Miziaforum's Blog

Śmierć Magdaleny Żuk RAPORT OFICJALNY specjalnego zespołu śledczego OBDUKCJA , SEKCJA , WNIOSKI !! SZOK ! + AV.

Posted by miziaforum w dniu Maj 16, 2017


Sprawę śmierci Polki w Egipcie bada, powołany przez prokuratora krajowego, specjalny zespół śledczy. Jego członkowie o swoich ustaleniach mówili na specjalnej konferencji prasowej.

 1. Ze wstępnego raportu medycznego nie wynika, by na ciele Polki znajdowały się ślady świadczące o użyciu przemocy. Znaleziono za to ślady świadczące o upadku z wysokości. 2. Przyczyna śmierci Polki będzie znana dopiero po otrzymaniu pełnych wyników sekcji zwłok (wraz z badaniami biologicznymi, histopatologicznymi, toksykologicznymi i fizykochemicznymi) przeprowadzonych na terenie Egiptu i Polski. 3. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa. Jednak pod uwagę brane są różne hipotezy. Sprawdzane jest między innymi, czy śmierć kobiety nie jest związana z handlem ludźmi i handlem narkotykami. Pod uwagę brane jest załamanie nerwowe i samobójstwo. Poinformowano, że, na tym etapie, wszystkie hipotezy są jednakowo ważne. 4. W sprawie przesłuchano kilkudziesięciu świadków. Zeznania 55 z nich „wniosły do sprawy wiele okoliczności”. 5. Do śledczych wciąż zgłaszają się osoby, które deklarują chęć złożenia zeznań. 6. Relacje wczasowiczów są rozbieżne. Niektórzy zauważyli niepokojące zachowanie kobiety, inni nie. 7. Rezydent, który na miejscu opiekował się kobietą, został przesłuchany przez egipską policję. Polscy śledczy złożyli wniosek o przesłuchanie go w tamtejszej prokuraturze. 8. Z zabezpieczonego na lotnisku w Katowicach monitoringu nie wynika, by zachowanie kobiety już wtedy było niepokojące.
9. W Komendzie Wojewódzkiej Policji nad sprawą Magdaleny Żuk pracuje specjalny zespół. – Wyznaczyliśmy najlepszych fachowców – przekazano. 10. Badany jest wątek leczenia psychiatrycznego kobiety. Śledczy zwrócili się „do różnych placówek medycznych” o udostępnienie dokumentacji. 11. Na tym etapie śledztwa nie znaleziono nic, co wskazywałoby na to, że ze śmiercią kobiety coś wspólnego miał jej partner i jego znajomi. 12. Potwierdzono, że Magdalena Żuk miała lecieć do Egiptu z ukochanym. I to, że mężczyzna w dniu wylotu podejmował próby przedłużenia ważności paszportu. 13. Członkowie zespołu śledczego czekają na materiał dowodowy zgromadzony przez stronę egipską. Ten jednak będzie trzeba przetłumaczyć z języka arabskiego na język polski. 14. Prokurator, który był na miejscu, mógł wziąć udział w sekcji zwłok. Natomiast nie mógł wykonywać żadnych innych czynności. Polscy śledczy przesłali wnioski do strony egipskiej o zabezpieczenie monitoringu, dokumentacji i przesłuchanie świadków. 15. W tym tygodniu ciało Magdaleny Żuk zostanie przetransportowane do Polski. Wtedy, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu, zostanie przeprowadzona druga sekcja zwłok.

I ZAPRASZAM KONIECZNIE DO OBEJRZENIA FILMU ! WIELE WYJAŚNI

CIEKAWE PUNKT 1 NIE ZNALEZIONO ŚLADÓW PRZEMOCY … PO TAKIM SZARPANIU CIAŁO NADGARSTKI I MIEJSCA W KTÓRYCH CI FACECI TRZYMALI BYŁY BY SINE !!!

Komentarze 174 to “Śmierć Magdaleny Żuk RAPORT OFICJALNY specjalnego zespołu śledczego OBDUKCJA , SEKCJA , WNIOSKI !! SZOK ! + AV.”

 1. krab said

  Swoje oświadczenie wydało biuro Lampart:
  Szanowni Państwo,

  Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (16.05.2017) o godzinie 14:45 złożyliśmy do następujących organów:

  1. Prokuratura Krajowa, Ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa

  2. Centralne Biuro Śledcze Policji, Ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa

  Zawiadomienie zawierające kompletny raport, sprawozdanie, materiały i informacyjne, ustalenia i notatki, które po weryfikacji przez Organy Państwowe naszym zdaniem będą pomocne w rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny.

  Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie:

  1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

  2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej

  3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali

  4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, między innymi z Polski

  5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet

  Wierzymy, iż nasze wskazania i ustalenia pomogą Organom Państwowym w uzupełnieniu ich wiedzy, a następnie doprowadzą do ukarania osób odpowiedzialnych za ten czyn.

  Deklarujemy pełną gotowość do dalszej pomocy i współpracy z Organami Państwowymi oraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim anonimowym informatorom i osobom zgłaszającym się do nas w tej sprawie, ponieważ wiele ustaleń bez ich pomocy byłoby niemożliwych.

  Biuro Lampart Group SA
  https://www.facebook.com/DetektywiLampart/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

  Polubienie

  • antiFalse said

   Magdalena Żuk – Magazyn śledczy Anity Gargas – 17.05.2017

   komentarz do reportażu – przemyślenia

   * zastanawia mnie dlaczego do tej pory nikt tego nie zauważył : Magda w czasie video-rozmowy z Marcusem płacząc krzyczy „oni tutaj mają rożne sztuczki, zabierz mnie stąd. Oni tutaj wszystko robią, zabierz mnie, zabierz” Marcus pyta :”ale co robią, co robią?” I WÓWCZAS MAGDA ODPOWIADA : „TY WIESZ” … Marcuc milknie, Magda znowu płacząc błaga „zabierz mnie, zabierz” — przecież to jest dodatkowy materiał ciężkiego kalibru obciążający tego … osobnika
   * reporter w materiale filmowym opowiada o ostatnich godzinach życia Magdy, w szpitalu RedSeaHospital w Marsa Alam , że Polka próbowała uciec ze szpitala, ale została schwytana przez „nieznanych mężczyzn” – w tle obrazy z monitoringu – wyraźnie widać, że Polka jest osaczana a następnie obezwładniana i bita zarówno przez personel jak i owych „nieznanych mężczyzn” w liczbie ok 6-7 + inne osoby – inni pracownicy szpitala ? wszyscy mężczyźni w cywilu, w zwykłych ciuchach… ponadto gdyby owi „nieznani mężczyźni” byli rzeczywiście nieznani personelowi – to zostaliby natychmiast przez ten personel wyrzuceni z terenu szpitala, a na pewno z miejsca zdarzenia…przynajmniej taka jest procedura w każdym NORMALNYM szpitalu… W Marsa Alam nic takiego się nie stało – głównymi sprawcami przemocy – wg szpitala „udzielającymi pomoc” – byli właśnie owi „nieznani mężczyźni”. W żadnym normalnym szpitalu nie poluje się w tak brutalny i dziki sposób na żadnego chorego, bez względu na to jak ciężko chory jest pacjent np.psychicznie czy inaczej… Zatem – personel tego szpitala, widoczny na nagraniu, musiał doskonale znać owych „nieznanych mężczyzn” i personel musiał wiedzieć dlaczego Magdę przywieźli i co zamierzają zrobić na terenie szpitala, lub do czego ten szpital ma posłużyć… zatem informacja, że rodzina rezydenta Mahmouda K. pracuje właśnie w tym szpitalu jest jak najbardziej logiczna i kompatybilna z całym obrazem zdarzeń………..
   TAK NIE WYGLĄDA OPIEKA NAD CHORYM W ŻADNYM NORMALNYM SZPITALU NA ŚWIECIE, NAWET OFICJALNIE W MARSA ALAM – O CZYM ŚWIADCZY ICH STRONA INTERNETOWA z pompatycznym motto : your health is our mission…
   szpital Red Sea Hospital, El Nasr Street, Dahar, Hurghada należy do tej samej sieci szpitali, tyle że jest w Hurghada.
   Ich strona internetowa jest IDENTYCZNA :
   dalej ogólnie o szpitalu : http://www.redseahospital.net/site/index.php
   departamenty w szpitalu (W OBU SZPITALACH TAKIE SAME !!!) – sądząc z opisu – organizowane i wyposażane wg. najnowocześniejszych wymagań i dużym nakładem środków : http://www.redseahospital.net/site/clinic.php ,
   galeria z fotkami personelu (W OBU SZPITALACH TEN SAM PERSONEL ???) : http://www.redseahospital.net/site/gallery.php – być może są na zdjęciach „nadzorcy” Magdy ??? ja rozpoznaję na szybko dyrektora szpitala – ten sam udzielał wywiadu dziennikarzowi, wygląda na wojskowego…….
   w skład szpitala wchodzą następujące kliniki=podjednostki (W OBU SZPITALACH IDENTYCZNA ORGANIZACJA) : Clinics : Cardiology (nie ma żadnej konsultacji takiego specjalisty w raporcie medycznym Magdy z żadnego szpitala – ani Marsa Alam ani Hurghada !!!), Dental , Dermatology , E.N.T. (laryngologia) , Endocrinology , Gastroenterology , Gynaecology , Internal Medicine (nie ma żadnej konsultacji takiego specjalisty w raporcie medycznym Magdy – ani Marsa Alam ani Hurghada !!!) , Opthalmology , Orthopedics , Paediatrics , Plastic Surgery , Surgery , Urology , Ambulance Service , Emergency , I.C.U.(oddział intensywnej opieki medycznej – identyczne oddziały i w Marsa Alam i w Hurghada !!! to tutaj powinna była odbywać się hospitalizacja Magdy, i wszelkie procedury ratunkowe – jeśli wierzyć opisowi z raportu medycznego – choć nie ma tam wzmianki, że Magda była na OIOM = I.C.U. ( – ani Marsa Alam ani Hurghada) , mało tego nie ma tam informacji, że w działaniach medycznych uczestniczył JAKIKOLWIEK ANESTEZJOLOG !!! – ani Marsa Alam ani Hurghada !!! ) , Laboratory (skoro mają laboratorium – dlaczego w raporcie medycznym jest tylko badanie hemoglobiny, INR/PT, kreatynina, mocznik , sód i potas ??? a gdzie reszta ? cóż za problem zrobić poszerzoną wnikliwą hematologię, biochemię, toksykologie, skoro maja nawet patomorfologię wraz ze specjalistą ???) , Operation Theatre (rozumiem że z jakiś względów nie korzystali z sal operacyjnych ??? nie widzieli wskazań ??? – ani Marsa Alam ani Hurghada ??? TO JEST FENOMEN NA SKALE ŚWIATOWĄ !!! ) , Radiology (rozumiem, że to właśnie ten departament radiologi wyprodukował takie idiotyczne i wybiórcze opisy badań TK, USG i RTG Magdy ??? bez słowa na temat stanu serca czy jamy brzusznej ??? – ani w Marsa Alam ani w Hurghada ???)
   * nawet gdyby uznać, że w raporcie medycznym napisali prawdę tzn. że stan Magdy – bardzo ciężki = krytyczny = zagrażający życiu z wielu powodów – TO IDĄC DALEJ TYM TROPEM = STAN MAGDY BYŁ W TAKIEJ SYTUACJI BEZWZGLĘDNYM PRZECIWWSKAZANIEM DO JAKIEGOKOLWIEK TRANSPORTU , NAWET TRANSPORTU LOTNICZEGO DO INNEGO SZPITALA W CELU „UZYSKANIA LEPSZYCH WARUNKÓW LECZENIA” jak twierdził Egipt… Magda – wg raportu medycznego – była w stanie krytycznym, z licznymi urazami wielonarządowymi zagrażającymi życiu, z krwotokami zagrażającymi życiu, we wstrząsie mogącym doprowadzić do śmierci . Pacjenta w takim stanie NIE TRANSPORTUJE SIĘ 300 KILOMETRÓW DO INNEGO SZPITALA, ALE STABILIZUJE SIĘ ZA WSZELKĄ CENĘ, NATYCHMIAST, WSZELKIMI DOSTĘPNYMI METODAMI !!! CHYBA ŻE TAM W EGIPCIE INACZEJ ROZUMIEJĄ ZNACZENIE : OIOM, REANIMACJA, RATOWANIE ŻYCIE UMIERAJĄCEMU CZŁOWIEKOWI ??? Idąc dalej tym tropem – dlaczego w tym fałszowanym i cenzurowanym raporcie medycznym (to śmieć a nie dokument medyczny !!! to jest opowieść sci-fi a nie zapis z hospitalizacji chorego w tak cięzkim, krytycznym stanie !!!) nie ma ani słowa o przebiegu reanimacji !!! Skoro tak „walczyli” o życie Magdy to dlaczego nie ma ani jednego słowa zapisującego/ dokumentującego walkę o życie Magdy czyli przebieg reanimacji ??? godzina rozpoczęcia, wszystkie procedury wdrażane po kolei, z godzinami i minutami, wdrażane z jakim efektem ??? Dlaczego nie ma ani słowa na temat tak ważnej procedury ??? —> BO TAK JAK JUŻ POPRZEDNIO ZAUWAŻYŁAM I OPISAŁAM SPOSTRZEŻENIA – MAGDA NIE BYŁA ANI LECZONA ANI REANIMOWANA !!! TAM – A MARSA ALAM STAŁO SIĘ COŚ, CO DOPROWADZIŁO DO JEJ SZYBKIEGO ZGONU, ZDĄŻYLI JEDYNIE ZROBIĆ CZĘŚĆ BADAŃ : DIAGNOSTYKĘ LABORATORYJNĄ (OCENZUROWALI) I DGN. OBRAZOWĄ (OCENZUROWALI). DLATEGO NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI O ŻADNYM LECZENIU, NAWET O REANIMACJI – BO ZWYCZAJNIE NIE BYŁO ŻADNEGO LECZENIA, REANIMACJI, NAWET PRÓB RATOWANIA MAGDY !!! Gdyby Magda była reanimowana – cały opis znalazłby sie w dokumentacji czyli w tym „raporcie medycznym” !!! PRZECIEŻ STANDARDEM JEST, ŻE PACJENT JEST DIAGNOZOWANY i w tzw. MIĘDZYCZASIE JEST LECZONY – W TYM PRZYPADKU – REANIMOWANY, STABILIZOWANY, SZPITAL RATUJE MU ŻYCIE !!! CHODZI O CZAS !!!……………….
   Jednak w tym zakresie informacji mamy zupełną ciszę —>>>
   Z CZEGO WNIOSKUJĘ – ŻE PRZEBIEG ZDARZEŃ MÓGŁ BYĆ I TAKI :
   MAGDA ZGINĘŁA NA SKUTEK JAKIEGOŚ GWAŁTOWNEGO DZIAŁANIA W MARSA ALAM, I Z PEWNOŚCIĄ NIE BYŁ TO SKOK Z 1 CZY NAWET 2 PIĘTRA, A NAWET WYRZUCENIE Z TEJ WYSOKOŚCI –> ZA DUŻO MNOGICH WIELONARZĄDOWYCH CIĘŻKICH URAZÓW ZAGRAŻAJĄCYCH ŻYCIU… CORAZ BARDZIEJ SKŁANIAM SIĘ KU WERSJI O KTÓREJ WSPOMINAŁO KILKU INTERNAUTÓW, BEZ PODAWANIA SZCZEGÓŁÓW – KTÓRE TERAZ JA PODAM W FORMIE DOWODU LOGICZNEGO : MAGDA ZOSTAŁA POTRĄCONA/ PRZEJECHANA PRZEZ SAMOCHÓD/ JAKIŚ POJAZD ( DO WERYFIKACJI W TRAKCIE SEKCJI ZWŁOK !!!). Na skutek tego zdarzenia – doznała tak wielu ciężkich urazów, że zgon nastąpił w niedługim czasie po tym zdarzeniu lub natychmiast (nie jest możliwym przeżycie z krwiakiem objętości 2 litrów w śródpiersiu/ klatce piersiowej !!!). Osoby odpowiedzialne za życie i zdrowie Magdy na terenie szpitala czyli pracownicy szpitala postanowili ukrywać to zdarzenie – wpadli widocznie na „genialny” pomysł, (aby uniknąć skandalu bo przecież pacjentka od wielu godzin na terenie szpitala, rzekomo w ciężkim stanie, nie wykonano jeszcze żadnej diagnostyki – A TU ZGON !!! ) Zatem uniknąć skandalu postanowili jak najszybciej pobrać próbki do badań (ze zwłok !!!) tzn. krew oraz przeprowadzić diagnostykę obrazową zwłok………. Dlatego m.in. wyniki tych badań są tak cenzurowane czy wręcz fałszowane – te badania wykonali na zwłokach Magdy i wyniki przedstawiają stan zwłok !!! Następnie ( wszystko działo się w nocy ) Egipcjanie wiedząc, że za parę godzin 30 kwietnia rano do Egiptu przylatują znajomi Magdy, aby ją zabrać do Polski – nie chcąc przyznać się do zbrodni i do całego szeregu działań bezprawnych, kryminalnych, bestialskich, nieludzkich i niemożliwych do wytłumaczenia – postanawiają mataczyć i tuszować ten kryminał czyli pozbyć się problemu i zyskać trochę czasu aby złagodzić opowieść i uprawdopodobnić fantazyjną wersję zdarzeń, którą Egipt będzie potem przedstawiać na użytek Polski i świata. Otóż i wersja Egiptu : nad ranem (bodaj godzina 5 rano) w niedzielę 30 kwietnia rzekomo podjęli decyzję, że chcą „poprawić warunki leczenia ” Magdy i podejmują decyzję aby przetransportować Magde do Hurghada, do szpitala oddalonego o 300 kilometrów……………. Wg tej fantastycznej opowieści – Magda miała tam dotrzeć w stanie dobrym…….. rzekomo nawet nawiązali z Magdą kontakt słowny………..ale nagle………stan Magdy tak się pogorszył………… tak bardzo, że lekarze w Hurghada stwierdzili zgon……………. SZLAG MNIE TRAFIA NA SAMĄ MYŚL O TYM BESTIALSTWIE… O SKALI TYCH KŁAMSTW I MATACZENIA………
   ale nawet gdyby przyjąć za prawdę wersję egipskich zdarzeń tzn. że Magda nagle (!!!) zmarła w Hurghada – to należy zadać pytanie : jeśli wykonali całą diagnostykę laboratoryjną i obrazową – ŻYWEMU PACJENTOWI – W OBU SZPITALACH ??? – NA CITO – BO W TAKIM TRYBIE W TAKIEJ SYTUACJI WYKONUJE SIĘ TAKIE BADANIA TAK CIĘŻKIEMU CHOREMU, I STWIERDZILI ŻE MAGDA MA TAK WIELE URAZÓW I STANÓW ZAGRAŻAJĄCYCH ŻYCIU —> TO PYTAM : CO ROBILI DO GODZINY 17.30 KTÓRĄ TO GODZINĘ SZPITAL W HURGHADA PODAŁ JAKO OFICJALNĄ GODZINĘ ŚMIERCI MAGDY ??? Czy Egipt chce powiedzieć, że do godziny 17.30 personel szpitala nie wdrożył żadnych procedur ratujących życie i żadnych procedur w ogóle ??? Czy też reanimacja trwała do 17.30 i zakończyła się zgonem ??? Jeśli tak, to dlaczego nie ma dokładnego opisu tej reanimacji ??? Jednakże – reanimacja nie mogła trwać – choćby dlatego, że Egipt twierdzi, że Magda była w stanie dobrym i nawet przebudziła się i nawiązała kontakt z personelem…………… PYTAM – NAWET GDYBY UZNAĆ TE FANTAZJE EGIPSKIE ZA PRAWDĘ – tzn że Magda przeżyła ten ciężki transport 300 km do Hurghada, że przeżyła całą diagnostykę, TO PYTAM – JAKIE PROCEDURY RATUJĄCE ŻYCIE MAGDY I W JAKIEJ SEKWENCJI CZASOWEJ I Z JAKIM SKUTKIEM – PRZEPROWADZIŁ PERSONEL SZPITALA W HURGHADA ??? dlaczego w tym „raporcie medycznym” tym śmierdzącym od kłamstwa i mataczenia papierowym śmieciu – dlaczego nie ma tam ani słowa na temat procesu leczenia i wdrożonych procedur ??? NAWET GDYBY TEN PROCES LECZENIA MIAŁ TRWAĆ GODZINĘ, CZY PÓŁ GODZINY I ZAKOŃCZYĆ SIĘ ŚMIERCIĄ – TO ZAWSZE OPISUJE SIĘ WSZYSTKO TO CO ZOSTAŁO WDROŻONE, PRZEPROWADZONE, I Z JAKIM SKUTKIEM !!! DO DIABŁA – KOMU EGIPCJANIE CHCĄ WCISNĄĆ TE KŁAMSTWA !!! PRZECIEŻ TEN FAŁSZOWANY RAPORT CZYTAJĄ I BĘDĄ CZYTAĆ LEKARZE NA CAŁYM ŚWIECIE !!! PRZECIEŻ PROCEDURY MEDYCZNE, ZWŁASZCZA DOTYCZĄCE RATOWANIA ŻYCIA, REANIMACJI – SĄ TAKIE SAME NA CAŁYM ŚWIECIE !!! KOGO EGIPT CHCE OSZUKAĆ ??? JAK WIELKA JEST BEZCZELNOŚĆ EGIPTU I TUPET W TUSZOWANIU TEJ SPRAWY ??? JAK DŁUGO BĘDĄ OSZUKIWAĆ I KŁAMAĆ W SPRAWIE, KTÓRA ZA CHWILĘ BĘDZIE ZUPEŁNIE OCZYWISTA – OCZYWISTA W MOMENCIE WYKONANIA SEKCJI ZWŁOK I WSZELKICH NIEZBĘDNYCH BADAŃ, NP TOKSYKOLOGICZNYCH , W POLSCE I PRZEZ POLAKÓW ??? PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE SEKCJA BĘDZIE WYKONANA PRZEZ POLAKÓW, W OBECNOŚCI KILKU SPECJALISTÓW Z DZIEDZINY PATOMORFOLOGII, NIE LICZĄC PROKURATORÓW I ŚLEDCZYCH………………
   JAKI DUREŃ, LUB BANDA DURNIÓW UWAŻA, ŻE PRAWDA NIE WYJDZIE NA JAW ???
   DOMYŚLAM SIĘ, ŻE NADZÓR WOJSKOWY RZĄDZĄCY W EGIPCIE NAWET TURYSTYKĄ I SZPITALAMI, PREZENTUJE WŁAŚNIE TAKI POZIOM – MATACZYĆ DO KOŃCA, KŁAMAĆ, UTRUDNIAĆ ŚLEDZTWO, DEMONSTROWAĆ BRAK SZACUNKU DLA MAGDY, KTÓRĄ JAKO SWOJEGO GOŚCIA – ZAMORDOWALI , DEMONSTROWAĆ BRAK SZACUNKU DLA JEJ ŚMIERCI, BRAK SZACUNKU DLA JEJ RODZINY, DLA JEJ RODAKÓW, DLA PAŃSTWA POLSKIEGO JAKO STRONY W TEJ KRYMINALNEJ SPRAWIE, BRAK SZACUNKU DLA INTELIGENCJI LUDZI, KTÓRZY OBSERWUJĄ TĘ HISTORIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE !!!
   CZY EGIPT I JEGO „SPRYTNI” INACZEJ NAPRAWDĘ MYŚLĄ, ŻE ZNOWU UDA SIĘ OSZUSTWO, I KOLEJNA ŚMIERĆ ATRAKCYJNEJ, MŁODEJ, BIAŁEJ KOBIETY Z EUROPY, „MARZĄCEJ O SAMOBÓJSTWIE W EGIPCIE NA WAKACJACH” – ZOSTANIE ZAMIECIONA POD EGIPSKI DYWANIK ??? ZAMIECIONA POD HASŁEM : TO BYŁO SAMOBÓJSTWO, TO BYŁO ZAŁAMANIE NERWOWE ?!?! EGIPT TAK TO SOBIE WYMYŚLIŁ I MOŻE NAWET SAM W TO UWIERZYŁ ??? I TYLE RAZY TEN PATENT ZADZIAŁAŁ, ŻE NAWET TERAZ EGIPT MYŚLI, ŻE ZADZIAŁA – MIMO ŻE TYLE ŚLADÓW I TROPÓW WYSZŁO NA POZIOM PRAWDY ??? CZY EGIPCJANOM NIE JEST WSTYD ??? TAK PO LUDZKU ??? CZY MOŻE NIE MA SENSU – W ŚWIETLE TEGO BARBARZYŃSTWA – ODWOŁYWANIE SIĘ DO CZŁOWIECZEŃSTWA I LUDZKICH ODRUCHÓW EGIPCJAN ??? BO JEŚLI NIE ZNAJDZIE SIĘ W EGIPCIE NIKT, KTO ZACHOWA SIĘ JAK CZŁOWIEK W TAKIEJ SYTUACJI – TO MOŻE NALEŻAŁOBY ZASTOSOWAĆ INNE ŚRODKI, BARDZIEJ PASUJĄCE DO TAKIEGO ZACHOWANIA I POSTĘPOWANIA STRONY EGIPSKIEJ ?!?!?!
   PYTAM, ALE NIE WIEM CZY JESZCZE CHCĘ USŁYSZEĆ ODPOWIEDŹ……….. BO WSZELKIE GRANICE LUDZKIEJ PRZYZWOITOŚCI ZOSTAŁY JUŻ DAWNO PRZEKROCZONE…….
   JAK MI BÓG MIŁY – CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ TYLKO JEDNO W TAKIEJ CHWILI : ZEMSTA !!! ZEMSTA !!! ZEMSTA !!!

   Polubienie

 2. Magda said

  Polubienie

 3. llubię said

  Polubienie

  • krab said

   Ojciec nie wyraził zgody…. ciekawe czy to jego osobista decyzja, czy pana mecenasa ?
   Niezależny profesor z Krakowa, na którego opinię ojciec tak liczy, a który sam się zgłosił i zdeklarował …… Jeżeli ta sprawa ma faktycznie takie korzenie i zasięg jak mówią ci z Lamparta …. to wcale nie musi być empatia.

   Polubienie

   • llubię said

    Nawet bez zgody ojca się dowiedzieli, co trzeba i przekazali prokuraturze . Myślę , że służby powinny szczególną mieć baczność na osoby kręcące się koło ojca … „pan R” sam się wciął i „pracował” za darmo , różni mecenasi ??? Teraz to ten ojciec jest „najlepszym źródłem informacji” dla tej szajki 😦 Wszystko musi przejść przez ręce „mecenasa” 😦 Nam próbują zrobić szambo pod czerepem ( dla dobra śledztwa) , żeby dezinformować , ogłupiać , sami udają pacanów , żeby się te hieny wystawiły … a tu „mecenasi” wiedzą wszystko z pierwszej i na pewno nie dezinformującej ręki 😦 Przynajmniej ja, gdybym w takich służbach pracowała , to tak bym zrobiła 😦

    Polubienie

    • Magda said

     Polubienie

     • Anna said

      „sprawa nie zostanie wyjaśniona” przez służby 😦 też tak myślę

      Polubienie

      • krab said

       Prokurator Generalny Polski I Prokurator Generalny Egiptu obejmują bezpośrednim nadzorem śledztwo, co z tego nadzoru wynikło ? Ano to że Egipt odmawia :
       – możliwości pobrania próbek przez stronę Polską w trakcie sekcji zwłok
       – odmawia udostępnienia monitoringu zarówno sprzed sali, na której leżała kobieta, jak również z lotniska na którym nie wpuszczono jej do samolotu
       – samodzielnego przesłuchania egipskich świadków i osób uczestniczących zajściach. Dopiero mają zamiar prosić o możliwość uczestniczenia w przesłuchaniach prowadzonych przez stronę egipską „Kluczowe dla losów śledztwa ma być przesłuchanie rezydenta z Egiptu. Prokuratura podała, że zwróci się z kolejnymi wnioskami do władz Egiptu o pomoc prawną. Chodzi o możliwość uczestnictwa polskiego prokuratora w przesłuchaniach świadków, w tym rezydenta oraz personelu hotelu i szpitali, w których przebywała Magdalena Żuk.”
       Na co więc pozwolono ? na niemą obecność ?

       Polubienie

       • Anna said

        Z.Ziobro miał szansę wykazać się przed obywatelami ale poszedł inną drogą. Nadal jest „zerem” pomimo tak ważnego stanowiska. Co za tym idzie domyślam się, że ten nowy rząd też nie dba o nas.

        Polubienie

  • grypa666 said

   tylko Gadowskiemu wolno ingerować w postępowanie oficjalne ujawniając krytyczne info LOL
   jedynie kobieta z organizacji przeciw zniewoleniu sexualnemu wyszła z twarzą

   Polubienie

 4. llubię said

  Pomocy … bo teraz to już zgłupiałam 😦 Pierwszy szpital , w którym Ją szarpali to ten sam , z którego Ją wywożą zakrytą prześcieradłem !!! W tym filmiku … ten sam korytarz , ta sama kobieta w niebieskim mundurku i w białej chuście … a Magda cała pod prześcieradłem !!! 😦 To gdzie Ona w końcu zmarła ??? 😦

  Polubienie

  • miziaforum said

   no właśnie , jak plotka niesie za dzień 2 moze 3 wszystko sie nagle wyjaśni .. ktoś kupił nagranie z sekcji zwłok … i je poprostu upubliczni

   Polubienie

   • llubię said

    A ci dziennikarze z tv, to jacyś ślepi ??? Ja już to wcześniej widziałam na Twoim filmiku „Moment śmierci”, ale nie miałam pewności , ale jak zobaczyłam ten sam korytarz , na którym Ją tarmosili to już byłam w szoku 😦

    Polubienie

  • Anna said

   Tak, z pierwszego szpitala wywożą pod prześcieradłem o godz. 7-ej a oficjalnie zmarła w drugim o godz. 17.30

   Polubienie

   • Magda said

    Z nagrań wynikało,że ok.4:30 była przygotowana do przewozu,ale odjechała o 7-analizowałyśmy filmiki i wyszło,że przez 2,5 godz. nie wiadomo co się działo.
    Teraz doszło,że biuro podróży w swoim raporcie podało ,że zmarła 0 16 a raport medyczny,że o 17:30.

    Ktoś celowo sieje dezinformacje.

    Polubienie

  • grypa666 said

   najważniejszy wyciąg z oceny przez Antifalse @ Maj 15, 2017 @ 4:16 AM
   https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/13/pilne-nagranie-a-v-moment-smierci-magdaleny-zuk-uchwycony-kamera-monitoringu/#comment-310251

   TO WSZYSTKO W RAPORCIE JEST KŁAMSTWEM !!!!!!!!!!!!!
   BO MAGDA NIE BYŁA REANIMOWANA !!!!!!!!! BO NIKT NIE WALCZYŁ O JEJ ŻYCIE !!!!!!!!!!!! GDYBY BYŁA REANIMOWANA – WSZYSTKIE TE DETALE ZNALAZŁYBY SIĘ W RAPORCIE !!! A TU CISZA !!! NIE MA NAWET EKG SERCA !!!!!!!!
   PRZYPUSZCZAM, ŻE MAGDA ZOSTAŁA PRZYWIEZIONA DO SZPITALA W HURGHADA MARTWA !!!
   MAGDA ZMARŁA JUŻ W MARSA ALAM !!!
   ŻADEN CHORY W TAK CIĘŻKIM STANIE NIE PRZEŻYŁBY NAWET TRANSPORTU SAMOLOTEM, A CO DOPIERO SAMOCHODEM 300 KM !!! WIEŹLI ZWŁOKI PRZEZ 300 KILOMETRÓW, ABY TUSZOWAĆ SPRAWĘ !!! ŻADEN NORMALNY LEKARZ, ŻADEN SZPITAL Z POZWOLENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ NIE ODWAŻYLIBY SIĘ ZAPAKOWAĆ TAKIEGO CHOREGO DO SAMOCHODU I WLEC 300 KILOMETRÓW DO INNEGO SZPITALA – ABY POPRAWIĆ WARUNKI LECZENIA !!!
   TO KŁAMSTWO !!!
   ZŁAMALI PRAWA PACJENTA !!!
   ZŁAMALI PRAWA CZŁOWIEKA !!!
   DRANIE !!!!!!!!!!!!!! NIE WYJDZIECIE ZA TO Z PIEKŁA !!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

   • grypa666 said

    http://wp.me/pzHyp-6ye
    Panie Ziobro, pan oszczędzi sobie i narodowi czasu i atlasu, wyczekiwania na sekcję zwłok w kraju… Identyfikacja zwłok plus powyższe wystarczą Polakom na ocenę. Resztę załatwiajcie sobie mafia z mafią w ramach upadłego państwa Polin… niech was też piekło pochłonie!

    My chcemy sprawiedliwości dla bezpośrednich sprawców śmierci Magdaleny Żuk, ich egipskich mocodawców i niewątpliwie Koszer Nostra, bez której w tym rodzaju zbrodni niedziała żadna mafia na świecie bez ich zwierzchnictwa i protekcji. Tu PiSuary pokażcie, jakie macie przebicie międzynarodowe. Udział w tuszowaniu zbrodni jest współudziałem w niej!

    Polubienie

    • grypa666 said

     grypa666 said
     Maj 16, 2017 @ 3:35 AM

     4 Votes

     (apjać, poprzednia wersja niewchodzi, za dużo linków?)

     nie tak mała uwaga, tylko zasadnicza teza wyjściowa śledztwa

     moja teza wyjściowa, podobne sprawdziło się w wielu in. sprawach:

     1. wierchuszka-mózg kompleksu jot https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

     2. Koszer Nostra http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/08/koszer-nostra/

     3a. podległe mafie „krajowe”

     3b. podległe struktury „rządowe” w poszczególnych krajach, na wszystkich szczeblach od rządu centralnego po samorządy

     4a. specjalizacja działalności: dragi, żywy sex-towar, porwania i handel dziećmi na organy, rytuały satanistyczne, pedofilię…

     4b. podział na regiony: np. układ wrocławski, ‚kalifat” Khaleda El Ahmara — patrz koment Kraba @Maj 14, 2017 @ 2:25 PM

     5. szabas goje współpracujący, np. rezydent hotelu po stronie egipskiej, nocnikarze ścierwomediów w Polin i Egipcie, agencje detektywistyczne, biura podróży, ubezpieczeniowcy itp. biznesy na okruchy ze stołu mafijnego

     6. frajerzy gojowscy i użyteczni idioci

     7. ofiary

     jasne, że ofiara jest najniżej w hierarchii, mogą z nią zrobić co chcą poniżej wszelkich granic naszej moralności i przyzwoitości — kazus śp. Madgaleny….

     jesteśmy w klasie 7, każdy może stać się ofiarą… wg talmudu (religia/ideologia mózgu struktury) jesteśmy robalami człekokształtnymi, do dowolnego użytku przez żydłactfo, bez żadnych praw egzekwowalnych w zżydłaconym systemie

     teraz powiedzcie: jaka szansa na sprawiedliwe dochodzenie przez struktury państwowe pod Ziobro i pod państwem w państwie: mafijną dintojrą Polin
     sprawiedliwość dosięglaby co najwyżej poziomu 5…

     jedynie na necie możemy zbliżyć się do prawdy… zatem wszystkim uciszaczom palec pokazujmy… co zrobiłem przykładowo 2 wpisy nazad @Maj 15, 2017 @ 8:15 AM

     Polubienie

     • oti said

      10/10 to jest cały mechanizm zbrodni popełnianych na gojach. Ofiary pkt.7 wypierają ze swojej świadomości fakt przynależności do stada z którego bierze się ofiary. Po co wiedzieć jak można nie wiedzieć i żyć w złudnej nieświadomości. Wyjaśnienie zabójstwa Magdy, powiązań osób, będzie również odsłonięciem całego mechanizmu zbrodni o którym piszesz. To z tad ten opór systemu, oni wiedza o tym

      Polubienie

      • grypa666 said

       po obu stronach!
       wiedzą też że mają krycie przez żydłactfo, Koszer Nostra zlikwiduje samobójstwem się gdy zajdzie potrzeba wobec goja jak Lepper czy my dochodzeniowcy
       ja się nieboję… jak dalej walczyć z tym gdy zbyt wielu się boi? na tym bazuje żydłackie draństwo…od zarania dziejów rabini terroru talmudycznego sterują swą trzódką zasraszaniem i terrorem, w ostatnich wiekach zastosowali do gojów (gdy rotszyldziaki wzięli się za realizację planu NWO)… pisze o tym Izrael Szachak w „Żydowskie dzieje i religia” MUS ZNAĆ!!!

       Polubienie

    • Anna said

     Z identyfikacją też może być różnie. Na pewno zostanie rozpoznana bo musi tak być, żeby ich wersję potwierdzić i to całe „dochodzenie”.

     Polubienie

 5. Ja said

  Dlaczego wszystkie filmy video sa publikowane w przyspieszeniu? Czy ktos zwrocil na to uwage? Inne cenne szczeguly znalezione na wp.plhttp://wiadomosci.wp.pl/czego-nie-wie-polska-prokuratura-ws-magdaleny-zuk-6123250508519041a
  oto niektore z nich:

  Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie

  – Nie ma przetłumaczonej rozmowy, którą słychać w tle nagrania, kiedy Magdalena Żuk rozmawia ze swoim chłopakiem Markusem

  – Nie pozwolono stronie polskiej na pobranie wycinków ciała Magdaleny Żuk, by szybciej dokonać badań w Polsce

  – Nie wiadomo, czy formalnie śledztwo w Egipcie nadal trwa, czy zostało zakończone

  – Nie wiadomo, kto nie pozwolił Magdalenie Żuk wejść do samolotu w Hurgadzie

  – Nie ma pełnej dokumentacji z Egiptu

  – Nie ma zeznań rezydenta

  Polubienie

 6. Ognisty said

  Pozwolę sobie „wrzucić” wypowiedź pana płk. Piotra Wrońskiego, która mnie urzekła. Do rzeczy i na wysokim poziomie.

  Polubienie

  • grypa666 said

   samoreklama Rutkowskiego?
   wręcz przeciwnie–antyreklama, Rutkowski jest skończony… żadnych wątpliwości wśród Polaków

   Polubienie

  • grypa666 said

   skomentowałem u siebie poprzedni program z Wrońskim w ten sposób:

   http://wp.me/pzHyp-6pU
   Piękna i Bestia: Sprawa Magdaleny Ż., czyli Herrenvolk i mięsko

   PB: „Bestia” Piotr Wroński prawi morały, a sam nielepszy… Ze spóźnionym zapłonem wychodzi pod jupitery w piwnicy. Zaś „Piękna” to lewaczka orędująca za przyjmowaniem muślimów do Polin? Czyżby wiedziała, że sprawa Koszer Nostra, z gojowskimi frajerami w Polin i Egipcie, którzy ewentualnie bekną, a żydłakom nic nie będzie…

   Pracowawszy w służbach RP, Wroński ufa bezgranicznie służbom państwowym — tym samym, co aresztowały i skatowały niewinnego Dra Piskorskiego za poglądy polityczne, niezgodne z tymi Macierewicza/Singera itp. żydłactfa u steru Polin…

   Bardzo dobrze że są niezależne dochodzenia przez internautów i prywatnych detektywów (minus wymysły, gdybanie i „dowodzenie” bzdur). Gdybyśmy mieli polegać na żondzie w-szawskim czy waadzach w ogóle, to nadal czytalibyśmy oficjalną wersję mafijną w ścierwomediach: Żukowa zbzikowała.

   Najbardziej mnie jednak vqrvia, że Wroński „wie” iż nagrana ostatnia rozmowa Magdalena-Marcus to przedstawienie. A innym zarzuca spekulacje bez dowodów! Biadoli, że internauci i Rutkowski popsuli waadzom Polin szyki śletcze buhaha Sprawcy wiedzieli najprędzej i zaczęli zacierać ślady, chować się zanim my się dowiedzieliśmy. W momencie likwidacji Magdaleny, osiłek zraportował przełożonym, że mięsko zepsuło się podczas transportu na rynek… Rodzina przyjęła ofertę pomocy Rutkowskiego, bo w-szawski żont znów okazał się obojętny jeśli nie wrogi Polakom. Nie pomógł natychmiast w b. poważnym stanie osobistego zagrożenia Magdaleny Żuk w Egipcie!

   Prokuraturka w Jeleniej Górze wzięła się za sprawę — chyba dlatego że guvno zrobi ws. międzynarodowej, od tego są służby państwowe i Prokuratura Krajowa, a ta jak wiadomo jest od ping ponga skargami niewinnych pokrzywdzonych przez mafię dintoryjną… tuszuje sprawy żydłackiego państwa w państwie. Zatuszowała wcześniejszą sprawę samobójstwa modelki Karoliny Kaczorowskiej, kryjąc domniemany udział synalka prominenta wrocławskiego i Marcusa (obaj znów wplątani ws. Magdaleny). Rychłe „zajęcie się” sprawą przez Jelenią Górę szukało jelenia: opóźnić przejęcie przez Prokuraturę Krajową, by na sekcję zwłok w Egipcie niewysłała experta na czas? Sekcja z udziałem specjalistów Polski 10 dni po śmierci to za późno na badanie toksyn!!! — patrz poniżej…

   Polubienie

 7. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

 8. grypa666 said

  W niedzielę 14.5.2017 wybrałem się tu w Vancouver do cerkwi koptów, żeby zorientować, czy i co wiedzą o przypadku Magdaleny Żuk w Egipcie i ewentualnie uzyskać tłumaczenie rozmów arabskich na nagraniu Markus – Magdalena.
  Rozmawiałem dogłębniej z 4 osobami, 3 z nich nic nie słyszały o przypadku, 4-ty mówi że jest tylko u nich wersja samobójstwa Magdaleny. Jedyna rozmówczyni, kobieta w sile wieku z wnukami, wcale się niezdziwiła, że niewierzymy Polacy wersjom oficjalnym po żadnej ze stron. Podała przykład podobny dot. Włocha, którego najpierw przedstawiali jako szpiega, potem drug dealera, w końcu jako członka szajki narkotykowej… Usamobójczył się w Egipcie. Może szukał tropu swej dziewczyny wyskoczonej z okna?
  1-szy zagabnięty facet (imię Edag) był poruszony moją wersją sprawy. Poprosił o nagranie, nie chciał tłumaczyć bez kontekstu — właściwy człowiek do zadania, nie ma uprzedzeń bo nie zna przypadku i jest koptem, czyli nie po stronie muślimów (radykalne zjeby w odróżnieniu od normalnych muzułmanów, jakich sporo spotkałem w ubr. w Egipcie). Kobieta potwierdziła, że muślimy kilka tyg. temu rozwalili im parę cerkwi w Egipcie (Aleksandria i drugie miasto).
  Emadowi przekazałem najpierw to dla zaznajomienia się: https://www.youtube.com/watch?v=Z1zgyh1C-dw

  Dziś posłałem mu rano: https://www.youtube.com/watch?v=t9Tdg97kNpI&t=326s
  z prośbą o wysłuchanie i tłumaczenie. Jego odpowiedź:

  „Czytałem o tym przypadku i bardzo mi przykro że to spotkało Magdalenę. Mam nadzieję, że dochodzenie odkryje co naprawdę się jej stało.
  Przesłuchałem wideo, w 1-ej minucie jeden z Egipcjan w tle rozmawia z kimś o imieniu Khaled, nazywając go „kapitan”. To może być oficer. Powiedział Khaledowi, że Magda rozmawia ze swym chłopakiem, a ten próbuje ją uspokoić i skłonić, by udała się do hotelu — ale nie jestem pewien.”

  Dalej, Emad odpowiada na moje pytanie z niedzieli, dot. wyrażenia w rozmowie w tle, o zabarwieniu seksualnym:
  „W odpowiedzi na twe pytanie: W minucie 4:14 ww. facet nabija się z chłopaka Magdy, mówiąc „jego fiut może być jak mały palec.
  Proszę pisz, czy trzeba więcej pomóc wam. Dziękuję — Emad [nazwisko pominąłem – pb]”

  Następnie poprosiłem o interpretację tego wyrażenia:
  1. Czy związane ze zgwałceniem grupowym nagranum na wideo celem profitu na necie i szantażu celem dalszego seksualnego zniewolenia i wykorzystywania ofiary, co spowodowało stan, w jakim widzimy Magdalenę na nagraniu?
  2. Czy może to tylko sposób wyrażania się poniżająco o innym facecie, tym bardziej, że go tam nie ma?

  Szef mafii w regionie Hurgady też ma na imię Khaled, nazwisko El Ahmar, wg tego źródła polskiego: http://www.wrealu24.pl/5976-polski-instruktor-nurkowania-z-egiptu-komentuje-sprawe-smierci-magdaleny-zuk

  Jaka byłaby szansa, że to właśnie on a nie kapitan policji turystycznej czy kapitan łodzi?

  Następne pytanie: w tle pada słowo „szef” lub podobne. Szef jako kapitan policji mówiący rezydentowiitp. co robić z trudnym przypadkiem turysty, czy co innego?

  Odpowiedź Emada:
  „2. Niepochlebne mówienie o drugim facecie. W Egipcie tak można powiedzieć nawet o kimś, kogo się nie zna. To odbieram, że nie ma związku z kontekstem seksualnym związanym ze stanem Magdaleny.

  Co do następnego pytania, to może być kapitan policji albo łodzi. Może jego imię „Khaled” pomoże w odpowiedzi. Ale w większości przypadków byłby to oficer policji.”
  „Szef” — tego wyrażenia używa się wszędzie w Egipcie, kaźdy to robi, usłyszysz to na ulicy, w kafejkach, w środkach transportu itd.”

  Podziękowałem Emadowi i zaznaczyłem, że wrzucę na forum po ewentualne dalsze pytania. Jeśli macie takowe, zamieszczajcie tutaj.

  Polubienie

  • Magda said

   Mam nagranie z 30.04 z godz.00:11 czyli na kilka godzin przed rzekomym upadkiem z okna.
   W trakcie słychać telefon i jakąś rozmowę.
   Potrzebne tłumaczenie.

   Polubienie

   • grypa666 said

    dodam do pytań

    Polubienie

    • w said

     do kogo leca te pytania ? Bo tak to mozna wpasc prosto pod saMOSAD,,, Wiekszosc tak zwanych internautow to dezinformacja ale OK do odwaznych swiat nalezy..
     moje pytanie : Kto nadal temat , gdzie sie to pojawilo ,ze Zloty byl w Pradze w tym czasie… ? Bardzo wazne. Czy ktos moze to potwierdzic? Kim jest Grzesiek ktory jest obok Magdy ( wynika to z analizy nagrania) i ja caly czas asekuruje..
     czy Magda trenowala kravmage oraz czy pobierala aktorskie lekcje?

     Polubienie

     • grypa666 said

      teraz wiem na pewno żeś zjeb:
      – podałem do kogo te pytania idą
      – wiem że to nie mosad tylko losowo wybrany kopt twarzą w twarz w niedzielę z marszu (nie qrva żaden internauta!) w parafii w Vancouver

      twoje pytania: najmij Rutkowskiego, co ja qrva detektywistyczna dla jełopa co niepotrafi sam po necie poszperać?

      niestety zbyt wielu inernautów to zjeby jak ty === dasvidanja

      Polubienie

   • grypa666 said

    czy to jest sfilmowane z monitora na kompie w sterówce bezpieki szpitala (np. odgrywanie nagrania monitoringu dla reportera z Polin), czy ktoś ogląda nagranie merdialne?

    Polubienie

 9. grypa666 said

  MIZIA, znów ważny koment utkwił w moderacji, UWOLNIJ GO PROSZĘ.

  Polubienie

 10. Lech X said

  Miło na to popatrzeć.Niech przejmą wszystkie:

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03767-Polski-Orlen-najwiekszy-w-Schleswig-Holstein.htm

  A, i Niemcom lepiej nic nie mówcie :).

  Polubienie

 11. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/egipt-magdalena-zuk-padla-ofiara-handlu-ludzmi-nowe-dowody/6jh0ygr

  Polubienie

  • Magda said

   Pod materiałem jest video z wypowiedzią rodziców.
   Rutkowski sam zadeklarował się z pomocą,sam przysłał prawników.
   Rodzice uważają ,że zrobił to po przyjacielsku,natomiast mają pretensje do ambasady i obarczają ją winą za nieudzielenie pomocy.

   Polubienie

   • grypa666 said

    jo, po pszyjacielskó buhaha
    wpierw obliczył ile mu za tę usługę wpadnie od umoczonych

    Polubienie

   • grypa666 said

    czyli rola Rutkowskiego była podwójna: sterować Jej rodzicami jak i opinią publiczną?

    Polubienie

    • Magda said

     Albo wybadać co wiedzą i pogmatwać .
     Na teraz mamy stan taki oto,ze:
     1.Rutkowski wzniecił zainteresowanie sprawą swoją pierwszą konferencją.
     2.Rozpętało się internetowe śledztwo.
     3.Media widząc,że sprawa jest :nośna”,same zaczęły ją rozdmuchiwać.
     I nagle
     4.Rutkowski zamyka swoje dochodzenie,stwierdza samobójstwo bez udziału osób trzecich.
     5.Media idą w kierunku zaburzeń psychicznych i samobójstwa.
     Jednak to wszystko stoi w sprzeczności z:

     6 Ustaleniami grupy Lampart i
     7.Przypuszczeniami Gadowskiego.

     Polubienie

     • grypa666 said

      Gadowski jak zwykle nie powie, kto jest ponad krajowymi mafiami w Polin i Egipcie — dla mnie nocnikarz
      dużo gada jak hasbara przykazała, jacy to muzułmanie źli, a czy zbadał i przekazał:
      – żydłackie: charakter i twórcy wahabizmu
      – radykalizujący „imamowie” to często suszpy żydłackie Izraela itp.
      – dowódcy Al Kaidy (w przeszłości) a dziś ISIS to oficerowie mosiadu i armii Izraela–udokumentowane obficie np. na moich blogach
      – gangi „islamistów” porywających dzieci w UK na organy, pedofilię, rytuały satanistyczne to KoszerNostra (Ks. Międlar niechcący wpakował się na nich i beknął, obecna nagonka na szefową Britain First niewątpliwie z tej samej przyczyny, bo innych przywódców ruchów narodowych nieruszają w ten sposób)

      gdyby Gadowski mówił powyższe, wyleciałby… woli współpracować, zbierając och i ach od durnej publiki
      pamiętajcie, że w Polin grasuje żydłak (David coś tam) specjalista od image’u i masowej manipulacji, doradził już krypto w skomprimitowanym żondzie i rebe Rydzykowi, mógł też podrasować kluczowych nocnikarzy

      jeśli mam rację, czemu służyłoby nagłe sypanie przez Gadowskiego o znanej od dawna mafii wrocławskiej (a które gówne miasto ich nie ma?)

      Polubienie

      • w said

       Miedlar to tez M…. Nie bylbym taki pewien Oni maja rozne sztuczki… M to tez Marcin , ktory za bardzo jak na dziennikarzyne YT interesuje sie ta sprawa tym bardziej ,ze jego goscie to wspolpracownicy zwerbowani przez M..jak Miriam…
       Za duzo jest tutaj dezinformatorow i kapusiow … Chca wybadac co wiedza internauci…

       Polubienie

    • Magda said

     Dziś o 22:05 magazyn Gargas m.in.na ten temat,a tu dzisiejsze wiadomości:

     Polubienie

 12. Magda said

  „Rz”: Werbowali kobiety „do towarzystwa”. Ich ofiarą padła Magdalena Żuk?

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rz-werbowali-kobiety-do-towarzystwa-ich-ofiara-padla-magdale,nId,2394611#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  http://www.wykop.pl/ramka/3743845/rz-werbowali-kobiety-do-towarzystwa-ich-ofiara-padla-magdalena-zuk/

  Polubienie

 13. Magda said

  Polubienie

  • oti said

   Błaszczak mówi po to, żeby mówić a nie po to, żeby coś powiedzieć. Wujek dobra rada #rwa sie znalazł i poucza co i jak jest z kobietami u arabów . Tylko totalny nacisk blogerów i internautów może na tych su#wysynach nazywających samych siebie „specjalna kasta ludzi”wymusić działania. Trzeba być idiotą, lub infantylnym niedorobem by szukać u nich empatii, poszanowania prawdy i dochodzenia do niej. Tylko nacisk i świadomość wq#wienia narodu mogącego przerodzić się w niekontrolowany przez nich ruch społeczny mogący ropie#dolić całą tą czeciąrp wymusi na nich dociekanie prawdy i danie na pożarcie wymiaru… winnych tej zbrodni.

   Polubienie

 14. PONADSWIETLNY said

  tak tak tak to ciągle ci sami to robią 0ni 🙂
  Dla tych co szukają
  ___________________
  https://drive.google.com/file/d/0BwPsM_1pIgFCOHdad2NET0x3M1E/view

  Pamiętaj, wybór należy do Ciebie !!!
  ___________________

  PS 🙂

  Polubienie

 15. grypa666 said

  wczoraj zamieścilem relację z tłumaczenia fragmentów romowy Markus – Magdalena przez znajomego, kopta imieniem Emad… Mizia śpi, koment wciąż wyczekuje na moderację… najważniejsze:

  – nabijanie się w tle przez Egipcjan, że Markusa fiut jak mały palec, raczej nie ma związku ze skrzywdzeniem Magdaleny i jej stanem widocznym na nagraniu… to w Egipcie dość częste, można tak nawet powiedzieć o osobie, której się w ogóle nie zna

  – „kapitan” — najprawdopodobniej oficer policji turystycznej próbujący rozwiązać dylemat z problematyczną turystką, ale może być kapitan łodzi

  – „Khaled” raczej nie odnosi się do bossa mafii regionu Hurgada (też tak myślę, na poziomie bossa nie rozmwia się bezpośrednio z wykonawcami na dole)

  – „szef” — zwrot b. populatny w Egipcie, wszędzie go usłyszysz w rozmowach

  jeśli macie dodatkowe pytania, Emad chętnie pomoże

  Polubienie

 16. grypa666 said

  Marcin Rola o wpisowej konferencji prokuratury

  Polubienie

  • KnUR1 said

   skoro Pan Gadowski jest dla niego GURU to wiesz :PFFF Banda pajaców na usługach KORPORACJI co się zwie YOUTUBE :5555 … i na innych;

   przezabawne jest, że jaki komentATOR opowiada jak to jest pracować na usługach KORPO chociaż sam to robi :hahahha … i teraz musi żebrać bo mu korpo monetyzacje ujebala ;D :5555

   Polubienie

   • miziaforum said

    czyli wyszło na moje 🙂 TYLKO POKAZYWANIE PRAWDY ZA DARMO SIE NA Y.T OBRONI RESZTA PÓJDZIE NA ŻEBRY a może i dobrze przepierdola to srodowisko darmozjadów .. zostaną ci którym na kasie nie zalezy … WIESZ ILE MAM WEGŁUG Y/T NA DZIŚ ZA 3 FILMY ŁĄCZNA OGLADALNOŚC 48/H ??????????????????????? UWAGA 0,30 DOLARA USA !!!!!!!!!! ALE JA TO PIERDOLĘ I NADAL DAJE inni idą żebrać i szukac niowych panów

    Polubienie

    • grypa666 said

     to dopiero faza 1
     następnie wezmą się za pozostałych takich jak Mizia :((( Jeden Szczęśliwy Świat, Jedna Armia, Jedna Wiara, Jeden Bank, Jedna Info-Tuba…
     zaczęlo się od zmyły Trampka z „fake media”, teraz wiadomo o co chodziło… jak nie wiesz o co chodzi, chodzi o żydłactfo
     żebrze np. ostatnio Nataniel Kapner, żyd co zabił w sobie żyda i został prawosławny, kosi żydłactfo równiutko, ale za coś trza chleb kupić

     Polubienie

    • KnUR1 said

     ^-_:)

     Polubienie

  • krab said

   Ciekawa, stopniowa zmiana narracji ? Pan Rola nawet byłych sbeków poklasyfikował- nieważne jakie mają hipotezy i dowody na nie, ważne że „oni z tych co chodzą na kod”, natomiast P. W., noooo, ten to nawrócony sbek, bo to redakcyjny kolega. Prawda jest taka że zarówno detektywi jak i p. Wroński doskonale wiedzą kto jest kim w tym kraju, z kim trzyma i z czego żyje, a że detektywi chcą przy okazji sprawy p. Magdaleny upiec jeszcze coś swojego z zaszłości ( jak mówią gwałt na córce znajomego) , chyba zaczyna komuś przeszkadzać i pan Rola włączył się w podważanie ich wiarygodności. Za to wszyscy starają się ocieplać wizerunek Markusa, który jak sam pierwotnie mówił – nagrywali rozmowę z Magdą bo im tak kazała podświadomość (? natchnieni Duchem?), tak teraz wszyscy zmieniają na stwierdzenie, że zaczęli nagrywać kiedy się zorientowali, że z dziewczyną coś jest nie tak i chcieli mieć ten fakt udokumentowany !

   Polubienie

  • grypa666 said

   ok. min. 24:00 Rola komentuje relację polskiego instruktora nurkowania w Marsa Alam
   Rola bredzi: niemożliwe aby taki szef regionu jak Khaled pozwolił na działalność przestępczą, bo to im zabiłoby biznes turystyczny buhaha

   to jest państwo mafijne od Sisi po zjebów Bractwa Muzułmańskiego ciągnących do isis (zestawienie słów niezamierzone LOL)

   byłem w Egipcie w ubr. na kanikułach rowerowych, widziałem obie strony medalu: https://piotrbein.wordpress.com/2016/05/09/ii-podroz-po-egipcie/
   dwa tyg. rowerowania, niebezpieczne sytuacje, a jestem facetem bez dziury z przodu… potem 10 dni w 5-gwiazdkowym hotelu mariotta w Szarm El Szejk all inclusive

   mafia zaczyna się jak tylko wyjdziesz z hotelu: postój taksówek, kierowcy zwykli Egipcjanie, zrobią wszystko za mamonę, raj dla mafii
   w hotelu niemogli mi rozmienić banknotu, to załatwili za frajer własny przewóz do miasta do kantorka, żeby było bezpiecznie
   wewnątrz hotelu rozmaite rodzaje obsługi (kelnerzy, barmani, instruktorzy nurkowania itp., cały biznes spa, sprzedawcy wycieczek lokalnych)… mafia może działać przez nich, jeśli wymknie się to bezpiece hotelowej.

   hotel miał własny system bezpieczeństwa, czułem się tam bezpieczniej nawet niż z eskortą policyjną na drogach pustynnych… podczas eskorty przez Pustynię Wsch. (wrzucają rower na tył, rowerzystę między siebie na przednie siedzenie), jechali powolutku za przeładowaną ciężarówką — w tym miejscu są napady spoza tych wydm, wyjaśnił dowódca patrolu łamanym angielskim… dzięki Ci, Aniele Stróżu!

   rozmawiałem z szefem hotelowej bezpieki, Egipcjanin jak po szkoleniu służb specjalnych :))) rozmawiałem ze strażnikami, dowódcą detektorów przy obu wejściach… płakali gdy odjeżdżałem, ja też, wszyscy szczerze
   w hotelach bez własnej bezpieki, mafia ma zadanie łatwe jak bajka… niech Rodzina śp. Magdaleny pozwie ssqrvysyńskie biuro poróży i ubezpiecznika na dziesiątki mln ojro!!! niezapewnili bezpieczeńśtwa w czasie pobytu od momentu podania drinka powitalnego ani w czasie głębokiego, oczywistego Jej kryzysu w sytuacji mafijnego terroru, ani podczas rzekomego „leczenia” …qrva pięści mi się zwijają dziadkowi jak o tym myślę!

   Ona mogla być moją córką albo wnuczką… wiem z autopsji jak to ściervo muślimskie traktuje nas „infideli” — kobiety i mężczyzn!
   jeśli pożądny Egipcjanin wstawiłby się za ofiarą, także po nim!
   to są ci na filmiku z mafijnego szpitala, co siadają bezradnie zrozpaczeni na fotelu przed salą kaźni Magdaleny?

   Polubienie

  • grypa666 said

   Rola bredzi o sektorze turystycznym Egiptu… wiemy tu nawet ci co przedtem niewiedzieli, dzięki społ-śledztwu ws. naszej Magdaleny, że Egipt ma obfitą historię przypadków podobnych do Jej tragicznej śmierci z rąk mafijnych… w tymże dniu co Magdalenia się wyskoczyła z okna, z wyższego piętra w hotelu w Hurgadzie wyskoczyła się Niemka… qrca te Białe! cipa dostają na mózgu w klimatyzowanych hotelach od goronca egipskiego

   żydłactfo wie, że trza zdarzenia takiego jak katastrofa ruska nad Synajem, czy egipcjanina nad M. Śródziemnym, żeby odsraszyć turystów gojowskich od uroków 🙂 i względnie przyzwoitych cen Egiptu

   nawet terroryzm (od dziesiątek lat zjeby Bractwa Muzułmańskiego terroryzują w Egipcie pod batutą mosiadu) nieodstraszał turysty, podczas gdy wylatywały w powietrze cerkwie koptów… zdecydowana większość koptów w Vancouver to właśnie uciekinierzy przed terrorem żydłackim „muślimskim” w Egipcie

   Polubienie

  • grypa666 said

   min. 34:15 Rola nie nadaje się do rapotowania tej sprawy… były bardziej skomplikowane a przebrnęliśmy, wytrwaliśmy w prawdziwe.
   min. 36:35 Rola zrezygnuje z oficjalnej wersji (samobójstwo), jeśli przedstawią dowody choroby psychicznej. Bumagę da się załatwić…
   Bez wzgl. na to, czy mafia dostała w łapy kobietę psychiczną czy nie, popełniona zbrodnia jest straszna! Tym większa jeśli skrzywdzili kobietę chorą psychicznie…

   Polubienie

 17. KnUR1 said

  tak mnie naszło bo za chyba za dużo czasu mam wolnego; te pierdolone szczepienia; jakbym chciał wrócić do PL to żeb ywyslać dziecko do szkoły czy gdzieś tam to muszę mieć przebitą książeczkę szczepień; ……….. z czasem zapomniałem dlaczego emigrowałem ;P

  wiadomo, pieczątki sobie można wydrukować a nawet na drukarce 3D zrobić stemple dla chętnych;

  i tak trzymam sobie jaszczurke na dłoni i wcale nie ucieka i tak sobie myśle, czy ona była szczepiona;

  https://goo.gl/photos/5rqvU4x1quurDibn8

  albo krokodyle co liczą sobie 10 mln lat wstecz

  Polubienie

 18. oti said

  Przerąbane, ale przy dużej determinacji da się. Kolega ma 4-kę maluszków. Po szczepieniach chłopczyk zaczął odlatywać: utrata komunikatywności, apatia, brak apetytu, bezruch, zanik mięśni. Żadnej pomocy i zrozumienia ze strony lekarzy. Walczyli o zdrowie tego dzieciaka po za systemem, udało się. Wcześniej dziewczynka po szczepieniach silna alergia z wysypką. Nie szczepią dzieci, co spowodowało nękanie gestapo z sanepidu, zastraszanie, włącznie z sankcjami w tym wysokie grzywny.

  Polubienie

 19. grypa666 said

  szpital Port Ghalib

  google map: https://www.google.com/maps/place/Port+Ghalib+Hospital,+%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8+%D9%82%D8%B5%D9%8A%D8%B1%D8%8C+%D8%AE%D9%84%D9%8A%D8%AC+%D9%83%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%A7%D8%8C+%D9%85%D8%B1%D8%B3%D9%89+%D8%B9%D9%84%D9%85%D8%8C+Red+Sea+Governorate,+Egypt%E2%80%AD/@25.5332787,34.6260121,13z/data=!4m2!3m1!1s0x15b4a9ea2bfc9f09:0x64146b9950c621b5

  nie mam wejścia na google street view, proszę niech ktoś sprawdzi, szerzy się dezinfo, np. to niewygląda na szpital Port Ghalib: https://www.youtube.com/watch?v=GYIuM5Dk1tw

  portal wypasionego szpitala Port Ghalib: https://www.youtube.com/watch?v=TPlTw4UEN34

  Polubienie

  • Magda said

   Bo to z tym niebieskim holem to szpital red sea w Hurghadzie.

   Polubienie

   • grypa666 said

    właśnie! nie pamiętam w którym filmiku pokazują logo szpitala w Hurgadzie a piszą/gadają o Port Ghalib
    tego typu dezinfo jest zatrzęsienie na necie, trudno mi wykapować które celowo, a ktore z info-mętlika w zlinkowanym poprzednio filmiku szpital znajduje się przy wąskiej miejskiej ulicy, a o ile miarkować z fotek szpitala Port Ghalib, stoi elegancko wyluzowany w otwartym terenie (jak powinien byłby przyzwoity szpital dla ż-Saudów):
    https://www.google.ca/search?q=port+ghalib+hospital+pics&num=100&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwicqLOG8vfTAhUN5WMKHbwbCREQsAQIKA&biw=1071&bih=614#imgdii=KO_qvLnJSmow8M:&imgrc=7D6YwTidENJdsM:

    o tymże szpitalu z wikivoyage: https://de.wikivoyage.org/wiki/Port_Gh%C4%81lib

    Port Ghalib Hospital. Tel.: +20 (0)65 354 4850, (0)65 354 3850, Fax: +20 (0)122 313 4458, E-Mail: info@portoghalip.net. Facebook. Mit Behandlungsmöglichkeiten wie Chirurgie, Kardiologie, Dermatologie, Endokrinologie, Gastroenterologie und Zahnmedizin. (25° 32′ 27″ N 34° 37′ 0″ O) (letzte Änderung: Sep. 2016)

    Entfernungen
    Hurghada 210 km
    Marsā ʿAlam 60 km
    Port Ghālib ist über den 5 Kilometer entfernten Flughafen von Marsa Alam erreichbar, die Fahrzeit beträgt etwa zehn Minuten [5 km, 10 minut od lotniska, z którego sqrvysyny wyprosili Magdalenę]

    http://www.portghalibhospital.com/site/
    WORD OF PRESIDENT
    DR. MOHAMED SAMY GOMAA and the team are pleased to welcome you to the Hospital Port Ghalib and will make every effort to ensure you an excellent stay on the best conditions
    The hospital Port Ghalib provides a High technology and a good security environment .
    Steady increase in attendance on hospital is the result of quality care that the hospital provides to their customers with a concern for human standing .
    Hospital Port Ghalib wishing to join an optimal approach to quality has embarked on a gradual restructuring to modernize and expand all of the equipment and technical platform .
    EXCELLENT STAY WITH US AND A PROMPT RECOVERY
    DR MOHAMED SAMY GOMAA

    http://www.portghalib.com/services/
    Port Ghalib Hospital
    Get Yourself Treated in Luxury
    Port Ghalib Hospital is a clinical short-stay multidisciplinary that has 10 rooms and is equipped to assure the comfort and wellness of the patients. The hospital features chirurgical beds, surgical intensive care beds, square ambulatory surgery and a functional unit of cardiac rehabilitation in addition to general surgical wards
    With eight departments and outpatient clinics specialized in Cardiology, Dental, Dermatology, E.N.T., endocrinology and gastroenterology, no medical emergency will stand as a problem.
    +2 (065) 3544850 – +2 (065) 3543850 http://www.portghalibhospital.com/site/

    Polubienie

  • w said

   Magde iluminati trzymali w szpitalu opuszczonym bez sprzetu i pacjentow.. Charakterystyczne w nim sa drzwi w recepcji…widac to na 3 kamerze :szpitala” Ciekawostka jest ,ze nawet stamtad co dzwonila to nie jest podworko tego szpitala… tylko tego w ktorym byli z crisis actors.. Karetka nie ma krzyza czerwonego ( z trzema na dachu swiatlami) i w ogole inne sa bramy wejsciowe , posadzka szpital tez ma wykladzine a nie marmur… PG i hurgada red sea maja wszystko sa nowoczesne.. W ogole jak mozna bylo dac sie wciagnac w przewiezienie 300 km do szpitala bedac w szpitalu 🙂 Internauci czasem mysla emocjami 🙂 Karetki PG sa inne maja litere H.
   Obecnie proponuje rozpoznac postaci i policzyc ich oraz posegregowac kto jest kto i kiedy wystepuje… u ILUUMINATI kazdy szczegol moze miec znaczenie… jesscze jedno ciekawe to to ,ze akcja dzieje sie jakby w dzien przed hotelem i w nocy w szpitalu.. Dzien jest spokojny Magda dzwoni Magda mowi co bedzie a noc jest pelna dramatu walki i smierc Iluminati kochaja takie sceny rodem z piekla i horroru.. Te skurwiele maja naprawde poroniona psyche zabawy i gierek.Kazdy szczegol przeoczony przedstawi plan o 180 stopni.
   Ciekawi mnie ta rozmowa o Tel Avivvie , Egipcie , Syrii i Libii…

   Polubienie

   • grypa666 said

    dodam do pytań dla kopta to „o Tel Avivvie , Egipcie , Syrii i Libii…”
    która minuta nagrania?

    Polubienie

    • grypa666 said

     … a ty w międzyczasie poszperaj na Wykopie

     Polubienie

     • w said

      za zamachem na Magde stoi Fetullah Gulen i Jankesi …false flag … crisis actors moga byc Turasami…

      Polubienie

      • grypa666 said

       raczej nie crisis actors… nie false flag — tzn. myślisz że grają srule żeby zwalić na muślimów i wywołać nienawiść polskich gojow? bo światu ten epizod obojętny
       „grają” autentycznie, zwłaszcza Magdalena …no i po co wymazanie kluczowych obiektów użytych w walce Madgaleny o życie?
       w akcjach z crisis actors raczej podstawiają nadmiar obiektów a nie ukrywają

       Polubienie

       • w said

        obnazyli Nas przed calym swiatem jak jestesmy slabi i niepoporzadkowani ( Albert Pike mowi ,ze agentury syjonistow zajma sie nihilistami ateistami w pierwszej kolejnosci( poniewaz oni sa jak widac niepodatni na doktryne lucyferianska NWO) , dlaczaego Iluminati wybrali Egipt ? ISIS = Izyda..

        Polubienie

    • w said

     https://www.youtube.com/watch?v=t9Tdg97kNpI nie wiem dokladnie , tam jest troche zle tlumaczenie , przesluchaj to cale..
     Oni mowia po polsku o telavivvie.. tlumaczenie : DZIS DO PRACY mowi MAGDA albo ONI TUTAJ MOR… lub ONI TUTAJ POR… ale to pierwsze pasowalo by do Daesh i Gulena..

     Polubienie

     • w said

      11:32 – ‚Magda, już dawno myślałem, że o szpitalu możesz-masz gadać..’ , 6:32 – ‚ nie wyciągaj od niej bo to nas obciąża’.., 6:45 -‚ nie wyciągaj od niej bo wykuma całą rozmowę.’ 12:55 – ‚nie wyciągaj od nie bo trzeba będzie ją zwolnić…’
      O T.A. w minucie 6″08 jest jakby akcent ukrainski.albo brudas jakosc slaba ?

      Polubienie

     • grypa666 said

      nie mam sprzętu ani ucha żeby jednoznacznie usłyszeć to co sugerują napisy

      kopt nie będzie słyszał, bo Markusa głos jest za głośno nastawiony
      słuchał już tego, gdyby było coś jednoznacznego, raportowałby
      czy masz nagranie z uwypukloną fonią tła i przyciszoną rozmową Markusa?

      Polubienie

     • grypa666 said

      to samo robią czeczeńcy, mafia albańska, krypto-żydowska w Chinach, tadżycka, kirgistańska, iracka, somalijska, murzyńska w Bostonie–będziesz badał wszystko?

      Polubienie

    • w said

     a co z przywitaniem gdzie slysze SHALOM … na nagraniu Markusa jak to kopt odebral czy to jest egipski .
     takze co mowi ktos na nagraniu gdzie jest ten cholerny Jankes czy to hebrajski czy arabski ( egipski)

     Polubienie

     • grypa666 said

      już ci odpisałem że podobne powitanie „salam” „salaam” jest w arabskim i suahili

      naciągasz dowody do swej pre-koncepcji: koszerni, iluminaci… naczytałeś się szajsu na necie…co np. zmienia, że Sz. Pani Matka śp. Madgaleny byłaby pochodzenia żydowskiego? wychowała córkę na Polkę i nie poszła o pomoc do mosadu

      jesli masz hipotezę, ryj sam, znajdź w Polin kopta czy Syryjczyka do tłumaczeń pod twe pre-koncepcje.. to nie jest metoda, żaden sąd tego nieprzyjąłby po sugestiach tłumaczowi
      mam nadmiar innych rzeczy do zbadania i jeszcze blog
      ponadto, z takimi fanatykami w przeszłości kończyło się dla mnie ożydzeniem, a dla nich–szlabanem w Kanadzie …więc znajdź se innego frajera

      Polubienie

      • w said

       Kopt a wykop to dwie rozne rzeczy… Pytania do kopta mi sie skonczyly. A do Ciebie mam tylko jedno – czy juz ustalilscie ostateczna wersje co jej sie stalo czy znowu zacznie sie skok przez okno ze szpitala w ktorym jej nie bylo…?
       Czy trzymacie sie dziesieciu wersji wydarzen czy jest juz jedna i jaka?

       Polubienie

      • w said

       salam wymawia sie salem a shalom wymawia sie szalom wiec nie mowi po arabsku …

       Polubienie

      • w said

       jestes zrytym beretem , nie nadajesz sie nawet na dr Watsona … nie potrafisz wykluczac roznych poszlak i hipotez , ktore powstaja jak grzyby po deszczu w takim watku , nie wiem na co Ty liczysz mowiac o jakis zwyklych sadach ? Zeby kogos dorwac to trzeba miec sad za soba a nie zyc w takim zrytym panstwie gdzie sad ma wladze sadownicza… i robi jak uwaza.. Magda to sprawa miedzynarodowa i do tego powoluje sie Rade Bezpieczenstwa i sztab kryzysowy…a nie zwykla prokurature zjebie tylko wojskowa.

       Polubienie

       • krab said

        Jak dobrze, że nie wpadłeś na trop kosmitów, bo wtedy komisję międzygalaktyczną trzeba by było powoływać, a to mogłoby grozić inwazją obcych na Ziemię !

        Polubienie

 20. w said

  Podobno studenci dostaja Ci co do szpiku sie zglosil jakies tajemniczae koperty z patyczkami z zaadrsowaniem zwrotnym na skrzynke pocztowa!!! I potem znikaja niektorzy z nich

  Polubienie

 21. grypa666 said

  Nocnikarz mówi w filmiku we wpisie głównym na tle nagrania monitoringu z katowania Magdaleny na korytarzu: dlaczego Polka tak się zachowuje?
  A qrva czemu najemni mafijni bandyci aka „personel szpitalny” LOL tak się zachowują!!!
  Przynajmniej nagranie nieobciachane jak w in. ścierwomediach w Polin.
  Czemu nie widać zegara i daty monitoringu ani jego danych identyfikacyjnych?

  Polubienie

  • w said

   Mozesz to napisac po angielsku co mowi dokladnie ten Jankes wydaje mi sie ,ze tam jest She wants to…. ?

   Polubienie

   • grypa666 said

    pisałem parę wpisów nazad, że słuch mam 70-latka; zasugerowałem byś poszedl na Wykop, tam wszystko przeryli

    miałem wątpliwości co do „kapitana”, „szefa”, „fiuta”… kopt wszystko rozpracował jest jak myślalem z własnej znajomości kultury egipskiej
    np. sądzisz że mafiozo regionu rozmawiałby bezpośrednio z najniższym poziomem wykonawczym zbrodni?
    albo że kapitan jachtu szejka załatwiałby mu pukankę na jedną noc czy nałożnicę do haremu? szejk elegancko oczaruje upatrzoną piękność (seriale tureckie), będą się ścigać aby tam się dostać
    na jedną noc ma excluzywne kurtyzany b. kosztowne, bo to znane aktorki itp.

    zadragowana, nieprzytomna kobieta to przyjemność dla zboczenców jak muślimy pospolici, dla nich i koza i rura wydechowa jest OK… ale nie dla arystokracji nawet arabskiej — a ty jakbyś to robił na miejscu bardzo bogatych?

    naczytałeś się na necie bzdur tylko nie tego co trza

    Polubienie

 22. llubię said

  Obejrzyjcie ten filmik Mizi od 45 sekundy : ten facet w niebieskiej koszuli i w białych spodniach się rozgląda i dziwnie zachowuje, jakby zasłaniał Magdę przed kamerkami … dziwnie się wygina i łapie za drzwi . Ponadto, sprawa wyjazdu … najpierw było , że nie mógł wyjechać i chcieli tę wycieczkę odsprzedać … szukali kogoś na zastępstwo Markusa … a teraz się zmieniło i Markus mówi , że się o wszystkim dowiedział w dniu wyjazdu ??? Teraz tak u Anity Gargas w reportażu gadał 😦

  Polubienie

  • llubię said

   Aaaaa … to nie ja na to wpadłam z tym „strażnikiem” Magdy ( żeby nie uciekła, bo kasy nie zarobią ) … tylko jakiś Angol na to zwrócił uwagę 🙂

   Polubienie

   • Magda said

    Ja się zastanawiam nad tym,czy prowadzący postępowanie będą w stanie określić dokładny czas zgonu i jakie będą wyniki sekcji.
    Przynajmniej teoretycznie może być z tym jednak pewien kłopot po takim czasie.
    Dodając do tego info o transfuzji krwi -precyzyjne określenie przyczyn i czasu zgonu może nie być takie proste.Dodajmy,że Egipcjanie nie pozwolili na pobranie próbek.
    Formalnie mamy dwie godziny zgonu-16-z raportu biura podróży i 17:30 z raportu medycznego od Rutkowskiego.
    No i mamy jeszcze 2,5 godz.czasu od 4:30 – 7:00-kiedy to oczekiwano na transport do Hurghady.
    Na protokole medycznym wystawionym w Hurghadzie nie ma dokładnej godz.przyjęcia.Jest tylko opis-przyjęta wczesnym rankiem.Prościej było zamieścić godzinę.

    Polubienie

    • llubię said

     Po tym wszystkim, co mówiły media i internet … wiem, że nic nie wiem 😦

     Polubienie

    • grypa666 said

     prościej = prawda, a tu jest grand-tuszowanie, patrz
     https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/13/pilne-nagranie-a-v-moment-smierci-magdaleny-zuk-uchwycony-kamera-monitoringu/#comment-310251

     sprzeczność godz. zgonu wg biura podróży i „szpitala” — mafia zapodała ogólny plan swej siatce, a w „szpitalu” potrzebowali więcej czasu (np. transfuzja krwi na trupie, zacieranie śladu odkrytego w ostatniej chwili…)

     „przewiezienie” do szpitala w Hurgadzie daje extra 3 godziny na tuszowanie bez świadków

     Polubienie

     • Magda said

      I tak mogli spożytkować te 2,5 godz.miedzy 4:30 a 7.
      Jest jeszcze jeden element dotyczący godziny zgonu.
      Ten Maciej który po nią pojechał w jednym z wywiadów,czy też w jakimś materiale reporterskim było,że widział ją żywą,ale nieprzytomną czy śpiącą.
      Ciekawe czy była pod respiratorem.

      Polubienie

      • grypa666 said

       podaj linka

       Polubienie

       • Magda said

        nie mam linka,słyszałam to w tv
        Mówili,że on przyjechał do Hurghady i widział ją żywą.

        Polubienie

       • grypa666 said

        to ciekawe…czyli jednak NIE dzikie spekulacje na necie
        spróbuj odgrzebać, może być b. ważny kęsek

        Polubienie

       • Magda said

        poszukam,ale jest tego w …… dużo
        tymczasem mam takie coś:

        Polubienie

       • grypa666 said

        znalazlem u Anity Gargas min. 8:30

        wczeßniej jestzdj´cieschodøwpodrzekomym samobøjczyn=m okne=m…jeßli uj´cie z tegoΩokna,tolipawpaczkach: magda lena musia¬aby skoczyç w dalΩeby tam upaßç

        Polubienie

       • Magda said

        tu relacja ze szpitala w Marsa Alam

        Polubienie

       • Magda said

        Mam.
        Wypowiedź tego chłopaka,który po nią poleciał do Egiptu:
        od 0:46
        Była w bardzo ciężkim stanie,w śpiączce farmakologicznej,nie miałem z nią już kontaktu,natomiast widziałem,że jeszcze żyła w tamtym okresie.

        Polubienie

       • antiFalse said

        Jakim autorytetem jest niby ten Maciej ? I jaka jest jego wiarygodność, zwłaszcza w kwestiach medycznych ? Nawet jeśli nie kłamie, to został wykorzystany przez egipcjan do uwiarygodnienia bajki o „jeszcze żywej Magdzie” … powtarza teraz to co mu te muslimy wcisnęły… przecież utrzymywali, że Magda jest w ciężkim stanie, „w śpiączce farmakologicznej” jak powiedział, nie pozwolili mu podejść do łóżka Magdy i sprawdzać czy oddycha, czy jej serce jeszcze bije, czy ma temperaturę itp, nie analizował, czy jest przypięta do aparatury która rejestruje parametry życiowe i co na tych monitorach widać : czy rytm zatokowy czy migotanie komór czy asystolię, jakie ma RR, HR czy ilość oddechów, czy może w ogóle aparatura nie jest podłączona do Magdy i tylko stoi sobie przy łóżku… a tak najprawdopodobniej było, kręcili się teatralnie dokoła, uzgodnili że ogłoszą zgon o godzinie 17.30 no i ogłosili – BANDYCI !!! teraz trzeba to udowodnić – można bardzo łatwo, bo wszystko musi być rejestrowane i zapisywane w różnych księgach, kartach, dokumentacjach, komputerach – musieliby teraz strasznie ciężko pracować aby te ogromne ilości dokumentów spreparować, mało tego wszystko musiałoby być prawdopodobne, logiczne i zgodne z procedurami … Sądząc po jakości tego „raportu medycznego” – uważam że nie są w stanie tego dokonać – potrzeba do takiej akcji całej grupy lekarzy specjalistów którzy jednocześnie są oszustami. Czy lekarze w Egipcie grupowo wzięliby na siebie współudział w takiej zbrodni ??? PYTANIE………………………

        Polubienie

       • Magda said

        #antiFalse

        Też miałam takie skojarzenie,że nawet jeśli widział p.Magdalenę,to mogły to być pozory tego,że żyje .

        Mam wiele wątpliwości :
        1. Film Beautifuel girl
        p.Magdalena leży na noszach.W/g ichniej chronologii to jest zaraz jest po rzekomym upadku z okna data ze stopki 30.04 godz. 2:46
        -Leży na plecach.
        -Ma czystą,jasną bluzkę,brak zabrudzeń na spodniach.
        -w/g mnie nie mogła przy takich obrażeniach leżeć na plecach,bo:
        a.połamane żebra przebiły płuco,oddychanie w pozycji płasko na wznak jest trudne,
        b.możliwy krwotok wewnętrzny powodowałby zachłystywanie się krwią;
        c.nawet jeśli była nieprzytomna miałaby kłopoty z oddychaniem;
        2.Czas
        -zdarzenie około 2:30,2:40
        -przygotowanie do przewozu karetką -analizowałyśmy z Anną 4:33 ,ale wyjazd o 7:
        -brak czasu przyjęcia na raporcie med z Hurghady,jest tylko „przyjęta wczesnym rankiem”;

        -czas zgonu-raport biura podróży godz.16,raport z Hurghady godz.17:30
        3.Rozbieżności
        -raport biura podróży-wyskoczyła z balkonu
        -wypowiedzi ze szpitala-wyskoczyła z okna;
        4.Pytania
        -Czy pacjentkę w tym stanie można było transportować,
        -dlaczego zdecydowano się na transport karetką a nie np.transportem lotniczym

        Polubienie

       • w said

        do antifalse – taki „raport” to sie robi od reki bez fachowcow i duzej ilosci lekarzy wystarczy jeden lekarz..

        Polubienie

     • Magda said

      tu wypowiedź przedstawiciela biura podróży,że wyskoczyła z balkonu od 2:15

      Polubienie

      • grypa666 said

       „This video is unavailable”
       może być tam nowa poszlaka oraz dowód, że łże… warto odgrzebać na necie

       Polubienie

       • Magda said

        tam wypowiadał się facet z biura podróży i mówił o przebiegu zdarzeń i o tym,że WYSKOCZYŁA Z BALKONU

        Polubienie

       • Magda said

        Zatem nie ma zgodności co do szczegółów zdarzenia.
        Nie zgadza się czas zgonu i to czy wyskoczyła przez okno czy przez balkon.
        Ten brak zgodności też na coś wskazuje.

        Polubienie

       • Magda said

        Od 2:10
        Kobieta spędzająca urlop w Egipcie po wypiciu drinka źle się poczuło,trafiła do tego samego szpitala w Port Ghalib i do tego samego pokoju.
        Wypowiada się -chyba mąż-„z tego okna byłoby ciężko wyskoczyć”

        Polubienie

      • grypa666 said

       nie odpowiadaj linkami w niskich poziomach wątku, nie mogę kliknąć żeby widzieć pełny obraz na „you tube” bez wchodzenia w okienko postingu wlasnego komentu (mamzwykle inny koment w opracowaniu w tym okienbku i może się pokićkać)

       Polubienie

      • grypa666 said

       kliknąłem na strzałkę startu filmiku , pojawia się „This video unavailable” ale jest ok w okienku edytora komentu
       facio 2:10 chyba nie mąż, najwyżej partner, ma inne nazwisko niż ona

       Polubienie

       • grypa666 said

        ona nie była w szpitalu, a on opowiada jak tam w szpitalu wygląda, bo był wewnątrz

        Polubienie

       • Magda said

        od 2:10 cytuję
        w tym samym miejscu,co zmarła tragicznie Polka w listopadzie ub.roku wraz z partnerem wypoczywała Anna W…W trakcie kolacji nagle źle się poczuła,do dziś nie wie co jej się przydarzyło .
        -Moje słowa są podobne,jak Magdy,żeby mnie stąd zabrać.
        Anna W.. leżała w tym samym szpitalnym pokoju,ż którego przez okno miała wyskoczyć Magdalena.
        -Ja ten widok dokładnie pamiętam,spędziliśmy tam dwa dni,przez to okno byłoby ciężko wyskoczyć.

        Polubienie

       • grypa666 said

        @Magda Maj 18, 2017 @ 8:28 PM
        dzięki, nieuważnie słuchalem: Anna W. leżała w tym samym szpitalu –ale domniemanym w przypadku Magdaleny Żuk!!!

        Polubienie

    • grypa666 said

     jeśli mamy do czynienia z mafią, mogli zabić w Port Ghalib czy gdzie jest ta katownia, przewieźć karetką czy ciężarówką na lotnisko do koptera, kopterem do Hurgady, z lotniska tamtejszego karetką do szpitala Hurgada — godzinka zamiast 2 do 3 godzin, po czym czas na pisanie epikryzy przez ustawionego „lekarza”

     niewyrobimy bez nagrań monitoringu ze wszystkich wejść/wyjść wszystkich możliwych w scenariuszu szpitali i spelunek…

     jeśli tak, to trza skupić się na analizie walki na korytarzu – to jest wystarczający dowód plus bumaga ze szpitala Hurgada, brakuje bumagi ze „szpitala” przed Hurgadą (też wpadki same w sobie)
     coś mi się zdaje, że wszystkich oprawców i morderców minus końcowe narzędzie zbrodni (ciężkie obrażenia na pewno nie po upadku z okna) mamy na nagraniu w korytarzu katowni
     oni ją faszerują czymś co chwilę w tej bitwie, brutalnie uderzają,niekryjąc przed kamerą raczej przed ewentualnym postronnym personelem = facet kratkowany chowa szprycę czy coś za plecami na wysokości pasa, ale od strony kamery? potem to dokladnie stamtąd wyciąga
     niebieskokoszulowy upewnia się gdzie kamera, zanim zasłoni kamerze widok dokumentnie i prawdopodobie coś zrzuci na twarz Magdaleny
     Magdalena po ocknięciu nie rzuca się na stojącego najbliżej niebieskiego, tylko na kratkowanego –świadoma że on ją szprycuje najgorszym, członek gwałtu zbiorowego?

     mogli ją następnie zadragować kompletnie, wyrzucić nieprzytomną z okna (brak nagrania przy wyjściu), podnieść z ziemi i np. przejechać autem zawiniętą w kołdrę, żeby był przekonywujący „upadek na schody betonowe”

     Polubienie

     • Magda said

      Scenariusz z Port Ghalib prawdopodobny.
      Nagrań z monitoringu w Hurghadzie z udziałem Polki nie widziałam.
      W kwestii upadku-są rozbieżności,biuro pisze,że spadła z balkonu,personel szpitala w Port Ghalib-że przez okno.

      Skąd wziął się ten balkon?
      Oni nie dość,że pisali o tym w swoim raporcie to jeszcze była wypowiedź gościa z biura i też mówił o balkonie.
      Patrząc na zdjęcia /nagrania ze szpitale w Port Ghalib- balkonu nie widziałam,za to widziałam całe mnóstwo balkonów w budynkach/ośrodkach wypoczynkowych.
      Zatem miejsce zdarzenia też może być inne.

      Mamy nagranie,że o 0:11 była w szpitalu w Port Ghalib,gdzie ganiali ją po korytarzu.
      Ja założyłam,że nie opuszczała szpitala.Tak zresztą mówią pracownicy-lekarz i słusznej budowy pielęgniarka.
      Mówią,że przywiązana do łóżka dziewczyna delikatnej budowy,mając skrępowane nogi,ręce i jeszcze prześcieradłem przywiązana ,po podaniu środków uspokajających – uwolniła się,znokautowała słusznej budowy pielęgniarkę i wyskoczyła przez okno.Dzielna pielęgniarka jednak szybko się pozbierała z nokautu i jeszcze zdążyła złapać ją za nogi i przez chwile utrzymać już za oknem.Niestety p.Magdalena wyślizgnęła się i spadła.

      pytanie :
      Jakie leki uspokajające działają 1,5-2 godz?

      Czy p.Magdalena faktycznie od późnych godzin wieczornych 29.04 do 07:00 30.04 przebywała ciągle w szpitalu w Port Ghalib?

      Polubienie

      • Magda said

       Jeszcze jedno-
       czy na okoliczność tego rzekomego skoku z okna:
       – nie powinien być sporządzony jakiś raport policyjny,jakieś zdjęcia z zabezpieczonego miejsca,jakieś protokoły z wyjaśnieniami świadków?

       Polubienie

       • w said

        nie sporzadza sie czegos czego nie bylo ( tak powinno byc takie sledztwo czy nie braly udzialu osoby trzecie.) prawdopodbnie wtedy policja bada swiadkow i wyklucza uczestnicctwo osob trzecich.. Ale Polacy a szczegolnie dziennikarze nie zadaja takich pytan..Im mozna wcisnac jak i pozostalym Polakom ,ze Magda sie poslzgnela na skorce od banana i wypadla.

        Polubienie

  • grypa666 said

   potrzeba linków÷kopii materiału na podparcie zarzutów

   Polubienie

  • grypa666 said

   to jest nielegalne! śledztwo oficjalne się nieskonczyło, on nadaje… a nam niewolno!

   Polubienie

 23. grypa666 said

  Uwaga, Magda i zainteresowani: wczoraj mialem awarię kompa…
  mój koment Maj 18, 2017 @ 3:41 AM https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/16/smierc-magdaleny-zuk-raport-oficjalny-specjalnego-zespolu-sledczego-obdukcja-sekcja-wnioski-szok-av/#comment-310727
  powinien brzmieć tak w akapicie, ktory uległ korupcji:

  „wcześniej jest fotka schodów, na które rzekomo upadła Magdalena; jeśli zrobiono fotkę z rzekomego okna rzekomego samobójstwa, to Magdalena musiałaby wykonać z framugi okna olimpijski skok w dal, żeby tam wylądować”

  dodaję dziś: nocnikarz bodajże TVP był na rzekomym miejscu, sfilmował pokój i okno od wewnątrz sali, ale niepokwapił się sfilmować widoku bezpośrednio POD oknem…
  jeśli schody były dalej, to mniejsza szansa że inne schody były także pod tym oknem — do sprawdzenia na google map i google earth?

  Polubienie

 24. Taka said

  Killing Fields in the
  Egyptian Desert

  Eight vacationing Mexican tourists and four tour guides were gunned down — out of the blue — by Egyptian military aircraft. What happened?
  https://features.foreignpolicy.com/killing-fields-in-the-egyptian-desert-mexican-tourists-attack-investigation/

  Polubienie

 25. Taka said

  Bardzo ciekawe , mowa tu o slynnym z rozmowy Kapitanie Khaled ? :

  „One of the Egyptian chief investigators in charge of the Regeni case, Major General Khaled Shalaby, who told the press that there were no signs of foul play, is a controversial figure. Convicted of kidnapping and torture over a decade ago, he escaped with a suspended sentence.”

  https://www.theguardian.com/world/2016/oct/04/egypt-murder-giulio-regeni

  Polubienie

 26. grypa666 said

  w zwolnionym tempie nagranie monitoringu: katowanie Magdaleny na korytarzu

  
  w jęz. angielskim, analiza stopklatkowa, klatki powiększone… nowe szczegóły, np. wymazane z nagrania krytyczne detale… z komentami, np. coś w łapach tego w kratkę, krew na podłodze, kat w niebieskiej koszuli i jasnych spodniach zrzuca coś ma twarz leżącej pod nim Magdaleny, WIELOKROTNE uderzenie głową w głowę Magdaleny przez kata w białych spodniach i koszuli

  w jęz. angielskim
  https://www.youtube.com/watch?v=dBv6Kott8i0
  min. 21:41 anonimowa ocena raportu medycznego po śmierci Magdaleny: difinitywnie obrażenia NIE z upadku ani skoku z okna… musiałaby być nieprzytomna w momencie upadku
  min. 28:10 rozbieżność między doniesieniem prasowym sputnika (bliżej prawdy) i mediów egipskich (samobójstwo)… (pomyłka vlogera odnośnie kraju sputnika)
  min. 28:45 rozbieżność w wyjaśnieniu przez szefa szpitala upadku Magdaleny z okna, w mediach Polin i Egiptu… (pomyłka vlogera że nie chodzi o okno na korytarzu kaźni)

  Polubienie

  • Magda said

   Na nagraniu:Beautiful Girld 6 min. obraz z datą i godziną 30.04 02:46
   p.Magdalena leży na noszach.W/g ichniej chronologii to jest zaraz jest po rzekomym upadku z okna.Leży na plecach.Ma czystą,jasną bluzkę,brak zabrudzeń na spodniach.
   Nie widać też tej połamanej w trzech miejscach lewej nogi.
   Czy mogłaby leżeć w ten sposób mając obrażenia, o których jest mowa w raporcie medycznym?

   Polubienie

   • grypa666 said

    leży jak zadragowana… proces zabijania jej?

    nagrania z ekranu kompa — nie widac stempla czasu w niektorych urywkach

    montaż urywków nagrań — niechronologicznie

    tak jak już pisałem bodajże parę dni temu: trzeba zrobić zestawienie nagrań, poukładać chronologicznie, skatalogować „personel” i charakter wnętrz do identyfikacji ludzi i „szpitala”

    Polubienie

    • Magda said

     Jasne,że trzeba to usystematyzować,ale do tego potrzebny byłby jakiś oddzielny wpis i admin mógłby wtedy ingerować w chronologię.
     Moje pytanie o to czy ona może tak leżeć będąc po upadku i mając połamane żebra z lewej strony i zapadnięte płuco plus inne obrażenia.
     Miałam kiedyś takie doświadczenie,po zabiegu chirurgicznym odbywającym się w pełnej narkozie,po wybudzeniu z narkozy zapadło się płuco.
     Zaczęłam się dusić nie mogąc w ogóle zaczerpnąć powietrza. Będąc tuż po zabiegu,mimo słabości usiłowałam się podnieść do pozycji półsiedzącej,bo leżąc nie dało się oddychać.
     Podano szybko tlen i mi przeszło.
     Zastanawiam się zatem,czy p.Magdalena będąc w stanie o jakim mówi raport med. nie powinna leżeć w innej pozycji-np.z ułożoną wyżej głową lub na boku.

     Polubienie

 27. grypa666 said

  @Magda @Maj 18, 2017 @ 6:48 PM https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/16/smierc-magdaleny-zuk-raport-oficjalny-specjalnego-zespolu-sledczego-obdukcja-sekcja-wnioski-szok-av/#comment-310792
  Czy to jest legalny wywiad czy merdialna sciema podczas gdy śledztwo trwa? Wszyscy wiedzą, kto to jest Markus i Maciej, więc po co ta maskarada?

  Polubienie

 28. […] Nowe analizy z netu […]

  Polubienie

 29. w said

  5:20 Markus pyta co sie tam stalo MAGDA mowi to dwa razy … czy ktos ten fragment potrafi zrozumiec po czym Rezydent odpowiada MAGDA zamknij ryj…

  Polubienie

 30. w said

  Kto puscil plotke ze Kamil C teraz juz Kamil W byl z Kaczorowska jak i w Pradze w momencie pobytu Magdy w Egipcie
  Kto uzyczyl monitoring dzienikarzowi z TVP skoro to nie jest ten szpital ?
  Kim jest facet w zoltej koszuli przy karetce?
  Kto jest przy montoringu mowiacy jankeskim akcentem ?
  Kto pierwszy i gdzie domyslam sie ,ze to wykop puscil plotke o Khaledzie i o nurku ?
  Dlaczego film MARKUSA jest nie od poczatku ? Dlaczego ten film pojawil sie w sieci?
  Dlaczego nikt nie chce przetlumaczyc slow Jankesa przy monitoringu?
  Dlaczego tylu internautow blokuje ta sprawe w momencie gdy podejrzenie pada na slowo Shalom… ?
  Dlaczego internauci wierza w media i je ciagle tutaj przytaczaja ?
  Dlaczego zaden Polak nie pomogl Magdzie w Egipcie?
  Dlaczego zaden Polak przebywajacy w Egipcie nie zrobil wizji lokalnej w miejscu gdzie dziala sie akcja? Port Ghalib
  Dlaczego zaden Polak nie wyszedl na ulice zaprotestowac przeciwko agresji Egipcjan na Polce?
  Dlaczego Polacy chca wyjasnienia sprawy a gdy wladze polskie cos mieszaja to milkna?
  Czego naprawde chcecie ukarac winnych , szukac sensacji , czy moze zaistniec po prostu w necie?
  =========================================================================
  MIZIA jak odetna net to bedzie cudownie 🙂

  Polubienie

  • grypa666 said

   ty z wydziału agit-pro u M?
   nierozwiązałeś żadnego ze swych pytań, a z tego co pamiętam z Wykopu, jest tam wiele odpowiedzi — własnych i z netu… np. Markus tłumaczy się, że po rozpoczęciu rozmowy z Magdaleną zorientował się, że potrzebuje nagrywać na drugi telefon dla władz żeby zaczęły coś robić, więc dla spiskowych zjebów jak ty wygląda na szacher macher… nie bój nic, jak suszpy chcą, to mają cale nagranie, a jak nie chcą, to nasze chcenie nic nie da
   próbujemy uskutecznić pod-śledztwa, a ty ciągle żądasz prywatnych korepetycji i wciskasz teorie spiskowe M — Iluminaty to rotszyldowskie narzędzie żydłactfa, zmyłka dla użytecznych, żeby się podniecali poza torem głównym

   rusz dupą zamiast zadawać zadania forumowiczom na prawo i lewo

   jak ci za długo czekać na tłumaczenie od kopta rozmowy „Jankesa” po dzwonku, znajdź se własnego tłumacza, ale wpierw wsadź swe teorie spiskowe w de, bo zrażasz ludzi

   „Dlaczego tylu internautow blokuje ta sprawe w momencie gdy podejrzenie pada na slowo Shalom… ?”
   kto blokuje? kto ci broni zrobić wlasne dochodzonko? jak nie słyszą to co mają badać? już niejeden usłyszał fiuta itp. w rozmowie Markusa, a się okazuje że to normalny sposób rozmowy w Egipcie i nie tylko –powinieneś wiedzieć jako mężczyzna… masz na tacy podane wysiłkiem bezinteresownym, a negujesz bo ci niepasuje do twej choroby pod sufitem

   „Dlaczego Polacy chca wyjasnienia sprawy a gdy wladze polskie cos mieszaja to milkna?”
   to nie Polacy tylko polactfo = ludziowce jak na całym globie == co w merdiach to święte

   „Dlaczego internauci wierza w media i je ciagle tutaj przytaczaja ?” — coś ci się pokićkało, tu krytykujemy media że aż trzeszczy

   „Dlaczego zaden Polak nie wyszedl na ulice zaprotestowac przeciwko agresji Egipcjan na Polce?”
   Jak to nie! była demonstracja pod ambasadą we wszawie
   A czemu nie było np. na handel dziećmi i milion in. kwestii przeżycia narodu polskiego?

   „Czego naprawde chcecie ukarac winnych , szukac sensacji , czy moze zaistniec po prostu w necie?”
   a kto pyta? po co tu pytek mętlik robi? rozliczać będzie qrca jego…. buhaha

   Polubienie

   • w said

    Gdybym mogl sam to zrobic to nie pytalbym sie na wykopie , pejsbuku i w innych miejscach…
    Jak na razie nikt jeszcze nie odpowiedzial … wiem tylko ze Kamil W wczesniej jako Kamil C zamiescil wiadomosc o Pradze na swoim profilu pejsbuka oraz zdjecia z tej podrozy. .. Jesli kopt od Ciebie rozpozna co Jankes mowi i czy po nim mowi po hebrajsku czy arabsku to juz bedzie duzo moglo wyjasnic…. Trzeba brac pod uwage kazda opcje , hipoteze , niestety wykrycie spisku , sprawcy czy morderstwa wymaga tysiaca tropow i donosow i badania skrupulatnie tego …Dlatego jak widze Rutkowskiego z Kaczorowska to proponowalbym od razu ekshumacje zwlok… by wykluczyc rozne poszlaki. np handel organami .
    Widac ze w POLSCE nie ma zadnych szans na prawo i sprawiedliwosc… Polakow sie trzyma na zasadzie morda w kubel , miska ryzu.
    Polacy nic sie nie stalo – haslo obowiazuje dalej. przeciez wybraliscie ich sami..

    Ciekawostka: Magda zostala poswiecona w dniu 30 kwietnia w swiecie satanistycznym to wazne swieto czarownic ( ozyrysa) dzien samobojstwa Hitlera , 1 maja powstali Iluminatii.. wiec nie jest powiedziane ,ze nie zginela dopiero z nocy 30kw/1maja

    na jej nekroglogu nie ma krzyza (Msza katolicka) wiec byla idealna ofiara dla M. Dalej sie nie wypowiadam bo jesli nie wiadomo czy sa koszerni jej starzy to trudno powiedziec czy to mistyfikacja.. czy faktyczna ofiara… Iluminati nie lubia koszernych sa Arianami ale jesli ich potrzebuja to ich nie zabijaja stad ta mistyfikacja bez zwlok Magdy , wynikow i robienia w chuja Polakow ktorzy sa juz SOCIAL ZOMBIES.

    Czy mozesz podsumowac co sie stalo w koncu z Magda czy znowu zaczynamy od poczatku bo jest czeski film Nikt nic nie wie.?

    Polubienie

 31. nieustraszona said

  Zle się dzieje w państwie polskim , niemieckim , itd. , bo są to obszary okupowne przez wewnętrznego wroga czyli nielegalne „rządy” w nielegalnych i sfałszowanych wyborach i dlatego ta cała sitwa łgarzy za pomocy terroru policyjnego, nielegalnych rozpraw sądowych z nielegalnymi sędziami gra teatrzyk prawny z niejakim Kalsteinem vel Kaczyński w roli głównej.

  Dlatego też fikcja goni fikcję, a wszelkie zwracanie się do „władz” okupanta jest bezsensowne !

  http://trzcinska.neon24.pl/post/137807,narod-polski-nielegalnie-pozbawiony-wladztwa-nad-polska

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: