Miziaforum's Blog

Nowe !! IPN archiwum zawiera 1 mln. 690 tys. Dokumentów , pracownicy UB , SB,LWP,MO,WSW,SW,GESTAPO,NKWD, ORAZ ICH TW , DONOSICIELE I PROWOKATORZY +POKRZYWDZENI ZDJĘCIA ,SKANY DOKUMENTY , DO POBRANIA !

Posted by miziaforum w dniu Luty 28, 2017


 

 

 

1 mln. 690 tys. dokumentów w działach do pobrania elektronicznego

Inwentarz archiwalny – nowy, rozszerzony przewodnik po zasobie przechowywanym w Instytucie Pamięci Narodowej.

Na podstawie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Prezes IPN podjął decyzję, popartą przez Kolegium IPN, wprowadzającą rozszerzoną formę opisów akt o charakterze osobowym w publikowanym na stronie internetowej, od grudnia 2012 r., Inwentarzu archiwalnym IPN. Opisy akt o charakterze nieosobowym prezentowane będą na dotychczasowych zasadach (Zakres danych).

Udostępniany Państwu Inwentarz zawiera ponad 1 mln. 690 tys. rekordów opisujących materiały administracyjne, operacyjne i osobowe. Jest efektem nie tylko ciężkiej, kilkuletniej pracy pracowników pionu archiwalnego, ale także ich starań, by bogatszą informacją bardziej odpowiadał rosnącym oczekiwaniom Użytkowników.

Inwentarz jest otwartym przewodnikiem, co oznacza, że będzie systematycznie uzupełniany o kolejne rekordy.

Archiwalia Instytutu to dokumenty o niezwykłej wartości historycznej i kulturowej, o znaczeniu ponadregionalnym. Obrazują one funkcjonowanie reżimów totalitarnych w tej części Europy. Wartość tych zbiorów, chęć ich ochrony i efektywniejszego wykorzystania, jak również intensyfikacja badań naukowych i dziennikarskich, zadecydowały o uruchomieniu projektu digitalizacji zbiorów. Oczekujemy, że zmienimy w ten sposób jakość obsługi użytkowników archiwum oraz skrócimy czas „naukowej komunikacji”. Budowane obecnie środowisko cyfrowe, połączone z hurtownią danych o zasobie, umożliwią szybszy kontakt osób zainteresowanych z dokumentami.
90 285,94
286 960
349 353
17 048 272
3 999 210

Komentarzy 28 to “Nowe !! IPN archiwum zawiera 1 mln. 690 tys. Dokumentów , pracownicy UB , SB,LWP,MO,WSW,SW,GESTAPO,NKWD, ORAZ ICH TW , DONOSICIELE I PROWOKATORZY +POKRZYWDZENI ZDJĘCIA ,SKANY DOKUMENTY , DO POBRANIA !”

 1. miziaforum said

  TU MACIE WSZYSTKO UBOWCÓW GESTAPOWCÓWUPOWCÓW ORMOWCÓW PROWOKATORÓW OFICERÓW KLAWISZY KAPUSI I WIELE WIELE WIECEJ

  NAJPIERW NAUCZCIE SIE OBSŁUGI WYSZUKIWAREK …. POTEM SZUKAĆ WYŁAWIAĆ DRUKOWAĆ I NA DRZWI IM NAKLEJAĆ

  Polubienie

  • Trak said

   ….i mnie tylko.

   Myślisz, że zaczną się pakować?

   Polubienie

   • miziaforum said

    JAKBY MIELI OLEJ W GŁOWIE TO TAK ALE NA RAZIE NIE DO PIERWSZEGO WPIERDOLU …….. MATERIAŁ CIEKAWY MOZESZ SIE DOWIEDZIEĆ KTO ZAMORDOWAŁ N.P TWOJEGO DZIADKA … OCZYWIŚCIE POSREDNIO .. BO TYCH NAJWARZNIEJSZYCH SIE NIE DOWIEMY ……….. jak zwykle na żer ludu pójdą tanie szmaty donosiciele którzy nigdy dla swoich panów nie stanowili partnerów godnych szacunku ………. szmata to szmata dla zdradzanych i dla tych którzy rozpracowują ………….. tak to jest

    FAJNY JEST SPIS ORMOWCÓW

    Polubienie

 2. kukula said

  bardzo ciekawy film jak ma wygladac 4 rzeczypospolita wedlug fundacji sorosa was polakow nie bedzie

  Polubienie

  • kukula said

   tak tak ma wygladac europa za 10 lat po wprowadzeniu islamizacji normalny bolywood w uni europejskiej p rzadami sorosa

   Polubienie

  • kukula said

   to nie zart tak ma wygladac swiat pod zadami jednego swiatowego rzadu

   Polubienie

   • kukula said

    To wasze kobiety otrzymają srogą karę za diabelskie kuszenie i prostytucję, jaką szerzą za pomocą swoich europejskich ubrań i włosów.

    To wy zapłacicie głowami za niewierność Bogu!

    Ponieważ Jedyny Prawdziwy Bóg jasno określił prawa jakich należy przestrzegać, aby dostać się do raju!

    Jako ignoranci, rozpasani w swoim egotycznym trybie myślenia kompletnie wypieracie prawo Boga Jedynego, według którego żyją muzułmanie i według którego będzie kiedyś żył cały świat!

    Wydaje wam się, że skoro sami potraficie oddzielić życie codzienne od wiary – oni zrobią to samo! Tak może sądzić wyłącznie bezbożny ignorant i egoista!

    Wydaje wam się, że 20.000 rodzin niewinnych uchodźców wtuli się w wasze altruistyczne ramiona i wypluje cały, waszym zdaniem, brud swojej kultury!

    http://tiny.pl/gfjxp

    Polubienie

    • nieustraszona said

     O, i nawet „islamista” się odzywa, co to by baby poubierał w czarne chałaty z dziurką na oczy. Teraz współczesne baby latają w spodniach, bo taka nastała moda w stylu ni pies ni wydra.

     Te wypindrzone według żydowskich żurnali niech się nie dziwią, że mahmuty traktują je jako dziwki.

     Zresztą ile jest tych „bogów” do cholery, bo mahmuci mają swego, katole, żydy i świadki jehowy też, tylko tyle, że żaden z tych pojebów żadnego „boga” nie widział i napewno nie zobaczy, bo go po prostu nie ma.

     http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Rozszczepienie_osobowo%C5%9Bci

     Polubienie

    • KrisT said

     Mam pytanie ktory prawdziwy Bóg? Mogłbyś podać jego imię? bo nie wiem o ktorego chodzi bo kazdy mianuje się tym jedynym,prawdziwym i pretenduje do tronu najwyzszego.

     Polubienie

   • kukula said

    was polakow nie bedzie tylko oddajcie nam swoje domy i wybudujcie nam meczety
    https://ndie.pl/grecy-zapobiec-atakom-terrorystycznym-musimy-wybudowac-meczet/

    Polubienie

 3. kukula said

  cejroski na prezyteta 🙂

  haha 🙂

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Cejrowski to też żyd z wielką klapą ! Wiecie co, nie będą tu już zaglądać ani pisać, bo szlag mnie trafia, jak „kochacie” tych pojebów typu Międlar, Cejrowski, JP II, Kaczor ala Kalkstein, ministry i cała ta banda mendialna.Ahoj !

   Polubienie

   • Żuraw. said

    Z Bogiem 🙂

    Polubienie

    • Dag. said

     No ja bym tak szybko nie żegnała Nieustraszonej….Kobieta ma nieprawdopodobną wiedzę medyczną,taką użyteczną dla każdego.To ,że sobie „pokurwuje”,to głupstwo.Może ma dość uświadamiania ludzi,zresztą Mizię też to dopada od czasu ,do czasu.Parę lat temu czytywałam Nieustraszoną u Astromarii i byłam pełna podziwu i szacunku dla tej Osoby.Nie wyciągajmy pochopnych wniosków.Nie wszystko jest takie ,jak wygląda.Pozdrowienia dla wszystkich blogowiczów.

     Polubienie

     • Elsa said

      Masz rację, Dag. Nie dziwię się nieustraszonej że się wpienia. Ciężko coś wytłumaczyć odmozdzencom. Pozdrowionka

      Polubienie

      • Dag. said

       Dzięki….my z Navajo też kurwujemy….czasy sa takie,że wszystko człowieka wkurza,na każdym kroku cisnienie sie czlowiekowi podnosi,no ale cóż…przecież się nie pozabijamy,każdy ma prawo do własnego zdania…

       Polubienie

     • Żuraw. said

      To niech się zdecyduje, czy zostaje, czy odchodzi. Nikt nie neguje jej wiedzy, ale wkurwia mnie jak pluje jadem i obraża wierzących.
      Nie pasi jej religia jej sprawa, ale nie musi na nią najeżdżać-nikt nie nadaje na jej poglądy religijne.

      Polubienie

      • zagrypiona said

       Dokładnie tak. Duża wiedza z przerośniętym ego jest nic nie warta. Pani nieustraszony może i ma wiedzę ale pozbycie się chrześcijaństwa spowoduje najazd czegoś innego. Natura nie lubi próżni. Gdyby pani nieustraszona serio była taka inteligentna to by wiedziała. Ponadto…. Jeśli mamy kogoś z kleru kto otworzył oczy. To po co na niego pluć? Trzeba szukać punktów zgody a nie dzielić. Pani nieustraszony tego nie rozumie. Chyba że pragnie sama w pojedynkę nawrócić ludzi. Jak tak to chyba potrzebny jej specjalista.

       Ps. Jeśli pani nieustraszona jest lekarzem i o ludziach potencjalnych pacjentach ma zdanie jak tutaj prezentuje to się minęła z powołaniem. No chyba że leczy tylko ateistów. 🙂

       Polubienie

   • Eryka said

    Krzyzyk Tobie na droge.

    Polubienie

 4. kukula said

  w niemiaszkach dostajemy nawet na 6 dziecko, a nasi kuzyni, nawet na ta zone ktora zostala odalona do swojej wioski, i miala 6 dzieci, cztery zony po 6 dzieci, ja tylko patrze i obserwuje jak rosna to ciezka praca i pilnuje zeby biali nam niezajmowali naszych zdobytych terenow hahha

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-minister-rafalska-nie-bedzie-zmiany-kryterium-dochodowego-w-,nId,2360041,s,1,strona,1,th,126027718,pst,126028910#pst126028910utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 5. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 6. nieustraszona said

  Ale nas zrobili w huja z tym „bogiem” :

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/B%C3%B3g

  Polubienie

  • miziaforum said

   ja bym taki pewien co do tego ze niema czegoś takiego jak Bóg nie był taki pewien urzedznicy religijni to inna sprawa 🙂 ale co do siły wyzszej warto pomysleć na zimno i tylko w oparciu o realia a wiele rzeczy wyda się nie takie proste a niektóre nie do wyjaqsnienia ……..

   Polubienie

   • nieustraszona said

    No pewnie, że jest wyższa inteligencja, która to stworzyła, ale pewna sitwa postawiła się przeciwko prawom Natury i mało tego, bo chce wszystko co genialne zniszczyć za pomocą papieru zwanego pieniądzem czy cyferek w komputerze.

    Aktorstwo ta złodziejska hołota ma we krwi, bo potrafią grać szlachetnych, mądrych i sprawiedliwych. Teraz rozumiem, dlaczego mnie od tych dekadenckich i zarozumiałych kukieł typu Olbrychski, Janda, itp. odrzucało.

    Ich zadanie w tym całym syfie polega tylko i wyłącznie na ściąganiu uwagi, na zabawianiu albo na straszeniu, na teoretyzowaniu po to, żeby ludzie nie słyszeli swojego wewnętrznego głosu rozsądku i intuicji.

    Nieprzypadkiem jest to, że JP II był aktorem, Kaczory (Kalkstein) też grały ” O dwóch takich co ukradli księżyc” .

    Im bżydszy aktorski typ, co by się nie nadawał do roli amanta w Hollywood, to się najbardziej nadaje na stanowisko „polityka” z adwokaturą albo na grubego biskupa ( biskup z greckiego to nadzorca).

    Do tego dowalają ich mendia efekty wybuchowe, żeby gojom nie było nudno i żeby kupowali całe nakłady ich śmieci .
    Babom wmawiają modę i urodę oraz porady typu jak się pozbyć pryszcza na dupie.

    Facetom wmówili, że on zawsze może i sprzedali tanią nitroglicerynę na kuśki pod nazwą viagra po horrendalnej cenie.

    Na łysinę też wkręcili truciznę wcześniej zapisywaną przez tępych konowałów jako „lek” na nadciśnienie.

    A jakby komu brakowało kasy, no to może sobie pograć w totka – srotka, loterie czy w różne zdrapki, bo sprzedawcy marzeń dobrze wiedzą, o czym goje marzą i jak sobie dzięki ich marzeniom nabić fortuny.

    I jak tu ma być dobrze na tym świecie skoro aktorscy handlarze śmierci i sprzedawcy przyszłości są utrzymywani i hołubieni przez głupich gojów ?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: