Miziaforum's Blog

Bóg kozojebców , odebrał rozum niemieckim politykom !! inaczej się tego nie da wytłumaczyć..

Posted by miziaforum w dniu Maj 26, 2017


Minister finansów w gabinecie Angeli Merkel Wolfgang Schäuble (CDU) znowu trafił na czołówki niemieckich mediów.

Polityk, który przed rokiem zasłynął stwierdzeniem, że migranci uchronią Europę przed degeneracją i kazirodztwem, https://euroislam.pl/schauble-migranci-uchronia-niemcy-przed-kazirodztwem/ teraz apeluje do swoich rodaków, by uczyli się od muzułmanów tolerancji i gościnności.

Niemieccy internauci nie kryją oburzenia wypowiedzią ministra, który na antenie publicznego radia Deutschlandfunk, tuż po krwawym zamachu w Manchesterze wychwalał islam i jego wartości.

Polityk rządzącej CDU, dwa dni po krwawej jatce zgotowanej przez islamistów uczestnikom koncertu gwiazdy pop Ariany Grande powiedział do Niemców: „Rosnąca liczba muzułmanów w naszym kraju może być pomocna dla chrześcijan, a także wszystkich innych ludzi, by się wiele nauczyć od wyznawców islamu , zwłaszcza w obszarze wartości ogólnoludzkich”. Do takich głównych wartości urzeczywistnionych w islamie zaliczył Schäuble, który sam jest protestantem, tolerancję i gościnność.

W jego przekonaniu, kto dziś zaprzecza, że islam jest częścią Republiki Federalnej, ten nie nadaje się do polityki, gdyż rozmija z niemiecką rzeczywistością. Minister finansów zaznaczył, że konieczny jest tylko lepszy dialog z muzułmanami, by pomóc im lepiej funkcjonować w istniejących w Niemczech ramach prawnych.

Dziś od rana wypowiedź Wolfganga Schäuble jest obiektem kpin i ostrych komentarzy wielu internuatów. „Po wydarzeniach ostatniego tygodnia jak i ostatnich dwóch lat przekonywanie, że postępująca islamizacja Niemiec stanowi szansę dla naszego kraju, brzmi jak obelga. Brak mi słów” … skomentował popularny blogger David Berger, który wypowiedzi ministra poświęcił obszerny krytyczny tekst. „Islam i tolerancja?” – pytał sarkastycznie inny użytkownik FB Mirko Bochmann. „To tak jakby wegetarianina wysyłać po nauki do rzeźnika. Jak faktycznie wygląda ta tolerancja przybyszów z krajów muzułmańskich, wystarczy sobie tylko każdego ranka poczytać nagłówki prasowe”.

Z Kolonii Agnieszka E. Wolska

Źródła:
David Berger blogg https://philosophia-perennis.com/
Deutschlandfunk http://www.deutschlandfunk.de/

Komentarzy 108 to “Bóg kozojebców , odebrał rozum niemieckim politykom !! inaczej się tego nie da wytłumaczyć..”

 1. w said

  Aha czyli w NIemczech powstanie teraz faszyzm do „zamiatania” islamu tj.. Slowian..

  Polubienie

  • grypa666 said

   czemu taksądzisz?większośćNiemców juz nieodporna na hasbarę rządową i ścierwomedialną, np. oni protestowali konwojom USraelskim w drodze do Polin, polactfo z żydłactfem przyjmowali w objęcia

   Polubienie

   • w said

    nie czytasz mnie i nie sluchasz , przeciez pisalem Ci ze Magda byla 30 kw (faszyzm, satanizm, okultyzm)i 1 maja (iluminati) OZYRYS a ISIS= IZYDA (islam) juz jest, wiec chca polaczyc calosc mowiac krotko 666 vs Slawianie …

    Polubienie

    • grypa666 said

     zgadzam się co do wojny goje islamscy – goje chrześcijańscy, bo to stoi napisane w planach unych i tylko kamień u drogi (którą nieprzeszła horda nachodźczcza) niewykapował z rozwoju żydłackich akcji od 11 IX
     a że użyją Niemców w tej III wś. jak w poprzednich to niedziwota, tym razem w roli pośredniej, jako powiedzmy pożywkę muślimstfa
     natomiast nie widze czemu Żuk mialaby tu grać rolę (Zachód o Niej niesłyszał, a wg domniemanego połączenia iluminackiego, powinien był, z podkreśleniem draństwa muślimów, żeby rozwścieczyć zachodniaków)
     ISIS = Israeli Secret Security Service, islam liczy ćwierć ludności globu 1,8 mld wiernych,
     większość woli zostać u siebie i nie ma nic do infideli

     wytłumacz ożydzonemu proszę neo-ubeku :)))

     Polubienie

  • grypa666 said

   „faszyzm” to pojęciowy przekręt żydłacki,używaj normalnej mowy: zydłactfo chce tak vqrvić niemców na muślimów, jak vqrvili na żydów w II wś.
   https://piotrbein.wordpress.com/2011/11/20/nacjonalisci-i-faszysci/

   Polubienie

 2. Magda said

  To kiedy Niemce ogłaszają kalifat?

  Polubienie

  • grypa666 said

   jak tylko będzie łączna odpowiednia liczebność… przegłosują gojów… w Kanadzie ustawkę kneblowania mowy o muzułmanach przepchała poseł-muślimka przy zachwycie pedalsko lewackich politykieruf…
   enklawy typu szwedzkiego JUŻ są zaczątkiem kalifatu dojczostan…
   z fal nachoćcuf nie tylko na jewrosojuz widać, że żydłactfu spieszniej niż myśleliśmy –dlaczego? ostatnia szansa, pewność swego czy co?

   Polubienie

 3. marek said

  Dożyliśmy czasów gdy po krwawym zamachu terrorystycznym dokonanym w brytyjskim Manchesterze przez kolejnego islamistę, ze względu na polityczną poprawność, nie wolno już nazywać rzeczy po imieniu. Okazuje się, że 22 osoby, zginęły tam nie tyle w samobójczym ataku co w „incydencie”.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/poprawnosc-polityczna-w-lewicowych-mediach-doszla-do-absurdalnego-poziomu

  Polubienie

  • antiFalse said

   JAK WALCZYĆ O SWOICH I JAK SIĘ BRONIĆ – CZYLI – Opór rosyjskiego niedźwiedzia.
   Była jednak jedna nacja, której terroryści nie tknęli. A raczej – tknęli raz, a później nie ważyli się dotknąć. 30 września 1985 roku terroryści Hezbollahu porwali w Bejrucie czterech sowieckich dyplomatów. Kilka dni później ciało jednego z nich, Arkadego Katkowa, zostało znalezione na ulicy posiekane kulami. W zamian za zwolnienie pozostałych terroryści zażądali, by władze ZSRR wywarły nacisk na Syrię, by wycofała swoje wojska z północnego Libanu. Radziecki ambasador nie zamierzał bawić się w negocjacje. Wysłał szyfrogram do Moskwy i po kilku dniach w Bejrucie zjawiło się kilku niepozornych mężczyzn w towarzystwie paru komandosów Specnazu po cywilnemu. Agenci KGB przy współpracy z Syryjczykami namierzyli rodzinę szefa grupy odpowiedzialnej za uwięzienie dyplomatów, porwali jego brata i oddali go w ręce specnazowców. Ci wykastrowali delikwenta, wyłupili mu oczy, a następnie obcięli głowę. Wycięte j.ą.dra umieścili w pustych oczodołach, a do ust wsadzili pe.ni.ss..a .Tak spreparowaną głowę zapakowali w kartonowe pudełko, wsadzili do środka kartkę z napisem „Chcemy naszych ludzi z powrotem” i postarali się, by makabryczna przesyłka dotarła tam, gdzie trzeba. Dyplomaci zostali natychmiast uwolnieni. Przez następne 20 lat nikt na Bliskim Wschodzie nie śmiał nawet krzywo spojrzeć na Rosjanina. Brutalna odpowiedź KGB spotkała się z uznaniem zachodnich mediów, zwłaszcza amerykańskich, które pisały „Sowieci przemówili terrorystom do rozumu jedynym językiem jaki ci bandyci rozumieją – językiem przemocy i okrucieństwa”. Bo muzułmańscy bandyci rozumieją tylko i wyłącznie jeden język. I im bardziej ten język siły i przemocy jest bezwzględny i szokujący tym bardziej to do nich dociera. A europejskie lewactwo jak widzimy walczy z nimi kredkami….I to jest nasz problem – w następnych w wyborach wybierzemy albo kredki albo świat w którym nasze dzieci będą miały w miarę spokojne życie.

   może to jest właściwy sposób na ochronę następnych ofiar w stylu Magdy Żuk ???

   Polubienie

   • Elsa said

    Myślę, że to by się sprawdziło 😀.

    Polubienie

   • grypa666 said

    AntiFalse, kolejny świetny koment, wstawian na Grypa666
    podróżując w Egipcie w ubr. byłem w sytuacjach niebezpiecznych z muślimami
    jedna grupa nabijała się z naszych „kutasów jak palec”, znalazłem na laptopie filmik polski dżihad, przestraszyli się, nabrali szacunku, łba mi nie odsiekali :))
    chojrakom do gwałtów w Europie powiedziałem: w Polsce to nieuszłoby wam, odcinamy za to jaja — cisza i szacunek buhaha
    kilku zmuszało do nauki arabskiego, mówię: Egipcjanie mieli koptyjski, arabski to jęz. najeźdzcy arabskiego… Polacy od wcześniej niż wy mieli kopę najazdów, a swój język mają

    Polubienie

 4. Lech X said

  Co do Niemców to w najbliższym czasie zaczną się radykalizować,właśnie pod wpływem wzrastającej obecności grup nieeuropejskich i niechrześcijańskich.Podobnie z resztą było za czasów przed Hitlerem, kiedy Niemców sprowadziło się do roli niewolników mających nad sobą koczowników trzymanych przez aliantów zachodnich ,po czym pojawienie się Adolfa dało im jedyną szanse wyjścia z ucisku.Dlatego za nim poszli.

  Polubienie

  • w said

   no tak ale Iluminati polaczyli u Magdy w nocy z 30kw/1maja podczas falszywej flagi … faszyzm z islamem i satanizmem – wskrzeszenie Ozyrysa na rytualnym obrzedzie Zlotego Skarabeusza ( zloty+ zuk Magda) 30 kw smierc AH , 30 kw powstaje Crowleya Biblia szatana , 30 kw Walpurgia noc Czarownic 1 maja Iluminati Waishaupt a ISIS (iZYDA ) powinna sie polaczyc ze wskrzeszonym Ozyrysem wiec Niemcy beda faszystowskim islamem. A my faszystami typu ONR ? Wszystko ustawione przeciw Slowianom faszyzm , okultyzm , satanizm no i islam…

   Polubienie

  • nieustraszona said

   Ci bardziej kumaci Niemcy wiedzą też, że ci „niemieccy politycy” typu Kasner vel Merkel czy też Hennoch Kohn vel Helmut Kohl mają swe „rodzinne” korzenie w Polsce !

   Nie udał się niestety zamach na tego też pejsatego diabła, który jeździ i rozrabia finansowo w wózku inwalidzkim wraz z mendialną maczugą holokaustu i pokoleniową „odpowiedzialnością” czyli ciągłym płaceniem haraczy przez rdzennych Niemców.

   Dobrali się też te diabły za „winnych” holokaustu polskich mieszkańców, którym są ściągane bezprawne haracze podatkowe i ubezpieczeniowe dla żydowskich towarzystw ubezpieczeniowych.

   Mamy więc wspólnego pejsatego wroga i to z najlepszym wykształceniem aktorskim na obszarze kolonii USraela Polski, Niemiec i prawie całego świata !!!

   Dlatego też czerwono-czarna propaganda milczy w sprawie takich pejsatych kryminalnych „aniołków” jak Churchiil; Roosevelt, Stalin, Hitchcock, JP II, itd. zwalając całę winę na Hitlera.

   Teatr z kluczem o „psychologii” tłumów dla myślących :

   Polubienie

   • Lech X said

    Tak,ale co do tych kumatych Niemców(nacjonalistów lub raczej szowinistów) to byłbym tutaj ostrożny bo w necie mam z nimi styczność co chwila i powiem jedno: są antypolsko nastawieni,domagają się zwrotu ziemii utraconych w wyniku postanowień na konferencji w Poczdamie,niektórzy skrajniej myślący chcą wręcz powrócić do granic cesartwa Prus zamykając korytarz do morza bałtyckiego ,przejmując Wielkopolske z Poznaniem i rosyjski dzisiaj Kaliningrad.Uznają się za ofiary obu wojen światowych(sic!) i negują antysłowiański szowinizm nazistów.Co do koczowników to mają pdoobne zdanie do nas nacjonalistów i patriotów.Także moim zdaniem w naszym interesie niestety jest ,aby Niemcy były słabe.Dlaczego ? A no dlatego ,że u nich jakiekolwiek większe odrodzenie świadomości i poczucia dumy narodowej będzie odbywało się tylko i wyłącznie poprzez stary schemat i wraz z wynoszeniem w góre sztandarów ,,A.H”,podobnie jak na Upaninie.Upaninca i żydobanderowsko myśląca grupa Ukropów to automatycznie nasi wrogowie i jeżeli dojdzie do przewrotu w Niemczech to po jakimś czasie alians Niemców i ich służących Ukraińców będzie tylko kwestią czasu.

    Polubienie

    • nieustraszona said

     Ja piszę o tych naprawdę kumatych Niemcach, którzy znają historię krzyżackiej zawieruchy i podają wcześniejsze granice Lechii.

     Tu podają o okultystycznym znaczeniu teorii o ziemi jako „kuli”, gdzie każdemu Polakowi kłamstwami szkolnymi jezuitów wmówiono „dumę narodową” z tej bredni powołując się na Kopernika jakoby będącym rdzennym Polakiem.

     To dlatego właśnie w Polsce każdy uczeń jezuickich szkółek czują się dowartościowani tym, że „kula ziemska” została „odkryta” w Polsce !

     Bein – prześlij ten link opolczykowi, który tak tropiąc żydłacką biblię nie skojarzył, że brednia o kulistości ziemi wyszła właśnie od duchownych w myckach :

     https://brd-schwindel.org/jesuiten-lakaien-und-das-okkulte-globus-ritual/

     Polubienie

     • grypa666 said

      nieusraix, nie jestem na posługi qrvie neo-ubeckiej, dałaś im dupę raz, jesteś u mnie skonczona na zawsze, chyba że szczerze pożalujesz, przeprosisz, równie szczerze poprosisz o przebaczenie — taka u nas prawosławnych zasada

      a jak się nadal będziesz dzivco rzucać, zglaszam do RCMP. kropka
      właśnie dołączyła do szlabanofcuf Krystyna Trzcińska z kochasiem

      zrozumiano?
      pipo w poprzek frędzlowana wrzuciłaś tu szajs na mnie od płaskołba Trznadla płaskoziemca i ja mam dlatego przekazywać Najsprawiedliwszemu Wśród Polaków, memu Przyjacielowi Szubertowi? BUHAHA smoły pogazowej se w kapućkę wepchaj

      ponadto, Szubert bezmóżdże niedosrane może pouczać, napewno NIE na odwyrtkę
      szrajbnął o płaskiej ziemi przedniego arta… Trznadlom i katodebilom w de poszło
      re-blogowalem na PiotrBein i zamieścilem na Grypa666

      Polubienie

      • nieustraszona said

       Aleś się wysilił chamie , a jak już to pokaż mi zakrzywienie już jednego lustra wody na „kulistej” ziemi albo się spytaj tego „astronoma” z jezuickiej podstawówki !

       „Wpuść chama do biura, to atrament wypije.”

       Paluszki cię nie bolą od tego klikania jadem, a może byś tak sobie poklikał tym dwudziestym pierwszym i zamoczył w atramencie na rozładowanie frustracji impotenta cielesno-duchowego ?

       Polubienie

       • grypa666 said

        zbuntowana chamka do sześcianu chama uczyć chciała LOL
        dyskutować plaską ziemię — do wariatkowa pliz BUHAHA
        paluszkiem 21-ym stukam, a ten odporny :)))

        Polubienie

       • grypa666 said

        bez niedomówień
        sześcian: chamstwo toleruję, ale nie posługi usłużne neo-ubeckiemu ożydzaniu–najgorszej obelga… gorsze to mi niż chamstwo do kwardatu
        zabolało? dobrze! jeszcze więcej e-dostaniesz w pierdol płaskogłowa guvniaro

        Polubienie

    • grypa666 said

     trza odróżnić,co naprawdę myśląNiemcy,a co im wpaja hasbara,niezmordowana w skłócaniu i odurnianiu wszystkich przeciw wzzystkim z wyjątkiem Żydow.. podobnie z Ukraińcami
     dopóki narody świata niezrozumieją kto ich robi w bambuko i RAZEM niepowstaną, dopóty nie ma szans

     Polubienie

   • grypa666 said

    Bingo, Nieustraszona!

    Polubienie

   • miziaforum said

    jest bardzo ciekawy temat ale bez linków źródeł moja rozmowa całkiem prywatna przy piwie z MUZUŁMANINEM !! PRAKTYKUJĄCYM !!!! o tym jak to sie według nich stało że zalali europę

    ale to musiał bym napisac s/f chociarz jest tak jak powiedział czyli co ?? .. nie wiem czy pisac ?

    Polubienie

  • grypa666 said

   wtedy jak i terazspołeczenstwem Niemiec (i innymi) steruje żydłactfo… hitlerowcy (de facto syjoniści Niemiec pod batutą ż-banksterii i globalnych syjonistow) naszczuli ich na Słowian i Żydów
   dziś żonty „lewackie” czyli 100 % podporządkowane żydłactfu realziują politykę III wś. (hybrydowej) chrześcijanie – muzułmanie

   Polubienie

 5. marek said

  https://reporters.pl/7643/lzawe-klamstwo-jak-litosciwy-muzulmanin-pomagal-ofiarom-zamachu-foto/

  Polubienie

 6. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/to-zdjecie-pierwszych-dam-przejdzie-do-historii-zobacz-dlaczego/nsrtk8n

  Polubienie

 7. llubię said

  YT wywala filmy 😦 Właśnie „tagentv” wrzucił taki z powrotem … oglądajcie , póki jest 😦

  Polubienie

 8. Lech X said

  A TAK ODBIEGAJĄC OD TEMATU POWRACA TEMAT UPANINY.WIEDZIELIŚCIE O TYM ?

  http://xportal.pl/?p=29399

  Polubienie

  • Lech X said

   To chyba jakieś żarty ?

   Polubienie

  • llubię said

   Polska, niestety nadal istnieje tylko teoretycznie 😦

   Polubienie

  • grypa666 said

   powinni przewieźć przez Polskę koleją z nadzorem, a nie drogami
   art bzdeczy, że to szmelc a faktycznie to jest niezły (skoro pojechał na zawody czołgowe), zmodernizowany czołg–jeden z najszybszych na świecie
   ptawdopodobnie chodzi o T-84-120 Yatagan przystosowany dla NATO (export)

   zbrojeniówką „ukraińską” rządzą oliparchy

   The T-84 is a Ukrainian main battle tank (MBT), a development of the Soviet T-80 main battle tank. It was first built in 1994 and entered service in the Ukrainian Armed Forces in 1999. The T-84 is based on the diesel-engined T-80 version, the T-80UD. Its high-performance opposed-piston engine makes it one of the fastest MBTs in the world, with a power-to-weight ratio of about 26 horsepower per tonne (19 kW/t). The T-84 Oplot is an advanced version incorporating an armoured ammunition compartment in a new turret bustle; ten of these entered Ukrainian service in 2001. The T-84-120 Yatagan is a prototype model intended for export, mounting a 120 mm gun capable of firing standard NATO ammunition and guided missiles.
   https://en.wikipedia.org/wiki/T-84

   Polubienie

 9. marek said

  i oni smia twierdzic, ze migranci-uchronia-niemcy-przed-kazirodztwem…

  Co piąte dziecko we Wschodnim Londynie, umiera z powodu wad genetycznych, spowodowanych zbyt bliskim pokrewieństwem rodziców. Dane dotyczą dzielnicy Redbridge. Sam problem dotyczy zaś rodzin azjatyckich, w szczególności mniejszości pakistańskiej, wśród której zawieranie małżeństw między bliskim kuzynostwem jest powszechne…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/londyn-co-piate-dziecko-umiera-bo-rodzice-sa-krewnymi/fejw7j9

  Polubienie

  • grypa666 said

   Amisze, Żydzi mają podobny problem genetyczny, Bóg karze za szajbę „religijną”… czyli mieszanie rozsądne między ludźmi z miłości to nic zdrożnego
   tu należałoby porzyklasnąć iluminackim za multi-kulti :))) gdyby nie ta nachalność i masowe wciskanie nam partnerów do rozmnażania się — teraz poprzez gwałt

   Polubienie

 10. KnUR1KnUR1 said

  Idź Pod Prad :

  stracili mentora Michalkiwicza, na ktorego tak lubili się powoływać :DDDD

  Polubienie

  • KnUR1 said

   czyli ciąg dalszy dwóch debili ^^^ tzw. patriotów i duchownych ^ hi hi hi

   Polubienie

   • KnUR1 said

    raz na miesiąc tych pojaców ogładam i tu masz !!! ^^^ … oj kurwa pogarsza się w chuj

    Polubienie

    • grypa666 said

     dałem ci 5 bo to debile i pajace, ale wielu forumowiczów może niewiedzieć czemu…
     zamiast zdawkowego ad hominem, pliz wal krótkie uzasadnienie
     Michalkiewicz nie może już być ich idolem gdyż:
     1. popierający debilnych masonow żydłackich typu Ozjasz Goldberg (JK-M) Sz.Pan Redaktor odwrócił sie o 180 st jakimś cudem 🙂 od chorej rusofobii razwiedczej :))) przypuszczam coraz więcej Polaków opieprzało go wobec widma wojny rzeczywistej a nie gawędziarskiej
     2. Macierewicz/Singer daje mamone idącym pod prącie

     Polubienie

 11. marek said

  doskonały mówca, każdy prawdziwy Polak powinien to uslyszec…

  Polubienie

  • llubię said

   Też go uwielbiam 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • miziaforum said

    kurwa mać dla czego oni wszyscy mogą mówiść a mi blokuję kanał ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    Polubienie

    • llubię said

     Bo jesteś bardziej niebezpieczny dla tych faszystów 😦 Bo jesteś wielostronny … i polityka i zielarstwo … i wróżenie na przyszłość 😦 Jak myślisz … w razie „W” , gdy zaczną utylizować najiteligentniejszych … TO PO KOGO PRZYJDĄ ??? Po ch*jeckiego , czy po Ciebie ??? 😦 😦 😦

     Polubienie

     • Dag said

      Jeśli przyjda po Mizię,to beda mocno spożnieni…..jest zbyt inteligentny ,żeby dał się osaczyc….

      Polubienie

      • llubię said

       Wiem ~Dag, że to z miłości … ale ten faszystowski system jest i szybszy i gorszy … jak wybije „godzina”, to nie ma mocnych … na dobrych ludzi faszyzm jest mocniejszy 😦 😦 😦

       Polubienie

       • Dag said

        Mizie i jego rodzine znam osobiscie i wiem ,co piszę…

        Polubienie

       • llubię said

        ~Daguś … oby 😦 Mizia jest 1 min od strony polskiej … i oby to wystarczyło 😦 … Już były reportaże , jak to kradną polskie dzieci … hitlerowcy już tak mają …”dzieci małopolski” 😦

        Polubienie

    • grypa666 said

     it’s a very good question… nad Olszanskim zastanowimy się, gdy zmieni nadawanie, na razie jest w porząsiu
     urodzeni aktorzy mają tak, że lubią widownię
     Olszański ma ponadto gorące serce patrioty i umysł nienajgorszy, zdrową duszę… gdy wyłoni się jako potencjalny przywódca narodowy, dobiorą się doń, na razie polactfo rusofobiczne ze wzmocnieniem od pigmejów, stroni od niego
     ale były już agenturalne zagrywki wokół Olszańskiego: odcięcie „się” Mossakowskiego, Kowalskiego…

     Polubienie

     • w said

      Olszanski to stary uklad radio maryja , palikot , walesa , i pewnie komunisty jest chazaria prorosyjska „tepi” to co jest przeciw Rosji nawet sie nie zastanawiajac , ze takie to czasy , ze Polacy i Rus mieli konflikty… teraz „wytepil” Napoleona za to , ze byl w Moskwie…

      Polubienie

    • w said

     bo jestes prawdziwy i nie pracujesz dla sluzb … jak Olszanski , Rola czy komenATOR

     Polubienie

 12. llubię said

  Oooo … ~Grypa dziś nie spamuje ??? 😉 😛

  Polubienie

  • miziaforum said

   PAN GRYPA 666 NIE SPAMUJE NIGDY ABY WEJŚĆ Z NIM W DYSKURS POLECAM JEGO FORUM ARCHIWUM TAM ODNAJDZXIESZ WIELU TU PISZĄCYCH W JEGO STARYCH ARTACH TYCH Z CZASÓW GRYPY ……..dowiedz się co to znaczy ……

   Polubienie

   • Dag said

    W końcu od pana Beina sie zaczęło….to już 8 rok jesteśmy razem , a nam z Navajo dzisiaj stukneło równe 3 lata…..Mizia,pozdrowienia dla rodziny….

    Polubienie

   • marek said

    jak ten czas szybko zlecial…juz 8 lat…i znow mozna fajnie podyskutowac tym razem u Miziaka,,, 🙂

    Polubienie

   • llubię said

    Ale z Grypą nie da się dyskutować … on ma 100 mysli na minutę … ciężko za nim nadążyć 😉 … Ja tu jestem świeżynka i nie mam ochoty się wgryzać w Wasze prehistorie … co było, a nie jest … 😉 😛 Żyję dniem dzisiejszym , może i od niego się wywodzicie , ale on jest dziwny i już 😛 Ciebie , Mizia lubię … jak powyzywasz na filmikach , to ja się pośmieję i ja już kląć nie muszę 😉 😛 Ale przewiduję okropne czasy … wróć do Polski, bo jak zechcą Cię zniszczyć , to uderzą w rodzinę ( a jesteś u nazioli ) pójdziesz po dziecko do przedszkola/szkoły , a tu hitlerjugend był po nie wcześniej 😦 … Uważaj 😦

    Polubienie

    • grypa666 said

     nie da się neo-ubeczyć – ZERO tolerancji!
     a dyskutować — jak najbardziej.. trudno mi znać poziom świadomości każdego — gdy normalny czegoś nierozumie, to pyta, nikogo nie zmiotłem za kulturalne pytanie, ale jak zaczniesz ad hominem (gdy widzę żeś ignorant do tego), to masz przesrane –nauczyliście mnie przez te 8 lat buhaha porównaj na starym forum Grypa666, gdzie tolerowalem, frajer, chwiejów typu Zenobiusz (Tadek Kisiel z Bydgoszczy) i PANowiec 🙂 Dr Maciej Pokora

     Polubienie

   • grypa666 said

    serdecznie pozdrawiam wszystkie „Sierotki666” 🙂
    niektórych poznaję po nickach i sposobie wyrazu, myślenia
    to było zamierzone w 2010, widziałem potrzebę „de-centralizacji”, abyście zaczęli rozmnażać wlasne blogi, tworzyć strukturę oddolną nie do zniszczenia
    Mizak był postępowym prekursorem, utworzył własny blog chyba najwcześniej z Grypowiczów, potem wysypaliście śię że aż dusza radowała się

    Polubienie

  • grypa666 said

   chwieju neo-ubecki zaczepki szukasz? żebyś niedostał szlabanu od RCMP…
   spróbuj wejść z takim szajsem na moje forum, dostaniesz kopa dożywotnio
   forumGrypa666 b. ograniczone; szkoda mi czasu na takich jak ty, jest ich zatrzęsienie, ostatnio bombardowali mi e-pocztę i blog z TelAwiwu buhaha przez parę tygodni nieustannie, kilkadziesiąt prób wlamań na blog, koordynacja z blokadą Beina u Ks. Międlara
   spierdalaj alfonsie neo-ubecki

   Polubienie

 13. krab said

  A ten niemiecki minister napewno wypowiadał się jako Niemiec ? ?
  „Schaeuble dodał: Gdy przebywamy z innymi, musimy pogodzić się z tym, że nie tylko nasze zasady są słuszne. Islam zawiera wiele humanistycznych wartości. Mam na myśli gościnność i tym podobne (wartości), a także tolerancję. Uważam, że przez stulecia Żydzi cierpieli mniej w krajach islamskich niż w chrześcijańskich.”
  http://kresy.pl/wydarzenia/niemiecki-minister-niemcy-moga-uczyc-sie-muzulmanow-tolerancji-goscinnosci/

  Polubienie

  • miziaforum said

   doczekaliśmy czasów ze teksty agencujne mogę wklejać … tylko nadawać im właściwe tytuły /// no niezła paranoja

   Polubienie

  • grypa666 said

   tak jak w Polin, żont dojczlandii zażydzony od góry do dołu
   Żydzi żyli we względnej harmonii na Ziemi Swiętej z Arabami obu wyznań, aż wleźli na scenę syjoniści rotszyldziaków
   podobnie było na Kresach: wioski przyjaznych sobie Polaków, Ukraińcow, Żydów, Białorusinów… wesele u Żyda: do synagogi przychodzą wszyscy sąsiedzi, pogrzeb Polki: wszyscy opłakują
   mój dziad stryjeczny Kazimierz Bein (Kabe) tłumaczył na esperanto, język utworzony przez Zamenhofa m.in. dla lepszego współżycia na Kresach i z idei współżycia rozmaitych kultur
   tylko synowie diabła (słowa Jezusa Chrystusa) robią piekło z Ziemi

   Polubienie

 14. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

 15. grypa666 said

  Ks. Jacek Międlar kawa na ławę: nachoćcy, islamizm, terroryzm i „nasze” jelity

  Ks. Jacek niepowiedział wszystkiego od A do Z, np. o wahabizmie i Saudyjskiej” Arabii” ale ma do pokonania tamę świadomościową wśród swych zwolenników, wypranych latami hasbary
  prosi o komenty,na pewno na ich podstawie będzie dalej wyjaśniać o ile Go znam
  to jest wg mnie kandydat na autentycznego przywódcę, więc będzi ecoraz bardziej prześladowany i potrzebuje coraz większej ochrony ze strony narodu

  musi tylko spuścić z tonu religioznego „Polska tylko katolicka” — bo gdzie miejsce dla pół do miliona prawosławnych Polaków na przykład?

  Polubienie

 16. […] :))) Bóg kozojebców odebrał rozum niemieckim politykom !! inaczej się tego nie da wytłumaczyć […]

  Polubienie

 17. grypa666 said

  http://wp.me/pzHyp-6yQ
  Roman Kafel: Ukraina tak! Banderowcy ..nigdy!

  Neobanderowcy jacy nadaja ton zyciu politycznemu Ukrainy i coraz mocnniej spychaja ja w przepasc, odznaczaja sie niebywala odpornoscia na realia i racjonalne argumenty. Nalezy sobie jasno uzmyslowic , jak i na podstawie czego , skad wyrobili sobie odpornosc na lajanki, nie liczenie sie z nikim i niczym, samowystarczalnosc ideologiczna oczywiscie mitologiczna( zamiast sluchac czyich mitow zmyslamy se sami swoje), i odpornosc psychiczna doprowadzona do calkowitego zbydlecenia.
  Ich struktura ideologiczna jest prosta: Czlowiek to bydle, a my Ukraincy jestesmy tylko najlepszymi bydlakami.
  Typowe cechy patologicznego bandytyzmu. Chrzescijanie maja Caritas za cnote. Oni- Nienawisc do wszystkiego co nie jest ich. Dokladnie – jak cala czesc tzw polskiego establishmentu intlektualnego i politycznego tzw neosarmacji. Nie mozna zaprzeczyc rzeczywistosci , wielu o tym wie , ale nie chce czy wstydzi się , czy nie chce sie przyznac do oczywistosci. Ze ta bydlaca moralnosc i etyke stworzyla cywilizacja quasi lacinska…. w wydaniu Sarmackim ziluminatyzowanym….
  Zrobila to przez ochrzczenie Franka Jakobowicza i przyjecie na lono Kosciola Potwornej Sekty..o obrzydliwej doktrynie… Odkupienia przez Grzech! Przez to przyjeto do herbow szlacheckich i dopuszczono do pomieszania krwi, jaka bezposrednio była przyczyna Upadku Przeczypospolitej Szlacheckiej i zaraz po tym szlachty jako klasy politycznej, ekonomicznej i jako klasy spolecznej. Ci neoszlachcice neofici zastapili klase szlachty w Polsce i przyjeli jej i status, i majatek, i probuja do dziś uzurpowac swoja pozycje- jako leglanie im nalezna.
  Dlatego tak wielu jest poplecznikow banderyzmu wsrod tzw neosarmatow parchatow, ktorzy nota bene dorwali sie ……tera kurwa oni…i nikt im tu nie bedzie ..p,,,l….glodnych kawalkow!!!! Bo to są ich naturalni sojusznicy w pezpardonowej walce o frankistowski prymat nad Slowianami i w dalekosieznych planach budowy K’Hazarii Magna.
  Zarowno sarmatyzm- jak i neosarmatyzm- tak samo, jak siczowszczyzna i neokozaczyna -czyli Banderiwszczyna to nieodrodne braciszki….Shabataismu- Antynomizmu…..w czystej postaci z poprzestawianymi prycypiami:-)))) lustrzanym odbiciem moralnosci i instrumentalnym uzyciem oszustwa, oraz podwojny kod moralno etyczny… .Stad ten dziwny wydawaloby sie paradoxalny sojusz….:-))))) Ktory de facto ani nie jest dziwny, ani paradoxalny ,ale ma właśnie jak najbardzie realne uzasadnienie we wspolnocie ideologicznej.
  Jednote Slowianska- MIR slowianski..rozwalilo to – co nazywamy cywilizacja lacinska zupelne blednie i falszywie -bo tak naprawdę tym co tego dokonalo , tym co kryje sie pod nazwa „cywilizacji lacinskiej” jest…….Ultramontanizm….. Misja Cyryla i Methodego odbudowala MIR Slowianski Chrzescijanski i przeksztalcila go w Chrzescijanska Jednote Slowian…..to bylo nie do zniesienia dla Germanskich Spadkobiercow Rzymu…nazywajacych sie i nazywanych Ultramontes. Bo Cywilizacja rzymsko-lacinska…w wielowiekowej symbiozie i zgodnym wspolzyciu ,sojuszu z Slavia i greckim Bizancjum…stanowilo zagrozenie dla Ultramontes….
  Odebranie pretextu do politycznej i militarnej inwazji Slowianszczyzny pod pozorem misji religijnej -przestalo miec podstawy….przywrocic je mogla tylko nowa misja..Walki ze Schizma. I zmontowana Wielka schizme….Ltramontes dotarli do Rusi.
  Kiedy Moskwa poprosila Wladyslawa na Tron….zapalily sie wszystkie lampki Ultramontes…..i w ciagu zaledwie stulecia zmajstrowali bajstruczka…Unie…ktora wydala nazizm mitologiczny w wydaniu Cerkiewnym i stala się narodowotworczym pradem Ukrainy….separatyzmu ukrainskiego konczac na doktrynie Donceva….innych….I wykaca od tego czasu miot za miotem…..tego wscieklego potworka…z zebami , rogami…i WIDLAMI…
  Problem mitologizacji ideologii i moralnosc dopuszczajca operacje myslowe rozgrzeszajace najwieksze zbrodnie w imie wyzszych celow…..
  To nie wymysl Ukraincow…ale to myslenie odbywalo sie rownolegle ewoluujac w tzw darwinizm polityczny od wielu stuleci. Zauwazyl to Sienkiewicz w opisie – Modlitwy Longina Podbipiety….z Ogniem i Mieczem… Czlowiek- ludzie sa zdolni do najwiekszej zbrodni- jakiej nie dopuszczaj sie zwierzeta…pod wplywem ideologii w jaka wierza i wyznaja! Czasami tak idiotyczna, ze porwnanie z bydleciem jest obelga dla bydlat!
  Ale satanistyczna postac przybrala ta doktryna w 1666 roku..kiedy Zwi Shabatai oglosil się Mesjaszem..ktorego nastepca oglosil się Jakob Frank Dobrudzki szlifujac i doskonalac doktryne… Polecam doskonala ksiazke na temat.. 1666- Redemption throug Sin – Robert Sepehr.
  Antynomizm- ziluminatyzowany sarmacki frankizm ma wlasne zasady. O ci- wlasnie te dzikusy to nie sa ludzie, ale bydleta…dzikie zwierzeta..bestie…niebezpieczne…..a skoro nie sa ludzmi nie maja ludzkich uczuc…I poswiecenie nozy i widel przez unickiego ksiedza..rozgrzesza ciemnych prostakow. I przystepuja do rzezi – Ot -jak uboj…. jak prosieta, bydlo ,,drob…bo te ne ludyna…to Lachy…Moskale..etc… To samo robili Rycerze N M Panny….poganie – Slowianie to nie ludzie….Angielscy kolonizatorzy….inni… hitlerowcy….i do dzis neocony i ….cale plejady nasladowcow…
  Pan Wiatrowicz…nie glupi i dobrze wyksztalcony facet…z jasna uczciwa i szczera slowianska geba….i zaprzedana diablu dusza… Ilu takich pukalo do domow sasiadow na Wolyniu i na Podolu….taki dobry chlopak- chlopak o uczciwej gebie zapukal i do domu naszej rodziny….chlopak, ktory wychowal sie w tym domu jadl i spal…ktoremu ufali wszyscy, jak swojemu, lubili i wierzyli – bo uwazali go za swojego…..wolajac – Wujku…..spicie????
  Wsciekle bestie o twarzach ministrantow….nie chca pojednania… Oni nie chca sie jednac..oni chca sie tylko porozumiec.
  A teraz powiem wam dlaczego???? dobrze posluchajcie i przekazcie swoim dzieciom:
  Przebaczenie to sprawa pomiedzy pokrzywdzonym i Bogiem…
  O tym , – ze przebaczasz i puszczasz w niepamiec- mowisz tylko Bogu….i nie musisz o tym powiadamiac twojego krzywdziciela. To niesamowita sprawa, oczyszczajaca dusze i swiadomosc Czlowieka.
  Przebaczenie to tylko twoja sprawa…i tylko miedzy toba, a Bogiem…rezygnujesz z pomsty i nie chowasz urazy.
  Wybaczenie, to zapomnienie i powiadomienie krzywdziciela ,ze mu zapomniales i ze nie zywisz urazy , ale tylko na prosbe i z inicjatywy krzywdziciela. Wybaczenie jest reakcja pozytywna na prosbe o przebaczenie….
  Pojednanie mozliwe jest wtedy i tylko wtedy , kiedy na wybaczenie odpowiada krzywdziciel szczera skrucha, wyznaniem win, checi naprawy i szczera uczciwa obietnica ,ze nigdy wiecej….przed toba i przed Bogiem!
  Czy wszyscy Ukraincy sa banderowcami???? Nie…. i nigdy w przewazajacej większości nimi nie byli!!!
  O tym swiadcza proporcje przynaleznosci do organizacji wyznajacych ideologie banderowskie…
  Matecznikiem Banderyzmu jest Galicja Wschodnia- Halyczyna…tam gdzie ta ideologia okrzepla i przyjela ramy organizacyjne pod opieka Austriackich sluzb i oslona Uniackiej Cerkwii Katolickiej. Im dalej na Wschod tym lepsi ludzie….i o tym nie wolno nam Polakom nigdy zapominac!!!!!! I nie utozsamiac kazdego Ukrainca z Banderowcami…
  Kazemu kto moze polecam rozne dzis liczne pamietniki starych Banderowcow….wielu z rodzin popow unickich wychowanych w tzw. uniackim katolicyzmie, bedacym wschodnim rytem sarmatyzmu…na odwyrtke….Szczegolnie mrozace krew w zylach sa wynurzenia tych , ktorzy mieli od poczatku do konca swiadomosc ,ze wybor ich drogi to droga do Piekla. Oni wiedzieli, ze beda mordowac, ze beda popelniac grzechy o pomste do Nieba wolajace..ich dyskusje z wlasnymi sumieniami..opisy porad duchownych Ojcow poboznych…. i wybor….
  Ich Wilna i Samostijna Ukraina….postawiona ponad Bogiem, Ponad zbawieniem wlasnej Duszy… Samo narzuca się spostrzezenie , ze Unia i Kosciol Unicki to jakis dziwny ryt???? ze produkuje takich swietych??? Kropionych i kadzonych przez rzesze uniackich ksiezy????
  Popatrzcie na kult tych herojow….dzis ci co ich czcza, doskonale wiedza- ze ich czesc jest oddawana im za to- ze oni nie tylko poswiecili dla Ukrainy Banderowskiej swoje zycia….ale dla Tej Ukrainy poswiecili i Zycie Wieczne….i wybrali swiadomie z milosci do tego Mitu Pieklo…i nadal dla tego Mitu w Piekle Cierpia…. pomyslcie o tym- kiedy patrzycie na te tlumy mlodych banderowcow we Lwowie z zapalonymi pochodniami… wolajacycmi :
  Bandera, Szuchewycz Heroji Narodu… Oni wojowali za naszu Svobodu!!
  Te zapalone pochodnie i maski na pyskach z cala Haloweenowa stymbolika to pochody ku czci ……..Piekla!!!!
  To nie tylko cywilizacja lacinska za prawo uwaza normy etyczne..ale wiele cywilizacji… Prawo tworza wszystkie cywilizacje poprzez zabezpieczenie szczegolnie waznych norm etycznych, sankcja…za ich lamanie. Wtedy ethica staje sie prawem,
  Tak bylo w Politeii Slowianskiej…prosze taki znany fragmencik z Krzyzakow.. Danusia okrywa zawistka glowe skazanca wolajac ,,Moj ci on jest!!!! i zamieszanie…tak…. taki jest nasz obyczaj….Jej ci jest~! Prycha posel,.,poganski kraj poganski obyczaj…kanonik i prawnik powiada….OBYCZAJE LUDU sa JEGO Prawem!!!!
  ze twierdze ,ze wszystkie cywilizacje sa rowne?????
  Cywilizacje roznia sie od siebie.. tak jak ludzie. Jeden lubi pierogi inny zupe z loju foki….. de gustibus non est dispuandum….a na bezposrednie pytanie sam Pan Nasz odpowiedzial jasno wyraznie i prostymi slowami:
  Regnum meum non est de hoc mundo…..
  Cywilizacje – sa rozne…..nie sa jednakowe i Bogu dzieki. Cywilizacje nie maja Dekalogu i nie dopuszczaja sie zbrodni….Ludzie….TAK! w kazdej jednej cywilizacji. Slowa swoje Pan Jezus skierowal do WSZYSTKICH ludzi….

  Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według uczynku jego (Obj. 22:12). Dla bezbożnego “zapłatą” jest żołd grzechu: Śmierć i wieczne potępienie. Dla wierzących jest obiecana nagroda. Znamy przecież Tego, Który powiedział: Pomsta należy do Mnie, Ja odpłacę (odnosi się to do niewierzących) oraz: Pan sądzić będzie lud swój (odnosi się do Izraelitów – czyli Jego ludu) (Hebr. 10:30)..:

  Ty zaś czemu osądzasz brata swego? Albo i ty, czemu pogardzasz swoim bratem? Wszak wszyscy staniemy przed tronem Bożym … Tak więc każdy z nas za samego siebie zda sprawę Bogu (Rzym. 14:10-12).

  Roman Kafel, Dallas Texas Maj 2017

  Polubienie

  • antiFalse said

   Te wszystkie krzywdy wyrządzone Polsce przez bandero-Ukraińców nigdy nie powinny być zapomniane !!! nie wiem dlaczego Kaczyńscy i kolejne rządy w RP przed i po – chcieli i chcą ginąć za Ukrainę. Pożyczyliśmy Urainie wiele miliardów $ – czy i kiedy oddadzą? Wielu posłów RP nie chciało głosować za prawdą – że rzeź Wołyńska była ludobójstwem.!!! Trzeba poznać ich nazwiska tych „patriotów” !!! To z pewnością potomkowie akcji wisla – pelno ich w POPISie …

   Polubienie

   • grypa666 said

    czego nierozumiesz? banderszczochy to tfur żydłacki, waadza we W-szawie żydłacka: kryptożydzi „katoliccy” frankiści — przecie Roman Kafel wyłożył

    „potomkowie akcji wisla” — potomkowie ofiar akcji Wisła, czy wykonawców?
    ofiary żydoubeckiej akcji Wisła byli prawosławnymi, lojalnymi Polsce, nie chcieli wcielenia do republik ZSRR, chodziło o rozbicie chrześcijańskiej grupy społęcznej w PRL… siłą rozproszono ich na Ziemiach Odzyskanych, po czym zostali bez cerkwi, najbliższa dziesiątki, setki km… prawosławny bez cotygodniowej liturgii jak ryba bez wody
    dopiero niedawno została ta krzywda oficjalnie przyznana, niektorzy zaczęli wracać na ojcowiznę na ścianie wschodniej
    w Szczecinie należe do parafii prawosławnej (batiuszka Łemek), gdzie ofiary akcji Wisła i ich potomkowie stanowią większość, są też polscy Grecy emigranci powojenni (dużo sierot), paru Rosjan spolszczonych i ostatnio coraz więcej b. katolików

    nie chcesz wiedzieć, jak państwo polskie (?) skrzywdziło swoich prawosławnych w międzywojniu

    Polubienie

 18. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zbigniew-brzezinski-nie-zyje/1r2x50c

  Polubienie

  • Dag said

   Jednego bydlaka mniej….

   Polubienie

  • antiFalse said

   nareszcie !!!!!!!!!!!!! Co za cudowna informacja!!! Dziękuje! Świat staje się coraz lepszy… Teraz Kissinger, stary Bush, McCain i Sorros !!! świat się oczyszcza !!!
   Polak ? Taki z niego Polak jak z MICHNIKA-SZECHTERA, Taki z niego Polak jak z Sorosa Wegier … zbigi to jeden z naczelnych iluminati, ciekawe, jakoś wielki architekt nie pomógł…………………”Wielki Polak” taki sam jak Bartman. O kilkadziesiąt lat za późno, może o 89 lat za późno ten „wielki Polak” zszedł z tego świata. Ciekawe, czy jakiś rdzenny Polak ma szansę zostać „wielkim Polakiem”, czy takie tytuły są zarezerwowane tylko dla nich ??? Był wielkim przyjacielem wrogów Polski. Tak jak Buchholz ( Balcerowicz ), Lewratow ( Gieremek ) i Szechter, vel Michnik. JEGO DOROBEK JEST TAKI ŻE CHCIAŁ POŚWIĘCIĆ POLSKE JAKBY DOSZŁO DO 3 WWŚ !!! Czołowy sęp zimnej wojny odszedl… dyplom profesora wyciagnął sobie chyba Zdupy jak bartoszewski…
   To jeden z tych kosher-nostrów co pilnowali całe życie żeby Polacy nie mieli nigdy zniesionych wiz do stanów, nigdy nie był i nigdy nie będzie ani naszym ani patriotą, choćby z powodu tych wiz ! odszedł człowiek który nominował wojtyłe na papieża , bolkowi dał nobla , wpuścił nas do EU i NATO , człowiek który załatwiał kase na finansowanie solidarności , gość który spowodował że „żyjemy w ciekawych czasach” i jesteśmy nikim u siebie w kraju !!! Największym sukcesem pana profesora bylo wylansowanie najgorszego w historii USA prezydenta – Cartera. Grupa Bild… Talibowie, alkaida, czerwone khmery i wszelkie pełzające demony łączą się ze swoim ojcem strąconym do piekła … Kruszy sie smietanka NWO ..odszedl Rockefeller ..teraz Brzezinski ..jeszcze zostal Soros ..i stary Bush… clinton x2 , McCain, …kto teraz bedzie kontynuowal kierunek ku totalitarnej kontroli swiata ? Z pewnoscia zdarzyli juz kogos wybrac…..Poczytajcie co pisal Brzezinski w swojej bibli pt. „wielka szachownica”..to dowiecie sie krok po kroku jakie sa plany illuminatow..i co nas czeka za 30 lat. Brzeziński to człowiek Rotchildow. Carter był jego kukielka. To byl najgorszy prezydent USA, ex aequo z barakiem husseinem. Brzeziński ma dwoje dzieci, żadne z nich nie zna ani słowa po polsku… , jedno jest w komitecie Clintonow drugie u republikanow ale tych poprawnych republikanow nie tych od trumpka. zbigi był pomysłodawca wielu wojen i kryzysów światowych dla podreperowania amerykanskiego budżetu. przez całe życie polityczne propagował idee rzadu światowego.
   Na zamknięcie jego ery można powiedzieć : Dziękujemy USA za piekło, które zgotowali tym ludziom na zamówienie amerykańskiego kompleksu finansowo-zbrojeniowego. Dziękujemy Jankesom za destabilizację w imię „jankeskiej demokracji” w państwach Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Azji, dotąd żyjących w spokoju i dostatku, wg praw muzułmańskich, akceptowanych przez te narody ( Irak, Egipt,Libia, Tunezja, Syria). Dziękujemy za setki tysięcy uchodźców z państw arabskich, których Jankesi zafundowali Europie przez naruszenie ładu i porządku w tych państwach. Libijski przywódca, płk Muammar Kadafi na kilka godzin przed śmiercią : „A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO ! Bombardujecie mur, który nie przepuszcza potoków afrykańskich emigrantów do Europy, bombardujecie mur, który zatrzymuje terrorystów Al – Kaidy. Tym murem była Libia. Zburzyliście ten mur. Wy, idioci ! Za tysiące emigrantów z Afryki, za podtrzymanie Al – Kaidy będziecie smażyć się w piekle. Tak się stanie. Nigdy nie kłamałem. I teraz nie kłamię. Hillary Clinton podczas wizyty w Libii, niespełna 48 godzin przed zabiciem Kadafiego, komentując te wydarzenia, powiedziała: „Teraz zaczyna się ta trudna część przemian”. Porównajmy obie wypowiedzi ; kompetencje polityczne i mentalność Amerykanki Clinton i Libijczyka Kadafiego, poczucie odpowiedzialności za losy milionów ludzi na świecie. Zważmy, jaki bezmiar zbrodni i cierpienia zawiera biurokratyczny frazes Clintonowej : „trudna część przemian”. Te bezduszne słowa, oznaczające chaos, są wyrokiem dla tysięcy ludzi.
   Analizując potęgę Chin widac gdzie mogla być Europa Srodkowa gdyby nie ludzie typu brzezinskiego !!!
   A co na to radosne info – Zwiędła Róża von Thun zu Hohenstein zum Beispiel von Jungingen mit Bismarck von Banhof zum Friedhof zu Fuss und Zurück ?

   Polubienie

   • Lech X said

    Coraz lepszy ten 2017, najpierw Rockefeller ,teraz Brzeziński.

    Polubienie

   • grypa666 said

    AntiFalse, nie sciemniaj z neo-ubekami poniżej :)))
    Brzezinsky to jeden z bardzo wielu wykonawców NWO, jego zejście do wiecznego piekła nic niezmieni: nie po to rotszyldziaki konsekwentnie realizują plan NWO, żeby jedna wykopyrtka zmieniła cokolwiek
    ilu potomków mają same rotszyldziaki! a gdzie warburgi, schiffy, goldmany, sachsy…to jest wierchuszka, Zbig parę poziomów poniżej szeregowy wykonawca :)))
    spotkania „towŻyskie” 🙂 bilderbergów składają się z 3 grup, wg hierarchii:
    1. za zamkniętymi drzwiami zawiadowcy rotszyldziaki, rockefellery itp. — to się zmienia jak nekrologi
    2. pośredniki-wykonawcy typu BrzezinSSky, KiSSinger, SSoroSS… hiper-agenci CIA
    3. zaproszeni specjaliści w tematach aktualnie majstrowanych za zamkniętym drzwiami

    chcesz wiedzieć, kto zastąpił Zbiga, patrz poziom 2 w następnej bibce bilderberguf

    onegdaj zdechł iluminat Pierre Trudeau zarządca Kanady, tera rządzi — i to w jakim tempie ku NWO!!! — jego synalek tęczowy multi-kulti genederowy Justin

    na miejsce Brzezinssky’ego czeka kolejka, parchy też się rozmnażają

    w wyczerpującej :))) liście zasług tego grande skurwywsyna pominąłeś m.in.

    – jego rusofobia wpisuje się w odwieczną chazarską nienawiść do wymiataczy stepów: Ruskich Kijowskich, od których pochodzą Ruscy Moskiewscy; w faszyngtonie nuklearną rusofobię żre na śniadanie faszyntgońska neotrockistowska banda neokońska (Chojecki z Kowalskim robią dla nich poprzez Singera/Macierewicza)

    – architekt masowej kontroli umysłów Polaków via religionizm: ten hiper-agent CIA powiódł za nos Polaków do Solidurności… Lejba Kone z Matką Boską w klapie, wpływ na JP2

    – 10 IV też śmierdzi tym żydziskiem: masowa manipulacja katodedbilami, sierotami kalksztajnowymi (Kaczyński był wg sondaży przed 10 IV na najniższej pozycji w życiu, nagle awansował na Wawel buhaha); Singer/Macierewicz do dziś jedzie na brzezinskiej rusofobii-histerii katodebilnej, nie przypadkiem nadaje z radia co niemaryja

    – w odróżnieniu od clintoniwskich-buszowskich ż-wojen dynamicznych, autor koncepcji wojen hybrydowych z wykorzystaniem bandyckich najemników

    – poza Al Kaidą (i ISIS?), twórca terroryzmu czeczeńskiego, broni hybrydowej przeciw Rosji znienawidzonej przez Chazara Zbiga

    Brzezinssky’ego gełostrategia poniosła sromotną klęskę …od Putina dostał szachmata LOL Syria była pktem zwrotnym, przyspieszyła pleśnienie sukinsyna Zbiga, wymusiła totalną zmianę polityki USraela i żydłactfa w ogóle… jeszcze niedoczekało się to należytej analizy i podsumowania, może na FortRuss w jęz. angielskim

    Carter wcielał plany żydoCIA, taka dola KAŻDEGO prezia USraela, ale za to skopał syjusiów po swej kadencji: nazwał okupację Palestyny aparthajdem

    „Analizując potęgę Chin” — nie taka potęga jeśli 80% to bidota… potęga dzięki mamonie żydłackiej banksterii, obawiam się przygotowanie nowego konia globalnego na przesiadkę z USraela; juan już banksterską „walutą rezerwową”, City of London w Pekinie po Brexicie, banki „chińskie” na Wall Street

    Polubienie

    • w said

     Mowisz ze Singer jest od radia Maryja? To Olszanski tam koncerty wykonuje czyzby to byl agenciuch Singera ? Stad nosi mundurek bandytow z NSZ ( niedaleko pada jablko od jabloni) Jablonowski z Singerem no GRYPA masz u mnie piwo:)

     Polubienie

     • grypa666 said

      koncery wykonywał… już niedwykonuje, nienawidzi Singera, rebe Rydzyka itd. widocznie wierzył jeszcze że naród przejrzy i wiara katolicka go złączy
      gdyby był katodebilem, rozpoczynałby filmiki jak Singer różańcem
      bandytów z NSZ? a tak, jasne…tak gadali narodowi hasbarniki żydokomuny, tera ich następcy popisdzielcy — wstyd W!!! piwa nawarzyłeś, sam pij :))
      paszoł won Wuix!

      Polubienie

      • w said

       niestety wojskiem nie byli mordowali swoich na froncie nie walczyli just bandits…

       Polubienie

       • grypa666 said

        bzdura, za zdradę Polksiej Racji Stanu kula w łeb, szkoda że ich nie ma dziś

        prześwietliłem te i podobne żydoubeckie pomówienia z okazji ub. rocznicy Ż. Wyklętych, jest na moim blogu… inni podobnie, wielu autorów, nie ma wątliwości naciągana gadka neo-ubecji
        paszoł won Wuix

        Polubienie

       • w said

        za odmowienie udzialu w PW 1944 jak to nazwac? Uwazasz ze to Wykleci to dlaczego nie byli na froncie Ci zolnierze wrzesnia tylko sabotowali na zapleczu , wydrukuj sobie mapke z IPN i popatrz ile wykonali atakow w 1943 , 44 i 45 … NSZ jesli nie wiesz byla struktura zydowska stworzona do mordowania Polakow taie NKWD po drugiej stronie… Jesli chcesz dowody to 1942 unikanie walki , 1943 unikanie walki , ataki na posterunki z bronia , wagony z maslem , na cywilow jadacych w odwieziny na front wschodni , 1944 unikanie walki w PW , 1945 unikanie walki z frontem AC … 1946 – mordowanie Polakow 1947 … Mordowanie Polakow…
        Teraz odkryto dziadka Inki… mam nadzieje ,ze Rosja nie pozwoli sprawadzic tych zwlok jakiegos rosyjskiego oficera jako rzekomego Polaka… Tym bardziej ,ze pradziadek Inki powinienen byc katolikiem a trumna tego rosyjskiego oficera jest w prawoslawnych symbolach.. Co do NSZ to nie wiem czy wiesz ale Twoi bohaterowie chcieli trzeciej wojny swiatowej i uciec lub rzadzic pod plasczykiem USA … a szczescie Jankesi przybyli o 70 lat za pozno i jeszcze jest Rosja ktora ich plany blokuje (PISNSZ) oraz byl ZSRR ktory szczesliwie pozwolil ludziom po wojnie pozbyc sie bandytow z NSZ ktorym sie robic nie chcialo , symulowali patriotow a byli takimi samymi skurwysynami jak dzisiejsi kibole , ktorzy nie pomoga z islamem ale swoich jak NSZ beda chetnie mordowac.. jako bojowki PISlamu… Naucz sie KASZTELANIE ,ze utozsamiamy sie z tymi kim sami bysmy chcieli byc …. PIS wskrzesil NSZ czyli wybral takich bohaterow jak oni sami sa… Polacy maja do wyboru albo znalesc bohaterow prawdziwych albo zyc w iluzji jak Ty i inni ,ze ludze z pokroju NSZ beda Cie ratowac….. I nie mow mi ze Olszanski sie zmieniil. .. Sam fakt ze w 2015 roku wystepowal w radio maryja swiadczy ,ze ten stary glupek nic sie nie zmieni… Bohaterem jest dla niego DMOWSKI bo siedzial w Radzie rosyjskiej Dumy ..
        Prawdziwym bohaterem i narodowcem jest Eligiusz Niewiadomski – tutaj Olszanski milczy… zydowski ONR milczy ..coz Polakom mogloby sie to jeszcze skojarzyc ze historia lubi sie powtarzac? Nie ma naorodowcow w Polsce dotarlo Petrusie ?

        Polubienie

       • miziaforum said

        ja tak sobie od kilku dni patrzę i cztam a dziś pytam POJEBAŁO WAS ??? CZY JAKIŚ WYBUCH NA SŁOŃCU BYŁ ?? ALBO SZAMBA ZA BLISKO STUDNI MACIE ??//

        Polubienie

      • w said

       Polubienie

       • grypa666 said

        2015 wtedy jeszcze sporo katolików niewierzyło, że rebbe Rydzyk, papiusz itd.
        aktor potrzebuje widownię , żyć z czegoś musi..teraz ma wejście do katolików… tamte „grzechy” odkupił z nawiązką… więcej takich Polaków

        Polubienie

      • w said

       Kasztelanie tego miziowego grodu 🙂 ku czci Twojej a przekletych bandziorow z NSZ cytuje : Okupant nie jest pierwsza nasza potrzeba on moze poczekac wpierw nalezy zajac sie polskim komunista i oddzialami NKWD ” to dekret dowodztwa NSZ z 1944 roku… Mysle, ze nie mamy o czym rozmawiac bo mnie szlag trafia i kosc w gardle staje … to jest jawna zdrada interesow Polski i kolaboracja z hitlerowcami..
       Ku Twej wiedzy Kasztelanie … Zebrowski nie wymienil ani razu wspolpracy i kolaboracji oraz unikaniu walk z okupantem wg mnie wrogiem nr 1 … dlatego kto powoluje sie na Zebrowskiego jest ignorantem wiedzy…
       Przyklady „bohaterow” ostrzelanie pociagu niemieckiego cywilow i kilkunastu zolnierzy Wermachtu i wysadzenie go – gazetki NSZ pisaly o 3400 zabitych i rannych ( megalomania) ostrzelanie wagonow z maslem , napady na wiezienia , posterunki slabo wyposazonej milicji , na banki w celu zrabowania pieniedzy… brak brania jencow ( nie bylo obozu jenieckiego dla Niemcow) nie ma zadnego przypadku by NSZ rozstrzelal hitlerowca , jest kilka kiedy rozstrzelali podstepnie zolnierzy zwiadu czy lacznosci AC udajac sojusznkow ..
       Oczywiscie ci ludzie chcieli tego co robili wiekszosc tych NSZ to chazaria mordujaca Polakow udajaca patriotow … Jesli Rajs to polskie nazwisko czy ostwind a moze Flamme , Szendzielarz to Ja wysiadam z tego pociagu

       Polubienie

  • grypa666 said

   niech go wieczne piekło pochłonie!

   Polubienie

 19. nieustraszona said

  Wykrusza się diabelstwo z polskimi i niemiecko brzmiącymi nazwiskami, spod znaku liczby 666 i na „Nogę” z grypą 666 też przyjdzie czas, bo jego i innych głupoli ignorancja faktów musi zabić.

  Tu pewien jezuita w roli „boskiego” pośrednika z mycką i pewien słynny aktor – wespół w zespół terroryzujący świat za pomocą papieru toaletowego zwanego dolarem i hollywódzkich mendiów !

  „Obrazy, które mówią więcej niż tysiąc słów ”

  https://brd-schwindel.org/bilder-die-mehr-als-1000-worte-sagen/

  Polubienie

  • grypa666 said

   onanistka ożydzaczka glizda w poprzek prążkowana yntylygencją zabłysła hihihi
   jidysz zna: Bein = kość, noga buhaha kość w gardle neo-ubecji, noga taka że go od lat dupnąć za „antysemityzm” niemogą LOL

   jęz. tetum: dziadek — Wuix zna języki, dobrze szkolony w mosiadzie

   jęz. śr.-angielski: wspaniałomyślny, hojny, przyjemny (na pewno nie nieusraszona hihihi)

   jęz. scots: w dobrym stanie, przyjemny, zamożny, przytulny, dobrze zaopatrzony :))) miły, dociekliwy

   islandzki: bezpośredni, szczery, gościnny

   norweski: szczery, bezpośredni, łatwy we współżyciu

   staronorweski: bezpośredni, prawy, sprzyjający, pożyteczny, dogodny, przyjazny sprawiedliwy, dociekliwy

   https://en.wiktionary.org/wiki/bein

   — czy to nie ja? 😛

   daj swe nazwisko nieusrana, pobawimy się LOL

   Polubienie

 20. nieustraszona said

  Tu skopiowana „praca doktorska” niejakiej Kasner vel Merkel !

  https://brd-schwindel.org/download/DATEIEN/Dissertation_Merkel.pdf

  „Wszystkich ludzi można przez jakiś czas uważać za głupich, ale tylko przez jakiś czas.”

  Polubienie

  • grypa666 said

   za to neo-ubeckie nieusraszone pizdy frędzlowane w poprzek LOL od razu się ujawniają gdy przedni patriota o żydłactfie czystą prawdę nadaje LOL LOL LOL

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Czysta prawda o żydach jest taka, że głupota gojów, „patriotów”, katolików ,itd. jest najtańszym dla nich surowcem, z którego robią olbrzymie pieniądze w tzw. państwie „prawa morskiego”, o którym tu wspominałam, ale tu „patriotycznie” rozmydlałeś ten najważniejszy temat .

    Prawda jest o żydzie Kalksteinie vel Kaczyński taka, że jako „prawnik” na Polskę śmieje się bezczelnie przy swoich występach z głupich durniów, kiedy durnie sądzą, że on taki miły i „sprawiedliwy”, a większość nawet nie zauważa, że to typowy żydowski kurdupel z wielkim otworem gębowym, który chce pożreć i splądrować wszystkich głupich gojów, co to mają oczy, a nie widzą, mają uszy, a nie słyszą.

    Tak więc bezmyślne „bydło robocze” dla „rasy panów” samo leci im pod noże koszernej antymedycyny w tej wojnie chemiczno-biologicznej oraz ochoczo płaci podatki i ubezpieczenia, bo głupie goje potrzebują poczucia „bezpieczeństwa” i „opieki państwa”, które jest kolonią Rotschilda i nie zauważając, że ślepi prowadzą ślepych do przepaści.

    Polubienie

 21. […] AntiFalse:  JAK WALCZYĆ O SWOICH I JAK SIĘ BRONIĆ – CZYLI – Opór rosyjskiego niedźwiedzia. Była jednak jedna nacja, której terroryści nie tknęli. A raczej – tknęli raz, a później nie ważyli się dotknąć. 30 września 1985 roku terroryści Hezbollahu porwali w Bejrucie czterech sowieckich dyplomatów. Kilka dni później ciało jednego z nich, Arkadego Katkowa, zostało znalezione na ulicy posiekane kulami. W zamian za zwolnienie pozostałych terroryści zażądali, by władze ZSRR wywarły nacisk na Syrię, by wycofała swoje wojska z północnego Libanu. Radziecki ambasador nie zamierzał bawić się w negocjacje. Wysłał szyfrogram do Moskwy i po kilku dniach w Bejrucie zjawiło się kilku niepozornych mężczyzn w towarzystwie paru komandosów Specnazu po cywilnemu. Agenci KGB przy współpracy z Syryjczykami namierzyli rodzinę szefa grupy odpowiedzialnej za uwięzienie dyplomatów, porwali jego brata i oddali go w ręce specnazowców. Ci wykastrowali delikwenta, wyłupili mu oczy, a następnie obcięli głowę. Wycięte j.ą.dra umieścili w pustych oczodołach, a do ust wsadzili pe.ni.ss..a .Tak spreparowaną głowę zapakowali w kartonowe pudełko, wsadzili do środka kartkę z napisem „Chcemy naszych ludzi z powrotem” i postarali się, by makabryczna przesyłka dotarła tam, gdzie trzeba. Dyplomaci zostali natychmiast uwolnieni. Przez następne 20 lat nikt na Bliskim Wschodzie nie śmiał nawet krzywo spojrzeć na Rosjanina. Brutalna odpowiedź KGB spotkała się z uznaniem zachodnich mediów, zwłaszcza amerykańskich, które pisały „Sowieci przemówili terrorystom do rozumu jedynym językiem jaki ci bandyci rozumieją – językiem przemocy i okrucieństwa”. Bo muzułmańscy bandyci rozumieją tylko i wyłącznie jeden język. I im bardziej ten język siły i przemocy jest bezwzględny i szokujący tym bardziej to do nich dociera. A europejskie lewactwo jak widzimy walczy z nimi kredkami….I to jest nasz problem – w następnych w wyborach wybierzemy albo kredki albo świat w którym nasze dzieci będą miały w miarę spokojne życie. […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: