Miziaforum's Blog

Żydzi w Polsce zbudowali struktury paramilitarne i wywiad z siecią agentów działających pod przykryciem , infiltrują środowiska islamskie . A POLACY W POLSCE … NIC !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 19, 2017


WITAM DZISIAJ ZAMIESZCZĘ W FORMIE NAGRAŃ DUŻO MATERIAŁU NA TEMAT A.V 

NA TEMAT JUŻ POWAŻNEGO ZAGROŻENIA ISLAMSKIEGO W POLSCE KTÓREGO NIE JESTEŚCIE WCALE ŚWIADOMI ….. I POLACY SIE NIE ORGANIZUJĄ W POLSCE W ŻADEN SPOSÓB ALE CZYNIĄ TO NP. ŻYDZI ZAMIESZKALI W POLSCE KTÓRZY POSIADAJĄ PLACÓWKI SZKOLENIOWE SZTUK WALKI , ORAZ WYWIAD Z AKTYWNIE DZIAŁAJĄCYMI AGENTAMI  W ŚRODOWISKACH ISLAMISTÓW W POLSCE ….. NA CO POLSKIE SŁUŻBY NIE ZWRACAJĄ UWAGI A MEDIA WRĘCZ ZAKŁAMUJĄ PRAWDZIWĄ SYTUACJE JAKA JEST W POLSCE NA DZIŚ 

PIERWSZY FILM ZAWIERAŁ BĘDZIE WYWIAD Z ŻYDOWSKIM PRZEDSTAWICIELEM ORGANIZACJI ZAJMUJĄCEJ SIĘ W POLSCE PRZYGOTOWANIEM ŻYDÓW DO OBRONY PRZED AGRESJĄ ISLAMSKĄ W POLSCE SKIEROWANĄ W ŻYDOWSKĄ SPOŁECZNOŚĆ 

FILM ZA OKOŁO 1 GODZINĘ POTEM KOLEJNE 

MOŻE TEN MATERIAŁ WAS OTRZEŹWI I DA DO MYŚLENIA ..

WPROWADZENIE DO 2 FILMU „SKAD ONI MAJA PIENIADZE” A MAJĄ !!

Afrykańscy imigranci we Włoszech !! z diamentem w d,,,e po nowe życie w Europie !! o tym z tv się nie dowiecie ..

Posted by miziaforum w dniu Październik 31, 201

Od wielu lat społeczność międzynarodowa stara się ukrócić  handel „krwawymi diamentami”. I prawie się to udało jednak kryzys imigracyjny otworzył przed gangami przemytników nowe możliwości przemytu diamentów do Europy !Jak nie informuje 🙂 włoska policja plagą stało się , znajdowanie podczas rutynowych kontroli imigrantów , ich rzeczy osobistych odnajdowanie ukrytych diamentów , które pozyskano na terenie Afryki .

Gangi zajmujące się przemytem diamentów do Europy postanowiły skorzystać z możliwości jakie daje niekontrolowany zupełnie przepływ imigrantów z Libii do Włoch , nikt nie wie jak wielka jest skala tego procederu .

Faktem jest jednak to że niema tygodnia aby służby imigracyjne w czasie wstępnych kontroli rzeczy osobistych i badań lekarskich nie ujawniały , wielu przypadków przemytu diamentów

Oczywiście na informacje tą nałożone jest całkowite embargo , oficjalnie nie ma takiego problemu……

KTO MA W TYM INTERES ?

Aby informacje te nie były podawane w mediach , tajemnicą poliszynela jest że zainteresowane i zaangażowane w to są , środowiska handlarzy … a tropy wiodą do Antwerpii

Mechanizm jest bardzo prosty już w Libii przemytnicy typują osoby którym można zaproponować przemyt kamieni które zostaną odebrane już we Włoszech przez członków gangów Afrykańskich którzy w Europie są już od wielu lat legalnie , sposób przemytu jest podobny jeśli nie taki sam jak narkotyków , połykane , upychane w kobiecych narządach , a tak że w odbytnicy…

Jedno co należy przyznać to to że wynajęty muł .. przemytnik imigrant za swoją pracę otrzymuje opłacenie miejsca na łodzi , i jest to przeważnie łudź w bardzo dobrym stanie co zapewnia imigrantowi bezpieczeństwo dotarcia do Włoch , oraz jak zeznali schwytani imigranci , po opróżnieniu „skrytek” surowe diamenty są liczone i jeśli ilość się zgadza to od przedstawiciela gangu w Europie otrzymuje już oszlifowane diamenty w ilości 2 , 3 sztuk o wartości rynkowej 20 do 30 000 euro.

Skala procederu jak i czas jej trwania są nie znane ponieważ oficjalnie tego problemu niema :-).

Jedno co należy przyznać „panom” gangsterom że jest to z ich strony bardzo uczciwe podejście przy wywiązywaniu się z płacenia za usługę , dobry sprzęt pływający gwarantuje bezstresowe dotarcie do celu , ale jest to podyktowane troską o pewność dotarcia towaru a nie imigranta .

Ale te kilka sztuk juz prawie legalnych drobnych kamieni to prawdziwy  prezent na start w nowej ojczyźnie do jakiej zostanie skierowany uchodźca przez służby imigracyjne , oszlifowane kamienie już łatwo sprzedać …

informacja własna z własnego źródła zlokalizowanego 🙂 gdzieś w Afryce

WIĘCEJ TU

Afrykańscy imigranci we Włoszech !! z diamentem wd,,,e po nowe …

 

ZA CHWILĘ CIĄG DALSZY „TAJNE MECZETY W NIEMCZECH I W POLSCE „

JAK MYŚLICIE ILE MECZETÓW JEST W POLSCE ?? POWIECIE KILKA … A JA WAM POWIEM I POKAŻĘ ŻE KILKA SET !!!! 

BYĆ MOŻE BĘDZIE O TYM NAWET 4 FILMY … JA O TYM PISAŁEM 4 LATA TEMU ALE NIE INTERESOWAŁO TO NIKOGO NAWET DZIENNIKARZY…… 

UJAWNIENIE MECZETÓW TO DOPIERO POCZĄTEK !! NASTĘPNYM ETAPEM JEST OFEROWANIE PIENIĘDZY ZA !! ZOSTANIE GORLIWYM WYZNAWCĄ ISLAMU .. DOSŁOWNIE ZAWODOWYM MUZUŁMANINEM  NA WARUNKI POLSKIE TO PENSJA OD 3000 ZŁ DO NAWET 10 000 ZŁ MIESIĘCZNIE ……… TO NIE ŻART  TU  MACIE MÓJ ARTYKUŁ Z ROKU 2010 JAK ISLAM ZAISTNIAŁ NA BAŁKANACH A POTEM ZDOMINOWAŁ WIĘKSZOŚĆ REGIONÓW ….

https://miziaforum.wordpress.com/2010/10/22/polaku-warszawski-meczet-to-alternatywa-dla-twojej-biedy/

Komentarzy 28 to “Żydzi w Polsce zbudowali struktury paramilitarne i wywiad z siecią agentów działających pod przykryciem , infiltrują środowiska islamskie . A POLACY W POLSCE … NIC !!”

 1. miziaforum said

  ZAPRASZAM DO DYSKUSJI CO WY NA TO ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   kuriozalne Żydzi w Polsce chcą się bronić przed islamem … a jeśli to robią już to znaczy że mossad coś wie i radzi A POLACY W POLSCE WŁASNYM KRAJU MAJĄ W DUPIE … I WESOŁO

   SZOK ! ALBO CHOROBA PSYCHICZNA ZBIOROWA

   Polubienie

   • Dag said

    A jaką mamy pewność,że to przed islamem się organizują?Ja bym nieśmiało miała watpliwośći……czy przypadkiem ,gdy już sprawy zajdą za daleko ,nie będą to walki w obronie Polin……

    Polubienie

    • Dag said

     Polin,nie Polski dla Polaków…..

     Polubienie

    • miziaforum said

     tak czy srak polskie służby powinny się tym zainteresować a nie pozwalać jednej obcej nacji zbroić sie przeciw 2 obcej nacji na naszym terenie .. bezpieczeństwo wewnętrzne powinien zapewniać gospodarz …

     Polubienie

     • Dag said

      Powinni sie interesować,ale nie po to cały sejm co jakis czas odbywa sesje u górali za Wzgórz Golan,aby im przeszkadzać w czymkolwiek ….oni się czują ,jak u siebie,przecież Jahwe podarował im cały świat,to my mamy być przybłędami we własnym kraju….

      Polubienie

      • Dag said

       Następny dowód na mega głupotę:
       http://agrobiznes.money.pl/artykul/ewidencja-wejsc-obora-psy-koty-nowe-przepisy,188,0,2282172.html

       Polubienie

       • rysiek said

        Ja już mam dość. Jestem rolnikiem i jak się wkurwię to kupię sobie prosiaczka, kantar na ryjek i będę chodził na spacer po drodze gminnej i żaden żul mi nie podskoczy. Czas skończyć z tym debilizmem rządzących. Przeżyłem prawie 60 lat znam czasy socjalizmu,ale to co teraz się robi w stosunku do POLAKÓW-czytaj pochodzenie polskie, to nic innego tylko krzewy Szyszki, ogień Naczelnika i palić tą targowicę razem z rządzącymi.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @Rysiek: 5555555 chuja możesz, tzn. cos tam mozesz 😀

        Polubienie

       • rysiek said

        Właśnie, że teraz mogę, wszystko na syna zapisałem, żadnej forsy od nich nie biorę, a nawet jak „życzliwy sąsiad podpierdoli” to mogę głupiego udać i nic mi nie zrobią. Każda ustawa ma dziury i jako nie rolnik a mający dostęp do ziemi i pomieszczeń mogę wymyślać różne rzeczy i ich drażnić, a prosiaczkowi to nawet różową kokardkę zawiążę, bo np takie mam chobby. HA! hA!

        Polubienie

      • Dag said

       Oczywiscie nie sejm,tylko rząd polski odbywa sesję u koczowników…..i teraz pytanie,dlaczego? Czy jakikolwiek inny rząd ,innego państwa ,odbywa sesję w innym państwie,sporo km.oddalonym od jego granic?

       Polubienie

   • krab said

    Z innych państw, np. Francji, wieją a u nas chcą się bronić ? Pewno u nas jest ich za dużo żeby wiać, a może mają tu zostać i bronić się do ostatniego Polaka, żeby kiedyś mogli mówić o prześladowaniach w Polsce?

    Polubienie

 2. miziaforum said

  ZA CHWILKĘ 2 KOLEJNE FILMY W TYM TEMACIE ZAMIESZCZĘ W ARTYKULE

  Polubienie

 3. miziaforum said

  FILMY NA GÓRZE 2 … NASTĘPNE ZA CHWILĘ .. PT.. TAJNE MECZETY W NIEMCZECH I W POLSCE !!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – TVP.INFO
  Turcja: Niemcy wspierają organizację, która stała za próbą puczu z 2016 roku

  Polubienie

 5. miziaforum said

  kolejne 3 filmy dodane

  Polubienie

 6. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – RP.PL
  Włochy: Uratowano ponad 1500 migrantów

  Ponad 1500 migrantów uratowały włoskie służby na Morzu Śródziemnym w niedzielę.

  Polubienie

 7. Ktoś said

  Albo „INFILTRUJĄ” albo podobnie jak banderowskich „pracobiorców” „ORGANIZUJĄ” w użyteczne im w przyszłości struktury…..

  a te w wiadomym od dawna celu są tworzone….. dokończenia dzieła wielkiego żydowskiego patrioty Adolfa Htlera…..

  czyli OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII POLSKIEJ czyli ISTNIENIA POLSKIEGO NARODU….

  tej KOŚCI w ich paszczach od tysiącleci……

  Cała reszta to semantyka by się ciele w rzeźni nie zorientowało iż już za chwilę wyrwą mu tchawicę jego usłużni sąsiedzi…..

  Polubienie

 8. miziaforum said

  informuje portal unian.ua, pomieszczenia garażowe komendy policji patrolowej miasta Równe zostały ostrzelane z granatnika, w wyniku czego uszkodzona została ściana budynku. Zdanim policji, strzelano z przeciwpancernego granatnika RPG-22.

  Zdarzenie miało miejsce dziś ok. godz. 3.00 w nocy na ul. Stepana Bandery (sic!). Sprawcy na razie pozostają nieznani. Policja podjęła działania mające na celu ich ustalenie i schwytanie.

  Polubienie

  • krab said

   Partia Swoboda, Prawy Sektor i Korpus Cywilny „Azow” 16 marca pdpisały specjalne porozumienie. Sygnowali je przywódcy wymienionych organizacji – Ołeh Tiahnybok, Andrij Tarasenko i Andrij Biłeckij. Dzień później liderzy struktur obwodowych trzech wymienionych ugrupowań, zebrali się w Równem przy okazji posiedzenia rady obwodu rówieńskiego by podpisać analogiczną umowę na poziomie lokalnym. Treścią porozumień jest manifest polityczny „potwierdzający jedność sił nacjonalistycznych” i deklarujący cele ukraińskich nacjonalistów, do których realizacji zamierzają wspólne dążyć.
   Ostrze swojej krytyki nacjoanliści skierowali przeciw oligarchom. Chcą cofnięcia aktów prywatyzacji i „przywrócenia właśności państwa” w sprywatyzowanych po 1991 roku przedsiębiorstwach. Neobanderowcy chcą wprowadzenia procedury imeachmentu prezydenta, powszechnych wyborów sędziów i „określonych kategorii” urzędników. W czwartkowym manifeście wezwano do zwiększenia kompetencji samorządów. Nacjonaliści chcą także ostrzejszej niż dotychczas cenzury pod hasłem „oczyszczenia przestrzeni informacyjnej” Ukrainy. Domagano się również polityki sprzyjąjącej powstaniu „jednej cerkwi z centrum w Kijowie”.
   Lider politycznego skrzydła „Azowa” ogłosił „krucjatę przeciwko obecnym władzom”, zaś przewodniczący Swobody Ołeh Tiahnybok zapewniał, że zjednoczeni nacjonaliści przejmą władzę już „jutro”.
   http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukrainscy-nacjonalisci-jednocza-sily-chca-przejac-wladze

   Polubienie

 9. krab said

  A ten znowu na haju, albo pod wpływem …..

  „W wywiadzie dla niemieckiego tygodnika Bild am Sonntag szef Komisji Europejskiej wyraził przekonanie, że żaden kraj nie wyjdzie już z Unii Europejskiej:
  Przeciwnie: pozostałe państwa członkowskie ponownie się w sobie zakochają i odnowią śluby z Unią Europejską – powiedział Jean-Claude Juncker oraz dodał, że UE przetrwa ponad 60 lat i powiększy się do ponad 30 członków. Szef KE nie wymienił krajów, które miałyby powiększyć Unię Europejską.”

  Polubienie

 10. krab said

  Powiem krótko….. KURWA MAĆ !!!! Nienasycone wory bez dna!!! Tyle się nachapali, tyle nakradli… i mało !!!
  W środę przed krakowskim Sądem Okręgowym Jan Maria Rokita długo zeznawał w sprawie odszkodowania za internowanie w stanie wojennym. Za półroczne odosobnienie dostał już jedną rekompensatę – w 2010 r. sąd „wycenił” jego krzywdę na 25 tys. złotych. Niespełniony działacz PO uważa jednak, że to grubo za mało. Obecnie za sześć miesięcy pobytu w ośrodku internowania w Załężu chciałby 259 303 zł z tytułu doznanych krzywd i dalsze 290 697 zł, które osłodziłyby mu uszczerbek na zdrowiu i stracone zarobki.

  Nawet jednak pół miliona nie zadowoliłoby też już nieco zapomnianej małżonki premiera z Krakowa, też polityczki Nelli Rokity. Podzieliła się ona z „Super Expressem” myślą, iż półroczne internowanie powinno być wynagrodzone okrągłym milionem. „Janek walczył z poprzednim systemem, miał ciężko, od zawsze był zaangażowany w zwalczanie komunizmu. Poświęcał się i w PRL siedział w ośrodku internowania. A po 1989 r. znów wykonał ogromną pracę na rzecz Polski”

  Polubienie

 11. […] więcej w linku film zawiera fragmenty materiału TVP autorstwa Witolda Gadowskiego z serii „Łowcy smoków“ całosć na kanale TVP i KANALE Y.T Witolda Gadowskiego polecam Żydzi w Polsce zbudowali struktury paramilitarne i wywiad z siecią agentów działających pod prz… […]

  Polubienie

 12. skyszaman said

  dobry materiał, islam małymi kroczkami zdobywa Europę, taka taktyka wymaga mnóstwa kasy, sponsorzy z Arabii są za ciency ,za nimi stoją więksi ,ogólnoświatowi sponsorzy czyli NWO. Podobno masoni aby otrzymać najwyższe stopnie masońskie muszą przejść na islam ,to daje do myślenia. Nie chce się wierzyć ,że „nasi” politycy nic o tym nie wiedzą ,to by znaczyło że nie mamy żadnych służb albo inaczej, służby działają dla sponsorów „naszych” polityków będących tylko marionetkami.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: