Miziaforum's Blog

„Die Welt”!! Niemcy i Holandia zdradziły U.E tajna umowa z Turcją, zobowiązuje przyjmować 200 000 imigrantów co roku na teren U.E !!

Posted by miziaforum w dniu Marzec 14, 2017


Dziennikarze dziennika„Die Welt” dotarli do informacji o tajnym porozumieniu w sprawie syryjskich uchodźców, jakie zostało zaproponowane przez Niemcy i Holandię w czasie rokowań z Turcją w marcu ubiegłego roku. Merkel i premier Holandii Mark Rutt, reprezentujący wówczas Unię (Holandia sprawowała półroczną prezydencję) przyrzekli Turcji, że Unia zgodzi się przyjmować co roku 150 – 200 tysięcy uchodźców syryjskich. O tym zobowiązaniu nie poinformowali innych członków Unii.

W podpisanej następnego dnia umowie nie ma takich liczb. Umowa przewiduje odsyłanie do Turcji uchodźców nielegalnie przypływających do Grecji, a w zamian za każdego odesłanego syryjskiego uchodźcę Unia zobowiązuje się do przyjęcia jednego uchodźcy syryjskiego legalnie oczekującego w kolejce na przesiedlenie w Turcji. Od marca zeszłego roku zaledwie kilka tysięcy osób zostało odesłanych do Turcji.

Nie wiadomo, czy porozumienie z Turcją w sprawie przyjęcia setek tysięcy syryjskich uchodźców nadal obowiązuje i czy Turcja może zażądać w tej chwili od Unii jego realizacji.

ŹRÓDŁO ORYGINAŁ + LINK

http://www.dw.com/en/report-merkel-and-rutte-made-concrete-promises-with-turkey-over-refugee-quota/a-37913580

NEWS

Report: Merkel and Rutte made concrete promises with Turkey over refugee quota

A report has found that German Chancellor Merkel and Dutch PM Rutte agreed a refugee quota with Turkey in 2016 without informing other EU leaders. They reportedly pledged to accept up to 250,000 Syrian refugees per year.

Brüssel EU-Gipfel Ahmet Davutoglu Angela Merkel (picture-alliance/dpa/T. Monasse)German Chancellor Merkel (R) and then-Turkish Prime Minister Davutoglu (L) at the EU-Turkey summit in March 2016

When the EU-Turkey deal was struck last March, it was hailed by some in western Europe as a breakthrough for resolving the refugee crisis, regarded with skepticism by some eastern European nations, and sharply criticized by human rights groups.

Although the Turkish proposals came as a surprise at the time, a new report published on Monday found that many of the details were solidified ahead of the summit by German, Dutch and Turkish leaders.

The latest report from German daily „Die Welt” found that German Chancellor Angela Merkel and Dutch Prime Minister Mark Rutte met with then-Turkish Prime Minister Ahmet Davutoglu (above left) on March 6, 2016 – the night before the EU-Turkey summit.

Watch video08:41

Is the EU-Turkey refugee deal working?

Rutte – who held the rotating EU presidency at the time – and Merkel committed to a legal refugee quota with Turkey without telling other members of the European Union about the exact figures. The three leaders also agreed to present the details of their agreed-upon deal as a surprise proposal from the Turkish delegation the next day.

According to „Welt,” Merkel and Rutte agreed that Europe would accept 150,000 to 200,000 Syrian refugees from Turkey per year. In the final document of the summit, the EU and Turkish leaders agreed to a „credible voluntary humanitarian admission program with Turkey.”

The information in the report came from multiple sources who were involved in the negotiations.

The deal reached between the EU and Turkey outlined a seemingly simple exchange where one migrant would be repatriated from the EU to Turkey in exchange for every Syrian refugee the bloc accepted from Turkish camps.

At the time, the EU states and Turkey agreed to implement resettlement quotas that were agreed upon in 2015. Originally, 22,500 available places were promised for refugees to be resettled in Europe from Turkey.

The summit’s final statement advises that the deal „does not establish any new commitments on Member States as far as relocation and resettlement is concerned.”

The report is part of research conducted by „Welt” journalist Robin Alexander for his upcoming book – „Die Getriebenen – Merkel und die Flüchtlingspolitik” – about the decisions made by Merkel and her government that formed her refugee policies.

rs/rt (KNA)

 

Komentarze 42 to “„Die Welt”!! Niemcy i Holandia zdradziły U.E tajna umowa z Turcją, zobowiązuje przyjmować 200 000 imigrantów co roku na teren U.E !!”

 1. miziaforum said

  KTOŚ OSZUKAŁ ORDYNARNIE ERDOGANA ……….. I SIĘ WŚCIEKŁ

  BĘDZIE BARDZO ŹLE !!!!!!!!!!!!!

  WISLAMIE POLITYK DZIAŁA WEDŁUG PRAWA SZARIATU !! I ODPOWIADA PRZED LUDEM WEDŁUG PRAWA SZARIATU SZARIAT TO POLITYKA I RELIGIA JAKO JEDNOŚĆ

  CZEGO SOBIE EUROPEJCZYCY NIE WYOBRAŻAJĄ I W TO NIE WIERZĄ .. PO EUROPEJSKU BO W EUROPIE JEST NORMALNE ZE POLITYK KŁAMIE RANI W POŁUDNIE ZMIENIA ZDANIE A WIECZOREM ODWOŁUJE WSZYSTKO KOLEJNYM KŁAMSTWEM I LUD NIE REAGUJE SAM MÓWI TO POLITYKA …….. ZGNILIZNA MORALNA I POLITYKÓW I LUDZI KTÓRZY TO AKCEPTUJĄ JAKO NORMALNOŚĆ

  WICEPREMIER TURCJI MUZUŁMANIN JAK POWIEDZIAŁ ŻE UMOWA Z UNIA W SPRAWIE ZATRZYMANIA IMIGRANTÓW JEST NIE WARZNA !! TO MUSI TEGO SŁOWA DOTRZYMAĆ
  ====================
  OTO POWODY PRAWDZIWE WK/// ERDOGANA

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO SPRAWA JEST GRUBA NIEMCY I HOLANDIA OSZUKAŁY TURKÓW ………. ALE TEŻ OSZUKAŁY RESZTE KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ ZAWIERAJĄC TAKI TAJNY PAKT ……. A MOZE NIE ? A MOZE WSZYSTKIE RZĄDY U.E ZGODZIŁY SIE NA TAKI KANT ŻEBY TAK OSZWABIĆ TURKÓW ?

   CIEKAWE JAK TO JEST CZY TO HOLANDIA I NIEMCY OSZUKALI I 25 PAŃSTW UNII I TURCJĘ

   Polubienie

   • miziaforum said

    PEWNE JEST JEDNO ERDOGAN I TURCJA NIE POZWOLĄ SOBIE SRAĆ NA GŁOWY I ROBIĆ ICH W CHUJA ….. do czego sie niemcy przyzwyczaili rządząc Europą i srając na partnerów bez obaw na opór lub choćby nawet protest

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Erdogan: Holandia i Niemcy to „kraje bandyckie” (http://www.tvn24.pl)

  Polubienie

  • miziaforum said

   WIADOMOŚCI – WYBORCZA.PL
   Niemiecki rząd grozi Ankarze zakazem wjazdu dla tureckich polityków

   – Niemcy dysponują prawnymi możliwościami pozwalającymi na uniemożliwienie członkom zagranicznego rządu wjazdu do kraju

   Polubienie

 3. bittix87 said

  A może oni chcą wojny z islamem?

  Polubienie

  • KrisT said

   wszelkimi sposobami ma dojsc do IIIWS Religijnej, islam vs chrzescijanie.
   jak narazie niestety zachodni mezczyzni są zbyt miękcy dają gwalcic swoje kobiety więc trzeba obmyslic inny plan aby lud ruszyl dupę..

   Polubienie

 4. bittix87 said

  Pikio pl coś milczy w tym temacie newsów nie zapodaje.

  Polubienie

 5. kukula said

  przyjmowac muzulmanow dawac domy a polcy do obozow pracy

  rodzina zamieszka w palacu a na ich socjal pracowac beda polacy w obozach pracy islamizacja na calego

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-daily-mail-syryjska-rodzina-zamieszka-w-willi-za-pol-miliona,nId,2368501#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 6. nieustraszona said

  ” Teza, antyteza i synteza” czyli ” problem, reakcja, rozwiązanie” w tej inkwizycji na bis. W sumie widać już dawno zaplanowane plany „polityki” i „kościoła”, a białe murzyny grają w totka i kupują każdą truciznę byle by ona była bardzo kolorowo opakowana i obiecała cuda na kiju.
  Po wsiach zrobiono bardzo dochodowy gówniany geszeft, gdzie chłopstwo dało sobie wmówić i oczywiście kupiło podziemne cysterny czyli kloaki z silniczkami i dopływem wody do mieszania odchodów, które traktowane są „bakteriami” sprzedawanymi w gminach .

  Paranoja totalna przez „państwowe” ukazy robione dla naszego „dobra”, ale nie jest to dopowiedziane do końca, bo szydercy zwani „politykami” i ich kościelni przyjaciele wraz z bandą diabelskich adwokatów śmieją się do rozpuku w twarz głupiemu bydłu roboczemu. Spojrzeć tylko na zadowoloną mordę Kalksteina vel Kaczyński i innych mafiosów to scyzoryk sam się otwiera.

  Niemcy dostają w dupę, bo im wcześniejszy „dobrobyt” w dupach poprzewracał na zasadzie trzy razy „F” czyli „fressen”, „fernsehen” i „ficken” czyli żreć,oglądać telewizję i się pierdolić.

  Nie żal mi tych debili, bo sami latają na wybory podpisując się krzyżykiem tak jak to robili wcześniej analfabeci .
  Zresztą taka sama sytuacja jest w okupowanym od stuleci przez żydowską mafię terenie zwaną dla picu Polską .

  Tu macie oficjalną rejestrację prywatnej firmy zwanej „Ministerstwem Sprawiedliwości” ! Kto ma rozum niech myśli, bo debile są i tak przeznaczone do utylizacji zwanej „medycyną” wraz z jej „profilaktyką” np. mammografią, gdzie u co dziesiątej baby ma być „wykryty” „rak” !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI ( FIRMA TO FIRMA !!!)
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806 (NUMER REJESTRACJI HANDLOWEJ !!!!!)
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11 (GESZEFT TO GESZEFT !!!)
  L Postleitzahl 00-950
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722 (Tu macie numer telefonu,
  W Fax Nummer 225212888 a tu faksu)
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw ( tzw. minister sprawiedliwości Ziobro to zakłamana kukła )
  W Tätigkeit (SIC) 9111 ( kod działalności gospodarczej !!!)

  Tu dokładny opis tej „egzekutywy” czyli dosłownie egzekucji ekonomiczno-biologicznej całych narodów i niech mi tu nikt nie pisze, że „poleciałam na całego” z tym „koniem trojańskim” dla całych narodów łącznie z Polską !

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=289&tab=description

  Sposób na turasów jest w Polsce jeszcze prosty w totalnym unikaniu ich bud z kebabami, bo inaczej to tałatajstwo rozmnoży się tu też okrutnie tak jak w Niemczech na zasadzie bomb biologicznych, jakimi są macice muzułmanek.

  Polubienie

 7. mynameishate said

  Ogromna większość ludzi widzi tylko skutki pewnego zjawiska a walczyć trzeba z przyczynami, które te zjawiska tworzą. Wyeliminowanie najpierw żydostwa międzynarodowego które pełni rolę sprawczą w tym procederze kierowania masy muzułmańskiej do Eiuropy pozwoli na skuteczną walkę. Bez tego Europa skazane jest na powolne wyniszczenie i nic nie jest w stanie tego zatrzymać.

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Dzięki za to konkretne podsumowanie czyli kropką nad i. Ludziska mają stracha myśleć o tym międzynarodowym żydostwie, a co dopiero głośno mówić, bo to lata propagandy o tych „biednych” i wszędzie „niewinnie” prześladowanych zrobiły swoje tak, że pejsaci uznali Polskę za „raj” .

   Nawet moja rodzicielka wzięła w obronę niejakiego Kalksteina vel Kaczyński, bo on mi przecież osobiście nic nie zrobił ?

   Oj, durne te wcześniejsze pokolenia, które uwierzyło w „państwo prawa” tak samo jak w „kościół” i posyłało nas do „bezpłatnych” szkół , na „religię” czy też „bezpłatnej służby zdrowia”, która okazuje się być przedłużeniem żydowskiej inkwizycji ! Miała to być „świetlana przyszlość”, a tu prawie wszyscy wylądowali z ręką w nocniku.
   Kolejne pokolenie szczurów korporacyjnych szpanuje samochodzikami na kredyt i za które płaci głupio po ich dobrowolnej rejestracji „ubezpieczenia” wymyślonych przez naród handlowy.

   Ich zmyślni adwokaci diabła od prawa handlowego dorobili do swoich morderstw i bandyctwa w biały dzień swoje „prawa” czyli patrz teraz PiS, bo inne „partie” to to samo gówno tylko z inną naklejką !!!

   https://peekier.com/#!telefon+%C5%BCyd%C3%B3wki+do+radio+maryja

   Polubienie

   • Elba said

    Czy myślisz, że ucieczka od zasad materialnych panujących w obrębie tego Teatru podniesie Twoją Wibrację? Absolutnie NIE, a jedynie ją zaniży, bowiem będziesz żyć w lęku, ukryciu, kombinowaniu, by nie dać się złapać, co oczywiście nie służy Ci w procesie odzyskiwania Wolności. Dopóki jesteś w tym pasmie częstotliwości, gdzie zarządza zewnętrzny „PAN-EGO”, dopóty podlegasz jego prawom, a każda próba ucieczki daje konkretne dość nieprzyjemne konsekwencje. Opuszczenie tego planu, to wstępne zaakceptowanie tej GRY, gdyż dopiero wtedy możesz przejąć ster w swoje RĘCE- ŚWIADOMEGO GRACZA.

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Módl się / mantruj / medytuj / obserwuj / nie działaj / nie buntuj sie / płać podatki / rób dzieci. Módl się / mantruj / medytuj / obserwuj / nie działaj / nie buntuj sie / płać podatki / rób dzieci. Módl się / mantruj / medytuj / obserwuj / nie działaj / nie buntuj się / płać podatki / rób dzieci. Módl się / mantruj / medytuj / obserwuj / nie działaj / nie buntuj sie / płać podatki / rób dzieci. …..

     Gadanie tej baby niczym nie różni się od tych wszystkich uspokajaczy, którzy radzą modlić się czy intronizować Jezusa na króla, byle tylko fizycznie nie wykorzenić gnid z naszego ekosystemu w którym żyjemy. Z tym, że ona sobie zamiast Jezuska czy innej bozi wymyśliła wibracje jakieś i pierdy. Innymi słowy, kolejna nawiedzona robiącą ludziom wodę z mózgu.

     Bo co to znaczy nie stawiaj oporu? Płać za rzeczywistość w której pozwolono Ci żyć (podatki)? To znaczy tyle – płać, dawaj się truć, chodź na wybory, dawaj sie usmiercać koncernom farmaceutycznym, bo kutwa jesteś ty tylko na chwile, twoje życie to tylko etap. No. 😀 Tak jak chrystusowcy mówią, że nie ważne życie doczesne. A właśnie kurde, że ważne. A skoro ta Pani podtrzymuje swoje, to zabrać jej wszystko i puścic w gaciach samych na ulicę. I biada jej jak stawi opór. Spadną jej wibracje i nie osiągnie 10 stopnia gęstości. 😉

     Polubienie

     • miziaforum said

      też tak potrafię o niczym sloganami … 🙂 jak ta pani , ale dzisiaj jestem zajety filmem na temat mroczny dziwny mistyczny i zupełnie nie oficjalny nawet po 600 latach , dziwne ze ale o tym po południu w filmie ciekawostka RODEM Z HORRORU pomimo 600 lat ponad nie można o tym oficjalnie mówić , horror , kościół , protestanci mistycy czary gusła satanizm ? I PODOBNO TO DZIEJE SIE NADAL CHOĆ NIE NA TAKĄ SKALĘ …..
      O TYM BEDZIE I DUŻO SZERZEJ

      Polubienie

     • nieustraszona said

      Z tym Jezusem to tak nakręcono, że głowa boli, a to tylko dlatego, że faryzeuszów sprał batami i rozwalił ich kramy, bo kto by teraz podjął się takiego zadania wypierdolenia z kościołów sprzedawców dymu ? Do tej pory diabły nie mogą mu tego wybaczyć !

      Skoro ich „bóg” jest taki wszechmocny, to czemu skurwielom nie nawrzuca kasy do ich woli, do ich chciwych gardzieli, którzy bezlitośnie wysysają nawet ostatni wdowi grosz ?

      Jak to wyjaśnić tej masie zahipnotyzowanych niewolników, którzy na zasadzie „ora et labora” czyli „módl się i pracuj” wegetują nędznie przez całe życie nie mając czasu na stwierdzenie, kto ich tak wydudkał ?

      Już gdzieś wyczytałam, że Polacy olewając sprawy materialne czyli nakarmieni bajkami, że gruby bogacz nie wejdzie do królestwa niebieskiego, jak wielbłąd przez ucho igielne z drugiej strony jest karmiony nadziejami na milionowe wygrane w totkach- srotkach, zdrapkach, itp. ?

      Dlatego ten interesik się kręci w każdym sklepie i w każdym kiosku, bo sprzedawcy dymów i marzeń dobrze wiedzą o wpływie magii milionów papierów wyciągając z frajerów olbrzymie sumy !

      W Niemczech też mnie chcieli nabrać przez telefon na stały kontrakt z totkiem, ale jak powiedziałam, że jestem już milionerką, a jednak chciałabym otrzymać monopol na gry liczbowe, to typ rzucił słuchawką i od tej pory przestano mnie nękać telefonami o „milionach”, „dywanach”,”akcjach”, „dziełach sztuki”, itp.

      Niegdyś kręcąc się w geszefcie „zdrowotnym” musiałam łazić po biurach podatkowych i z polecenia pacjenta – żyda adwokata trafiłam na pewną babę z jej biurem podatkowym – też żydówkę, której zadałam takie pytanie:

      „Proszę panią o odpowiedź, dlaczego my pracujący mamy zbierać wszystkie rachunki i jeździc do was kosztem wolnego czasu, opłat dla was i benzyny ?
      Dlaczego nie można by tego ułatwić ? A ona na to, że trzeba mieć ciągle jakieś zajęcie !!!!!!!! ” Hm. Tak jak w więzieniu.

      Tu też w Polsce tych biur się namnożyło i kantorów, a ilu adwokatów, którzy patrzą jakby tu dorwać frajera z NAZWISKIEM, żeby splądrować jego konto i dodatkowo naciągnąć go na honorarium ?

      Tu moje tłumaczenie o „metryce urodzenia”, które kosztowało mnie kupę czasu, zdrowia i pieniędzy, ale jak to ludek polskojęzyczny, bo jak ma coś za darmo, no to to olewa licząc na „lepsze czasy” i „lepszy rząd”, który za niego ma myśleć. Przeczytać ze sto razy, jak od razu się nie zajarzy !

      https://wojdabejda.wordpress.com/2015/10/19/sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diablem/#comments

      Jestem za tym, żeby „jezus” został „królem polski” , ale trzeba by było mu pomóc w wypierdoleniu wszystkich „kościelnych” i „państwowych” złodziei i morderców świata, bo sam nie da rady.

      Tu o najwyższym „prawie handlowym” dla całego świata, gdzie nasze „akty urodzenia” to papiery wartościowe na giełdzie niewolników w Nowym Jorku ! A jak nie wierzycie, to żądajcie swoich aktów w USC , bo ja już taki wydębiłam , gdzie na kolorowym papierku ze znakiem wodnym „orła” u góry w prawym rogu stoi mój numer akcyjny w części nieczytelny, bo zadrukowany grubą czcionką USC/OZ/1 !

      To ma zapobiec dopytania się u maklera o moją wartość na Wall Street, na „ścianie niewolników”, gdzie najpierw sprzedawano murzynów, a od 1930 roku nas białych !

      Tu polecam tłumacza z angielskiego czy niemieckiego, bo za frico dla głupoli nie mam ochoty więcej się wysilać i wolę iść po browara.

      https://brd-schwindel.org/ucc-uniform-commercial-code/

      Polubienie

     • Elba said

      Żeby stawić skutecznie opór, trzeba mieć moc! Jak ją zdobyć? Trzeba się pilnie uczyć i zdobywać doświadczenie… Sztuką jest umieć kumulować ją, a nie trwonić po próżnicy…

      Polubienie

      • nieustraszona said

       Nie znoszę tych upiornych bzdur, dlatego też z filmu Avatar wyszłam po kilkunastu minutach i co zresztą inni widzowie uczynili przede mną, a po mnie też. Jest to kompletne dno urągające podstawowym prawom estetyki i logiki, brr.

       Ta antysztuka powstaje we łbach psychicznie chorych z ich kryminalną energią narcystycznie ściągających na siebie uwagę. Widziałam taką pojebaną aktorzycę w Honolulu,gdzie lazło to to dumnie przez plażę, kroczyło, żeby ludziska „podziwiali” jej ścięgniste ciało, a w tyle to to miało ochroniarza, a wyleźli razem z takiego długaśnego czarnego autka.

       Jakoś na ten wybryk natury nikt nie chciał napadać, a ja uznałam to za teatralny występ za frico i poszłam sobie popływać, żeby morska woda zmyła ze mnie to ohydzctwo narzucanych mi siłą wrażen z tych aktorskich pojebów.

       Zycie to nie teatr i nie film, bo trzeba nam wrócić do realności, do natury gdzie nie ma żadnej sztuczności i bufonady.

       Jest teraz nasze „być albo nie być” według geniuszu Szekspira czy też przestawień teatralnych w antycznej Grecji, gdzie aktorzy po odegraniu swoich ról ściągali uczciwie w dół swoje maski.

       Tych aktorskich narcystycznych bandziorów robiących w „polityce” czy „religii” trzeba śmiechem zajebać i czapkami nakryć, bo inaczej spierdolą cały świat do reszty !

       Tu macie teatr pierwszej klasy dla myślących :

       http://www.bing.com/videos/search?q=zapomniany+diabe%c5%82+film&view=detail&mid=42C75A3A5056CA9A7DF142C75A3A5056CA9A7DF1&FORM=VIRE

       Polubienie

       • Elba said

        Jest wiele kanałów, powiązanych z narządami człowieka, poprzez które steruje się ludzkim ciałem: kanał trawienny, oddechowy, skórny, energetyczny, spektralny, bioenergetyczny, informacyjny i astralny.
        Najważniejszym z nich dla życia człowieka jest kanał energetyczny, przemiany energii kinetycznej… O jakości życia (odczucia radości, szczęścia) decyduje kanał informacyjny, którego odbiornikami są nasze zmysły: słuchu, wzroku, węchu, smaku, dotyku, postrzegania biopola, widzenia snów i widzenia astralnego.
        Któż z nas ma choć blade pojęcie, jak działa jego organizm? Mówimy moje ciało… Nic o nim kompletnie nie wiedząc… Postrzegając je jedynie w wymiarze mechanistycznym (fizycznym)… jako ziemski awatar – kukiełka w ziemskim teatrze życia…
        Znaczenie słowa awatara [sanskr. avatāra ‘zstąpienie’, ‘zejście’], wcielenie, inkarnacja bóstwa, które zstępuje do świata śmiertelnych w postaci zwierzęcej, ludzkiej lub hybrydalnej, wyposażone w nadprzyrodzoną moc, przywracające ład świata, ilekroć zostanie on zachwiany.
        Film pokazuje dwa światy – fizyczny (walkę, agresję, podboje, niszczenie itp. działalność człowieka) i duchowy (śniący człowiek i jego bajeczny świat dobra, miłości, radości, szczęścia, marzeń…)
        Czyż tacy nie jesteśmy właśnie? Nawet najgorszy łajdak i kanalia (na zewnątrz) może mieć szlachetne uczucia (wewnątrz), zazwyczaj ukryte głęboko na dnie swojej duszy.
        Twoje Nieustraszona (i nie tylko Twoje) oburzenie i psioczenie świata nie zmieni…
        A tak na marginesie, to imię Nieustraszona, pasuje mi do bohaterki tego filmu:)
        O filmie jedni mówią: – Śliczna bajka! Natomiast inni widzą odniesienie do współczesnych czasów i wskazówki, gdzie szukać pokładów mocy i jak rozpoznawać prawdziwe przyczyny zła.
        „Jeśli nie wiesz, kim jestem, a ja nie wiem, kim jesteś ty, światem rządzić będą prawa stworzone przez innych, a my sami, podążając za niewłaściwym bogiem, możemy zgubić naszą gwiazdę.” [J. Carroll]
        Przekaz filmu jest jednoznaczny, że tylko jedność i zjednoczenie dusz może nas uratować. W rozproszeniu i rozbiciu nie stanowimy żadnej siły.

        Wszystko zaczyna się jak w dobrej bajce. Była sobie piękna i bogata planeta. Żyli na niej piękni ludzie, bo żyli w zgodzie z planetą i w harmonii z całą naturą. Żyli tak blisko nieba, że po prostu byli niebiescy. Ale ich życie stawało się coraz trudniejsze, bo ich planetę najechali jacyś przybysze z gwiazd. Chciwi i bezwzględni rabowali bogactwa planety prawie wcale nie licząc się z jej rodowitymi mieszkańcami. Przenikali społeczność planety swymi podstawionymi avatarami, a wszystko po to, by lepiej poznać planetę i łatwiej ją penetrować. Ale przybysze z gwiazd spieszyli się i gdy nadszedł termin, jaki sobie wyznaczyli, nie mogąc inaczej przyspieszyć postępu eksploatacji bogactw planety, ruszyli do pacyfikacji mieszkańców, którzy zaczęli przygotowywać się do obrony. Walka, jaka rozgorzała oczywiście rodowitym mieszkańcom planety nie mogła przynieść zwycięstwa, bo po prostu byli dużo słabsi. Gdy rozpaczliwa obrona załamała się i gdy wydawało się, że już nie ma dla nich ratunku, stał się cud! Zareagowała sama planeta, wysłuchawszy modlitw swych biednych mieszkańców, gniewnie i ze wstrętem strząsnęła z siebie obce robactwo. Wrócił pokój.

        Czy ta bajka czegoś nam nie przypomina? Czyż nie jest podobna do proroctw i zapowiadanych wydarzeń, które czekają naszą ludzkość? A może i nas niedługo też czeka walka na śmierć i życie z najeźdźcą, który zżera nasze serca i niszczy naszą Ziemię przez chciwe avatary udające ludzi? Rozejrzyjmy się, czy nie jesteśmy o krok od stracenia prawa do godnego życia. Być może czas ostatecznego wyboru zbliża się nieuchronnie. Podnosi się ciśnienie naszego życia, a wszystko po to, byśmy zdecydowali, czy chcemy ulec najeźdźcy, czy walczyć ze złem, które on w nas zasiał. Godzina ostatecznej decyzji się zbliża.

        Uwaga o nieprzyznaniu Oskara dla filmu Avatar…
        Czy Avatar ze swoim przesłaniem mógł zostać uznany za najlepszy film? Przecież Jack Sully zdradził prezydenta, armię i dowódcę, którzy mu zaufali. Jack Sully to nie tylko renegat, to wróg narodu, bo z bronią walczył przeciw „swoim”. Akademia nie popiera gloryfikacji walki o jakąś tam prawdę lub sprawiedliwość, Akademia popiera lojalność względem władzy. W filmie The Hurt Locker sierżant James jest w niewoli adrenaliny wydzielanej w służbie armii i… to się Akademii bardziej podobało. Proste?

        Polubienie

 8. Anna said

  Szwedzka minister: Bojownicy ISIS dostaną mieszkania, darmową edukację i pieniądze, dla wracających z wojny bojowników ISIS lepiej jest organizować programy reedukacyjne oraz zapewnić im pomoc socjalną, niż ich karać.
  Podobne programy wsparcia dla wracających z Bliskiego Wschodu pokonanych bojowników Państwa Islamskiego funkcjonują w Szwecji.
  http://pikio.pl/szwedzka-minister-bojownicy-isis-dostana-mieszkania-darmowa-edukacje-i-pieniadze/
  Czy oni oszaleli? nie, robią to umyślnie! Najgorsze przed nami.

  Polubienie

 9. Anna said

  Kilka zasad muzułmańskich, dla uświadomienia:
  „Jeśli muzułmanin wyjdzie i zobaczy „niewiernego”, który nosi ładne ubranie, wtedy niewierny musi zdjąć swoje ubranie i oddać je muzułmaninowi.

  Jeśli niemuzułmanin idzie droga musi nosić czerwony pasek na szyi.

  Musi mieć wygolone czoło, musi nosić buty które się od siebie różnią

  Niewiernemu nie wolno chodzić po chodniku tylko musi iść środkiem drogi

  Niemuzułmaninowi nie wolno dosiadać konia ani wielbłąda, mógł podróżować jedynie na ośle
  oraz …!
  na żądanie muzułmanina musi go wpuścić do swojego domu, oddać mu łóżko i bez żadnego powodu mu służyć.”

  Polubienie

 10. nieustraszona said

  Mizia wyluzuj i zrób cenzurę na zdjęcia tych upiornych „polityków” czy „klechów”, bo gdzie by nie spojrzeć, to wszędzie widać te ich chamskie ryje !

  A może jest najwyższy czas, żeby te gadające kukły olać zamiast publikować ich wredne facjaty, co to nie nadają się za robienie amantów czy amantek w hollywood, ale za to ich obżydliwe ryje przez ich mendia są wszędzie „popularne” i kształtują „opinię społeczną” ! Im bżydszy żyd, to tym bardziej nadaje się do „polityki” czyli robienia ludziom wody z mózgu !

  Polubienie

 11. krab said

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan wezwał Turków mieszkających w europejskich krajach, by mieli dużo dzieci i w ten sposób dali „najlepszą odpowiedź” na dyskryminację, której – jego zdaniem – są ofiarami.
  „Posyłajcie swoje dzieci do najlepszych szkół, zapewnijcie swoim rodzinom najlepsze miejsca do życia, jeździjcie najlepszymi samochodami, mieszkajcie w najlepszych domach i miejcie po pięcioro dzieci zamiast tylko trojga” – powiedział prezydent w przemówieniu wygłoszonym w mieście Eskisehir w północno-zachodniej Turcji.
  To najlepsza odpowiedź na nieuprzejmość i wrogość, której doświadczacie” – dodał.

  A władcy eurokołchozu promują pedalstwo i lesbijstwo !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: