Miziaforum's Blog

Facebook będzie wykrywał wrogów islamu , chrześcijan i wrogów islamizacji , A NASTĘPNIE WYDAWAŁ ICH NA ŚMIERĆ ! !

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 19, 2017


To wcale nie żart, tylko prawdziwa decyzja najwyższych władz Facebooka. Szefostwo internetowego giganta wydzieliło specjalną grupę, która zajmie się tępieniem bluźnierstw przeciw islamowi. Te zwłaszcza w krajach Azji są sporym utrapieniem dla władz państw, które mocno opierają się na islamie.

Na prośbę rządu pakistańskiego Facebook wysłał specjalną delegację do Pakistanu, która ma pomóc w tropieniu osób bluźniących przeciw islamowi. Jak podają bowiem władze w Islamabadzie, krytyka wymierzona w Allaha i Mahometa jest w sieci potężna. Uderzanie w islam jest jednak w Pakistanie zakazane, dlatego też rząd chce ścigać tych ludzi.

– Otrzymaliśmy pisemną odpowiedź od administracji Facebooka. Jak napisano, są w pełni świadomi obaw Pakistanu przed bluźnierczymi treściami uderzającymi w islam i są gotowi rozwiązać sprawę, niosąc nam pomoc – oświadczył szef pakistańskiego MSW, Nisar Ali Khan.

W Pakistanie obrażanie Mahometa, Allaha i krytyka islamu w ogóle to przestępstwa. Najwyższym wymiarem kary za szerzenie takiej krytyki jest kara śmierci. Minister jest więc zadowolony, że uzyska wsparcie od Facebooka w ściganiu bluźnierców. Jak mówił bowiem, nie podoba mu się, że surowo zabronione jest żartowanie z Holocaustu i jego ofiar, podczas gdy krytykowanie islamu to zawsze tylko „wolność słowa”.

– Szkalowanie Holokaustu jest niedozwolone, ale obrażanie i poddawanie krytyce Świętego Proroka jest uzasadniane wolnością słowa. Czy to wolność słowa, czy już obrzydliwy spisek przeciwko islamowi? – pytał szef pakistańskiego MSW.

http://pikio.pl/facebook-bedzie-tepil-bluznierstwo-przeciwko-islamowi/

CZYLI W PRAKTYCE WŁAŚCICIEL FACEBOOKA , WIE DOSKONALE ŻE KAŻDY WYDANY PRZEZ NICH KRYTYK ISLAMU JEST ZAGROŻONY ŚMIERCIĄ …

CZYLI MAMY PRAWDZIWĄ TWARZ FACEBOOKA ……… WYŚLEDZĄ CHRZEŚCIJANINA WYDADZĄ GO WŁADZĄ ISLAMSKIM SĄD SKARZE I GO ZAMORDUJĄ …

NO NIEŹLE … DLA TEGO JA NIE MAM TAM KONTA OD DAWNA

WYDANI NA ŚMIERĆ PRZEZ FACEBOOKA, ZA BLUŹNIERSTWO NAWET NIE DOSTANĄ ADWOKATA

Pakistan: dzień żałoby po zabiciu adwokata broniącego ofiar ustawy o bluźnierstwie

Image

W Pakistanie zamordowano muzułmańskiego adwokata, który bronił mniejszości religijnych oraz ludzi oskarżonych o bluźnierstwo. Rashid Rehman Khan został zastrzelony w swym biurze w Multanie, najprawdopodobniej przez płatnych morderców. Wielokrotnie otrzymywał on pogróżki ze strony islamskich fundamentalistów. Policja nigdy nie wzięła ich na poważnie i nie chciała zapewnić mu ochrony, mimo że nazwisko adwokata znalazło się na czarnej liście ludzi do zlikwidowania. Przygotowali ją islamscy ekstremiści, od działań których pakistański rząd oficjalnie niby to się odcina. Mówi Mobeen Shahid ze Stowarzyszenia Pakistańskich Chrześcijan:

„To morderstwo jest kolejnym aktem nacisku wywieranym przez fundamentalistów na tych, którzy ośmielają się bronić ludzi niesłusznie oskarżanych o bluźnierstwo – mówi Mobeen Shahid ze Stowarzyszenia Pakistańskich Chrześcijan. – Zabity adwokat od lat aktywnie zaangażowany był w obronę praw człowieka, szczególnie występował w obronie mniejszości religijnych. Niestety adwokaci, którzy ośmielają się bronić w Pakistanie praw człowieka, a w szczególnie wolności religijnej, codziennie ryzykują życiem. To samo dotyczy sędziów. Właśnie z tego powodu proces Asii Bibi jest cały czas odraczany. Miało to miejsce już 10 razy i pewno dalej tak będzie. Islamskie partie polityczne w Pakistanie coraz aktywniej występują przeciwko każdemu, kto ośmiela się bronić praw mniejszości religijnych. Zabity adwokat jest męczennikiem praw człowieka”.

Zabójstwo adwokata nastąpiło 20 dni przed zaplanowaną na 27 maja rozprawą apelacyjną w sprawie Asii Bibi. Według obrońców praw człowieka jest to jednoznaczny sygnał, że każdego, kto ośmieli się stanąć w obronie pakistańskiej katoliczki, spotka podobny los

Pakistan: za bluźnierstwo kara śmierci – tvp.info

8 gru 2013 – Pakistan zaostrza kary za tzw. bluźnierstwo przeciwko Mahometowi i za … Wyrok ten wzbudził duże obawy wśród mniejszości religijnych …

Islamski trybunał w Pakistanie: za bluźnierstwo wyłącznie kara śmierci …

wiadomosci.onet.pl/swiat/islamski-trybunal-w-pakistanie-za-bluznierstwo…/0hd5x

7 gru 2013 – Pakistan zaostrza kary za tzw. bluźnierstwo przeciwko Mahometowi i za obrazę Koranu. Do tej pory za to przestępstwo groziło najwyżej …

Katoliczka skazana na śmierć. Islamiści wydali wyrok za bluźnierstwo …

wiadomosci.dziennik.pl › Wiadomości › Świat

Komentarzy 9 to “Facebook będzie wykrywał wrogów islamu , chrześcijan i wrogów islamizacji , A NASTĘPNIE WYDAWAŁ ICH NA ŚMIERĆ ! !”

 1. Eryka said

  Niech się martwią ci,co z fejsatego korzystają.Ja mam go w d…e.Aż tyle mam do powiedzenia.

  Polubienie

 2. tteis77 said

  nie można bluźnić, a zabijać można? jacy ludzie to są. skoro mord jest ważniejszy niż prorok czy bóg

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

  • nieustraszona said

   W pejsbuka też nie weszłam, bo to satanistyczna sieć podsłuchowa CIA gorsza nawet od „spowiedzi świętej” i ci co w niej „grzeszą prawdą otrzymają odpowiednią „pokutę” od „państwa prawa (talmudycznego)”.

   Po co w kółko publikować te facjaty satanistów, tych wampirów ?

   Wcześniejsza inkwizycja straszyła diabłami malowanymi na szmatach i ogniem piekielnym, a teraz współczesna prasa i elektroniczna technologia obrazkowa też robi swoje ukazując bezpośrednio tych paru diabłów w ludzkiej skórze, bo psychologicznie człowiek nie będzie szukał tego, co ma przed nosem.

   Większość ludzi jest tak głupia, że wierzy w obrazki, a jeśli w coś takiego wierzy, to tak ma.

   Dlatego też „politycy” i „klerycy” starają się na pierwszym miejscu o „wiary – godność” , kiedy w moim przypadku wcale oni nie są godni „wiary”, choćby wszystkie zombie były przeciwko mnie.

   Spróbować tak kotu czy psu przedstawić obrazek z jakimś politycznym czy religijnym diabłem, no to go powącha i pójdzie dalej, a pies go może też oleje ciepłym moczem, bo zwierząt niepodobna aż tak obrazkowo czy symbolicznie zmanipulować, no i dzieci przed indokrynacją też .

   Dlatego polecam dla przypomnienia czy też odkrycia „bajkę” Andersena „Nowe szaty króla”, bo jest to właściwie „bajka” dla ludzi uważających się za dorosłych, a jednak dalej wierzących w propagandę tak, jak małe dzieci w świętego Mikołaja.

   Polubienie

 4. marek said

  http://reporters.pl/6957/allah-nie-widzi-ale-dron-us-army-owszem-oto-co-niechcacy-nagral-wideo-18/

  Polubienie

 5. marek said

  http://reporters.pl/6959/wojna-wojna-i-po-wojnie-korea-polnocna-wygrala-wideo/

  Polubienie

 6. marek said

  http://reporters.pl/6926/piekielna-bron-na-islamistow-naboje-maczane-w-wideo/

  Polubienie

  • KrisT said

   piekielna bron bylaby jeszcze piekielniejsza, (piękniejsza??) gdyby:
   a- strzelała kobieta
   b- kazdy pocisk, kula była wydrązona z kroplą świskiej krwi…..

   oczywiscie zaraz wszelkie lewackie i nie tylko instytucje, organizacje i reszta pociotek, podniosłoby wielki krzyk iż tak nie wolno!!!!!! aj waj….

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: