Miziaforum's Blog

Rok 2018 Nowe prawo U.E „KIEROWCO ZAPŁACISZ ZA WSZYSTKIE WYKROCZENIA NAWET JAK CIĘ NIE ZATRZYMA POLICJANT” czarna skrzynka w każdym nowym samochodzie.

Posted by miziaforum w dniu Marzec 21, 2017


TREŚĆ WPROWADZAJĄCA DO TEMATU ZNAJDUJE SIĘ W TYM LINKU

https://miziaforum.wordpress.com/2017/03/21/rok-2018-nowe-prawo-u-e-karta-spacerowa-kazdy-bedzie-sprawdzany-w-miejscu-publicznym-czy-nie-jest-pedofilem-porywaczem-lub-zboczencem/

Komentarzy 5 to “Rok 2018 Nowe prawo U.E „KIEROWCO ZAPŁACISZ ZA WSZYSTKIE WYKROCZENIA NAWET JAK CIĘ NIE ZATRZYMA POLICJANT” czarna skrzynka w każdym nowym samochodzie.”

 1. tteis77 said

  brawo!. o to chodzi!. jeżeli człowiek nie ma nic do ukrycia to czemu ma to przeszkadzać.

  Polubienie

  • tteis77 said

   wspaniale to zadziała w autach.

   Polubienie

  • nieustraszona said

   Co to za manipulacja i czemu człowiek miałby się nie ukrywać ?

   Latasz z gołą dupą albo nic nie mówisz, bo nie masz nic do ukrycia czy powiedzenia ? „Czarna skrzynka” do dojenia głupiego „bydła roboczego” które wierzy w ichnie „prawo” w wydaniu paru popierdoleńców jewrounii jest dopiero wstępem do nowych „autek”, które mają być zdalnie kontrolowane i w każdym momencie mogą być zatrzymane w razie nie subordynacji !

   Taki „rząd” jakie społeczeństwa otumanione przez żydowskie mendia i religię, a dodać do tego te prymitywne motorowe autka na kopaliny i w dodatku muszące być „ubezpieczone” to jest to tak, jakby „ubezpieczyć” swoje genitalia na „wypadek” spłodzenia bachora, kiedy tu autka na wodę, prąd czy na napęd elektromagnetyczny geniusz ludzki już stworzył !!!

   A jaka moda na lakiery samochodowe, na kolory i jak każda rysa na pudle , jak każde auto jest pieszczone, chuchane i dmuchane lepiej od baby ?

   To żadne teorie spiskowe ale PRAWDA, gdzie wystarczy popatrzyć na niezliczone wieże strażnicze koło każdej szkoły i na każdym osiedlu czy też przy drogach z autostradami włącznie !

   „Największym problemem na świecie jest ignorancja” – powiedział to pewien grecki filozof !

   ” Mają oczy a nie widzą, mają uszy, a nie słyszą ” – inny filozof.

   Polubienie

 2. Elba said

  Warto mieć umysł otwarty i poszukujący, nie przyjmujący tego, „co się mówi w mediach”, za prawdę. Umysł, który oddziela ziarno od plew i szuka prawdy, nie zadowala się prostym medialnym przekazem. Na pewno nie każda tv, radio, prasa, portal, gazeta internetowa należy do masonerii, ale warto się zastanowić, co jest, a co nie jest prawdą.
  http://gazetabaltycka.pl/promowane/iluminaci-czyli-tajna-amerykanska-organizacja-oto-ich-cele-struktury-i-sposoby-dzialania

  Polubienie

 3. nieustraszona said

  Tu najbajdziej jak dla mnie wesoła filozoficzna myśl, oczywiście dla myślących i inteligentnie kojarzących fakty :

  „Die stärkste Waffe in den Händen des Unterdrückers ist der Verstand des Unterdrückten.
  — Steve Biko”

  „Najsilniejszą bronią w łapach ciemiężyciela jest rozsądek ciemiężonych.”

  Cały więc ten mętlik mendialny na pierwszym miejscu z „sensacjami” i innymi duperelami kradnie ludziom emocje, bo bezduszny TEATR żYDOWSKI DOSKONALE WIE, JAK SIę NA TYCH EMOCJACH GRA I I ILE MOżNA NA NICH ZAROBIć !!!

  I niech tu żaden trol więcej nie próbuje wrzucać linków do szmatławców typu „wyborcza”, bo tych hujów nikt nie wybrał, tylko ludziska zostali na te chamskie pyski nabrani przez ich kosmiczne kłamstwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/03/18/rzeka-prawdy-i-rzeka-klamstw-2/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: