Miziaforum's Blog

Już w maju do Polski może próbować wtargnąć siłą nawet 5 milionów Ukraińskich imigrantów

Posted by miziaforum w dniu Marzec 4, 2017


W momencie gdy Ukraina ulegnie całkowitej dezintegracji jako twór państwowy , rozpocznie sie masowa ucieczka przed biedą .

W tej chwili sytuacja na Ukrainie jest napięta do maksimum o czym media zupełnie milczą , sytuację zaostrza nie tylko montowany w tej chwili w Kijowie kolejny majdan na którego czele stoi już zdemobilizowany   podpułkownik Anatalij Winogradskij.służący w oddziałach

Wzdłuż ulicy Bankowej ma zostać ustanowiona „reduta” – to tam mają zostać rozstawione namioty. Dowodzić nią będzie podpułkownik Anatalij Winogradskij.

ochotniczych sformowanych przez oligarchów. W Donbasie rozpoczęła się również akcja odwetowa o charakterze gospodarczym , blokada Kijowa całkowite wstrzymanie sprzedaży węgla z Donbasu na Ukrainę tylko pierwsze 3 tygodnie przyniosły rządowi w Kijowie straty w wysokości  3,5 miliarda dolarów , jak szacują ekonomiści straty postępujące w takim tempie mogą zakończyć się dla Ukrainy i rządu w Kijowie całkowitym bankructwem , które za skutkuje brakiem możliwości finansowania zobowiązań jakie ponosi każde państwo , czyli finalnie fizycznym rozpadem struktur państwowych .

W konsekwencji można spodziewać się masowej migracji do Polski mas liczonych nawet w milionach .

m/f

==========

– Chodzi o to, żeby nasz ukraiński węgiel, który kupuje się za hrywny i za który płaci się podatki na Ukrainie był niedostępny. Wtedy trzeba kupować węgiel w Rosji, to sabotaż. – tłumaczył.

Skutki blokady Donbasu są dla Ukrainy dramatyczne. Ukraińska gospodarka straciła 3,5 miliarda dolarów, a pracę może stracić aż 75 tysięcy osób. W wyniku blokady premier był również zmuszony ogłosić stan wyjątkowy w sektorze energetycznym.

– Zrywamy wszelkie więzi z Ukrainą, z którą walczymy. Tak, sprzedawaliśmy węgiel, by zarabiać pieniądze i wypłacać tutaj pensje. Ogłaszamy blokadę Ukrainy – powiedział Aleksandr Zacharczenko, lider samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej. Zdaniem Zacharczenki, w wyniku blokady „Ukraina w ciągu 60 dni przestanie istnieć jako państwo.

============

Od połowy zeszłego miesiąca bojówki złożone między innymi z byłych uczestników operacji pacyfikacyjnej rozpoczęły blokadę torów kolejowych prowadzących na terytoria noworosyjskie, domagając się, aby rząd w Kijowie zaprzestał jakiejkolwiek wymiany ekonomicznej z Donbasem.

W odpowiedzi kierownictwo Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej zadecydowało o zerwaniu wszelkich kontaktów handlowych z Ukrainą, a także nacjonalizacji pozostałych zakładów wydobywczych i produkcyjnych, wciąż pozostających w rękach ukraińskich oligarchów.

 – Zrywamy wszelkie więzi z Ukrainą, z którą walczymy. Tak, sprzedawaliśmy węgiel, by zarabiać pieniądze i wypłacać tutaj pensje. Ogłaszamy blokadę Ukrainy – powiedział Aleksandr Zacharczenko, lider Donieckiej Republiki Ludowej. Noworosja będzie odtąd kierowała produkcję na rynek rosyjski i inne rynki zagraniczne.

Skutki blokady Donbasu są dla Ukrainy dramatyczne. Ukraińska gospodarka straciła 3,5 miliarda dolarów, a pracę może stracić aż 75 tysięcy osób. W wyniku blokady premier był również zmuszony ogłosić stan wyjątkowy w sektorze energetycznym.

Zdaniem Zacharczenki, w wyniku blokady „Ukraina w ciągu 60 dni przestanie istnieć jako państwo”.

http://pikio.pl/miliardowe-straty-ukrainy-bedzie-jeszcze-gorzej-w-ciagu-60-dni-przestanie-istniec-jako-panstwo/

biorąc pod uwagę co mówi o stanie naszych wschodnich granic na dziś wypowiedź z dnia 28 lutt 2017 dla „Radio tv” Doktora A.Zapałowskiego z Przemyśla specjalisty w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa granic .

 

 

Komentarzy 8 to “Już w maju do Polski może próbować wtargnąć siłą nawet 5 milionów Ukraińskich imigrantów”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. kukula said

  polska nigdy nie bedzie ukraina

  Polubienie

  • Anna said

   Ukraina etymologicznie znaczy u kraja, na skraju, czyli skraj, kawałek Polski. Skraj nie jest krajem. Te ziemie posiedli Polacy. Ukraina nie ma statusu państwa, nie ma języka ukraińskiego, są tylko dialekty z rosyjskiego. Ukraina to sztuczny twór a nie narodowość.

   Polubienie

 3. Elsa said

  Teatrzyk służba zdrowia
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19804&Itemid=119

  Polubienie

 4. Anna said

  Piękną mamy granicę, strzec jej nie trzeba bo obcy nie chce się tu przedostawać bo po co?, co najwyżej jakiś zwierz z zadartą kitą i uśmiechniętą mordą tu wkroczy bo wie, że TU ludzie kochają zwierzęta. Polacy chyba fiźla dostali na punkcie zwierząt i przyrody, może słowianizm wraca.

  Polubienie

 5. […] Już w maju do Polski może próbować wtargnąć siłą nawet 5 milionów Ukraińskich imigrantów […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: