Miziaforum's Blog

Prezydent Turcji Erdogan zostanie oskarżony o zamach w LONDYNIE ? / TURCJA OSTRZEGA RÓWNIEŻ POLSKĘ !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 22, 2017


– Jeśli Europa nadal będzie w ten sposób traktować Turcję, żaden Europejczyk z dowolnej części świata nie może bezpiecznie chodzić po ulicach. (…) Jeżeli wy atakujecie nas, my wam oddamy – grzmiał Erdogan.

Na kilka godzin przed zamachem w Londynie prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan w szokujących słowach zwrócił się w stronę Europy.

Stojący na czele Turcji polityk rozjuszony trwającym konfliktem Ankara-Europa poszedł jednak o krok dalej. Erdogan otwarcie zagroził wszystkim mieszkańcom Starego Kontynentu. Bez ogródek zapowiedział, że żaden Europejczyk nie może czuć się bezpiecznie poza swoim domem. Ton tych słów, choć typowy dla tureckiego prezydenta, uderza jeszcze bardziej, jeśli wziąć pod uwagę, że już kilka godzin później doszło do  zamachu w stolicy Wielkiej Brytanii.

=========================

Tureckie władze ostrzegły Polskę. Jak przekazał minister Ömer Çelik, organizacja Fethullaha Gülena i jego szkoły działające w Polsce są znacznie większym zagrożeniem dla ludzi nad Wisłą niż Państwo Islamskie. Tureckie stanowisko potwierdził w rozmowie z Jerzym Haszczyńskim z „Rzeczpospolitej”. 

– Organizacja terrorystyczna Fethullaha Gülena w niczym nie przypomina innych znanych nam organizacji terrorystycznych. Oni najpierw otwierają szkoły, zakładają organizacje pozarządowe. Potem usiłują przeniknąć do różnych struktur, takich jak ministerstwo spraw zagranicznych, wywiad i gdy urosną w siłę, to wtedy zaczynają działać, na przykład przeprowadzają pucz. Wiemy, że w Polsce również działają, mają uniwersytet, mają szkoły. I nie chciałbym, żeby wprowadzało państwa w błąd to, że prowadzą dialog z Kościołem, organizacjami pozarządowymi, czy są blisko MSZ czy wywiadu. Każdą informację, którą uda im się tutaj uzyskać z cennego źródła, są w stanie sprzedać, a przede wszystkim ją raportują do Pensylwanii, gdzie znajduje się ich przywódca Fethullah Gülen.

Turcja ostrzega, że dla Polski organizacje Gülena są większym zagrożeniem niż Państwo Islamskie. Przyznaje jednak, że nie wie ilu dokładnie gülenistów działa w naszym kraju. Wie jednak, że takie szkoły działają i rozmawia na ten temat z polskim rządem.

– Organizacje Gülena stanowią zagrożenie nie tylko dla Turcji, ale i dla kraju, w którym prowadzą działalność. Powstają jako organizacje pozarządowe, placówki edukacyjne, przenikają do struktur państwowych i sprzedają informacje. Są zdecydowanie bardziej niebezpiecznie od Al-Kaidy czy Państwa Islamskiego, ale ich przedstawiciele inaczej się ubierają, wyglądają na nowoczesnych obywateli – przekonywał minister.

Niech Polska dla własnego bezpieczeństwa zamknie te szkoły i deportuje władze polskiej organizacji Fethullaha Gülena – dodał.

JAKO UZUPEŁNIENIE POLECAM WAM OBEJRZEĆ TE FILMY KTÓRE ŚCIŚLE WIĄŻĄ SIĘ Z OSTRZEŻENIEM TURKÓW

Komentarzy 13 to “Prezydent Turcji Erdogan zostanie oskarżony o zamach w LONDYNIE ? / TURCJA OSTRZEGA RÓWNIEŻ POLSKĘ !”

 1. bittix87 said

  Oni chcą aby Turkowie wywołali realną trzecią wojne światową bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. Trak said

  Krótko mówiąc; ćwiczmy się w tolerancji i takie zdarzenia, jak w Londynie a nawet zburzenie Warszawy – gdyby do niego doszło – jest niczym w drodze do doskonałości jaką sobie zamierzyliśmy.
  Przeszkodą nie są wydarzenia, które zaistniały lub zaistnieją ale złość budująca się w społeczności, która przeszkadza w rozwoju tolerancji i utrudnia przybyszom dokończenie dzieła.
  Starajmy się, aby nas wszystkich dorżnęli możliwie szybko, to będzie pięknie, bo lepiej być dorżniętym przez gości niż przez własnych wyhodowanych bandytów z najwyższego szczebla nieróbstwa, na których nawet w tej sprawie, liczyć nie można.

  Zmartwychwstawanie – to nasza specjalność, bo samo życie, nie bardzo nam wychodzi.

  Polubienie

 4. kacperkias said

  Polubienie

 5. Elba said

  Niestety nie widzimy przyczyn, tylko obserwujemy skutki. Widzimy tylko najemników, a nie widzimy ich panów trzymających świat za mordę, którzy budują swoje potęgi finansowe i metody kontrolujące ludzi na każdym kroku, wszelkimi dostępnymi metodami.Świat jest prosty jak budowa cepa – elitarna sitwa do swoich celów wynajmuje sobie lokalnych i lojalnych najemników i pociąga za sznurki.
  Psychopaci rządzą światem, za pomocą innych psychopatów, którzy mogą bezkarnie kraść, wymuszać i zabijać.
  Służby specjalne, medyczno-farmaceutyczne, naukowe, sądowe, ekonomiczne, urzędnicy … to najemnicy, którzy dla fetyszu tytułu, pozycji i pieniądza, zabiją każdego, kto zechce podważyć ich iluzoryczny świat utopii, stworzony przez elity dla własnego dobra.
  Ktoś kto sięga po władze, przestaje być człowiekiem i przestaje dążyć do równości ludzi, bowiem aby utrzymać władzę, potrzebna jest gra aktorska, siła skierowana na kontrole osobową i podział społeczny.

  Polubienie

  • Polak Słowianin said

   Należy jeszcze dodać indoktrynację religijną, dla zmiękczenia gojów. Jak to rzekł „guru” żydokatolacfa w Polin, niejaki abp wojciech polak (że też tak splugawił takie nazwisko) – „antysemityzm jest grzechem, a nacjonalizm jest herezją”. Wiadomo komu służą.

   Polubienie

 6. nieustraszona said

  Tu o aktorach, którzy z bardzo nadętymi i poważnymi minami założyli jewrokołch i podpisując puste arkusze, bo dzień wcześniej sprzątaczki wywaliły jakieś gryzmoły leżące na podłogach „biura” !

  Nie wiadomo nawet, czy te kryminalne typy potrafią się podpisać swoimi rodowymi nazwiskami o ile takie mają ?
  A z drugiej strony bez upoważnienia całych narodów !

  Prawda wyszła jednak o tym na jaw i z przyjemnością Was tu o niej informuję, bo następcy tych wcześniejszych świrów robią ponowny kabaret zwany „wyborami” do jewrounii 25 maja !

  „Czy traktaty rzymskie są prawnie nieważne ?”

  https://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/

  Tu moje skrócone tłumaczenie w ostatnim komentarzu , gdzie można zwrócić uwagę na bardzo poważny ryj żyda z ksywą Adenauer grającego kanclerza Niemiec :

  https://astromaria.wordpress.com/2015/08/05/babilon-upadl/

  Najwyższy czas pogonić tych upiornych aktorów w rolach satanistycznych polityków, kleryków, „naukowców” i zawodowych kłamców w mendiach. Oczywiście lichwiarze z ich pseudosądami, komornikami i prywatną policją też już czują ostry powiew wiatru Historii, która ich dokładnie sprząta i to do ostatniego parszywego gada, zbyt już długo i bezkarnie niszczącego życie i harmonię na tej pięknej planecie.

  Polubienie

 7. marek said

  Polubienie

 8. bittix87 said

  Coś ostatnio cicho o Erdoganie.Ciekawe kiedy wybuchnie ta wojna z islamem w europie na poważnie?

  Polubienie

 9. nieustraszona said

  Wojna cały czas jest, bo jeszcze nawet ta pierwsza trwa i druga w postaci wojny chemiczno-biologicznej i ekonomicznej wokół , a co nie widać ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: