Miziaforum's Blog

Jewish Defense legalnie działa już w Polsce organizacja paramilitarna.

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 8, 2017


 

Jej powstanie jest odpowiedzią na realne zagrożenia w Polsce które bagatelizują zarówno polscy obywatele polskiego pochodzenia jak i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne w R.P .

P.S NIESTETY RACJA ANI SŁUŻBY ANI OBYWATELE NIE ZRZESZAJĄ SIĘ W PODOBNYCH ORGANIZACJACH , BYĆ MOŻE JEST TAK DLA TEGO ŻE POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ODCZUWAJĄ ZAGROŻENIA TAK MOCNO JAK ŻYDZI , KTÓRZY CZERPIĄ SWOJE DOŚWIADCZENIA Z KILKUDZIESIĘCIU LAT BLISKIEGO SĄSIEDZTWA Z ARABAMI I MAJĄ SZEROKIE SPOJRZENIE NA ZAGROŻENIA ISTNIEJĄCE DLA ŻYDÓW W KRAJACH GDZIE OD ZAWSZE BYŁY DUŻE SKUPISKA ŻYDOWSKIE.

ja również uważam że zagrożenie islamskie w Polsce narasta i nie powinno być przez Polaków bagatelizowane w formie beztroski i braku jakichkolwiek struktur strikte obronnych , paramilitarnych a nawet wywiadowczych działających na rzecz rdzennej Polskiej ludności .. TAK JAK ROBIĄ TO ŻYDZI W NIŻEJ OPISANYM DZIAŁANIU .

Na początek troszkę informacji na temat korzeni Jewish Defense organizacji legalnie działającej aktualnie w Polsce ,jej protoplastą była organizacja „Jewish Defense League” w zasadzie której cele w 90% przejęła aktualnie działająca Jewish Defense na całym swiecie i od niedawna w Polsce.

nie mylić obu nazw !

Jewish Defense League

Jewish Defense League (pol. Żydowska Liga Obrony) – prawicowa paramilitarna organizacja żydowska działająca w USA, uważająca się za kontynuację ruchu Betar. Utworzona w 1968 dla samoobrony Żydów na Brooklynie przed antyżydowskimi atakami (głównie Afroamerykanów), w styczniu 1971 przeprowadziła pierwszy zamach bombowy na radziecki ośrodek kultury w Waszyngtonie. Potem dokonywała ataków na przedstawicielstwa ZSRR, a także niektórych krajów zachodnioeuropejskich i arabskich

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jewish_Defense_League

Aktualnie działająca organizacja w Polsce „Jewish Defense” posiada już legalnie i jawnie działające ośrodki szkoleniowe sztuk walki , i nauki technik obronnych wszelkiego typu z użyciem sprzętu militarnego.

Ponadto w strukturach organizacji istnieją juz prężnie działające komórki , śledcze , wywiadowcze działające jawnie i w przykryciu , które zbierają niezbędne informacje na temat organizacji i poszczególnych osób działających na szkodę społeczności Żydowskiej w Polsce , głównym zagrożeniem wskazywanym występującym  w Polsce i wskazywanym celem działań są islamskie organizacje .

Ale również inne grupy narodowościowe prowadzące działalność antysemicką w różnej formie od politycznej poprzez fizyczną przemoc .

Jak wyżej wspomniałem  „Jewish Defense” prowadzi działalność wywiadowczą , kontrwywiadowczą inwigilacyjną , szkoleniową , śledczą propagandową i rekrutacyjną.

Komórki wywiadu i kntrwywiadu swoje działania i zgromadzoną wiedzę materializują w postaci prokurowania doniesień o popełnionych przestępstwach na nie korzyść społeczności Żydowskiej w Polsce za pośrednictwem wszelkiego typu fundacji stowarzyszeń mających w statucie walkę z ksenofobią i rasizmem .

Instytucje te są swego rodzaju „biurami” do realnej walki prawnej w Polsce które zawiadamiają organa ścigania sądy , prokuratury , policje , a następnie pilotują daną sprawę toczącą się przed polskimi organami ścigania  do samego końca zapewniając opiekę prawną czyli prowadzenie jej przez wykwalifikowanego prawnika.

Przykładowymi organizacjami tego typu które są sponsorowane również przez „Jewish Defense” i ściśle z nią wspólpracują są 

” Hejt Stop „, „Nigdy Więcej”, „Stop Mowie Nienawiści”, „Miłość nie Wyklucza”, „Otwarta Rzeczpospolita”, „Bez Nienawiści”, „Fundacja Dialog”, „Mowa Miłości”

organizacje te pełnią rolę nieformalnej „prokuratury” czyli są ramieniem „Jewish Defense” które realizuje na podstawie zebranych informacji wywiadowczych fizyczne sprawy karne.

Poza działalności szkoleniowo rekrutacyjną prowadzi organizacja prowadzi również działalność propagandowo oświatową , która jest niezbędna w celu rozbudowy struktur o kolejne komórki w miastach polskich .

Główną platformą realizacji polityki informacyjno rekrutacyjnej jest internet , ponieważ zespół prasowopropagandowy „Jewish Defense” jest młody i zdaje sobie sprawę iż najlepsze efekty przynosi właśnie taka forma propagacji , z pośród wielu współpracujących zarówno sponsorowanych jak i działających z przekonania o słuszności i potrzebie uzasadnionej istnienia w Polsce takiej organizacji jak „Jewish Defense” należy wskazać jako przykład Lubelską TV INTERNETOWĄ „IDŹPODPRĄD”

Zapewne ma to związek z nowo powstałą komórką „Jewish Defense” w Lublinie której sukces opisałem ciut nizej a szerzej dodam w nagraniu A.V

Ponieważ problem zagrożeń w/w nie jest już tylko problemem stolicy , dobrym przykładem jest n.p Lublin w którym ostatnio wywiadowcy „Jewish Defense” wykryli sprawców zbezczeszczenia cmentarza żydowskiego , a sprawę tą służby polskie próbowały zatuszować 

Materiał a.v znanego dziennikarza p. Witolda Gadowskiego który informuje iż został powiadomiony o tej sprawie przez członków grópy dochodzeniowo – sledczej „Jewish Defense”

Aby tematu nie rozwlekać w formie pisemnej ząłaczam obszerne A.V

I ZAPRASZAM DO KONTYNUACJI TEMATU W FORMIE AUDIOWIZUALNEJ

materiał zrealizowany na podstawie informacji przekazanych przez członka , członków „Jewish Defense” p.l

Komentarzy 17 to “Jewish Defense legalnie działa już w Polsce organizacja paramilitarna.”

 1. lucas said

  NIe jestem Fanem Pis-u ani broń Boże tych powałów z PO jednak obejrzyscie sobie 2 3 razy ten filmik .
  Nie twierdze że takie sytuacje się nie wydarzają czy podobne , jednak ten film to „ustawka”
  Jest tak fatalnie nakręcony że od razu widać że nakręcili sami Fake news-a .

  http://wpolityce.pl/media/334870-spirala-agresji-nakrecona-atak-na-dziennikarzy-tvp-pokazac-ci-ka-jak-sie-podcina-gardlo-wideo#comments

  Polubienie

 2. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – TVP.INFO
  Państwo Islamskie w ofensywie. „Trzy skuteczne metody ataku na policjantów”

  O propagandowym materiale wyznawców Allaha napisał niemiecki dziennik „Hamburger Abendblatt”.

  Polubienie

 3. Lech X said

  Zauważyłem ,że ta uczestnicząca w dyskusji kobieta w tym całym ,,Idź pod prąd” ma żydowskie rysy twarzy:

  https://www.google.pl/search?biw=1280&bih=662&tbm=isch&sa=1&q=idz+pod+pr%C4%85d+&oq=idz+pod+pr%C4%85d+&gs_l=img.3..0i24k1l8.10071.10824.0.12043.10.5.0.0.0.0.349.659.3-2.2.0….0…1c.1.64.img..8.1.348.mGZdhLGrzYA#imgdii=apoUER0NCqZoIM:&imgrc=YOLUYP5V_um1PM:

  Polubienie

  • Lech X said

   O TU DOKŁADNIE:

   Polubienie

  • miziaforum said

   w materiale moim nie chodzi o to kto ma jaki kinol i jakie rysy TYLKO O TO KOMU CO WOLNO W POLSCE I KOMU JAK WOLNO SIĘ ORGANIZOWAĆ

   I KOMU JAK ZALEŻY NA WŁASNYM BEZPIECZEŃSTWIE JUŻ WE WRZEŚNIU PIS WPUŚCI TU ISLAM BEZDYSKUSYJNIE DECYZJĄ SEJMU TAK JAK CETE PRZYKLEPAŁ RACZKA W RACZKĘ Z PO

   Polubienie

   • Lech X said

    Wiem.Komentarz wstawiłem przed obejrzeniem filmów żeby zwrócić uwage nawet na taki detal bo nie zapominajmy ,że żydzi sa propagatorami wojny z Rosją.Wildstein z Gazety Polskiej czy włąśnie lublińskie ,,Idź pod prąd” do tego namawiją i realizują interesy żydowskie.Duża część młodzieży to ogląda i wsiąka w tą propagande,jednocześnie są przynajmniej teoretycznie świadome zagrożenia islamskiego ,ale jednocześnie machają ręką na zagrożenie wynikające z działalności syjonistów na terenie Polski i uczenienia z niej alternatywnej ziemi obiecanej-JudeoPolonii.
    Natomiast pomysł ze zorganizowaniem podobnej działalności na terenie Polski powinien być na dany moment sprawą priorytetową bo skoro faktycznie PiS siłą zostanie zmuszony do przyjęcia tych bydlaków ze świata arabskiego i Afryki tak jak sprzedali nas po raz kolejny z CETA korporacjom i do tego dorzucimy latanie Banderowców przez granice to pie*dolnik zrobi nam się konkretny i po prostu Polska będzie areną społeczno-kulturowego chaosu tak jak w dawnych czasach będzie się odbywała na naszym terenie działalność grup nastawionych na zniszczenie naszego kraju i narodu.
    Nachodźcy sa oczywiście zagrożeniem, żydzi się bronią w Polsce i innych krajach zachodnich ,ale jednocześnie SAMI przecież sterują tym napływem uchodzców do Europy żeby pozbyć się ludności z bliskiego wschodu i okolic wokół Izraela w celu przyszłego zaludnienia tych terenów i dalszej ekspansji bo jak nazwać ich działania w strefie Gazy ?Przecież oni stosują dokłanie takie same metody jakie Niemcy egzekwowali na nich w czasie wojny.Tworzenie stref kontrolowanych i zamkniętych czyli gett ma na celu izolacje i pośrednią eksterminacje narodu palestyńskiego.
    Wiem ,że ten materiał ma charakter inforamcyjny a nie stronniczy tyle ,że żydzi robią z siebie ofiary a tak naprawde sami to wsyztsko organizują i nikogo nie informują bo po prostu nie jest to w ich interesie aby takie polskie organizacje powstawały bo same w późniejszym etapie mogłbyby zagrażąc realizacji żydowskiej ekspansji w Polsce.
    Sama inicjatywa powstania takich działalności na terenie Polski powinna być zainicjonwana przez ruchy nacjonalistyczne i patriotyczne.Należy rozpowszechniać informacje do liderów takich organizacji i stworzyć wstępne podwaliny na wzór właśnie już istniejących w przeszłości i jak tutaj na przyykładzie Icków.

    Polubienie

 4. Anna said

  Póki co jest nam na rękę, że pilnują naszego kraju. Np. Podczas Euro wywiad żydowski poinformował nasze władze o możliwości ataku terrorystycznego i przechwycono tratwę z ładunkami wybuchowymi a potem dróżka śledcza zaprowadziła do arabskiej knajpki.
  Żydzi raczej nie chcą tu Arabów bo mają z nimi na pieńku więc dopilnują, żeby ich tu wielu nie było.

  Polubienie

 5. marek said

  Trump jest wcieleniem generala Pattona lubiacego wojaczke, wiec juz wiadomo czego mozemy sie spodziewac…
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/krwawe-naloty-w-syrii-zginely-dzieci/r1m3vsd

  Polubienie

 6. llubię said

  Ciężko się tu dostać :(((

  Polubienie

 7. llubię said

  Dalej nie ogarniam … allle „llubię’ chyba powinnam zapamiętać ??? 😉

  Polubienie

 8. llubię said

  Jacek nie śpij , bo się tu pogubiłam ??? :(((

  Polubienie

 9. […] Jewish Defense legalnie działa już w Polsce organizacja paramilitarna. « Miziaforum’s Blog […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: