Miziaforum's Blog

„Gotycka historia” wersja najprawdopodobniejsza i ..WŁADZA , SKANDAL , PIENIĄDZE TRAGEDIA…

Posted by miziaforum w dniu Marzec 16, 2017


Dzisiaj po raz pierwszy temat taki jaki najlepiej lubie i które to tematy mnie interesują

właściwie na prośbę oglądaczy Y,T … MATERIAŁ ROBIONY NA SZYBKO BEZ PROFESJONALNEGO OBRABIANIA I Z INFORMACJI 🙂 Z GŁOWY czyli będzie trochę kulawy

ale wiele wyjaśni …

to filmik który sprowokował widzów z Y.T do pytań …

A TU FILMIK WPROWADZAJĄCY W KLIMAT HISTORII Z PRZED 500 LAT ….

nie jestem profesjonalnym producentem filmów na T.Y więc zapomniałem kilka słów

które wyjaśnią realia ówczesnych wierzeń i wprowadzą was w klimat …

cały film 

 

Komentarzy 18 to “„Gotycka historia” wersja najprawdopodobniejsza i ..WŁADZA , SKANDAL , PIENIĄDZE TRAGEDIA…”

 1. KnUR1 said

  Ja dziś obejrzałem Pacific Rim – polecam tym co mają duże ekrany

  a tu cały film: http://www.cda.pl/video/106080493?wersja=1080p
  (fajnie się oglada)

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Pierdolę ten „film”, bo jest to programowanie na strach czyli w co uwierzysz, to tak się stanie. Wcześniejsza inkwizycja malowała diabłów i piekło na płótnach, żeby z durni ściągać haracz na „odpustach”, czy „mszach” ,a współczesna w hollywood, bo człowiek myśll obrazkowo i nie ma to jak „kino” z ekranem, gdzie teatr cieni się odbywa do dzisiejszego dnia :

   Polubienie

   • KnUR1 said

    wyluzuj czasami; pomyśl o ludziach od GFX 🙂 oni też są szatanami – żydami ? .

    Polubienie

    • nieustraszona said

     Nie znoszę skrótów wymyślonych do robienia mętliku we łbie tak samo jak „retoryki” „polityków” czy „kleryków” albo „adwokatów”. Tych skrótów w inkwizycji medycznej jest też cała masa .

     Prosta baba jestem i nie mam ochoty zastanawiać się, co jakiś „poeta” miał na myśli pisząc np. o „gorejących krzakach”, bo gówno mnie to obchodzi.

     A tu stronka dla obeznanych z niemieckim czyli o tym, jak z nas zrobili „towar” czyli „kapitał humanitarny” w tej plantacji niewolników. Chciałam sprawdzić ile jestem warta na giełdzie, ale stronka jest zablokowana !

     https://brd-schwindel.org/download/OPPT/zugriffaufdenstrohmann.pdf

     „Najbardziej zawzięcie będzie bronił systemu ten niewolnik, który o tym nie wie, że sam jest niewolnikiem.”

     „Można uważać wszystkich za błaznów przez pewien czas, ale tylko do pewnego czasu.”

     Te mendy przegrały, bo za parę jakichś piapiurów zwanymi pieniędzmi i teorami typu „teoria darwina” Ziemia i my „głupie goje” wygraliśmy !!!

     Polubienie

 2. KnUR1 said

  to może jeszcze jeden film, może kogoś zainspiruje – jakiegoś młodego – żeby nie musiał zapierdalać na garach po studiach – software za free: blender.org

  Polubienie

 3. ZORRO said

  Brytyjska policja opublikowała nagranie, na którym widać jak trzech mężczyzn atakuje Polkę i jej partnera. Para została ciężko pobita

  Złamali jej nos i ciężko pobili.

  Polubienie

 4. IMĆ said

  Polubienie

 5. IMĆ said

  Polubienie

 6. Anna said

  Obciążacie stronę filmami! Czy to konieczne?

  Polubienie

 7. krab said

  Ile te stare „ogrody pamięci” skrywają różnych mrocznych historii ?? Ale trzeba przyznać, że mają ten swoisty mistycyzm i duszę, czego nie można powiedzieć o współczesnych nekropoliach.

  Polubienie

 8. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-82-letnia-kobieta-zameczona-na-smierc-przez-syryjskie-dziecko

  Polubienie

 9. marek said

  http://prawy.pl/47458-manifestacja-przeciwko-wschodniej-imigracji-warszawa-18-marca-2017-r/

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03656-Co-ukryli-Tusk-z-Pawlakiem-ws-Gazpromu.htm
  I co na to obecny zont ?

  Polubienie

 11. Elba said

  Prawie wszyscy jesteśmy JEDNYM, choć nadal zbyt często występujemy przeciwko sobie. Natomiast OBCY choć zabrzmi to dziwacznie są w NAS…
  Czy zastanawialiście się czasem, czym tak naprawdę są słynne hollywoodzkie produkcje? Pewnie do wielu z Was już dotarło niejedno przesłanie ukryte w takich filmach, które jasno odnosi się do naszej chorej rzeczywistości. Zapewne moi drodzy oglądaliście film OBCY czy też Misja Prometeusz czy inne temu podobne… Spróbujmy zatem odnieść je do naszej chorobliwej rzeczywistości, jakby były ONE podpowiedzią ich twórców, którzy związani masońską tajemnicą, nie mogą nam tego łaskawie po ludzku wprost powiedzieć.
  Czy zauważyliście, że akademicka medycyna w dziwacznie powtarzalny sposób prawie kompletnie pomija w swych lekarskich procedurach szeroką diagnostykę i powszechne, skuteczne usuwanie z ludzkich organizmów robaków i pasożytów.
  To samo dotyczy nauki, zbyt dumnie jak sądzę zwanej stomatologią, bezrozumnie i bezkrytycznie latami polecającą najbardziej aktywną truciznę na planecie do mycia i fluoryzacji dziecięcych zębów.
  Czy widzieliście kiedyś, aby stomatolog miał mikroskop do badania flory bakteryjnej i pasożytów w jamie ustnej? Nie? To właśnie znak, że jesteśmy w DOMU… Faktem jest natomiast, że mamy do czynienia w życiu z ogromną, stale mnożącą się OBCĄ armią mikro i makro pasożytów, którymi się nikt dosłownie nie zajmuje i które to bezkarnie jako tzw. OBCY przejmują kontrolę nad naszym organizmem zdrowiem i życiem, to jest samopoczuciem, psychiką, mentalnością, czyniąc z nas zadziwiająco wzajemnie OBCYCH na swoje fatalne podobieństwo przy tym niezwykle sprawnie replikując się w naszych organizmach na których, to odchodach mają jeszcze doskonałą pożywkę wszelkie wirusy, bakterie i pleśnie.

  Kiedy zatem i przez kogo świat ten został tak skutecznie zarażony, że już dzieci w łonach matek mają ogromne ilości pasożytniczych robaków ( tzw. bio-replikatorów )?
  Biorąc pod uwagę drastyczne kilkakrotne zmniejszenie długości naszego życia, stało się to zaraz po potopie, który był incydentem mającym na celu ograniczenie pogłowia na ludzkiej fermie i naturalnie czasu życia ludzkich istot. Czemu zapytacie? Jeżeli przyjmiemy, że w swej totalnej ślepocie jeszcze nie odkryliśmy, że jesteśmy traktowani jak tanie bioroboty, nad którymi stale trzeba trzymać kontrolę i zamordyzm, to w trakcie projektu podczas licznych wojen można było już zrezygnować z kolosów, gigantów na rzecz miniaturyzacji i związanej z tym jeszcze większej kontroli, której błyskawiczny wzrost widać dosłownie na każdym kroku.
  Ponieważ „JA-ROBOT” choć stale okłamywany, manipulowany i depopulowany, to jednak niezmiennie odzyskuje świadomość i występuje błyskawicznie konieczność dalszego trucia go z powietrza, wody, żywności, lekarstw, gdyż zaczyna zwyczajnie zagrażać nazwijmy to PROJEKTOWI.
  Kim zatem są piramidalni nadzorcy PROJEKTU, którzy dzielnie służą swemu księżycowemu PANU, ba całej planecie zrzeszeni w piramidalne struktury, utrzymujące całe armie skorumpowanych kastowych, pospolitych tubylców jako szpiegów, polityków, kłamców, najemników, szefów w odrobinę czasem większej świadomości od pozostałego jeszcze bardziej zniewolonego PLEBSU?
  Otóż są ONI trochę bardziej odporni, mając we krwi RH minus miedź, która ma właściwości aseptyczne, czyniąc ich statystyczne zauważalnie bardziej długowiecznymi – dożywają zwykle 90 – 100 lat. To właśnie ONI nie chorują zwykle na raka, są nadwrażliwi na fazy księżyca, są mistyczni, który to fakt skwapliwie wykorzystano i choć nie są stworzeni do fizycznej pracy, dziwacznie znacznie lepiej sobie radzą niż pospolity, pozbawiony wiedzy i informacji tubylczy PLEBS.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: