Miziaforum's Blog

Jak obcy obcym , w Polsce wyd… Polaków !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 11, 2017


Od niedzieli (od dzisiaj) obywatele Ukrainy przekraczający granicę w ruchu bezwizowym mogą wykonywać pracę na terytorium Polski pod warunkiem, że będą mieli odpowiednie dokumenty, np. zezwolenie na pracę.

Ukraińcy w Polsce

W związku z wprowadzeniem ruchu bezwizowego uregulowano też kwestię pobytu na terytorium Polski cudzoziemców w trakcie toczącego się przed wojewodą postępowania o udzielenie im zezwolenia na pobyt czasowy, pobyt stały lub pobyt rezydenta długoterminowego UE. W przypadku, gdy wniosek został złożony w terminie oraz nie zawiera braków formalnych lub braki formalne zostały uzupełnione w terminie, wówczas w dokumencie podróży wnioskodawcy zostaje umieszczony stempel potwierdzający złożenie w terminie wniosku.

Cudzoziemiec, który ma taki stempel, może wjechać do Polski w ruchu bezwizowym wyłącznie wtedy, jeżeli nie wykorzystał – w okresie przed procedurą i w jej trakcie – 90 dni pobytu w okresie 180-dniowym. Jeżeli okres pobytu w ruchu bezwizowym został wykorzystany, ponowny wjazd do Polski może nastąpić na podstawie wizy długoterminowej.

Dopiero po wykorzystaniu całego okresu pobytu przysługującego w ramach ruchu bezwizowego, następuje płynne przejście na uprawnienia wynikające ze złożenia w terminie wniosku na pobyt czasowy, pobyt stały lub pobyt rezydenta długoterminowego UE.

Liberalizacja przepisów nie dotyczy wjazdu do Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Rozporządzenie PE i Rady UE

Zmiany w ruchu wizowym to konsekwencja wejścia w życie nowelizacji rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE wymieniającego państwa trzecie, których obywatele muszą mieć wizy podczas przekraczania granic zewnętrznych, oraz te, których obywatele są zwolnieni z tego wymogu. Dzięki zmianom Ukraina została przeniesiona z aneksu I (czyli krajów, których obywatele muszą starać się o wizy Schengen) do aneksu II (krajów z ruchem bezwizowym).

Zniesienie przez Unię Europejską wiz dla obywateli Ukrainy Rada UE zatwierdziła 11 maja. Wcześniej, 6 kwietnia, porozumienie w tej sprawie zostało przegłosowane przez Parlament Europejski.

CO TO OZNACZA W PRAKTYCE PRZYPOMINAM TEN FILM , A ZA CHWILĘ NOWY BARDZO WAŻNY FILM NAWIĄZUJĄCY DO CAŁOŚCI TEGO TEKS

 

MAJA TU PRZYJECHAĆ JAKO TURYŚCI 🙂 !!!!!!!!!!1 A HIPERMARKETY OKLEJONE PLAKATAMI OFERUJĄCYMI IM PRACĘ OD ZESZŁEGO PONIEDZIAŁKU …..

 

Komentarzy 125 to “Jak obcy obcym , w Polsce wyd… Polaków !!”

 1. mgrabas said

  czy podobnie jak ukradziono Serbom Kosowo
  http://7777777blog.wordpress.com/2017/06/10/skradzione-serbom-kosowo/
  zaplanowana jest kradzież Polakom wschodnich powiatów przy granicy z Ukrainą z Przemyślem i Rzeszowem włącznie?
  http://7777777blog.wordpress.com/2016/12/09/czy-grozi-nam-zywiol-ukrainski/

  Polubienie

 2. marek said

  ciekawym bedzie spotkanie w boju UPAinskich siepaczy z islamskimi siepaczami w Niemczech…

  Polubienie

  • miziaforum said

   ONI NIE POJADĄ DO NIEMIEC TYLKO ZOSTANĄ W POLSCE GDZIE PROPONUJE IM SIĘ LEGALNĄ PRACĘ , LEGALNY WYWÓZ ZAKUPIONYCH DOLARÓW I EURO NA UKRAINĘ I PEŁNĄ OCHRONĘ PRAW ……. W NIEMCZECH I EUROPIE ZACHODNIEJ MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO JAKO TURYŚCI …. N.P NIEMIECKI ZOLLAMT – ODPOWIEDNIK POLICJI IMIGRACYJNEJ KTÓRY MA W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW RÓWNIEŻ KONTROLOWANIE MIEJSC PRACY JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ KARY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W WYSOKOŚCI 190 000 EURO ZA 1 ZATRUDNIONEGO NA LEWO UKRAIŃCA … PEWNIE JAKAŚ ILOŚĆ UKRÓW SPRÓBÓJE ALE NIEMCY ZROBIA POKAZÓWKĘ TAKIMI METODAMI JAK KIEDYŚ POLAKÓW PO WEJŚCIU NA TEREN BUDOWY GOSPODARSTWA ZAKŁADU PRACY LUB NAWET MIESZKANIA ŁAPIĄ DELIKWENTA TAK JAK STOI NIE POZWALAJĄ NAWET SIE UBRAĆ I ZABRAĆ RZECZY OSOBISTYCH I W SAMYCH GACIACH NA BOSAKA ODTRANSPORTOWÓJĄ NA GRANICĘ POLSKO NIEMIECKĄ … ZASADZAJĄC SOLIDNEGO KOPA W SPIERDZIANE SLIPY NA ZACHĘTĘ ABY BRAŁ POPRAWNY KIERUNEK … I W PASZPORT WBIJAJĄ ZAKAZ POWROTU NAWET NA POGRZEB MATKI ………. A W POLSCE MAJĄ ŚWIĘTY SPOKÓJ I PARASOL OCHRONNY TAKI SAM JAK ISLAMIŚCI NA ZACHODZIE

   W ZASADZIE JUŻ OD DZIŚ MOZE DO POLSKI LEGALNIE WJECHAĆ NAWET 3 000 000 UKRÓW … CO TO OZNACZA DLA POLAKÓW ………… ZAPRASZAM NA FILM ZA JAKIEŚ 60 MINUT BO SIĘ ŁADUJE

   Polubienie

 3. marek said

  islamska moda panoszy sie wsrod mlodych bezrozumnych…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/krwawy-atak-w-krakowie-dwoch-mezczyzn-dzgnelo-23-latka-na-przejsciu-dla-pieszych/018f0vt

  Polubienie

  • w said

   to juz drugi atak… teraz nie wiadomo czy to FF by ruszyc Polaczkow sprzed telavizorni czy normalnosc dnia codziennego… Jedno jest pewne chca Nas sprowokowac bysmy ruszyli na siebie… Dlatego uciekanie glowa w piach doprowadzic moze do powtorki zydow w 2 w.s. kiedy nie bronili sie przed okupantem.. Polacy sa teraz w tym samym polozeniu – holocaust czeka.. Rozbrojony narod liczacy na wydanie broni od policji ( dostaniecie ale drzwi do sforsowania jak w 1956 r w Poznaniu) a nie bron… Wojsko palcem nie kiwnie a ludzie do pracy beda patrzec jak hordy dziwnie wygladajacych zielono niebiesko zolto i czarno wygladajacych ludzikow bedzie sie strzelac …Domyslam sie ,ze przejechanie autobusem do pracy polegac bedzie na polozeniu sie na podloge… Coz ludzie ludziom zgotowali ten los… Jesli Polacy wierza ze ich nikt nie ruszy to niech dalej wierza… narod glupi i slaby nie ma szans na przetrwanie
   dlatego jedynym rozwiazaniem sa brygady miedzynarodowe tam jest miejsce do przetrwania a nie patrzenie czy to jest czarny czy bialy.. Walka religijna to jest walka miedzynarodowa swiatowa a nie lokalna..
   Odbiora nam wszystko i bedzie Donbas… Juz widze te walki w Przemyslu , na Slasku.. to dopiero bedzie poczatek w tym czasie imigranci beda gwalcic hordami Polki i kastrowac Polakow… To nie sen ale przyszla rzeczywistosc i nie wierze ze Polacy sie zjednocza
   Pierwszy raz w historii spotkalem sie z tym ,ze Polak boi sie zabic i nie zrobi tego nawet w obronie swojej rodziny … dopiero kiedy sam zobaczy smierc przed oczami bedzie ze strachu chcial uratowac swoje i tylko swoje zycie.. i nie mowmy o jakis chwala bohaterom..
   I cudownym zjednoczeniu ludzi… Magda Zuk to pokazuje… Nie ma Polski sa tylko miasta i rzesza ludzi co wola milczec i zyc z dnia na dzien w nadzieji ,ze ich to nie dosiegnie,… Jakze sie myla…
   Jesli ktos chce przezyc ta rzez co bedzie w POLSCE polecam miedzynarodowe legiony tworzone na terenie Federacji Rosyjskiej…
   A jesli to dla Polakow wrog to trudno – wtedy drogi innej nie ma… tylko rzepke swoja skrobac..

   Polubienie

  • grypa666 said

   co hasbarnik znów pierniczy — islamska moda?
   takie porachunki są w Polsce od kiedy się urodziłem po II wś.
   jako uczeń szkoły podstawowej miałem tych popierdolców na karku
   x lat temu jeden taki zaatakował mnie w windzie bo mu się mój rower niespodobał, a mnie się niespodobało że splunąlna podłogę… walnąłem go kolanem w jaja, a nogi mam silne 😛 sorka :)))
   po tym kłaniał mi się :))) ale z daleka LOL

   Polubienie

 4. miziaforum said

  FILM WRZUCONY NA GÓRĘ

  Polubienie

 5. Lech X said

  Mizia, czy te 3 miliony to nowa liczba ,czy ta która tutaj tymczasowo przebywała ? Czyżby 5-6 milonów słynne się realizuje ?

  Polubienie

 6. Lech X said

  https://7777777blog.wordpress.com/2016/12/09/czy-grozi-nam-zywiol-ukrainski/

  ,,Komentarz Polaka zza oceanu do obecnej sytuacji w Polsce (zachowana oryginalna pisownia):

  „Juz oficjalnie podaja ze dla ukraincow I Gruzinow znosza wizy wjazdowe do Europy. To sie dopiero zacznie u nas dziac. Bedzie to samo w Polsce co w Niemczech z tzw. uhcodzcami.
  Bez pozowlenia na bron ani rusz.

  Beda ciagnac mafie, nozownicy na zamowienie, a co najgorsze banderowcy a my slabniemy w oczach.
  Mamy najslabsze rzdy od wielu lat.”

  Komentarz (fragment) Polski, która ostatnio rozmawiała z Ukraińcem w Lwowie:
  „…mówił mi, że jesteśmy słabym państwem, słabym narodem – nic nie znaczymy, oni stoją wyżej […], a nasz kraj traktuje jako tranzyt do wyższej kultury: Niemiec…””

  Nie sądziłem ,że niektóre Ukropy żyją aż w takim oderwaniu od rzeczywstości :). Wyżej kulturowo od nas ? To tak jakby murzyn w południowej Afryce powiedział,że jego miasto jest lepiej rozwinięte i ma wyższy poziom cywilziacyjny bo ktoś za niego je zbudował i stara się o tym zapomnieć i zatrzeć ślady. Kompleksy Ukropów nad wyraz widoczne. Oczywiście służalcza,niewolnicza postawa bycia narzędziem polityki niemieckiej ,poprzez uzyskanie akceptacji samych Niemców w celu dowartościowania swojej bezwartościowej ,,kultury”.

  Dmowski miał absolutiną racje ,że kluczem dla Niemiec do trzymania Polski w takiej pozycji geopolitycznej jaka jest teraz jest podtrzymywanie istnienia odrębnego państewka takiego jak Banderland.

  Do tego dowiedziałem się ,że na ukraińskich forach Banderowcy pisza między sobą ,że należy oczyścić tereny wschodniej Ukriany z ludności rosyjskojęzycznej bo UWAGA są niewystarczająco wartościowi rasowo jak na Słowian.Chyba nie trzeba dodawać skąd takie teorie zaczerpnięto :).

  Także podziękujmy Niemcom za ten ,,cudowny” naród wywodzący się z królewskiego szczepu ,,żniwiarzy” tak bardzo niszczącego relacje między Słowianami,które teraz jest dodatkowo narzędziem koczowników do rozbicia świata słowiańskiego.

  Polubienie

  • w said

   Banderowcy to potomkowie wlasnie Niemcow zasiedlonych po 1 ws na Wolyniu w liczbie 1 mln… to oni wymordowali ludnosc polska i zastraszyli Ukraincow do kontynuacji mordow..do nich dolaczyli zydzi polscy (nie ma danych) zmuszeni do mordowania oraz wierchuszka zydopodobna

   Polubienie

   • Lech X said

    Nie, moim zdaniem z tego co czytałem z różnych źródeł to tamte tereny były zasiedlone przez Chazarie,koczowników.Osadnicy niemieccy to bardziej Żytomierz jednakże Ukraina była zasiedlona przez azjatyckich Chazarów. Jedynie szczepy azjatyckie są zdolne do takiego okrucieństwa.Ukraina to cywilizacja turańska ,która wykazuje brak poszanowania dla życia ludzkiego i która cechuje się zupełnie innym kodeksem wartości w stosunku do naszej co jest właśnie przyczyną ich obojętności zabijania ludzi dla swoich korzyści.Stąd Wołyń nie był dla nich niczym co mogłoby uderzyć w ich sumienie.,,Ukraińcy”(małorusini) po prostu przyjeli poprzez kontakt z ludami stepów azjatyckich ich kodeks wartości. Ukrainiec pod wpływem emocji może zrobić wszystko i odrazu bo tam wszystsko kręci się wokół instynktów,korzyści materialnych.

    Dla Upaniny jest jedno rozwiązanie i jest nim rozebranie państwa,nawet jeżeli byśmy to zrobili w kooperacji z Rosją ,ale dochodza także Węgrzy ,Słowacy,Rumunii.

    Polubienie

   • grypa666 said

    https://miziaforum.wordpress.com/2017/06/11/jak-obcy-obcym-w-polsce-wyd-polakow/#comment-314724

    Polubienie

 7. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

 8. miziaforum said

  CIEKAWE CO NA TO POWIE TANDEM LUBELSKI ….. ZNANYCH UKROFILÓW I BANDEROLUBÓW

  Polubienie

  • grypa666 said

   czy ktoś słuchał wczoraj dra Brzeskiego u Ch&K? :))
   chciałem zdementować, ale szkoda czasu, gniot długi, bzdet i wpadek tyle, że siedziałbym nad tym całą noc

   zauważyliśmy z żoną (poczwórna siła umysłowa 😛 ) że córki Chujeckiego uśmichają się na słowa komuch, komunizm itp. oczywiście w bezczelnym załganym propagandowym kontekście… wynik tresury przez tatulę? te młode kobity wychodzą na idiotki

   Polubienie

 9. grypa666 said

  Żydłactfo ma w łapach wszystko — Obok YouTube, PayPal ich narzędziem kontroli blogerów
  http://www.realjewnews.com/?p=1214

  Polubienie

 10. grypa666 said

  http://wp.me/pzHyp-6yQ
  Roman Kafel: Ukraina tak! Banderowcy ..nigdy!

  Neobanderowcy jacy nadaja ton zyciu politycznemu Ukrainy i coraz mocnniej spychaja ja w przepasc, odznaczaja sie niebywala odpornoscia na realia i racjonalne argumenty. Nalezy sobie jasno uzmyslowic , jak i na podstawie czego , skad wyrobili sobie odpornosc na lajanki, nie liczenie sie z nikim i niczym, samowystarczalnosc ideologiczna oczywiscie mitologiczna( zamiast sluchac czyich mitow zmyslamy se sami swoje), i odpornosc psychiczna doprowadzona do calkowitego zbydlecenia.
  Ich struktura ideologiczna jest prosta: Czlowiek to bydle, a my Ukraincy jestesmy tylko najlepszymi bydlakami.
  Typowe cechy patologicznego bandytyzmu. Chrzescijanie maja Caritas za cnote. Oni- Nienawisc do wszystkiego co nie jest ich. Dokladnie – jak cala czesc tzw polskiego establishmentu intlektualnego i politycznego tzw neosarmacji. Nie mozna zaprzeczyc rzeczywistosci , wielu o tym wie , ale nie chce czy wstydzi się , czy nie chce sie przyznac do oczywistosci. Ze ta bydlaca moralnosc i etyke stworzyla cywilizacja quasi lacinska…. w wydaniu Sarmackim ziluminatyzowanym….
  Zrobila to przez ochrzczenie Franka Jakobowicza i przyjecie na lono Kosciola Potwornej Sekty..o obrzydliwej doktrynie… Odkupienia przez Grzech! Przez to przyjeto do herbow szlacheckich i dopuszczono do pomieszania krwi, jaka bezposrednio była przyczyna Upadku Przeczypospolitej Szlacheckiej i zaraz po tym szlachty jako klasy politycznej, ekonomicznej i jako klasy spolecznej. Ci neoszlachcice neofici zastapili klase szlachty w Polsce i przyjeli jej i status, i majatek, i probuja do dziś uzurpowac swoja pozycje- jako leglanie im nalezna.
  Dlatego tak wielu jest poplecznikow banderyzmu wsrod tzw neosarmatow parchatow, ktorzy nota bene dorwali sie ……tera kurwa oni…i nikt im tu nie bedzie ..p,,,l….glodnych kawalkow!!!! Bo to są ich naturalni sojusznicy w pezpardonowej walce o frankistowski prymat nad Slowianami i w dalekosieznych planach budowy K’Hazarii Magna.
  Zarowno sarmatyzm- jak i neosarmatyzm- tak samo, jak siczowszczyzna i neokozaczyna -czyli Banderiwszczyna to nieodrodne braciszki….Shabataismu- Antynomizmu…..w czystej postaci z poprzestawianymi prycypiami:-)))) lustrzanym odbiciem moralnosci i instrumentalnym uzyciem oszustwa, oraz podwojny kod moralno etyczny… .Stad ten dziwny wydawaloby sie paradoxalny sojusz….:-))))) Ktory de facto ani nie jest dziwny, ani paradoxalny ,ale ma właśnie jak najbardzie realne uzasadnienie we wspolnocie ideologicznej.
  Jednote Slowianska- MIR slowianski..rozwalilo to – co nazywamy cywilizacja lacinska zupelne blednie i falszywie -bo tak naprawdę tym co tego dokonalo , tym co kryje sie pod nazwa „cywilizacji lacinskiej” jest…….Ultramontanizm….. Misja Cyryla i Methodego odbudowala MIR Slowianski Chrzescijanski i przeksztalcila go w Chrzescijanska Jednote Slowian…..to bylo nie do zniesienia dla Germanskich Spadkobiercow Rzymu…nazywajacych sie i nazywanych Ultramontes. Bo Cywilizacja rzymsko-lacinska…w wielowiekowej symbiozie i zgodnym wspolzyciu ,sojuszu z Slavia i greckim Bizancjum…stanowilo zagrozenie dla Ultramontes….
  Odebranie pretextu do politycznej i militarnej inwazji Slowianszczyzny pod pozorem misji religijnej -przestalo miec podstawy….przywrocic je mogla tylko nowa misja..Walki ze Schizma. I zmontowana Wielka schizme….Ltramontes dotarli do Rusi.
  Kiedy Moskwa poprosila Wladyslawa na Tron….zapalily sie wszystkie lampki Ultramontes…..i w ciagu zaledwie stulecia zmajstrowali bajstruczka…Unie…ktora wydala nazizm mitologiczny w wydaniu Cerkiewnym i stala się narodowotworczym pradem Ukrainy….separatyzmu ukrainskiego konczac na doktrynie Donceva….innych….I wykaca od tego czasu miot za miotem…..tego wscieklego potworka…z zebami , rogami…i WIDLAMI…
  Problem mitologizacji ideologii i moralnosc dopuszczajca operacje myslowe rozgrzeszajace najwieksze zbrodnie w imie wyzszych celow…..
  To nie wymysl Ukraincow…ale to myslenie odbywalo sie rownolegle ewoluujac w tzw darwinizm polityczny od wielu stuleci. Zauwazyl to Sienkiewicz w opisie – Modlitwy Longina Podbipiety….z Ogniem i Mieczem… Czlowiek- ludzie sa zdolni do najwiekszej zbrodni- jakiej nie dopuszczaj sie zwierzeta…pod wplywem ideologii w jaka wierza i wyznaja! Czasami tak idiotyczna, ze porwnanie z bydleciem jest obelga dla bydlat!
  Ale satanistyczna postac przybrala ta doktryna w 1666 roku..kiedy Zwi Shabatai oglosil się Mesjaszem..ktorego nastepca oglosil się Jakob Frank Dobrudzki szlifujac i doskonalac doktryne… Polecam doskonala ksiazke na temat.. 1666- Redemption throug Sin – Robert Sepehr.
  Antynomizm- ziluminatyzowany sarmacki frankizm ma wlasne zasady. O ci- wlasnie te dzikusy to nie sa ludzie, ale bydleta…dzikie zwierzeta..bestie…niebezpieczne…..a skoro nie sa ludzmi nie maja ludzkich uczuc…I poswiecenie nozy i widel przez unickiego ksiedza..rozgrzesza ciemnych prostakow. I przystepuja do rzezi – Ot -jak uboj…. jak prosieta, bydlo ,,drob…bo te ne ludyna…to Lachy…Moskale..etc… To samo robili Rycerze N M Panny….poganie – Slowianie to nie ludzie….Angielscy kolonizatorzy….inni… hitlerowcy….i do dzis neocony i ….cale plejady nasladowcow…
  Pan Wiatrowicz…nie glupi i dobrze wyksztalcony facet…z jasna uczciwa i szczera slowianska geba….i zaprzedana diablu dusza… Ilu takich pukalo do domow sasiadow na Wolyniu i na Podolu….taki dobry chlopak- chlopak o uczciwej gebie zapukal i do domu naszej rodziny….chlopak, ktory wychowal sie w tym domu jadl i spal…ktoremu ufali wszyscy, jak swojemu, lubili i wierzyli – bo uwazali go za swojego…..wolajac – Wujku…..spicie????
  Wsciekle bestie o twarzach ministrantow….nie chca pojednania… Oni nie chca sie jednac..oni chca sie tylko porozumiec.
  A teraz powiem wam dlaczego???? dobrze posluchajcie i przekazcie swoim dzieciom:
  Przebaczenie to sprawa pomiedzy pokrzywdzonym i Bogiem…
  O tym , – ze przebaczasz i puszczasz w niepamiec- mowisz tylko Bogu….i nie musisz o tym powiadamiac twojego krzywdziciela. To niesamowita sprawa, oczyszczajaca dusze i swiadomosc Czlowieka.
  Przebaczenie to tylko twoja sprawa…i tylko miedzy toba, a Bogiem…rezygnujesz z pomsty i nie chowasz urazy.
  Wybaczenie, to zapomnienie i powiadomienie krzywdziciela ,ze mu zapomniales i ze nie zywisz urazy , ale tylko na prosbe i z inicjatywy krzywdziciela. Wybaczenie jest reakcja pozytywna na prosbe o przebaczenie….
  Pojednanie mozliwe jest wtedy i tylko wtedy , kiedy na wybaczenie odpowiada krzywdziciel szczera skrucha, wyznaniem win, checi naprawy i szczera uczciwa obietnica ,ze nigdy wiecej….przed toba i przed Bogiem!
  Czy wszyscy Ukraincy sa banderowcami???? Nie…. i nigdy w przewazajacej większości nimi nie byli!!!
  O tym swiadcza proporcje przynaleznosci do organizacji wyznajacych ideologie banderowskie…
  Matecznikiem Banderyzmu jest Galicja Wschodnia- Halyczyna…tam gdzie ta ideologia okrzepla i przyjela ramy organizacyjne pod opieka Austriackich sluzb i oslona Uniackiej Cerkwii Katolickiej. Im dalej na Wschod tym lepsi ludzie….i o tym nie wolno nam Polakom nigdy zapominac!!!!!! I nie utozsamiac kazdego Ukrainca z Banderowcami…
  Kazemu kto moze polecam rozne dzis liczne pamietniki starych Banderowcow….wielu z rodzin popow unickich wychowanych w tzw. uniackim katolicyzmie, bedacym wschodnim rytem sarmatyzmu…na odwyrtke….Szczegolnie mrozace krew w zylach sa wynurzenia tych , ktorzy mieli od poczatku do konca swiadomosc ,ze wybor ich drogi to droga do Piekla. Oni wiedzieli, ze beda mordowac, ze beda popelniac grzechy o pomste do Nieba wolajace..ich dyskusje z wlasnymi sumieniami..opisy porad duchownych Ojcow poboznych…. i wybor….
  Ich Wilna i Samostijna Ukraina….postawiona ponad Bogiem, Ponad zbawieniem wlasnej Duszy… Samo narzuca się spostrzezenie , ze Unia i Kosciol Unicki to jakis dziwny ryt???? ze produkuje takich swietych??? Kropionych i kadzonych przez rzesze uniackich ksiezy????
  Popatrzcie na kult tych herojow….dzis ci co ich czcza, doskonale wiedza- ze ich czesc jest oddawana im za to- ze oni nie tylko poswiecili dla Ukrainy Banderowskiej swoje zycia….ale dla Tej Ukrainy poswiecili i Zycie Wieczne….i wybrali swiadomie z milosci do tego Mitu Pieklo…i nadal dla tego Mitu w Piekle Cierpia…. pomyslcie o tym- kiedy patrzycie na te tlumy mlodych banderowcow we Lwowie z zapalonymi pochodniami… wolajacycmi :
  Bandera, Szuchewycz Heroji Narodu… Oni wojowali za naszu Svobodu!!
  Te zapalone pochodnie i maski na pyskach z cala Haloweenowa stymbolika to pochody ku czci ……..Piekla!!!!
  To nie tylko cywilizacja lacinska za prawo uwaza normy etyczne..ale wiele cywilizacji… Prawo tworza wszystkie cywilizacje poprzez zabezpieczenie szczegolnie waznych norm etycznych, sankcja…za ich lamanie. Wtedy ethica staje sie prawem,
  Tak bylo w Politeii Slowianskiej…prosze taki znany fragmencik z Krzyzakow.. Danusia okrywa zawistka glowe skazanca wolajac ,,Moj ci on jest!!!! i zamieszanie…tak…. taki jest nasz obyczaj….Jej ci jest~! Prycha posel,.,poganski kraj poganski obyczaj…kanonik i prawnik powiada….OBYCZAJE LUDU sa JEGO Prawem!!!!
  ze twierdze ,ze wszystkie cywilizacje sa rowne?????
  Cywilizacje roznia sie od siebie.. tak jak ludzie. Jeden lubi pierogi inny zupe z loju foki….. de gustibus non est dispuandum….a na bezposrednie pytanie sam Pan Nasz odpowiedzial jasno wyraznie i prostymi slowami:
  Regnum meum non est de hoc mundo…..
  Cywilizacje – sa rozne…..nie sa jednakowe i Bogu dzieki. Cywilizacje nie maja Dekalogu i nie dopuszczaja sie zbrodni….Ludzie….TAK! w kazdej jednej cywilizacji. Slowa swoje Pan Jezus skierowal do WSZYSTKICH ludzi….

  Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według uczynku jego (Obj. 22:12). Dla bezbożnego “zapłatą” jest żołd grzechu: Śmierć i wieczne potępienie. Dla wierzących jest obiecana nagroda. Znamy przecież Tego, Który powiedział: Pomsta należy do Mnie, Ja odpłacę (odnosi się to do niewierzących) oraz: Pan sądzić będzie lud swój (odnosi się do Izraelitów – czyli Jego ludu) (Hebr. 10:30)..:

  Ty zaś czemu osądzasz brata swego? Albo i ty, czemu pogardzasz swoim bratem? Wszak wszyscy staniemy przed tronem Bożym … Tak więc każdy z nas za samego siebie zda sprawę Bogu (Rzym. 14:10-12).

  Roman Kafel, Dallas Texas Maj 2017

  Polubienie

 11. miziaforum said

  DZIŚ RANO GRANICA POLSKO UKRAIŃSKA !! PATRZ I PŁACZ

  Polubienie

 12. w said

  zloty byl o 2238 w Pradze i zrobil zdjecie , z tego co widze ,byl 2 , 5 godziny wokol lotniska:) ostatni samolot jest o 20. oczywiscie tak mi wyszlo z wyszukiwarki jesli ktos znajdzie poziejszy w co watpie.. to pokrywa sie teoria ze oni nie opuscili Polski wlacznie z Magda…

  Polubienie

 13. grypa666 said

  http://wp.me/pzHyp-6At
  Prof. Majewska: Marsz protestacyjny StopNOP doskonale zorganizowany, liczny i silny

  Zorganizowany 3 czerwca przez StopNOP marsz protestacyjny w Warszawie przeciw przymusowi szczepień w Polsce, oraz faszystowskim planom polskich urzędników medycznych odbierania rodzicom dzieci za ich obronę przed szczepiennym kalectwem lub śmiercią, był doskonale zorganizowany, liczny i silny. Wzięły w nim udział tysiące zdeterminowanych, bojowych osób – rodziców, dziadków, przyszłych rodziców, rodzeństwa, studentów, dzieci i profesjonalistów . To świadczy, że coraz powszechniejsze są osobiste, rodzinne czy zawodowe doświadczenia Polaków z tragicznymi skutkami szczepień, że coraz więcej mamy dzieci poważnie okaleczonych szczepionkami, i że rozpowszechnia się wiedza o szkodliwości szczepień.

  Podobne marsze odbyły się też w innych miastach Polski, a także na świecie. Ogromne społeczne demonstracje miały miejsce we Włoszech, gdzie powiązany z kartelami farmaceutycznymi Minister Zdrowia arbitralnie zadekretował (i podpisał to włoski prezydent Sergio Mattarella), że teraz 12 szczepionek będzie obowiązkowych w tym kraju. Dotąd były to tylko 4. Dzieciom nieszczepionym włoski rząd chce odbierać konstytucyjnie gwarantowane prawo do kształcenia się.

  Musimy brać przykłady z takich krajów jak Szwecja, Austria, czy Dania, w których kartele farmacji też próbowały narzucić przymus szczepień, lecz legislatorzy niemal jednogłośnie obalili te plany. Istnienie przymusu szczepień w różnych krajach jest bezpośrednio związane ze skalą korupcji, a Polska, inne kraje post socjalistyczne, i Włochy należą do niechlubnej czołówki najbardziej skorumpowanych krajów UE.

  Jednakże, coraz bardziej masowe protesty przeciw przymusowi szczepień dowodzą, że ludzkość ma już dość okłamywania przez skorumpowanych urzędników medycznych i media, oraz okaleczania i zabijania dzieci trującymi pseudomedycznymi preparatami zwanymi szczepionkami. Nie możemy ustawać w naszej solidarnej walce o prawo do zdrowia i życia dla polskich dzieci, bo jest to walka o istnienie i przyszłość naszego narodu.

  Polubienie

 14. w said

  Bartosz Madej zalozyciel grupy na pejsbuku w sprawie Magdy – pochodzenie bez watpliwosci
  Malgorzata Zuk – pochodzenie od strony matki
  Osoby atakujace wpisy pochodzenie wiadome
  Nigdzie nie bylo zadnego Egiptu nie ma NATO zadnego dowodu.. Akcja przeprowadzona byla przez Jankesow ..dowod nagranie na SE.PL
  Za akcja stoja polskie sluzby specjalne , policja , rzad itd
  FF
  nie bylo zadnego lotu do PRAGI , EGIPTU , akcja dzieje sie w studio na filmiku Markusa … Sceny w Egipcie jest zagrany przez dublerke Magdy…
  Jest wpis o tym ,ze MSZ nie mialo zadnego zgloszenia od rodzicow , Markusa o podjeciu akcji..
  nie ma sekcji zwlok , nie ma NIC jest tylko INVISIBLE EMPIRE

  Hello and welcome to the Invisible Empire
  Gather around as we light this fire
  People, listen to me, I will tell you the score
  There’s too many immigrants
  And we don’t want anymore

  Chorus:
  The Invisible Empire, is all around you
  The Invisible Empire, is getting bigger
  The Invisible Empire, is looking at you
  The Invisible Empire, watch out nigga

  We’re in the neighborhood, but you don’t know
  And we won’t rest until you go
  We’re in your schools, we’re in your jobs
  We’re on the corner
  And we’re watching you rob

  We’re in your cities, we’re in your towns
  You can’t escape, because we’ll track you down
  Look behind you, we’re in the streets
  We’re all around you, and we won’t retreat

  If you ignore us, then you will see
  We don’t take shit, ‘cause this is our country
  Take your ugly women, and take your cash
  We don’t want you near us, you dirty black trash

  Polubienie

 15. w said

  https://zapodaj.net/af06b0c3752b3.jpg.html dowod na FF Magdy …

  Polubienie

  • grypa666 said

   co jest dowodem?
   rodzina zaniepokoiła się po pierwszych dniach Jej pobytu w Egipcie i chciała ściągnąć do kraju

   Polubienie

   • w said

    data 28.04 kiedy jeszcze nie byla w spiaczce.. tlumacza sie bledem systemu .. calosc jest tak sformulowana ze Cieslinska sama by tego nie wymyslila… dowod nr 2 wskazuja ze przyjaciel Solczak pewnie zna jezyki a w takim przypadku to jak zna to nie wie gdzie jest ambasada egipska i co sie robi ? dowod nr 3 skad wiedzieli ze Magda jest w spiaczce ? dowod nr 4 potwierdzaja by nas utwierdzic jak jest niebezpiecznie a wiec wiedziala ,ze jedzie na ryzyko… dowod nr 5 kto szuka na pejsbuku pomocy to nie ma numeru na policje?
    FF

    Polubienie

    • grypa666 said

     teraz widzę datę…
     oficjalnie, Magdalena wyskoczyła się z okna w nocy 30. kwietnia, wg epikryzy w tenże dzień przywieziona do szpitala Hurgada, zmarła o godz.17:30
     błąd systemu: bzdeta, a jeśli już to można sprawdzić czas w bazie danych vodafone UK — czy zrobiła to prokuratura, panie Ziobro?
     „wczoraj poleciał do niej kolega […] na miejscu przeraziło go… Magda ma ogromne uszkodzenia ciała i przebywa w szpitalu w spartańskich warunkach.”
     w którym szpitalu i kiedy widział ją kolega? co robił między tym czasem a zgonem?

     nr 2: niekoniecznie, obie ambasady spychały na ubezpiecznika
     nr 3: dobre pytanie, panie Ziobro… jest o tym w wywiadzie Rutkowskiego z rodziną? o ile pamiętam, matka mówi że dowiedzieli się (od kogo — rezydenta?) że Ona jest w szpitalu (nic o śpiączce), więc się uspokoili, że nareszczie ma jakąś fachową opiekę
     nr 4: nierozumiem
     nr 5: polska policja nie ma jurysdykcji w Egipcie

     Polubienie

     • w said

      nr 4 potwierdzila ze znala stopien zagrozenia a wiec Magda wiedziala jak tam jest… ale polska policja ma Petrusie kontakty wyzej np z prokuratura ,ambasada, ministerstwem.. etc a nie szukanie na pejsbuku.. fachowcow .. buahahha widac ze to FF utwierdzic w przekonaniu jaki dramat spotkal nasza aktorke w teatrzyku M akabry

      Polubienie

     • w said

      nr 2 jak kolega w ogole sie tam dostal powiedzial ze jest kim dla niej ? Oczywiscie zakladam ,ze mu pozwolili bo tam jak widac kazdy wchodzi i wychodzi.. skad wiedza jak jest w szpitalu i jakie sa warunki ? Wszystko Petrusie jest ustawione FF ..

      Polubienie

      • grypa666 said

       powiedział: przyjaciel rodziny, nikt inny niemógł z marszu przylecieć
       na bramce szpitala: ryzykował, ale gra warta była lotu?

       Polubienie

       • w said

        Jego tam nie bylo … wiec warta byla matrixa

        Polubienie

       • w said

        z mojego puktu widzeia rozmowa byla w sobote okolo 1920 … tak mi sie wydaje wyswietla telefon Markusa .. zatem Solczak nie mogl dotrzec do Magdy w sobote. Wg Zlotego odwozil Solczaka do Pragi a samolot 29 kw 2220 robi zdjecie wiec Solczak musialby doleciec do Pragi do 22 godziny czyli podczas rozmowy Markusa Solczak mial 2,5 h … Jest to niemozliwe… Musialby wyleciec z Polski w trakcie nagrywania filmiku z Magda… FF Zloty puscil zdjecie lotniska ale nie ma zdjecia z nim na tle tego lotniska..

        Polubienie

       • grypa666 said

        jak ze wszystkim: nie ma definitywnych dowodow, są sprzeczności i niedopowiedzenia

        Polubienie

       • w said

        Przeciez to jest teatr M to po co to rozwiazywac 🙂 Wszyscy zyja 🙂 gdyby to bylo cos innego niz teatr to dawno by pokazali zwloki , i kolesie byliby nie w tvvn ale w tv wiezienie do czasu zakonczenia sledztwa – np Tylman…

        Polubienie

       • w said

        https://www.cda.pl/video/12386521a
        dodam jeszcze w sprawie Magdy nie tylko nikt nic nie wie ale jeszcze nikt jej nie widzial 🙂

        Polubienie

       • grypa666 said

        W, my już wiemy…
        film fabularny nie jest dowodem, potrzebujesz zebrać uzasadnienie swej hipotezy, wynieść na poziom krajowy, zawiadomić PK o domniemanym spisku ff, z dowodami i poszlakami jakie masz

        Polubienie

       • grypa666 said

        znów qźva troll neo-ubecki czy hejter Beina
        nieppodoba się, że wiemy skądinąd,,, że film nie jest dowodem,,, że hipotezę trza uzasadnić jak milicjantowi,,, że trza hipotezę wynieść w opinię publiczną a nie kisić na podrzędnym forum
        gwiazdkowicz zjeb rzeczywyście, fanatyk… a wy na islamistów narzekacie LOL

        Polubienie

 16. Grazia nowinska said

  Widać wyraźnie juz się nawet nie kryja.
  Obojętnie kto rządzi czy te kurwy owczarki niemieckie PO czy PIS -agentura amerykansko- zydowska,wszystko jest przeciwko polakom i narodu polskiemu.
  Wyjechało 4mln młodych wykształconych polakow a przyjmują w zamian wyjebanych Ukraińców. .Deal kurwa ze nie pytaj……..
  Media jak w żadnym kraju 90% to obce agentury, banki sprzedane za grosze……..
  Polacy w tych faszystowskich Niemcach tez są gorzej traktowani…..
  O co t kurwa chodzi co się stało z polakami juz tak im te mózgi sprali ze nie potrafią racjonalnie myslec…..
  Bolek i ta reszta skurwysynow prostytutek sprzedali polakow i to jest efekt. Na co Polacy czekają aż wykończą ich do reszty.??????
  Tylko masa może coś ruszyć. ……
  Serce mnie boli bo jestem Polką i kocham mój kraj a zwłaszcza moje kochane miasto Gdańsk. Robi się taki kompletny syf jak na tym wyjebanych chorym zachodzie.
  A Polacy chcą być nowocześnie i robią się bardziej zachodni jak na zachodzie kurwa a słoma z butów wystaje.Ta propaganda zabija polski prawdziwy umysl. Polacy za granicą są tragicznie dla siebie niema wogole jedności i dlatego w ten sposób szybko zniszczyć można państwo bo niema nic wspólnego ……..
  Jest to bardzo smutne i skończy się dla naszego narodu tragedia jak Polacy nie wstanę z kolan i wyjdą na ulicę jak za SOLIDARNOŚCI. Pozdrawiam Pana serdecznie. Pana poglądy są takie jak powinny być w sercu każdego polaka. „FACET Z JAJAMI „

  Polubienie

  • grypa666 said

   Grazia, na pocieszenie:
   – wszyscy popisdzielcy są z żydomasonskiej stajni,
   – „Niemcami” rządzi ż-banksteria, USraelem i całym ż-Zachodem ditto itd.
   – w Kanadzie media żydłackie jak banki (od paru lat, przedtem był w miarę niezależny bank centralny)
   – wszyscy kanadyjcy są gorzej traktowani niż byle jaki ciapaty imigrant czy chinol milioner ktory automatem dostaje obywatelstwo na lotnisku (setki tys.,może parę mln w ostatnich kilku latach)
   – „Robi się taki kompletny syf jak na tym wyjebanych chorym zachodzie” globalisty obiecali globalizację i słowa dotrzymują, użyteczni idioci podkładają się pod: konsumpcję, neo-marxizm, przeżutą polit-poprawną propagandę…
   – w Kanadzie grupy etniczne ktore się kupy trzymają idą na tę samą rzeź, z tym że wykorzystywane są jedne przeciw drugim (nie trza wysilać się tworzyć podziałów jak w Polin) wg strategii dziel i rządź ku NWO; grupy te ugrywają ochłapy dla siebie, bez poczucia jedności narodowej i wspólnych celów, toteż manipulacje są b. łatwe — produktem jest dokładnie to co zauważasz u rodakow, minus jedność etniczna psu na budę

   Polubienie

 17. w said

  http://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/polka-bohaterka-brytyjskich-mediow-dzieki-postawie-ataku-islamistow-londynie/
  co za poprawnosc polityczna … jeszcze pisza Polka co za brak odwagi …
  jak doskonale wiedzieli ci terrorysci gdzie nie wchodzic .. oczywiscie jew-czyna tak bystra ze okna pubu pewnie zostawila otwarte by sie nie udusili
  FF

  Polubienie

 18. grypa666 said

  gdzie dowód, że Magdalena znała przed podróżą stopien zagrożenia w Egipcie?

  Polubienie

  • grypa666 said

   to do W, sorka

   Polubienie

  • w said

   skoro Cieslinska znala bo o tym pisze… to chyba nie powiedzial jej 28 kwietnia.. Mahmoud jest u nas zle 🙂 Ponadto Magda nie byla 1 raz w Egipcie..byla kilka razy!!!

   Polubienie

   • grypa666 said

    mnożysz hipotezy
    gdzie dowód że była przedtem w Egipcie?
    nierozumiem: gdzie Cieślińska (siostra Magdaleny?) pisze i skąd wiadomo, że powiedziała siostrze, skoro rodzina niewiedziała, dokąd Ona się wybiera?

    Polubienie

    • w said

     Jak nie wiedziala jak dala pieniadze , Cieslinska pisze ,ze wie ,ze sa spartanskie warunki i ze jest tam dla kobiet niebezpiecznie.Skoro ona to wie to i Magda to wiedziala.
     Porownalem zdjecia Magdy … Magda ma charakterystyczny uklad wlosow (porost) Osoba wystepujaca w Egipcie nie jest Magda w hotelu , ani podczas wizyty w szpitalu w sukience …Jest to jej dublerka …Ma duzy biust szczuple nogi , charakterystyczne lydki i inna twarz oraz porost wlosow… ktos nawijal mi makaron na uczy ze jak zwiazala gumka to tak by to wygladalo…Niestety nie u niej po zwiazaniu gumka wlosy sa jeszcze bardziej rzadkie.. i jest to jej cecha rozpoznawcza.. Taka sama osoba o takich wlosach jest na pogrzebie kolo slupa…Obserwuje ja ochroniarz patrzac sie na nia po lewej stronie… po lini prostej… Magda jest juz brunetka:)
     https://zapodaj.net/03821614fc8eb.jpg.html zdjecie ukazujace porost wlosow..

     Polubienie

     • grypa666 said

      ojciec pożyczył Jej pieniądze, ale niewiedzieli dokąd wycieczka, to jest w wywiadzie całej rodziny z Rutkowskim
      gdzie Cieślińska pisze przed wyjazdem Magdaleny,, że wie o Egipcie?

      musisz podawać, co prównujesz itd. np. ktore stop klatki z ww. fotką,pamiętaj że pixele nagrań, ujęcie bardziej z gory czy z dołu, oświetlenie zniekształcają rzeczywistość

      fotka z pogrzebu: już o tym rozmawialiśmy, jakość taka, że to może być Brigitte Bardot

      fotka w aucie: wysokie czoło, podobnie jak w nagraniu z Markusem… a brwi, uszy, nos?
      cholera mnie bierze myśląc, że mogła mieć takie dzieci! :((( dziadkowie mają słabość na ich punkcie :)))
      chyba że wg twej hipotezy Ona żyje, daj Boże…

      Polubienie

    • w said

     https://zapodaj.net/82ca3b595c786.jpg.html https://zapodaj.net/e2c2e1b1e1347.jpg.html

     Polubienie

     • grypa666 said

      wygląda jak moja wnuczka, szczególnie na tym zamazanym zdjęciu :)))
      no i co udowodniłeś?

      Polubienie

      • w said

       ze to nie jest ona …tylko jej dublerka … fotka z pogrzebu jest odbiciem fotki z lezaka … to czolo jest nie do podrobienia , mosiad msialby jej wlosy doklejac .? jej porost zaczyna sie od srodka glowy tj uszu… wylysiala ? to zdradza ze ma dublerke 🙂

       Polubienie

       • – Na pierwszych zdjęciach w hotelu Magda jak leżała w łóżku miała na lewej ręce pisany tatuaż.

        – Na nagraniach z Markusem i z filmików w szpitalu Marsa w sukience, jak i w spodniach nie widziałem tatuażu.

        – Na zdjęciu jako brunetka jest tatuaż.

        Może ktoś to bardziej sprawdzi, może się mylę.

        Polubienie

       • grypa666 said

        rozproszonymi komentami nie udowodnisz… zrób zestaw fotek czy czego, przeanalizuj i wrzuć na net, kopia do Ziobro…

        Polubienie

       • grypa666 said

        Mariuszu
        czy na obu ww. fotkach jest ten sam tatuaż?
        czy są tatuaże tymczasowe, usuwalne?

        Polubienie

       • w said

        Mariusz … ten tatuaz z hotelu rozni sie troche od oryginalu , brak jest laski przy pierwszej literze (wywijas) tam Magda nosila oczko brylancik… co do sukieki i szpitala to jest to troche zamazane ale faktycznie sprawdzic stop klatki czy ma tatuaz…
        na jakim zdjeciu jako bruetka moglbys zamiescic screen?

        Polubienie

       • w said

        tatuaz u Magdy byl na prawej rece sekwecja trzech slow … tak Piotrze tatuaz jest zmywalny…

        Polubienie

 19. grypa666 said

  Info-wojna z nami w „wojnie z terrorem”…internauci parę-kilka dni po ostatnich ff, jak zwykle obnażyli fałsz…toteż politykiery żydłackie z mety orędują za przycięciem netu

  Polubienie

  • grypa666 said

   Corbett wmontował jako jeden z dowodów na ff słynną już scenę CNN: demonstracja solidarności muzułmanek z ofiarami terroru islamskiego 🙂
   1. tłumaczenie się CNN że zaprosili autentyczną manifę do zdjęć nie 3ma się kupy — reporterzy wolą wydarzenia żywe a nie pozowane, wyjdą ze skóry żeby sfingować… mają specjalny sprzęt żeby złapać i uwydatnić właściwy moment
   2. niewidzieli, że ktoś ich nagrywa niezależnie? to może być zmyła w zmyle: wiedząc że CNN straciło wiarygodność i oglądalność, zrobili to by dodatkowo rozwścieczyć Białych na muślimow
   3. kto powiedzaił, że to muślimy? rownie dobrze mogą to być poprzebierani sajanie

   więcej o tymże

   Polubienie

   • w said

    Petrusie czy w FF wystepuja ofiary smiertelne czy tylko crisis actors ?

    Polubienie

    • grypa666 said

     czasem tylko zabici i ranni np.:
     – tysiące ofiar 11 IX, łącznie z wyparowanymi egzotyczną bronią…crisis actors: politykiery, „świadkowie”
     – mosiadowy zamach na klub na Bali, Indonezja x lat temu… dziesiątki-setki ofiar w tym wyparowani (ładunek neutronowy?)
     – explozje na terenie przemysłowym w Chinach parę lat temu, masakra pobliskich osiedli

     Polubienie

 20. marek said

  W sieci, na blogu robertbrzoza.pl pojawił się mini-dokument przedstawiający sytuacje w polskich budkach z kebabem, jako dramatyczną. Autor stawia teorie o celowym zatruwaniu dań przez kucharzy.

  Twórca filmu w swojej pracy przedstawił dane zaczerpnięte z GUS na temat ilości lokali z kebabem i tego, jaki procent z nich należy do Muzułmanów. Później na podstawie tych danych wysnuł teorie o „wojnie kebabowej” z Polakami.

  Powołując się na rzekomo nie podawane z powodu poprawności politycznej informacje sanepidu, ujawnił też dodatki do jedzenia, które w tej wojnie mają odgrywać największą rolę. Jak czytamy na blogu są to: ekskrementy, paznokcie, włosy z okolic intymnych, ale także bakterie wielu niebezpiecznych chorób – czerwonki, bakterie coli…

  Wątki teorii spiskowej łączą się w większą całość zwaną inwazją Islamu na Europę. Kebab ma w niej wielkie znaczenie. Pozornie niewinna potrawa staje się narzędziem islamizacji.

  -„To jest prawdziwy Islam. Za fasadą uśmiechu, życzliwości kryje się okrutna twarz wyznawców Mahometa i Allaha. Dlatego twierdzę, że system polityczno-religijny jakim jest Islam, powinien być w Polsce zakazany.”

  Polubienie

  • grypa666 said

   czemu boisz się podać linka? http://pikio.pl/teoriaspiskowa-muzulmanie-truja-polakow-kebabamivideo/
   autor: „Jan Bednarz — […] Brzydzę się kłamstwem, choć interesuje mnie ono, jako narzędzie zdobywania władzy i jej utrzymania.”
   no to po kolei:
   – ww. załganego arta nie zdementował
   – ma łgarską reklamkę baba tłusta szafa i niby ona po odchudzaniu –zupełnie inna kobita
   – ma łgarskie arty bez dementowania, np. o ff londyn
   – promuje żydłaków wojewuckiego i kalksztajna/kaczora, niby że się starli LOL

   ………………..
   autor filmiku też załgany:
   – kebaby są w 2 osobnych wałkach: jeden dla muślimów drugi do trucia infideli?
   – śladowe ilości wszelkiego szajsu są we wszystkich produktach mięsnych… co raz jedna ż-firma zwalcza inną i mamy „aferkę” w Canadzie a goje z przerażenia rzygają buhaha

   w Egipcie wtranżalałęm świetne mięso, nie takie ż-GMO jak w Kanadzie i wkrótce w Polin
   ż-„medycyna” i ż-system zrobiły z nas zchemizowane paniusie co dostają sraczki z byle powodu… na wsi dzieciarnia papla się w łajnie i nikt nie umiera…żeby nie podroby i drobnoustoje, ludzkości by już dawno nie było

   ……………..
   z kolei Robert Brzoza to załgana gnida neo-ubecka: https://piotrbein.wordpress.com/2016/02/12/bein-do-brzozy-po-analizie-jego-zalganego-szmatlawca-jestes-gnida-godna-swych-neoubeckich-sponsorow/

   namącił w głowie Ks. Międlarowi: https://grypa666.wordpress.com/2017/03/30/papug-pl-zainwestowal-w-ks-miedlara-gnide-neo-ubecji-i-naganiacza-hasbary/
   że Bein to wróg Polaków :))

   „9.4.2017 Ostatnia moja odpowiedź na mejla ze skrzynki Grypa666.
   Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
   Wiadomość: Nie mam czasu droczyć sie z Panem. Jesli nie zaprzestanie Pan firmować swojego blogu moimi rzekomymi emailami będzie zmuszony się tym zająć mój prawnik.
   Czy Pan nie dostrzega, że pański blog zrobił się totalnym gruzowiskiem? Ciężko coś znajść. Użytkownicy mojej strony zwracają mi uwagę na pańską mglistą przeszłość. Już nie raz skłócał Pan z sobą osoby, które dzisiaj piszą do mnie nie oceniają Pana w ciepłych słowach.
   Więc chyba Pan rozumie, że dalsza współpraca w zakresie komentarzy, czy artykułów z pańskiej strony nie wchodz w rachubę.
   Ostatecznie wzywam Pana o usunięcie tzw moich mail’i, ewentualnie o napisanie sprostowania.
   Umieszczając niesprawdzone informacje rzekomo ode mnie wpływa Pan pośrednio na moją opinię, czego nie życzę sobie. Z Bogiem Panie Bein!
   Czas: 09/04/2017 at 12:49 Adres IP: 193.15.16.4 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

   PB: Jeśli to Wy, Wielebny Ojcze.
   Wczoraj zlikwidowawszy skrzynkę kontaktową na Grypa666 zapomniałem, że jest łącze z bloga PiotrBein. Tam nie mam możliwości adminowania, gdyż WordPress zmienił skrypty, a dla bezpieczeństwa nieuaktualniam i straciłem tak tryb admina. PROSZĘ NIE PISAĆ do mnie na skrzynkę blogową. Jak się kontaktować, podałem wielokrotnie, toteż ten mejl od Was jest tym bardziej podejrzany.
   Ostatni raz odpowiadam Wam (jeśli to Wy) na mejla ze skrzynki. Ojcze Jacku, niezastosowaliście zasad konspiracji, szukacie winnego. Każdy może się podszyć na skrzynkę pod kogo chce. Jeśli służby zhakowały Wam e-pocztę, to mogą również blokować Wam moje odpowiedzi i pisać spod Waszego mejla do mnie. Jesteście jako obiecujący przywódca strategicznym celem ż-służb, a one mają możliwości o jakich nam się nie śni.
   Ponieważ nie mam od Was wiadomości niezależnym kanałem, nie wiem, kto do mnie pisze. Nie dostałem od Was potwierdzenia jak prosiłem — np. oświadczeniem osobistym w filmiku na Waszym blogu.
   W obecnej sytuacji, nie ruszę dokumentacji korespondencji, bo zapisała, co się stało, a nie kto jest jaki. Nie mam pojęcia, który mejl jest od kogo, stara zasada stałego IP już nie działa. W mych odpowiedziach wyraźnie stoi, że nie wiem, kto pisze. W jaki sposób obciążałoby to Was? Poza oczywistym oszustwem przez służby z cytatatem z „Biblii” nie mam poszlak w korespondencji, by się orientować.
   Jeśli podacie na swym blogu, które mejle są nie od Was, natychmiast oznaczę.
   Straszenie pozwem jest tu ohydne. Wpadłem w tę sytuację przez niechlujstwo w sterówce Waszego bloga, a na Waszym forum sfałszowano moje komenty (jak pamiętacie, zacząłem od dobrej woli pomocy Wam). Następnie pogrążyliście mój wizerunek nieprzestrzegając zasad konspiracji i weryfikacji. Po rzekomym założeniu filtrów, kilka moich komentów nieukazało się u Was na forum. Jeśli ktoś miałby tu pozywać, to na pewno nie Wy.
   Mam czyste intencje i sumienie, Bóg mi świadkiem, a nie donosiciele. Dajecie posłuch osobom współpracującym z neo-ubecją, szkodzącym skutecznemu patriocie przeciw żydłactfu. W Papug.pl jesteście w zespole z Robertem Brzozą. Czy wiecie, co on zrobił, czemu mnie straszy pozwami? Takich osób są dziesiątki, bo bezkompromisowo i bezwarunkowo staję w obronie Prawdy, za co jestem poniżany, ożydzany, zniesławiany — z użytecznej głupoty rodaków jak i służbowo. Niezdołacie tych spraw zgłębić, tyle się nazbierało.
   Łatwiej posłuchać załganego donosiciela. Jak to świadczyłoby o Was, Ojcze Jacku? Gdybym ja słuchał podszeptów, nieznalibyśmy się.
   Ułatwię Wam, proszę podać (może być bez nazwiska donosiciela), o którą sprawę chodzi. Podeślę linki do dokumentacji na moim blogu.
   Niechciałbym, żeby następny wpis u mnie miał tytuł przeczący bieżącemu. Przeszłość mam czystą, każdy może zweryfikować. Wasze poleganie na donosicielach kłóci się z zasadami uczciwości i nieprzystoi żadnemu chrześcijanowi, tym bardziej kapłanowi.
   Wasz mejl jest dla mnie policzkiem, jeśli to Wy, Ojcze Jacku. Służby osiągnęły swój cel, Wy im pomogliście ignorancją i ego. Z ostateczną oceną wstrzymam się do czasu kontaktu 100% pewnego.
   Z Bogiem — Piotr Bein” https://grypa666.wordpress.com/2017/04/06/nieudana-proba-sklocenia-ks-jacka-miedlara-z-p-beinem/

   ………………………………

   a ty kto, Mareczku, hę?
   celem zapodabej hasbary jest nienawiść, skłócanie muzułmanów i chrześcijan aby niedogadali się przeciw wspólnemu wrogowi: żydłactwu… co byłoby zmorą nie do pokonania dla nich

   Polubienie

 21. kukula said

  was polakow nie bedzie masoni 33 stopnia likwiduja polske soros kur,wa nas depopuluje

  Polubienie

 22. marek said

  🙂
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/bezdomny-podczas-miesiecznicy-smolenskiej-prosi-ksiedza-o-drobne/4v8rzph

  Polubienie

  • grypa666 said

   się tarzasz w brukowcach jak w łajnie… tym razem neo-ubecko chces zdyskredytować KK?
   ksiądz b. ładnie wysłuchał prośby biedaka, sięgnął po portfel, poszperał…nieznalazł banknotów powiedział „same karty”..poszperał w kieszeni, wręczył żebrakowi monetę
   a załgany ściervobrukowy żydłacki (z dojczlandii) Fakt twierdzi, że ksiądz zostawił biedaka na lodzie!

   Polubienie

 23. marek said

  http://www.wykop.pl/ramka/3779451/unia-znalazla-sposob-jak-ulokowac-uchodzcow-w-polsce-wbrew-pis-w/

  Unia znalazła sposób, jak ulokować uchodźców w Polsce – wbrew PiS. W Gdańsku podpisano kluczowe porozumienie. Niemcy kuszą polskie samorządy dużymi pieniędzmi.
  Jak informuje niemiecki Die Welt, Unia Europejska ma sposób, jak rozwiązać problem polskiego oporu wobec przyjęcia uchodźców. Pomocną dłoń wyciąga prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. W tym mieście doszło do podpisania ważnego porozumienia, które ma stanowić początek przełamywania pata w sprawie uchodźców. Niemieccy politycy proponują, aby to samorządy ich przyjmowały – otrzymają na to środki finansowe z UE.

  Niemiecki dziennik informuje, że w większości dużych polskich miast powstały inicjatywy, które wspierają przyjęcie uchodźców z regionów objętych kryzysem.

  Cytuje prezydenta Gdańska, który podkreśla, że jego miasto wspólnie z regionem zadeklarowały przyjąć uchodźców. ,,To byłby korytarz humanitarny. Arcybiskup warszawski jest na tak. Staramy się do tego przekonać rząd” – mówi Adamowicz.

  Jest zdania, że zmiana zdania przez PiS zależy od stanowiska kościoła i wymaga mocniejszego nacisku ze strony hierarchii…

  Polubienie

  • grypa666 said

   to jest to, o czym już pisałem i co spłynęło jak woda po kaczce na tutejszym poinformowanym buhaha forum
   bilderbergi zapewne to wzmocniły, bo jednocześnie były obrady globalnego stowarzyszenia miast
   na http://wp.me/pzHyp-6zX
   pod „Corbett Report o bilderbergach 2017: coraz mniej wycieka, rekordowa liczba wysłanników prezydęta USraela, nieujawnieni uczestnicy, stowarzyszenie miast ponad władzami państwowymi globalnie…”

   już od dawna są sygnały o służebnych samorządach jak Gdańsk, a w USA Trump obiecywał głupim radość a miasta-sanktuaria muślimskich bandytów zostały jak było
   nie jest to żadna niespodzianka, po prostu popych od ż-banskterii wobec „zatwardzenia”… pisuary wyjdą „z twarzą” sorka nic nie możemy zrobić samorządom, a żydąlctfo swoje osiągnie
   ale skąd ty masz wiedzieć skoro grzebierz w guvnie ż-banksterskiej hasbary

   Polubienie

 24. ZORRO said

  Od niedzieli obywatele Ukrainy przekraczający granicę w ruchu bezwizowym mogą wykonywać pracę na terytorium Polski pod warunkiem, że będą mieli odpowiednie dokumenty, np. oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy lub odpowiedniego zezwolenia na pracę.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-ilu-ukraincow-przekroczylo-bez-wiz-granice-polski,nId,2404878

  Polubienie

 25. […] już pisałem ale spłynęło jak woda po kaczce na tutejszym poinformowanym buhaha forum bilderbergi zapewne to wzmocniły, bo jednocześnie były obrady globalnego stowarzyszenia miast […]

  Polubienie

 26. grypa666 said

  Anno i Marku, tu jeden z KK który coś daje Polskiej Racji Stanu…

  Z poniższego, moja refleksja; wobec upadlinskiego bajzla, naród idzie na „przechowanie” w Polin i UE do wyklarowania się nowego systemu? Nacjonaliści potrzebują ugrać swoje, może tak jak w Polin waadze oliparchate wypychają ich za granicę za chlebem, by nieprzeszkadzali?
  http://naszdziennik.pl/polska-kraj/183497,polska-powinna-stanac-murem-za-ks-abp-mokrzyckim.html

  Na czym Ukraina opiera fundamenty swojej państwowości? – Przede wszystkim fundamenty państwa ukraińskiego oparte są na elitach oligarchicznych powiązanych ze środowiskami siejącymi nacjonalizm. Na tej linii trwa współpraca, a jednocześnie rywalizacja między tymi dwoma środowiskami. Proszę zwrócić uwagę, że jest tam prowadzona wewnętrzna i zewnętrzna gra, a jej uczestnicy nie liczą się z tym, że państwo ukraińskie upada gospodarczo. Tam trwa walka i sianie totalnej destrukcji państwa. Ukraina tak naprawdę nie ma programu. Jeśli Parlament Ukraiński przegłosował wczoraj, że państwo to za jeden ze swoich głównych celów uważa dążenie do członkostwa w NATO, to przecież nie jest to nic innego, jak sianie ideologii, bo za tym nie idą żadne konkretne działania. Kto przyjmie do Sojuszu Północnoatlantyckiego państwo, które jest w stanie wojny, które jest państwem upadłym, gdzie gospodarka jest na poziomie państw Afryki Środkowej, kto przyjmie państwo, gdzie szerzy się ideologia, która nie jest akceptowana przez zachodnią Europę i cały cywilizowany świat. Oczywiście ukraińskie elity zdają sobie z tego sprawę, ale tkwią w kłamstwie, oszukując przede wszystkim swoje społeczeństwo.

  Polska w tej sytuacji powinna być rzecznikiem ukraińskich starań o członkostwo w NATO? – Mam nadzieję, że polskie elity się obudzą, że w końcu się zreflektują, bo ślepe zapatrzenie w Ukrainę prowadzi nas donikąd. Trzeba sobie również zdać sprawę z tego, że Ukraina w NATO de facto oznaczać będzie konflikt na linii NATO – Rosja. I jak sądzę, nikt rozsądny w Polsce nie pójdzie w tym kierunku, bo maszerowanie i wchodzenie samodzielnie w wojnę z supermocarstwem, jakim jest Rosja, byłoby nie tylko nierozważne, ale wręcz szaleńcze. Niestety Ukraińcy tkwią w tym szaleństwie, nie przyjmując do wiadomości, że sprawę Donbasu można rozwiązać jedynie w sposób polityczny, a nie militarny. Tym bardziej nie oznacza to, że my musimy czy mamy podzielać ich punkt widzenia czy działania.

  Jaką przyszłość ma przed sobą Ukraina? – W najbliższych latach przed Ukrainą rysuje się pogłębiająca się destabilizacja społeczna i upadek gospodarki. Po elitach, które rządzą dzisiaj państwem ukraińskim, nie należy się spodziewać niczego dobrego, a tym bardziej zmiany linii politycznej. Tym, co dodatkowo może zaważyć na sytuacji Ukrainy, jest Jedwabny Szlak. Chińczycy są co do tego mocno zdeterminowani i jeśli rzeczywiście zostanie uruchomiony ten projekt, który pomija Ukrainę, to państwo to znajdzie się poza główną osią handlu międzynarodowego. Natomiast jeśli Ukraina będzie chciała się przyłączyć do tego projektu, to będzie to musiała uczynić na warunkach Rosji, która będzie kontrolowała przebieg Jedwabnego Szlaku. W związku z tym ukraińscy oligarchowie mogą zweryfikować swoje podejście do wielu kwestii, aczkolwiek nie sądzę, żeby nacjonaliści ukraińscy pozwolili im na ruchy korzystne dla państwa ukraińskiego. W tej sytuacji nie wykluczałbym konfliktu wewnętrznego na Ukrainie, ale na poziomie oligarchia – nacjonaliści. I to będzie tragiczne dla tego państwa i społeczeństwa.

  Polubienie

  • grypa666 said

   c.d. refleksji: robią miejsce dla chazarskiej imigracji na Upadlinę??

   Polubienie

   • grypa666 said

    w Dniepropietrowsku Kolomojski wybudował największy na świecie ośrodek religionizmu chazarskiego, chabad lubawicz
    m.in. dlatego są wściekli, że im Putin sprzątnął Krym sprzed nosa–miejsce osiedlania jelit chazarskich ze wzgl.na najlepszy klimat, drugie podobne miejsce Odessa (skąd pochodzi „nasz” krypto chazar kalksztajn)

    Polubienie

 27. kukula said

  i.s.l.a.m? a.l.l.a.h-b.a.h-b.a.h?

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-pozar-grenfell-tower-w-londynie-na-zywo,nId,2405877

  Polubienie

 28. […] Znów neo-ubek Robert Brzoza — tym razem podjudza przeciw muzułmanom […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: