sami nie mogli bowiem opuścić tego rejonu służby i przestać czuwać nad bezpieczeństwem kibiców oraz mieszkańców miasta – wyjaśnia w mailu do nas Fijołek. Do zachowania policjantów z drugiego patrolu Fijołek się nie odniósł.

w ŁodziArchiwum prywatne

Podziel się

Niemiecka nauczycielka z pomocą pracującej w Niemczech Polki kontaktuje się z pełnomocniczką komendanta ds. ochrony praw człowieka. Według Fijołka pełnomocniczka przekazała sprawę dalej, a policjanci otrzymali informację, gdzie grupa z Berlina nocuje, dzieki czemu uczniowie mogli się czuć bezpiecznie.

Tego dnia uczestnicy wycieczki długo rozmawiają o tym, co się stało w Lublinie i w poprzednich dniach w Łodzi i Warszawie. Z przypadkami agresji spotykają się wielokrotnie każdego dnia, odkąd przyjechali do Polski.

wp

licealiści na cmentarzu żydowskimArchiwum prywatne

Podziel się

Łodź – bluzgi na ulicach i w hotelu

Efektem długiej rozmowy jest lista incydentów, z którymi spotkali się w Polsce młodzi muzułmanie. Spisała ją Magdalena Zagórski.

„Do tej pory nasi uczniowie mieli wyłącznie pozytywne doświadczenia na swoich wyjazdach. Tym razem jest jednak inaczej . Nasi uczniowie muszą się zmagać z rasistowskimi atakami polskich obywateli – napisali na wstępie, odnosząc się do poprzednich wyjazdów do Francji, Hiszpanii i Izraela.

w centrum ŁodziArchiwum prywatne

Podziel się

Największą uwagę w dwudziestoosobowej grupie przykuwają dziewczyny, które noszą hidżab (popularną wśrod muzułmanek chustę zakrywającą głowę i szyję). W Łodzi nastolatki są kilkaktotnie wyzywane na łódzkich ulicach. Jednej z nich grożono, że dostanie w twarz jedzeniem.

Warszawa – kobieta nasyła męża

Jedna z uczennic jest obrzucona wyzwiskami w hotelu. W centrum handlowym kobieta ostentacyjnie odsuwa się od jednej z nastolatek w chuście i wzywa męża. Mężczyzna podchodzi do dziewczyny i ją obraża.

Licealiści z Berlina w WarszawieArchiwum prywatne

Podziel się

Ochroniarz wyprasza jedną z uczennic ze sklepu, gdy słyszy jak rozmawia przez telefon po persku. Wyjaśnia, że zakłócała spokój klientów.

Lublin – woda tylko dla Polaków, dla muzułmanów – wibrator

Według sprawozdania najwiecej incydentow wydarzyło się w Lublinie.

Licealiści po zwiedzeniu obozu w Majdanku telefonicznie uzgadniają, że będą mogli zwiedzić synagogę w Lublinie. Pilnujący wejścia ochroniarze, widząc muzułmańskie nakrycia głowy nie wpuszczają nastolatków do środka. Tłumaczą to względami bezpieczeństwa.

Mężczyzna na starówce odmawia uczniom sprzedaży wody tłumacząc, że nie są Polakami.

uczniowie w muzeum w TreblinceArchiwum prywatne

Podziel się

Idącym ulicą dziewczynom ktoś rzuca pod nogi wibrator.

Kobieta podchodzi do jednej z dziewczyn noszącej chustę, oblewa ją wodą i kilka razy krzyczy ”go away!”

”Znamy rasizm z Berlina, lecz jest on niczym w porównaniu do tego, co spotkało nad tutaj” – piszą w sprawozdaniu z wyjazdu opiekunowie uczniów.

„Nie dać zwyciężyć rasizmowi w Polsce”

W sprawozdaniu zamieszczają też spisane tego dnia głosy uczniów, którzy w przyznają, że doświadczają rasistowskich zachowań w Berlinie, ale „są one niczym” w porównaniu z tym, co ich spotkało w Polsce.

„Najgorszym doświadczeniem był brak wsparcia i wyśmianie ze strony policji” – oceniają uczniowie.

„Jak mamy opowiadać o tym kraju?”- pytają opiekunów.”Jesteśmy tu, aby się zajmować rasizmem wobec Polaków, a doświadczamy rasizmu z ich strony” – zauważają.

Ostatecznie dochodzą jednak do wniosku, by nie przerywać wyjazdu i zgodnie z planem pojechać jeszcze do Krakowa, aby ” nie dać zwyciężyć rasizmowi w Polsce”.

Uratowana z Holokaustu przeprasza za Polaków

W ciągu dwóch dni spędzonych pod Wawelem nie zdarzył się żaden nieprzyjemny incydent.

Magdalena Zagórski: – Mieliśmy obawy. Poszliśmy na kolację do restauracji, gdzie byli inni obcokrajowcy. Przy wejściu zaczęłam tłumaczyć ochroniarzowi kim jesteśmy i skąd przyjechaliśmy. Zdziwiony, że się przed nim tłumaczę, zaprosił nas do środka.

muzeum Galicja w KrakowieArchiwum prywatne

Podziel się

Kraków. Żydowskie muzeum Galicja. Zaczyna się spotkanie z uratowaną z Holokaustu Reną Rach. – Chciałabym was przeprosić za incydenty, które was spotkały – mówi starsza kobieta. Opowiada swoją historię. Jako roczna dziewczynka została wyniesiona z krakowskiego getta przez matkę, która uciekła kanałami. Krótko potem została oddana obcej rodzinie, by mieć szanse na przeżycie wojny. Rozmowa trwa ponad dwie godziny.

W przerwie licealistów zaczepia turystka z USA. – Widzę, że jesteście muzułmanami. Skąd przyjechaliście? – pyta.

„Nikt nie pytał kim jesteśmy. Od razu dali odczuć nienawiść”

Po przerwie nastolatkowie ustawiają krzesła w kręgu. Mają podzielić się swoimi refleksjami związanymi z kończącą się wizytą w Polsce.

Isla jest Palestynką i nosi hidżab. – Nikt nie pytał kim jesteśmy. Ludzie od razu dawali nam odczuć, że nas nienawidzą – mówi ze smutkiem. – Przyjechaliśmy tu, by poznać historię Polski i opowiadać ją dalej naszym znajomym. Jak w kraju, który był tak doświadczony przez Hitlera, może dochodzić do takich zachowań? – pyta.

Wtóruje jej Celine: – Nie znają nas i osądzają wyłącznie na podstawie wyglądu. Tak samo się działo z Żydami. Ich duża część w przedwojennej Polsce żyła podobnie do Polaków. Różniło ich tylko pochodzenie. Przyszedł faszyzm i zaczęto ich osądzać po wyglądzie. To przypomina to, co działo się z nami.

– Z taką nietolerancją się dotąd nigdzie nie spotkaliśmy. To boli – dodaje Mustafa.

Polub WP Wiadomości

Komentarze 53 to “GRZEGORZ ŁAKOMSKI Z W.P napisał na kacu lub na haju HORROR LEWAKA :-)”

 1. Lech X said

  Kolejna nagonka na Polske i Polaków. W roli głównej koczownicy.Do tego jeszcze jakiś faszyzm,który był powodem judeosceptycyzmu .
  Niech próbują dalej 🙂

  Polubienie

 2. Anna said

  Może wolałyby takie powitanie…
  Na placu Tahrir w Egipcie europejską dziennikarkę złapali tubylcy. Kobieta została rozebrana do naga, brutalnie zgwałcona i pobita.
  Niech wiedzą, że nie są u nas mile widziani!

  Polubienie

 3. Anna said

  Biuro Lampart informuje, iż jedna z kluczowych osób w sprawie Karoliny K., powiązana również z innymi kobietami została zatrzymana na jednym z polskich lotnisk.

  Polubienie

 4. llubię said

  Wstrząsająco wzruszające 😉 😛

  Polubienie

 5. w said

  Zydowskie muzeum i Mustafa muzulmanin jeblem …

  Polubienie

 6. marek said

  http://wolnosc24.pl/2017/06/21/zdumiewajacy-wyrok-polskiego-sadu-dzieci-polki-majace-obywatelstwo-polskie-maja-byc-wydane-za-ocean/

  Polubienie

 7. marek said

  http://wolnosc24.pl/2017/06/26/hymn-isis-rozbrzmiewal-na-warszawskim-powislu-policja-przyjechala-na-miejsce-i-odjechala-wideo/

  Polubienie

 8. marek said

  Donald Trump odmówił zorganizowania oficjalnej kolacji mającej uczcić zakończenie ramadanu. Tym samym przerwał tradycję trwającą w Białym Domu od ponad 20 lat.
  Po raz pierwszy taka kolacja miała miejsce w 1996 r., a jej organizatorem był prezydent Bill Clinton. Zamiast kolacji z okazji zakończenia ramadanu, Trump wraz z pierwszą damą wzięli w sobotę udział w weselu sekretarza skarbu Steve’a Munchina, który poślubił szkocką aktorkę Louis Linton…
  http://newsweb.pl/2017/06/26/ta-decyzja-trumpa-oburzyla-lewice-i-liberalow-a-muzulmanie-sa-w-ciezkim-szoku/

  Polubienie

 9. w said

  http://www.rp.pl/Kraj/170619121-Bez-wiezienia-za-spalenie-kukly-Zyda.html#ap-1
  Grypa gdzie jestes … Jak widzisz jednak mialem racje , ze ich nie wsadzaja… teraz tylko brode zapuscic jak Braun i dalej rozbijac prawice…

  Polubienie

 10. krab said

  ??? Palestynkę przywlekli do Polski, żeby jej opowiadać o holokauście ? mogli go pokazać w czasie wizyty w Izraelu i to na jej ziomkach !!! A ten opluwacz i „ofiarodawca ” wibratora, to nie czasami wysłannicy Aadasia, tylko tym razem nie odpicowani czarną pastą tylko upozowani na Polaków ?
  A z drugiej strony … Polacy są rasistami i w związku z tym Mutter Makrela i spółka nie powini na siłę unieszczęśliwiać swoich gości osadzając ich w tak barbarzyńskim kraju , tylko tulić do cyca u siebie !

  Polubienie

 11. krab said

  „Ochroniarz wyprasza jedną z uczennic ze sklepu, gdy słyszy jak rozmawia przez telefon po persku.”- zdziwieni ??? Ci , którzy nie wypraszali niejednokrotnie odlatywali na łono Abrahama !

  Polubienie

 12. Jarosław Wieczorek said

  Polubienie

 13. Jarosław Wieczorek said

  i huj nie wiem za co mam sprawę w sondzie ale RATUJCIE MNIE LUDZIE PRAWILNI BŁAGAM POMOCY

  Polubienie

  • Jarosław Wieczorek said

   dobra ja to załatwię zobaczymy co mi powiedzą,może jakaś błahostka napiszę po sprawie mieszkanie jest sprzedane jakoś prawie rok temu a przyszło wezwanie i byłem dziś w sądzie powiedzieć,żeby przysłali mi jako powtórne tam gdzie się znajduje bo jestem zameldowany nigdzie a co do tej wolności słowa i prawa to tak średnio to wygląda

   Polubienie

 14. marek said

  Szczyt tchórzostwa? Wałęsa junior zasłania się europejskim immunitetem!

  Jarosław Wałęsa zasłania się immunitetem eurodeputowanego. Toczy się bowiem przeciwko niemu proces, który sam sprowokował. To szczyt tchórzostwa syna byłego prezydenta czy celowe, cyniczne próby pokazania, jak „małymi” ludźmi są ci, którzy takich przywilejów nie posiadają?

  http://newsweb.pl/2017/06/26/szczyt-tchorzostwa-walesa-junior-zaslania-sie-europejskim-immunitetem/

  Polubienie

 15. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/7128/polska-bez-imigrantow-nagranie-pokazuje-ze-sa-tu-io/

  Polubienie

 16. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/7126/setki-tysiecy-muzulmanow-wylegly-na-ulice-rosyjski/

  Prezydent Rosji Władimir Putin złożył gratulacje rosyjskim muzułmanom z okazji ich święta

  Polubienie

 17. Magda said

  ” Dzieci z rodzin muzułmańskich emigrantów przyjechały z Berlina, by poznać historię prześladowania i zagłady Żydów. ”
  Czyli co dokładnie mieli poznać?Polskie obozy?

  Polubienie

  • w said

   Muzułman

   Zniekształcona forma słowa muzułmanin (niem. Muselmann) używana powszechnie w Auschwitz i w innych niemieckich obozach koncentracyjnych. W żargonie obozowym słowo to oznaczało więźnia skrajnie wycieńczonego z powodu głodu. U „muzułmanów” następował zanik podściółki tłuszczowej i mięśni, sucha skóra uwydatniała zarys kości, twarz przybierała wyraz maski, oczy stawały się zamglone. Z powodu zaniku mięśni ich ruchy ulegały spowolnieniu, garbili się, najchętniej przebywali w pozycji kucznej. Odczuwając zimno, okrywali się kocami, szmatami, papierem z worków po cemencie. Wraz ze zmianami somatycznymi następowały zaburzenia psychiczne. Początkowo „muzułmanie” byli nadpobudliwi i drażliwi, a ich uwaga skupiona tylko na zdobyciu jedzenia (wyżywienie), z czasem jednak całkowicie obojętnieli na bodźce zewnętrzne. W trakcie selekcji w obozie kierowani byli na śmierć w komorach gazowych.

   Polubienie

 18. marek said

  http://wolnosc24.pl/2017/06/26/trump-wygral-w-najwyzszym-sadzie-jego-antyimigracyjny-dekret-jest-wazny/
  Dekret imigracyjny podpisany przez Trumpa 6 marca wprowadzał 90-dniowy zakaz wstępu do Stanów Zjednoczonych osób z sześciu krajów: Libii, Iranu, Somalii, Sudanu, Syrii oraz Jemenu oraz 120-dniowy zakaz wstępu wszystkich uchodźców w celu opracowania lepszych procedur sprawdzających podróżnych…Przeciwnicy prezydenta argumentowali, że dekret jest antymuzułmański i dyskryminuje ze względu na religię, gdyż kraje objęte zakazem są w większości muzułmańskie..

  Polubienie

 19. llubię said

  Mizia swojego filmiku nie wrzucił, to ja to robię 😛

  Polubienie

 20. llubię said

  Jak jeździcie na tirach , albo macie w rodzinie , czy znajomych tirowców, to ich ostrzegajcie !!! Podłe żabojady 😦

  Polubienie

 21. lovefool said

  w/g mnie to wszystko są wymyślone historyjki…

  Polubienie

 22. gustavo said

  GRZEGORZ ŁAKOMSKI to chazarski kutas w srake nadziewany…chuj ci w pysk kurwo…

  Polubienie

 23. w said


  wpis chazara Muntzera jest zawsze tam gdzie jest kontra czyli Jablonowski – slugus Pastora jest sprytny… niby pokazuje ,ze protestantyzm upada w Anglii na jednym filmiku , niby ze Pastora nie zglaszac do sciagania sekt bo straci fana… teraz przegial juz i odkryl sie..
  Grypa to emeryt skoro dal sie nabrac na chazarskie sztuczki..

  Polubienie

 24. marek said

  – Żadnego euro. Nie chcę euro. Nie potrzebujemy tutaj euro – powiedział polityk w wywiadzie udzielonym w czasie konferencji reSITE w Pradze. – Każdy wie, że wspólna waluta jest bankrutem. Chodzi o naszą suwerenność. Chcę czeskiej korony i niezależnego banku centralnego. Nie chcę kolejnego problemu, w który wtrąca się Bruksela.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/7133/czeski-kandydat-na-premiera-nie-chcemy-euro-ue-nie/

  Polubienie

 25. marek said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/7132/usa-anty-muzulmanski-billboard-mahomet-gwalcicielo/
  Napisy na nim głoszą:

  Idealny człowiek

  * Poślubił 6-latkę

  * Ściął głowy 600 Żydom jednego dnia

  * Właściciel i handlarz niewolników

  * 13 żon, w tym 11 na raz

  * Gwałciciel

  * Torturował i zabijał niewiernych

  Podsumowanie, umieszczone pod tą wyliczanką brzmi: Uczcie się, prawdofoby

  Polubienie

 26. marek said

  http://wolnosc24.pl/2017/06/27/arabskie-chamstwo-w-polsce-polak-zwrocil-mu-uwage-ze-zachowuje-sie-niekulturalnie-takiej-riposty-sie-nie-spodziewal-video/

  Polubienie

 27. marek said

  http://wolnosc24.pl/2017/06/27/gronkiewicz-waltz-przyjmie-uchodzcow-w-warszawie-dogadala-sie-bezposrednio-z-angela-merkel/

  Polubienie

 28. Ink said

  Bajki naćpanego lewaka

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: