Miziaforum's Blog

KOLEJNA RZEŹ POLAKÓW JUŻ PRAWIE GOTOWA NA UKRAINIE I NAWET W POLSCE ! RZEŹ „WOŁYŃSKA II ” 2017 r.

Posted by miziaforum w dniu Marzec 30, 2017


Witam biorąc pod uwagę co do 48 godzin dzieje się na Ukrainie postanowiłem w końcu nagrać całość tego procesu przygotowywanego od lat przeciw Polakom nie nie Polsce tylko Polakom za zgodą „Polskich” władz .. czyli ni mniej ni więcej a to co w tytule

uzasadnienie i kolejność działań w nagraniach A.V polecam odsłuchać bo tu macie punkt po punkcie zebrane informacje , gdy są rozsiane nie stanowią tak jednoznacznego dowodu na te działania skomasowane zebrane są porażającym ciągiem faktów bezspornych na taki kierunek działań z takim finałem .

 

 

 

Komentarze 22 to “KOLEJNA RZEŹ POLAKÓW JUŻ PRAWIE GOTOWA NA UKRAINIE I NAWET W POLSCE ! RZEŹ „WOŁYŃSKA II ” 2017 r.”

 1. KrisT said

  kolejna rzeż, tylko iz winnym musi zostać ROSJA!!!! inaczej nie da sie tego zrobić!
  każdy taki przypadek oddala pojednanie i dobre stosunki polaków i ukrainców które i tak nie są dobre ze względu na czyny tych drugich. Nie piszę Polsko-Ukrainskich bo rząd to nie obywatele, zwykli ludzie myslą inaczej.
  Czy aby te „prowokacje” nie zostały wzajemnie ustalone? Takie zjednoczenie narodów pod naciskiem trzeciej strony i zagrożenia.
  Czy ONI myslą iz ukrainskie prowokacje, niszczenie pomników, a nastepnie zwalanie winy na wspolnego wyimaginowanego wroga jakim jest FR przyniesie coś dobrego?
  Ostatni atak na konsulat- został dokonany w nocy kiedy nikogo nie było w nim! więc nie można pisać iz był to atak terrorystyczny aby kogoś zabić. Wtedy zrobiono by to w dzień i celnie!
  Albo to wybryk ukrainskich patriotów/ostrzezenie albo akcja false flag, aby obarczyć winą rosję..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Węgry odrzuciły prośbę szwedzkiego rządu o przyjęcie 5000 azylantów. Szwecja chce wnieść sprawę do sądu.

  Węgierski rząd od początku był przeciwny redystrybucji migrantów z innych państw europejskich i nawet zorganizował w październiku referendum w tej sprawie. Pomimo tego Szwecja utrzymuje, że zgodnie z konwencją dublińską podpisaną przez Wspólnotę Europejską migranci muszą wrócić do tego kraju w Europie, gdzie zostali pierwszy raz zarejestrowani, informuje „Svenska Dagbladet”.

  Szwedzki Minister ds. Imigracji i Sprawiedliwości Morgan Johansson spotkał się w Brukseli z unijnym Komisarzem Dimitrisem Avramopoulosem, zajmującym się migracją i ośrodkami dla uchodźców, żeby omówić problem. Po spotkaniu Johansson powiedział: „Dopilnowanie, żeby umowy były wypełniane, jest obowiązkiem Komisji, a naszym zdaniem Węgry nie przestrzegają dublińskich postanowień. Naliczyliśmy prawie 5000 przypadków, w których ludzie rejestrowali się na Węgrzech jako uchodźcy, ale gdy ich odsyłamy, Węgry nie chcę ich przyjąć z powrotem”.

  To nie pierwszy przypadek odmowy przyjęcia migrantów zarejestrowanych na Węgrzech. We wrześniu rząd Austrii próbował odesłać migrantów, ale zostali oni zatrzymani na węgierskiej granicy i odmówiono im wjazdu. Austriacki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Sobotka powiedział wtedy: „Unia Europejska jest odpowiedzialna za … Dublin i kraje lub grupy krajów, które nagminnie łamią prawo mogą spodziewać się konsekwencji prawnych”.

  Zgodnie z konwencją dublińską, migranci powinni zostać w kraju, w którym po raz pierwszy złożyli wniosek o azyl. W szczytowym momencie kryzysu imigracyjnego w 2015 r., większość migrantów, którzy zarejestrowali się w Grecji lub na Węgrzech opuściła te kraje, żeby przenieść się do Niemiec i Szwecji, które są bogatsze i zapewniają lepszą opiekę socjalną.

  Grecja znalazła się w tej samej sytuacji, co Węgry. Kilka miesięcy temu Niemcy zapowiedziały, że w marcu zaczną wysyłać migrantów z powrotem do Grecji. Rząd Grecji skarży się, że już teraz nie daje sobie rady ze zbyt dużą liczbą migrantów i prosi państwa członkowskie o pomoc.

  Niedawna kłótnia dyplomatyczna z Turcją może jeszcze zaognić sytuację w Grecji, ponieważ Prezydent Turcji Erdoğan twierdzi, że umowa pomiędzy jego krajem i Unią Europejską została zerwana i politycy państw członkowskich „mogą o niej zapomnieć”.

  Ole, na podst. https://www.svd.se/, http://www.breitbart.com/

  Polubienie

 3. TomaszD said

  Zacznijmy od tego, że powoływanie się na tkz. Konwencję Dublińską jest żałosne i może robić to jedynie jakis debil czy inny popapraniec skoro każdy wie, nawet średnio rozgarnięty, że to co się zaczęło robić w Europie około 2 lat temu było JAWNYM ŁAMANIEM TEJ KONWENCJI.
  Każde arabskie czy murzyńskie gówno wchodziło do Europy kiedy chciało, jak chciało i dokąd chciało. Przechodzili sobie granice, bo te były szeroko przed nimi otwierane, dopiero Węgry nieco się postawiły. Więc gdzie ta cała żałosna konwencja Dublińska??? Europa stała się zwykłą dziwką, szmatą, którą każdy arab i murzyn dyma. I co gorsze, oni nie płacą tej dziwce za dymanie, a jest odwrotnie: to dziwka, zeszmacona Europa jeszcze płaci tym brudasom, żeby nadal i więcej ją dymali.

  To co się dzieje jest tak przerażające i niewiarygodne dla myślącego człowieka, że nieraz brak słów, aby to opisać. Społeczeństwo to nie ludzie. Bo jak wytłumaczyć, że takie rzeczy dzieją się na naszych oczach przy praktycznie pełnej aprobacie społeczeństwa?

  Polubienie

 4. remik said

  Witam , czy Polacy nie moga sie zmobilizowac i wyjebac ukraincow z Polski , nie chce byc cyniczny bo od 12 lat mieszkam w Anglii ale widzac jakie ukraincy dostaja benefity w Polsce to nie chce mi sie wrcac do Polski , boje sie tego ze jak wroce bede robil za minimum krajowe bo ukrainiec bedzie za tyle robil , duzo Polakow chce wrocic ale do czego ??? za 1480 zl na miesiac ? pozdrawiam dzieki za ten portal no w koncu przejrzalem na oczy

  Polubienie

 5. krab said

  Myślę, że represje wobec Polaków zarówno na ziemiach ukraińskich jak i przygranicznych polskich , zaczną się razem z powieszeniem przez tametjszych „patriotów” Poroszenki. On niby próbuje się do nich umizgiwać, ale to nic nie daje. Ukraińcy do około 40 roku życia, czyli wyhodowani wg „nowej” ideologii są rządni krwi ! Wodzów do poprowadzenia rebelii też nie brakuje! Majdan to już za mało, potrzebny jest drugi, w którym obecna władza podzieli los poprzedniej, ale tej nie pozwolą nawiać. Wystarczy wejść na VKontakte ( odpowieddnik Pejsbuka dla krajów byłego zsrr) i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy , nie z prasy ale z wypowiedzi różnych ludzi.

  Polubienie

 6. krab said

  Rząd urzędujący w Polsce z woli i właścicieli zza wielkiej wody nie zrobił, nie robi i nie zrobi nic co mogłoby położyć się cieniem na naszej jednostronnej miłości do upadliny! Prawdopodobnie do tego się zobowiązał . Kto bez mrugnięcia okiem pozwala na fałszowanie dokumentów przez upadliński ipn? a konkretnie przez wiatrowycza? Wysadzą polski pomnik… naprawimy i powiemy, że to społeczność upadlińska , jeszcze podziękujemy a oni za kilka dni wysadzą go na nowo. Przyjmujemy ich „wojów” z donbasu na leczenie i rehabilitację, kształcimy i finansujemy nie tylko ich studentów, ale również uczniów szkół średnich, którzy w niektórych rejonach stanowią 20-30% uczniów danej szkoły ! Jeszcze trochę a w tym kraju Polacy będą mniejszością narodową, bo przecież za panowania rebe radka do innego państwa wysyłaliśmy paszporty in blanco, dlaczego teraz nie powtórzyć tego w innym kierunku?

  Polubienie

 7. nieustraszona said

  Barania wiara w „państwo prawa” jest już nawet silniejsza niż wiara w „wybawienie wieczne” ! Niestety dla oszołomów „państwowych” i ich mendiów nadeszła „wiosna ludów” na bis .

  Nikt normalny nie potrzebuje „władzy” nad sobą. Wiem po sobie, bo co poniektórym z mojego otoczenia nie mieści się w pale, że można żyć bez niewolniczego dowodu osobistego i bez meldunku.

  Wprawdzie pały próbowały mnie zahaczyć o dowód osobisty, a to o palenie papierosa na przystanku czy picia piwa na ławce, a tu nic z tego, bo nie mam zamiaru mieć pesela ani zdradzać mojego korporacyjnego nazwiska, ot co.

  Tydzień temu jakiś typ z urzędu miejskiego przylazł do mieszkania mojej rodzicielki i chciał potwierdzenia czy ja, to ja.
  Odpowiedziałam, że nie i zaczął mnie straszyć policją.

  Odpowiedziałam, że ma zadzwonić, ale zrezygnował, bo dobrze wiedział, że te kryminalne szykany nie mają żadnych podstaw prawnych !!! Zew krwi wolnych przodków we mnie się odezwał i czego wam też życzę :

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Artyku%C5%82_na_medal

  Polubienie

  • Anna said

   Matce swojej narobisz kłopotów a sama wylądujesz w pierdlu, twój wybór.

   Polubienie

  • Anna said

   Jesteś wolna jak pasożyt co nawet za wywożenie śmieci po sobie nie płaci.

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Wywóz śmieci jest wliczony w cenę opakowań, a rzeczywiste pasożydy „państwowe” zrobiły sobie z tego biznes,

    Oj, głupia ty Anna głupia, bo nawet jeszcze nie wiesz, że jesteś tylko martwą rzeczą dla „państwa”, która dobrowolnie (!) podpisała „dowód osobisty” czyli wyraziła zgodę na to, żeby ją doić z podatków i nie tylko.

    Należysz do „kapitału humanitarnego” , z którego „władza” wysysa ostatnią kroplę krwi i dobrze ci tak, boś słaba na umyśle.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: