Miziaforum's Blog

Interesujesz się sprawą Magdy Żuk ?? adwokat Markusa .W i jego kolegów grozi internautom pozwami sądowymi na łamach PORTALU W.P.

Posted by miziaforum w dniu Maj 12, 2017


Internauci próbują wyjaśnić sprawę Magdaleny Żuk. Mogą spodziewać się pozwów

Prokuratura bada, czy do śmierci Magdaleny Żuk doszło w wyniku zabójstwa. W internecie jest mnóstwo spekulacji na temat tego, że w sprawę zamieszany jest chłopak Polki Markus W. – To kompletna bzdura. Przygotowujemy już pozwy cywilne przeciwko osobom, które piszą takie rzeczy. Rozważamy także doniesienie dotyczące gróźb karalnych wobec mojego klienta – mówi Wirtualnej Polsce Łukasz Frankiewicz, pełnomocnik Markusa W.
http://wiadomosci.wp.pl/internauci-probuja-wyjasnic-sprawe-magdaleny-zuk-moga-spodziewac-sie-pozwow-6121486603335809a
ZRZUT EKRANU
POGRÓŻKI 2
Śledztwo w sprawie Magdaleny Żuk prowadzone jest w kierunkach: nieszczęśliwego wypadku, załamania psychicznego oraz zabójstwa, w tym handlu ludźmi. Śledczy badają wszystkie wątki, także te, o których piszą internauci. W sieci krąży mnóstwo oskarżeń pod adresem Markusa W. i jego kolegów: Macieja S. który w imieniu rodziny Magdy Żuk poleciał do Egiptu, by sprowadzić ją do Polski oraz Michała R., który nagrywał wideo rozmowę Polki z chłopakiem.

Krzysztof Rutkowski zaapelował do Markusa W. i jego kolegów, by zgłosili się do niego i pomogli wyjaśnić sprawę śmierci Magdaleny Żuk. – Współpracują już z prokuraturą i są do dyspozycji śledczych. Złożyli wszelkie wyjaśnienia. To kompletna bzdura, że się ukrywają. Byli zaangażowani w ratowanie swojej znajomej a internet ich skazał – mówi mecenas Frankiewicz.

I zapowiada pozwy przeciwko osobom, które wiążą jego klientów ze śmiercią Magdaleny Żuk. – Będziemy występować na drodze cywilnej przeciwko wszystkim, którzy rozpowszechniają te kłamliwe informacje. Prawdopodobnie złożymy też zawiadomienia w sprawie gróźb karalnych wobec Markusa W. – mówi adwokat.
Dodaje, że Markus W. nagrał wideo rozmowę z Magdaleną Żuk, ponieważ chciał mieć jakikolwiek dowód na to, co działo się w Egipcie. – To nagranie pokazuje, w jakim stanie była Polka. To ważne dla śledztwa

P.S KLASYCZNA PRÓBA ZASTRASZANIA OSÓB KTÓRE PRZEJAWIAJĄ ZAINTERESOWANIE TĄ SPRAWĄ .
JAK WIDZICIE ZASTRASZANIE INTERNAUTÓW KTÓRZY KOMENTUJĄ ART. PRASOWE INTERNETOWE W PEŁNEJ KRASIE
DODAĆ MOGĘ ŻE NAWET W NAJGŁOŚNIEJSZYCH SPRAWACH I AFERACH W III R.P
NIGDY NIE ZASTOSOWANO TAK SZYBKO I NATAK WIELKĄ SKALĘ ZASTRASZANIA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWEJ , A KONKRETNIE TEJ JEJ CZĘŚCI KTÓRA JEST ZAINTERESOWANA WYJAŚNIENIEM TEJ SPRAWY , GROŹBA ADWOKATA MARKUSA .W
JEST KIEROWANA NA DZIEŃ DZISIEJSZY DO MILIONÓW INTERNAUTÓW W POLSCE ALE RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI
ŻENUJĄCA AKCJA … NO ALE ZOBACZYMY JAK SKUTECZNA CZYLI , TAK NA PRAWDĘ MOŻEMY ZORIENTOWAĆ SIĘ JAK SILNE JEST ŚRODOWISKO KTÓREMU ZALEŻY BARDZO NA TYM ABY OPINIA SPOŁECZNA SIĘ USPOKOIŁA I PRZESTAŁA INTERESOWAĆ TĄ SPRAWĄ …

Komentarze 153 to “Interesujesz się sprawą Magdy Żuk ?? adwokat Markusa .W i jego kolegów grozi internautom pozwami sądowymi na łamach PORTALU W.P.”

 1. Anna said

  Nawet detektywi się wystraszyli, Biuro Lampart usunęło wczorajsze komentarze internautów z pytaniami, wątpliwościami, sugestiami.

  Polubienie

  • antiFalse said

   Jest coraz gorzej – dane z 2015 roku to prawie 21 tysięcy zginięć Polaków rocznie (oficjalnie) , stale utrzymuje się tendencja wzrostowa…
   Poniższe oficjalne dane pochodzą sprzed 2 i 3 lat – domyślam się że opisywane zjawiska nadal przybierają na sile – zatem liczba zaginięć Polaków w latach 2015, 2016 i 2017 stale rosła i rośnie. To informacje pierwsze z brzegu, dziwne że „experci” wypowiadający się w kontekście sprawy Magdy Żuk nie omawiają tego zagadnienia w świetle poniźej przedstawianych informacji i statystyk………ciekawe czy to celowa dezinformacja ??? zatem dezinfo ma służyć ochronie biznesu pt. handel żywym towarem ??? HAŃBA
   http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/485603,20-tysiecy-polakow-przepadlo-bez-wiesci-liczba-zaginionych-bije-rekordy.html
   http://www.naszswiat.net/zyc-we-wloszech/zyc-we-wloszech/nasze-sprawy/polki-wsrod-kobiet-ktore-najczesciej-padaja-ofiarami-handlu-ludzmi-w-europie.html
   Nasz Swiat
   Polki wśród kobiet, które najczęściej padają ofiarami handlu ludźmi w Europie
   ŻYĆ WE WŁOSZECH 19 CZERWIEC 2014
   Handel dziećmi i kobietami zmuszanymi do prostytucji oraz do niewolniczej pracy jest drugim największym zorganizowanym przestępczym przemysłem na świecie. Generuje on około 12 miliardów dolarów rocznie. Często sądzimy, że ofiarami są obywatelki dalekich od nas krajów, tymczasem większość z nich to Europejki – Rosjanki, Ukrainki, Białorusinki, Rumunki i Polki.
   Współczesne niewolnictwo w liczbach:
   61% zidentyfikowanych ofiar handlu ludźmi pochodzi z Unii Europejskiej – wynika z raportu Eurostatu za rok 2013. Europejczycy byli też ofiarami w większości spraw prowadzonych przez europejską policję Europol między latami 2009 a 2013. Pochodzili z Rumunii, Węgier, Bułgarii i Polski.
   62%, a więc przeważająca liczba ofiar handlu ludźmi jest zmuszanych do prostytucji i innych formy wykorzystania seksualnego – wynika z Raportu Eurostatu i Komisji Europejskiej.
   25% uprowadzonych przez handlarzy ludźmi osób trafia do niewolniczej pracy
   14% wyzyskiwania ofiar handlu ludźmi stanowi handel organami, działalność przestępcza oraz handel dziećmi.
   80-95% osób prostytuujących się w Europie to ofiary gwałtu, pedofili, kazirodztwa (raport Komisji Eurpejskiej).
   30 sek. – co 30 sekund kolejna osoba staje się ofiarą handlu ludźmi.
   „Handel ludźmi jest współczesną formą niewolnictwa” – tak definiuje zjawisko Unia Europejska. Dla wielu Europejczyków zaskakujący jest jednak fakt, że większość współczesnych niewolników w Europie pochodzi też z Europy.
   – Często sądzimy, że ofiarami są obywatele dalekich od nas krajów, tymczasem większość z nich to Europejczycy – powiedziała Myria Vassiliadou, koordynatorka UE ds. zwalczania handlu ludźmi.
   Ofiarami handlu ludźmi padają przeważnie kobiety i dziewczynki – większość z nich jest wykorzystywana seksualnie, sprzedawana do domów publicznych i zmuszana do prostytucji. Jak wynika z raportu Eurostatu w latach 2008-2010 wśród wszystkich zidentyfikowanych ofiar handlu ludźmi aż 62 procent wykorzystywanych było właśnie do celów seksualnych.
   „Handel dziećmi i kobietami zmuszanymi do prostytucji oraz do niewolniczej pracy jest drugim największym zorganizowanym przestępczym przemysłem na świecie. Obecnie generuje on ok. 12 miliardów dolarów rocznie. Kobiety są zmuszane do obsługiwania 40 mężczyzn dziennie” – czytamy na stronie internetowej polskiej Fundacji Pomocy Kobietom „Eurohelp” (www.eurohelp.com.pl).
   Czytaj także: Przemilczana historia: Niewolnice władzy
   Polska – kraj przerzutu uprowadzonych dziewczyn
   – Europa Wschodnia jest głównym ośrodkiem handlu ludźmi. Porwane osoby pochodzą głównie z takich państw jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Rumunia i Bułgaria, skąd ofiary przerzucane są do Polski, a potem wraz z polskimi dziewczynami, przewożone do Europy Zachodniej, zwłaszcza Niemiec, Holandii, Belgii i Szwajcarii. Najczęściej wywóz kobiet poza granice kraju odbywa się legalnie na podstawie autentycznych paszportów, które zabierane są natychmiast po przekroczeniu granicy w celu rzekomego dopełnienia wszystkich formalności związanych z pracą. Kiedy ofiary docierają do celu, są wielokrotnie bite i gwałcone. Proces ten powtarzany jest codziennie do momentu złamania danej osoby – podaje Fundacja Eurohelp.
   Tylko 1 na 100 tysięcy udaje się uwolnić
   – Sprzedawane do domów publicznych kobiety i dziewczyny są uzależniane od narkotyków, zastraszane poprzez groźby wyrządzenia krzywdy ich najbliższym, ten psychiczny szantaż sprawia, że rezygnują z jakiejkolwiek próby ucieczki i w rezultacie godzą się na wszystkie warunki mafii.
   Trzymane w niewoli kobiety i dzieci po wielu latach życia w zastraszaniu, w fizycznym i psychicznym wyczerpaniu, chcąc być lepiej traktowane, godzą się na zaangażowanie w biznes poprzez wprowadzanie nowych osób – tłumaczy Fundacja Eurohelp. – Tylko 1 na 100 tysięcy udaje się uwolnić.
   Ona może być blisko
   W ramach prowadzonej kompanii “Nie niewolnictwu” Prezentowane obok plakaty pochodzą ze strony internetowej Fundacji Pomocy Kobietom „EuroHelp” z Częstochowy prowadzącej kampanię pod hasłem NIE NIEWOLNICTWU uświadamiającą społeczeństwo, a zwłaszcza młodzież wyjeżdżającą za granicę w poszukiwaniu pracy o istniejących zagrożeniach związanych z handlem ludźmi. Warto, abyśmy my Polacy mieszkających i pracujących w krajach Europy Zachodniej zdali sobie sprawę, że blisko nas może przebywać Polka, którą padła ofiarą handlu ludźmi.
   – Cały dramat może odbywać się blisko naszego miejsca zamieszkania, nie zdajemy sobie z tego sprawy, że ofiary handlu przetrzymywane są nie tylko w domach publicznych, ale tam, gdzie jest duże skupisko ludzi, na osiedlu w zwykłym mieszkaniu, gdzie ludzie prowadzą normalne życie – tłumaczą wolontariusze „Eurohelp”.
   Jak ją rozpoznać?
   Jednym z dowodów na to, że osoba może być ofiarą handlu jest to, że zawsze towarzyszy ktoś, kto ją kontroluje i nie ma ona możliwości mówić we własnym imieniu; rzadko przebywa w miejscach publicznych; niedawno przybyła do kraju i nie zna języka; boi się rozmawiać z obcymi; osoba może być niedożywiona i źle wyglądać; może mieć siniaki, blizny i inne objawy przemocy fizycznej, może być uzależniona od narkotyków i alkoholu (za eurohelp.com.pl)
   Zadawaj pytania:
   W bezpiecznym momencie zadawaj pytania typu: Jaki typ pracy wykonujesz? Czy płacą ci za wykonywaną pracę? Czy ty lub twoja rodzina są zagrożone? Czy byłeś zraniony w jakikolwiek sposób? Czy musisz prosić o pozwolenie, aby jeść, spać lub iść do łazienki? Czy są jakieś blokady na okna lub drzwi i nie możesz się wydostać? Czy masz swoje dokumenty tożsamości? Czy ktoś zmusza cię do czegoś, czego nie chcesz robić?
   W czasach kryzysu rośnie liczba ofiar handlu ludźmi
   Panujący kryzys gospodarczy sprawia, że jeszcze bardziej wzrosła pogoń za jak najwyższym zarobkiem jak najmniejszym kosztem, a tym samym wzrosło zagrożenie dla ludzi. Pamiętajmy, że według statystyk Polacy są wśród osób, które najczęściej są ofiarami handlu ludźmi w Europie.

   Polubienie

   • Anna said

    Tyle wiadomo o tym a nikt nic nie robi. 1 na 100 tysięcy udaje się uciec a ile oswobodzono? Czy Europol jest tylko od prowadzenia statystyk?

    Polubienie

   • w said

    Polki sa niepewne czesc z nich normalnie ucieka… z brudasami.. wiec statystyka moze byc zawyzona..
    niektore potem zmieniaja wyznanie i sa jakby muzumalkanami

    Polubienie

  • antiFalse said

   cała ta firma, kancelaria, to prawnicy głównie z Katowic i Krakowa, prawnicy korporacyjni – czyli mają mentalność rekinów, piranii – wiadomo czego się można spodziewać – zero empatii i człowieczeństwa, można jeszcze pogrzebać jakie sprawy prowadzili i prowadzą, przeciwko komu i z jakim skutkiem – wówczas wszystko będzie jasne

   http://www.kancelariafk.pl/zespol.html
   na pierwszym miejscu info ze strony :
   Tomasz Frankiewicz
   Radca prawny. Wspólnik Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył aplikację radcowską i złożył egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
   W swoim dorobku zawodowym zajmował również stanowiska menedżerskie w spółkach kapitałowych gdzie odpowiadał m. in. za prawne aspekty restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Autor publikacji książkowej pt. : „Publiczny pozagiełdowy rynek papierów wartościowych”.
   Specjalista w zakresie prawa spółek, prawa korporacyjnego, rynku kapitałowego, transakcji M&A oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.
   Pełni funkcje w radach nadzorczych spółek kapitałowych.
   Posługuje się językiem angielskim.
   tomasz.frankiewicz@kancelariafk.pl

   Polubienie

   • wymagane said

    frankiewicz jeszcze nie wie w co wdepnal, juz pokazal ze nie jest wstanie byc skuteczny wiec zarowno on jakj i markus zostana sprzatnieci, biznes jest miedzynarodowy i te dwie mrowki narobily tyle gowna ze podpisaly same na siebie wyrok

    Polubienie

    • BOŻENA BIBI said

     Tak oni ich sprzątną a będzie na internautów i mają dalej czystą kartę,dlatego Markus
     mówił w wywiadzie że cała trójka jest nie rozłączna bo się boją pogróżek a oni wiedzą
     widocznie kogo mogą się bać,na pewno nie internautów tylko tych co bała się Magda.

     Polubienie

 2. Anna said

  Każdy ma prawo do swojego zdania a za zastraszanie to my możemy złożyć pozew. Zrobili medialny szum a teraz dziwią się, że ludzie się interesują. Poza tym skąd on wie, że oni są niewinni? śledztwo trwa.

  Polubienie

  • tteis77 said

   tu masz oczywistszą racje, bo internauci mogą sobie mówić a nie tych się pozywa. tylko tych co tego używają. znacie takie prawo „jak prawa autorskie”? każdy z nas jest autorem ” którym odebrano prawa,” prawa czyli te słowa które są w śledztwie używane”. to więc kogo chcą pozywać?

   Polubienie

   • tteis77 said

    „nie używasz, nie korzystasz. za nie korzystanie ze słów internautów i za korzystanie będą pozwy”?

    Polubienie

    • tteis77 said

     a jakoś nie przypominam sobie, żebym zezwolił komuś na wykorzystywanie „mojego” materiału.

     Polubienie

     • tteis77 said

      wiecie o co chodzi, „pobierają materiał, potem go sprawdzają, a później mówią że to ślepy zaułek i wytoczą pozwy”

      Polubienie

      • tteis77 said

       to tak jakby, :”konsument nie był zadowolony z produktu, i składa reklamacje”. no, ale nie pamiętam żebym „dostał zapłatę za mój produkt, żeby zrekompensować tą reklamację”

       Polubienie

       • tteis77 said

        to tak jak,”wsiąść za darmo coś od kogoś, a później żądać zwrotu pieniędzy,za towar który nie działa”

        Polubienie

       • tteis77 said

        „groźby owszem, tu mają rację. ale przy czyiś domysłach spekulacjach, nie” bo został wykorzystany materiał poszczególnych osób, którzy są autorami owych domniemań którymi posłużyli się,lub nie”nie posłużyli się,więc nie mogą oczekiwać nic więcej jak niczego. „za darmo, i o oczekują zwrotu pieniędzy za popsuty towar” „jak by za materiał zapłacili to rozumiem, wtedy mogą wysuwać roszczenia”.albo gdyby, „wykonać wybory prezydenta państwa, gdzie głosujący są autorami w wyborach, społeczeństwo. A gdy prezydent, nie spełnia oczekiwań które reprezentował, to pozywa się całe społeczeństwo za to”

        Polubienie

       • tteis77 said

        „osoby które głosowały, głosowały na tego lub na tamtego, na tą lub na tamtą osobę. i pozywa się społeczeństwo za złe warunki władzy”

        Polubienie

       • tteis77 said

        czy w taki sposób mam odbierać „tego adwokata”?

        Polubienie

       • tteis77 said

        czy w taki sposób mam odbierać postępowanie „tego adwokata”?

        Polubienie

 3. Lech X said

  Nie zdziwiłbym się ,gdyby się okazało ,że w najbliższych dniach,miesiącach słyszelibyśmy o ludziach związanych ze sprawą, popełniających seryjnie ,,samobójstwa”. Sądowna droga może tej klice nie wystarczyć.

  Polubienie

 4. Reblogged this on Interesujące wieści… and commented:
  Pierwszy raz w historii internetu próba zastraszania…

  Polubienie

 5. Anna said

  Czyli mamy słuchać bzdur wyssanych z palca Rutkowskiego, że Magda nie chciała wrócić do Polski? bo zniszczyła limuzynę, którą wieźli Ją na lotnisko a na lotnisku rozbierała się. Gdzie dowód tego? A co lekarz na takie ekscesy? nie może lecieć samolotem i .. koniec badania.

  Polubienie

 6. sad said

  jako powod nie wpuszczenia na samolot podano ze sie dziwnie zachowywala itp cuda
  jakos pijani angole odpierdalaja lepsze szopki na lotniskach i nikt nie dzwoni do lekarza
  miedzynarodowy port lotniczy a nie ma zadnego nagrania z lotniska

  DRUGA SPRAWA RAPORT MEDYCZNY MOWI O NIEWYDOLNOSCI NEREK SPOWODOWANEJ KWASICA METEBOLICZNA ,
  MLODA ZDROWA KOBIETA PRZED WYLOTEM A W EGIPCIE PRZEZ 4 DNI POBYTU DOSTAJE OSTREJ NIEWYDOLNOSCI NEREK ? DODAM ZE KWASICE METABOLICZNA WYWOLUJA TOKSYNY , SRODKI CHEMICZNE , ORAZ SILNE LEKI ,
  TO JUZ JEST DOWOD W SPRAWIE , W 4 DNI NIE NABAWISZ SIE CZEGOS TAKIEGO CHYBA ZE SZPRYCUJA CIE CZYMS SILNYM MOCNYM PRZEZ 4 DNI
  RAPORT MOWI ROWNIEZ ZE DZIEWCZYNA MIALA PODWYZSZONA TEMP CIALA DO 37 STOPNI CO WSKAZUJE NA UZYCIE SRODKOW NARKOTYCZNYCH ALE SPECYFICZNYCH WTEDY LUDZIOM ROBI SIE GORACO I CHCA SIE ROZBIERAC ,
  MOWIA ZE MAGDA ZACZELA SIE ROZBIERAC NA LOTNISKU NA BRAMKACH JEZELI NAWET TAK BYLO TO PODANO JEJ COS PRZED WEJSCIEM NA SAMOLOT Z TAD ATAKI GORACA DODAM ROWNIEZ ZE KWASICA METEBOLICZNA NEREK POWODUJE ZMIANY SWIADOMOSCI WIEC NARKOTYKI I USZKODZENIE POPRZEZ FASZEROWANIE JEJ TYM GOWNEM SPOWODOWALO PEWNE SILNE REAKCJE PANICZNE ,
  DRUGA RZECZ TO MIEDZYNARODOWY PORT LOTNICZY A NIE MA ANI JEDNEGO NAGRANIA Z KAMER
  LUDZIE PIJANI POTRAFIA WEJSC NA POKLAD SAMOLOTU I LECA I NIKT NIE WZYWA LEKARZA ALE FAKTY JAKIE NAPISANE SA NA GORZE NIKT NIE PODWARZY TO SA FAKTY
  TEGO NIE ZATUSZUJA

  TRZECIA RZECZ SKORO NAWET PODANO JEJ PIGULKE GWALTU , W 1 WERSJI MOWIONO ZE ZAMKNELA SIE W POKOJU I POSZLA SPAC WIEC JAKIM CUDEM TE ARABY JUZ OTWORZYLI JEJ POKOJ ,WYOBRAZCIE SOBIE JEDZIECIE NA WCZASY GDZIES PIJECIE ZATACZACIE SIE W TRUPA DOCIRACIE DO POKOJU ZAMYKASZ SIE I SPISZ I NA DRUGI DZIEN WSTAJESZ A W TYM PRZYPADKU DZIEWCZYNIE OTWIERAJA POKOJ FILMY SOBIE ROBIA ||| TABLETKA GWALTU NIE DZIALA 4 DNI WIEC DZIEWCZYNA NA CHLOPSKI ROZUM POWINNA NA DRUGI DZIEN WSTAC ZJESC SNIADANIE I JAKOS NORMALNIE FUNKCJONOWAC ALE JA OD POCZATKU ARABY PILNOWALY WIEC TO JUZ SIE NIE TRZYMA KUPY CO 4 REZYDENTOW NIE MIALO CO ROBIC I SIEDZIELI DZIEN NOC I JA PILNOWALI ?
  JEST NAGRANIE Z HOTELU GDZIE NORMALNIE ROZMAWIA NA PARKINGU ALE 3 ARABOW JA PILNUJE BYLA PODKRESLAM WTEDY NORMALNA I NIC JEJ NIE BYLO CZYLI TAK JAK NAPISALEM WCZESNIEJ WSTALA OGARNELA SIE I NIE ZACHOWYWALA SIE NIENORMALNIE ALE JUZ NA DRUGI DZIEN JA PILNOWALI I OSACZYLI JA NIE MIALA GDZIE UCIEC

  Polubienie

  • Anna said

   Tam w hotelach pokoje zamykane są tylko na karty, takie karty ma również obsługa – sprzątaczki etc. Nie ma blokad od wewnątrz gdy gość śpi. Tak napisał ktoś kto tam bywał.

   Polubienie

  • sad said

   kolezka co tam byl mowi ze Magda byla w spiaczce farmakologicznej teraz pytanie jak mogla wyskoczyc z okna po wybudzeniu tak szybko ?????? to jest nie mozliwe po spiaczce ciezko jest kontrolowac rece i nawet wymowe a co dopiero skoordynowac ruchy wstac zlozka itp wiec TO CO MOWIA TO BUJDA JAKICH MALO KOLEJNE KLAMSTWO MEDYCZNE

   Polubienie

   • antiFalse said

    podobno część rodziny rezydenta Mahmouda K. pracuje w szpitalu do którego przewieziono Magdę Żuk – wobec tego sprawa była jest i będzie tuszowana także w kwestiach medycznych bez najmniejszego problemu …

    Polubienie

   • BOŻENA BIBI said

    FILM-MAGDALENA ŻUK Najnowsze nocne nagranie 30.04. 2017
    To jest moja wersja po obejrzeniu tego filmu-Magda wystawiła przez okno stojak który jej ułatwił wyjście bo to był nasz parter
    a u nich 1 piętro i po prostu im uciekła i dla tego tak wszyscy latają poza szpitalem bo przecież powinni lecieć pod okno
    a oni latają i jej szukają,potem pielęgniarka odbiera telefon że już ja złapali
    no i w chodzą z workiem ziemniaków,bo przecież pacjenta który wypadł przez okno raczej trzeba usztywnić
    no i wypadało by użyć NOSZY a może to normalna procedura w ich szpitalach?

    Polubienie

  • sad said

   i dla wszystkich tych co pisali pod moimi komentarzami ze miala zdiagnozowana niewydolnosc nerek prosze przewinac film do minuty
   4:00

   niewydolnosc nerek nie nabawisz sie czegos takiego w 4 dni chyba ze tak jak napisalem wyzej w moim dluzszym komentarzu

   Polubienie

 7. Grzegorz said

  Rutkowski to POsłuszna marionetka tych jak to siebie nazywaja Kasty

  Polubienie

 8. sad said

  ale fakt jest taki po co tam sie pchali do jej pokoju ? i nie mozliwe ze nie ma blokad kazdy taki zamek je ma gosc musi byc w pokoju i zdrugie strony wlozyc karte w czytnik juz w pokoju

  Polubienie

 9. Internauta. Jeden z milionów! said

  Frankiewicz, Markus: nie strasz bo się zesrasz.
  Wg. mojej opinii Markus i jego banda to zaplanowali i wykonali, może tym razem coś poszło nie tak bo sprawa została szybko rozdmuchana przez media. Czy to może być przypadek że z towarzystwa Markusa już druga kobieta wyskakuje z okna???? Dla mnie bardzo dziwne. To jest moja opinia a opinia jest jak dupa, każdy ma swoją.

  Polubienie

 10. oti said

  Po prostu róbmy swoje. Jak ktoś ma jakąś wiedzę w temacie, uwagi, wyjaśnienia to pisać. Widać, że najbardziej tego się boją. To zastraszanie internautów, to naruszenie wolności wypowiedzi i dociekania prawdy w sprawie publicznej. Krycie procederu handlu ludźmi, narkotykami, zmuszania do prostytucji … Takie postawienie sprawy tzn zastraszanie, wygląda na współudział w tuszowaniu a na to też znajdzie się jakiś tam paragraf. Tylko, że no właśnie do sądu (tzn nadzwyczajnej kasty…) idzie się po wyrok a nie sprawiedliwość.
  Już tam jak ci umoczeni zniknęli na kilka dni, to nie dlatego, że byli na rybach, ale przygotowywani byli co mówić a czego nie i jak rozegrać, żeby z tego się wyślizgać. Opór materii jest i będzie wielki, ale to dowodzi tylko słuszności tropu blogerów i internautów

  Polubienie

 11. krab said

  Ktokolwiek cokolwiek powie w tej sprawie, to i tak nie ma znaczenia, bo oficjalna wersja już jest opracowana, mieli na nią kilka dni ! Teraz tylko trzeba ją skutecznie i w niewielkich dawkach podać opinii publicznej, żeby wszystko wyglądało wiarygodnie, a że jest to płytkie , no cóż od tego są „wiarygodni” fachowcy aby to odpowiednio przyprawić i uwiarygodnić. Są „panowie życia „, których łapy sięgają dalej niż nawet duże pieniądze próbujących dociec prawdy (Olewnik). Liczą się wzajemne powiązania i zależności, kto umoczony w daną sprawę ma „użyteczną” wiedzę. To jest dosyć hermetyczne środowisko. Dzisiaj pojawiają się informacje dotyczące zabójstwa dziewczyny sprzed lat- winnego sprowadzono do kraju…. ale nagle zniknęły wszystkie dowody przeciwko niemu! tak to działa.

  Polubienie

  • w said

   jak kilka kilkanascie … do teraz nie ma wynikow sekcji przygotowuja na goji wersje do zaakceptowania.. To widac ,ze co chwila badaja to biuro Lampart to M … Podrzucili wersje nr 1 Rutkowski nr 2 , Markus nr 3 , Egipt nr 4 i Uklad Wroclawski nr 5

   Polubienie

 12. krab said

  A tutaj o „ciężkiej i stresującej” pracy polskiego dyplomaty !!!
  http://wolnosc24.pl/2017/05/12/pedofilia-gwalty-zoofilia-przemoc-morderstwo-to-lubi-polski-dyplomata-jaroslaw-g-sam-krecil-filmy-ze-swoja-psychicznie-chora-zona/

  Polubienie

 13. llubię said

  To niech mówią, że pomagali w śledztwie 😉 😛 Że łatwiej jest komentarz napisać, a nie zawiadomienie , bo prokuratura zasypana milionami takich zawiadomień się zatka , a z komentów niech sami sobie wyłowią, co chcą . Podzielili się wiedzą, którą mogą powtórzyć w śledztwie ( bo jak w necie powiem było tak i tak , a okazuje sie, że to zmyślone … nooo to wtedy mogą robić koło 4 liter. Ponadto uważajcie tylko na unikanie jednoznacznych stwierdzeń typu „on Ją sprzedał !!!” … musicie używać trybu przypuszczającego typu” może on Ją sprzedał ???” Nie, ‚on coś zrobił” , tylko „wydaje mi się , że on coś zrobił” … to akurat dopuszczalne – politycy to właśnie wykorzystują . … Wroński chyba ( chyba celowo używam 😉 ) miał rację 😦 😦 😦

  Polubienie

 14. Lech X said

  ___________________________________UWAGA________________________________________________

  Polubienie

  • Lech X said

   https://pikio.pl/a/Nowe-nagranie-z-ostatnich-chwil-Magdy-Zuk-Calkowicie-przeczy-wczesniejszym-doniesieniom-VIDEO

   Polubienie

   • Lech X said

    „Po mniej więcej dziewięćdziesięciu minutach (od upadku – przy. mój) Magdalenę Żuk zabrała karetka, która przewiozła UMIERAJĄCĄ dziewczynę do odległej o blisko 300 km Hurgady, gdzie zmarła”.

    Trzeba przyznać, że jak na umierającą i „połamanie lewej nogi w trzech miejscach, przebite połamanymi żebrami lewe płuco, obrażenia głowy z lewej strony”, męczący transport 300 kilometrów do szpitala specjalistycznego w Hurghadzie plus obrażenia wewnętrzne o których wspomina dr Ahmed Shawky – to dziewczyna jest w świetnej, wręcz znakomitej formie!

    Rusza bez problemu rękoma, głową, podkurcza OBIE nogi (w tym jedną złamaną, 0:40 widać DWA kolana). Odwraca głowę w kierunku rejestracji a więc chyba (?) kontaktuje gdzie jest, poprawia bandaże na nadgarstkach (albo pociera te nadgarstki 0:48-0:50).

    „Czy gdyby wsiadła do samolotu, to mogłaby dalej żyć? – zastanawia się dr Shawky. – Nie jestem psychiatrą. Nie mam narzędzi, żeby to stwierdzić w sposób naukowy, a poza tym nikomu w tej sprawie NIE UFAM. Ani jej chłopakowi, ani Egipcjanom” – jedyna rozsądna wypowiedź jak do tej pory.

    TVN i reszta „hien dziennikarskich” niech ustali wspólną wersję, podaje jednakowe materiały, bo was internauci w końcu na taczkach wywiozą!

    (http://wiadomosci.wp.pl/magdalena-zuk-spedzila-w-egipcie-piec-dni-zwrocila-uwage-wielu-ludzi-ale-nikt-jej-nie-uratowal-6121321018075265a)

    Polubienie

    • KnUR1 said

     toć ona spadła z pierwszego piętra, to tam jak u nas z parteru – ile to 2-3m.

     Polubienie

     • krab said

      Przecież to ściema – wyskoczyła z okna- obrzęk mózgu, połamane zebra, połamana w 3 miejscach noga- wszystko lewa strona, skąd więc u licha połamanie kości ogonowej ? upadła na bok ? czy na pupe? jedno wyklucza drugie !

      Polubienie

     • KnUR1 said

      jak ktoś nie widział co oni tam odpierdalają i jakie są realia to tutaj do wysłuchania, nie ważne czy nie/lubics Ozdobę

      Polubienie

      • antiFalse said

       straszne, i jak się okazuje nadal aktualne – w kolejne piekło a nawet sidła wpadła kolejna ofiara Magda Żuk, ale nie miała tyle szczęścia co Dawid Ozdoba i po 5 dobach piekła została zamordowana… przy zupełnej, jak słyszymy – stałej, upartej, konsekwentnej polityce MSZ olewania obywateli Polski np. w Egipcie (choć podobne skargi powtarzają się od lat i napływają z różnych krajów i kontynentów !). To co mówi na końcu filmu student stosunków międzynarodowych – to zapewne szczytne idee i zapisy praw – jak widać tylko na papierze… Czy teraz po takiej tragedii będzie szansa na „dobrą zmianę” w MSZ i lepsze, a może właściwe traktowanie obywateli Polski przez pracowników MSZ ? Bo chyba urzędnicy nie robią Polakom łaski …czy jednak robią łaskę ??? Czy Pan Waszczykowski i pracownicy MSZ np pracownicy konsulatów robią Polakom łaskę ?
       http://www.detektyw.uk/ustawa-konsularna-obowiazki-konsula-i-ambasady-wzgledem-obywateli
       Groźbami karalnymi kierowanymi do Pana Dawida Ozdoba ze strony egipskiej, ściślej policji politycznej czy służb specjalnych (cyt : wiemy gdzie mieszkają twoi dziadkowie więc uważaj !) powinno się zająć z urzędu polskie Ministerstwo Sprawiedliwości i MSZ !!! Niech uprzejmie wyjaśni strona egipska kto w Polsce jest zbrojnym długim ramieniem Egiptu do realizowania takich pogróżek ! Tego typu sprawy należy teraz oczyścić hurtem ! Bo nadal będą cierpieć kolejni Polacy i nadal będą ginąć kolejne Polki !!!

       Polubienie

       • w said

        Ozdoba to moze byc pionek wynajety by robic sztuczny tlok..,,Juz wtedy prawdopodobnie probowali nam wcisnac imigrantow..
        nie mam zaufania do kogos kto byl widzial ale nikt tego nie potwierdzil zaden monitoring a to ze go policja zatrzymala to nie terrorysci..ktorych rzekomo spotkal.. dzisi nie wiadomo czy to nie false flag.. dlaatego radze duza ostroznosc z taka chazaria…

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @W: ten film z Ozdobą był opublikowany na YT 14 maj 2016; a samo zajście jeszcze w tył;

        Polubienie

     • Anna said

      teraz twierdzą, że z trzeciego piętra bo u nich drugie to tak jak u nas 3-ie, kołomyja. Żarty sobie robią z tej strasznej tragedii?

      Polubienie

     • marek said

      ojciec Magdy mowil, ze ona ma takie obrazenia jakby spadla z 10 pietra…

      Polubienie

    • Magda said

     Zapomniałeś o niewydolności nerek wcześniej zdiagnozowanej.

     Polubienie

    • Anna said

     może to nie ona? to nie jest nagranie z monitoringu tylko montowane, to było wcześniej pokazane ale bez daty i był tylko napis THU – czyli czwartek więc się nie zgadza

     Polubienie

  • tteis77 said

   https://www.youtube.com/watch?v=zX5UmzzzG3E 2:52
   „dali by sie nagrywać. bo mieli by alibi. A to alibi jest jej zachowaniem”

   Polubienie

 15. sad said

  moga sciemniac na kamerach montowac video ale fizjologii czlowieka nie oszukaja jak wyzej zdrowa kobieta a niewydolnosc nerek

  Polubienie

 16. Etiuda said

  Witam Państwa,

  Zdumiewającym jest fakt iż dokonuje się oficjalnej próby zastraszania Nas–
  tzw, Obrońcow Prawdy.

  Proszę państwa, oto ….. jeden z największych skandali naszych czasow.

  Czy, naprawdę …….. Ci „zaangażowani ” sądzą że , groźbą podszytą paragrafem prawnym,…….. a, co za tym idzie, chwilową ochroną osoby, która jest kluczową…… będą w stanie wywołać emocje strachu, wśród ogromnej rzeszy zwolenników prawdy i empatii? ????

  Ci …..którzy stracili kontakt z własnym sumieniem, powinni przyjać do wiadonosci
  fakt, iż. …..
  Sumienie, ma milion Świadków !!!
  Tu……. i, teraz jest chwilową euforią.!!!

  Nasza reakcja, w tej niewygodnej dla sprawców, jak również całego zorganizowanego Światka przestepczego sprawie, wygeneruje prawdę dotyczącą przyczyny i okolicznosci śmierci, tej młodej i pełnej życia kobiety.

  Dlatego też, nie możemy sobie pozwolić na…. Taki…..brak szacunku dla nas, wspołczujacych, końcowym efektom tej tragedii, jak też —szacunku dla—– Fenomenu Życia, każdej Istoty żyjącej — ulegając jednoczesnie, insynuacjom medialnym oraz wszelkiego rodzaju groźbom ze strony „prawa i jego przedstawicieli” które oficjalnie wykorzystuje się przeciwko Nam.

  Życzę państwu, miłej refleksji.

  Polubienie

  • Magda said

   Budzi najwyższe moje zdziwienie fakt,iż człowiek ten próbuje rozwiązać sprawę w sposób siłowy poprzez zastraszanie internautów pozwami sądowymi.
   Idąc tym tokiem myślenia po 10.04.2010 roku polskie więzienia powinny być pełne po brzegi od więźniów skazanych za próbę rozwikłania zagadki katastrofy samolotowej i śmierci wszystkich pasażerów.

   Czy w Polsce, zdaniem tego człowieka ,NIE WOLNO interesować się bulwersującymi zdarzeniami?
   Jak Polacy mieli się nie zainteresować śmiercią młodej,ładnej dziewczyny w odległym terytorialnie i kulturowo kraju?
   Jak mieli nie snuć przypuszczeń,w sytuacji,gdy byli dezinformowani?(dziewczyna spadła z pierwszego piętra na trawę,z drugiego na schody;podano jej jakieś środki odurzające,była chora psychicznie ; miała niewydolność nerek,była pod wpływem narkotyku flakka;spadła na lewą stronę,złamała nogę w 3 miejscach,żebra,kość ogonową itd.)
   Przez pierwsze dni nie było dokładnych,sprawdzonych i wiarygodnych informacji a to stało się polem do spekulacji,więc o co internauci mają być ciągani po sądach?

   Polubienie

   • Anna said

    Właśnie tak. Z oficjalnych źródeł podawano dezinformujące informacje. To skandaliczne postępowanie wobec nas oczekujących rzetelnych i prawdziwych info. To nie show tylko wydarzyła się straszna tragedia, wielkie cierpienie istoty żywej i zdrowej. Nigdy więcej! Dlatego zależy nam na odnalezieniu sprawców. Takich wydarzeń rodem z horroru jest multum i dotyczy nie tylko Polek ale wielu młodych kobiet już od dawna i nikt nic z tym nie zrobił. To wygląda jak proceder chroniony odgórnie – moim zdaniem.

    Polubienie

   • Magda said

    Wypowiedź specjalisty od uzależnień n/t zachowań po zażyciu flakki:

    Polubienie

    • antiFalse said

     http://wrealu24.pl/1554-zabojczy-najgrozniejszy-narkotyk-na-swiecie-flakka-jest-w-polsce-oto-co-robi-z-ludzmi
     ZABÓJCZY, NAJGROŹNIEJSZY NARKOTYK NA ŚWIECIE FLAKKA JEST W POLSCE!
     OTO CO ROBI Z LUDŹMI!
     Do Europy w tym także do Polski dotarł nowy narkotyk o nazwie flakka. Nowy specyfik nazywany jest tam „żwirem”, ponieważ wyglądem przypomina kolorowy żwir służący do wysypywania dna akwarium.
     Zabójczy, najgroźniejszy narkotyk na świecie FLAKKA jest w Polsce! Oto co robi z ludźmi!
     ZOBACZ TAKŻE:
     „Oddech diabła” – najgroźniejszy na świecie narkotyk. Służy do „zbrodni doskonałej”. (VIDEO) „Oddech diabła” – najgroźniejszy na świecie…
     Zażywanie tego narkotyku, który może być wciągany nosem, palony, wstrzykiwany dożylnie lub połykany, wiąże się z poważnymi, a bywa, że śmiertelnie groźnymi zachowaniami:
     na początku sierpnia policja aresztowała mężczyznę będącego pod wpływem flakki, który biegł nago po skrzyżowaniu i uciekał przed ludźmi, którzy mieli go ścigać, w lutym kamera nagrała mężczyznę pod wpływem flakki, który próbował kopniakami rozbić szklane drzwi posterunku policji w Fort Lauderdale na Florydzie, w marcu mężczyzna po zażyciu flakki miał się nadziać na metalowe ogrodzenie
     Skojarzenie takiego zachowania z tym, o czym donosiły gazety na pierwszych stronach kilka lat temu, wraz z pojawieniem się innych dopalaczy, zwanych „solami do kąpieli”, nie jest przypadkiem. Obie substancje są ze sobą blisko związane.
     Z czego robi się flakkę?
     Flakka jest robiona ze związku o nazwie alfa-PVP, chemiczna pochodna katynonu. Podobna substancja do amfetaminy, obecna w „solach do kąpieli”.
     Najgorsze jest to, że choć udowodniono zabójcze działanie substancji jest ona nadal legalna!
     Jak to działa
     Podobnie jak katynon, alfa-PVP jest rodzajem substancji pobudzającej, potocznie zwanej „upperem”. Uppery dają poczucie euforii, podwyższonej czujności, bezsenności i nadaktywności ruchowej. Wszystkie te objawy są bliźniacze z tymi jakie towarzyszą osobom zażywającym kokainę czy amfetaminę.
     Flakka przez to, że jest nowa na rynku narkotyków nie została w pełni rozszyfrowana przez naukowców. Nie wiadomo jaki do końca ma wpływ na mózg oraz jak mocno uzależnia.
     Tak jak kokaina i metaamfetamina, flakka prowadzi ostatecznie do spadku nastroju. Gdy osoba przestaje być pod wpływem narkotyku popada w depresję, co niejednokrotnie prowadzi do chęci sięgnięcia po narkotyk aby powrócić do euforycznego stanu.
     Poza tym również tak, jak kokaina i metaamfetamina, flakka może zmienić działanie reakcji chemicznych w mózgu w sposób, który każe użytkownikowi sięgać po coraz większe dawki w celu osiągnięcia takiego samego haju.
     Nadużycie narkotyku prowadzi do uczucia niezwykle silnego lęku, paranoi i halucynacji. Podobnie tak jak w przypadku innych dopalaczy, flakka prowadzi również do niebywałej agresji.
     W dużych dawkach flakka może też wywołać wysoką gorączkę (taki sam objaw zaobserwowano u ludzi biorących „sole”). Podwyższona temperatura ciała może prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych, takich jak uszkodzenie nerek i tkanki mięśniowej.
     Flakka jest coraz popularniejsza
     Mimo tak szerokiego spektrum skutków ubocznych flakka staje się coraz bardziej popularniejsza również ze względu na swoją rekordową niską cenę ( jedna dawka kosztuje około 5 euro)
     – Cena to czynnik, który bardzo nas zaalarmował. Flakkę może zdobyć o wiele więcej osób, a to zawsze stanowi problem – powiedział Dispatch Times sierżant policji z Fort Lauderdale Nick Coffin.

     Polubienie

 17. Anna said

  Ci, którzy znali Ś.P. Magdalenę piszą o Niej, że była miła, uczynna, serdeczna i kochająca. Jej dobre serce ma teraz wpływ na nas stąd nasze ogromne zainteresowane, przyciąga teraz tysiące ludzi. Poruszyła i wstrząsnęła nami jej straszna tragedia, której doznała prawdopodobnie broniąc swej godności i honoru. To prawdziwa Kobieta-Polka. Cześć Jej pamięci..

  Polubienie

 18. tteis77 said

  dobrze, niech i tak się stanie. mam nadzieje że nadejdzie kolejna wojna światowa, wtedy porozmawiamy.

  Polubienie

  • tteis77 said

   nie będzie prawa, jakie je znacie.

   Polubienie

  • oti said

   Ta kolejna wojna światowa już trwa od co najmniej 2lat. Ludzie popełniają błąd myśląc że zacznie się tak jak IIWŚ. Linia frontu na pół, albo i cały kontynent, będzie oficjalne wypowiedzenie wojny. To nie tak, każda kolejna wojna światowa była inna, ta również jest. Jestesmy na etapie pozycjonowania i budowania bloków wojennych sojuszy, ten etap dobiega końca. No i bardzo wazne kazdy dzień bez konfrontacji i uderzania w Chiny, to budowanie potęgi przez Chin, zarówno gospodarczej jak i militarnej. Za parę lat będa nie do ugryzienia, usa musi się spieszyć.

   Polubienie

   • tteis77 said

    trwa?, to dlaczego chodzisz do pracy? czy do szkoły. czy dostajesz emeryturę czy rentę. jak by była, to nie chodził byś do pracy, do szkoły, i nie dostawał byś renty i emerytury.

    Polubienie

 19. oti said

  Zero zdziwienia, żelazkiem czesany z podwiniętym ogonem melduje „wykonanie zadania” i zakończeniu swojego udziału (wyjdzie to wyjaśnieniu zabójstwa Magdy tylko na zdrowie). Mówi o jakichś zebranych materiałach, które przekaze organom… Co on zebrał, chyba opie#dol od silnorękich, żeby się nie wcinał? No i wszyscy niewinni a umoczeni w sprawę Polacy, to juz wogule niewinni jak nie wiem co. Ale jak napisałem, dla mnie zero zdziwienia.
  http://wolnosc24.pl/2017/05/12/koniec-sprawy-magdaleny-zuk-krzysztof-rutkowski-konczy-sledztwo-jak-mowi-biuro-w-calosci-wyjasnilo-te-sprawe-video/

  Polubienie

 20. krab said

  I tu pokazał swój „profesjonalizm” !!!! Jełop rozpływa się nad skutkami, a gdzie przyczyny???

  Polubienie

 21. kukul said

  mnie tez jeden kutas straszyl policja za to ze mu wygarnelem prawde w oczy ale mam to w doopie jest takie powiedzenie nie przejmuj sie hooj.a kladz i dalej jadz 🙂

  Polubienie

 22. kukula said

  mnie tez jeden kootas straszyl policja za to ze mu wygarnelem prawde w oczy ale mam to w doopie jest takie powiedzenie nie przejmuj sie huj.a kladz i dalej jadz 🙂

  Polubienie

 23. miziaforum said

  Polubienie

  • Lech X said

   W sumie to można już skupić się na rzeczach teraźniejszych. Wyjdzie na to ,że temat z Magdą jest też tematem zastępczym.Internauci będą dalej to ciągnąć aż do wyciśnięcia ostatniej kropli soku ,ae tymczasem nasz ulubiony temat powraca czyli:

   https://reporters.pl/7370/szok-wladze-we-lwowie-oglosily-2017-rokiem-upa-i-szuchewycza/

   Ukropy domagają się odbudowy pomnika u nas bo oni odbudowali nasz zniszczony ,ktory zniszczyli sami.

   Warto na to zerknąć.

   Polubienie

  • krab said

   Ja myślę, że ten zasrany adwokacina swój przekaz kierował do ludzi ocierających się o półświatek klubu wrocławskiego GREY. Wiele z takich osób pisało na temat preferencji i obyczajowości Markusa W, jak i jego powiązań ze światem POlityki. Podawali konkretne sytuacje. Chyba najbardziej ich chciał zastraszyć, on doskonale wie, że kilkuset tysiącom internautów to może skoczyć ….. Jeszcze jedno, gdyby faktycznie kogoś zastraszali powinien natychmiast podać to do szerokiej wiadomości.

   Polubienie

  • tteis77 said

   miź, wytłumacz mi bo może będziesz wiedział. ” mam przedawniony paszport czy vize, a chciałbym jak najszybciej dostać się tam gzie próbowałem”
   ile to trwa, gdzie mam to załatwiać.

   Polubienie

 24. jowram said

  8 V 2017 cz. 2 Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/05/8-v-2017-cz-2-jesli-nie-bedzie.html

  Polubienie

 25. kr kry said

  Jesli i tym razem mocodawcy pozostana bezkarni , a sprawa zostanie zamieciona pod dywan to Polska juz na zawsze pozostanie li tylko bananowa republika ala afrykanskich kacykow.

  Polubienie

  • oti said

   Pisałem wcześniej ,że pociągnięcie tematu zabójstwa Magdy Żuk wraz z rozpracowaniem procesowym osób w to zamieszanych w Polsce może spowodować efekt toczącej się kuli śnieżnej. Wszystko wskazuje, że chodzi o tzw „układ wrocłąwski”. Sporo mówi o tym Grzegorz Braun. Nie można wykluczyć a raczej należy się spodziewać, że im głębiej w las tym więcej drzew, czyli zaczęłoby się wielkie trzepanie beneficjentów czeciejrp. Zasięg powiązanych osób może obejmować całą Polskę. Układ doskonale o tym wie. Rola blogerów i internautów to, żeby prokuratura i inne mroczne siły czuły nasz oddech na plecach i nie spuściły sprawy do ścieku. Do tej pory trudno stwierdzić jakie jest stanowisko prokuratury i ministra sprawiedliwości. Jeżeli obecnie rządzący realnie chcą zmieniać Polskę, to mają doskonały powód (ta sprawa), dające im przy tym poparcie narodu. Tylko, no właśnie ….

   Polubienie

   • w said

    Nic im nie zrobia bo za tym stoja „”farbowani” Egipcjanie oraz imam z Wroclawia Palestynczyk …. Takie wyjazdy organizuja slynne sutenerki z Poznania o ktorych internauci trabia od 2004 roku dzialajace w kregu miss Polonia , eventow oraz modelek i agencji modelek..
    to one wraz z Borysewicz wypuszczaly do szejkow by im nasrac mieli za grosze do ryja i do Japonii.. Oczywiscie te panie sa w doskonalych relacjach z politykami i starszymi bracmi w wierze… Jedna z nich zwerbowala ex modelke dzis znana z wywiadow i polityki ktora szczuje przeciwko multi kulti.. .

    Polubienie

 26. sad said

  Polubienie

  • Anna said

   Według mnie to rzetelna informacja (to tłumaczenie). Mówi, że Mohmed (rezydent) dobrze wie o co chodzi i zapewnia, że będzie dobrze a chłopak ma ją u s p o k o i ć. Z kolei Magda mówi, że będzie tu „pracować” i że nie wróci ale prosi „zabierz mnie stąd”. Tu nie potrzeba detektywa, żeby wiedzieć w czym rzecz.
   Swoją drogą internauci wyszukali, że „kapitan” z którym rozmawia eM to wielka szycha w Hurgardzie i w regionie. Wszyscy się go boją.

   Polubienie

 27. zagrypiona said

  Oni, ten adwokat i jego klient powinni sie cieszyc ze sa grozby (tylko grozby, widoczne na ktore mozna zareagowac), a nie jakis seryjny po cichu. Juz by lepiej siedzieli cicho i nie zwracali na siebie niepotrzebnie uwagi. Bo to jest tak, nosil wilk razy kilka a potem wiadomo jak to bylo… A przy wladzy jest PIS i rozpracowanie tej sprawy mogloby im poprawic słupki w sondazach. To jest ich moment. (chociaz do pisu nie palam miloscia, ale kibicuje im w tej kwestii)

  Polubienie

  • Anna said

   Jeśli szejkowie arabscy stoją za tym to i unia każe nam mordę na kłódkę. Pis nie zrobi nic dla tych biednych osaczonych kobiet.
   Po długiej rozmowie naszego prokuratora gen. Z. z prokuratorem gen, Egiptu zaczęła się medialna śpiewka, że Magda zwariowała. Tyle to dało.

   Polubienie

   • w said

    nie tylko szejkowie ale i starsi bracia w wierze wiec PIS nie kiwnie palcem ..juz robi tak by nie byly znane wyniki sekcji
    co moze zrobic to tylko zamknac tych z dolu zanim nie odwiedzi ich SS.. grupenfuhrer Wolf

    Polubienie

 28. Elisabeth said

  1/ kiedy dostaje Sie akut schizofreni nie Maja schizofreni diagnosen?
  2 / mozna dostac akut psykoz. Halucynacje sluchawe, wzrokowe po poznaniu Tramadol ( srodka przeciwbolowego) Czy nie tak.? O tym wiedzia pracownicy stuzby zdrowia
  Mowia Sie ze dostalam tek / alkohol
  Tragedin
  Wspulczuje co przezywala
  Jaki okropny wewnetrzny stress
  3 / dziewczyna beiegala maraton
  Czyli dbala o swoja zdrowia, co jadla…
  Wykluczam narkotiki
  4 / co robia obcy mezczyzni w szpitalu?
  Dostarczyli ja i powini byc wyrzuceni z tomtad natychmiast a nie ciagaja ja jak przedmiot Obuzajace
  Pielegniarki Patrzy na to i puzniej wypowiada Sie ze jej zal…. Mowia duzo bzdur Chroni wlasnego tylka
  Spela jak ja rzekomo pilnowala?
  Kto wyzwala Sie z przwiazania do lozka w 1 sekunder?
  WIDAC ze dziewczyna boi Sie tych mezczyzn
  To Rola pielegniarki., lekarze i przdstawiciela polski ambasady
  5 / najwazniejszy
  Dzielna i jeszcze jako tako mysleca produkt yciekac
  Obserwoj
  Mowia ze ja woza z hotelu Do hotelu
  PO CO?
  Sprzedaja i zarabiaja na niej?
  W Jakim stressie mussla byc?
  Tlumacz?
  Wez polska z wielu generacj na Tlumacz a co ni tam mowia po arabisku ( sa ludzi co mieszkal i pracowali tam i mowia po arabisku)
  6 / expert konsult zachowania Sie zgwalconych osob ( mozna wykluczyc zapalenie gruppowe i to kulkakrotne?)
  7 / Rola ambasad / konsulatow polski?
  Prawidlowy przyklad konsula starszego Pana w Shanghai c a15 lat tema
  Zachowal Sie udzielil 100 % pomoc
  Peking 0 %
  7 / wsiasc amerikansk expert Szkody po wypadnieciu z okna / upadek
  Wyrzucona czy proba ucieczki?
  8/ duzy najwiekszy blad
  Sekcja w egipcie co zarabia na turister
  Chce wyjasnic przyczyne czy stracic na turister?
  Powinien byc polski lekarz biegly sadowy przy pbdukci Nikt nie powinien miec dostepu Do jej Zwlok
  Jest obywatelka polska
  Kiedy polska nauczy Sie bronic swoich obywateli poza swoimi granicami? Tak jak robia to ex amerikaner
  Nie wierze ze dobrze Sie Do Prawda Jesli nie wkozy Sie resurs Msz powinno zaangazowac Sie w to ekonomicznie zeby pokazac i DAC przyklad ze nie pozwalaja tak podle traktowac ich obywatelami
  Sprobujcie Sie dowiedziec co zrobila zwyki obywatele chanscy gdy zgwalcono chinke?
  Nikt nie odwazy Sie tego zrobic wiecej
  KTO to zrobic i gdzie podostawiam ber komentarza

  Polubienie

 29. Anna said

  Niektórzy przypuszczają, że ona żyje. Piszą, że ciało nie wróci do Polski. Nie ma ciała nie ma przestępstwa, czy tak?

  Polubienie

  • Sławek said

   Nigdzie o tym nie czytałem, ale przyszło mi to na myśl. Wszystko jest możliwe, jeśli zwłok nie będzie. Jak ją nafaszerowali to może nawet nie kontaktować ze światem a robić jako prostytutka.
   A tam zapewne to takie kobiety ledwo co mogą siedzieć na tyłku…

   Kiedyś leciał jakiś dokument gdzie to właśnie więzili kobiety i zmuszali je do prostytucji. Klienci nie patrzyli że krew już leci, dobijali do końca, byle zaspokoić swoje potrzeby (pierdolone prymitywy). Jak umarła to do kosza z resztą odpadów.

   Ale cóż, nie wszystkie kobiety się nauczą że są słabsze w świecie (nie chodzi o siłę fizyczną) i my faceci powinniśmy was chronić i ostrzegać przed złymi miejscami (czy po prostu niebezpieczeństwem).
   Mam wrażenie że czasem brakuje tej wyobraźni kobietą, jakby nie umiały wyobrazić sobie co inny facet może mieć w głowie. Tym bardziej w krajach gdzie kobieta się nie liczy i służy tylko do jednego.

   Nie wiem jak wyjdzie sprawa Magdy, szkoda dziewczyny. Nawet jaka by nie była (chodzi mi o taniec, osobiście kompletnie mi coś takiego nie przeszkadza).
   Wygląda na normalną zdrową na umyśle, pełną życia – tak jak na tym materiale filmowym gdzie opowiada ile to przebiegła km.

   Polubienie

 30. KnUR1 said

  [ PRZERYWNIK ]

  Polubienie

 31. sad said

  kolezka co tam byl mowi ze Magda byla w spiaczce farmakologicznej teraz pytanie jak mogla wyskoczyc z okna po wybudzeniu tak szybko ?????? to jest nie mozliwe po spiaczce ciezko jest kontrolowac rece i nawet wymowe a co dopiero skoordynowac ruchy wstac zlozka itp wiec TO CO MOWIA TO BUJDA JAKICH MALO

  Polubienie

 32. sad said

  obrzek mozgu zlamana noga w 3 miejscach pluco przebite PROSZE POMYSLCIE
  W TV POKAZUJA FILM JAK KAMERY DRUGIEGO SZPITALA NAGRYWALA PRZYJAZD MAGDY
  DZIEWCZYNA MIALA ZWIAZANE NADGARSTKI UNOSILA RECE BYLA PRZYTOMNA MIALA PODKURCZONE NOGI
  ODDYCHALA I PODNOSILA RECE ONA NIE WYSKOCZYLA W PIERWSZYM SZPITALU 300 KM Z TAKIM CZYMS JAK ZAPADNIETE PLUCO ? WIEC GDZIE RESPIRATOR SIE WAS PYTAM ? POWINNA SIE ODRAZU UDUSIC JAK ODDYCHALA PRZEZ KROPLOWKE? SCIEMA SCIEME POGANIA MOGA POKAZYWAC ROZNE FILMY ALE FIZJOLOGI I ANATOMI W TEJ DZIEDZINE NIE DA SIE WCISKAC KITU

  Polubienie

  • sad said

   ZWIAZANE NADGARSTKI PO CO ? ZAPADNIETE PLUCO POLAMNA NOGA W 3 MIEJSCACH OBRZEK MOZGU I CO ZWIAZLI JA NIBY BOL JEST TAKI PRZY PRZY TEGO TYPU OBRAZENIACH ZE PACJENT NIE MOZE SIE PODNIESC RUSZYCH REKA A TUTAJ ZWIAZANA DODAM Z TEGO CO WIDAC TYLKO RECE URUCHOMCIE MYSLENIE NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC TYM MEDIOM
   POLSKA EGIPT POSWIECA JEDNA DZIEWCZYNA BY UTRZYMAC ZYSKI ZALEZY JAK I STRONIE POLSKIEJ NA TYM JAK EGIPSKIEJ
   POLECAM POSLUCHANIE DAWIDA OZDOBY TO BYL FACET I CO ZNIM ZROBILI A WYOBRZCIE TERAZ SOBIE SYTUACJE Z LADNA POLKA I WSZEDZIE MEZCZYZNI JA OTACZALI DAWID OZDOBA MOWIL ZE WSZYSTKO CHCA TUSZOWAC CALA JEGO HISTORIE TERAZ JEST TAK SAMO

   Polubienie

   • tteis77 said

    sad, „ktoś spaprał sobie robotę”, ja kończę temat, nagadasz się a i tak nie ma poprawy, czekam na tą kolejną wojnę światową,mam nadzieje że będzie, a wtedy porozmawiamy.

    Polubienie

   • sad said

    daje 99% na zbiorowy gwalt

    Polubienie

    • w said

     powodem tragedii byl dowod ktory mieli na wszystkich lub Magde mowi o tym na filmiku wydaje mi sie ,ze tam pada slowo Oni maja dowod… to co inny slysza jako sto… i jeszcze jedno powodem tez moze byc ,ze MAGDA zobaczyla kogos w oplakanym stanie kogo znala a uznala ,ze umarla lub zaginela o tym mowi : OnI maja rozne sztuczki oni robia ( IM lub JEJ ) wydaje mi sie ,ze mowi JEJ…
     To spowodowalo nienawisc i chec zemsty agresje i zalamanie nerwowe …Byc moze ktos zniknal z ich paczki jakis czas temu…
     Sprawa jest oparta o wiele watkow watek polski przygotowac spoleczenstwo do zmian i imigrantow , usunac z placowek dyplomatow mowa o 200.. zaraz po ogloszeniu o sprzedazy samochodu Magdy pojawila sie w marcu propozycja wydalenia ich z roznych krajow..
     zatem ktos z UW dal im cynka jak dzialac na tyle zeby samemu uruchomic swoja machine a ich w razie czego poswiecic a nawet zmusic do samobojstw…

     Polubienie

 33. sad said

  Jednakże na potwierdzenie tej tezy wypowiedział się Ernst R., pracownik konsulatu generalnego Bundesrepublik Deutschland we Wrocławiu. Internauta przekazał informację, że rezydenci już pierwszego dnia zgłosili nietypowe zachowanie denatki. Było to powiązane z tym, że pierwszego dnia przebywała w hotelowym barze obok dwóch nieznanych mężczyzn, którzy „odprowadzili ją do pokoju”. Według niego istnieją nagrania potwierdzające, że z pokoju wydobywały się nieartykułowane dźwięki. W dodatku polscy sąsiedzi kobiety mieli zobaczyć, że kobieta słaniała się na nogach i była „podtrzymywana przez dwóch panów, którzy odprowadzili ją w nieznanym kierunku”. Zaznaczamy, że jest to jedna z najbardziej prawdopodobnych teorii badanych przez polską prokuraturę. W tej sprawie przesłuchiwani są świadkowie oraz włączył się w nią prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

  Polubienie

  • Sławek said

   Równie dobrze może być tak że ten jej, jego paczka i Magda mieli jakieś tam plany. Teraz ona miała coś załatwić, sprawa się skomplikowała i wyszło jak wyszło.

   Nagranie to wygląda tak jakby mówiła szyfrem i oni pewnie wiedzą co mówi.
   Cholernie dziwna sprawa – tyle opcji jak to mogło wyglądać. Ile ludzi to tyle teorii.

   Moim zdaniem wszyscy są bardzo dziwni, łącznie z jej rodzicami.

   Polubienie

   • w said

    chodzilo o duza kase na wesele 200 osob w USA a to kosztuje .. zatem pojechala na rozmowy moim zdaniem ona ogladala burdel i rozmawiala z kims ( rezydent mogl tlumaczyc) jakims prezesem lub policjantem wojskowym o dwoch sprawach :
    1) handel kobiet w tym sie sprawdzala dobrze bo znala srodowisko modelek
    2) narkotyki do Egiptu nie warto z Egiptu jest chyba lepsza cena niz z Czech .. mefedron ale wartosc mefedronu to 1 mln a oni takich pieniedzy nie mieli i wazy to 14 kg wiec na to potrzebna jest duza walizka… czy w ogole miala walizke nie ma monitoringu pewnie miala tylko mala torbe co wyklucza narkotyki ale raczej zaplate za poprzednie… byla kilka razy w Egipcie widziano ja w Hurgadzie..tez wtedy juz swirowala..
    3) terroryzm zalatwienie ludzi z Egiptu do akcji..w Polsce…W Pradze byl Zloty nie wiadomo czy przesiadka w Pradze czy jakies rozmowy z kims … I oczywiscie Magda zniknela na dwa dni od przylotu wylaczony telefon… czyzby byla w burdelach na inspekcji oraz rozmawiala z Captain Khaled z Daesh ?
    Obawiam sie ze ktos chce w Polsce zrobic nam fajerwerki i przewrot i dlatego ten filmik trafil do sieci by sprawdzic Polakow co mozna a co jeszcze nie…
    Tylko dlaczego nie stosuja zawodowcow z Polski a amatorke? Hadacz ,Markus…

    Polubienie

    • Sławek said

     Po 3 mc chciała się z nim hajtnąć? no ok xD

     Gdzie takie info że chciała zrobić w USA wesele na 200 osób? To równie dobrze można powiedzieć że chciała zrobić libację alkoholową + bić rekord na ilość wypitych flaszek.
     Kto normalny wchodzi w jakieś szemrane interesy po to aby zaprosić ludzi na jakieś wydarzenie… Ona nie wygląda na idiotkę.

     Polubienie

 34. sad said

  dodam ze dlatego sie wlaczyl konsulat niemiecki w ta sprawe bo niemieckie malzenstwo bylo sytuacja zaniepokojone nagralo mezczyzn przychodzacych do pokoju magdy w pokoju bylo slychac dziwna wymowe maz niemki zapukal ale byla kompletna cisza
  malzenstwo to dodalo rowniez ze mezczyzni ci chodzili po korytarzu prawie cala noc

  Polubienie

 35. sad said

  AHA CO DO NAGRANIA ZE SZPITALA 1 WSZEGO SZPITALA
  GDZIE BYLA SZAMOTANINA Z MAGDA DLACZEGO ONA CHCAILA ZASLONIC OKNO ,
  NIE BYLO TO PO TO BY COS ZASLONIC ONA ZASLONILA JE BY JEJ NIEWYRZUCILI PRZEZ NIE
  WTEDY CHCIELI TO ZROBIC
  WYTLUMACZCIE DLACZEGO MIALA PO TYM SKOKU OBRAZENIA TYLKO LEWEJ STRONY
  JAK SIE CHCE WYSKOCZYC Z OKNA TO RACZEJ SKACZE SIE NA NOGI WIEC TO JEST JUZ DZIWNE
  WIEC MUSIALA Z TEGO OKNA WYLECIEC BOKIEM CZEGO BY SAMA NIE ZROBILA

  Polubienie

 36. sad said

  Owy Marcusek pracuje w Salonie Fryzjerskim Qualite. TO znaczy ze WATEK POWIAZAN Z KLUBEM GREY JEST PRAWDZIWY I JEJ KONEKSJE NA FEJSIE JEDNAK JEST FRYZJEREM
  http://www.qualite.pl/stylisci/

  Polubienie

 37. sad said

  wpiszcie na youtube

  tytul

  Kto wita się z facetem z karetki i nerwowo dzwoni z budki? Magda Żuk

  Polubienie

 38. sdsdsiu said

  Dostała pigułkę, chłopaczki poużywały, dziewczyna zwariowała.
  Tyle w temacie.
  Teraz to możemy dogadać się:
  Wyjechać na wycieczkę, podstawić dziewczynę, dojebać arabom.
  A jak boicie się adwokatów itp. to używajcie tora, piszcie na bitmessage, a nie na gównach typu face, YT, wp, onet.
  Kiedy dowiedzieliście się, że Polska jest cenzurowana i gnojona?
  Wbijajcie do bezpiecznego i szyfrowanego internetu przez torbrowsera.

  Polubienie

  • sdsdsiu said

   A jak zwariowała to nie wiadomo czy sama wyskoczyła czy ją wyrzucili.
   Czy wierzycie, że nie miała możliwości poproszenia kogoś o pomoc?
   Prawie każdy chodzi ze smartfonem to mogłaby poprosić o napisanie do kogoś na FB w celu napisania prawdy.
   Ewentualnie naszprycowali do granic świadomości i już nawet nie umiała poprosić o pomoc.

   Polubienie

  • Sławek said

   Tor nie gwarantuje Ci prywatności. Jedynie coś co daje rozproszenie w większym stopniu jest bezpieczne. Ale błagam z tymi pozwami to ściema… Każdy może przeglądać co chce i o ile nie obraża ludzi posługując się konkretnymi danymi to nie ma co się bać. Piszesz np. Maciek Ch. – ile takich osób może mieć nazwisko na Ch. – z pewnością w Chuj 🙂

   Polubienie

   • sdsdsiu said

    Tor może i nie gwarantuje 100% prywatności, ale przy zgłoszeniu komentarza policja otrzyma tylko IP węzła wyjściowego tora.
    Z takim IP to musieliby monitorować wszystkich użytkownków tora przez cały czas.
    Także nie dezinformuj.
    Do pisania komentarzy tor jest bardzo dobry.
    Co innego ukryta i szyfrowana usługa.
    Tam możesz być testowany cały czas.

    Polubienie

 39. sad said

  kochani wpiszcie w google ten tytul nie mowie ze chodziloim o organy ale angole odkryli ze gang w 25 doktorow i pielegniarek byl zamieszany w szpitalach o handel organami wiec wierzcie mi
  oni prawdy nie powiedza tam jest korupcja , glowny prokuragtor egiptu prowadzi sprawe wiec
  zapomnijmy o tej smiesznej sekcji

  Egypt arrests ‚organ trafficking ring’

  Polubienie

 40. Ewa said

  Co za paradoksalnt zart pozywac opinie publiczna za podianie wlasnego zdania zbudowabego na postawie dostepnych poszlak. Podejrzanych jest wielu Markus .W jest jednym z kregu tych osob . Takie prawo wolnego czlowieka I nikt go nie skazuje Bo taka noc ma wylacznie wymiar sprawiedliwosci . A czego pan mecenas Tak sie boi??? To bym chciala wiedziec. Pozdrawiam .

  Polubienie

 41. wszelka zaraza przychodzi ze wschodu said

  parę lat temu ” turyšci” z israela zdemolowali pokoje hotelowe w Polsce dosłownie obsrali pošciel šciany ,obrzygali, kto miał na co ochotę. Przyczynę podano….nie zbiorowa schiza tylko „frustracja” po wizycie w

  Polubienie

 42. werte said

  to,żezostała zabita nie ma wątpliwošci I to w okrutny sposôb na oczach milionôw!!!… Otôż po wyrzuceniu z okna oprawcy pobiegli ją po prostu posprzątać..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: