Miziaforum's Blog

Szwedzi OSZALELI Szwedzki rząd zwiększa dotacje na naprzyjmowanie w Malmoe MUZUŁMANÓW o 380 milionów koron , a w całej Szwecji o 11 miliardów koron.

Posted by miziaforum w dniu Marzec 4, 2017


Szwedzki rząd przyjął poprawkę budżetową, która zakłada zwiększenie o 11 miliardów koron – czyli prawie 5 miliardów złotych – finansowania kosztów związanych z przyjmowaniem imigrantów. Środki mają być podzielone pomiędzy Urzędem Migracyjnym i gminami do których napływa najwięcej uchodźców.

Dotację 380 milionów koron otrzyma gmina Malmoe, niewiele mniej – Goteborg i Sztokholm. Resztę środków podzielą między sobą Urząd Migracyjny (961 milionów) i organizacje społeczne (200 milionów koron), które mają wzmocnić integrację imigrantów ze szwedzkim społeczeństwem. Według szwedzkiej minister finansów Magdaleny Andersson, rząd, by mógł sfinansować ten dodatkowy zastrzyk pieniędzy do budżetu, wziął pożyczkę.

Ogłoszona poprawka budżetu jest zaskoczeniem, bowiem w październiku Ministerstwo Finansów Szwecji domagało się od rządu szukania konkretnych propozycji oszczędności w wydatkowaniu budżetowych środków na utrzymanie imigrantów. Premier Szwecji Stefan Loefven również wielokrotnie wypowiadał się na temat zmniejszania kosztów polityki migracyjnej.

http://www.tvp.info/29343603/szwecja-jeszcze-wiecej-pieniedzy-dla-imigrantow

TAK TAK TO Malmoe GDZIE AKTUALNIE TOCZY SIĘ REGULARNA WOJNA Z ISLAMEM 

TAK TAK TO Malmoe, GDZIE BRACTWO MUZUŁMAŃSKIE OGŁOSIŁO APEL O PRZEMIANĘ SPOŁECZEŃSTWA W SZWECJI W SPOŁECZEŃSTWO ISLAMSKIE 

Szwecja Malmo MUZUŁMAŃSKIE POWSTANIE ZBROJNE – Miziaforum …

Komentarzy 26 to “Szwedzi OSZALELI Szwedzki rząd zwiększa dotacje na naprzyjmowanie w Malmoe MUZUŁMANÓW o 380 milionów koron , a w całej Szwecji o 11 miliardów koron.”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   ODSŁUCHALISCIE WYPOWIEDŻ RZECZNIKA MINISTRA ? NO .. TO JUZ WIECIE PO CO SĄ TU W POLSCE UKRAIŃCY .. WIECIE JAK WIELKI JEST PRZEMYT BRONI DO POLSKI I WIECIE ŻE NIKT TYM UKRAIŃCOM NIE PRZESZKADZA W ORGANIZOWANIU TU W POLSCE ORGANIZACJI ZBROJNEJ KTÓREJ CELEM PIERWSZYM JEST PRZEMYT DO POLSKI IMIGRANTÓW ISLAMSKICH

   KIEDYŚ NAPISAŁEM TAKI ART : CO KNUJĄ UKRAIŃCY W 19 POLSKICH POWIATACH ” to teraz macie potwierdzenie ,, co knują i komu założą stryczek na szyje ….. POLAKOM !!

   Polubienie

  • nieustraszona said

   W dzisiejszym odcinku Kiepskich „Złoty pociąg” pojawił się w pudle dla idiotów niejaki Prof. Pierdzimąka, a w tym przypadku jest ich paru z niedłącznym klechą, który napewno wie, że tą obecną wędrówkę ludów nagrali jego zwierzchnicy watykaniarze, CIA , bankstery i pozostałe diabły nie- rządow.”wybranych” przecież „demonokratycznie” również w Polsce.

   Skoro większość debili bez jaj też w Polsce oddała swoje i tak nieważne GŁOSY do urny, no to „rządy” napuszczają na nich takich samców z temperamentem, bo przecież lubimy „egzotykę”, co nie ?

   Białej ludzkiej rasy jest na świecie około 6 % i jak tak dalej będziemy się bawić w tolerancję wobec obcych „rządów” pod żydowską kontrolą banksterii, no to w zapomnienie też pójdą nauki Adolfa o boskim pochodzeniu Aryjczyków !

   Polubienie

   • Anna said

    nooo, jak ty regularnie oglądasz Kiepskich to ja nie dziwię się, że i z tobą jest kiepsko

    Polubienie

    • nieustraszona said

     „Kiepscy” to przekaz z podwójnym dnem, dla inteligentnych z poczuciem humoru i z wiedzą , co się tak naprawdę wokół dzieje, bo ograniczeni umysłowo tego i tak łapią i mają zawsze ponure gęby !

     Polubienie

 2. kukula said

  kurwa islamizacja

  Polubienie

 3. kukula said

  https://edgier25.wordpress.com/2016/07/04/franciszek-podpisal-dokument-o-abdykacji-prawie-dwa-miesiace-temu/

  Polubienie

 4. kukula said

  http://pikio.pl/on-ma-byc-nastepnym-papiezem-wiemy-kto-ma-zastapic-franciszka/
  antycryst

  Polubienie

 5. nieustraszona said

  Niegdyś wychodząc z tej satanistycznej organizacji zwanej KK nie zdawałam sobie sprawy, że podświadomie nie chciałam uczestniczyć w jej wszeteczeństwach.

  Papież Aleksander VI stwierdził, że podstawą jej istnienia jest głupota ludzka !

  Nie może być usprawiedliwienia, że ludzie nic nie wiedzą, bo w dobie internetu wszystko sobie można wyjaśnić i zacząć myśleć, no bo jak to jest jeszcze możliwe, że ludzie ciągle dają się otumaniać i lecą jak w dym za następcami faryzeuszy, za świątynnymi handlarzami pieniądza, których niegdyś Jezus wybatożył i przegonił, a czego mu do dzisiaj nie mogą zapomnieć.

  Gdyby ludzie wiedzieli, jak funkcjonuje pieniądz, to ten szatański system już by do jutra znikł !

  Polubienie

 6. kukula said

  https://www.google.pl/search?q=berlin+adlershof+maria+p&tbm=isch&client=firefox-b&sa=X&biw=1366&bih=604&gbv=1&sei=P7y9WK63D8OmaJnjj7AI

  Szok! Islamiści spalili żywcem kobietę w ciąży w Berlinie! Umierała w męczarniach.

  Do tej niewyobrażalnej zbrodni doszło w Berlinie. Grupa muzułmanów spaliła żywcem 19-letnia kobietę w ciąży. Powód? Nie chciała usunąć dziecka.
  Do tej niewyobrażalnej zbrodni doszło w Berlinie. Grupa muzułmanów spaliła żywcem 19-letnia kobietę w ciąży. Powód? Nie chciała usunąć dziecka.

  Media niemieckie przemilczały temat, nie można było znaleźć tej informacji na żadnym z wiodących portali, gazet, telewizji… Jak widać wciąż pro-imigrancka propaganda ma się świetnie.

  Do tej bestialskiej zbrodni doszło 22 stycznia wieczorem w lesie w berlińskiej dzielnicy Adlershof. Sprawcy najpierw wielokrotnie dźgnęli swoją ofiarę w brzuch. Wszystko wskazuje na to, że chcieli w ten sposób zabić nienarodzone dziecko. Młoda matka próbowała się bronić. Oprawcy oblali kobietę benzyną i podpalili. Śledczy nie mają wątpliwości – w momencie podpalenia Maria P. jeszcze żyła. Umierała w straszliwych męczarniach.

  wRealu24.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: