Miziaforum's Blog

MORDERSTWO NA KOMISARIACIE POLSKIEJ POLICJI PAŃSTWOWEJ WE WROCŁAWIU , GESTAPOWSKIE TORTURY PRZYCZYNĄ ŚMIERCI

Posted by miziaforum w dniu Maj 21, 2017


MATERIAŁ TVN 24 TYLKO DLA DOROSŁYCH SADYSTYCZNY MORD DOKONANY PRZEZ POLICJANTÓW Z WROCŁAWIA 

– To są tortury. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości – powiedział w TVN24 Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, komentując ujawnione nagrania wideo z Wrocławia. W materiale widać, jak funkcjonariusze policji potraktowali 25-letniego Igora S., który w 2016 roku zmarł na komisariacie.

25-letni Igor S. został zatrzymany 15 maja 2016 r. na wrocławskim rynku. Policja poszukiwała go za oszustwa. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był agresywny i dlatego musieli użyć paralizatora.

Jednak na ujawnionych przez TVN nagraniach świadków, którzy zarejestrowali zdarzenie na rynku, nie widać, by S. był agresywny. Widać natomiast, jak przechodnie próbują wstawić się za zatrzymanym mężczyzną i apelują, by go nie dusić.

Funkcjonariusze wyłapywali później świadków zdarzenia, karali ich mandatami i odbierali im telefony.

TVN wyemitował w sobotę wideo z kamery w paralizatorze. Materiał ten znajduje się w prokuraturze.

Na wideo widać, jak policjanci rażą taserem 25-latka, choć ten leży skuty na ziemi i nie stwarza zagrożenia. Słychać, jak policjant grozi Igorowi S. i lży go.

Sytuacja miała miejsce w policyjnej toalecie, przy zgaszonym świetle.

Funkcjonariusz miał się później chwalić koledze, że „wyj…ł” na Igora S. „całą baterię”.

Okazało się również, że monitoring w komisariacie policji tego dnia akurat „nie działał”.

– To rażące naruszenie praw obywatelskich – tak sposób traktowania Igora S. ocenił Adam Bodnar.

Jak przypomniał, nie wolno razić taserem osoby, która jest skuta kajdankami. Całość zarejestrowanych zdarzeń Rzecznik Praw Obywatelskich nazwał torturami.

– Można mieć wątpliwości odnośnie tego, czy konieczne było użycie paralizatora w momencie zatrzymania; ale przyjrzymy się temu, co działo się już na posterunku. Czyli sytuacja w toalecie, na podłodze, osoba rozebrana, podłączony paralizator, używany paralizator, co więcej bezpośrednie groźby. To są tortury. Mówię to z całą powagą – stwierdził Bodnar.

Dlaczego Igor S. zmarł?

Prokuratura Krajowa w swoim niedawnym komunikacie sugerowała, że przyczyną śmierci Igora S. było zażycie narkotyków. Jednak według reportera TVN Wojciecha Bojanowskiego, sekcja zwłok wskazuje, że do śmierci Igora S. przyczyniło się również użycie paralizatora i „wielokrotne wywieranie silnego ucisku na szyję”. Innymi słowy – Igor S. miał być duszony.

Jak mówi ojciec 25-latka, policjanci przekazali mu, iż ten „spadł z krzesła i umarł”.

W reakcji na doniesienia medialne minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak nakazał zwolnienie policjanta, który użył paralizatora. Minister powołał również specjalny zespół do wyjaśnienia tej sprawy.

„Pan minister uznał, że zachowanie, które zarejestrowała kamera, wskazuje na to, że ten funkcjonariusz mógł nie zachowywać się w sposób, który ma pozytywny wpływ na wizerunek policji” – powiedział w niedzielę rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka.

„Użycie przez interweniujących policjantów środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i tasera przeznaczonego do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, a następnie kajdanek było adekwatne do sytuacji oraz do zachowania się mężczyzny, wobec którego podjęta została interwencja” – oświadczyła w niedzielę Komenda Główna Policji.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-adam-bodnar-igor-s-byl-torturowany-przez-policje,nId,2396401#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

to sobie doczytajcie !!!! ŚREDNIO CO MIESIĄC POLICJA POLSKA MORDUJE MŁODEGO POLAKA https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/03/kto-nie-ucieka-ten-umiera-lub-zamorduje-go-policja-srednio-co-miesiac-policja-polska-morduje-mlodego-polaka/

Komentarze 74 to “MORDERSTWO NA KOMISARIACIE POLSKIEJ POLICJI PAŃSTWOWEJ WE WROCŁAWIU , GESTAPOWSKIE TORTURY PRZYCZYNĄ ŚMIERCI”

 1. miziaforum said

  i ciekawostka PATRZCIE CO SIE DZIEJE NA UKRAINIE CO ROBIĄ FASZYSTOWSKIE WŁADZE !!

  2 FILMY

  Polubienie

  • Lech X said

   Mogliby w końcu przywrócić starą władze i zapanowałaby normalność w tym Pastustanie.

   Polubienie

  • llubię said

   Jak nagrasz na YT film, który będzie komentarzem do tych wyczynów, to już na pewno Cię wywalą , bo nad Ukraińcami jest rozłożony jakiś dziwny „parasol” 😦 Dla mnie to dowód , że ue jest tak naprawdę faszystowska … bo niby dlaczego na to pozwalają ??? … Nas też tak wkrótce za mordy wezmą … czuję to 😦 Może i nawet ukraińskimi łapskami … ale wezmą 😦

   Polubienie

   • grypa666 said

    ŁOŁ uświadamia się Lech buhaha nieco za późno :(((
    koment doświadczonego w tym szajcie żydłackim pozorującym na słowiański

    http://wp.me/pzHyp-6ye
    Ukraiński intelektualista: Ukraina pójdzie z Banderą a nie z Polską

    Roman Kafel: Wołodymyr Pawliw pisze Prawdę, Całą Prawdę i Tylko Prawdę! Oby nie spotkal go los, jaki spotkal wczesniej i Wieska Czernowila i Olesia Buzyne i wielu innych Braci Rusinów! Z rąk tej pomazanej bandy gnoju, jakim są Banderowcy! To rakowina na organizmie całej Słowiańszczyzny! Z nimi nie ma żadnych rozmów i żadnego porozumienia z prostej i oczywistej przyczyny! Ich ideologia- ideologią Donceva jest doktryna – Czystgo Antynomizmu- jaki jest wspolnąa cechą wzystkich tych ruchow Shabataistycznych- Frankistowskich i Donmeh. Zarowno w krajach islamskich ,jak i na Zachodzie, oraz na Wschodzie. Głównym ich celem jest Odkupienie poprzez Zbrodnie- Grzech. Redemption through Sin – zainteresowanych odsylam do ciekawej literatury -a ciebie zachecam Piotrze do kontaktu z Autorem…

    Oczywiscie to nie ma nic wspólnego ani z Judaizmem, ani z Chrześcijańnstwem, ani z Islamem, ani z Jazyczestwem…. To czysty Illuminacki- Khabalistyczny Masonizm. Nie ma to też nic wspólnego z nacjonalizmem- narodnictwem…mimo ze posluguje sie wieloma semantycznymi haslami udajacymi narodowe…ale tylko udaje i jest uzywane tylko po to, zeby wprowadzic w blad spolecznosci, a ofiary uspic paralizujac kabalistyczną semantyką.
    Ukraina jest miejscem z ktorego ta zaraza wyszla….i ma byc siedziba swiatowa tego Ruchu Globalistycznego promieniujacego na caly swiat, ze starozytnej ziemi Nowej K’Hazarii Magna. Zło i Oszustwo- (deception) jest glowna cecha tego ruchu, a co za tym idzie maskirowka zostala dopracowana w najmniejszych szczegolach.
    Ruchy tego typu nie maja Moralnosci….ale cos co jest jakoby Moralnoscia odbita w lustrze…czyli Antymoralnoscia., przy zachowaniu semantyki. Czlonkowie tych ugrupowan maja i uzywaja podwojnego kodu… utrzymujac w podswiadomosci podwojnosc myslenia. Jeden kod dla swoich , odmienny dla innych.
    Oczywiscie to zmodyfikowany, zilluminatyzowny sarmatyzm polski i w ukrainskiej formie siczy kozackiej…stad zarowno wielu Polakow- jak i Ukraincow wpada w sidla sekty wabione semantyczna podobizna i bliskoscia hasel :-)))) Stad tez i wydwaaloby sie niczym nieuzasadniona i niezrozumiala -dla wielu normalnych, nie znajacych tych spraw ludzi – wspolpraca i sympatie pomiedzy tymi grupami. Oczywiscie przy okazji ze wzgledu na nieznajomosc rzeczy dochodzi do wzajemnego obrzucania sie wyzwiskami.. katolokow…pogan, heretykow etc…co wprowadza dodatkowy chaos i nieporozumienia i pozwala im na kontrole zachowan i utrzymywanie permanentnego niezorganizowania normalnych ludzi wg zasady divide et impera….niemoznosc spotkania na wspolnym gruncie, w celu wspolnej obrony! Do tego uzywaja tez cenzury…bo doskonale wiedza- ze cenzura to najlepsze urzadzenie jakim chronia uczciwych ludzi…przed rzeczywistoscia :-)))

    Polubienie

  • llubię said

   Już po Wrocławiu strach wieczorem chodzić 😦

   Polubienie

 2. miziaforum said

  FILM WRZUCIŁEM W NIEMIECKI NET BEZ ŚCIERZKI DŻWIĘKOWEJ Z TYTUŁEM” NIEMIECKI OBYWATEL NA POLSKIM KOMISARIACIE POLICJI ” pomyliło mi sie cóż zdarza się … a po zakończeniu filmu link do wyjaśnienia i sprostowania że to pomyłka co do obywatelstwa ale reszta się zgadza zabili

  Polubienie

 3. Ja said

  Nie ma dwóch zdań. Igora zamordowali policjanci!

  Polubienie

  • miziaforum said

   WIECIE ZA CO GO ZABILI ???????????/ BO BYŁ PODOBNY DO KOGOŚ KOGO POSZUKIWALI !!!!! I NIECHCIAŁ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE ON TO JEST TEN POSZUKIWANY !!! BO D,O MÓWIŁ CO INNEGO .. WIEC CHCIELI ŻEBY SAM ZAPRZECZYŁ TEMU SWOJEMU D.O I PRZYZNAŁ ŻE NIE JEST SOBĄ ………….. PARANOJA ?? CHYBA NIE KTOŚ CHCIAŁ ZAPUNKTOWAĆ W WYKRYWALNOŚCI ??/

   Polubienie

 4. antiFalse said

  ciekawe, że z taką zajadłością i agresją owi „policjanci” nie reagują na przemoc np. muslimską w stosunku do rdzennych Polaków, zwłaszcza na polskiej ziemi …………. przypadek ??? wobec tego kogo i czego bronią i przed kim i przed czym ???

  UWAGA – BARDZO DRASTYCZNE – NAGRANIE ZABÓJSTWA IGORA S. na komisariacie Wrocław Stare-Miasto

  WAŻNE PYTANIE : Czy ci policjanci byli Polakami? Przecież w Polskiej Policji jest od @uja Ukraińców ……………………

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraincy-w-polskiej-policji-2015-02

  UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji.

  W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.
  Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działąjący Związek Ukraińców w Polsce.
  Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

  Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.
  Dzięki temu generalnie Ukraincy są bardzo wpływowi w III RP/PRLbis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada.
  Prawdopodobnie to dlatego ci niby „polscy policjanci”, a faktycznie Ukraińcy ubrani w kominiarki tak ochoczo pałują, kopią a nawet strzelają do Polaków na Marszach Niepodległości w Warszawie i innych miastach III RP, lub oczerniają zarzutami o „faszyzm” Młodzież Wszechpolską, czy ONR.
  Nie może być dla nikogo zaskoczeniem, że właśnie w regionie województwa Olsztyńskiego, Podlasia i Rzeszowszczyzny, gdzie reprezentacja Ukraińców w lokalnych władzach jest bardzo duża, tam szczególnie są prześladowani członkowie polskiego ruchu narodowego – poddawani rewizjom na ulicach oraz systematycznie nachodzeni przez funkcjonariuszy CBŚP we własnych domostwach z nakazami przeszukania przez lokalną policję. O tych sprawach publicznie informował wielokrotnie Przemysław Holocher, działacz Ruchu Narodowego:

  http://www.prawy.pl/z-kraju/7407-cbs-neka-uczestnikow-marszu-1-niepodleglosci

  Mniejszość ukraińska i żydowska zamieszkała w III RP zakotwiczona w urzędach polskiej administracji publicznej, a w tym też w „polskiej policji”, dopuszcza się otwartego, systematycznego atakowania polskości na Podkarpaciu. 11 listopada 2014 r policja zatrzymała autobus z polskimi patriotami jadącymi na Marsz Niepodległości do Warszawy i odebrała im sztandary ze Szczerbcem, jednym z najbardziej patriotycznych symboli Polski.
  Flagi należały do Nowosądeckiego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej i zostały bezpodstawnie ZAREKWIROWANE:

  http://www.prawy.pl/z-kraju/7514-policja-rekwiruje-sztandary-z-szczerbcem-video

  W swych antypolskich działaniach policja na Podkarpaciu powołuje się na artykuł 256 kodeksu karnego mówiący o zakazie promowania „faszyzmu” i innych ustrojów totalitarnych. Szczerbiec był mieczem koronacyjnym królów Polski. Po raz pierwszy został wykorzystany w koronacji Władysława Łokietka. Jego obecność podczas koronacji Kazimierza Jagiellończyka opisywał Jan Długosz. Szczerbiec jest jednym z najcenniejszych zabytków narodu polskiego, jakie znajdują się na Wawelu i jak widać to tej „polskiej policji” bardzo przeszkadza.

  Nie wolno zapominać o tym, że w 1933 roku dyktator Józef Piłsudski pod naciskiem żydomasonerii rozkazał zdelegalizować organizację Obozu Wielkiej Polski, której członkowie w klapach marynarek nosili „mieczyki Chrobrego”. Ten symbol polskości został też zakazany przez rządzącą żydomasonerie oraz zjednoczone mniejszości narodowe w rządzie sanacyjnym i zaczęto karać w trybie karno-administracyjnym członków obozu narodowego za jego noszenie.
  Obecnie kult Piłsudskiego jest promowany przez rządzące po dyktatorsku mniejszości narodowe w III RP – jak widać wzorują się one na metodach zwalczania polskości stosowanej przez dziwkarza i masona Piłsudskiego.

  Obecnie nadinspektorzy policji w Warszawie i wojewódzcy prawie w całej III RP to UKRAIŃCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Tusk dokonał w 2012 roku czystki etnicznych Polaków w „polskiej POlicji”, uważając ich za nielojalnych wobec żydo-masońskiej władzy w III RP. Dlatego nie należy się dziwić, że obecna policja jest lojalna wobec żydomasonerii oraz aktywistów antypolskich mniejszości narodowych zamieszkałych w III RP. To właśnie dlatego przy byle okazji ta „polska policja” pałuje Polaków, zwłaszcza tych co otwarcie identyfikują się z polskością, która jest oficjalnie zwalczana przez Komorowskiego, Kopacz, banderowca Kaczyńskiego i innych gangsterów politycznych udających „polski żond”, lojalnych jedynie wobec żydowskiej mafii, zagranicznych banksterów, zagranicznych służb specjalnych udających NATO, lub zagranicznych lóż masońskich – globalistów faktycznie zaocznie rządzących w III RP – zdecydowanie gorszej niż PRL dla przeciętnych polskich obywateli.

  Cała masa bardzo wysokiego szczebla policjantów, inspektorów, nadinspektorów i generałów policji w III RP/PRL bis jest w dużej części pochodzenia ukraińskiego, a łączy ich banderowska ideologia oraz spuścizna w kontaktach prywatnych. Nienawidzą Polaków – o co właśnie chodziło Tuskowi, Komorowi, Kopacz, Kaczyńskiemu i temu całemu antypolskiemu gangowi PO-PiS-PSL-SLD/PZPR. Cała obecna nie-polska władza „warszawki” prowadzi politykę depopulacji Polaków w III RP na zamówieni żydomasonerii w każdy możliwy sposób, ale to jest oddzielny temat.

  „POlicjanci” którzy brutalnie skopali Polaka, przechodnia na ulicy w Warszawie 11.XI. 2011 r. w czasie Marszu Niepodległości byli też Ukraińcami z polskim obywatelstwem.
  Prawdopodobnie poseł do Sejmu Przemysław Wipler z „Nowej Prawicy” (JKM) też został skatowany przez tych ukraińsko-polskich „POlicjantów” właśnie dlatego, że demonstruje swoją polskość. Koniecznie trzeba sprawdzić pochodzenie tych „POlicjantów”, którzy zmasakrowali Wiplera.

  Mandat czy sąd? Część druga historii. Przerażająca…

  http://www.weszlo.com/2014/11/12/mandat-czy-sad-czesc-druga-przerazajaca/

  Dopisywanie zeznań, dołek, wreszcie pełna nagłych zwrotów akcji bajka policjantów przedstawiona przed Sądem – tak wyglądało spotkanie Radomiaka z Polonią Warszawa dla dziewięciu kibiców zespołu gości. Tuż po meczu furorę w Internecie zrobił filmik, na którym policjanci wlepiają mandaty za przeklinanie całej grupie wyjazdowej. Pytanie „sąd czy mandat”, które otrzymywał każdy opuszczający trybuny z miejsca wylądowało na głównej YouTube’a. Okazuje się jednak, że wyzyskani przez policję kibice byli tak naprawdę w gronie szczęśliwców. Otrzymaliśmy od jednego z bardziej pechowych wyjazdowiczów wstrząsający list opisujący to, co spotkało dziewięciu fanów Polonii, którzy nie weszli na stadion…

  Z komentarzy:

  Przyjrzyjcie się Warmii. Tej części bliższej granicy. Tam wysiedlano w akcji „Wisła” banderowców z pozmienianymi nazwiskami i też żydów ukraińskich, którzy na Ukrainie srali po nogach ze strachu za swoje zbrodnie na Ukraińcach. Są tam Ukraińcy w policji, strażach pożarnych są burmistrzami, zastępcami burmistrzów, dyrektorami szkół polskich, są w służbie zdrowia lekarzami. Przyjrzyjcie się miasteczkom na Warmii takim jak; Górowo, Bartoszyce, Ostre Bardo, Kętrzyn, Korsze, Sępopol, Węgorzewo, Gołdap itd.. Zajmują tam prawie wszystkie decyzyjne stanowiska. Weźmy politykiera Sycza, syna bandyty banderowskiego, Nycza z Bartoszyc i innych jemu podobnych. A gdzie Polacy? Mniejszości narodowe powinny PROPORCJONALNIE zajmować stanowiska w urzędach powiatów i gmin, i to nie główne. A nie przeważać i przewodzić nad Polakami.

  Oczywiście nie wszyscy Ukraińcy są draniami, są wśród nich też bardzo przyzwoici i dobrzy ludzie, ale swój zawsze będzie ciągnąć do swojego, a nie obcego-Polaka.

  A gdzie Polacy? Gdzie polska świadomość? Starzy ludzie-Polacy opowiadają, że po wojnie siedzieli cicho jak myszki pod miotłą, a teraz mają Polaczków w d….e. Rządzą nimi tam i panoszą się na wszystkich frontach. Ot co daje dalekosiężna polityka żydowska.

  Z komentarzy

  Pragnę opisać jaki los spotkał wszystkich zatrzymanych przez Policję podczas i po Marszu Niepodległości. Otóż przesiedzieli oni na dołku 48 godzin. W tym czasie tylko raz dostali jeść, ale niestety nie pozwalano im spożywać posiłku, ponieważ po tym jak któryś z więźniów wziął kęs kanapki otrzymywał cios pałką. Również raz pozwolono im się umyć. Kiedy tylko więzień zanurzył ręce w umywalce i chciał opłukać sobie twarz, policjant popychał jego głowę w kierunku umywalki napełnionej głową, skutecznie tym samym zniechęcając osadzonego przed dalszym próbowaniem utrzymania higieny. Przez cały dzień i całą noc czuwali nad osadzonymi funkcjonariusze. Nie pozwalali nikomu zasnąć (zresztą nie było gdzie, więźniowie przysypiali na krzesłach). Każdemu przyłapanemu na spaniu przywalano pałką i krzyczano, że skoro miał siłę robić burdy, to teraz nie ma spania. Policjanci co chwila wyprowadzali z celi kolejnych więźniów, przesłuchiwali ich i poddawali torturom w formie bicia. Jeden z więźniów uderzony pałką zasadził głową o krzesło i stracił przytomność na dwie godziny. Wszystko to pomyślane tak, by złamać osadzonych. Wielu normalnych ludzi po takim potraktowaniu jest gotowych przyznać się do winy, byleby tylko opuścić areszt. Po dwóch dniach odbywały się sprawy w sądzie. Jeden z osadzonych został zaprowadzony przed oblicze sądu w zakrwawionej bluzie i spodniach. Sędzina uznała to za obrazę sądu i nakazała funkcjonariuszom ubrać oskarżonego. W jego przypadku sprawa została odroczona, gdyż na czas załatwiono mu pomoc prawną (adwokata). Tenże oskarżony nie miał na sobie plam z farby, którą opryskiwano agresywnych bandytów, a zakrwawienie wynikało z faktu, że znalazł się w nieodpowiednim czasie i policjant kopnął go w twarz, przez co złamał mu nos. Podczas zatrzymania złamano mu również żebro. Po rozprawie został bez dokumentów i pieniędzy wypuszczony na wolność. Kompletnie zdezorientowany i nie wiedząc gdzie się znajduje (pochodzi z małopolski) nagle stanął pod drzwiami sądu i nie miał pojęcia, co dalej zrobić. Dodam, że po takim maratonie człowiek znajduje się w stanie otępienia i zobojętnienia (tortury, głód, proces). Tylko dzięki zorganizowanej pomocy przez przyjaciół i organizatorów Marszu otrzymał pomoc i udało mu się wrócić do domu. Skończyło się nie tylko na poturbowaniu – chłopak ma również kłopoty w pracy, gdyż nie pojawił się tam siłą rzeczy przez dwa dni robocze. W nocy rzucał się niespokojnie, budził się, nie potrafił spokojnie zasnąć, jest w szoku. Dodam, że osadzeni mieli wrażenie, iż policjanci znajdują się w jakimś amoku. Tak wysoki poziom energii i agresji utrzymywany przez cały dyżur (choćby 8 godzin) jest niemożliwy do osiągnięcia przez normalnego człowieka. Każdy kto był skrajnie zdenerwowany i wkurzony wie, jak to wyniszcza organizm. Jak można taki stan utrzymywać przez długi czas bez oznak skrajnego wycieńczenia?

  Oczywiście po takim przeżyciu młody patriota obiecał swojej rodzinie (mamie, 6stce rodzeństwa i dziewczynie), że nigdy więcej na tego typu imprezie się nie pojawi. Okazało się, że zamanifestowanie publicznie swojego patriotyzmu jest w Polsce obarczone bardzo wysokim ryzykiem, człowiek musi wykazać wręcz heroiczną odwagę.

  Relację tę otrzymałem z pierwszej ręki (osadzony) i nie mam powodu, by nie wierzyć w przestawione informacje.

  Wedle mojej oceny w tym kontekście nie ma żadnej przesady w nazywaniu polskiej policji „gestapo”.

  za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/14/ukraincy-w-polskiej-policji/#more-1433

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Tags : policja, polska policja, Ukraina, ukraińcy

  *****************************************************************************************************************************

  …………………………. NAWET JEŚLI USUNĄ ICH – TYCH POLICJANTÓW – Z POLICJI, TO PŁYNNIE PRZENIOSĄ DO NP. SŁUŻBY CELNEJ LUB INNEJ MUNDUROWEJ FORMACJI…………….. żaden problem, skoro celnikiem był syn bolęsy Przemysław, karany kilkukrotnie za zabicie – przejechanie przechodnia na pasach, alkoholik i narkoman, znęcający się nad rodziną, którego syn czyli wnuk bolęsy ma teraz sprawę za napaść i dźganie nożem swojej konkubiny…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/nie-zyje-przemyslaw-walesa/zlye5wm
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/wnuk-lecha-walesy-zaatakowal-nozem-22-latke/bs7gx6z

  ******************************************************

  http://prostozmostu.pl/jest-oswiadczenie-policji-w-sprawie-smierci-igora-s,7187.html

  żałosne tłumaczenia : „Użycie przez interweniujących policjantów środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i tasera wobec 25-letniego Igora S., a następnie kajdanek, było adekwatne do sytuacji oraz do zachowania się mężczyzny” – poinformowała w niedzielę Komenda Główna Policji.
  „Wszystkie okoliczności podejmowanej przez policjantów interwencji związane z jego (Igora S.) zatrzymaniem na rynku we Wrocławiu były uzasadnione” – podkreślono w komunikacie KGP.
  ” W sobotę Komenda Główna Policji wydała oświadczenie w związku z emisją reportażu programu Superwizjer dotyczącego śmierci Igora S. KGP w komunikacie zapewnia, że „Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wspólnie z Komendantem Głównym Policji, natychmiast po zapoznaniu się z reportażem podjęli decyzję o powołaniu i skierowaniu do Wrocławia specjalnego zespołu kontrolnego, w skład którego wchodzą doświadczeni oficerowie Biura Kontroli i Biura Spraw Wewnętrznych”.

  Igor Stachowiak – zamordowany przez policjantów
  Opublikowany 31 maj 2016
  15 maja 2016 roku na wrocławskim komisariacie przy ul. Trzemeskiej 12 został zamordowany Igor Stachowiak. Policja podała informację że przyczyną śmierci był paralizator. Patrząc na zdjęcie z sekcji zwłok wiemy że jest to wymyk mający na celu nie poniesienia odpowiedzialności za zabójstwo. W tuszowanie tego morderstwa są zamieszane również inne osoby, w tym biegły sądowy i kilku innych policjantów.

  Polubienie

 5. marek said

  kolejna wywloka pieprzyna temat Magdy Zuk…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/narzeczona-rutkowskiego-o-smierci-magdaleny-zuk/rb8jz89

  Polubienie

  • marek said

   komenty…

   ~hahaha : Markus mowi ze nie znal Karoliny oraz ze zaden z jego kolegow nie byl w Karpaczu. To przeczytajcie to. Karolina Kaczorowska zostala zmuszona do dilowania przez Kamila C. „Zlotego” ktory grozil ujawnieniem jej sex tasmy. Czesto wyjezdzala ona zagranice oraz biegle poslugiwala sie dwoma jezykami obcymi wiec idealnie nadawala sie do pomocy. Kamil mial jej nie tylko grozic ale tez stosowac wobec Niej przemoc fizyczna co ujawnila nawet mama Karoliny. Byc moze to on odpowiada za kradziez cennych przedmiotow i pieniedzy z mieszkania Karoliny po jej smierci – mialy zniknac ubrania, bizuteria oraz ponad 400 tys zl a zlodziej mial podrobione klucze. Ponadto Karolina czesto widywana byla w klubie Grey z Markusem W. i Maciejem S. Dwa tyg przed smiercia bawila sie tam na imprezie sylwestrowej. Na jednym ze zdjec widac ja w towarzystwie UWAGA siostry Magdy Zuk, Malgorzaty. Siostra Magdy broni Markusa wiec moze jest w „temacie” gdyz wiedziala dokad Magda leci a rodzice nie, albo jest zastraszana tak jak Karolina byla.

   Polubienie

 6. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/on-torturowal-mojego-syna-mowi-maciej-stachowiak-ojciec-zabitego-igora/gz6vvhf

  Polubienie

 7. Magda said

  Komendant wojewódzki oraz komendant miejski we Wrocławiu zostali odwołani przez szefa policji w związku ze śmiercią 25-letniego Igora Stachowiaka. Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka poinformował, że szef MSWiA Mariusz Błaszczak odwołał też zastępcę komendanta wojewódzkiego, nadzorującego pion prewencji.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-dymisje-we-wroclawskiej-policji-po-smierci-25-letniego-igora,nId,2396647#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 8. Magda said

  A tak mają teraz w Szwecji

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. zagrypiona said

  No ale ludzie, co to jest za paralizator do obezwładniania, który trzeba wbić komus w ciało, jakies kutwa kable? To na psychiatryku sie chyba takie cos robi a nie w komendzie. Skoro by tego użyc trzeba komus cos wbic w cialo, to chyba ta osoba jest juz obezwładniona? Co nikt nie zauważył że to dziwne?

  A gliny łby poleciały dzisiaj, ciekawe ze dopiero jak ten film wypłynął. 😀 Oj sie chujki doigraja. Ludzie nie beda pytac czy jakis glina byl z tych porzadnych czy nie. A przeciez oni mieszkaja posrod nas, dzieci maja, rodziny. Takze powinni zawczasu sie zastanowic czy warto kryc dewiantów. Bo aprobata na naduzycia nawet jesli sam nie naduzywa wladzy to jest WSPÓŁUDZIAŁ.

  Poza tym nieroby jedne, za moje podatki…. Takie rzeczy.

  PS. znowu Wrocław. Najpierw ta Żuk, teraz to. Peowski układ + przybłedy z ukrainy tam w nadmiernej liczbie i oto mamy efekt.

  Polubienie

 11. llubię said

  Polubienie

  • grypa666 said

   wysłuchalem fragmentów… racja ws. ściervomediuf

   żenująca wiedza nt. religii — elementy w niej ROZMYŚLNIE zmanipulowane we wszytkich wiarach niesłużą Dobru!
   Jackowskiego wyrzuciłem z rozsądnych gdy skompromitował się ws. śp. Madgdaleny Żuk– patrz koment pod jednym z poprzednich wpisów
   to o czym tu ględzi wiadomo wszech i wobec, do tego nie trza jasnowictfa tylko jasnego umysłu, a takich nie brak na Miziaforum :))

   Polubienie

   • llubię said

    Uspokój się 😉 😛 A ja Jackowskiego lubię i mu tę pomyłkę ze śp. Magdą wybaczam 😛 … Coś się tak religii uczepił ??? Chcesz o tym porozmawiać , to zapraszam do dyskusji 🙂 I mała uwaga – zamieszczasz tu swoje artykuły, to proszę Cię , abyś je jakoś sensownie redagował , bo cięęęęężko się to czyta 😦 I zioną nienawiścią … szybko się wypalisz, bo to głównie Ciebie samego zatruwa 😉 😛

    Polubienie

    • grypa666 said

     a kto pyta? katolik, katolak, katodebil, prawoslawny ukrainski, prawoslawny ruski, kopt (patrz koment mój na temat wkrótce), islamista, wahabista, Brat Muzułmański, judaista syjonista, chrześcijanin syjonistyczny, młodzik ze szkółki Chojeckiego,…?

     religii się czepiłem, bo na ten fragment trafiłem przypadkiem i wiem co nieco o tym :)))

     J bzdeczy też o pokpieniu przez Tuska sprawy ślectfa 10 IV

     Tusk to manekin, zawaliło sprawę NATO (tutek samolot sojuszu), jewrounia (nadzorca baraku Polin) i USrael (monopol w NATO na satelitarkę)

     Polubienie

    • grypa666 said

     nie arty tylko komenty zamieszcam, nie mam już ócz ni czasu pisać arty Jaśnie Panśtfu
     niereagujesz na qrevski hejt neandertalski pod aresem porządnych patriotów, debilne zachwyty neo-ubecją, a dopatrzyłeś się hejtu w moim koszeniu takich kreatur

     nierozumiesz komentu, to pytaj, cnoty niestracisz postukaniem w klawiaturę

     Polubienie

 12. Lech X said

  Warto przeczytać artykuł oraz linki pod nim:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/banderowska-indoktrynacja-polskiej-mlodziezy-egzaminie-maturalnym-wos-2017-05

  Polubienie

  • Lech X said

   To jest to o czym wspomniałem co pojawiło się na maturze z WOSu.

   Polubienie

  • grypa666 said

   http://kresywekrwi.blogspot.ca/2017/05/banderowska-indoktrynacja-polskiej.html
   Lechu, naucz się linkować do PIERWOTNEJ publikcji, tu poważne forum poważnego blogera Mizi
   parę kliknięć więcej, ale:
   – na pierwotnym tekście publikator/autor/tłumacz nanosi poprawki
   – agenturalne portale jak WolnaPolska korzystają z dobrych materiałów, by się uwiarygadniać przed użytecznymi idiotami
   – tacy jak WolnaPolska (i ty linkujący nie-pierwotnie) kradną kliknięcia pierwotnemu publikatorowi… problem nagminny, przemilczany, ale każdy potrzebuje żyć i mieć zasłużoną chwałę

   ty z neo-ubecji? Wolna Polska ukradła moje przednie teksty BEZ podania linka ani autora (Bein)! w tymże czasie brała świadomy udział w neo-ubeckiej nagonce na mnie!
   https://piotrbein.wordpress.com/2015/10/04/pravdomufcy-wolnapolska-zerzneli-prace-beina-kto-tak-robi-no-ktoz/

   potem rozmaite zjeby jak KnUR czy jakmutam atakują że taki a taki „żyd” nic niezrobił ale WolnaPolska to coś!

   Polubienie

   • Lech X said

    Panie Grypa666.Nie znam Pana ,ale moge powiedzieć tylko,że argumenty rzucane przeciwko WolnaPolska.pl są bezpodstawne bo nie zauważyłem w ich działalności żadnych antypolskich przypadków ,a moze mnie coś omineło ?Mogłbyś przytoczyć jakieś przykłady na ich antypolską agenturalność ?

    ,,ty z neo-ubecji? Wolna Polska ukradła moje przednie teksty BEZ podania linka ani autora (Bein)! w tymże czasie brała świadomy udział w neo-ubeckiej nagonce na mnie!”
    —>Jeżeli to prawda ,że nie podali Ciebie jako autora to bardzo niemiło z ich strony.Formalnie złodziejstwo.

    O jaką neoubecką nagonke chodzi i za co ?

    ,,Bein”? a to pseudonim czy oznaka koczowniczego pochodzenia ? bo ja w dobrych koczowników nie wierze.

    Polubienie

    • grypa666 said

     ja zaś niewierzę, że dobry autentycznie człowiek może się przypierdolić do nosa albo nazwiska — tego się nie wybiera, natomiast granie głupa jak mu linka podsunąć –jak najbardziej
     tu test ostateczny dla psichuja ożydzacza, tylko nie skoml że za dużo czytać:
     https://piotrbein.wordpress.com/pralnia/
     szukaj se sam swej WolnejPolski w tym szambie, sqrvielu

     Polubienie

    • grypa666 said

     właśnie sprawdziłem, w podanym poprzednio poprzez link tekście jest głowna pozycja na neo-obecką WolnąPolskę; nieraczyłeś poczytać, a morały prawisz… paszoł won!

     Polubienie

     • Lech X said

      No ,cóż, nieładne zachowanie.Ja jakoś starałem się nie rzucać przekleństwami.
      Obserwowałem od paru dniu pańską aktywność na blogu ,,mizia.forum” i rzucał się Pan w oczy aż ponadto,oczywiście nie odczuło się zbyt wielu uprzejmości.Można odnieść wrażenie ,że ma się do czynienia z kapitanem Titanica-ja ponad wszystkimi choć nie koniecznie kapitan ma racje.Kapitan wymaga skupiania uwagi i jeśli tego nie otrzymuje, czuje się pokrzywdzony i ,,prześladowany”.
      Hmmm, coś mi to przypomina.Antropologia etniczna ,definitywnie.

      Ciężko jest określić pańskie intencje w tej chwili.Ja pewne grupy mierze tą samą miarą.Może mają one pewne przydzielone im cele,sprowadzające owce na manowce(w tym wypadku Polaków).Swoją drogą można co nieco się dowiedzieć tutaj:

      https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626

      Czy też inne.

      Dobrze jest być chociaż umiarkowanym ,,judeosceptykiem”-tak profilaktycznie.

      Polubienie

 13. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/policjanci-znecajacy-sie-nad-igorem-uslysza-jednak-zarzuty/8l53ngm

  Polubienie

 14. w said

  spodziewajcie sie zamachu bombowego albo we Wrocku albo w Krakowie..

  Polubienie

 15. grypa666 said

  Rewelacje od koptów :(((
  Wczoraj wg zapowiedzi byłem powtórnie u koptów w Vancouver na drugiej połowie liturgii (całość trawa 3 i pół godz. u nich!). Nadwornego naszego tłumacza z arabskiego, Emada, nie było, pogadałem z paroma innymi.
  Nagy powiedział, że jeszcze za króla Faruka, Egipt był krajem b. zamożnym (dla wszystkich) , wolnym od terroryzmu i walki sekciarskiej. Parytet w złocie funta e. był lepszy niż brytyjskiego. Ludzie z Europy wyjeżdżali tam na roboty, m.in. jego dziad z Węgier, ożenił się z Egipcjanką.
  Za Sadata wszedł mosiad, wsparł terrorystyczne Bractwo Muzułmańskie i zaczął się burdel.
  A Sisi? –pytam. Próbuje znależć złoty środek realizując 2 cele: stabilizacja kraju, podniesienie gospodarki. W celu 1-ym nie może iść za ostro bo miałby przeciw sobie islamistów i uzytecznych idiotów spośród pozostałych muzułmanów (przerażające, doświadczyłem w Egipcie na własnej skórze w ubr., w durnocie i fanatyzmie podobni do obrzezanego pod sufitem polactfa). https://piotrbein.wordpress.com/2016/05/09/ii-podroz-po-egipcie/
  Wahabitów BM jest parę mln w Egiocie, plus 75 mln in. muzułmanów, reszta 15 mln to koptowie (16%). Toteż jest wbród użytecznych muślimów.
  Zatłuczenie Włocha rok temu: Nagy nie wierzy jakoby zrobiła to policja, bo zatarłaby ślady dokumentnie zamiat wrzucać do rowu przy drodze. Było to na wizytę włoskiego ministra gospodarki. Wg Nagy’ego, zrobił to ktoś komu zależało na popsuciu relacji Włochy-Egipt.
  Ja wiem kto to mógł być, a wy?

  Drugi rozmówca, Ash jest okazem, że użytecznych (?) niebrak u koptów; o innym piszę w ww. reportażu; jego imię Murat, jeśli ktoś chce odszukać szybko.
  Ash powiedział przy okazji rozmowy o ekstremieislamskim (żadne społeczeństwo nie jest bez winy 100% blabla), że Polacy palili Żydów w Holokauście!!!
  Próbowałem go przekonać, że to wierutna kłamstwo, że sam badałem konglomerat globalnej władzy judeocentrycznej z 10 lat, w tym zbrodnię w Jedwabnem…
  Nic do niego niedocierało, tylko dorzucił na odchodne, że Auschwitz itp. to polskie obozy zagłady!!!
  Znaczy Polacy wybudowali i byli oprawcami? — klarowałem.
  Tak, zbudowali i zabijali tam Żydów… żaden naród nie jest bez winy — odpowiedział bez zająknięcia. Dodał: mówiąc tak o tych Żydach na górze, powtarzasz sytuację która doprowadziła do tragedii milionów Żydów (niedosłownie, bo nie nagrywałem, ale b. blisko w sensie).

  Może to przypadek użytecznego idioty, bezmyślnie połknął hasbarę. U nich kapłani i mnisi koptyjscy podkreślają, że wszyscy Egipcjanie są winni panującego zla — jedni przez zły czyn, drudzy przez brak reakcji. Rozumiałbym to jako strategię przeżycia mniejszości koptyjskiej…
  Ale odzywki i szybkość odpowiedzi Asha przypominały mi zawodowego hasbarnika. Czy my wiemy równie dokładnie np. o zbrodniach popełnionych masowo w Egipcie: gdzie ichni Auschwitz, którą stodołę spalił pewnikiem kto?

  Do tego tak jednostronnie! Tak nie robi wykształcony chrześcijanin!

  Moja hipoteza: koptowie mają w diasporze żydłackie wtyki tak jak Polonia ma żydłacką neo-ubecję.
  Może Emad zamilkł, bo go ostrzegli: prowokator z Polski wśród nas…

  Pewnikiem mosiad siedzi na moich mejlach, to najłatwiejsza inwigilacja po pejsbóku, którego nie mam z tych powodów.

  Piszcie co myślicie, nie zostawię tego.

  Polubienie

  • Lech X said

   A gdyby tak podważyć ogrom tzw. Holocaustu Panie Bein ?

   Polubienie

   • grypa666 said

    patrz moje opracowania naukowe i blogi, gamoniu…

    dla czysto lechickiej glizdy bez móżdku: Holokaust = całość zbrodni ludobójstwa hitlerowskiego (krypto-żydłackiego z pomocą syjusiów globalnych i pod batutą ż-banksterii).. największą spośród ponad 20 grup — Słowianie… Żydzi niewyjątkowi pod jakimkolwiek wzgl., niewiadomo ile mln, na pewno nie 6, brak danych by zweryfikować…

    tak oficjalnie świadczą niezależni badaczę ludobójstwa z ktorymi się zadaję, a ty z kim?

    ludobójstwo przez wspólplemieńców syjusiów nazywa się Szoa durniu patentowy
    tera poprosimy o opracowania, książki, artykuły Lecha na tenże temat BUHAHAHA

    widzisz synku upośledzony na umyśle, do pewnych rzeczy niedojdziesz surfingiem… jak wszędzie — tylko ciężka uczciwa praca w imię Prawdy

    podważaj, użyteczny idioto, o to żydłactfu chodzi bo i tak wyjdą na Holokaust = Szoa (przykład Asha u koptów), a podepczesz pamięc po dziesiątkach mln naszych Słowian… przynajmniej Ash przyznał: tak, więcej mln ofiar w innych grupach

    podwazaj, użyteczny kretynie: Rotmistrz Pilecki zamordowamy przez żydoubecję łgał o Auschwitz?

    Polubienie

    • w said

     5 mln tak mowi przepowiednia Lodovic Rocca

     Polubienie

    • Lech X said

     ,,Holocaust” Słowian miał miejsce pod rządami żydobolszewii w Związku Sowieckim,wliczając Polaków tam żyjących.
     Zbrodnie niemieckie opierały się na likwidacji elit i eliminacji elementów konspiracyjnych(w obozach koncentacyjnych i nie tylko),następnie plan redukcji populacji i częściowe jej zniewolenie.Ludzie nadający się do zgermanizowania ze względów biologiczno-kulturowych zostali by wchłonięci przez naród niemiecki.

     Żydłactwu chodzi o to żeby wykorzystać ,,Holocaust Industry” do swoich planów , narzucenia swojej narracji zdarzeń i zrobienia sobie monopolu na cierpienie kosztem Słowian. Żydobolszewia nigdy się nie przyzna do zorganizowania rewolucji w Rosji,zabijania Polaków w Katyniu,kolaboracji z okupantem. Żydowstwo(nie mylić ze starożytnymi Izraelitami) to gatunek przeznaczony na wybicie,prędzej czy później do tego dojdzie bo sami sobie na to pracują.

     Mając na myśli ,,ogrom”, myślałem o zakłamywaniu tzw.holocaust żydów bo w niczym on wyjątkowy nie jest.Nie da się tego nawet porównać z Wołyniem czy ludobójstwem Rosjan w czasie i po rewolucji bolszewickiej.

     Polubienie

 16. marek said

  Polubienie

 17. grypa666 said

  Nazad do popisu dr Plich po powrocie z misji w Egipcie:
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/narzeczona-rutkowskiego-o-smierci-magdaleny-zuk/rb8jz89

  „Detektyw powoływała się na swoją rozmowę z rezydentem biura podróży, która miała trwać ponad 2 godziny.”
  Dowody od podejrzanego w sprawie! Jakaś niezależna weryfikacja?
  Przecie to kpina w żywe oczy, na trumnie śp. Magdaleny Żuk!
  Nam niewolno tego robić, a skwadracone biuro ma spec-przywilej?

  A to FuckPoLin właśnie…

  Polubienie

 18. Adam said

  Pan Adam Bodnar ma dużo racji i nie boi się o tym mówić w Polsce policja nadal prowadzi tortury na osobach zatrzymanych żeby wymuszać zeznania a policja zasłania się tym że czterdziestu funkcjonariuszą postawione zostały zarzuty za znęcanie się i nie tylko a prawda jest taka że jak by ci wszyscy co byli przez policję torturowani i nad którymi się policja znęcała fizycznie i psychicznie złożyli by doniesienie to połowa policji w Polsce powinna usłyszeć zarzuty bo to nie jest policja tylko milicja !!!!!!!!!.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: