Miziaforum's Blog

Wielka Brytania oficjalnie decyzją lordów POLACY DO DOMU ! COFAMY WAM WSZELKIE PRAWA DO POBYTU

Posted by miziaforum w dniu Marzec 13, 2017


Stosunkiem głosów 335 do 287 niższa izba brytyjskiego parlamentu przegłosowała w poniedziałek odrzucenie poprawki przewidującej, że rząd w Londynie zagwarantuje obowiązujące obecnie prawa obywatelom Unii Europejskiej żyjącym w Zjednoczonym Królestwie po jego wyjściu ze Wspólnoty.

Poprawki zostały dodane do legislacji przez Izbę Lordów. Rząd Theresy May od początku apelował do parlamentarzystów, by je odrzucić, argumentując, że podczas negocjacji z Brukselą nie może mieć związanych rąk. Jednocześnie gabinet Theresy May oferował Polakom, Rumunom czy Francuzom gwarancje natury politycznej, zapewniając o woli jak najszybszego rozwiązania kwestii ich statusu.

Ocenia się, że premier May uruchomi art. 50 Traktatu Lizbońskiego jeszcze w tym tygodniu.

Brytyjskie media piszą o terminie wtorkowym

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-brytyjskie-referendum/aktualnosci/news-izba-gmin-przeciwna-zapewnieniu-gwarancji-obywatelom-unii-po,nId,2368237#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

P.S CZYLI JAK W TYTULE POLACY DO DOMU …. POZBAWIENIE WSZELKICH PRAW 

UCZYNI DALSZY POBYT OBYWATELI U.E W TYM POLAKÓW W WIELKIEJ BRYTANII 

BARDZO UCIĄŻLIWYM ………….. OTO ANGLOSASCY SOJUSZNICY …. ZRESZTĄ BO TO PIERWSZY RAZ POLACY ZOSTALI WYKORZYSTANI I WYKOPANI W WIELKIEJ BRYTANII ?

A CO POWIE TERAZ KOWALSKI I CHOJECKI ? WIELCY ZWOLENNICY ANGLOSASÓW ..

 

Komentarzy 8 to “Wielka Brytania oficjalnie decyzją lordów POLACY DO DOMU ! COFAMY WAM WSZELKIE PRAWA DO POBYTU”

 1. miziaforum said

  WIECIE CO TO ZNACZY ?

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Rok 1945

  Kiedy gen. Władysław Anders spotkał się z Winstonem Churchillem, by wyjaśnić status Polski i polskich żołnierzy po Jałcie usłyszał coś co, go zmroziło: – Możesz pan zabrać swoje dywizje. Obejdziemy się bez nich.

  Generałowie, którzy mają swoje pomniki, ulice, szkoły nazwane swoim imieniem nie tylko w Polsce, ale w Holandii, w Belgii, Francji, Włoszech, czy nawet w Niemczech, ze strony Wielkiej Brytanii nie doczekali się żadnego uznania. Generał Stanisław Maczek, do emerytury pracował jako barman, a inna legenda polskiego oręża gen. Stanisław Sosabowski, jako magazynier.

  „Poles go home”, to najbardziej cenzuralne słowa, którymi spotykali się polscy weterani.

  Warto również dodać, że rząd brytyjski za pomocą służb specjalnych, a te za pośrednictwem instytucji zajmujących się propagandą robiły, co mogły by spostponować chwałę polskiego oręża i zasług Polaków w zwycięstwie nad III Rzeszą

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Francuscy socjaliści chcą wyrugować z życia publicznego chrześcijańskie święta. Wyjątkiem jest Boże Narodzenie i tak już postrzegane jako „wywodzące się z pogańskich źródeł”. Uznają, że tego wymaga ustrój republikański i laicki. W zamian chcą celebrować święta żydowskie i muzułmańskie. Co na to tamtejszy Kościół? Wcale nie stawia takim pomysłom tamy.

  Fundacja Terra Nova to francuski think tank związany z Partią Socjalistyczną. Instytucja ta opublikowała właśnie kilkudziesięciostronicowy raport pod tytułem „Emancypacja francuskiego islamu”. Zawarto w nim szokujący postulat zastąpienia w kalendarzu oficjalnych dni wolnych od pracy, które przypadają w dwa święta katolickie, świętami innych religii. Zamiast Wielkanocnego Poniedziałku i Zesłania Ducha Świętego proponuje się wolne dni w żydowskie święto Jom Kipur (Dzień Pojednania) i muzułmańskie Aid-el-Kebir (święto ofiarowania).

  Według fundacji socjalistów, katolickie święta są już tylko zwyczajowo wolne, a zastąpienie ich przez wolne dni w święta ważne dla judaizmu i islamu będzie okazaniem „równego traktowania wszystkich religii”.

  Read more: http://www.pch24.pl/zastapia-swieta-katolickie-swietami-zydowskim-i-muzulmanskim-,50065,i.html#ixzz4bFFhwnnz

  Polubienie

 5. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – RMF24.PL
  Erdogan: Merkel wspiera terroryzm, Holandię spotkają sankcje

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zarzucił kanclerz Niemiec Angeli Merkel wspieranie terroryzmu

  WIADOMOŚCI – TVN24.PL
  Zerwanie kontaktów, zakazy lotów, ambasador bez pozwolenia na powrót. Turcja uderza w Holandię

  Wicepremier Turcji Numan Kurtulmus poinformował w poniedziałkowy wieczór o tym, że Ankara wstrzymała do odwołania wszelkie spotkania na szczeblu rządowym z holenderskimi władzami. Zdecydowała też o wydaniu zakazu wjazdu dla ambasadora tego kraju w

  WIADOMOŚCI – TVN24.PL
  Turecki minister grozi „przeglądem” porozumienia z Unią

  Wobec napięć w stosunkach z Holandią turecki minister ds. europejskich Omer Celik zagroził w poniedziałek „przeglądem” porozumienia, na mocy którego ograniczony został napływ migrantów przez Turcję do Unii Europejskiej – podała oficjalna agencja Anatolia.

  Polubienie

 6. Eryka said

  Angole znów wyrolowali Polaków.Po raz kolejny odwalili czarną robotę i won..

  Polubienie

 7. nieustraszona said

  Albo jest się debilem albo filozofem :

  „Glück entsteht oft durch Aufmerksamkeit in kleinen Dingen, Unglück oft durch Vernachlässigung kleiner Dinge.
  — Wilhelm Busch”

  „Szczęście powstaje często przez uwagę w małych sprawach, nieszczęćcie często przez lekceważenie małych spraw.” – tłum. nieustraszona

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: