Miziaforum's Blog

Niemcy pozwą Polaków do sądu za BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE WIZERUNKU ADOLFA HITLERA w akcji „Death Camps Were Nazi German”

Posted by miziaforum w dniu Marzec 9, 2017


Od wielu miesięcy zachodnie media przeprowadzają antypolską propagandę, próbując wmawiać światu, że obozy śmierci z okresu II wojny światowej były budowane z inspiracji Polaków. Fundacja Tradycji Miast i Wsi w odpowiedzi na zakrojoną na szeroką skalę polonofobię, przeprowadziła akcję, przemierzając samochodem europejskie miasta i wsie, z przyczepioną tablicą z napisem „Death Camps Were Nazi German”. Samochód przejechał ponad 3000 km odwiedzając Niemców, Belgów oraz Brytyjczyków, by ostatecznie wrócić do Polski. Organizatorzy przygotowują się do kolejnego objazdu. Tym razem mają to być kolejne kraje europejskie oraz Stany Zjednoczone.

 

Akcja nie spodobała się zachodniemu mainstreamowi oraz samym Niemcom. Początkowo, uświadamiający Europejczyków samochód, był zbywany milczeniem. Teraz zaś, postanowili uderzyć potomkowie tych, którzy odpowiadają za budowanie obozów zagłady. Jedna z niemieckich kancelarii adwokackich w Niemczech, przesłała list Fundacji TMiW, w którym zarzuca organizatorom „bezprawne użycie wizerunku Adolfa Hitlera”. Dokładnie chodzi o okładkę książki Timura Vernesa „On wrócił”.

Niemcy przekroczyli już wszelkie granice absurdu. Za wszelką cenę chcą się zemścić i próbują się wybielać, przypisując nazistowskie zbrodnie Polakom, którzy zasłynęli z odwagi i bohaterstwa w walce z niemieckim okupantem. Ja daleko jeszcze zabrną?

http://jacekmiedlar.pl/2017/03/09/zemsta-niemcow-chca-pozwac-organizatorow-akcji-death-camps-were-nazi-german-wideo/

Komentarze 2 to “Niemcy pozwą Polaków do sądu za BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE WIZERUNKU ADOLFA HITLERA w akcji „Death Camps Were Nazi German””

  1. zagrypiona said

    Pojebało już tych szkopów do reszty. Hajs za straty wszelkie oddawać z czasów wojen / wojny. Kutwa, lepiej by siedzieli cicho. Jak ja tej nacji nienawidzę. Juz chyba wole ciapactwo od tych pojebańców niemców. Ciapactwo jest dzikie to sie dziko zachowuje, mozna wybaczyc. ale to… to pretenduje do miana cywilizowanego narodu ustawiającego trendy…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: