Miziaforum's Blog

Banderowska prowokacja POLACY WSKAZYWANI JAKO BANDY NARUSZAJĄCE ŁAD I PORZĄDEK NA UKRAINIE !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 29, 2017


Tylko idiota uwierzył by w te bajki podawane przez upaiński portal Varta1 – Варта1.

I TO JESZCZE W DNIU DZISIEJSZYM PO ATAKU Z BRONI PRZECIW PANCERNEJ NA OBIEKT DYPLOMATYCZNY W ŁUCKU ….

PROWOKACJA !! POLACY W LWOWIE SĄ TAK ZASZCZUCI PRZEZ BOJÓWKI BANDEROWSKIE I PRAWEGO SEKTORA ZE STRACH GRANICZY JUŻ Z CO NAJMNIEJ Z TAKIM JAK W PIERWSZYCH DNIACH RZEZI WOŁYŃSKIEJ W ROKU 1943 ..

WIĘCEJ TUTAJ CZYTAJ !!!!!!!

Ukraina: „Propolski protest pod Lwowem”

Jak podaje portal Kresy.pl, powołując się na informacje i zdjęcia opublikowane na portalu Varta1 i w jej grupie w jednym z mediów społecznościowych, dzisiaj około godziny 10:30 czasu lokalnego (9:30 czasu polskiego) na drodze Lwów-Żółkiew w okolicy wsi Hrada doszło do blokady drogi przez grupę nieznanych osób. Na opublikowanych zdjęciach widać grupę młodych osób z transparentami o treści m.in. „Nie ludobójstwu Polaków”, „Polacy nasi bracia” i „Wołyń w naszych sercach”, „To też jest nasza ziemia”, „Polacy łączcie się”, „Polacy chcą pokoju”. Napisy na transparentach zapisano w językach ukraińskim i polskim.

Demonstranci zapalili świece dymne i opony. Mieli oni przyjechać na miejsce protestu autobusami na lwowskich numerach rejestracyjnych.

Varta1 – Варта1 wcześniej jako pierwsza informowała o profanacjach polskich pomników we Lwowie i Podkamieniu a także o wcześniejszej próbie przeprowadzenia akcji „w obronie Polaków na Ukrainie”.

Według informacji z ostatniej chwili podanych przez członków grupy, policja zatrzymała uczestników blokady. W blokadzie miało uczestniczyć ponad 50 osób.

(Na podst. Kresy.pl)Komentarzy 17 to “Banderowska prowokacja POLACY WSKAZYWANI JAKO BANDY NARUSZAJĄCE ŁAD I PORZĄDEK NA UKRAINIE !!”

 1. miziaforum said

  TAKA „GLIWICKA” PROWOKACJA Z PRZEBIERAŃCAMI

  Polubienie

 2. krab said

  Już wiedzą kto …. oczywiście rosyjskie służby !!!!! 🙂
  Poinformowano, że według ustaleń policjantów wśród aresztowanych nie było Polaków, a demonstranci zostali opłaceni za udział w akcji, podobnie do sprawy z 12. marca br. kiedy udaremniono akcję protestacyjną w pobliżu przejścia granicznego w Szehyniach. Zdaniem SBU dzisiejsza akcja inspirowana była przez rosyjskie służby i miała na celu destabilizację sytuacji oraz rozpalić konflikt pomiędzy Ukraińcami a Polakami.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/sbu-ukrainy-demonstranci-ktorzy-zablokowali-droge-lwow-zolkiew-podszywali-sie-pod-polakow

  Polubienie

 3. krab said

  Ale te rosyjskie służby to wandale !!! nawet swoje banki rozbili … ciekawe jak upadlińska policja to wytłumaczy ???.
  Podczas dzisiejszej nocy nieznani sprawcy wybili okna w trzech oddziałach banków w Łucku. Informację potwierdziła rzeczniczka policji w Łucku Olga Buzułuk.
  Wybito łącznie siedem okien. Uszkodzone zostały okna Alfa-Banku oraz Prominvestbanku. Przedstawiciele banków na razie odmawiają komentarzy w tej sprawie.

  Polubienie

 4. krab said

  Jak zwykle w takich razach, przemówił złotousty mędrzec Targalski-
  „- Jest to seria prowokacji, którą urządza Putin – oczywiście – nie osobiście, a poprzez FSB. Ponieważ poprzednie – nazwijmy to „lekkie” – prowokacje w postaci niszczenia pomników, nic nie dały, to musiał przejść do działań poważniejszych. Myślę, że Putin dalej będzie eskalował tego typu akcje, tym bardziej, że w Polsce jest wiele osób, które tylko na te akcje czeka, żeby na propagandzie antyukraińskiej, prorosyjskiej, zbić kapitał polityczny, to chyba oczywiste.”
  No przecież taki granatnik nie może rzucać się cieniem na miłości obojgu rządów ! bo z narodami to już jest mniej sielsko.

  Polubienie

  • miziaforum said

   ZBIĆ KAPITAŁ POLITYCZNY 🙂 NO TO JA DZIŚ WIECZOREM TEŻ BĘDĘ ZBIJAŁ ZROBIE FILM MOZE NAWET GODZINNY O TYM CO SZYKUJĄ POLAKOM NA UKRAINIE UKRAIŃCY !!
   „RZEŹ WOŁYŃSKA 2017” ? zdaje się że już kiedyś napisałem arta o takim tytule ……. DOKŁADNIE TAKIM

   Polubienie

   • krab said

    Chyba miał na myśli Piskorskiego, którego prewencyjnie wsadzili, bo reszta to miłośnicy wschodnich braci… no może z małymi wyjątkami, ale ta wypowiedź wskazywałaby, że te wyjątki są bardzo niewygodne i trzeba się nimi zająć.

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIE TYLKO U NAS ITAM TEŻ !!
     Ukraina: Rządzą nami „żydłaki” – mówi Sawczenko
     27 marca 2017 18:27
     25 marca Nadia Sawczenko udzieliła stacji 112 Ukraina wywiadu, który musi wprawić w poważne zakłopotanie lansujących ją do niedawna polskich polityków sprzymierzonych z „EuroMajdanem”.

     Prowadzący program zapytał parlamentarzystkę o jej telewizyjną wypowiedź z 19 marca b.r., kiedy w odpowiedzi na uwagę telewidza, że nad Ukrainą ciąży dzisiaj „żydowskie jarzmo” stwierdziła: (…) tak, władza u nas (…) rzeczywiście ma krew nieukraińską.

     – Nie mam nic przeciwko Żydom [ukr. jewrejiw]. Ja nie lubię żydłaków [ukr. żydiw]. Ukrainę ciężko nazwać krajem antysemickim – u nas 2% Żydów zajmuje 80% władzy. (…). Niejednokrotnie mówiłam, że nie ma złego narodu. Są źli ludzie, oni są w każdym narodzie. Są Ukraińcy i są chachły, są Rosjanie i są kacapy, są Polacy i są Lachy. – wyjaśniła Sawczenko. Gdy dziennikarz poprosił ją o wskazanie przykładowych „żydłaków” wśród ukraińskich elit, wymieniła premiera Wołodymyra Hrojsmana, Petra Poroszenkę i Julię Tymoszenko.

     Użyte przez parlamentarzystkę słowo „żyd” (жид) ma w języku ukraińskim obraźliwe konotacje.

     Źródło: kresy.pl

     Polubienie

     • krab said

      Podejrzewam że Sawczenko to mogą chcieć skutecznie uciszyć, bo ma spory posłuch w narodzie, a oficjalnie nic nie mogą bo przecież nadali jej tytuł bohatera ukrainy.

      Polubienie

      • KrisT said

       Naduchna juz staje oscią w gardłach pseudo ukrainskich oligarchów…… oni juz zaczynają żałować iż nie dali jej zgnić w ruskim łagrze….
       Jeszcze trochę i oficjalnie nazwą ją ruskim szpionem i SBU się nią zajmie…
       albo bedzie miała wypadek i winnym zostanie sam Putin….

       Polubienie

  • serge said

   Targalski powinien zostać postawiony przed sądem za usprawiedliwianie zbrodni ludobójstwa na Wołyniu…
   Dr. Targalski: „Marsze ku czci Bandery to symbol walki z Rosją nie – z Polską.”
   http://niezalezna.pl/62885-dr-targalski-marsze-ku-czci-bandery-symbol-walki-z-rosja-nie-z-polska
   W pierwszy dzień 2015 roku w wielu miastach Ukrainy przeszły marsze z okazji rocznicy urodzin Stepana Bandery.

   Polubienie

 5. serge said

  Czy zablokownie drogi na Ukrainie „przez Polaków” to prowokacja rosyjska? Ejże, to raczej bajeczka dla Polaków. Zdarzyło się to zaledwie dzień po ostrzelaniu konsulatu RP w Łucku. Więc może nie była to prowokacja rosyjska , ale – prowokacja ukraińska? Czy to takie absurdalne? Celem tej prowokacji było zasugerowanie, że ostrzelanie konsulatu było dziełem Rosjan albo …Polaków. Tą wersję trzeba było podeprzeć jakimiś namacalnymi dowodami. Jeśli ta wersja okaże się prawdziwa, to ma ona jeszcze jeden aspekt. Oto Ukraińcy pokazali, że to Polacy na Ukrainie są sterowani przez służby rosyjskie. Korzyści dla SBU znacznie większe, jeśli jednym zabiegiem obarczy się winą Rosjan i Polaków. W końcu jedni i drudzy są dla nich okupantami. Sprytne. Polaczki kolejny raz dały się wydudkać Ukraincom? Niewykluczone. Zastanawiające jest, że …

  -„Uczestnicy blokady nie mówili po polsku” – Polacy nie mówiący po polsku?

  -„napisy na banerach były w łamanej polszczyźnie”- czy Polacy piszą w „łamanej polszczyźnie”?

  – „przyznali się do tego, że zostali wynajęci i zapłacono im za blokadę”- podejrzanie ochoczo się przyznali.

  -W sieci pojawiła się natychmiast „Instrukcja” jako dowód udziału rosyjskich służb…

  -„na kilka godzin przed blokadą organizatorzy założyli stronę „Polski Lwów” na Facebooku” – „na kilka godzin przed” sugeruje pośpiech w przygotowaniach. Ponadto, ta strona jest w języku…ukraińskim! Nie: polskim, nie rosyjskim.

  -Hasła: „Nie ludobójstwu Polaków”, „Polacy nasi bracia” i „Wołyń w naszych sercach”, „To też jest nasza ziemia”, „Polacy łączcie się”, „Polacy chcą pokoju” – Zestaw haseł jest „od lasa do Sasa”, bez związku z interesami Polaków na Ukrainie: Także i tu widać pośpiech i przypadkowe połączenie „żądań”

  -Wydaje się, że ten fragment wypowiedzi: „Ukraińskie media nie wykluczają, że za akcjami przy granicy z Polską stoją te same siły, które zaatakowały w środę konsulat RP w Łucku” sugeruje, że SBU próbuje „wkręcić” Polaków na Ukrainie w sprawę ostrzelania Konsulatu (a może także aktów wandalizmu w miejscach pamięci)?

  Podsumowując: „blokada drogi” mogła być pospiesznie przygotowaną przez SBU prowokacją, mającą zasugerować, że za ostrzelaniem konsulatu stoją Polacy na Ukrainie, będący na usługach rosyjskich służb. Zdaje się, że ukraińska SBU szykuje się do większej antypolskiej i antyrosyjskiej akcji.

  Polubienie

 6. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: