Miziaforum's Blog

Pilne ! UKRAINA SZTAB POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGADY PRZERZUCONY NA UKRAINĘ ! rozpoczyna ćwiczenia ?! 31.03.2017 r.? WOJNA WISI NA WŁOSKU…

Posted by miziaforum w dniu Marzec 31, 2017


Witam pilna informacja za chwilę w formie nagrania A.V i dodatku tekstowego

JAK MYŚLICIE CZY JEST TO WŁAŚCIWY CZAS ABY RELOKOWAĆ SZTAB BRYGADY LITEWSKO POLSKO UKRAIŃSKIEJ NA TERYTORIUM UKRAINY KTÓRA JEST JUŻ UWIKŁANA W DZIAŁANIA ZBROJNE … BRYGADY KTÓREJ POWSTANIE JEST UZASADNIONE KONTRĄ DO SIŁ ZBROJNYCH ROSJI….. TERAZ GDY W MOSKWIE TRWA DESTABILIZACJA PORZĄDKU WEWNĘTRZNEGO ? I TO SAMO W MIŃSKU , A PONADTO SERIA PROWOKACJI ANTYPOLSKICH ?

TO JEST DOBRY CZAS NA WPROWADZANIE SZTABU BRYGADY SFORMOWANEJ PRZECIWKO ROSJI ??  NO CHYBA ŻE CHCE SIĘ WOJNY TO TAK JAK NAJBARDZIEJ TAK NALEŻY TERAZ ZROBIĆ …….

 

Litewsko-polsko-ukraińska brygada szykuje się do manewrów

OPUBLIKOWANO: DZISIAJ, 31 MARCA, 13:18

LITPOLUKRBRIG RAPID TRIDENT 2017

 • LITPOLUKRBRIG Rapid Trident 2017
 • LITPOLUKRBRIG Trident 2017
 • LITPOLUKRBRIG RAPID TRIDENT 2017

Zespół oficerów z litewsko-polsko-ukraińskiej brygady uczestniczy w konferencji planistycznej manewrów Rapid Trident w Jaworowie na Ukrainie. Są to wielonarodowe ćwiczenia, prowadzone między innymi z dużym udziałem US Army Europe na Ukrainie.

Jak informuje Mjr Tomasz Pędzik, delegacja Wielonarodowej Brygady pod dowództwem Szefa Sztabu ppłk Eligijusa Senulisa wraz z przedstawicielami USAREUR (United States Army Europe) uczestniczyła w procesie przygotowywania ćwiczenia. W ostatnich dniach przeprowadzono grę wojenną (z ang. war-gaming) na poziomie dywizyjnym, podczas której za planowanie części działań odpowiedzialni byli oficerowie  LITPOLUKRBRIG.

Współpraca z naszymi partnerami z europejskiego dowództwa armii USA pozwala nam zebrać cenne doświadczenie i wiedzę” – podkreślił Zastępca Szefa Sztabu ds. Operacyjnych ppłk Dariusz Czekaj. „Opracowaliśmy scenariusz, który będzie wykorzystywany w trakcie ćwiczenia RAPID TRIDENT, a w trakcie przygotowań najbardziej wymagającym i interesującym elementem był udział w grze wojennej„.

http://www.defence24.pl/571109,litewsko-polsko-ukrainska-brygada-szykuje-sie-do-manewrow

MATERIAŁ AV.

Komentarzy 25 to “Pilne ! UKRAINA SZTAB POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGADY PRZERZUCONY NA UKRAINĘ ! rozpoczyna ćwiczenia ?! 31.03.2017 r.? WOJNA WISI NA WŁOSKU…”

 1. bittix87 said

  A poco Putin ma się wkurwiać? On to oleje by wkurwić naszych że on nic z tym nie robi.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  A ZA CHWILĘ WAM POKARZE NAGRANIE Z CWICZEŃ WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ IMIENIA A. MACIEREWICZA

  Z TYM MŁODY POLAKU W REKACH PÓJDZIESZ NA DONBAS ALBO I NA MOSKWĘ JAK PAN MACIEREWICZ KARZE NA POLECENIE USA ………… 🙂 tylko mocno usiadżcie bo z wrażenia pospadacie na dupska

  Polubienie

 3. miziaforum said

  4h temu
  Duże manewry armii Rosji i Białorusi
  Rozpoczęły się wspólne ćwiczenia sił specjalnych oraz jednostek spadochronowych Rosji i Białorusi. Rosyjski resort obrony podkreśla, że łączny obszar wykorzystany podczas manewrów taktycznych obejmie aż 12 tysięcy kilometrów kwadratowych na terenie obu państw.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – DORZECZY.PL
  Szewach Weiss: Po wojnie część Żydów zamieniła się w katów w UB

  O trudnej historii polsko-żydowskiej mówi w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” Szewach Weiss, były ambasador Izraela

  Polubienie

 5. krab said

  Poroszenko 30 marca ogłosił światu wstrzymanie walk w Donbasie od 1 kwietnia… prima aprilis ? Ale, dzisiaj wyleciał w powietrze w Mariupolu pułkownik SBU. Ciekawe kto go wysłał do najwyższego- separatyści czy prawy sektor, bo tam przecież jest ich siedziba i bastion.
  O eksplozji poinformował szef SBU Wasyl Gricak. Samochód wyleciał w powietrze w mieszkaniowej części Mariupola o 8:30 zabijając pułkownika Ukrańskiej Służby Bezpieczeństwa Aleksandra Karaberiusza – powiedział Gryczak.
  Śledztwo w sprawie rozpoczęła ukraińska policja, która podejrzewa, że za zamachem mogli stać sabotażyści z Donieckiej Republiki Ludowej.

  Polubienie

 6. nieustraszona said

  Geszefciarz wojenny Macierewicz czyli żyd Singer jak widać przerabia polskie mięso armatnie na gotówkę. Oj, szweje , czy nie moglibyście w końcu tych pukawek do wzajemnego wyniszczania się białej rasy użyć przeciwko waszym odwiecznym katom i złodziejom z pejsami ?

  Polubienie

 7. krab said

  Oj, poseł Winnicki musi bardzo uważać na ciężarówki….
  W związku z serią ataków na polskie pomniki na Ukrainie, a ostatnio – zamachem terrorystycznym na konsulat RP w Łucku, poseł Robert Winnicki złożył interpelację z wnioskiem o dowody przesądzające winę obywateli Federacji Rosyjskiej w tych wydarzeniach.
  Do tej pory o winie rosyjskiej mówił m.in. minister Antoni Macierewicz, który stwierdził w wypowiedzi dla Telewizji Trwam, iż „trzeba sobie zdawać sprawę, że jest to część łańcucha wydarzeń, które dotyczą nie tylko Ukrainy. Łańcucha wydarzeń związanych z dążeniem, by za wszelką cenę skłócić państwa i narody”. Jak zaznaczył szef Ministerstwa Obrony Narodowej, cel tego ataku to „posiać nienawiść między Polską a Ukrainą”. a winę „trzeciej strony” wskazywał także szef ukraińskiej dyplomacji Pawło Klimkin czy ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca.

  Swoją interpelację Robert Winnicki zaadresował do premier Beaty Szydło. Jej treść jest następująca:

  Szanowna Pani Premier, zwracam się z prośbą o odpowiedź na pytanie: O ilu przypadkach udowodnionej obywatelom Federacji Rosyjskiej winy za antypolskie prowokacje na Ukrainie wiadomo na obecną chwilę rządowi Rzeczypospolitej?
  Z poważaniem, Robert Winnicki, poseł na Sejm RP

  kresy.pl

  Prof. Włodzimierz Osadczy, dyrektor Centrum Badań Wschodnioeuropejskich Ucrainicum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.:- powstała „sekta wyznawców trzeciej siły”, ambasador Polski w Kijowie jest jej guru.
  Naukowiec nawiązał w ten sposób do ostatnich komentarzy m.in. na temat ostrzelania z granatnika polskiego konsulatu w Łucku.
  Prof. Osadczy zaliczył do tej sekty „znanych dyplomatów, ambasadora Ukrainy w Polsce, znawców relacji polsko-ukraińskich, których się namnożyło teraz bardzo dużo”. Jako „guru” tej grupy profesor wskazał ambasadora Polski w Kijowie Jana Piekłę.

  Polubienie

 8. krab said

  Zacharowa niczym nasza Pawłowicz :
  Rzecznika MSZ Rosji skomentowała oskarżenia Kijowa o ostrzał konsulatu w Łucku. W odpowiedzi na wypowiedzi ukraińskiego ambasadora Andrija Deszczycy, który oświadczył, że „Rosja nie jest zainteresowana dobrymi relacjami między Polską i Ukrainą” i że „w związku z tym doszło do prowokacji” rzecznik MSZ Rosji na swoim profilu na Facebooku napisała – ” Bosko. Ja bym jeszcze dodała, że z pomocą działań hybrydowych Rosja przyczyniła się do mianowania Deszczycy ambasadorem w Polsce po to, żeby skompromitować Ukrainę w oczach Polaków.”

  Polubienie

 9. krab said

  NATO pewno pozazdrościło Hollywoodowi 🙂 ….
  http://biznes.onet.pl/praca/nato-poszukuje-statystow-na-cwiczenia-armii-usa/114nwn

  Polubienie

 10. Trak said

  Podejrzewam, że tematem ćwiczeń będzie szybki powrót na opuszczone rubieże.

  Polubienie

 11. KnUR1 said

  Rusza Muppet Show:

  Polubienie

 12. j23 said

  i co silą wezmą ściągną tych ludzi z angli , holandi , szczególnie w holandii uzależnionych od ziola
  już to widze jak będą wracali

  Polubienie

 13. Waldi said

  Misia nie pierdol. Sztab na stole układa pionki a 40 milionów ruskich siedzi w schronach. I jak się ktoś pojawi to zdetonują z 5 elektrowni atomowych dmuchaną swoim sprzętem a chmurką wytruje całą Europę aź po Portugalię skutec’nie i na 300 lat. Dodatkowo w Bałtyku zatopiony 450tyś ton broni chemicznej i myślisz że w przypadkowym miejscu ? A ja ci mówię to nie byli głupcy jak się teraz rodzą i najpierw tam posadzili kilka atomówek tak aby fala śmierdzi ego syfu dotarła do Zakopanego. Ale do jakiegoś g..a może dojść bo im się termin przydatności do użycia atomowej kończy a przewirowanie kosztuje i pewnie nie zawsze jest możliwe.

  Polubienie

 14. mironik said

  http://wdolnymslasku.com/2016/12/14/szok-kierownictwo-sadu-w-kajdankach-za-lapowki-a-kasta-sedziowska-wrzeszczy-o-niezawislosci-kulisy-wielkiej-operacji-cba-i-prokuratury-krajowej/
  Gigantyczny skandal w wymiarze sprawiedliwości i dowód na to, że kasta sędziowska przez lata czuła się bezkarnie! Dziś rano, w ramach gigantycznej operacji CBA i Prokuratury Krajowej zatrzymano całe kierownictwo Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Zarzuca się im łapownictwo w monstrualnych rozmiarach! Wśród zatrzymanych znalazł się także Dyrektor Centrum Zakupów Dla Sądownictwa Marcin B. Tymczasem Krajowa Rada Sądownictwa podnosi jazgot o niszczeniu niezależności administracyjnej sądów. Ta rzekoma „niezależność” miała w Krakowie swoją cenę. Nawet 10 milionów złotych łapówki

  Polubienie

 15. Elba said

  Obywatele, przestrzegając narzuconych im siłą praw, zdają sobie sprawę, że są idiotyczne i szkodliwe społecznie.

  Polubienie

 16. kfakfa said

  Histeryczny art. i jeszcze podpierający się zdjęciami z chazar-defence, tuby propagandowej chazarów i ukrów. „Jednostka” istniejąca ” na papierze,bez jakichkolwiek wartości. Mięsem armatnim nawet nie jest. Czy kiedyś razem „ćwiczyli” ? Zapewne tak ,wódę góra dół. 100 górników z Donbasu i po zabawie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: