Miziaforum's Blog

Wielka Brytania największa akcja relokacji białej ludności z Europy po 1947 r. W TYM ROKU NAWET 1 500 000 !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 24, 2017


Witam informacja pozyskana wprost z elektronicznego nośnika pamięci jednego z najlepszych dziennikarzy Brytyjskich który pracuje też dla The Guardian , skopiowana przez pracownika firmy sprzątającej w redakcji ………… 🙂 tajemnica bo informator straci pracę .

Pozyskany materiał to szkic artykułu prasowego dla …….. 🙂 BARDZO ZNANEJ I POWAŻNEJ PRASOWEJ REDAKCJI BRYTYJSKIEJ .

Materiał przeznaczony do publikacji w dacie 24 maja 2017 roku .

Czego dotyczy opiszę ponieważ nie jest to materiał w całości pisany ale również zawiera materiały audio z nagraniami wypowiedzi kilku ważnych polityków Brytyjskich , Australijskich oraz przedstawicieli banków , oraz przedstawiciela „rządu” polskiego.

Opis skrócony i uproszczony jednak wyczerpująco przedstawiający idee cel i niezbędne posunięcia polityczno finansowe które są już na etapie końcowym realizacji.

W wyniku  wyjścia W.B z struktur U.E powstał problem dalszego przebywania obywateli U.E na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii , prawa do pracy prawa do pobytu , problem dotyczy praktycznie wszystkich obywateli U.E którzy korzystali z unijnego prawa do pobytu pracy i osiedlania się , jednak my skupimy sie na największej mniejszości narodowej jaką na dziś w sród krajów U.E w Wielkiej Brytanii stanowią Polacy . Inland Reveniue Brytyjski odpowiednik polskiego Urzędu skarbowego na podstawie deklaracji podatkowych złożonych przez polskich obywateli w latach 2000 do 2016 ujawnił ,że zarejestrowanych płatników z Polski jest około 1 100 000 , a społeczność po wliczeniu dzieci i nie pracujących współmałżonków może liczyć nawet 1 756 000 .

Czyli stanowi największą grupę narodową zaraz po Pakistańczykach , w związku z Brexitem

rząd brytyjski postanowił iż tak wielka grupa etniczna musi zostać objęta rządowym planem relokacji , czyli wysiedlenia muszą odbywać się w formie zorganizowanej akcji , przede wszystkim chodzi tu o transfer środków finansowych polskich obywateli które Inland Reveniu w porozumieniu z bankami wycenił na kwotę w gotówce około 3 300 000 000 funtów , a wartość posiadanego majątku w nieruchomościach , samochody mieszkania i domy na kolejne 2 000 000 000 .

W związku z powyższym problemem Brytyjczyków z pomocą zgłosił się rząd Australijski , który po wstępnym przeanalizowaniu problemu już w grudniu 2016 i styczniu roku 2017 , podjął decyzje o pomocy Brytyjczykom , składając na początku lutego tego roku ofertę pomocy w formie przyjęcia nawet 1 500 000 Polaków jako emigrantów na teren Australii .

Podstawowe warunki Australijczyków to pomoc rządu Wielkiej Brytanii w wynegocjowaniu z bankami współpracy polegającej na łatwym przetransferowaniu środków finansowych do banków Australijskich , pomoc rządu Wielkiej Brytanii w zorganizowaniu dofinansowania sprzedaży majątku nieruchomego domów , mieszkań samochodów .

Pomoc ta miała by polegać na tym , że rząd Wielkiej Brytanii dopłacił by osobą wyprzedającym majątek około 30 % zaniżonej o tyle od wartości rynkowej w celu szybkiej sprzedaży .

Australijski rząd zobowiązał się do zrefundowania tych kwot po zakończeniu relokacji Polaków na kontynent Australijski.

Kolejnym niezbędnym warunkiem który zapewni tak dużej akcji powodzenie i spełni wszystkie prawne wymogi obowiązujące w krajach Wspólnoty Brytyjskiej jest wydanie wszystkim osobą chętnym do przeprowadzenia sie do Australii ” Karty Rezydenta” która zapewnia swobodę poruszania się po wszystkich krajach które wchodzą w skład Wspólnoty Brytyjskiej .

Kolejnym warunkiem Australijczyków jest zapewnienie poparcia przez Wielka Brytanię w sferze politycznej , aby na rząd Australii wspólnota międzynarodowa nie wywierała nacisków w sprawie przyjmowania imigrantów z Azji Afryki i Bliskiego Wschodu .

W tej sprawie na prośbę Australijczyków rząd Wielkiej Brytanii skonsultował się z przedstawicielem/ami Polskiego rządu , osoba reprezentująca rząd R.P przyjęła przychylnie plan a nawet wyraziła opinię iż jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ nagły powrót takiej  liczby obywateli odbił by sie bardzo niekorzystnie na kondycji gospodarczej Polski ( !)

Cała operacja ma rozpocząć się latem tego roku wstępne przygotowania realizacji , to jest kampania medialna informująca Polaków o takiej możliwości opuszczenia G.B już w czerwcu tego roku .

Natomiast całość realizacji procesu relokacji planowana jest na przestrzeni 3 do 3,5 lat czyli początek w roku 2017 zakończenie maksymalnie w drugiej połowie roku 2021 .

komentarz M/F

1 – BARDZO DOBRY PLAN AUSTRALIJCZYKÓW ! AUSTRALIA BORYKA SIE Z BRAKIEM LUDNOŚCI CO HAMUJE ROZWÓJ TEGO KRAJU

2 – BARDZO UTRUDNIONA POLITYKA EMIGRACYJNA POPRZEZ BRAK WŁAŚCIWYCH KANDYDATÓW W TYM REGIONIE

3 – POLACY W LICZBIE POWIEDZMY 1 500 000 STANOWILI BY MEGA SIŁĘ NAPĘDOWĄ ROZWOJU AUSTRALII W KAŻDEJ DZIEDZINIE

4 – POLACY CI Z W.B SĄ TO LUDZIE W FAZIE SZCZYTU ROZWOJU MOŻLIWOŚCI ZAWODOWYCH , ZNAJĄ ANGIELSKI , PRZETRANSFERUJĄ DUŻE ILOŚCI GOTÓWKI , POSIADAJĄ DZIECI I NADAL BĘDĄ CO NAJMNIEJ 15 LAT W WIEKU ROZRODCZYM , SĄ BIAŁYMI KATOLIKAMI / CHRZEŚCIJANAMI CO NIE JEST BEZ ZNACZENIA 🙂 A JEST ATUTEM , NIE STANOWIĄ ZAGROŻENIA PROBLEMEM INTEGRACJI PONIEWAŻ JUZ W W.B TEN ETAP PRZYSTOSOWANIA SIE DO SPOŁECZEŃSTWA ANGLOSASKIEGO JUZ PRZESZLI

I STANOWIĄ OGROMNY POTENCJAŁ DEMOGRAFICZNY !!! KTÓRY NA PEWNO POMOZE AUSTRALII WYGASIĆ JUŻ WIELE ZAGROŻEŃ NADCHODZĄCYCH Z PRZYCZYN DEMOGRAFICZNYCH , KULTUROWYCH , OBYCZAJOWYCH , GOSPODARCZYCH A NAWET WZMACNIAJĄCYCH POTENCJAŁ MILITARNY

1 , 500 000 BIAŁYCH MŁODYCH , POSIADAJĄCYCH OSZCZĘDNOŚCI !!! EUROPEJCZYKÓW TO SKARB !!!!

BRAVO AUSTRALIA TO TRAFNA INWESTYCJA !!

* a/d tytułu największa tego typu akcja dotycząca relokacyj przesiedleń , wysiedleń , na terytorium Wspólnoty Brytyjskiej miała związek z zakończeniem II wojny światowej i odsyłaniem żołnierzy do domów z demobilizowanych jednostek wojskowych stacjonujących  na wyspach Brytyjskich.

Komentarzy 45 to “Wielka Brytania największa akcja relokacji białej ludności z Europy po 1947 r. W TYM ROKU NAWET 1 500 000 !!”

 1. miziaforum said

  WERSJA DO ODSŁUCHANIA

  Polubienie

 2. zagrypiona said

  Rodzi się pytanie. Co jest szykowne dla WB że taka ewakuacja. Ze nie chca tych pieniędzy i potencjału ludzkiego.

  Polubienie

 3. KrisT said

  patrząc na politykę migracyjną australii to wcale nie jest taki zły pomysł aby się tam przeniesć…
  tam ciapate nie robią bydła…

  Polubienie

 4. miziaforum said

  a mnie zastanawia jedno w tej informacji kim był przedstawiciel rządu polskiego któremu tak łatwo poszło powiedzenie ze ten 1 milion polaków niech jedzie do australii ……… TO CIEKAWE ŁATWO SPRZEDAŁ..

  Polubienie

  • Dag said

   Pewnie jakiś koczownik….

   Polubienie

  • KnUR1 said

   a kurwa niby jakimi oni sie emigrantami przejmuja pffff; jakos nie zauważyłem, zeby szli mi na reke i pomagali – a raczej doili w ambasadach – jakies 3-4 tys PLN mnie wyjdzie paszport dla mojego syna gdybym chciał; o ile jakis tam wojewoda czy inny chuj wyrazi zgode :DDDDD takze pierdole – w sumie i tak miałem to od poczatku w chuju

   Polubienie

   • KnUR1 said

    jebane mendy nie wiedza gdzie żerowac – CHUJA, złotówki ode mnie nie zobaczycie 😀 … wielkie HALO miec ten paszport KRÓLEWSKI – Hahahhahaha – JEBNIECI na umysle

    Polubienie

    • miziaforum said

     co tam wsciekłessię ?

     Polubienie

     • KnUR1 said

      no widze Twoje filmy i na zasadzie kontrastu mnie pierdolec bierze chodziarz i tak zajety jestem czym innym; no chocby z ta australia; nie rozwijam tematu bo ….. te nasz kurwy jakby mogły to wysłały bym tam kazdego chetnego zeby zarobic cokolwiek; a jak im zabraknie wyrobników to zastapia jakims ukrami czy innymi; …. hm. chyba cos nagram w weekend tak mi mysl przyszła co – tymczasem zapierdalamy dronami z ludźmi z różnych zakątkow i tak łapie, patrze na zachowanie, ucze sie, WYMIANA KULTUROWA – i fruuuuu caly weekend najbliższy;

      Polubienie

  • Marita said

   Prawdopodobnei Kaczyński bo był ostatnio u Theresy May. Ewentualnie w społce z Tuskiem. Kaczyński i Tusk to jedna swołocz

   Polubienie

 5. KnUR1 said

  Osiem dziwaków zmienia świat na YT

  Polubienie

 6. krab said

  Londyn walczy z terroryzmem 🙂
  Mieszkańcy Londynu bardzo emocjonalnie zareagowali po terrorystycznym ataku, do którego przyznało się Państwo Islamskie. Są nalepki, które mają wyrażać solidarność, zdjęcia udostępniane na profilach społecznościowych, niektórzy użyli nawet… szkolnej kredy. Po takiej akcji terroryści na pewno się nie pozbierają.

  Polubienie

 7. Daniel said

  To się zdziwią . Jak 100 000 Polaków zgodzi się na relokację to będzie wielki sukces Australii 🙂

  Polubienie

 8. Piotr said

  W artykule widzę same marchewki. pytanie GDZIE JEST KIJ?

  Polubienie

 9. maniek said

  …po to kaczka poleciała do londyny mayowej…

  ZAMACH W LONDYNIE MASOŃSKI TEATR : SATANIC ILLUMINATI

  Polskie dzieci sprzedawane są na organy i do pedofilów, rząd nic nie robi …i znowu w tle Watykan..

  Polubienie

 10. Monika said

  A moze zeby miec nad nami kontrole???!!!!!! 😱 W Australii chipuja ludzi, dlaczego mlodych i madrych ludzi rzady chca sie pozbyc?? Czy to WB czy PL? Moze wlasnie tym chca nas przekupic; wszystko dostanecie, ale dajcie sie kontrolowac. Oni sie nas boja!!!!!

  Polubienie

  • Fausto74 said

   Masz racje. Boja sie nas Polakow bo jestesmy patryjotami I nacjonalistami. Reszta ich rodzimych gojow jak oszolomione barany, nie bardzo wie co sie dzieje I co z nimi sie robi, bo maja wyprane muzgi Jak bydlo rzezne daja sie chipowac.

   Polubienie

  • Gosia said

   Jeszcze nie chipuja. Muzułmaństwa pełno w Sydney i Melbourne,zajmuja już całe dzielnice. Pobili paru kolesi za noszenie krzyży na widoku. Koszty utrzymania spore, pracować musza dwie osoby, a praca na poczatku tylko fizyczna. Żeby dostać coś lepszego, to trzeba dobrze znać język, porobić kursy, mieć znajomych gdzie trzeba.
   Żadna emigracja nie zastapi mieszkania we własnym kraju, pomiędzy swoim narodem, z rodzina.
   Niestety, Polska nie rzadza Polacy, wszystko stoi na głowie i nie jest wesolo

   Polubienie

 11. Wiecha said

  Jest to bardzo dobry pomysl I ja napewno z tego planu skorzystalabym jesli byla by taka mozliwosc.

  Polubienie

 12. Fausto74 said

  Ciekawe ale malo prawdopodobne. Bialych wyrzucaja z Europy a przyjmuja kolorowych muzulmanow glownie… Niby jaki zamysl I idea ma za tym stac?

  Polubienie

 13. nieustraszona said

  Byłam też w Sydney, w Nowej Zelandii i na Fiji, itd., bo była to sobie taka wycieczka dookoła świata.

  Najbardziej zdumiała mnie rdzenna ludność Nowej Zelandii, która syjonistom z Anglii się przeciwstawiła i zachowała swoje stare i dobre obyczaje chroniące jej naturalne prawo do strzeżenia własnej ziemi i do samoobrony przed wrogimi nieproszonymi gośćmi.

  Przewodniczka tłumaczyła nam całkiem na serio, żeby nie podchodzić do domostw tubylców chronionych wysokimi zielonymi płotami i odstraszającymi totemami przy furtkach, bo mogło by się to śmiertelnie skończyć !

  Niedawno dowiedziałam się, że rdzenni mieszkańcy tej krainy domagają się zwrotu bezprawnie przez kolonialistów zajętych tam obszarów !!!

  Mają ci ludzie jakiś taki dumny błysk w oku i wiem, że okupantom nie popuszczą za to, że ich przodków w podstępny sposób napadnięto, okradziono i skolonizowano .

  Zydowscy mitomani zrobili z nich dzikich ludożerców z kociołkami na ofiary, po tym jak pierwsza wyprawa tej diabelskiej sitwy watykaniarzy została unicestwiona, bo nie znała dobrych obyczajów przywitalnych tylko pchała się jak zwykle na chama.

  Literatura pejsatych ośmieszała tzw. całowanie się nosami, gdzie rzeczywiście chodzi o „obwąchanie” jakiegoś obcego ze złymi zamiarami, żeby wiedzieć, którego trzeba od razu się pozbyć.

  Niestety upiorne przybłędy drugiej fali żydowstwa po ich wygnaniu z Zachodu wykorzystały głupią naiwność polskich włodarzy po tym, jak pierwsza fala żydowskich watykaniarzy mieczem i ogniem wprowadziła swą „religię” .

  Nie dziwię się młodym, bo jeszcze z wyszkolenia religijno-państwowego głupim, ale za to starym i jeszcze durnym, co to jeszcze nie zauważają, jak oficjalnie nadzorcy watykańscy ukazują się w żydowskich myckach, a głupie goje są tymi ich hipnotyzującymi gadkami kompletnie sparaliżowani na umyśle i zdrowym chłopskim rozsądku.

  Piękna pieśń Marii Konopnickiej, której watykaniarze odmówili pochówku i zgadnijcie dlaczego ?

  Polubienie

 14. taki tam said

  Stek bzdur, a wy wierzycie w te glupoty. Dlaczego niby problemem mialby byc dalszy pobyt ponad miliona Polakow w UK, ktorzy pracuja i napedzaja tym samym gospodarke. W tym kraju jest wiecej wakatow niz bezrobotnych, a nasza pracowitosc jest wysoko ceniona przez przedsiebiorcow.

  Polubienie

 15. Tadzik said

  „500 000 BIAŁYCH MŁODYCH , POSIADAJĄCYCH OSZCZĘDNOŚCI !!! EUROPEJCZYKÓW TO SKARB !!!!”
  To dlaczego Wielka Brytania pozbywa się tego skarbu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: