Miziaforum's Blog

Jak władze UKRAINY I LWOWA ROBIĄ Z POLAKÓW NAJWIĘKSZYCH SKURWYSYNÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ ! GORSZYCH OD SS manów !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 29, 2017


art. przypominający wam kim są UKRAIŃCY i za kogo mają Polaków ……. bo widzę że wielu zapomina szybko ..

„Polscy mordercy z A.K” -BANERY ZAWISŁY NA UKRAIŃSKIM URZĘDZIE WE LWOWIE

Posted by miziaforum w dniu Październik 27, 2013

WITAM – JAK TO NASZ SZANOWNY PARLAMENT NAZWAŁ RZEŹ WOŁYŃSKĄ  ??

COŚ TAM COŚ TAM NOSZĄCE ZNAMIONA ?

NO TO MACIE ODPOWIEDŹ

NA LWOWSKIM RYNKU NA BUDYNKU URZĘDU ZAWISŁY BANERY – BANDERY 

Z KTÓRYCH SIĘ DOWIADUJEMY W 3 JĘZYKACH UKRAIŃSKI POLSKI, ANGIELSKI 

O TYM ZE POLACY WYMORDOWALI W SPOSÓB BESTIALSKI UWAGA 

600 000 BEZBRONNEJ LUDNOSCI CYWILNEJ W PRZEWARZAJACEJ WIĘKSZOSCI 

KOBIETY DZIECI I STARCÓW !!

słownie sześćset tysięcy 

OFIAR „POLSKICH BANDYTÓW !!!”

ZAŁĄCZAM ZDJĘCIA BANERÓW 

ps. banery filmowano i fotografowano – utrwalali przeważnie turyści 

ANGLICY , JAPOŃCZYCY , NIEMCY , I WIELE INNYCH NACJI 

CO WAŻNE WSZYSCY ODBIERALI TO ZA PRAWDĘ BO BANERY BYŁY PREZENTOWANE NA BUDYNKU URZĘDU CO WIDAĆ NA 1 ZE ZDJĘĆ – SZYLD URZĘDU 

 

u1u2u3u4

I CO JAK SIĘ CZUJECIE W ROLI NAJWIĘKSZYCH SKURWYSYNÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ ?

WIĘKSZYCH NIŻ „NAZISTOWSKIE” SS  A NAWET UPA I OUN ??

ORYGINAŁ ŹRÓDŁOWY TU LINK

https://miziaforum.wordpress.com/2013/10/27/polscy-mordercy-z-a-k-banery-zawisly-na-ukrainskim-urzedzie-we-lwowie/

p.s ciekawostka tych zdjęć i nagrań nie pokazano nigdy w Polsce i Polskie władze nigdy nie złożyły protestu nawet symbolicznego 

Komentarzy 10 to “Jak władze UKRAINY I LWOWA ROBIĄ Z POLAKÓW NAJWIĘKSZYCH SKURWYSYNÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ ! GORSZYCH OD SS manów !”

 1. miziaforum said

  dziś granatnik i prowokacje JUTRO WIDŁY SIEKIERY I POŚWIĘCONE NOŻE !!

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Mitomania, halucynacje i konfabulacje – są to pojęcia psychiatryczne !!!

   No i wiadomo, co się powinno zrobić z takimi „organizatorami”, co to mają kuku na muniu z wrodzonym syfilisem – kamizelka, izolacja i zamknięty oddział plus silne psychotropy typu Haldol !

   Polubienie

  • Trak said

   Dziś dowiedziałem się, że to wszystko przez popów od Putina (wersja dla wierzących) lub przez agentów KGB też od Putina (wersja dla ateistów) .
   Idę wobec tego do lasu posłuchać co zwierzęta o tym sądzą.

   Polubienie

 2. KrisT said

  do czego musi dojsc aby zerwać z nimi stosunki dyplomatyczne i zamknąć granicę????
  Ja bym tak zrobił , postawił sprawę jasno!
  UPA, OUN , Bandera, itd. lbo skonczycie z propagowaniem kultu morderców, zrobicie porzadek z kultem Bandery, i z batalionami pod sztandarem czerwono czarnym albo zrywamy kontakty, zamykamy granicę ! koniec kropka!
  zaraz by im rura zmiękła! a ukraincom, w polsce dałbym 24h albo zamkniecie ryje albo w przeciągu 48h zostaniecie deportowani na ukrainę!!!!!!
  koniec kropka!
  i U-kraincy byliby w przysłowiowej czarnej dupie!
  w ciągu 3 mcy sami wyłapaliby banderowców i powywieszali na drzewach!

  Polubienie

 3. Trak said

  Polska to dziwny kraj, na tyle dziwny, że gdyby któremuś z jego przywódców zachciało się ją całkiem sprzedać – sprzedałby ją. Gdyby zachciałoby się wymordować cudzymi rękoma wszystkich Polaków – wymordowałby ich.
  Czy coś by mu za to groziło? Jedynie moralna odpowiedzialność.
  Nie istnieje w Polsce żadna kara za zdradę, zniszczenie narodu i wrogie działania.
  Trybunał Stanu, to śmiech. Od pewnego punktu umocowania można robić co się chce. Można narzucić takie prawa, jakie tylko się przyśnią.
  Królowie cesarze i carowie nie mieli nigdy takiego komfortu.
  Nieraz zadaję sobie pytanie, czemu w Sejmie posłowie wybierani są spośród członków jakichś popapranych partii a nie np. klubów piłkarskich lub kółek hobbystów.
  Przecież, też tak można – prawo nie zabrania takiej formy reprezentacji narodowej byleby tylko nie reprezentowali interesów ludzi z regionów gdzie mieszkają i skąd pochodzą.

  Polubienie

  • Elba said

   Rządy w Polsce od 1989 nie są wcale nieudolne, lecz to nie są polskie rządy. Ci co w tych rządach siedzą, nie są też Polakami. Większość ma pozmieniane nazwiska (od lat 30 minionego wieku). To są rządy wybierane przez bezpiekę i realizują politykę mocodawców, bo inaczej tych działań anty-polskich nie da się wytłumaczyć.
   Nie tłumaczy tego też brak elit z powodu ich wymordowania przez sowietów i niemców, no bo czym wytłumaczyć debilizm premierów, prezydentów, ministrów et cetera. Wszyscy debilni?
   To jak nazwać naród, który myśli, że ich wybiera? Wszyscy są debilami? Polski nie ma… i jej okupacja jeszcze się nie skończyła. Ona trwa nadal.

   Polubienie

   • Trak said

    Wszystko prawda ale znam Polaków, co do których nie można mieć wątpliwości, że są synami tej ziemi. Znam i znałem osobiście ich ojców i dziadków. Mój dziadek znał także ich niektórych pradziadków. Pochodzą ze szlachty (co zobowiązuje), na cmentarzu spoczywają ich przodkowie, którzy ryzykowali życiem dla ojczyzny a dzisiaj oni, ich potomkowie zachowują się, jak plugawe robactwo a wielu z kmiecym rodowodem zachowuje się, jak trzeba i chociaż, pochodzenia szlacheckiego nie mają, to szlachetność w sobie noszą. Nie jest ich wielu ale wystarczy.
    Potrzebujemy króla, aby tę szlachetność ukazać i nagrodzić a plugastwo ukarać, jak dawniej bywało.

    Polubienie

    • miziaforum said

     KRÓLA ? JUZ KIEDYŚ TEN TEMAT TU BYŁ 🙂 to niezły psikus prawniczy taka koronacja w Polsce badałem temat … mozna by było na serio koronować i był by dla POLITYKÓW W POLSCE BARDZO GRUBY PROBLEM PRAWNY .. COŚ PRZEOCZONO ZAKŁADAJĄC II R.P …… ZAPEWNE Z POWODU POŚPIECHU I DŁUGIEJ PRZERWY W NIEBYCIE …:-)

     Polubienie

    • Elba said

     Hej, trza się samemu brać do roboty! Ściśle tajny judaizm został zdemaskowany… Najważniejsze dla nas zadanie, to zboczeńców z tej mafii umieścić w strefie zamkniętej, w kompletnej izolacji i odosobnieniu oraz nakazać im ciężką pracę, by mogli przeżyć/przetrwać – za wymordowanie milionów (jak nie miliardów) istnień ludzkich i realizowanie niecnych planów w przeszłych i obecnych czasach… Czy tego chcą uniknąć ci paskudni „zbawcy” ludzkości, ściągając na Stary Kontynent bezwiedną armię Muslimów, by ta nieświadomie broniła przetrwania tego na maksa spapranego narodu?

     Polubienie

    • Anna said

     Do Szlachty – wszystkich członków szlachty polskiej, gdziekolwiek są, na jakichkolwiek się znajdują stanowiskach:
     „Nie jesteście klasą, lecz historycznym stanem. Mogą Was jednych od drugich oddzielać chwilowo różnice klasowe, lecz jedność stanowa, jedność ideologii szlacheckiej, połączy Was zawsze w przełomowych chwilach stanowczego czynu.
     …wszędzie i zawsze jesteście tą samą szlachtą polską, potomkami polskiego rycerstwa.
     Czyny Waszych przodków w żywym życiu Waszym zmartwychwstają czynami, dowodnie świadcząc , że w Waszych żyłach ta sama krew tętni, co z ich ran niegdyś pod Wiedniem, czy Kircholmem płynęła.
     Nie zmarłaś szlachto polska … wiek XIX, cały okres niewoli, wszystkie bohaterskie porywy, bohaterskie zmaganie się z przemocą, walka o wolność ludów na barykadach świata całego, wszystkie narodowe powstania wreszcie, to są czyny żywe, żywej szlachty polskiej.
     … musi szlachta przede wszystkim wyjść ze stanu bierności, z wstydliwego chowania swego szlachectwa w życiu publicznym, z marazmu w jakim go pogrążyło długotrwałe hołdowanie demokratycznym utopiom. Konieczność zerwania z tymi utopiami jest tym większa, że demokratyczna idea, dla której nasi przodkowie nieraz śmierć ponosili, uległa zwyrodnieniu i dziś nie z demokracją, a w przystrojoną w jej pióra ochlokracja mamy do czynienia.
     Potrzebna jest nasza tradycja, przede wszystkim herby, które nie są znaczkami bez treści, ale pełnymi mistycznego znaczenia ideogramami naszej wiary, ukochań, naszych dążeń i nadziei.”

     http://www.szlachta.org.pl/verbum-nobile/do-szlachty-polskiej.html

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: