Miziaforum's Blog

Stanisław Michalkiewicz ogłupia Polaków swoimi wykładami ! Grzegorz Braun to , menda i dziad ! OGŁOSIŁ DZIŚ „pastor” Paweł Chojecki w „idźpodprąd”

Posted by miziaforum w dniu Marzec 6, 2017


NA POCZĄTEK KLIKNIJ TU I ZOBACZ SZOKUJĄCE FAKTY O PSEUDO PASTORZE CHOJECKIM

KILKANAŚCIE DNI TEMU PRZEPROWADZIŁ ATAK PERSONALNY NA PANA JACKA MIĘDLARA

 

DZISIAJ JADĄ JUŻ HURTOWO Z UBLIŻANIEM

PAN STANISŁAW MICHALKIEWICZ I GRZEGORZ BRAUN

 

 

🙂 COŚ NAPISZĘ , A CI KTÓRZY CZYTAJĄ BLOGA OD DAWNA A W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEŚLEDZILI TO CO NAPISAŁEM O MARIANIE KOWALSKIM WTEDY GDY JESZCZE SIĘ DOBRZE ZAPOWIADAŁ WIEDZĄ ŻE KONIEC MARIANA JAKO POLITYKA OPISAŁEM PRAWIE ROK WCZEŚNIEJ ZANIM SIĘ SAM W…. NA TWARZ …

OTÓŻ MARIANIE KOWALSKI Z LUBLINA !! GWIAZDA TWOJEGO PRYNCYPAŁA CHOJECKIEGO ZGAŚNIE SZYBCIEJ NIŻ SIĘ SPODZIEWASZ A KOLEJNYM TWOIM ZAJĘCIEM BĘDZIE PRACA WYKIDAJŁY W KNAJPIE ALBO PARKINGOWEGO ……….

p/s jakoś co do „maryiana” to mam trafność 100 % …… zatem to tylko kwestia czasu ….

 

 

Komentarzy 6 to “Stanisław Michalkiewicz ogłupia Polaków swoimi wykładami ! Grzegorz Braun to , menda i dziad ! OGŁOSIŁ DZIŚ „pastor” Paweł Chojecki w „idźpodprąd””

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. mgrabas said

  Chojecki nie jest ani pastorem ani katolikiem, jest SYJONISTA, syjonistycznym agentem wpływu i nie wart jest więcej uwago
  po prostu trzeba Go ignorować

  Michalkiewicz, Braun i wielu Im podobnych, to tak samo agentura wpływu, której zydowski okupant krzywdy nie zrobi, więcej, Oni maja medialny immunited na publiczne robienie nam wody z mózgu np. w mediach rebe Rydzyka

  a np. Mateusza Piskorskiego ZA MOWIENIE PRAWDY zydowski okupant WIEZI MIESIACAMI BEZPRAWNIE

  Polubienie

  • HKW said

   Mgrabas

   Podejrzewam, ze i ty próbujesz zmylić ludzi.

   Wypraszam sobie obrażania Brauna i Michalkiewicza.

   Jesteś politykiem ? Boich się tych najinteligentniejszych?

   A może nowa religie promujesz?

   Rozszyfrowałam?

   Polubienie

   • mgrabas said

    od zmylania ludzi to są właśnie tacy agenci wpływy jak Michalkiewicz, Braun, także Chojecki, wszyscy ci, którzy za nas mówią w środkach masowej manipulacji i nam mówią jak mamy myśleć, co nam wolno a czego nam nie wolno, na kogo mamy głosować, komu płacić podatki, kogo się mamy bać, a komu pozwalać nas okradać i okupować, które przykazania i „prawa” przestrzegać chociaż ich w Biblii nie ma, a które olewać chociaż w Biblii są!

    oto przykład programowania podprogowego uprawianego przez Michalkiewicza i innych agentów wpływu

    1. odpowiednio zbudowny tytuł: „Wojna musi być?”
    niby pytanie, a w rzeczywistości komunikat do podświadomości, że wojna
    musi być, więc będzie

    a komu zleży na wojnie? my wiemy aż za dobrze komu

    2. uzasadnienie i wzmocnienie przekazu: „Nie ma tego złego, co by na
    dobre nie wyszło.”

    czyli, że wojna to nic złego, i że wojna jest dobra, bo wyjdzie na dobre
    komu wyjdzie na dobre? my wiemy komu

    3. efekt – 4 zapisy w podświadomości czytelnika:

    wojna będzie
    wojna musi być
    wojna to dobro
    wojna przyniesie dobro

    dokładnie w taki właśnie sposób programuje nas Michalkiewicz i inni
    źródło: http://marucha.wordpress.com/2014/03/15/wojna-musi-byc/

    Michalkiewicza dobrze poznał cięty na banksterską agenturę wpływu Andrzej Szubert:

    „Michalkiewicz osobiście w TV Trwam przyznał, że pisząc o razwiedce ma on na myśli wyłącznie rosyjski wywiad, a nie wywiady zachodnie (więcej o hasbarowcu Michalkiewiczu później).

    Brednią i hasbarską bzdurą jest stwierdzenie:

    „Niemcy zdaja sobie doskonale sprawe ze swojej zaleznosci od USraela i zydowskiego lobby w USA, ale powoli z germanska systematycznoscia daza do usamodzielnienia sie i zajecia nalezngo ich narodowi czolowego miejsca w Europie i w swiecie.”

    Czysta hasbarska bzdura!
    Jakkolwiek niemiecka konstytucja zakazuje eksportu broni do regionów zargożonych wybuchem wojny Niemcy za pół-, lub całkiem za darmo dozbrajają Izrael w okręty podwodne zdolne do przenoszenia głowic atomowych.
    http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2011/07/ein-sechstes-u-boot-fur-israel-mit.html
    http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2011/04/israel-will-wieder-ein-u-boot-von.html
    A Bundeswehra za darmo „wypożyczyła” w październiku ub. Izraelowi kolejne „Patrioty”.
    http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2011/12/nato-ubt-iran-angriff-mit-israel.html

    W zakończonej dorocznej „Konferencji pokojowej” w Monachium
    http://www.nzz.ch/nachrichten/politik/international/usa_nato_sicherheitskonferenz_1.14788132.html
    http://relevant.at/politik/europa/434339/muenchner-sicherheitskonferenz-russland-abseits.story
    pierwsze skrzypce grali agentka Clinton i wiceminister (MSZ) Izraela Danny Ayalon.
    Jego wystąpienie to po prostu rozkaz dla Niemiec:

    Wir können es uns nicht leisten, die Ergebnisse von Sanktionen gegen den Iran abzuwarten. Wir müssen sofort heftigen Druck auf das Regime ausüben, bis es kollabiert. Deutschland, das stärkste Land der Europäischen Union, muss eine Lösung für die europäischen Staaten finden, die ihr Öl aus dem Iran beziehen, um die Abhängigkeit zu beenden. Nur so können die europäischen Sanktionen wirklich greifen.

    Przetłumaczę najważniejsze zdanie: „Niemcy, najsilniejszy kraj Unii MUSI znaleźć rozwiązanie jak uwolnić inne kraje Unii od zależności od irańskiej ropy”

    Cała ta „pokojowa konferencja” to była:
    – wściekła nagonka na Iran, Syrię i Rosję (mniej na Chiny),
    – zaciskanie szeregów NATO,
    – szukanie możliwości nacisku w celu zmiany stanowiska Rosji i Chin,
    – szukanie możliwości obejścia braku rezolucji ONZ aby wkroczyć do Syrii,
    – knucie – jak sankcjami rzucić Iran na kolana.

    No a kto zorganizował tę konferencję i organizuje ją od lat u siebie jak nie wasal Izraela i USA – Niemcy.

    Co najmniej raz w tygodniu w niemieckiej telewizji padają z ust polityków (z agentką Merkel włącznie) zapewnienia, że istnienie i bezpieczeństwo Izraela jest Niemiecką Racją Stanu.

    Merkel na polecenie Bilderberga zlikwidowała powszechną służbę wojskową w Niemczech, a Bundeswehra przerabiana jest (zgodnie z wzorcem opracowanym przez PNAC) na armię inwazyjno-okupacyjną.

    Tzw. „Deutche Karte” to książka bazująca na fałszywce. Domniemany „główny dokument” świadczący o zniewoleniu Niemiec – tzw. „Kanclerakte” jest fałszywką!
    Opisałem to już w tekście „Niemcy wasal USA?”.
    http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/04/niemcy-wasal-usa/
    Jak widać do hasbary nie dociera. Powtórzę więc:
    Autor książki, gen. Komossa w wywiadzie gazecie „Junge Freiheit” w grudniu 2007 powiedział, że ów „dokument” uważa za falsyfikat i wyraził ubolewanie, iż nie stwierdził tego w jego książce.
    Sfabrykowana „Kanclerakte” opisana jest szczegółowo tutaj:
    http://www.nordbruch.org/speeches-essays-publications/die-%C2%BBkanzlerakte%C2%AB

    No więc po co hasbara tak ją nagłaśnia? Aby przekonać idiotów, że Niemcy uwalniają się od zależności od USA? A to guzik prawda. Bo banksterom – rzeczywistym władcom USA, Unii i Niemiec nie potrzeba żadnego „dokumentu” rzekomo podpisanego kilkadziesiąt lat temu. Do kontroli i podboju świata stworzyli grupę Bilderberga, Komisję Trójstronną, NATO, Unię, ONZ, MFW, Bank Światowy, giełdę, bandycki system bankowy. A kontrolując media są w stanie wypromować na „polityka” każdego posłusznego agenta, nawet takie beztalencia jak Obama, Merkel, Tusk czy Komorowski. Medialnie są w stanie także niszczyć i strącić z piedestału niezależnych polityków – więc nikt z politycznych marionetek im nie podskakuje.

    Gdyby gen. Komossa chciał rzeczywiście zdradzić ważną tajemnicą państwową, to by go zlikwidowano. Nie nowość to w świecie żydo-służb. W tajemniczych okolicznościach „utopił się” np. były dyrektor CIA, Wiliam Colby, krótko przed tym, gdy miał składać zeznania w sprawie „Afery Olsona” powiązanej ze zbrodniczym projektem CIA – Mkultrą.
    http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
    http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKULTRA

    Nie wiem, czy ktokolwiek poważny nagłaśnia fałszywkę gen. Komossy.

    Michalkiewicz jest ewidentnym agentem wpływu. W Polsce nie ma polityków szantażowanych przez obce służby, bo wszystkie ważniejsze marionetki polityczne (a nie „politycy”) są agentami banksterów. Także wszyscy „rządzący” na Zachodzie to marionetki i agentura banksterów, promowana medialnie i agenturalnie.
    Zachodnie żydo-wywiady robią w Polsce co chcą – tajne więzienia CIA, mordy polityczne (Ratajczak, Lepper), a Michalkiewicz straszy nas ruską razwiedką. Ona naturalnie istnieje w Polsce, ale jest zaciekle tropiona przez wszystkie żydo-służby. Tak jak tropiony był zachodni wywiad w czasach PRL. Oleksy za samo tylko oskarżenie go o współpracą z rosyjskim wywiadem (czego mu nie udowodniono) musiał podać się do dymisji. A gdy Kaczyński/Kalkstein przed lotem do Gruzji (z odsieczą dla żydowskiego agenta Sakaszwilego) w Izraelu spotkał się z szefem Mossadu, nikt o szpiegostwo na rzecz Izraela go nie oskarżał. Do dymisji podać się nie musiał.

    Powtarzam jeszcze raz – wszyscy „rządzący” na Zachodzie to marionetki polityczne i agentura banksterów, promowana medialnie i wspierana agenturalnie. Od Obamy, poprzez Merkozego i Camerona, na Tusku i Kaczyńskim, a nawet na Orbanie kończąc.

    Bzdurą jest stwierdzenie, że „politycy” USA czy Niemiec mają na uwadze dobro ich kraju. To dlaczego napadają na kolejne kraje wolne dotychczas od dyktatury banksterów? Dlaczego na potęgę się zbroją rujnując budżety? Dlaczego wpędzają własne państwa w niewypłacalne zadłużenie u banksterów? Dlaczego im napychają kieszenie?
    Tylko idiota, ślepiec albo hasbarowiec może płodzić takie brednie o banksterskich marionetkach „rządzących” (wypełniających dyrektywy Bilderberga) żydo-Zachodem.
    Michalkiewicz wie o tym wszystkim, ślepcem ani idiotą nie jest – ale na tym właśnie polega jego zadanie agenta wpływu – kłamać, ogłupiać, przekonywać nas do żydo-Zachodu, straszyć nas Ruskimi. Jego niebezpieczeństwo polega na tym, że robi to na tyle dobrze, że wielu odmóżdżonych Polaków jemu w te brednie wierzy.

    Jeszcze o naszej rodzimej agenturze banksterów.
    Michalkiewicz doskonale wie, że do stanowisk i do koryta w Polsce mogą dojść jedynie gorliwi wykonawcy poleceń płynących via Bruksela, Waszyngton i Tel Awiw z gabinetów banksterów.
    Wie też, że byli funkcjonariusze i agenci SB i WSW – którzy się przewerbowali i gorliwie służą nowym panom – nadal robią kariery, a „lustracja” im niegroźna.

    Podam przykłady.
    – Gromosław Czempiński, oficer wywiadu SB tylko dlatego został szefem UOP, bo duszą i ciałem zaprzedał się CIA. Za zasługi dla tej zbrodniczej organizacji otrzymał nawet z rąk Busha wysokie odznaczenie CIA.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Gromos%C5%82aw_Czempi%C5%84ski

    – Andrzej Olechowski – były agent SB – bilderbergowiec, były minister spraw zagranicznych i były minister finansów. Razem z Czempińskim stworzyli agenturalną PO i wypromowali gauleitera Tuska na premiera.

    – Marek Belka – były agent SB – członek rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej – były szef europejskiej sekcji MFW, były premier i wicepremier oraz minister finansów, obecnie szef NBP.

    – Jerzy Buzek – były agent SB – były premier, były szef Jewroparlamentu.

    – Abp Józef Kowalczyk – były agent SB – prymas Polski.

    Tym wszystkim agentom i etatowym SB-kom ich wcześniejsza „kariera” w służbach PRL nie zaszkodziła. Wręcz przeciwnie – robili i robią kariery. A dlaczego tak jest? Bo się przewerbowali i duszą i ciałem służą ich nowym panom – banksterom.
    Ewentualne nieprzyjemności spotykają jedynie tych byłych agentów i SB-ków, którzy się nie przewerbowali. Dla nich droga kariery w tzw. III RP jest zamknięta. Najgorzej mają ci, co pozostali wierni dawnym patronom ze Wschodu. Ci muszą się z ich sympatiami ukrywać.

    Wie o tym doskonale Michalkiewicz, a mimo to mąci w łepetynkach jego czytaczy strasząc ich ruską razwiedką i zimnym czekistą.
    Jakiś czas temmu ten hasbarowiec wspomniał w jednym z jego tekstów o rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej. Udawał wtedy, że zastanawia się – według jakiego kryterium Olechowski i Belka jeżdżą na spotkania tego tajemniczego gremium. No i doszedł do wniosku, że jeżdżą tam ze względu na ich agenturalną przeszłość w SB. Tym samym sugerował Michalkiewicz, że była agentura SB (w domyśle nadal powiązana z ruską razwiedką) szpicluje rockefellerowską KT.
    A prawda jest prozaiczna – Olechowski i Belka przewerbowali się, służą banksterom, jeżdżą więc na tajne zloty urządzane przez banksterów i robią kariery. Bądź jak Olechowski pociągają za sznureczki poruszając zgodnie ze scenariuszem banksterów naszymi kukiełkami politycznymi.

    Kolejna fałszywka kolportowana przez Michalkiewicza dotyczy domniemanej agenturalnej zależności PO od Kremla.
    A przecież wystarczy pamiętać:
    – kto jest ojcem chrzestnym PO (bilderbergowiec Olechowski + bohater CIA Czempiński),
    – wystarczy chcieć dostrzec ślepo pro-Unijną i pro-NATO-wską linię PO,
    – wystarczy pamiętać o wspólnym posiedzeniu rządu PO i Izraela w Jerozolimie,
    – wystarczy znać podjęte tam zobowiązania

    http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/
    aby wiedzieć – czyją agenturą jest PO.

    Tak samo kolportowana propaganda, jakoby „postkomuna” była nadal ruską agenturą jest wymysłem hasbary. „Postkomuna” obecnie popiera wolny rynek i prywatyzację (co jest na rękę banksterom), była i jest ślepo pro-Unijna, ślepo pro-NATO-wska, tajne więzienia CIA było w Polsce w czasie „postkomunistycznych” premiera i prezydenta, a Kwaśniewski/Stolzman na odczyty i wykłady jeździ do USA a nie do Rosji.

    Po co hasbara i Michalkiewicz tak straszą nas Ruskimi? Cel tej dezinformacji jest jednoznaczny – jeśli będziemy nadal bali się Ruskich, nie przyjdzie nam na myśl, aby wystąpić z NATO czy z Unii. Bo one nas rzekomo przed Ruskimi chronią.
    Tak samo ma ta hasbarska propaganda nie dopuścić do naszej świadomości, że obecnie jedynym rzeczywistym zagrożeniem dla nas, dla Polski i dla świata jest zbrodniczy Zachód, w pełni kontrolowany przez banksterów. Bo zarówno USA jak i UE są banksterskimi/żydowskimi folwarkami. A NATO to banksterskie narzędzie do podboju dla banksterów całego świata. Na koniec będzie jeden światowy rząd, jedna waluta, a zdepopulowane bydło robocze zostanie zachipowane.

    Ale tego Michalkiewicz nie napisze. Bo jemu płacą za co innego.

    as”

    o Braunie wyrobiłem sobie własne zdanie:

    „Grzegorz Brunatny w ASBiRO”

    „Grzegorz Braun uczy business’u i rozwija osobowość”

    od mg: jeszcze ciekawsze są komentarze na YT
    zrobiłem ich kopię gdyby autorowi tego kanału znów przyszło do głowy je skasować: http://mgrabas.republika.pl/pliki/komentarze.htm
    oczywiście ilość komentarzy lawinowo rośnie

    tak to manipulator polskojęzyczny żyd Braun, grający Polaka-katolika manipuluje słuchaczami, a inny polskojęzyczny żyd Kugielkopf źle mówi o tym pierwszym, żeby przekonać Polaków, że Braun to nie żyd i by Polacy identyfikowali się z Braunem jako swoim i dawali się jeszcze bardziej manipulować i ciągnąć na fałszywe barykady przeciw sobie nawzajem i przeciw innym słowianom, ku uciesze obu żydów i całego żydostwa, które za pomocą swoich ludzi w parlamencie, partiach, urzędzie pRezydenta już wprowadziło ustawy o legalności obcych żołnierzy w Polsce i właśnie instaluje tych żołnierzy na stałe – po co?

    czy Braun jest katolikiem?

    PRZESTRZEGAM przed Braunem, który jest kolejnym kandydatem na Hitlera – chcącym ZABIJAĆ ludzi w tzw. „świetle prawa”, w poniższym nagraniu przyznał się, że zamierza wprowadzić „karę” śmierci!

    w 13:39 minucie wyszło szydło z worka kim tak naprawdę jest Braun – powiedział:

    „[kara śmierci] to jest po prostu jedna z reguł, od których odchodzić nie należy, bo się inaczej sypie cała konstrukcja naszej cywilizacji

    Braun utożsamia „cywilizację” z zabijaniem – w związku z tym pojawia się logiczne pytanie: z kim identyfikuje się Braun? bo na pewno nie ze światopoglądem Jezusa Chrystusa…

    „Posted by Marucha w dniu 2015-07-11 (sobota)

    Weiss contra Braun, czyli żyd żydowi oka nie wykole.

    TV Ring czy o jakoś podobnie brzmiącej nazwie puściła na YT pojedynek pomiędzy dwoma żydami Weiss‘em i Braun`em nt. „problemów” polsko – żydowskich. A raczej, ściśle mówiąc, problemów polskich, jakie żydzi mają w Polsce z Polakami. No bo Polacy problemów żydowskich już od dawna nie mają, gdyż są już i wytresowani, i pozbawieni elementarnej godności do tego stopnia, że zawsze zdążą żydowi ustąpić miejsca bez jakiegokolwiek szemrania, a więc problemu żyda nikt w Polsce nie ma.

    RingTV (…) – Grzegorz Braun vs Szewach Weiss Stosunki Polsko – Żydowskie (09.07.2015)

    (…)”

    źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/07/11/weiss-contra-braun-czyli-zyd-zydowi-oka-nie-wykole/

    „Zerohero said

    2015-05-18 (poniedziałek) @ 16:25:26

    Tak przy okazji….zawodowy bełkotnik i mitoman Braun udzielił poparcia Dudzie – tym samym uznał układ magdalenkowy, poparł Izrael, Unię Wolności i roszczenia żydowskie :). Braun w jednym ze swych autopromocyjnych monologów był łaskaw rzucić od niechcenia, że Lech Kaczyński był zdrajcą. A teraz Braun popiera kukiełkę Jarosława. No, no… Może któryś z udzielających się tu wielbicieli Brauna skomentuje to skandaliczne zachowanie? No jak…. Czujecie jak was po raz setny posunięto w d.. bez znieczulenia?

    A może wy to lubicie?”

    źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/05/18/spelnij-swoj-obywatelski-obowiazek/#comment-482230

    więcej: http://7777777blog.wordpress.com/2015/02/14/zadania-domowe-do-odrobienia/#comment-53414

    http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad

    http://marucha.wordpress.com/2015/03/28/wolne-tematy-25-2015/#comment-466357

    Grzegorz Braun przed siedzibą PKW 20.11.2014

    Wystąpienie Grzegorza Brauna w trakcie procesu zatrzymanych w siedzibie PKW

    czy wyobrażacie sobie co by zrobili Polakowi gdyby zrobił to na co pozwalają Braunowi???

    P.S.czy macie chociaż blade pojęcie ile inkasuje od biednych Polaków Braun za godzinkę swojego gadania? dowiedzcie się to pospadacie z krzeseł!

    dyżurny psychiatra kraju bardzo trafnie podsumował obecną sytuację:
    http://7777777blog.wordpress.com/2017/01/16/okiem-dyzurnego-psychiatry-kraju/#comment-65567

    nie, nie promuję nowej religii, wystarczy tylko to czego uczył Jezus, a nie to co mówią księża, pastorzy, rabini czy inni manipulatorzy

    Polubienie

 3. HKW said

  No to już wszystko jasne. Moje podejrzenia odnośnie pastorka potwierdzone!
  Ten chojecki to szkodnik co robi naiwnym ludziom wodę z mózgu.

  Nadszedł czas, żeby się nim zająć!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: