Miziaforum's Blog

Banderowcy w Lądku Zdrój kurują się za nasze pieniądze

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 4, 2017


Neobanderowiec kuruje się na koszt polskiego podatnika

 

a08ec-oyspocyhtb0

 

 

W sanatorium w Lądku Zdroju przebywa już piąta grupa ukraińskich weteranów walk w Donbasie. Koszty tylko w części pokrywa strona ukraińska, resztę refunduje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Ich wrażenia zrelacjonowała przedwczoraj ukraińska telewizja TSN. W ramach rehabilitacji Ukraińcy korzystają w basenów radonowych, wód leczniczych i masaży. Wśród 30 żołnierzy korzystających z bezpłatnych usług dolnośląskiego sanatorium znalazł się także, jak informuje ukraińska telewizji, „bojownik Prawego Sektora Bogdan Ryżykow”. Cytowane jest jego wypowiedź, w której ocenia warunki w Lądku Zdroju – „Bardzo czysto, małe samochody, nie ma śmieci. Taką trzeba uczynić Ukrainę”. Poza nim w polskim sanatorium, jak wynika z wywiadów, znaleźli się także żołnierze 93 brygady oraz 17 brygady pancernej  ukraińskiej armii.

tsn.ua/kresy.pl

komentarzy 20 to “Banderowcy w Lądku Zdrój kurują się za nasze pieniądze”

 1. krab said

  Rządzący dopieszczają neobanderowców i wszelkich „hierojów” zza miedzy, opozycja zapragnęła „sierotek z Aleppo” z tabunem opiekunów, i tylko biedne polskie ludziska w swoim państwie nie mają żadnych protektorów !!!

 2. miziaforum said

 3. krab said

  Ale USraelici wykręcą coś w najbliższym czasie (może jutro) w Syrii ! Oskarżają ( znowu !!!!!) Assada o użycie broni chemicznej i jutro zbiera się sabat.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-zwoluje-posiedzenie-rb-onz-ws-ataku-chemicznego-w-syrii/mzq3cjz
  W kontekście warto przeczytać to:
  „Tymczasem sekretarz stanu przyznaje, że plan sięgał znacznie dalej. Prawdopodobnie Państwo Islamskie miało zdobyć Damaszek — po to tylko, żeby zostać zeń przepędzonym przez Tel Awiw; domeną Daeszu miał ostatecznie pozostać tylko wyznaczony mu „Sunnistan”. Miał się dokonać rozbiór Syrii pomiędzy Izrael na południu, Państwo Islamskie na wschodzie i Turcję na północy.
  Odkrycie to pozwala zrozumieć, dlaczego Waszyngton wydaje się nie panować już nad niczym, że „daje wolną rękę” swoim sprzymierzeńcom. W końcu wciągnął w tę wojnę Francję i Wielką Brytanię, obiecawszy im umożliwienie rekolonizacji Lewantu, choć tak naprawdę zamierzał pominąć je przy podziale Syrii.”
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/112358-kerry-zeznania-przestepcy

 4. miziaforum said

 5. miziaforum said

  bardzo dobry film można SIĘ PRZEKONAĆ KIM SĄ IMIGRANCI Z KRAJÓW OGARNIĘTYCH WOJNĄ CI KTÓRZY TU LEZĄ ZE WSCHODU ZACHODU I POŁUDNIA NIBY JESZCZE NIE LEZĄ OFICJALNIE ALE …

  WARTO OBEJRZEĆ JAKI TO MATERIAŁ ….. LUDZKI

  • Lech X said

   Ostatnio pojawiła się informacja ,że Eurokołchoz planuje zaszantażować Polske i Węgry usunięciem z Unii jeśli nie przyjmiemy uchodzców.Może w końcu odzyskamy wolność chociaż częściowo.

 6. julius said

  The African Invasion Of Europe — When Will it Stop?
  Germans cry, ‘Give us Madagascar!’

  LD: Some German statisticians are predicting an enormous influx of ten million Africans to Europe in the next few years, others as many as THIRTY millions. Germany is bracing itself for the further arrival of 400,000 Africans in 2017, all of them without exception

  Alarming words, but who will listen and pay heed? No one! As the good ship Europa sinks beneath the waves of unstoppable immigrants, these words will whistle in the wind…..

 7. KnUR1 said

 8. miziaforum said

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: