Miziaforum's Blog

Holandia wybory – Geert Wilders, lider Partii na rzecz Wolności ” gdy zdobędziemy władzę 170 000 Polaków zniknie z dnia na dzień” info. nie oficjalne !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 15, 2017


JAK W TYTULE .. DOCHODZĄ DO MNIE INFORMACJE Z NIEMIECKICH ŹRÓDEŁ DOBRYCH ŹRÓDEŁ !! AFD …. ŻE DZIAŁACZE TERENOWI HOLENDERSKIEJ PARTII NA RZECZ WOLNOŚCI JUŻ GŁOŚNO ALE NIE OFICJALNIE OBIECUJĄ ŻE PO ZDOBYCIU WŁADZY …..

WYRUGUJĄ Z HOLANDII W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI POLAKÓW IMIGRANTÓW !!

nie Marokańczyków muzułmanów …. A POLAKÓW !! 

tą informacje mam z bardzo pewnego źródła … I JESTEM PEWIEN ŻE TO SIĘ TAK SKOŃCZY !

WEZMĄ SIĘ ZA IMIGRANTÓW …….. POLAKÓW !! 

dla tego już to umieściłem żeby być pierwszym w internecie który poda tą rewelacje 

POLACY DO DOMU !! TAK CHCĄ HOLENDRZY ………..

POLAK IMIGRANTEM ZASTĘPCZYM DO POZAMIATANIA !!!

zatem czekam …… poniżej miejsce na tę informacje która będzie niedługo potwierdzona wieloma linkami do art. prasowych ważnych agencji prasowych i stacji tv

=========================

a zanim to „niespodziewane” info spłynie

PRZEMYŚLMY TO I , WSŁUCHAJMY SIĘ W SWÓJ ZDROWY ROZSĄDEK

PYTANIE , CZY WIERZYCIE ŻE TEN FACET

POWIE PROSTO W OCZY 450 000 TURKÓW W HOLANDII  I OKOŁO 300 000 MAROKAŃCZYKÓW …. WON !!!

MAJĄC DO WYBORU INNYCH IMIGRANTÓW POLAKÓW W ILOŚCI 170 000 CO DO KTÓRYCH WIE ZE SIE NIE ZBUNTUJĄ I ŻE ŻADEN POLSKI RZĄD ICH NIE WESPRZE

nie szumią pracują i sie grzecznie asymilują i identyfikują z nowym krajem

są idealni żeby im bezkarnie zajebać kopa …….. i uspokoić muzułmanów .. 

JA JESTEM REALISTĄ I WIEM ILE RAZY POLAKÓW SIĘ DYMAŁO W ZASTĘPSTWIE PRAWDZIWEGO WROGA BYLE ZASPOKOIĆ …. LUD

Geert Wilders dał się zapamiętać Polakom jako ten, który w lutym 2012 roku założył stronę internetową, na której Holendrzy mogli pisać donosy na naszych rodaków. Publicznie wypowiadał się o obywatelach Polski mieszkających w Holandii bardzo negatywnie

Komentarzy 10 to “Holandia wybory – Geert Wilders, lider Partii na rzecz Wolności ” gdy zdobędziemy władzę 170 000 Polaków zniknie z dnia na dzień” info. nie oficjalne !”

 1. miziaforum said

  3 DNI TEMU WIELKA BRYTANIA POWIEDZIAŁA WON POLAKOM … USTAMI LORDÓW W GŁOSOWANIU

  NIE ISLAMISTĄ A POLAKOM !!! A HOLENDRZY CO ZROBIĄ ?????????/ NO ?

  Polubienie

 2. bittix87 said

  To kto będzie na nich zapierdalał?

  Polubienie

 3. julius said

  GEERT WILDERS WANTS US ALL TO ALWAYS SUPPORT ISRAEL
  Geert Wilders

  Geert Wilders chce abyśmy wszyscy popierali Izrael

  @geertwilderspvv
  Let us all support Israel.
  Always.
  Israel is fighting for all of us.
  7:46 PM – 18 Apr 2016

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Już w „piśmie świętym” stoi, chyba w przypowieściach solomonowych, że izrael zniknie i zostanie dołączony do pólki z bajkami czy coś w tym stylu.

   Zresztą tych wyznawców „baala” i morderców własnych dzieci ( dolina śmierci w biblli) ich własna historia nic nie nauczyła, bo na na kawałkach gałązek i konarach z drzewa piekli chleb czy mięso, a do klocka z niego się modlili (biblia).

   Tak więc Julius dostajecie od swojego „boga” w dupę, który w sumie dobrze wam radził, ale wy debile, wy nieroby chcieliście go przechytrzyć.

   Nawet bym się nie spodziewała, że będę się wgłębiac w wasze pustynne geszefty po tym jak wyszłam z waszego żydowskiego kościoła przed przeszło ćwierćwieczem, ale ta cała pustynna paranoja i wasz „bóg”, który was przeklnął, bo nie macie prawa dotykać ziemi daje wam teraz popalić.

   Macie teraz „narodzie wysrany”, bo wszelkie wasze brednie i zbrodnie zostały zdemaskowane, gdzie wasz „ulubieniec” diabeł czy baal śmieje się z was do rozpuku.

   https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

   Polubienie

 4. Fredro said

  Alice Bah Kuhnke, minister ds. Kultury i Demokracji Szwecji zapowiedziała „miękkie lądowanie” dla islamskich bojowników wracających z wojny na Bliskim Wschodzie. Wszystko w imię integracji ze społeczeństwem Szwecji.

  W swojej wypowiedzi pani minister stwierdziła, że dla wracających z wojny bojowników ISIS lepiej jest organizować programy reedukacyjne oraz zapewnić im pomoc socjalną, niż ich karać. Będą zatem przygotowane dla nich darmowe mieszkania, edukacja, dobra praca i pomoc finansowa.

  Podobne programy wsparcia dla wracających z Bliskiego Wschodu pokonanych bojowników Państwa Islamskiego funkcjonują w Szwecji już od zeszłego roku, np. w mieście Lund. Obecnie uruchomienie tego rodzaju mechanizmów rozważają władze Malmö, Borlänge i Örebro.

  Władzom Szwecji przyświeca idea, zgodnie z którą reedukacja i asymilacja islamistów ma powstrzymać ich przed radykalizacją, a nawet odwrócić ich radykalne poglądy. Ponadto twierdzą, że lepiej jest bojownikom zapewnić byt i opiekę, niż zostawiać ich samym sobie.

  Minister Bah Kuhnke jest córką Gambijczyka i Szwedki, a przed objęciem urzędu była działaczką społeczną i prezenterką telewizyjną. Zasłynęła ze swoich feministycznych poglądów i rozbieranych zdjęć, na których zakrywa niektóre elementy ciała taśmą samoprzylepną. Jest przedstawicielką partii Zieloni i od 2014 roku ministrem kultury w szwedzkim rządzie [Krótko mówiąc – odpadek moralny i intelektualny, w sam raz na stanowisko szwedzkiego ministra – admin].

  http://pikio.pl/

  Parę słów wyjaśnienia: pojebana propozycja Pani Minister jest, póki co, tylko propozycją pojebanej Pani Minister i w życie raczej nie wejdzie.
  Nie wydaje się prawdą, iż w mieście Lund wprowadzono w ubiegłym roku „program reedukacyjny” dla bandytów z ISIS. Wydaje się to być wymysłem Pani Minister, być może podsuniętym jej przez kogoś celem kompromitacji idiotki.
  Admin
  Marucha. WordPress. Com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: