Miziaforum's Blog

Moja ocena POLSKI BURDEL 1989 – 2017 M. KOWALSKI , A.Jabłonowski , P.Chojecki , S.Michalkiewicz i wielu innych … 60 MIN NAGRANIA!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 28, 2017


No moi drodzy czas na moja tyradę i moje bezstronne ocenienie w/w osób nagranie  A,V będzie najlepsze za 3 godziny tu ! BEZ CENZURY I BEZ STRONNIE I mam w dupie czy ktoś się obrazi albo 🙂 przestanie tu zaglądać 🙂 w dupie mam a JAK !! 

===================================

TEMAT ODWOŁANY NIE BĘDZIE GO DLA TEGO :

Wraca sprawa byłego kandydata na prezydenta RP Mariana Kowalskiego

Sąd ponownie rozpatrzy sprawę pobicia mężczyzny przez byłego kandydata Ruchu Narodowego na prezydenta RP Mariana Kowalskiego. Decyzja sądu I instancji uniewinniająca go miała być „dość powierzchowna”.
http://wiadomosci.wp.pl/wraca-sprawa-bylego-kandydata-na-prezydenta-rp-mariana-kowalskiego-6105
NIE BEDĘ JECHAŁ PO KOWALSKIM W  TYCH OKOLICZNOSCIACH BO NIE WYPADA TO RAZ A DWA PO CO MAM TU CZYTAĆ ŻE JESTEM PO STRONIE SZECHTERA … TEMAT ZAWIESZONY …
CHCĄ CHŁOPA SKURWYSYNY ZAMKNĄĆ A JA NIE DOŁOZĘ DO TEGO RĘKI NAWET O.5 % 

Komentarze 24 to “Moja ocena POLSKI BURDEL 1989 – 2017 M. KOWALSKI , A.Jabłonowski , P.Chojecki , S.Michalkiewicz i wielu innych … 60 MIN NAGRANIA!”

 1. miziaforum said

  a tu znalazłem skarb 🙂 !!!!!!!!111 mało sie nie z sikałem .. ze śmiechu

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polska: Syjonistyczni lobbyści z USA otwierają biuro w Warszawie
  28 marca 2017 16:58
  Swoje biuro w Warszawie otworzy organizacja American Jewish Committe, która jest jedną z największych żydowskich grup lobbingowych w Stanach Zjednoczonych. Jej celem ma być promocja Izraela jako „jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie” oraz promowanie dalszej integracji państw Europy Środkowo-Wschodniej z Izraelem i organizacjami euroatlantyckimi.

  Organizacja zapowiada, że jej biuro w Warszawie ma oddziaływać także na sąsiednie państwa regionu Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Słowacja czy Węgry. Głównym celem American Jewish Committe ma być ukazanie Izraela jako „jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie”, a także jako”młodego, dynamicznego i zróżnicowanego społeczeństwa”. Przedstawiciele tej wpływowej grupy lobbingowej dodają, iż Polska jest dla nich ważna z powodów historycznych oraz rozwiniętej działalności miejscowej społeczności żydowskiej.

  Na początku marca dyrektor wykonawczy AJC David Harris spotkał się w tej sprawie z ministrem spraw zagranicznych Witoldem Waszczykowskim. Żydowski aktywista podkreślał wówczas, że jego organizacja zajmuje się także wzmacnianiem relacji transatlantyckich pomiędzy Europą i Stanami Zjednoczonymi oraz Izraelem, stąd po wypowiedziach amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa na temat NATO, AJC oficjalnie wsparło ten wojskowy sojusz.

  AJC istnieje od 1906 r. i jest uważana za jedną z najważniejszych żydowskich grup lobbingowych na świecie. Statutowe cele Komitetu to między innymi „promowanie praw religijnych i obywatelskich dla żydowskiej społeczności”.

  Za: Autonom.pl

  Polubienie

 3. miziaforum said

  a co wy macie do powiedzenia na temat w/w i im podobnych …….. NAPISZCIE TAK SZCZERZE
  tak jak każdy czuje 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   A BĘDZIE FAJNA NIESPODZIANKA DLA WAS

   Polubienie

  • Anna said

   Toś mnie zażył, właśnie czytając wstęp odczułam coś w rodzaju odruchów wymiotnych, to delikatne określenie bo dosadnie to …
   Jak widzę kogoś im podobnego to posyłam mordercze spojrzenie.

   Polubienie

  • krab said

   Powiem tak- pretendujący do miana prezydenta wszech czasów reaktywował w Polsce lożę b’nai b’rith , za co na każdej rogatce ma stawiany pomnik !! Ze spotkania z p. Dudą w USA byli bardzo zadowoleni tamtejsi rabini, czyli przystał na wszystko co chcieli. Teraz to tylko realizują swoje wyuzdane założenia dotyczące tej ziemi !!!! Są u siebie !!!!
   A przy okazji, niedawno Winnicki złożył zapytanie do Pani z broszką :
   „Proszę w związku powyższym o odpowiedź na pytania:
   Czy potwierdza Pani istnienie nacisków ze strony rządu USA w kwestii spraw wewnętrznych Polski za czasów urzędowania Pani rządu oraz urzędowania wcześniejszych gabinetów? W jakie obszary polskiej suwerenności ingerował rząd USA za Pani urzędowania oraz urzędowania poprzednich gabinetów?”
   Czyli czy Polska jest nieoficjalnym protektoratem USA?

   Polubienie

 4. miziaforum said

  A TO 3 ATAK CHEMICZNY NA POLSKIE DZIECI

  WIADOMOŚCI – WIADOMOSCI.WP.PL
  Ewakuacja szkoły na Podkarpaciu. 22 uczniów w szpitalu

  Ze szkoły w podkarpackiej Medyce ewakuowano ok. 200 osób. Uczniowie, którzy słuchali prelekcji na sali gimnastycznej, zaczęli skarżyć się na duszności i ból głowy. 22 osoby wylądowały w szpitalu.

  ===============

  TU OPISAŁEM POPRZEDNIE 2 W TYM MIESIACU

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/03/23/atak-chemiczny-na-dzieci-w-polskiej-szkole-31-dzieci-w-szpitalu-to-2-taki-atak-w-ciagu-miesiaca/

  ZOBACZYMY CZY WAS ZAINTERESUJE JAK BEDZIE INFORMACJA NIE 34 OSOBY W SZPITALU A …. 37 OSÓB W KOSTNICY ……….. NA RAZIE NIC NIE PISZE BO NIC WAM MEDIA NIE POISZĄ ALE !!!!!!!!!!!11

  Polubienie

 5. marek said

  ze tez daja sie oglupiali ludzie tak za nos wodzic czarnosukienkowym…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/rzeczyca-ksiadz-nie-chcial-pochowac-zmarlego-parafianina/g54lmpe

  Polubienie

 6. krab said

  Trochę więcej o tych padalcach :
  Jak pisał Daniel Greenfield w artykule na temat skierowanej przeciwko Donaldowi Trumpowi współpracy AJC z islamskimi organizacjami w USA, podejrzanymi przez Departament Sprawiedliwości o finansowanie terroryzmu – Takie lewicowe grupy, jak AJC, sprzedały społeczność żydowską, gdyż stawiają muzułmanów wyżej niż żydowskie ofiary. Sprzymierzyli się z nienawistynymi islamskimi grupami wspierającymi nie Żydów, lecz zabójców Żydów.
  Według prof. Gottfrieda – Przy AJC, Chuck Schumer [liberalny senator Partii Demokratycznej z Nowego Jorku] wygląda na umiarkowanego polityka.
  Mając na uwadze powyższe fakty na temat działalności i trajektorii ideologicznej AJC, zasadne wydaje się pytanie o to, jaki dokładnie charakter będzie miała działalność Komitetu w Polsce.
  Trudno sobie wyobrazić, że mając tak „bogate” portfolio lewackiego aktywizmu, AJC będzie zajęty działalnością na rzecz ochrony praw mniejszości żydowskiej w Polsce, której swobody i prawa nie są przecież w żadnej mierze zagrożone.
  Istnieje uzasadniona obawa, że AJC zaangażuje się na rzecz promowania postulatów lobby homoseksualnego, liberalizacji ustawy aborcyjnej i popierania polityki „otwartych granic” dla uchodźców i imigrantów pod pretekstem obrony „praw człowieka i demokratycznych wartości”.
  W tym kontekście, radosne witanie tego podmiotu przez prezydenta RP, który twierdzi, że jest wierzącym katolikiem i bliski jest mu konserwatywny kanon zasad, każe zastanowić się nad szczerością deklarowanej przez Andrzeja Dudy postawy.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bliski-wschod?zobacz/prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-przywital-w-polsce-lewacka-organizacje-amerykanskich-zydow-niegdys-finansujaca-dzialalnosc-szkoly-frankfurckiej

  Polubienie

 7. krab said

  Już w niedalekiej przyszłości nie będziemy mieć problemu- co myśleć- zadbali o to żebyśmy myśleli zgodnie z nakazem.

  Kolejny krok w celu kontrolowania społeczeństw właśnie został uczyniony – dyrektor wykonawczy firmy Tesla, Elon Musk powołał Neuralink, start-up mający rozwijać technologię umożliwiającą podłączanie ludzkiego mózgu do komputerów.
  Wcześniej na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Musk napisał, że firma jest na samym początku rozwoju, a zarejestrowano ją jako przedsiębiorstwo prowadzące badania medyczne.
  Firma rozwinie tzw. „koronkę nerwową”, technologię polegającą na wszczepianiu niewielkich elektrod do mózgu. Technologia ta ma oficjalnie służyć poprawianiu pamięci czy dodawaniu ludziom inteligencji, w rzeczywistości jednak – o tym jednak oficjalnie się nie mówi – może się okazać, że będzie wykorzystywana również do kontroli umysłów.

  Docelowo ludzie ze wszczepionymi elektrodami mają być w stanie załadowywać i rozładowywać myśli.

  Polubienie

 8. Marjan kowalski ? To taki agent jak i Jacek Medlar:) Obaj sa blogoslawieni przez ” Baksikow i Gasiorowskich 🙂 aby wejsc do ruchow Slowianskich Patriotycznych i…..Rozwalic ten spontaniczny Ruch wszechslowian ! Podobnie zrobiono z Jezuskiem betlejemskim 🙂 za pomoca jego nauk o : przebaczaniu, darowaniu win kazdemu zbrodniarzowi i zlodziejowi i jeszcze milowaniu tego zbrodniarza za ten Mord wobec Slowian . Medlar to kon trojanski u budzacych sie Wszechsloiwian na Ukrainie Bialorusi, Polsce , jugoslawi i Rosji!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: