Miziaforum's Blog

Tv w USA – EUROPEJCZYCY MUSZĄ PRZYWYKNĄĆ DO TEGO ŻE SĄ ZABIJANI , TO MNIEJSZE ZŁO NIŻ OGRANICZENIE NAPŁYWU ISLAMSKICH IMIGRANTÓW .

Posted by miziaforum w dniu Maj 25, 2017


Na portalu liveleak.com zamieszczone zostało nagranie przedstawiające fragment programu amerykańskiej telewizji MSNBC. Dziennikarka tek stacji komentuje zamach w Manchesterze, dzieląc się z telewidzami zaskakującymi wnioskami. Kobieta nie zastanawia się nad przyczynami problemu, nie podejmuje również próby określenia potencjalnych działań, które mogłyby ograniczyć w przyszłości ryzyko przeprowadzenia zamachu terrorystycznego. Zamiast tego godzi się z obecną sytuacją i wskazuje, że Europa mus się do zamachów… przyzwyczaić.

Wybierając między ograniczeniem imigracji, a większą liczbą ataków terrorystycznych, ta druga opcja jest mniejszym złem w umyśle liberała – komentuje liveleaks.com
https://www.liveleak.com/ll_embed?f=7cd56035164f

MSNBC to całodobowa stacja informacyjna założona 15 lipca 1996 roku w związku z zamknięciem stacji informacyjnej NBC America’s Talking, czyli około 4 miesiące przed powstaniem konkurenta – FOX NEWS. Jej nazwa jest kombinacją nazw dwóch podmiotów tworzących ten kanał: Microsoft Network (MSN) i NBC. W 82% należy do NBC Universal, a w pozostałej części (18%) do Microsoft. Stacja jest kojarzona z popieraniem demokratów.

Źródło: liveleak.com, wikipedia.org

Komentarzy 45 to “Tv w USA – EUROPEJCZYCY MUSZĄ PRZYWYKNĄĆ DO TEGO ŻE SĄ ZABIJANI , TO MNIEJSZE ZŁO NIŻ OGRANICZENIE NAPŁYWU ISLAMSKICH IMIGRANTÓW .”

 1. krab said

  Zapomnieli jeszcze dodać, że w ramach walki z isis należy regularnie bombardować wojska assada i dostarczać wszelaką pomoc tzw. umiarkowanej opozycji i że natychmiast należy otwierać wszelkie korytarze, którymi „bojownicy” islamscy będą mogli zwiać do Europy przed rządową armią.

  Polubienie

  • krab said

   A to na poparcie powyższego ;
   „Amnesty International alarmuje: Stany Zjednoczone nie tylko handlują bronią z państwami, które potem wspierają zwyczajnych terrorystów, ale i zwyczajnie tracą z oczu sprzedany za granicę sprzęt.
   Według raportu broniącej praw człowieka organizacji amerykański Departament Obrony zwyczajnie nie wie, co dokładnie stało się z wartą ponad miliard dolarów bronią sprzedaną Kuwejtowi i Irakowi. Do takich wniosków Amnesty International doszło po przeanalizowaniu dokumentów z amerykańskiego audytu za 2016 rok, który został już odtajniony. USA straciły z oczu m.in. broń ręczną, karabiny maszynowe, moździerze razem z amunicją. Sprzęt ten trafił do Iraku w ramach programu Iraq Train and Equip, który miał przygotować tamtejsze siły zbrojne, a także milicje kurdyjskie i mniejsze ugrupowania tworzone przez lokalnych szejków, do walki z Państwem Islamskim. Kuwejt natomiast kupował broń w ramach zwykłych umów, takich samych, jakie Donald Trump zawierał kilka dni temu w Arabii Saudyjskiej.
   Co mogło się stać ze znikającą bronią? W Iraku – praktycznie wszystko. Amnesty International wyraża obawę, że przy jej użyciu walczą teraz proirańskie Siły Mobilizacji Ludowej, ale to tylko jedna z możliwych opcji. Równie dobrze sprzęt może być obecnie wykorzystywany przez Państwo Islamskie lub inną skrajną bojówkę. Nieco łatwiejsze jest wnioskowanie o losach broni wysłanej do Kuwejtu – to państwo w sprawie konfliktów na Bliskim Wschodzie stanowisko ma jasne, od lat popiera tzw. „syryjską opozycję”, i tę, która deklaruje umiarkowanie, i tę jawnie ekstremistyczną. Amerykanie, sprzedając sprzęt do tego kraju, też wiedzieli.”
   https://wolnemedia.net/usa-zgubilo-bron-warta-miliard-dolarow/

   Polubienie

   • grypa666 said

    pierwszy zastrzyk wypasionej broni i pojazdów dostało PI od USraela w Iraku; onegdaj USA „wycofało” stamtąd swe wojska …zostawiając kompletny, sprawny nowoczesny sprzęt wojskowy, amunicję itd.!!!

    Polubienie

 2. krab said

  Polubienie

 3. llubię said

  My też mamy isis w postaci banderowców … uzbrojonych 😦 Tylko patrzeć, jak się zacznie 😦

  Polubienie

 4. marek said

  https://www.kryminalnapolska.pl/2017/05/25/bsw-asyscie-cbs-zatrzymalo-kolejnego-funkcjonariusza-wroclawia-poleca-kolejne-glowy-zwiazku-ze-smiercia-igora-stachowiaka/

  Polubienie

  • Anna said

   Któryś z oficjeli poinformował w mediach, że to nie byli policjanci ale bandyci w mundurach, jednak nie powiedział – kto tym bandytom dał te mundury? Ci są winni.

   Polubienie

 5. kukula said

  Oficer CIA: Wszystkie ataki terrorystyczne to operacje służb specjalnych

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oficer-cia-wszystkie-ataki-terrorystyczne-operacje-sluzb-specjalnych-wideo-2017-05

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

  • kukula said

   za smolenskiem wtc i manchesterem stoi cia

   Polubienie

   • kukula said

    ludzie zapamietajcie masoni chca depopulacji ludzi z 7 do 1 miliarda wiec zamachy beda za pomoca islamistow non stop

    Polubienie

    • Anna said

     W zamachach ginie kilku, kilkunastu, żal każdego życia ale tak nas nie zdepopulują, zamierzają coś innego, może prowokują do wzajemnej walki cywilizacyjnej.

     Polubienie

     • grypa666 said

      ponadto, to nie wojny półksiężyc-krzyż zdepopulują
      od masowego ubijania agojów wszystkich maści są:
      radiacja, GMO, scypionki, leki, ubezpładnianie… zatruwanie żarcia, wody i powietrza…
      wszystko powyższe zebrane na moich blogach
      wojny niosą coraz więcej ofiar cywilnych (np. wojny w Iraku od 1990 — ponad 5 mln cywilów), ale więcej ludzi umiera rocznie od ż-generowanych chorób

      Polubienie

   • grypa666 said

    a CIA to suszpy ż-banksterii, rozwinęły się z razwiedki finansowo-gospodarczo-politycznej banksterów
    obecnie CIA służy iustawianiu śwoata na plany banksterii NWO; tu przewrocik, tam woja, rewolucyjka… tu potop muślimski, tam fałszywa flaga…
    wszystkie ścierwomedia propagują narrację ustaloną naprzód przez CIA

    Polubienie

    • w said

     Trzeba mieć wyjątkowy tupet, aby spekulować, co życzą sobie ofiary przemocy seksualnej, zwłaszcza te, które są gwałcone w imię fanatycznego islamu. Każda polska kobieta powinna zdawać sobie sprawę, że tańcząc na dyskotece, pijąc wino czy nosząc krótką spódniczkę,może zostać uznana przez konserwatywnego muzułmanina jako osoba o prowokacyjnym zachowaniu. Miejmy nadzieję, że pojawi się więcej kobiet, które będą miały odwagę głośno mówić o dyskryminacji kobiet w krajach muzułmańskich czy prześladowaniach chrześcijan. Na szczęście jest Pani Miriam Shaded.

     Diana Asnyk

     taka osoba pojawila sie na roznych forach i podaje ze Magda popelnila samobojstwo … wersje Rutkowskiego … wszystko jasne Shaded byla zwerbowana na miss egzotic … werbuja wsrod modelek jak Magde Z , oraz pokazow miss , eventow .. potem sprzedaja je do Japonni lub do Dubaju np Borysewicz … czesto te dziewczyny podejmuja wspolprace same … lub sa zmuszane do tego…

     Polubienie

   • w said

    za charlie hebdo tez wszystkie ich akcje to ff i crisis actors wlacznie z Magda Z

    Polubienie

 7. marek said

  wszystko sie ze soba wiaze…nowy porzadek swiata dziala w coraz wiekszym zakresie…

  Manipulacja pogodą – Tajna broń

  Polubienie

 8. grypa666 said

  Sprawa śp. Magdaleny Żuk.
  Mam w końcu tłumaczenie z jęz. arabskiego głosu po dzwonku telefonu:

  Mój kopt imieniem Emad właśnie napisał:
  „the conversation after the ring is very clear, the guy started to talk to someone, but then once saw on the screen what is happening he excused the person on the phone and said he will call him after 10 minutes and then hang up.”
  „rozmowa po dzwonku jest b. wyraźna, gość zaczyna mówić do kogoś, ale zobaczywszy akcję na monitorze, przeprasza rozmówcę, że nie może rozmawiać i oddzwoni za 10 minut, po czym wyłącza się.”

  Co do mej szokującej rozmowy z koptem Ashem w ub. niedzielę (Polacy palili Żydów w II wś., zbudowali i prowadzili obozy śmierci), Emad pisze:
  „to tylko jego opinia, niezgadzam się z nią.”

  Nt. „edukacji winy” Emad pisze:
  „Tak, koptowie mówią: „wszyscy jesteśmy winni, nikt nie jest niewinny”. Faktycznie jest to za Księgą Rzymian 3:12. Ale nie nadinterpretujemy tego wersetu, tak robimy pomyłki, lecz nas Jezus Chrystus błogosławi (1Jana 2:2).

  Polubienie

 9. Magda said

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  Polubienie

  • Magda said

   fragment:
   ” Pan pozwoli, że ja jej odpowiem. A to dlatego że pochodzę z rodziny, której zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo. Ta pani, panie Siwak, to matka Aliny Całej, tej samej doktor historii z Instytutu Historii Żydów, która napisała obraźliwy duży artykuł o Polakach, jacy wyrachowani byli w czasie wojny i jakże współpracowali z Niemcami w zabijaniu Żydów. Ten artykuł nie tylko w Polsce ale i na świecie wywołał liczne protesty. Nawet i Żydów. A pan odniósł się do niego w swojej książce, słusznie pisząc jak bardzo pani Alina Cała na każdym kroku kłamie. To wywołało w środowisku Żydów wściekłość pod pana adresem. Ale nie mogli tego co pan napisał podważyć, gdyż oparł pan to co napisał na faktach i dowodach. No ale oni nikomu nie darują. Dlatego mieliśmy tu niedawno, na tej Sali, scenę jak Werblan napadł na pana za pańskie pisanie. Ale dostał po uszach i wyszedł. A teraz mama staje w obronie córki i ziomków Żydów. Otóż ja, oficer Wojska Polskiego, tu, w obecności wszystkich tu zebranych, daję słowo honoru, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki lcek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał. Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II który Żydom i każdemu innemu nadawał taki majątek. Wie pani za co? Za zdradę Polski. Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce. Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu. W okresie rozbiorów Polski Żydzi – ich przywódcy podsycali i podgrzewali atmosferę do powstań. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że widzieli w dekrecie cara okazję, by posiąść majątki Polaków. A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie. Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci. Żydzi, skwapliwie i dokładnie donosili do władz carskich o tych, co poszli do powstania. I na mocy dekretu carów przejmowali te wszystkie dobra. Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich jak swych synów przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. Odpłacali zdradą na rzecz ciemiężyciela i zaborcy i to bez żadnych skrupułów. Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u Niemców zażądali, by wydzielić część Polski dla nich. A na świecie żądali zrobienia z Polski Judeo-Polonii. Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce. Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię. A pani śmie się tu dopominać zwrotu tych majątków?! W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu. Myślicie że naród Polski o tym się nie dowie? Jeśli uważa pani że pan Siwak pisze nieprawdę w swoich książkach, a jednocześnie twierdzi pani że Tomasz Gross pisze prawdę, to nie mamy o czym tu mówić i lepiej zrobi pani jeśli wyjdzie z tej sali, gdzie Polacy zrobili zebranie.”

   Polubienie

 10. grypa666 said

  MSNBC to żydomedia
  czy spikierką nie była czasem Barbara Specter? podobnie gadała o potrzebie ubogacenia kuldurowego w Europie

  Polubienie

  • grypa666 said

   1 gwiazdka, czyli:

   MSNBC nieściervomedia?
   Specter niepodobna ideologią żydłacką do spikierki teległupanej?
   nachoćstfo i multikulti to nie óbogacanie kuldurowe?

   przecie jasne, że na forum grasuje:
   – wariat (któremu Bein nastąpił na odcisk: Wuix, Lechix, Llajknix, nieusraszix…)
   – albo jest to żydłacki troll/sajanin (do takich czuję „pociąg” intelektualny i zwąchuję na forach i w e-dyskusjach mejlowych),
   – albo użyteczny durak polacki

   Polubienie

 11. […] Tv w USA – EUROPEJCZYCY MUSZĄ PRZYWYKNĄĆ DO TEGO ŻE SĄ ZABIJANI , TO MNIEJSZE ZŁO NIŻ O… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: