Miziaforum's Blog

Bardzo ważna informacja choć nie pozorna sama w sobie W Polsce ma służyć dowództwo Mission Command Elemen

Posted by miziaforum w dniu Maj 2, 2017


W POŁĄCZENIU Z NIEDAWNĄ DECYZJĄ O ZAINSTALOWANIU SIE NA UKRAINIE SZTABU POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGADY , TA INFORMACJA Z TEGO SAMEGO ŹRÓDŁA , JEST DLA LOGICZNIE MYŚLĄCYCH BARDZO NIEPOKOJĄCA

Pilne ! UKRAINA SZTAB POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGAD

BO ! CO OZNACZA PRZESUWANIE SZTABÓW W INNE MIEJSCA ……..

A PO ZA TYM TEKST BARDZO WIELE WYJAŚNIA W PROST ……

Pentagon planuje przenieść dowództwo szczebla dywizji dla działań w Europie z niemieckiego Baumholder do Poznania – ustalił portal Defence24.pl. Oznacza to, że działania amerykańskich wojsk Europie Środkowo-Wschodniej będą koordynowane z Polski.

Mission Command Element to jednostka dowodzenia szczebla dywizyjnego dla US Army Europe, powstała w 2015 roku na bazie struktur 4 Dywizji Piechoty (nazwa historyczna, jest to bowiem jednostka pancerno-zmechanizowana – przyp. red.) stacjonującej na stałe Fort Carson w stanie Kolorado.

St. sierż. Brent M. Williams, rzecznik Mission Command Element dla operacji Atlantic Resolve tłumaczy, że przeniesienie jednostki dowódczej z Niemiec do Polski podyktowane jest przede wszystkim „chęcią wzmocnienia zdolności manewrowania wojskami”.

„Relokacja Mission Command Element z Niemiec do Polski zwiększa efektywność, skuteczność i zdolność US Army do manewrowania wojskami. Wysunięta obecność MCE umożliwia jeszcze lepsze połączenie US Army Europe z sojusznikami, przywódcami i cywilami z państw europejskich, i w końcu zwiększa przygotowanie Sojuszu do odpowiedzi na jakiekolwiek zagrożenie lub kryzys w Europie” – napisał w oświadczeniu Williams”.

http://www.tvp.info/30208691/amerykanie-przeniosa-dowodztwo-z-niemiec-do-polski-wieksza-efektywnosc

1 – JAKIEGO TO KRYZYSU SPODZIEWAJĄ SIĘ W EUROPIE ??  – wytłuszczenie z tekstu oryginalnego na czerwono

2- JAKIE DZIAŁANIA AMERYKAŃSKICH WOJSK W EUROPIE SRODKOWO WSCHODNIEJ BĘDĄ KOORDYNOWAĆ ?  z Poznania .. – wytłuszczenia z tekstu oryginalnego na niebiesko

Służby prasowe US Army nie ujawniają na razie szczegółów podjętej decyzji. Oznacza ona jednak prawdopodobnie, że na bazie oceny potrzeb operacyjnych uznano, iż to Polska jest właściwą lokalizacją dla głównego dowództwa jednostek manewrowych wojsk lądowych. O „przybliżenie” miejsc dyslokacji struktur dowodzenia apelowali wcześniej publicznie politycy z regionu, w tym szef BBN Paweł Soloch czy prezydent Litwy Dalia Grybauskaite. Od granicy polsko-litewskiej do Poznania jest około 450 km, do Kaliningradu około 300 km. Natomiast od niemieckiego Baumholder (gdzie dziś znajduje się Mission Command Element) do przesmyku suwalskiego jest około 1200 km.

Przeniesienie jednostki dowódczej (a nie bojowej) z Niemiec do Polski jest też politycznym sygnałem zaangażowania w obronę wschodniej flanki. Można jednak przypuszczać, że przesunięcie dowództwa jest wynikiem analiz, ćwiczeń i/lub gier wojennych prowadzonych w ramach operacji Atlantic Resolve

http://www.defence24.pl/588851,dowodztwo-dywizyjne-us-army-w-poznaniu-przeniesienie-z-niemiec-zwiek

Komentarze 42 to “Bardzo ważna informacja choć nie pozorna sama w sobie W Polsce ma służyć dowództwo Mission Command Elemen”

 1. tteis77 said

  głównego, i w poznaniu. „co za **** wykłada się na talerzu”, to nie główne tylko podpucha,rozkazy przychodzą z innego miejsca.

  Polubienie

 2. Elba said

  Jesteśmy dziś świadkami budowy Wielkiej Chazarii (alias żydowskiej suwerenności wyspowej od Odessy po Wrocław) na wschodniej Ukrainie (Kołomojski i jego prywatna armia udająca ochotników tzw. ATO, pomijając, że ATO ma tyle wspólnego z antyterroryzmem, co leninowska „Prawda” z prawdą, no chyba że z gówno-prawdą), ale to wszystkiego nie wyjaśnia.

  Zbrodniczy nacjonalizm ukraińsko-galicyjski to dzieło polityki niemieckiej, którym udało się stworzyć i wyhodować antypolskiego potwora na swój, pruski, a potem nazistowski obraz i podobieństwo.

  To, że dziś starsi i mądrzejsi z korzeniami aż do Palestyny z powodzeniem wykorzystują niemieckiego golema do swoich rozgrywek z Moskalikami na drugorzędnym froncie europejskim, to inna sprawa (co do drugorzędności frontu europejskiego, czytaj Grzegorz Braun: PARTYZANTKA PLUS, czyli BAJKI ROBOTÓW DLA NAIWNYCH MISIÓW).

  Prawdziwy ukraiński patriota i przyjaciel Polski, ś.p. profesor Wiktor Poliszczuk, całe swoje życie poświęcił na zmycie z narodu ukraińskiego hańby rakowej narośli i gangreny, za jaką uważał banderyzm, a któremu hołdowało wg jego obliczeń około 2% ludności.

  Polskie władze dysponowały i być może wciąż jeszcze dysponują wszelkimi narzędziami, żeby wypełnić testament profesora Poliszczuka. Niestety, nie mająca chyba odpowiedników głupota, lękliwość, uzależnienie od Niemiec (twórcy banderyzmu) i wreszcie irracjonalna nienawiść do Rosji (połączona najwyraźniej z kompleksem krótkiego Wicka i Wacka) zadecydowały, iż postanowiliśmy po raz kolejny popełnić piękne samobójstwo.

  Polubienie

 3. Lech X said

  Właśnie miałem wstawić linka z wp.pl

  http://wiadomosci.wp.pl/amerykanie-przeniosa-dowodztwo-z-niemiec-do-polski-6118381574191233a

  Polubienie

 4. Lech X said

  Wyboraźcie sobie ,że dowództwo znajdowało się w Niemczech tóż przy granicy z Francją:

  https://www.google.pl/maps/place/55774+Gmina+zwi%C4%85zkowa+Baumholder,+Niemcy/@49.6213654,2.8898913,6z/data=!4m5!3m4!1s0x4795efd3d18e53e5:0x16b7a4c3eb1b2487!8m2!3d49.617846!4d7.329064

  Coś bardzo daleko się wysuneli…

  Polubienie

 5. marek said

  http://pikio.pl/nowa-luksusowa-droga-uchodzcow-do-europy-nie-zgadniecie-kto-za-to-placi/

  Polubienie

 6. marek said

  http://reporters.pl/7200/pakistanski-imigrant-wychowywal-zone-dwoma-mlotkami/

  Polubienie

 7. zagrypiona said

  To proponuję niech założą swoja siedzibe w zamku cesarskim w Poznaniu, jak wszelcy inni wczesniejsi okupanci.

  Chociaz ja tu czegos nie rozumiem. Dowództwo wojsk innego obcego panstwa planuje sobie zalozyc baze w innym wolnym kraju. Ot tak. Puknęli palcem w mape i już. A co na to panstwo w którym ma byc baza? To się chyba raczej ogłasza w formie pytania, CZY mozemy a nie ze planujemy / chcemy. Co to w ogole jest? To moze w zamian za to Polska zrobi sobie bazę w Berlinie. A jak…

  Dobra wiem, jestesmy niewolnikami tak sobie tylko teoretyzuję. Chyba jednak spieprzę na tą Islandie bo tutaj niedługo będzie zagrożenie życia.

  Polubienie

  • w said

   W Poznaniu w koszarach wojskowych ostatnio sciagnieto duza czesc uzbrojenia i sprzetu , a okna sa zasloniete kocami , przebywaja tam jakies oddzialy jankesow .byc moze to oni szykowali grunt pod sztab.?

   Polubienie

 8. w said

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/szok-w-rumi-ukradli-zwloki-z-gobu_988003.html Mizia cos dla Ciebie , moze sprawdz czy w roznych krajach nie probowano /lub im sie udalo podpierdolic zwloki z lat 90tych…. Rommy Schneider chcieli tez zabrac… I czy istnieje jakis obrzed i ile musi miec zwlok by sie rozpoczal i w jakim celu ( wojna?)

  Polubienie

 9. Lech X said

  NIE WIEM CZY WIECIE ALE NA YOUTUBE POJAWIŁ SIĘ FILM ,,WOŁYŃ”. MOŻNA OBEJRZEĆ CAŁOŚĆ.

  Polubienie

  • Anna said

   Dzięki.

   Polubienie

  • llubię said

   A Tyma już Nam grozi II Wołyniem !!! 😦
   http://wolnosc24.pl/2017/04/28/prezes-zwiazku-ukraincow-w-polsce-grozi-nam-drugim-wolyniem-tymczasem-ukrainski-ipn-delegalizuje-105-polskich-pomnikow/

   Polubienie

   • Lech X said

    O Tymie już było.Cel nr.1 w kwestii ukraińskiej.

    Polubienie

    • Lech X said

     Myśle,że najpierw może sie zacząć od pobić a potem morderstw na pokaz w celu zastraszenia.Nie sądze,że pozwoliliby sobie na pełne zdziczenie i zabijanie Polaków tam mieszkających.Jeżeli tak, to jestem pewien ,że reakcja Polaków w Polsce byłaby mocna i nienawiść skierowałaby się na Ukraińców tu żyjących.Wkraczające wojska polskie na Ukraine wraz z licznymi ochotniczymi grupami zajełyby Lwów po czym następnie w konflikt włączyłyby się regularne wojska armi ukraińskiej przy jednoczesnym właśnie ,,powstaniu” Ukraińców na terenie Polski w regionach południowo-wschodnich.Zależy ile im się udałoby zgromadzić broni tutaj.Na pewno wszystko byłoby ze sobą odpowiednio zsynchronizowane w czasie,a nawet ataki w Polsce mogłyby mieć miejsce w wielu lokacjach we wszystkich województwach co spowodowałoby niemożliwość przemieszania polskich jednostek w te wszytskie miejsca,a nawet jeśli to miałoby to odciążyć ,,front wołyński”. Policja raczej może być w miastach niewystarczającą siłą.Bierzmy też pod uwage ,że gdzie niegdzie Ukropy są członkami polskiej policji.
     Jak człowiek odczłowiecza się w kulturze niższej to potem jest zdolny do wszytskiego. ISIS i inni fanatycy są tego dobrym przykładem.

     Polubienie

     • llubię said

      A widziałeś , jak dzisiaj ta swołocz baluje … jak sobie zrobili tort w kształcie polskiego niemowlaka i ubawieni go kroją ??? A na filmie „Wołyń” klaszczą ??? 😦

      Polubienie

      • Lech X said

       Dzisiaj ? Masz jakiegoś linka ?
       Nie możemy bać się takich rzeczy. Ukrainiec to stworzony problem ,który prędzej czy później zostanie rozwiązany.Całe państwo i narodowość również jako ,że nie ma żądnych podstaw historycznych a jest jedynie konstruktem jednego z zaborów—>Niemców.
       Nie można się też dawać zastraszać.Oni nie są tacy odważni.,Gdyby byli to by za przeproszeniem nie spie*dalali tutaj do roboty i ciepłej wanny,tylko obaliliby ten rząd lub siedzieli i walczyli z Rosjanami w Donbasie o cały przemysł i surowce. Tacy waleczni są,że tylko cywilów umieli ,,pokonać” i teraz sobie siedzą przed linią frontu i strzelają z artylerii do rosyjskich dzieci i matek.Jak do jakiejś wsi w Donbasie jedna z bojówek wkroczyła to młode dziewczyny zgwałcili i zamordowali.Stare tradycje.Tacy to tylko rozumieją język siły.Mentalność azjaty.

       Polubienie

       • llubię said

        Masz tu link, jak nie wierzysz 😦

        Polubienie

       • Lech X said

        A widziałem go już raz.Ale oni tutaj kroją niemowlaka na tle flagi rosyjskiej.
        A co do zdziczenia Ukraińców(dużej ich części bo i są bardzo też przyzwoici i dobrze ukształtowani ludzie,szczególnie w większych miastach), to można przypomnieć ostatni wybryk hołoty przy granicy jak naszych profesorów zaatakowali ,krzycząc przy tym ,że zrobią nam ,,powstanie”:

        O ile dobrze pamiętam,granica została zamknięta(zawieszony ruch graniczny) na czas szczytu NATO w Warszawie i Światowych dni młodzieży.

        Polubienie

       • llubię said

        Ta dzicz się wściekała, bo nie mogli tu wjechać … ale granice znowu otworzyli i tu wjechali !!! Oni tu są !!! … I masz tu jeszcze coś … „na deserek” 😦
        http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/485-hodujemy-weza-na-wlasnej-piersi

        Polubienie

   • w said

    nie grozi tylko nam sugeruje ,ze do tego dojdzie na wlasne zyczenie Polakow ,, jego wypowiedz brzmi tylko o cerkwiach ,ze Polacy juz zapomnieli jak je zajeli w 1938 r ( w domysle i co to spowodowalo) .. Polacy sie sami prosza..by ich lac…

    Polubienie

 10. PONADSWIETLNY said

  Te ścierwa popamiętają sobie POLSKĘ !!!

  Polubienie

 11. kukula said

  ja podejrzewam ze do zadnej wojny z rosja nie dojdzie bardziej bym sie obawial inwazji chin na rosje a co za tym idzie urzycia broni nuklearnej ( tzwn korea polnocna jest kontrolowana w 100% przez chiny)

  Polubienie

  • w said

   Chiny dawno nie uczestniczyly w zadnej militarnej akcji stad musza sie sprawdzic , gdzie moze Syria , moze Korea … To oni pierwsi zaatakuja.. Trup chce wlasnie wprowadzic CHiny do wojny..Oczywiscie CHiny zdradza Rosje i stana po stronie ISIS…
   A co do Korei to jest w szoku ze po CHinach odmowili wspolpracy handlowej poza zywnoscia i czyms jeszcze INDIE…

   Polubienie

 12. krab said

  Żeby nie było złudzeń….. królowa „bawi” się w wieszczkę na swoim urodzinowym spotkaniu , a może tylko głośno wypowiada to, co doskonale wie, przecież jest jedną z nich!
  „„2017 jest bardzo szczególnym rokiem. W historii będzie znany jako początek III wojny światowej”, powiedziała królowa z diabelskim uśmiechem, zdaniem wtajemniczonego w Zamku Windsor.
  „Królowa mówiła jakby od podszewki znała plany iluminatów” – powiedział wtajemniczony, zastrzegając sobie anonimowość. „Co gorsze, wydawała się mieć dreszczyk emocji z powodu nowej wojny światowej”.
  „Do końca 2017 świat stanie się nierozpoznawalny jeśli zwiększy się siła iluminatów. Wojna na Bliskim Wschodzie od dawna jest preferowaną przez kabałę metodą wszczęcia III wojny światowej , doprowadzając do bezpośredniej konfrontacji Rosję, Chiny i Amerykę, zanim wejdzie w końcową fazę ich planu dominacji globalnej.
  Królowa powiedziała: „Trzeba się przygotować, bo wkrótce obudzi się nowy świt ludzkości, który nie może nadejść bez okresu całkowitej ciemności, najczarniejszych nocy, jakich nigdy nie doświadczyliśmy”.
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/114043-krolowa-elzbieta-ostrzega-iii-wojna-swiatowa-musi-rozpoczac-sie-w-2017

  Polubienie

 13. krab said

  Jak ktoś ten lek dostawał …. niech sprawdzi się pod kątem HIV !!!!
  „Wewnętrzne dokumenty firmy oraz wyniki śledztwa świadczą, że koncern Bayer z pełną świadomością sprzedawał zainfekowane wirusem HIV lekarstwa.Wewnętrzne dokumenty Bayer ukazują, że kiedy wiedzieli w 100% o tym, że mają lekarstwo zainfekowane wirusem HIV, wycofali produkt z amerykańskiego rynku i wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Lek o nazwie Faktor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię.”
  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/114073-wirus-hiv-w-leku-firmy-bayer

  Polubienie

 14. krab said

  Polubienie

 15. mironik said

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wa%C5%82%C4%99sa-znowu-pokazuje-dow%C3%B3d-%C5%BCe-krad%C5%82-dokumenty-z-archiw%C3%B3w-gdzie-jest-prokuratura/ar-BBAIPml?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp
  „Wałęsa publikuje na FB dokument UOP z prywatnej kolekcji do posiadania którego nie ma tytułu prawnego! Pewnie z kolekcji „wypożyczonych” w latach 1992-1995″ – komentuje całą sprawę historyk, i pyta: „Gdzie jest państwo prawa?”.
  —————————
  No tak Cenckiewicz, ale no prywatna kolekcja tajnych dokumentów …?

  Polubienie

 16. sieciarz said

  Coś sie wydarzy na dniach.
  Angole już się szykują.
  Do 13.05.2017 ma być już po wszystkim

  Polubienie

  • pepe75 said

   na jakiej podstawie tak sądzisz ?

   Polubienie

   • sieciarz said

    1/
    „… W Egipcie odbyło się spotkanie Papieża z prezydentem Abd al-Fattah as-Sisi. Dostojnicy obu państw uhonorowali się wzajemnie, wręczając sobie medale. Podczas uroczystości Franciszek z jakiegoś powodu powiedział, że wkrótce takie dary nie będą mu już potrzebne.

    Potem Papież udał się na konferencję do Sheikhdom Al-Azhar w Kairze, gdzie wraz z Wielkim Imamem odpowiadał na pytania dziennikarzy. Wydarzyło się wówczas coś niepokojącego. Z urywek rozmów wynika, że szef watykańskiej dyplomacji zapowiada apokalipsę, a Imam dodał, że nie możemy do tego dopuścić…”

    2/
    Pilna narada w Pałacu Buckingham

    (nie chodzi bynajmniej o news podany prasie czyli o staruszka Filipa )

    3/ data
    każdy wie co się wydarzyło 13.05.1917

    „512” 5 12 – liczba borysa39

    Polubienie

    • pepe75 said

     dzięki za tak szczegółowe informacje, może masz rację że do 13 maja będzie pozamiatane ( moim zdaniem do 2019 roku zmieni się wszystko ) Anglo-sasi wychodzą z wiadomych struktur a oni zawsze zwiewali na czas .

     Polubienie

    • Anna said

     no tak, 13 maja blisko, 100 lat od Objawienia w Fatimie, Fatima to imię córki Mahometa, islam szaleje, III Tajemnica nie ujawniona światu ale oni ją znają, wiedzę zachowali dla siebie -s..s-y wiedzą co się wydarzy!!! nam nie powiedzieli a dla siebie naszykowali super schrony pod ziemią, my możemy tylko pożegnać się pięknie z bliskimi

     Polubienie

  • w said

   nie wiadomo bo statek obcych rozbil sie o Jowisza w kwietniu , czy zdazy przybyc nowy na 13 maja? Tanczace dyski ?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: