Miziaforum's Blog

Korea vs Korea Oba państwa od wojny dzieli tylko 1 minuta…

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 16, 2017


Na Półwyspie Koreańskim panuje kryzys, północnokoreańskie rakiety są wycelowane w amerykańskie bazy wojskowe. Przywódca tego komunistycznego kraju Kim Dzong Un dziś w nocy postawił siły zbrojne swojego kraju w stan najwyższej gotowości. Wojsko ma czekać jedynie na rozkaz do ataku.

Eksperci zajmujący się bezpieczeństwem międzynarodowym oceniają, że atak ze strony Pyongyangu jest coraz bardziej prawdopodobny. Ich zdaniem, w zasięgu północnokoreańskich rakiet nie znajduje sie wprawdzie Ameryka Północna, ale zagrożone są amerykańskie bazy w Korei Południowej i Japonii.

Niektórzy z nich wskazują jednak, że Kim Dzong Un mógłby zdetonować ładunek nuklearny na terytorium Korei Północnej, gdyby doszło do inwazji na ten kraj. – Jeśli tamtejszemu reżimowi groziłby upadek, to możliwe są także działania tego typu

Oba państwa od wojny dzieli tylko 1 minuta

Korea Północna dysponuje 1,1 mln żołnierzy, którym czoła w pierwszych dniach walki stawiłoby 640 tys. żołnierzy z Południa, wspartych przez 28 tysięcy Amerykanów. Większa część sprzętu pozostającego w dyspozycji Pyongyangu jest wprawdzie uważana za przestarzałą, ale Pentagon ostrzega przed północnokoreańską artylerią i siłami specjalnymi. W tamtejszej armii jest aż 60 tysięcy komandosów, wyszkolonych do przeprowadzania ryzykownych, niemal samobójczych, misji.

Co gorsza, jeśli Amerykanom nie udałoby się w nalotach szybko zniszczyć północnokoreańskich czołgów, to mogłyby one w krótkim czasie zaatakować Seul, który znajduje się w odległości 48 km od linii demarkacyjnej. Pyongynag z pewnością użyje przeciwko cywilom broni biologicznej, a jednostki armii, walczące w obronie „oblężonej komunistycznej ojczyzny” wykażą się niespotykanym fanatyzmem.

– Jeśli nasz wywiad jednoznacznie oceni, że północnokoreańskie rakiety zostaną wystrzelone, to nie będziemy mieć innego wyboru, niż przeprowadzenie ataku – ocenił prof. Kim Byung-ki z Uniwersytetu w Seulu. Jak zauważył, wystarczy zaledwie minuta, by rakiety uderzyły w cele znajdujące się po obu stronach linii demarkacyjnej oddzielającej obie Koree. Największy od lat wzrost napięcia stwarza więc ryzyko wybuchu wojny na wielką skalę.

Komentarzy 15 to “Korea vs Korea Oba państwa od wojny dzieli tylko 1 minuta…”

 1. miziaforum said

  Chińska armia w drodze na pogranicze Koreańsko Chińskie

  Polubienie

  • miziaforum said

   „Korea Północna próbowała dziś rano wystrzelić niezidentyfikowany pocisk balistyczny z rejonu Sinpo, w prowincji Hamkjong. Według naszych ocen test zakończył się fiaskiem” – głosi komunikat opublikowany przez Biuro Szefów Połączonych Sztabów sił zbrojnych Korei Południowej. Dokonanie próby z pociskiem balistycznym potwierdził Pentagon.

   Polubienie

 2. KrisT said

  Kim tylko, jak zwykle straszy. nie dziwię się skoro usamani chca ich „nauczyć pokory” za testy rakietowe…
  bo tylko USA i koalcja mogą miec rakiety balistyczne i broń jądrową….
  Indie mają, pakistan chyba też i jakoś tych krajów nie ruszają…

  Polubienie

 3. marek said

  http://pikio.pl/ostra-reakcja-putina-na-konflikt-usa-korea-polnocna-niespodziewana-mobilizacja-wojsk-video/

  Polubienie

 4. marek said

  http://pikio.pl/ekspert-ostrzega-to-co-sie-dzieje-moze-pochlonac-dziesiatki-milionow-istnie/

  Polubienie

 5. nieustraszona said

  Dziwiłam się niegdyś, że wszelkie wynalazki ludzkiego geniuszu są testowane pod kątem przydatności tzw. „przemysłu militarnego”, który był mi tak tajemniczy, że mi się z nikim nie kojarzył.
  Teraz się wiele ujawniło, bo jak zwykle chodzi o tych samych szabrowników i morderców „pracujących” za pomocą nauki do swoich zbrodniczych celów.

  Gdyby Maria Skłodowska-Curie wiedziała, co te pejsate diabły zrobią z jej ukradzionymi odkryciami, to by wolała kury macać, a tak to mamy bombki atomowe !

  Oczywiście niejaki Nobel też został wydudkany, bo niestety dał diabłom bezpieczny dla nich materiał wybuchowy w postaci dynamitu czyli nitroglicerynę zmieszaną z ziemią okrzemkową odporną na samoistny wybuch wobec wstrząsów czy też wysokiej temperatury !

  Jego rodzina odcięła się też od nadużywania jego nazwiska i dorobku twierdząc, że to co z nim zrobili jest wbrew jego duszy.

  Diabły zrobiły z nauki współczesną religię czyli pomieszały różne popierdolone teorie typu teoria względności pojeba i złodzieja Einsteina, żeby ukraść rzeczywiste dokonania dla swoich korzyści ( Tesla, Łukasiewicz,itd.) .

  Zyd Einstein ( jeden kamień) został pierwszym szefem „urzędu patentowego” i gdzie wystawiono jako pierwszy „patent” na aspirynę czyli na zmieniony chemicznie wyciąg kwasu salicylowego z naszej swojskiej wierzby.

  Tu powalam na łopatki jego „teorię względności”, gdzie nieco kumaci w fizyce muszą załapać I

  Otóż jeśli E= mc 2 i przy czym c czyli prędkość światła jest wartością stałą, to jak się ma niby ta stała wartość zachowywać w wodzie czy też szkle, gdzie wiadomo, że światło przechodzi wolniej ?

  I tak jego współplemiency wydrukowali jego parszywe ryło w parszywych brukowcach z wywalonym ozorem na nas „głupich” gojów !

  Jak chcecie, to powalę tu następne „teorie” poczynając od teorii „tłuszczowej” czy też „alkoholowo- papierosowej” ! Ahoj !

  Polubienie

  • KnUR1 said

   E=mc^2 – te „c” to jest tylko współczynnikem np. prędkości światła w próżni; czyli na reala lekko o kant dupy ten wzór jak cała ta fizyka „stara” 😛
   Napisz coś o „tłuszczowej” czy też „alkoholowo- papierosowej” teoriii 🙂

   Polubienie

   • KrisT said

    KnUR to nie ma sensu, systemu nie złamiesz… lemingow nie przekonasz…
    ja się poddaję,indokrynacja jest zbyt duża, zakorzenione przekonania sa nie do wymazania…..
    to nie ma sensu, lepiej dbać o swoje…

    Polubienie

 6. bittix87 said

  To niech w końcu ktoś zatrzyma tych skurwysynów Usraelskich.Jestem przeciwny Wojną na świecie ale robi się wyjątki.Naprawdę USRAEL za dużo już krzywdy wyrządził.Strach jest tylko taki że jak już coś bardzo ostrego się zacznie dziać to wtedy wszędzie zaczną wybuchać wojny i zacznie się oficialnie 3 wojna światowa a to bardzo źle ponieważ ja nie chce ginąć za USRAEL.Mam nadziejie że Azjatów jest na tyle dużo że dadzą sobie radę.Nikt tak naprawdę nie wie czym Azja dysponuje ponieważ nam się wmawia że Chiny biedne a tym czasem to Bogate Państwo jak się patrzy na Vlogi Polaków będących tam.

  Polubienie

 7. Lech X said

  Polubienie

 8. zagrypiona said

  NIECH PLEBS SOBIE TO ZAPAMIĘTA I WYRYJE W UMYSŁACH: JEŻELI DOJDZIE DO CZEGOKOLWIEK W TAMTYM REJONIE, SETEK TYSIĘCY, MILIONÓW OFIAR, TO BĘDZIE TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WINA USA. Serio, jesli Trum i jego pociągacze za sznurki myślą że korea północna jest JAKIMKOLWIEK zagrożeniem dla STANÓW ZJEDNOCZONYCH – to powinni zmienić lekarza.

  Po prostu zydoski bożek domaga się ofiar jak zawsze na wiosnę. Muszą komuś przypierdolić, żeby bożek był zadowolony.

  A ja serio czekam, aż ktos kto może, pierdalnie w stany, pora juz chyba najwyższa zeby to pączkożerne bydło zajęło się sprawami NA WŁASNYM terytorium. Świat miałby chwile na wytchnienie i rozwój. No i też warto by zmyc z mapy pewne inne państwo zamieszkałe przez wsobnie rozmnażające się zagubione ogniwo ewolucji homo sapiens.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   A poza tym to jak oni sobie to wyobrażają? Nawet jeśli trzeba byłoby udezyć w taka koree północną, to chyba musi byc potem jakiś plan naprawczy dla regionu (OGROMNEGO) oficjalny, ustalony. Kto odbuduje i cywilom zapewni zywot. Co oni myślą pierdalnąć tam i świat ma się składać na uchdżców znowu i pomoc? Pojebalo tych debili zza oceanu? Wraz z obrzezaniem powycinano tym idiotom mózgi? 😀 Chyba tak. 😀

   Polubienie

   • Lech X said

    Spokojnie, zacznijmy od tego ,że wielu Amerykanów to ludzie walczący z tą kliką rządzącą.To ludzie tam żyjący odsłaniali wszelkiego rodzaju spiski dotyczące elit i ich działalności.Potrafi wiele osób patrzeć na władze krytycznie ,całkowicie się od niej odcinając. A jeżeli chodzi o Koree północną , to wszystko da się zrobić pod względem zaopatrzeniowym dla ludzi tam żyjących.Korea powinna w końcu przestać być podzielonym narodem,przykro się na to patrzy ile musieli wycierpieć jak nie od Japończyków to od Chińczyków.

    Polubienie

  • Polak Słowianin said

   Rosja, jeżeli zostanie zmuszona do ostateczności i będzie musiała „uspokoić” usrael, to nie będą tam latać w ich stronę żadne bombki na konkretne miasta. Planem nr 1, jest stworzenie fal tsunami, które zaleją oba wybrzeża usraela. Materiał jest gdzieś na pejsatym yt. Mówione jest w tym filmie o wykorzystaniu atomówek i podwodne wyuchy do powstanie tychże fal, jednak ja uważam to za „mało” wiarygodne i użyją do tego …. haarp. Rosja też posiada tą technologię. Niech zmiecie z powierzchni ziemii przede wszystkim nju jork, gdzie jest gówna siedziba pejsatej diaspory. Co do Korei Płn. – jest niewygodna, bo stała się kolejnym krajem z atmem – czyt. zagrożeniem dla pejsów. Po co te wszystkie zakazy testów z bronią nuklearną? Bo te pejsate ścierwa nie chcą, aby więcej państw na świecie miało broń jądrową, bo wiadomo, że jest to zagrożenie dla pejsatego jews-world-order. Te pejsate ścierwa mogą ją mieć, ale innym to już zabraniają. Nie ma żadnej Korei Płd, czy Japonii – to kraje pod pełną kontrolą usreala z resztą syjonistycznej chołoty. Sojuszu Rosyjsko-Chińskiego już nie są w stanie rozpieprzyć, więc to już ich agonalne ruchy. A w tą informację, że Korea Płn. próbowała wystrzelić jakiś pocisk, etc. to tak wierzę, jak chemiczny atak Baszara Al Assada w Syrii. Tępa propaganda, dla tępych goji – a takich coraz mniej.

   Polubienie

 9. Zdzisław Jankowski said

  Jeżeli Polska chcę być państwem suwerennym i wolnym, ze względu na położenie geograficzne może być niezależna od kogokolwiek tylko w układzie słowiańskim wschodem a nie kolonialnym zachodem. Musi wyjść z wszelkich układów ideologicznych, ekonomicznych, militarnych i politycznych, bo one zawsze zawodziły Polskę i prowadziły do katastrofy jak obecnie i w czasie wojny. Polska musi mieć własny przemysł dający ludziom pracę i opłacalne rolnictwo, żywiące Naród. Zwiazek Słowiański – Zdzisław Jankowski

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: