Miziaforum's Blog

Niemcy w SZOKU !! DOWIEDZIELI SIĘ ZE W EUROPIE JEST KRAJ W KTÓRYM OFICJALNIE BOHATERAMI NARODOWYMI SĄ SS-mani !!!

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 29, 2017


🙂 JAM TO NIE CHWALĄC SIĘ SPRAWIŁ ZE NIEMCY NAJPIERW ZBARANIELI ….. PO CHWILI ŻĄDALI DOWODÓW ….. A NA KONIEC 🙂 WYRAŹNIE BYŁO PO NICH WIDAĆ ŻE SĄ ZADOWOLENI ŻE , JEST POLAK KTÓRY IM POWIEDZIAŁ ŻE W CZASIE II W.Ś BYLI WIĘKSI OD NICH SUKINSYNOWIE ….. SZCZEGÓŁY W NAGRANIU ……

 

Komentarzy 30 to “Niemcy w SZOKU !! DOWIEDZIELI SIĘ ZE W EUROPIE JEST KRAJ W KTÓRYM OFICJALNIE BOHATERAMI NARODOWYMI SĄ SS-mani !!!”

 1. marek said

  Polubienie

 2. marek said

  http://reporters.pl/7145/totalna-masakra-reniferow-w-rosji-wyrzneli-je-z-powodu-jezyka/

  Polubienie

  • Ktoś said

   A rok temu było info iż ruskie putina same je będą wybijać z powodu wąglika jakiego są nosicielem…

   jakoś tak na miesiąc czy dwa wcześniej jak się ukazała informacja iż putin żydkom uszykował miliony miejsc w ruskich schronach i że teraz trwa akcja gromadzenia w nich papu. Na ZnZ było o tym info.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   do tych co mówią o gadowskim ze miekki MÓWI TO CO BYM JA POWIEDZIAŁ Z TĄ RÓZNICĄ ŻE DO CAŁOŚCI WYPOWIEDZI MIOJEJ DOLICZYĆ BY NALEŻAŁO 100 MINUT KURW CHUJÓW I INNYCH PRZEKLEŃSTW

   DOBRY MATERIAŁ O PIS O .. I NIE TYLKO

   Polubienie

 4. kukula said

  uwaga
  polak kradnie batona za 2 zl
  a zyd miliona
  i taki quiz kto idzie siedziec?

  Polubienie

 5. nieustraszona said

  Spróbuję namowić moją matkę do opowieści na temat Ukrainców, bo pochodzi ona z Wołynia. Babcię i dwóch wujków zamordowali banderowcy.

  Te skurwiele są tu w Polsce i jeden z nich jako kierowca autobusowy przyciął mi ręke drzwiami przy wchodzeniu do autobusu.

  Polubienie

 6. nieustraszona said

  Jak nas media zrobiły w bambuko :

  Polubienie

 7. Lech X said

  O prosze:

  https://marucha.wordpress.com/2017/04/29/jaceniuk-do-polakow-powstrzymajcie-podzeganie-do-nienawisci-wobec-ukrainy/

  Polubienie

 8. mironik said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/srednia-krajowa-zarobki-w-polsce,152,0,2310040.html?utm_source=Serwisy_WP&utm_medium=RStream&utm_campaign=hot

  Prawdopodobnie połowa zatrudnionych otrzymała wynagrodzenie bez potrącenia podatku i składek na ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne poniżej 3420 zł. Przy umowie o pracę netto było to 2450 zł. Dodatkowo około 40 proc. zatrudnionych w sektorze prywatnym nadal zarabia na rękę mniej niż 2000 zł, co jeszcze wyraźniej pokazuje różnice pomiędzy popularną średnią krajową, a faktycznymi płacami znacznej części Polaków

  Polubienie

 9. llubię said

  Mizia, właśnie po to są Polacy w takich ilościach za granicą , aby oświecać tych ogłupionych ludzi z „dzikiego zachodu” 🙂 Historię też powinni wykładać, bo to, co się dziś o Nas wygaduje , to stek obrzydliwych bzdur 😦 Mógłbyś dodać swoim niemieckim przyjaciołom, że SS-mani , chociaż sami święci nie byli , to rzygali na widok tego banderowskiego bestialstwa 😦 … Od ’89 Nasze władze są antypolskie … całe nadzieje pokładane w PiS szlag trafił … nie wybaczę im dotąd , dokąd będą tu Ukraińcy 😦 Dali się wmanewrować w podłą intrygę światowych elit , aby Nam tu wojnę zrobić 😦 W Polsce ( wg. ich założeń ) ma być 15 mln … Ukrainę rozkradają , rozmontowują , a Ukraińców jest ok. 50 mln – ich władze zapowiedziały, że II majdanu nie będzie – znaczy, nie dadzą sobie odebrać władzy … no to wojna tu ( a przypominam , że przeszmuglowali masę broni ) spokojnie zdziesiątkuje oba Narody i zrobi się miejsce dla „trzeciego” ??? … Kiedy tu prawdziwi Patrioci zaczną rządzić ??? 😦 😦 😦

  Polubienie

  • llubię said

   Polubienie

  • Lech X said

   To było o naszej wschodniej grancy a ja ci moge podać przykłady niemieckich pojebków gloryfikujących Hitlera i uważających, że Polska jest odpowiedzialna za wybuch wojny itp.Do tego jeszcze o jakiś morderstwach niemieckiej mniejszości przed wojną opowiadają i jak to Polacy z NKWD(haha) ich prześladowali.
   Niemcy to takie same cwaniaczki jak koczownicy i te całe Ukropy.Mówie tu o tych prawicowych Niemcach co desperacko szukają restartu moralnego po 1945.

   Polubienie

   • llubię said

    I dlatego Niemców nie żałuję , jak są podbijani przez nachodźców . Nie wierzę też , że się naprawdę pokajali za II WŚ , bo gdyby tak było, to by nie mówili „polskie obozy” 😦 Ponadto , cała gospodarka w europie jest ustawiona pod Niemcy … to co u Nas mogłoby wyrosnąć jest przez Niemców prawem unii wycinane , jak chwast … kogo mam żałować ??? Zamknąć granicę z nimi , do Odry i Nysy wpuścić krokodyle … a za parę lat wystawić peryskop w poszukiwaniu oznak życia ( chociaż i tak będzie pustynia 😉 ) . Myślę , że się na Nich Żydzi surowo zemścili .

    Polubienie

    • Lech X said

     Widze to podobnie,aczkolwiek rozmawiałem z wieloma przyzwoitymi Niemcami o prawicowych poglądach.Są tacy którzy chca zjednoczenia w walce przeciwko markistom kulturowym i opowiadają się za zakończeniem ,,bratnich walk” między Europejczykami ,ale jeśli chodzi o tych Niemców którzy wielbią Hitlera itd , to prawie wszyscy są nastawieni antypolsko.Mówią ,że Polacy to najbardziej anty-niemiecka nacja w Europie.Jak im odpowiadam ,że takie złe sentymenty się nie biorą z niczego i podaje odpowiednie argumenty to nie wiedzą co odpowiedzieć albo po prostu walą kontrargumentami o jakiś krwawaych niedzielach w Bydgoszczy i innych głupotkach ,tylko że cwaniaczki oczywiście nie zauważyli ,że ośmieszają się z takim argumetami jako ,że całe zajście w Bydgoszczy miało miejsce po rozpoczęciu wojny i było wywołane działaniem piątej niemieckiej kolumny w mieście. Ogólnie nadużywają słowa ,,Polacken” czyli Polaczki, przy czym ma to oczywiśćie wydźwięk pejoratywny ,czyli taki jak my używamy na przykład w stosunku do Ukraińców jak ,,Ukropy”. Oczywiście kultywują ,,dzielnych” SS-manów itp.A i oczywiście nawet jeśli masz racje to wyzwą cie od Żydów ,nawet wtedy kiedy nie masz z nimi nic wspólnego. Takich Niemaszków trzeba tępić jak wszy i blokować gdzie się da bo z takim warcholstwem do porozumienia nie dojdziemy(jeśli wogóle dojdziemy). Niemcy jako naród ,który kształtował sie na przestrzei wieków, nie ma jednolitej reprezentacji tak jak w przypadku Polaków,ale jest zbiorem wielu plemion czy też ludów. Niemcy stawiają się ponad inne narody pod względem cywilizacyjnym ,szczególnie w stosunku do nas Polaków,Czechów czy Rosjan ,ale tak naprawde to sami byli barbarzyńcami przed wejściem w kontakt z Imperium Rzymskim ,które było głównym kontynuatorem cywilizacji Grecji i jej osiągnięć.To pozwoliło niemieckim ludom podnieść się cywilizacyjnie i poprzez taki impuls, poprzez przejęcie kontroli nad Rzymem ,Niemcy wraz z Francją i Włochami stały się III Rzymem odziedziczając najlepsze wzorce i idee umożliwiające ich rozwój. Oni bardzo często podkreślają swoje osiągnięcia ,ale nawet nie wiedzą lub po prostu nie chcą wiedzieć co sprawiło ,że mogli tak się kulturowo rozwinąć. Niemcy to sztuczny naród ,zwykła mieszanka Słowian , skandynawskich Germanów i przede wszytskim Celtów ,którzy zamieszkiwali tamte ziemie przed przybyciem Germanów ze Skandynawii. Wielu z nich twierdzi ,że Polacy to tak naprawde wschodni Germanie ,którzy zostali oszukani przez Watykan i przyjeli jezyk od kościoła ,tak jak Rosjanie od Greków. Stawiają nas bardzo wysoko w hierarchi wrogów. Widocznie nie mogą przeboleć tego ,że ich tak mocno hamowaliśmy w ciągu wieków i dalej ,dzięki bożej woli również stoją w tym samym miejscu.
     Najbardziej co mi się rzuciło w oczy to ich wcale nie małe przerażenie naszej nienawiści do nich(ja tam ich nie nienawidze ,ale po prostu nie darze sympatią jako narodu) i fakt ,że nawet nasi ludzie którzy są świadomi wielu spraw odnośnie diabelskiej działalności pejsatych jak Sorosa i innych wyczynów globalistów, klik itp ,żę pomimo tej świadomości , my nacjonaliści i patrioci używamy argumentów ,które nie pozwalają im na nas wpływać ze swoją prohitlerowską propagandą ,tak jak czynią to pośród prawicowców z innych krajów jak np: Szwecja czy Anglia , czy nawet kraje takie jak Albania(Albańczycy byli jednym z narzędzi Niemców do rozłupania Serbii, tak jak przyłożyli łape na Jugosławie). Wszystkie te czynniki sprawiają ,że przykuwamy ich uwage szczególnie bo po prostu widza w nas duże zagrożeie, nie tylko fizyczne ,ale także ideologiczne bo my jesteśmy jednym z tych narodów który daje ludziom przykład jak można być patriotą lub nacjonalistą bez czczenia jakiś ludzkich bożków typu Adolfek i zakłamywania ich prawidziwego zbrodniczego obrazu.

     Mamy dwie opcje do wyboru:dawać im dobry przykład jak można być patriotą we właściwy sposób i układać z nimi poprawne relacje oparte na prawdzie, albo po prostu biernie przyglądać się ich naturalnemu ,pośredniokontrolowanemu wyginięciu .Myśle ,że okazywanie im nienawiści na każdym kroku jak to całkiem spora liczba osób robi na forach i pod filmami może przynieść skutek odwrotny i skierują się ku starym demonom, a po co nam to ? Niech żyją z lizakiem w ręku.

     ,,Ponadto , cała gospodarka w europie jest ustawiona pod Niemcy … to co u Nas mogłoby wyrosnąć jest przez Niemców prawem unii wycinane , jak chwast … kogo mam żałować ??? ”
     —>Dokładnie, monopolizują wszytsko i wyobraź sobie ,że dla nich argumentem jest ich gospodarcza hegemonia w Unii Europejskiej xD. Szkoda tylko ,że nie zauważyli ,że te same elity posługujące się Unią jako narzędziem do sprawowania niemieckiej kontrolo nad Europą ,sprowadzają tych dzikusów z Afryki i Bliskiego Wschodu.
     Hipokryzja i łapanie się każdego haka,twarz Niemaszków.

     Polubienie

     • llubię said

      Jak to mówisz : ” Niemcy rozłupały Jugosławię ” … a Nas to nie chcą rozłupać ??? Tito nasprowadzał Albańczyków do Jugosławii , dał Im autonomię , mieli nawet swoje radio , mieli swoje szkoły … nie przypomina Ci to czegoś ??? TO SAMO Z UKRAMI DZISIAJ U NAS !!! I co , Makrela nie wie , że oni czczą banderę ??? I nie wie, że pod skórą Nas nienawidzą i o wszystko obwiniają ??? Oni Nas zasiedlają , by potem zrobić tu II Ukrainę … takie mają pomysły 😦 Dla Nas Kraków , czy Częstochowa , to jak dla Serbów Kosowo – najświętsze miejsca .., i kto je teraz ma ???
      I ja nie mówię, żeby Niemców nienawidzić … uważam , że należy do Nich podchodzić z dużą ostrożnością . My jesteśmy szczerzy, co w sercu, to na języku , a Oni Ci nigdy prawdy nie powiedzą 😦 … A pokazywali Ci swoje mapy , na których Dolny i Górny Śląsk to Niemcy ??? A byłeś w Krzyżowej , na której jest mapa europy , a w niej teren Polski podpisany „obecnie administrowany przez Polskę” ???

      Polubienie

      • nieustraszona said

       Co to kurde za uogólnienia typu „Niemcy” czy „Polacy” ? A może by się tak w końcu wziąć za tych, co sieją „politycznie” i „religijnie” chaos i nienawiść ? Wiem, że Niemcy są durni, ale Polaczki jeszcze bardziej, co widać po ich chciwości w przeróżnych żydowskich grach i gierkach na kolorowych papierkach.

       Wpada taki jeden z drugim jeszcze w ubraniu roboczym do sklepiku i za nędzne grosze, którzy mu „panowie” za harówę wypłacili, żeby nie zdechł z głodu kupuje sobie marzenia milionera z dnia na dzień albo z tygodnia na następny tydzień.

       Tak więc „Niemcy” wcale nie róźnią się od „Polaków”, chyba tylko, że językiem, bo i Germańcy i Polaczki zapierdalają na „wybory”, żeby tylko samodzielnie nie myśleć i oddać „władzę” nad swoim życiem faszystowskim korporacjom.

       Polubienie

      • Lech X said

       Llubię,
       Kraków,Częstochowa że niby przez kogo przejęty?Ukropów ?Te gówno kształci się u nas i potem wyjeżdża na zachód.
       Niemcy nie chcą jeździź na wschód do nas.Ja zrozumiałem z ich rozmów ,że im chodzi o ,,danie możliwości”osiedlania się tutaj prawnie bo nie wynajdą od tak sobie 15 milionów ,ale…..czy obecna sytaucja geopolityczna nie sprzyja takiej imigracji na nasze ziemie zachodnie ? Jak najbardziej i tego sie obawiam.Mam nadzieje ,że jeśli musieliby uciekać z kraju to jak najdalej stąd.USA jest odpowiednim miejscem.

       ,,A pokazywali Ci swoje mapy , na których Dolny i Górny Śląsk to Niemcy ??? A byłeś w Krzyżowej , na której jest mapa europy , a w niej teren Polski podpisany „obecnie administrowany przez Polskę” ???”
       —>A jakże, pewnie ,że pokazywali.A co do Krzyżowej to masz może jakieś dobre źródło ?

       Polubienie

      • nieustraszona said

       Głupota polityczno-religijna Polaków jest krytykowana przez myślących Niemców, bo to tylko tu w Polsce ta żydowska hołota znalazła schronienie, kiedy pogoniono tałatajstwo z zachodu. Taka Merkel i Kohl (kapusta) czyli Hennoch Kohn mają swoje „korzenie” w Polsce. Teraz obrzezany kurdupel żydowski Kalkstein o ksywie Kaczyński śmieje się Polakom w twarz, a jego braciszek wraz z bżydką małżonką pochowany jakoby na Wawelu chula na wyspach hula bula.

       Tak to się robi „politykę” czyli robienie ciemnego ludu w huja, za pomocą papierków, bo głupi goj uwierzy we wszystko, co jest napisane !!! Tak to owa aktorska mniejszość plus ich drukarze poniżej jednego procenta zastraszyła i okłamała prawie cały świat.

       Polubienie

    • kukula said

     kto wpuszcza muzulmanow do siebie to tak jak by sadzil chwasty w polu efektem tego beda no go zone
     to tak jak by wypuscic wszystkich mordercow i przestepcow na raz z wiezien i czekac co sie stanie a stanie sie

     Polubienie

 10. jowram said

  Polubienie

 11. Lech X said

  A ja chciałem wam tutaj poświęcić bardzo istotną sprawe w kontekście znanych już nam faktów z czasów drugiej wojny światowej i okresu ją poprzedzającej.Otóż 4 lata temu został wydany film ,,Adolf Hitler-The Greatest Story Never Told”.Film reprezetnuje persepektywe strony niemieckiej(nazistowskiej).To co w tym filmie jest zawarte odnośnie kwesti polskiej i przyczyn II wojny światowej to czyste sku*wysyństwo.

  https://archive.org/details/AdolfHitlerTheGreatestStoryNEVERToldParts127TGSNTtv
  —->to jest wersja angielska

  https://archive.org/details/TGSNTGERPart2Of3
  —->to jest wersja niemiecka

  Myśle ,że temat jest wart poruszenia.Jeśli będzie trzeba , moge przetłumaczyć wątki polskie w tym filmie.
  Dlaczego o tym pisze ? Bo krnąbrni niemiecki naziole mogą znowu wzbudzić w niemieckim społeczeństwie stare sentymenty.
  Niemieckie kanały nacjonalistyczne coraz częściej publikują ten film. Mysle,że warto by było na te bezwartościowe szczekanie przygotować odpowiednie argumenty.Sam z tymi debilami dyskutuje i nie bardzo im to wychodzi :).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: