Miziaforum's Blog

Ukraińcy w Polsce próba ingerencji w procedury administracyjne w Polsce BLOKOWANIE habilitacji dr. Zapałowskiego

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 29, 2017


25 wkietnia uchwałą Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej dr Andrzej Zapałowski otrzymał stopień doktora habilitowanego nauk o bezpieczeństwie. Nadanie mu stopnia naukowego usiłowali uniemożliwić działający w Polsce ukraińscy nacjonaliści, o czym dr hab. Zapałowski poinformował na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Nadmienię, iż wszystkie recenzje habilitacyjne i opinie członków komisji w formie pisemnej miałem pozytywne. Wobec powyższego Komisja Habilitacyjna podjęła uchwałę o skierowaniu wniosku na Radę Wydziału o nadanie stopnia” napisał Zapałowski.

„Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie akcja środowisk powiązanych z przewodniczącym Związku Ukraińców w Polsce Piotrem Tymą, który osobiście publikował apele na swojej stronie Facebook o zablokowanie mi postępowania habilitacyjnego. W działania zaangażowało się kilka gazet i portali powiązanych z tym towarzystwem. Bardzo charakterystyczne było także to, że narracja tych ataków wskazuje, iż były one koordynowane z jednego ośrodka” relacjonował Zapałowski.

„To tylko pokazuje jak pewne środowiska ingerują pozamerytorycznie w formie szantażu w procedury administracyjne w Polsce” zauważył, dodając, iż „przyjdzie czas na bardziej konkretne przedstawienie sprawy i powiązań, a są one wiele mówiące także ze względów bezpieczeństwa Polski”.

(Na podst. Prawy.pl)

słowa dr. Zapałowskiego na czerwono , jemu na razie nie wypada mówić o co chodzi ale ja mogę wyjść przed szereg i zasygnalizować konkrety , oto one … choć też na razie nie do końca powiedziane ALE PRZYJDZIE NA TO CZAS ……….

Do Polski z Ukrainy płynie rzeka broni i wyposażenia Piechoty …

ALARM !! – CO KNUJĄ UKRAIŃCY BANDEROWCY W 19 POLSKICH POW

Ukraińscy oficerowie KONTROLUJĄ POLSKIE WOJSKO INSPEKCJA TRW

Komentarzy 6 to “Ukraińcy w Polsce próba ingerencji w procedury administracyjne w Polsce BLOKOWANIE habilitacji dr. Zapałowskiego”

 1. miziaforum said

  https://miziaforum.wordpress.com/wezwanie-do-zaplaty-do-rzad-ukrainski-musicie-za-to-zaplacic-i-zaplacicie/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  SAMI WIDZICIE ZE PRAKTYCZNIE NIEMA TYGODNIA ZEBY W POLSCE NIE DOCHODZIŁO DO ESKALACJI UKRAIŃSKIEJ BUTY I CHAMSTWA

  DZISIEJSZY ART. WYZEJ ZAMIESZCZONY MNIE OSOBIŚCIE PRZEKONAŁ ZE

  NAJWIĘKSZYM ZAGROZENIEM JEST DLA POLSKI UKRAINA !!!!!!! WIĘKSZYM OD ISLAMU , NIEMIECKIEJ POLITYKI A NAWET WYIMAGINOWANEJ ROSYJSKIEJ POLITYKI

  ONI CHCĄ JUZ DECYDOWAĆ O TYM KTÓRY POLAK W POLSCE MOŻE OTRZYMAĆ TYTUŁ NAUKOWY A KTÓRY NIE

  „Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie akcja środowisk powiązanych z przewodniczącym Związku Ukraińców w Polsce Piotrem Tymą, który osobiście publikował apele na swojej stronie Facebook o zablokowanie mi postępowania habilitacyjnego. W działania zaangażowało się kilka gazet i portali powiązanych z tym towarzystwem. Bardzo charakterystyczne było także to, że narracja tych ataków wskazuje, iż były one koordynowane z jednego ośrodka” relacjonował Zapałowski.”

  Polubienie

 3. marek said

  http://pikio.pl/prawdziwa-plaga-we-francji-klienci-bankomatow-na-celowniku-dzieciecych-gangow-fotovideo/

  Polubienie

 4. Lech X said

  Troche o Panu Zapałowskim.Ciekawy wywiad.

  http://geopolityka.net/andrzej-zapalowski-wiecej-powsciagliwosci-w-relacjach-z-ukraina/

  Polubienie

 5. krab said

  Bo gdyby przeprowadzono nie akcję Wisła, tylko akcję Bug i wypieprzono to całe tałatajswo za Bug, a Polaków do Polski, dziś nie byłoby hydry w postaci Syczów, Tymów, Kowali, Piekieł i innych ! Zrobili kiedyś multi kulti, które dostało zielone światło to się teraz panoszy. Przecież większość tych „obywateli polskich” jest w prostej linii potomkami oun czy upa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: